VW Transporter 1.9 TD brygadówka: nie ma kariery bez T4

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 12 มี.ค. 2022
  • Akcja Motobiedy i Irytującego Historyka: • Graciarska pomoc dla U...
    Naklejki Złomnika (dochód na PAH): sklep.zlomnik.pl/naklejki/119...
    Strona: www.bassdriver.pl
    Fejs: / bassdriverpl
    Grupa dyskusyjna: / 2834493010143700
    Patronite: patronite.pl/bassdriver
    Volkswagen T4 pomógł w karierze niejednemu mixokretowi i agregatowi. A jako, że muzyk to zasadniczo firma transportowa z własnym programem rozrywkowym, mi też mógłby pomóc. Jest zacny.
  • ยานยนต์และพาหนะ

ความคิดเห็น • 130

  • @TheBarth79
    @TheBarth79 2 ปีที่แล้ว +25

    Prawidłowo wypowiadane słowa po niemiecku powinny brzmieć jak wydanie rozkazu rozsrzelania.

  • @zbigniewszary6036
    @zbigniewszary6036 2 ปีที่แล้ว +21

    Panie Jareczku, znakomity test, mieliśmy kiedyś taką T4 na zakładzie, właśnie brygadowówkę, świetny wóz, dobrze wspominam. Kłaniam się!

  • @pawewiechowski1324
    @pawewiechowski1324 2 ปีที่แล้ว +10

    No Panie! Uwielbiam T4 🙂 jestem szczęśliwym posiadaczem takowego VW w wersji multivan. Mój T4 to już staruszek na żółtych blachach, genialne i bardzo uniwersalne auto, a silniczek 2,4 (ten wzmocniony bo 78KM) jest miło spacerowy.

  • @kacpermironowicz292
    @kacpermironowicz292 2 ปีที่แล้ว +15

    Generalnie - jestem typowym Polakiem i mimo że Twoje filmy oglądam dość regularnie od około dwóch lat, to bodajże pierwszy komentarz zamieszczę dopiero kiedy mam potrzebę się do czegoś przypierdolić. Wprost - po co ciągle wspominasz o Zlomniku czy MotoBiedzie? Jeszcze z gadaniem typu "znacie tą ulicę z filmów bardziej znanego twórcy". To zupełnie niepotrzebne, masz swoją jakość i zupełnie inną osobowość, dla mnie się Ciebie wcale nie słucha gorzej (do momentu kiedy pojawia się takie gadanie). Z graciarskim pozdrowieniem.

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +7

      Bo zbyt wiele razy słyszałem, że od nich zrzynam, więc to taki sygnał: "tak, wiem, że już było gdzie indziej, ale to fajna/klimatyczna/pasująca miejscówa". Poza tym pod koniec wspominam o nich celowo, bo wspieram ich akcje pomocy Ukraińcom.

    • @przemys4466
      @przemys4466 2 ปีที่แล้ว +6

      Zgadzam się, niepotrzebne te odwołania. Twoje filmy bronią się same.

    • @em_ha6775
      @em_ha6775 2 ปีที่แล้ว +1

      Czyli, jakby to nie zabrzmiało, musiała wybuchnąć wojna, by nawiązania do "konkurentów" miały sens! 😉

    • @tomasztarkowicz3991
      @tomasztarkowicz3991 2 ปีที่แล้ว

      I do blogomotiva tez sie odnosisz, czy to wszystko z powodu ze jestescie z jednego miasta czy co. Chetnie widzialbym za to jeszcze jakies inne twoje *klocki* typu test z basem, np ustandaryzowane oceny oswietlenia, lakierow i rdzy, uzytecznosci zapalniczek, a teraz zuzycia zwlaszcza paliwa i np opon ich rozmiarow i kpsztow (moze jakies oponueo) by chcialy popaylowac propozycje cenowa 4 kol do kazdego auta) dzialania wycieraczek i ich trybow itp, przeciez koszty utrzymania gratow tez sie licza, a moze testuj parkowanie rownolegle kazdym wozem, to by dopiero byly autentyczne wrazenia i testy

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว

      To by wymagało znacznie więcej czasu na sam test i montaż - a ten ostatni i tak zajmuje mi często kilka dni.

