test pontonu Aircat 335 silnik storm 6 T4

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 29 ก.ย. 2024

ความคิดเห็น • 34

  • @bajabongosoffgrid
    @bajabongosoffgrid 5 หลายเดือนก่อน +3

    hej widziałem jak gościu pływał na takim z silnikiem chyba 9 to go unosiło po dodaniu gazu jak wodolot ,albo dziób wysoko mu podnosiło

    • @user-sl8ro2js6n
      @user-sl8ro2js6n 5 หลายเดือนก่อน

      moze mnie widziałeś haha😀

  • @jerzyrusek1961
    @jerzyrusek1961 5 หลายเดือนก่อน +4

    Witam, żaden dramat, pływanie na łodzi pontonie na wiosłach odbywa się siedząc tyłem do kierunku płynięcia, wiesz mi da się i jest wykonalne na tego rodzaju pływadłach, pozdrawiam, apropos nawet nasi dziadkowie tak pływali, przyjemności z pływania pozdrawiam

    • @andrzejmar1
      @andrzejmar1  5 หลายเดือนก่อน

      wiem że się da ale jak człowiek się przyzwyczaił przez parę lat że tak powiem pływać po ludzku to tak jest ciężko , uwierz mi że jak pływasz jakiś czas inaczej to wszystko inne , być może normalne staje się nie normalne

  • @travelfishingpl9696
    @travelfishingpl9696 5 หลายเดือนก่อน +2

    Andrzej co ty na wstecznym chcesz wiosłować 😂

    • @andrzejmar1
      @andrzejmar1  5 หลายเดือนก่อน +1

      heh na to wygląda , znasz mnie , wszystko na odwrót

  • @andrzejbarankiewicz4690
    @andrzejbarankiewicz4690 5 หลายเดือนก่อน +1

    ps... w życiu nie wyszedłbym na wodę z lejącą się benzyną z silnika.....

  • @norbertstolarczyk
    @norbertstolarczyk 5 หลายเดือนก่อน +3

    Cześć brachu,
    zakładając klasyczne prowadzenie łodzi na wiosłach - od wieków, zawsze siedząc tyłem do dziobu, to wszystko jest ok z tą ławką i wiosłami. Oczywiście mogłaby być regulowana ławka, wtedy otworzyłyby się możliwości dla nowoczesnego wioślarstwa. 😛
    Jest wielu producentów katamaranów, naszych rodzimych i zagranicznych, mających więcej szlufek na ławki😚lub wcale. Nasze rodzime NawiPoland i Kolibri mają zastosowane "szyny" po których je przesuwasz, jak w pontonie. A co do silnika przy katamaranie to chyba stopa L byłaby zasadna. Jego dno jest minimalnie nad lustrem wody prze co pawęż jest o te 10-15 cm wyżej.
    Pozdro 👊

    • @clamils9138
      @clamils9138 หลายเดือนก่อน

      Quelle due marche di catamarani sono di qualità superiore ?

  • @paniemoj3443
    @paniemoj3443 5 หลายเดือนก่อน +1

    Cześć Andrzeju fajny odcinek Jeszcze raz dzięki za stabilizator Pozdrawiam

  • @rafals1283
    @rafals1283 5 หลายเดือนก่อน +1

    witam andrzejku zmierz długość pawęży

    • @andrzejmar1
      @andrzejmar1  5 หลายเดือนก่อน

      oczywiście zrobię to i powiem w następnym filmie

  • @andrzejbarankiewicz4690
    @andrzejbarankiewicz4690 5 หลายเดือนก่อน

    jak na 5KM to zwykłe wyniki... bo 6KM "storm" ma wyłącznie na naklejce....... co do pontonu to drogi i niebezpieczny w szybkich skrętach.

  • @zib3lTV
    @zib3lTV 5 หลายเดือนก่อน +1

    Cześć, muszę Ci napisać, że przez Ciebie kupiłem sobie Kolibri 330 i używany Storm 6KM jutro testy na Nogacie.

    • @zib3lTV
      @zib3lTV 5 หลายเดือนก่อน

      Tylko kurde z nogą L nie S ciekawe jak to się zachowa.

