Jak zmotywować do pracy siebie i innych, dr Ewa Jarczewska-Gerc

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 28 พ.ย. 2024

ความคิดเห็น • 9

  • @mindhuntermindhunter8378
    @mindhuntermindhunter8378 2 ปีที่แล้ว

    Znakomity materiał, świetna specjalistka. Bardzo dziękuję za materiał, wszystkie cenne wypowiedzi i pomoc (realną) w przemyśleniu strategii motywacyjnej :)

  • @szklarniapotencjalu
    @szklarniapotencjalu 2 ปีที่แล้ว

    Świetny materiał! Dziękuje.
    Bardzo podobała mi się część o partycypacji pracowników w procesie zmiany! 💚

    • @StrefaZarzadzaniaUSWPS
      @StrefaZarzadzaniaUSWPS  2 ปีที่แล้ว +1

      Cieszymy się bardzo, że materiał Ci się spodobał :) Polecamy się!

  • @akademiakar-group5919
    @akademiakar-group5919 3 ปีที่แล้ว +2

    Super :)

  • @pogodanaprzygode
    @pogodanaprzygode 6 หลายเดือนก่อน

    18:16 wg mnie ten znany wszystkim "ucisk na żołądku w niedzielę po południu" nie wiąże się z samą pracą, obowiązkami,, lecz z koniecznością poniedziałkowego powrotu do trudnego środowiska (np złośliwi koledzy w pracy) do którego zmuszeni jesteśmy wrócić.

  • @karolinakrzysztofik321
    @karolinakrzysztofik321 4 ปีที่แล้ว +2

    Jesteśmy tylko ludźmi więc wiadomo że są lepsze i gorsze dni jeśli chodzi o pracę. Dlatego najważniejsze według mnie jest dać swoim ludziom super warunki pracy tak aby w pracy ten dzień stał sie po prostu 'dobry'. To w zasadzie żadna filozofia o ile dba sie o pracowników, rozmawia z nimi otwarcie. Czasami wystarczy bardzo niewiele - premia co jakiś czas czy bilety do kina czy nawet pakiety medyczne które u nas działają już kilka sezonów. W dobie dbania o zdrowie i coraz wieksza świadomosc ludzie cenią sobie, ze badania diagnostyczne w medicover zrobia w jeden dzień. Czas to to co ucieka nam najszybciej, a kazda wolna godzine lepiej poświecic rodzinie niz lekarzowi :)

  • @zanetasamek2577
    @zanetasamek2577 2 ปีที่แล้ว

    Prowadzący zachowuje się jakby nieinteresowala go ta rozmowa bardz zatko spogląda na gościa

    • @StrefaZarzadzaniaUSWPS
      @StrefaZarzadzaniaUSWPS  2 ปีที่แล้ว

      Być może to po prostu styl prowadzenia rozmowy. Jak Ci się podobał nasz materiał pod kątem merytorycznym?

    • @mindhuntermindhunter8378
      @mindhuntermindhunter8378 2 ปีที่แล้ว +3

      Odnoszę wrażenie, Pani Żaneto, że to po prostu spotkanie dwóch energii i dwóch typów ludzi. Pan prowadzący jest osobą nieśmiałą, sensorycznie przeciążoną i zwyczajnie unika wydatkowania nadmiernej energii, żeby patrzeć na gościa, podążać za nim, towarzyszyć w ekspresji. To jest po prostu spotkanie ludzi o różnym temperamencie i sposobach radzenia sobie w kontakcie. Nie ma w tym nic złego: prowadzący nie deprecjonuje gościa, nie ma intencji, które mu Pani przypisuje. Stara się zachować porządek punktów, dba o czat i najpewniej nie jest wieloczynnościową osobą. Tak przecież też bywa. Każdy z nas ma pewne kompetencje emocjonalne i zasoby wchodzenia w kontakt: miewamy niuanse, które akurat tu są bardzo widoczne, bo gość jest bardzo żywą osobą :)