  • @user-T90
    @user-T90 2 ปีที่แล้ว +8

    Mój ulubiony VW bardzo lubiłem nim jeździć. ♥️😀 Miałem styczność z takim sprzętem też z tym samym silnikiem, niezabijalna fura. Wiele lat był tyrany w firmie budowlanej, wiecznie przeładowany i ciągnący przyczepy, do tego znosił takie zaniedbania serwisowe że każdy współczesny sprzęt dawno by padł. Jednym słowem maszyna na medal. 👍

    • @-Monterek-
      @-Monterek- 2 ปีที่แล้ว

      Maszyna na medal, ale korozja taka że aż strach.
      Nam Doke zeżarło tak ze więcej dziur niż karpserii było :)

    • @user-T90
      @user-T90 2 ปีที่แล้ว

      @@-Monterek- W tym co ja jeździłem nie było dramatu, choć ruda koleżanka atakowała już progi. 🙂

  • @wojciechd
    @wojciechd 2 ปีที่แล้ว +4

    Zacny film, zacne auto, choć akurat w dość specyficznej wersji. Holenderka to nie jest mój ulubiony typ zabudowy - tu bym właśnie uściślił, że brygadówką bardziej bym nazywał wersję z podwójną kabiną i otwartą skrzynią ładunkową z tyłu. Mnie pasowała pozycja za kierownicą w T4, zdarzało mi się kilka razy pożyczać od kolegi właśnie wersję z podwójną kabiną, też na wyjazdy z zespołem (sprzęt pod plandeką, ale człowiek głupi był). Nie wiem, jak się siedziało z tyłu, bo prowadziłem, ewentualnie siedziałem z przodu. Chyba było trochę więcej miejsca. Wersja 1.9 wolnossąca, więc z biedą na S7 dociągnęliśmy do 110 - 115 km/h. Ale lubiłem te "parapety" w drzwiach i podłokietnik właśnie, można było całkiem wygodnie usiąść.
    Jak szukałem busa dla siebie, bardzo poważnie brałem pod uwagę właśnie T4. Ale to już był czas szalonych cen teczwórek, więc wybór padł na Ducato w najmniejszej możliwej wersji, ale za to mam klimę, 300 Nm pod butem i spalanie najczęściej poniżej 9 l/ 100 km.. I do tego trochę przestronniejsze wnętrze. Jak mi się przydarzy być w Warszawie albo Szanownemu Basiście na Podkarpaciu, chętnie udostępnię do porównania ;).

  • @marcinbujok7388
    @marcinbujok7388 2 ปีที่แล้ว +5

    Solidny test jak zawsze! T4 to rozum i godność człowieka pracującego, zasadniczo. Trochę szkoda, że motoryzacja odeszła od pewnych wartości. Ale jak ktoś sobie zadba o takiego, to ma na lata. Pozdrawiam😀

  • @KonsolowyPeter
    @KonsolowyPeter 2 ปีที่แล้ว +5

    Busami jeździ się lux. Na codzień zasuwam trafikiem 2019 rok mega wygodna bryka! 1.6 dci 120km oraz 340Nm Pozdro dla busiarzy.

  • @andrzejbogus4369
    @andrzejbogus4369 2 ปีที่แล้ว +4

    Mam Caravelle z silnikiem passata 1,9TDi. Wiekowe bo z 1992 r. Silnik sam wymieniłem oraz 5 bieg też z paska. Po takich modyfikacjach można pomykać na urlopy.

  • @jaro324
    @jaro324 2 ปีที่แล้ว +2

    Jedzie się lepiej niż Lublinem II w ostatniej wersji 2.4 andorii na turbo. Te szmelcwageny nadal jeżdżą, a lubliny już są w zakładach polsilver 😂👍

  • @pawek9143
    @pawek9143 2 ปีที่แล้ว +2

    No nie ma kariery bez T4. Jeździłem 2002 rocznik 5-osobowy 2.5 TDI niestety wersja 88 KM czyli mało mocy i krótka skrzynia. przebieg miał niemal 600 tys. km i dawał radę. Co ciekawe klima była na prawdę wydajna ;) 5-cylindrów - bardzo lubiłem ten dźwięk ;)

  • @grzegorzpytlarz1251
    @grzegorzpytlarz1251 2 ปีที่แล้ว +10

    Bez podpórki nie ma furki

  • @adamwronkowski3341
    @adamwronkowski3341 2 ปีที่แล้ว +1

    Super! Oglądam!!!

