Думав що не буде нічого нового для мене, але твої відео не дивитися то гріх:) і все-таки почув щось нове і корисне!!! Дякую за пророблену роботу!!! Окремий лайк за UA контент!!!
Тяжкий труд: заниматься ремонтом электрооборудования, поддерживать гараж и оборудование в идеальной чистоте, снимать видео о своих работах, глубоко изучать матчасть, постоянно повышать свой уровень знаний и изучать иностранный опыт да и ещё в комментариях разжевывать людям далеким от электрики прописные истины. Любитель ты Евгений своего дела, я бы даже сказал - фанатик.
Дякую за твою роботу! Як завжди дивився на одному диханні. Багато чому навчився з твоїх відео. Як добре що є такі майстри, які готові ділитися своїми знаннями, здоров'я тобі та наснаги! А нам всім скорішого миру!
Ти ж розумієш, що твій підхід до пошуку та вирішення проблем штучний. В тому сенсі, що такі майстри як ти, велика рідкість. Ніхто не захоче так паритись як ти. Навіть не стільки не захоче як просто не здатен. Причина в тому, що ти зацікавлений. Тобі цікаво і ти отримуєш задоволення після отримання позитивного результату. Я це знаю, бо в мене те саме від свєї роботи. Але, на жаль, людей з таким ставленням до своєї роботи дуже мало. Більшість свою роботу м'яко кажучи недолюблює.
@@equilibrusman Якби я працював виключно за гроші, то я б вже давно не працював на своєму місці. Тому що мені неоднократно пропонували перейти на роботу, на якій я з часом заробляв би у 6-8 разів більше ніж зараз. І це реальні зарплати у тій фірмі, а не порожні обіцянки. Але я колись працював на роботі, яка мені не надто подобалась. Більше я на це не піду ні за які гроші.
В даному випадку нічого штучного. Пройтися по схемі і знайти гілку в якій тече зайвий струм шляхом вимірювання падіння напруги на запобіжниках - доволі просте і логічне рішення. От в попередньому відео, де мотор розібрали-зібрали кілька разів і купа часу потрачена - оце, звичайно, питання доцільності. Якщо порахувати по ..... доларів в годину то той биток дешевше було би відправити до Америки на металобрухт (більше 3 тижнів це умовно 160-200 годин...).
Над кожним роботягою стоiть така надстройка,яка на ньому тупо паразитуе, що в нього ГОЛОВНЕ час та грошi,а вже потiм - отримання задоволення вiд виконаноi роботи !!!
Дуже радий,що є така хороша людина,яка щиро розказує всі секрети, до яких сам ніколи б не дійшов!!! Євген щире тобі дякую за такиу велику роботу і знання якими ти ділишся!!!
Величезна подяка і низький уклін тобі за твою роботу. Черговий раз дякую Богу за те, що наші стежки перетнулися. Завдяки твоїм відео інтерес до роботи посилюється в сотні разів! Так тримати. Дай Боже тобі щастя, здоровʼя, миру і грошей.
Дякую за відео . У Мерседес описан цей метод , приводиться опір запобіжників в залежності від струму на , котрий розрахован запобіжник. Правда, це дуже давня методика у них, десь коли вийшов 220-й кузов. Особисто я , використовую таку методіку : 1. Оцінюю силу струму за допомогою струмових клещів . Якщо ~3A та більше перевіряю чи знаходяться шини CAN у активному стані . Якщо шина CAN у активному стані , то шукаю , що не дає заснути шині . Але то окрема ситуація . 2. Якщо шина CAN - заснула , перевіряю від блока силових запобіжників струмовими клещами струм на дротах , котрі виходять від блоку силових запобіжників . Далі від лінії там де підвищений струм слідуюче розгалудження проводки . Крім того получалося знайти блок керування , який споживав ток при допомозі пірометра . Блок мав підвищену температуру . Малениький струм споживання ~150 mA та менше не вийде знайти завдяки падінню напруги на запобіжнику, якщо нема мікровольтметра . У Мерседес , наприклад норма струму спокою < 50mA . Вибір методики пошуку причини підвищеного струму споживання залежить від типу автомобіля , розташування та доступу до конструктивних вузлів . Це , якщо кратко . Кожна сітуація може вносити свої корективи у пошук несправності .
