RĘCZNY REGULACJA HAMULEC AVENSIS TOYOTA T25

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 7 ก.ย. 2024
  • Najpierw trzeba poluzować linkę pod tunelem srodkowym, a potem regulowac przy kołach.
    Nie robić tego na lewarku, bo lewarki są bardzo niestabilne. Służą jedynie od wymiany koła
    #avensist25naprawy
    #avensist25reparations

ความคิดเห็น • 12

  • @sauronsinuhe686
    @sauronsinuhe686 ปีที่แล้ว +2

    Widzę zdecydowanie lepiej rozwiązane niż w T27 , korozja zawieszenia jakby też mniejsza

  • @pawelszal364
    @pawelszal364 ปีที่แล้ว

    Dzięki za pomoc!

  • @ThePoniatowski13
    @ThePoniatowski13 4 หลายเดือนก่อน +1

    Witam! Zrobilem wczoraj regulacje hamulca recznego w swojej Avensis T25 i teraz jak jade tak powyzej 60 czy 70 km/h to cos z tylu buczy i huczy. Nie wiem cooo.😢

    • @NaprawySerwisMotoryzacja
      @NaprawySerwisMotoryzacja  4 หลายเดือนก่อน +1

      witam. poluzuj ręczny przy dźwigni w kabinie. nakrętka 10 mm. kręć przeciwnie do wskazówek zegara.

    • @ThePoniatowski13
      @ThePoniatowski13 4 หลายเดือนก่อน

      ​@@NaprawySerwisMotoryzacjawydaje mi sie, ze to moze byc poasta albo lozysko. Jak podciagam na 1 czy 2 kliki to tylnie kola jeszcze jestem w stanie obrocic. Jak dam na 3 kliki reczny to juz nie obroce tylnich kol. Czytalem, ze tak ma byc. Wydaje mi sie, ze albo tarcze hamulcowe sa nie tego, albo klocki, albo lozyska do wymiana. Albo 100 innych rzeczy.

  • @bochniasebastianbochnia2957
    @bochniasebastianbochnia2957 9 หลายเดือนก่อน

    Ja bym ściągnoł jeszcze tarczo bębny i sprawdził jak się mają szczęki samoregulatory sprężynki i linka hamulca ale filmik ok

    • @NaprawySerwisMotoryzacja
      @NaprawySerwisMotoryzacja  9 หลายเดือนก่อน

      dało się zobaczyć ich stan przez otwor do regulacji okładzin. trzeba kręcić tarczą i latarką świecić

    • @wojteksz.6016
      @wojteksz.6016 2 หลายเดือนก่อน

      A od czego niby miały by się zużyć te szczęki, chyba że w każdy zakręt wchodzi na ręcznym

  • @progress2165
    @progress2165 8 หลายเดือนก่อน

    Supercar👍

  • @bochniasebastianbochnia2957
    @bochniasebastianbochnia2957 9 หลายเดือนก่อน

    Super ale tarcze i klocki też do wymiany moim zdaniem tarcze wyglądają tragedia

  • @user-rj8kb9pi6d
    @user-rj8kb9pi6d ปีที่แล้ว

    Całe hamule do remontu a nie regulować 👍😁