  • @traiandinturda6094
    @traiandinturda6094 2 ปีที่แล้ว +2

    T4 sprzed liftingu zawsze bardzo mi się podobało. Udany samochód.

  • @jacfis548
    @jacfis548 2 ปีที่แล้ว +1

    Łapka dla zasady i ogladamy

  • @krytycznymoment9457
    @krytycznymoment9457 2 ปีที่แล้ว +1

    Bardzo fajny filmik, dzięki! Widzę że kolega tez muzyk, pozdrawiam!

    • @tephra2493
      @tephra2493 5 วันที่ผ่านมา

      I to jakim muzykiem jest!

  • @michael14tzr
    @michael14tzr 2 ปีที่แล้ว +6

    Odcinek sponsorowany przez Harnasia na wielosztuce, Chesterfieldy i niebieskie spodnie robocze na szelkach

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +1

      No moje były zielone. Bez szelek. I kurzyłem niebieskiego Davidoffa. Ale tak, zdecydowanie.

    • @michael14tzr
      @michael14tzr 2 ปีที่แล้ว

      @@Bassdriver luz, właściciel bardziej niedopasowany do auta ;)

  • @takieczasy4670
    @takieczasy4670 8 หลายเดือนก่อน +2

    Mam takiego bez turbo i wspomy 😃
    Pomalowalem dziada walkiem 🤗

  • @82jajcek
    @82jajcek 2 ปีที่แล้ว +1

    Ja we wczesnych latach 2000 latalem w strazy granicznej wisniowa caravelle 8 osobowa , z klima i z tego co pamietam z 5 cylindrowym motorem chyba 2.4D . Fura super, fajnie wykonczona w srodku , wygodna i jak sie juz rozbujala to cvalkiem niezle leci po autostradzie

  • @frsimon7680
    @frsimon7680 2 ปีที่แล้ว +1

    Sympatyczna opowieść )
    Faktycznie T4 był przełomem. Koncepcyjnie to nie było już powielanie dotychczasowej formuły: silnik z tyłu, drobny retusz, itd. Trzeba było gonić Forda Transita i Fiata Ducato )) Pamiętam kiedy pierwszy raz zobaczyłem to cudo na żywo latem ' 91 - to było przeżycie ) Jasnoniebieska Caravella na niemieckich blachach gdzieś pod Zakopanem. Potem w miasteczku na wschodzie Polski gdzie dorastałem właściciel sklepu obuwniczego miał Caravelle czy Multivana w przepięknym ciemnobordowym kolorze... W latach 2000 cznych podróżowałem na Białoruś w lato jako pasażer 9 cio os busem załadowanym po dach z silnikiem 19 TD - to była rzeznia ... Ponieważ lubię auta praktyczne to zawsze jakoś było obecne "na horyzoncie", ale dla mnie chyba jednak za duże. Zresztą trudno znaleźć sensowny egzemplarz z uczciwym przebiegiem

  • @danielekdanielek4963
    @danielekdanielek4963 2 ปีที่แล้ว

    No to lecimy

  • @modziwilcy5315
    @modziwilcy5315 2 ปีที่แล้ว +3

    No to czekam na wszystkie testy busów z lat 90 " Bo było tego trochę i naprawdę ciekawe sprzęty, vito, traffik, talento, transit aż po Lublina 🤣 pozdro 🤘 ✌️

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +2

      Będą jak tylko udostępnisz je do testu :-)

    • @modziwilcy5315
      @modziwilcy5315 2 ปีที่แล้ว

      @@Bassdriver kuźwa to aż z wlkp na warszawkę musza lecieć 🤣✌️

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +2

      Nic nie musisz :-) Po prostu próbuję uświadamiać ludność, że żaden youtuber nie umie wyczarowywać sobie testówek na życzenie.