Схоже блок після аварії таки спрацьовував і передавав сигнал про аварію або несправність аж поки не сіла батарейка , "дзвонив в Америку" сказати, що джип втрапив у халепу, але "не дозвонився- грошей на рахунку немає" 😁. А з заміром падіння на запобіжниках -прямо очі відкрив! Я до того не додумався 😕. Але із такими вимірами треба б обережно - в разі якщо запобіжник згорів або нема контакту - є нагода побачити "як душа тестера пішла в білий дим" 😁. А взагалі молодець, ростеш і розвиваєшся , так тримати!!!
Как всегда все на высоте. Уже давно смотрю этот канал и ловлю себя на мысли , что я ученик на лекции и хорошего преподавателя которого хочется слушать. Еще бы прослушать лекцию где взять такое терпение.
Про мультиметри. Вони є з різною розрядністю, і хоча це не дорівнює точності, але 20 000 відліків дає змогу бачити на діапазоні 20А одиниці міліампер. При тому, такі мультиметри мають піддіапазон мВ, де можна розрізняти десятки мікровольт. Що дасть більшу впевненість в пошуку витоків струму запропонованим методом. Маю Zoi ZT219, в якому на амперах похибка, ймовірно під кілька процентів (а то й більше - нема як повірити), але ота роздільна здатність таки радує. У всякому випадку, за ціну щупів від флюка можна взяти два таких мультиметри. Доречі, якщо пан Євген має натхнення зробити огляд на щупи до мультиметрів, яі бувають захмарної ціни, - було би дуже цікаво.
Респект та повага майстру. Стосовно кнопок SOS, вперше стикнувся в 2019 році на Пежо 3008 2015 року випууску. Пригнав авто з Франції і виріший перевірити нажавши на кнопку екстрених служб. У відповідь авто щось на іноземному пробубніло і через 1-2 хвилини з динаміків пролунав голос нашої праціниці служби 112. Я вибачився і більше ті кнопки не нажимав)))
Дякую за класне відео. На вольві в мене був нюанс-пробував заряджати акумулятор ( був оригінальний літійй-іонний з лебою Volvo і коштував 150 €),потім підставив аналогічний ввечорі і теж було все ок,але на ранок вона знов просіла і блок хапанув помилку..Так що,Евген,доцільно було б потримати в себе якийсь час авто і затестити..
Поважаю автора за його логічно-аналітичні здібності. Але тут я не зовсім зрозумів висновків. Поясніть, хто краще зрозумів. 1. Чому стався розряд батарейки блоку, чому не вона не заряджалась? 2. Чому цього не має статися в майбутньому, після ремонту?
Авто після ДТП, Акб відключали, батарейка сіла, її напруга сильно зменшилась і її не можливо зарядити від зарядки в блоці телематики. ( аналогія з АКБ в телефоні ) Треба батарейку зарядити напряму минуючи контролер заряду батареї. Як на мене то цей блок краще взагалі відключити, бо сім модуль та GPS модуль все одно мають розряджати АКБ.
@@Kucher_Sergeyприпустимо, що це так. Виходить, що той блок споживає 2.5Вт в режимі очікування? Тоді його батарейки (3.2В 1100мАГ) вистачило б приблизно на годину-дві. Щось не сходиться. Чи блок телематики, ввійшовши в «аварію» по батарейці, почав аномально споживати?
