"coolant pipes" for VW T3

แชร์
ฝัง

ความคิดเห็น • 9

  • @moherowyberecik
    @moherowyberecik 3 หลายเดือนก่อน

    kawał dobrej roboty :D szkoda że to takie koszta bo każdy by zmienił ;)

    • @zelek1984
      @zelek1984  3 หลายเดือนก่อน +1

      Jestem zdania, że prędzej czy później każdy zmieni. Chyba, że szybko zrezygnuje z busa. Plastikowe są lepsze niż stare stalowe, które korodowały, jednak są gorsze niż te nowe. Wkładki usztywniające oryginalne często po 30 latach przestają istnieć, a ich puchnąca korozja potrafi rozsadzić spęcznienie plastiku. Z tego powodu naprawiałem swoje poprzednie rury za pomocą miedzianych mufek. Koszt niestety jest spory, ale warty poniesienia.

    • @moherowyberecik
      @moherowyberecik 3 หลายเดือนก่อน

      @@zelek1984a silikony łończeniowe jak tam ?? pęczniały, ale nie ma wycieków ?? :)

    • @zelek1984
      @zelek1984  3 หลายเดือนก่อน

      @@moherowyberecik nie ma… ja już wcześniej je testowałem na dłuższym odcinku od strony silnika. Te rury co wcześniej miałem to rury z wersji Syncro. Są one krótsze od standardowych 2wd. Przedłużane są wężami gumowymi fabrycznie do grodzi silnika celem minięcia się z zbiornikiem paliwa. U mnie on też jest z silikonu.

  • @KaptainKlunk1
    @KaptainKlunk1 7 หลายเดือนก่อน

    Mr Technical 💪✌️☮️😉

  • @Andrzej_Krowiak
    @Andrzej_Krowiak 7 หลายเดือนก่อน

    jakie korzyści po zmianie na nierdzewkę?

    • @zelek1984
      @zelek1984  7 หลายเดือนก่อน +1

      Trwalsze, bo nie jest to tworzywo z nabitymi stalkami które często rozpadają się po 30 latach. Moje rury były już naprawiane miedzianymi mufkami… jedna z nich już zaczęła „wędrować”. Dodatkowo rury z nierdzewki są tej samej średnicy, ale ścianka jest sporo cieńsza co przekłada się na większy przekrój - mniejsze opory przepływu, szybsza reakcja na zadziałanie termostatu. Co by nie było kawał drogi do chłodnicy. Najważniejszym plusem jest to że są dzielone… i jak trzeba będzie coś popracować przy podwoziu łatwiej jest je demontować.

  • @yellowkamper84
    @yellowkamper84 4 หลายเดือนก่อน

    What a waste of time turn off the stupid music and just give a commentry on what you are doing

    • @zelek1984
      @zelek1984  3 หลายเดือนก่อน

      Nobody is forcing you to watch it. There are much worse wastes of time on your channel. The commentary is present on this video, but in my language. If you want to understand, learn my language, smartass.