  • @abstrahujacod5130
    @abstrahujacod5130 2 ปีที่แล้ว +3

    Teleskopy przy masce są tylko w autach które się często psują 🙂🙂🙂🙂🙂🙂

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +1

      Miałem je w Skanssenie, czyli Volvo 940. Przez ponad 5 lat, gdy go miałem, zepsuł się w drodze tylko raz - padł alternator. Poza tym zero unieruchamiających awarii. ZERO :-)

    • @abstrahujacod5130
      @abstrahujacod5130 2 ปีที่แล้ว

      @@Bassdriver Kolega ma 940 z silnikiem LTka 6 cyl mocny wóz 🙂👍 A tumoja T4 w Bornym Sulinowie na tankodromie tak przy okazji 😋

  • @jurasakaszwili3916
    @jurasakaszwili3916 2 ปีที่แล้ว +2

    miałem jeden 2,4 d pięciomiejscowy ukradli mi w 2007 ,miałem jeszcze w tym samym czasie MULTIVANA też 2,4 d automat i trzeci 2,5 tdi 102 k/m też 5 miejsc, na tym wykręciłem 798 tys. teraz mam CARAVELKĘ długą 2011 2,0 tdi 140 k/m

  • @przemysawkrezel6933
    @przemysawkrezel6933 2 ปีที่แล้ว

    Film był by ciekawszy, gdyby Pan miał do porównania kilka modeli T4. Ten na filmie jest przed-liftowy, są różnice w jeździe. Drążek zmiany biegów przedłuża się akcesoryjną częścią za kilka zł :) A samą auto jest genialne jako pomysł i zastosowanie. To jest mój samochód do rekreacji, holownik jachtu czy transporter rowerów.

  • @marekkuszynski4045
    @marekkuszynski4045 2 ปีที่แล้ว +1

    Ten sam zbiornik wyrównawczy tylko że z innym korkiem pamięta wszystkie Audi Skody Volkswageny, Seaty itp z lat 1990 do chyba 2010. Miałem go w Seacie Vario, kumpel miał w Ibizce 1, ma go pierwsza oraz druga Octavia a także moja Skoda Fabia z 2005 roku. Po co poprawiać coś co jest dopracowane od samego początku ;) .

  • @marjablon7371
    @marjablon7371 2 ปีที่แล้ว +2

    Biorąc pod uwage wiek tego wechikułu to jeszcze fajnie wyglada , a odnosnie przebiegu bo ten ma niecałe 400 tys i wiekszośc mechaników mawia że te busy są dotarte po 500 tys. i jak to porównać do terazniejszych silników które niejednokrotnie wcześniej konczą żywot . Nic tylko mieć taką T4 dbać i chuhać a się odwdzięczy .

  • @jannowak4977
    @jannowak4977 2 ปีที่แล้ว

    15:04 Szczególnie jak się zatnie korektor siły hamowania w wersji bez abs. W pełni sprawny układ hamulcowy t4 jest bardzo mocny.

  • @2003pipi
    @2003pipi 2 ปีที่แล้ว +1

    jesli chodzi o lepszego vana to polecam citren evasion też trwałe auto i baaaardzo ekonomiczne i dobre wyp. w stand.

  • @KillerZgr
    @KillerZgr ปีที่แล้ว

    Generalnie chciałbym dodać, że pierwsze 1.9 D miały skrzynie 4-ro biegową. Dopiero chyba od 1993 weszły skrzynie 5 biegowe w tej samej obudowie poprzednio także, plug and play. No i w tej budzie i przy przekładce góry silnika od 1.9 TD oraz skrzyni biegów na 5 biegów auto zrobiło 1,5 mln kilometrów bez remontu. Usiadło na podwórku po całkowitej erozji podłogi, ale gdyby nie to to jeszcze by polatała. Po lifcie było już gorzej bo cokolwiek dodali to się psuło (poduszki powietrzne, ABS, hydrauliczna pompka sprzęgła jak w osobówkach). Wniosek : Im prostsze tym lepsze

  • @Maciej026A
    @Maciej026A 2 ปีที่แล้ว +3

    Nie ma kariery bez T4 i nie ma furki bez podpórki.

  • @DanielRJan
    @DanielRJan 2 ปีที่แล้ว +1

    Najlepsza to jest "Obstrukcja insługi" 🤣😁👍

  • @grzegorzpytlarz1251
    @grzegorzpytlarz1251 2 ปีที่แล้ว +3

    2,8vr6 do Caravelle też były

  • @fabcu
    @fabcu 2 ปีที่แล้ว +1

    Blogmotiv myśli, że T4 to czwarta część przygód Terminatora z Arnoldem Szwajcenegierem.