@@kimi4553Скоріш, батарейка постійно вимагала зарядки, по аналогії, заводки машини з повністю несправним аккумом методом '' прикурювання'', який би добрий аккумулятор не підключили паралельно, машину всеодно не заведете, так і тут вся енергія яка потрібна на підтримання блоку витрачалась постійно на зарядку навіть в сплячому режимі
@@kimi4553 я працював в сфері GPS моніторінга і скажу з свого досвіду що якщо є GPS модуль та GSM модуль то вони знаходяться постійно в режимі моніторінгу цих мереж, при відсутності SIM карти буде більше споживання енергії ніж коли SIM карта зарееструється в мережі. Так як блок споживає від постійного плюса то при відсутності АКБ в авто GSM та GPS розрядять додатковий АКБ за 3-4 години, після цього блок телематики не буде знаходитися в режимі активного пошуку і споживання значно зменшиться, але все одно невеличкий розряд ( саморозряд ) буде. Я не можу знати схемотехніки блоку телематики але швидше за все заряд додаткового АКБ іде від запалення чи генератора, а так як авто після дтп то його ніхто не заводив і зарядки додаткового АКБ не відбувалося. Після зниження напруги на АКБ нижче певного порогу БМС не дасть АКБ зарядитися, можно тільки зарядити напряму минуючи плату БМС
Підтримую Ваше зауваження. Слушні питання Ви підняли. Можу ще також додати від себе декілька думок по даній ситуації: 1. На мою думку цей додатковий акумулятор вже несправний і його слід було замінити. По-перше, він взяв лише 1/4 номінальної ємності, по-друге може мати ще й ефект підвищеного саморозряду. Для LiFePO4 це поширене явище, особливо після тривалого знаходження в при критично низькій наарузі. Чому ж не замінити його? На що покладати надію? 2. Гадаю, проблема з часом повернеться, иак як корінна причина не усунута. 3. Струм "витоку" ймовірно і був спричинений спробою блока керування зарядити допоміжний акумулятор. При повністю зарядженій основній батареї, а також при справній додатковій, ймовірно цей просес би згодом завершився і "витік" припинився б 4. Перевірці основної стартерної батареї також потрібно приділити більше уваги. Як мінімум зарядити її повністю і перевірити ємність. Експрес-тестери в даній ситуації малоінформативні і вводять в оману.
Дуже дивно що та помилка на вискакувала коли вони знімали акумулятор з машини ( надіюсь вони не заряджали прям під капотом). А ця помилка з"явилась тільки коли зняв живлення з самого блоку. Дивні Американські машини)))
Похожая проблема была на IVECO S Way Была проблема с зарядом батареи. Есть опция сброса/ замена батареи. Решилось заменой блока телематики По гарантии. Т.к. ощибка переодически появлялась. Потом приехал IVECO Daily с такой же проблемой. Думаю это будет чаще встречаться на FCA/ JEEP/IVECO T.k. электр. Комплектуюшие почти 1:1 Спасибо за Видео!
Класс) видео в тему) только вчера отдал клиенту Шевроле Вольт. После ночи полная разрядка акб. 240m.A паразитного было. Схема очень сложная 2 дня ушло на поиски. Но дело было в плафоне. Туда всунули какую-то обманку.
Приветствую из Израиля . Столкнулся некоторое время назад с глюками телематики на автомобиле Nissan Leaf ze1 . Глюк заключался в периодических отвалах сервиса nissan connect . Обратил внимание , что глюк имеет место быть при длительных простоях автомобиля и исчезает , если поездить некоторое время . Всему виной оказался подуставший аккумулятор автомобиля . Оказалось , что при снижении напряжения борт сети блок телематики отключается . В этом блоке телематики не было батареи бэкапа . По конкретно взятой неисправности , описанной в видео . По хорошему , эту батарейку нужно менять , так как она скорее всего отработала свое и не в состоянии заряжаться нормально от штатного зарядника в блоке телематики . Через некоторое время батарейка снова подсядет и дефект повторится .
@@СергійПавлиш инженер по сервисному обслуживанию промышленной электроники . Специализация - ремонты по методу обратного инженеринга . Ремонтирую все от частотных приводов и приводов до восстановления данных на всяких экзотических штуковинах .
@@LIS3791 штатный зарядник вероятней всего исправен - об этом свидетельствует завышенный ток потребления . Зарядник пытается зарядить аккумулятор , высаживая 12ти вольтовый акб .
Як завжди , цікаво та інформаційно) На мою думку було б добре протестувати наскільки живий акумулятор, та як система буде його заряджати щоб історія не повторилася. Хоча якщо з головним акб буде все ок, тобто не буде розряжуватися і авто не буде стояти без АКБ то розрядження резервної батереї взагалі не має бути. Дякую, за повчальне відео і приділений час )
Гарна ідея із пошуком "витоку" шляхом заміру напруги на запобіжнику!👍 Наче і само собою зрозуміло, але якось не наважився б міряти і придиратись до одиниць мілівольтів на межі похибки приладу. У Вашого Ut139C там якраз 1-2 мВ "плавати" може в цьому діапазоні. Тут би вже здалося щось більш точне використовувати. Ну і малогабаритний адаптер зробити з двома голками, щоб одною рукою проходитися по щапобіжниках, особливо в тісних місцях. Пам'ятаю на початках у Вас багато роликів було формату DIY, зараз трохи цього не вистачає;)
Дякую, як завжди на висоті. Але, щось мені підказує, що вона ще повернеться. Чому backup акумулятор був розряджений і де гарантія, що не розрядиться знову.