    • @jakub5243
      @jakub5243 5 หลายเดือนก่อน

      Może być lipa, do pontonów raczej s

    • @andrzejmar1
      @andrzejmar1  5 หลายเดือนก่อน

      @@zib3lTV kolega Krystian pływał kilka lat silniczkiem tohatsu 3,5 km i miał stopę l długą i nic specjalnego się nie działo , naj wyżej podłożysz deseczkę i będzie ok

    • @zib3lTV
      @zib3lTV 5 หลายเดือนก่อน

      10km/h słabo w 2 osoby. Na pełnej muli a woda się aż gotuje i jakby tył pontonu zaciąga pod wodę za długa ta stopa chyba albo nie wiem co

    • @andrzejmar1
      @andrzejmar1  5 หลายเดือนก่อน

      heh no i super jeśli nie oczekujesz ślizgu w 2 osoby i prędkości 30 km /h to będziesz zadowolony , w jedną osobę będzie na pewno ślizg i super pływanko

  • @user-sl8ro2js6n
    @user-sl8ro2js6n 5 หลายเดือนก่อน

    świetny filmik ...ja klade deske na balony i przesuwam jak chce tylko tylko wiąze tym widocznym kolorowym sznurkiem. Przy f 9,8 sznurek przechodzi przez pawez i silnik co by przy świecy😃 nie zgubić.A ten cycek w zaworze po przekreceniu w prawo BARDZO przyspiesza pompowanie. Andriu napompuj uczciwie to bedzie sztywniejszy i lepiej wyzej ułozy sie na wodzie co moze??? zwiekszyc szybkosc....mnie nie trzeba. Co do S czy L moja słuszna waga wyrównuje problem😛

    • @andrzejmar1
      @andrzejmar1  5 หลายเดือนก่อน +1

      następnym razem dopompuję jak potrzeba

  • @tomaszplewko4080
    @tomaszplewko4080 5 หลายเดือนก่อน

    Chłopie co Ty pijesz! Szkoda bebechów. Co do testu dobra robota. A z tym stormem to albo masz pecha albo to faktycznie buble. Jest człowiek na youtube od tych silników, który twierdzi, że są tańsze od bardziej markowych bo nie mają przeglądu zerowego. No nie do końca.

    • @andrzejmar1
      @andrzejmar1  5 หลายเดือนก่อน

      jak dla mnie to ze silnikami jest wszystko ok każde silniki nawet te markowe się kiedyś psują i mają jakieś wady na to nie ma reguły ,,,pozdrawiam ,,,

  • @zarkawi28
    @zarkawi28 5 หลายเดือนก่อน

    łapka poszła pozdrawiam Andrzeju 😎

  • @ghoststunt
    @ghoststunt หลายเดือนก่อน

    ale bestia! taki mi się marzy do wędkarskich wypraw

    • @andrzejmar1
      @andrzejmar1  หลายเดือนก่อน

      no powiem ci że z tych 3 silników właśnie naj bardziej z tego jestem zadowolony , to taki kompromis między ceną wagą i mocą wszystko jest w sam raz , poza tym ma wbudowany zbiornik paliwa i nie trzeba linii paliwowej ,zbiorniczek wystarczy spokojnie na parę godzin pyrkania a jeśli ktoś by chciał na pełnej mocy to niestety zbiorniczek zejdzie szybko ok 30 min pływania

  • @jakub5243
    @jakub5243 5 หลายเดือนก่อน

    Testy testy testy😉i wieczne niespodzianki jak to na pontonie zawsze na poczatku sezonu;-)a silnik to twoja stara 6stka? A gdzie te mocniejsze? No chyba ze wyrwaly by ta deche?Za krotkie te wiosla?

    • @andrzejmar1
      @andrzejmar1  5 หลายเดือนก่อน

      hej kolejne filmiki będą z większymi silnikami mam je wszystkie i mają się świetnie , jeśli chodzi o 6km to tak to mój stary silnik , tylko zmieniłem naklejki ,,,pozdrawiam ,,,

  • @zarkawi28
    @zarkawi28 5 หลายเดือนก่อน

    znaczy poszedł a

  • @ukaszukasz3196
    @ukaszukasz3196 5 หลายเดือนก่อน

    Andrzej jako, że miałeś styczność już z kilkoma stormami mam pytanko. Czy odlewy np spodziny czy innych elementów są ładne czy widać, że do Chiczyk. Ostatnio pooglądałem dokładnie swojego Storma 9.8 i pełno jakiś niedoskonałości w postaci małych dziurek czy garbików, przegrubień.

    • @andrzejmar1
      @andrzejmar1  5 หลายเดือนก่อน +1

      mam to samo we wszystkich 3 szt zwłaszcza w okolicy spodziny

    • @ukaszukasz3196
      @ukaszukasz3196 5 หลายเดือนก่อน

      @@andrzejmar1 dzieki za info.
      Czyli coś za coś. Cena niższa ale i jakość pewnie też. Ciekaw jestem jak to jest z tymi "markowymi".

  • @PRZYSTOJNYSTEFAN1967
    @PRZYSTOJNYSTEFAN1967 5 หลายเดือนก่อน

    Lubię rzekę, pontony i łodzie. Mógłby być całkiem przyjemny film, gdyby nie język typu ja... pdolę, o kur... itd. Rozumiem że jakiś małolat używa takiego języka ale dorosły, świadomy mężczyzna ?. Uszy bolą i chce się przerwać oglądanie, tak mi to nie pasuje. Poza tym ok. bez urazy