    • @tomasztarkowicz3991
      @tomasztarkowicz3991 2 ปีที่แล้ว

      Ktoej akcja toczy soe w okolicach polsko ukrainskiej granicy gdzie szmugluje sie rakiety, ludzi i papierosy, w kazda strone bez robienia pustych przelotow

  • @slawekledzwin3681
    @slawekledzwin3681 ปีที่แล้ว

    Witam miałem T4 z silnikiem 1,9 D bez wspomagania kierownicy nie narzekam teraz posiadam z silnikiem 2,4 D i mam wspomaganie kierownicy 😄Pozdrawiam

  • @karolb.2520
    @karolb.2520 2 ปีที่แล้ว +1

    widziałem na dostawczakiem kiedyś artykuł że nieoficjalnie to wchodzi do niego ile się zmieści a nie jakaś tona bo bus musi robić do tego to legenda bez niego niema w polsce żadnej budowy kiedyś wzbudzał szacunek widząc policje w nim (wiadomo co dzisiaj jest )do tego to był kiedyś dostawczak do wszystkiego nawet kilka lat temu widziałem na taryfie jedziły :D

    • @gassmonkey5408
      @gassmonkey5408 2 ปีที่แล้ว

      W Zakopanem widziałem t4 jako taxi :) I to nie jedna

  • @d0stawca
    @d0stawca 2 ปีที่แล้ว +1

    Moje prywatne zdanie. Jeździłem Wieloma busami, master/movano, Vito, trafic/ vivaro, Daily, Lublin, różne generację Ducato, mascotem, maxity/cabstar, gazela i zdecydowanie pozycja za kierownicą t4 jest dla mnie najgorsza. Nie mogę sobie w nim znaleźć miejsca, do dupy siedzisz pionowo ale od dupy w dół całkowicie w poziomie. Ręce w okolicy kolan. Nie umiem się do tego sprzętu dopasować. Jeździłem takim 1.9td i 2.4d, zdecydowanie polecam 2.4. Jako pasażer 2.5 więc nie mam zdania poza tym, że po chipie dość dobrze wgniata w fotel jak na takie pudło.

  • @lordweiter9382
    @lordweiter9382 2 ปีที่แล้ว +2

    To może teraz Żuk skoro już jesteśmy przy dostawczakach

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +1

      Jak użyczysz do testu to oczywiście.

    • @lordweiter9382
      @lordweiter9382 2 ปีที่แล้ว

      @@Bassdriver hej ja zaproponowałem go ale chodziło mi raczej o to że przy okazji jak by była jakaś sensowna możliwość żeby zrobić film o nim. Sam osobiście nie mam ale parę razy jeździłem ciekawe przeżycie

  • @wasyl5790
    @wasyl5790 2 ปีที่แล้ว +2

    Jazda gówno warta kiedy lewa stopa nie podparta

  • @ud4cznik170
    @ud4cznik170 ปีที่แล้ว

    Posiadam tego VW w wersji multivan z silnikiem 2.5 TDI i 150KM, pojazd jakich mało.

  • @em_ha6775
    @em_ha6775 2 ปีที่แล้ว +1

    Dostawcze (jak kiedyś Talento) czy pickupy (P100) to mogłyby mieć własny rodzaj testu, ze sprzętem dla typowej kapeli rockowej. 😉

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +1

      I kto to będzie targał? Astmatyk z przepukliną i spieprzonym kręgosłupem (czyli ja)? Obawiam się, że się obawiam. Ale owszem, byłoby to jakieś - problem w tym, że wysiłek włożony w przedsięwzięcie przewyższyłby korzyści.

  • @laskos02
    @laskos02 2 ปีที่แล้ว +2

    Bez podpórki nie ma Te czwórki

  • @dawid9408
    @dawid9408 2 ปีที่แล้ว +1

    T4 kojarzy mi się z brakiem wygody podczas prowadzenia.
    Miałem nieprzyjemność jechać tym z Inowrocławia do Rzeszowa i z powrotem.
    Nie ma nic gorszego.
    Tę samą trasę jechałem kiedyś Transitem i nie wspominam tego tak źle jak jazdy T4.
    W VW był silnik 2,4, a w fordzie 2,8. Spalanie naprawdę śmieszne jak na przedłużanego busa 9 osobowego i podniesionego busa 9 osobowego (VW/Ford).
    Już nie pamiętam spalania Forda ale na podobnym poziomie co T4. T4 zadowoliła się 5,5 litrami na 100.
    5x liczyłem, bo wierzyć mi się nie chciało. Ford miał chyba około 6, może trochę ponad. Obie wycieczki w 9 osób.
    Niestety Forda ruda adoptowała. VW śmiga do dziś.