Дякую за пізнавальне відео ! Чому цей допоміжний акумулятор не заряджався ?Поділіться якщо вам відомо… Можливо він знову розрядитися і все повториться ?
Цікаве відео,як завжди і спосіб перевірки класний,але є моделі запобіжників без пінів зверху,а великого формату закриті прозорим пластиком і до пінів ніяк не добратися.
Спасибо Евгений. Не знал что блок телематики может так себя вести. Хотя видимо проще его отключить? И убрать из комплектации, если это конечно возможно.
Автор маестро 🔥 Я б ще пошукав причину розряду резервної батареї, або замінив на нову. Тому що є імовірність повернення проблеми з часом після чергового її розряду.
Причина очень проста - батарейка отработала свое время , увы , она не вечна и требует замены . Со временем параметры ее ухудшаются и она уже не в состоянии нормально заряжаться от штатного зарядника . Скорее всего есть повышенный ток саморазряда у батарейки .
@@k133la3якщо bms справна, то LiFePo акумулятор замучишся вбивати циклом заряд-розряд))) швидше за все після ДТП автомобіля досить довго простояв без основної АКБ і блок просто висадив резервне живлення до спрацювання захисту, внаслідок чого батарея була взагалі відімкнута від блоку. Після ремонту та відновлення живлення bms побачила низький заряд резервного живлення, що могло означати несправність акумулятора та відмовилась заряджати її штатно( це моя теорія, сильно не бийте))). Звісно що зберігання батареї в розрядженому стані не додасть їй здоров'я, але на мою думку то не критично.
@@ОлегЛюбченко-р7ч але напруга батареї 2,6 вольта, а якщо почитаємо специфіку літій залізо фосфатної хімії, то побачимо що нижній поріг розряду це 2 вольта, тобто батарея не висаджена в нуль
Меня беспокоит только один вопрос! Допустим батарейка розрядилась и почему не заряжалась в своем блоке? Проверил бы хоть поступает на нее питание для зарядки в автомобиле или проблема появится снова через время...
Дякую за відео, але лишилося питання: що ж саме "висаджувало" батарею? Мабуть у блоці телематики є модуль заряджання тієї самої LiFeбатарейки і саме його несправність: а) не заряджає батарейку, і б) "тягне" струм 0.2А. Тобто, зараз все добре, батарейка заряджена, модуль заряджання не діє, але вона "підсяде" і все почнеться знов?
"Довідник способів пошуку витоків струму успішно оновлено!"😊
Думав що не буде нічого нового для мене, але твої відео не дивитися то гріх:) і все-таки почув щось нове і корисне!!! Дякую за пророблену роботу!!! Окремий лайк за UA контент!!!
100%
Тяжкий труд: заниматься ремонтом электрооборудования, поддерживать гараж и оборудование в идеальной чистоте, снимать видео о своих работах, глубоко изучать матчасть, постоянно повышать свой уровень знаний и изучать иностранный опыт да и ещё в комментариях разжевывать людям далеким от электрики прописные истины. Любитель ты Евгений своего дела, я бы даже сказал - фанатик.
Почему любитель, профессионал!!!
Дякую за твою роботу! Як завжди дивився на одному диханні. Багато чому навчився з твоїх відео. Як добре що є такі майстри, які готові ділитися своїми знаннями, здоров'я тобі та наснаги! А нам всім скорішого миру!
Ти ж розумієш, що твій підхід до пошуку та вирішення проблем штучний. В тому сенсі, що такі майстри як ти, велика рідкість. Ніхто не захоче так паритись як ти. Навіть не стільки не захоче як просто не здатен. Причина в тому, що ти зацікавлений. Тобі цікаво і ти отримуєш задоволення після отримання позитивного результату. Я це знаю, бо в мене те саме від свєї роботи. Але, на жаль, людей з таким ставленням до своєї роботи дуже мало. Більшість свою роботу м'яко кажучи недолюблює.