    • @mateusz-offroad-man8014
      @mateusz-offroad-man8014 2 ปีที่แล้ว

      A jaka generacja transita?

    • @dawid9408
      @dawid9408 2 ปีที่แล้ว +1

      @@mateusz-offroad-man8014 Nie wiem która to była generacja. Chyba 4, albo 5. 1998 rok. Polska produkcja. Trochę czasu minęło. Pamiętam tylko, że był znacznie wygodniejszy od T4. No i że silnik nie miał nawet 90KM, ale dawał radę pomimo podwyższonego dachu. Był mocniejszy od T4. T4 jest z 1996. Owszem, śmiga po dziś dzień, ale do Forda mam jakiś większy sentyment. Ogólnie do marki, nie tylko do poszczególnych modeli.

    • @dawid9408
      @dawid9408 2 ปีที่แล้ว

      @@mateusz-offroad-man8014 Auta nie należały do mnie. Pożyczałem tylko na wyjazdy.

  • @martyb9409
    @martyb9409 2 ปีที่แล้ว +4

    Forda transita spróbuj dorwać.

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +2

      Jak mój bymbniorz zrobi przegląd w swoim, zdecydowanie z nim zagadam. Ale to niestety już FWD - do starszych tylnonapędówek nie mam niestety dostępu.

  • @ziomkakolega
    @ziomkakolega ปีที่แล้ว

    Piękny Tur T4 w silniku 2,4ry

  • @arcadiologanoff5164
    @arcadiologanoff5164 2 ปีที่แล้ว

    Z tym silnikiem wersja osobowa fabrycznie 127 na dziku 130 widziałem. Ale skrzynia jest dość krótka i de facto szybciej niż 90 95 jechać się nie da Chyba że chcesz zajechać ten motor na trasie

  • @abstrahujacod5130
    @abstrahujacod5130 2 ปีที่แล้ว +1

    T4 ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Potrzebuję czujnik wału do benzyny AET 2,5B 115 koni (generator impulsów)

  • @stoker635
    @stoker635 2 ปีที่แล้ว +1

    Wow

  • @R4das96
    @R4das96 2 ปีที่แล้ว +1

    @bassdriver jak już miałeś okazje wajchować ta wajchą, to teraz jak ktoś Ci zaproponuje 2gen VW LT skorzystaj - stwierdzisz, że w T4 jest idealnie ułożona a nie jak w LT

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว

      O, chętnie! Pytanie gdzie rezydujesz.

    • @R4das96
      @R4das96 2 ปีที่แล้ว +1

      @@Bassdriver akurat takowe auto bylo moją poprzednią firmowka, teraz pracuję w innym miejscu :(

    • @krzysztofborowy6610
      @krzysztofborowy6610 ปีที่แล้ว

      ​@@Bassdriver Z tego, co pamiętam,to w Sosnowcu,w Spedimexie był LT na bliźniaku,3.5t i z tdiką

  • @vonregitten5800
    @vonregitten5800 2 ปีที่แล้ว +2

    Bez podpórki nie ma kulturki

  • @stoker635
    @stoker635 2 ปีที่แล้ว

    Zastanawia mnie tylko jedno . Jaki typ kariery robi gosc noszący "zemstę stalina" na codzień?

  • @tephra2493
    @tephra2493 8 วันที่ผ่านมา +1

    10:10 Pan KleKOTek? 😊😊😊😊

  • @CallunaTrip
    @CallunaTrip 2 ปีที่แล้ว +2

    A kiedy test naszego T2? Pozdrawiam- Wrzos.

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +1

      Gdy tylko się da! Jak tylko będę wybierał się do WLKP - dam znać :-)

    • @CallunaTrip
      @CallunaTrip 2 ปีที่แล้ว

      @@Bassdriver i nawzajem. Damy znać jak będziemy w W-wie.

  • @radmor19993
    @radmor19993 ปีที่แล้ว

    posiadam 2.4 aab z 1994 i sobie chwale porobiłem całego od rozrządu po zawieszenie wysoką wersje posiadam.