все дело в оплате работы, чем дальше от 22 года тем меньше денег у людей на руках
@@equilibrusman Якби я працював виключно за гроші, то я б вже давно не працював на своєму місці. Тому що мені неоднократно пропонували перейти на роботу, на якій я з часом заробляв би у 6-8 разів більше ніж зараз. І це реальні зарплати у тій фірмі, а не порожні обіцянки. Але я колись працював на роботі, яка мені не надто подобалась. Більше я на це не піду ні за які гроші.
В даному випадку нічого штучного. Пройтися по схемі і знайти гілку в якій тече зайвий струм шляхом вимірювання падіння напруги на запобіжниках - доволі просте і логічне рішення. От в попередньому відео, де мотор розібрали-зібрали кілька разів і купа часу потрачена - оце, звичайно, питання доцільності. Якщо порахувати по ..... доларів в годину то той биток дешевше було би відправити до Америки на металобрухт (більше 3 тижнів це умовно 160-200 годин...).
Над кожним роботягою стоiть така надстройка,яка на ньому тупо паразитуе, що в нього ГОЛОВНЕ час та грошi,а вже потiм - отримання задоволення вiд виконаноi роботи !!!
Неможна так про жінок.@@ТетянаБалашова-й4ж
Дуже радий,що є така хороша людина,яка щиро розказує всі секрети, до яких сам ніколи б не дійшов!!! Євген щире тобі дякую за такиу велику роботу і знання якими ти ділишся!!!
Напевне в тому що в блоці телематики була розряджена батарея і цей блок не засинав а залишався працювати.
Дякую! Дуже цікаві та кирисні відео! Розвитку та перемоги!
Як завжди ТОП! Пощастило людям які обслуговують свої авто у такого майстра!
Так, випадок цікавий. Дивитися цікаво і пізнавальної. Дякую за те, що розповідаєш про логіку і методи пошуку несправностей.
Дякую за інфу по виміру напруги падіння на запобіжнику.
Интересный метод))
Детективні романи Агати Крісті відпочивають. 😀 Тепер тільки ремонти-розслідування Євгена Єремії. ))
Дякую за відео .👍
Як кажуть , вік живи і вік учись .
Величезна подяка і низький уклін тобі за твою роботу. Черговий раз дякую Богу за те, що наші стежки перетнулися. Завдяки твоїм відео інтерес до роботи посилюється в сотні разів! Так тримати. Дай Боже тобі щастя, здоровʼя, миру і грошей.
Дуже користно, цікаво, інформативно. Дійсно цікавий матеріал по новим системам. Велике дякую! Чекаємо ще!
Ну от. Як завжди. Без "водички", без пафосу, чітко, лаконічно й достобіса цікаво!😉
Дякую за відео . У Мерседес описан цей метод , приводиться опір запобіжників в залежності від струму на , котрий розрахован запобіжник. Правда, це дуже давня методика у них, десь коли вийшов 220-й кузов. Особисто я , використовую таку методіку :
1. Оцінюю силу струму за допомогою струмових клещів . Якщо ~3A та більше перевіряю чи знаходяться шини CAN у активному стані . Якщо шина CAN у активному стані , то шукаю , що не дає заснути шині . Але то окрема ситуація .
2. Якщо шина CAN - заснула , перевіряю від блока силових запобіжників струмовими клещами струм на дротах , котрі виходять
від блоку силових запобіжників . Далі від лінії там де підвищений струм слідуюче розгалудження проводки .
Крім того получалося знайти блок керування , який споживав ток при допомозі пірометра . Блок мав підвищену температуру .
Малениький струм споживання ~150 mA та менше не вийде знайти завдяки падінню напруги на запобіжнику, якщо нема мікровольтметра . У Мерседес , наприклад норма струму спокою < 50mA .
Вибір методики пошуку причини підвищеного струму споживання залежить від типу автомобіля , розташування та доступу до конструктивних вузлів .
Це , якщо кратко . Кожна сітуація може вносити свої корективи у пошук несправності
.
Знав про падіння на запобіжнику, але до такого методу не дійшов, дякую за цікаву інформацію.
Спосіб перевірки витоку напруги на запобіжниках дуже сподобався, дякую за відео
Дякую Євгену за черговий цікавий випадок який професійно опрацьований!