  • @EMB75
    @EMB75 2 ปีที่แล้ว

    zrobiłem ponad 100 tysięcy km w sumie trzema T4, wszystkie 2,5 5cyl. Solidny, uczciwy sprzęt, absurdalnie wręcz niezawodny. Niepozbawiony wad ; bądźmy szczerzy, lusterka w T4 i nowszych są/były najgorsze w klasie.
    Nie wiem skąd przekonanie o braku klimy w Transporterze?

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว

      Raczej mniej Transporterów, szczególnie tych wcześniejszych, miało klimę, niż Caravelle. Zakładam, że sporo trudniej na takowego trafić. A nowego nie zamówisz już od 19 lat.

  • @arcadiologanoff5164
    @arcadiologanoff5164 2 ปีที่แล้ว

    Wujek ma takiego tyle że całego oszklonego 5 osobowego A siostra Multivan 2.5 TDI z ostatniego roku produkcji w maksymalnym wyposażeniu i jeszcze w napędach

  • @wszystkonaodpierdol2733
    @wszystkonaodpierdol2733 2 ปีที่แล้ว

    Bez podpórki nie ma dobrej furki😁

  • @peppedziobak8544
    @peppedziobak8544 ปีที่แล้ว

    Przy jakich obrotach zmieniasz biegi w t4? ;P

    • @miko0023
      @miko0023 ปีที่แล้ว +1

      W prawdziwym T4 zmienia sie na słuch, bo prawdziwe, rasowe T4 i tak nie ma obrotomierza

    • @peppedziobak8544
      @peppedziobak8544 ปีที่แล้ว +1

      @@miko0023 Ja mam caravelle 95 i ma ;)

  • @TheSubaruimprezafan
    @TheSubaruimprezafan 2 ปีที่แล้ว +1

    Ale klapa otwierana do góry to głupota w dostawczaku, załaduj paletę.....

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +1

      A nie no, to fakt. Ale tak sobie pan Niemiec zamówił kupując go 29 lat temu i tak dostał.

  • @pabloplpl9838
    @pabloplpl9838 3 หลายเดือนก่อน +1

    Inaczej tzw holenderka

  • @julekodkulek8962
    @julekodkulek8962 2 ปีที่แล้ว

    Najsłabszy punkt tego wehikułu to rdza. Mam trzy sztuki na podwórku 1.9td 2.4 oraz 2.5 TDI. Najlepszy jest 2.5 i to pod każdym względzie.

  • @Robert.N
    @Robert.N 2 ปีที่แล้ว

    Miałem T4 . 1.9 teraz T5 .1.9 nigdy nie wrócę do t4 ,t5 to całkiem inne auto .

  • @ostryt4928
    @ostryt4928 2 ปีที่แล้ว

    Witam.
    Dwie T4 w mojej stajni, pierwszy 2.5TDi 88km, drugi właśnie 1.9TD, pomyłka te 68km w takiej budzie niestety.
    Ten drugi 11 lat był że mną, dwa swapy silników, pierwszy 1.9TDi, podkręcony na 170km i już to jakoś jechało, drugi swap na 1.9TDi PD że skrzynią 6 biegów z Golfa 4, 220km i już było fajnie się tym przemieszczać.
    Aktualnie przesiadka na T5 od ponad roku, ciekawe czy wytrzyma to co poprzednicy, niemniej na szafie dobija 600tys 🙂.
    Pozdrawiam.

  • @user-mc5do8pr6t
    @user-mc5do8pr6t 2 ปีที่แล้ว

    Ктуто!

  • @marcinhokowalski9944
    @marcinhokowalski9944 2 ปีที่แล้ว

    Ponadczasowe auto.

  • @yoni1221yoni
    @yoni1221yoni 2 ปีที่แล้ว

    Busdriver

  • @damianchrzanowski9109
    @damianchrzanowski9109 2 ปีที่แล้ว +1

    A przypadkiem 1.9D nie miał 64KM a 1.9td 75KM❓❓

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว +2

      Nie :-)

    • @damianchrzanowski9109
      @damianchrzanowski9109 2 ปีที่แล้ว

      @@Bassdriver a ok. Myślałem, że silniki wykorzystane w T4 są identyczne jak np w passacie B3. Jeździłem chwilę takim 1.9D i mimo, że to stary hebel, to całkiem przyjemnie się go prowadziło.

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว

      @@damianchrzanowski9109 Borze Tucholski, ależ bym testował B3. W kąbiu najlepiej. Najlepsza generacja Passata.

  • @andrzejoos
    @andrzejoos 2 ปีที่แล้ว

    Bez podpórki nie ma furki !!!!

  • @atajza
    @atajza 2 ปีที่แล้ว

    t 5 jezdzilem i auto swietne ale detale plastiki i inne pierdoły to w t4 poziom wyżej Pozdro Bass

  • @mieszczak345
    @mieszczak345 2 ปีที่แล้ว

    Ty jesteś nienormalny?
    Mi sprawia przyjemność jazda kontenerem Iveco 🤣

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว

      Oczywiście że jestem. Na szczęście.

  • @skildertwoo
    @skildertwoo 2 ปีที่แล้ว +2

    Najgorsza tablica na auto używane za granicą.

  • @piotrb130
    @piotrb130 2 ปีที่แล้ว

    Wbrew pozorom 2,5 w benzynie nie pali tak dużo jak się wydaje… zrobiłem moją T4 100000 km bez gazu który to sposób wręcz wyśmiewasz i średnie wyszło 10/100 więc z samego czytania neta troszkę się ośmieszasz Jareczku…

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว

      Proszę, zacytuj fragment, w którym to wyśmiewałem.

  • @kris-mtb
    @kris-mtb 2 ปีที่แล้ว

    Z T4 1.9 D przeżyłem załamanie nerwowe...

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  2 ปีที่แล้ว

      Przy próbie podjazdu na wzniesienie?

  • @hayosikopl3035
    @hayosikopl3035 2 ปีที่แล้ว

    #busmusilatać

  • @AudiPoznanPolska6666
    @AudiPoznanPolska6666 2 ปีที่แล้ว

    czyżby Leszno ?

  • @mariusztraktor6213
    @mariusztraktor6213 2 ปีที่แล้ว

    Nie lepszej doki niż t4

  • @piotrstankiewicz3901
    @piotrstankiewicz3901 2 ปีที่แล้ว +1

    T4 to najlepszy bus jaki jest. Zaden mu nie dorowna, ani silnikiem i jego pancernoscia, ani uzytecznoscia. Duzo latwiej wyczuc takie T4 niz np. Vivaro.

  • @pawelflejszman6598
    @pawelflejszman6598 ปีที่แล้ว

    Polonez 1,9 mial 70.

    • @Bassdriver
      @Bassdriver  ปีที่แล้ว

      Owszem, miał. Sprzęgnięte ze skrzynią z benzyniaka, lol. Ale fakt, że XUD9 ogólnie był świetnym silnikiem. Testowałem później ZXa 1.9D - był bardzo przyjemny.

  • @sajmin
    @sajmin 2 ปีที่แล้ว +1

    szkoda że nie 2.5 bęnzynowy. bez t4 nie ma kariery, a bez podpórki nie ma (puga) 504'rki

    • @miko0023
      @miko0023 2 ปีที่แล้ว +1

      T4 to tylko ropniak

  • @dan911911dan
    @dan911911dan 2 ปีที่แล้ว

    Nie wiem o co chodziło z tymi ultra słabymi silnikami 60 koni w takiej wielkiej budzie, załadowanej po sufit to już zawalidroga o osiągach żuka 😉

  • @tephra2493
    @tephra2493 17 วันที่ผ่านมา

    9:28 IGZDE 😂😂

  • @kubag7941
    @kubag7941 2 ปีที่แล้ว +1

    T4 przereklamowane żelazo . Uzywałem dwie sztuki 2.4 d i 2.5 lpg . O niebo lepsza jest Toyota Hice miałem 2.7 lpg .Pozniej przesiadłem sie na Transita T100 r 2002 i to było niebo a ziemia z VW .Bardziej praktyczny i o dziwo bardziej niezawodny sie okazał przez 4lata intensywnego katowania .

  • @aleksandralikas8837
    @aleksandralikas8837 10 วันที่ผ่านมา

    nie ma kariery bez T4, a bez T4 nie ma T4

  • @mzz2658
    @mzz2658 2 ปีที่แล้ว

    Połaczenie Żuka z traktorem i silnikemod VW - kiepsko sie tym jeździ