Чудовий детектив! Провину викрадача заряду повністю доведено )))))
Як завжди цікаво,низький уклін за працю,бережи себе.
Дякую дуже гарно, інформація на справді дуже цінна...
Дуже круто, справжній детектив, класно пояснюєте все покроково
Как обычно на высоте. Дивлюсь знову та знову чекаю наступне відео
Чудово 😊 Дуже цікаво було слухати та дивитись , найкращий майстер 💪💪👍👍💛💛💙💙
Схоже блок після аварії таки спрацьовував і передавав сигнал про аварію або несправність аж поки не сіла батарейка , "дзвонив в Америку" сказати, що джип втрапив у халепу, але "не дозвонився- грошей на рахунку немає" 😁.
А з заміром падіння на запобіжниках -прямо очі відкрив! Я до того не додумався 😕. Але із такими вимірами треба б обережно - в разі якщо запобіжник згорів або нема контакту - є нагода побачити "як душа тестера пішла в білий дим" 😁. А взагалі молодець, ростеш і розвиваєшся , так тримати!!!
Вдячний за корисну інформацію та методику пошуку.
Дуже гарно дякую, інформація на справді дуже цінна
Інтересно, пізнавально та завжди цікаво. Подача інформації на Висоті. Молодець!
Отличный автодетктив! Дякую Евгений!
Дякую. Женя.Інформація. як завжди. безцінна, Все зроблено геніально, Поздоровляю1
Да Женя як завжди... його канал треба студентам показувати... я сам не знав що так по преду можна шукати витік струму
Как всегда все на высоте. Уже давно смотрю этот канал и ловлю себя на мысли , что я ученик на лекции и хорошего преподавателя которого хочется слушать. Еще бы прослушать лекцию где взять такое терпение.
Окрема подяка за спосіб з запобіжниками!
Дивлюсь з охотою, мало таких вiдосiв
Дуже цікаво і корисно для мене. Дякую.
Все як завжди пізнавально і корисно, дякую за відоси, всіх благ.
Дякую за відео!
Як завжди все зрозуміло і розкладено по шухлядам 👍
Привіт!!! Дякуємо за цікаві пізнавальні відео!!! Удачних ремонтів!!!👍👍👍👍👍
Про мультиметри. Вони є з різною розрядністю, і хоча це не дорівнює точності, але 20 000 відліків дає змогу бачити на діапазоні 20А одиниці міліампер.
При тому, такі мультиметри мають піддіапазон мВ, де можна розрізняти десятки мікровольт. Що дасть більшу впевненість в пошуку витоків струму запропонованим методом.
Маю Zoi ZT219, в якому на амперах похибка, ймовірно під кілька процентів (а то й більше - нема як повірити), але ота роздільна здатність таки радує.
У всякому випадку, за ціну щупів від флюка можна взяти два таких мультиметри.
Доречі, якщо пан Євген має натхнення зробити огляд на щупи до мультиметрів, яі бувають захмарної ціни, - було би дуже цікаво.
Респект та повага майстру. Стосовно кнопок SOS, вперше стикнувся в 2019 році на Пежо 3008 2015 року випууску. Пригнав авто з Франції і виріший перевірити нажавши на кнопку екстрених служб. У відповідь авто щось на іноземному пробубніло і через 1-2 хвилини з динаміків пролунав голос нашої праціниці служби 112. Я вибачився і більше ті кнопки не нажимав)))
Дякую за класне відео.
На вольві в мене був нюанс-пробував заряджати акумулятор ( був оригінальний літійй-іонний з лебою Volvo і коштував 150 €),потім підставив аналогічний ввечорі і теж було все ок,але на ранок вона знов просіла і блок хапанув помилку..Так що,Евген,доцільно було б потримати в себе якийсь час авто і затестити..
Чесно кажучи здивував твій метод перевірки витоку струму і для себе зрозумів, що я мало знаюсь в такому. Потужний лайкос тобі!
Стоит самому попробовать))
Евгений, как всегда информативно, интересно и познавательно! Спасибо за видео.
Дякую за вміст:)
Спасибо, УДАЧИ И дальнейших успехов.
Нове відео. Лайк
2-ге відео вже дивлюсь ваше, дуже професійно.
Чудовий контент. Професіонал у справі! 💪
Круто що так добре розтлумачив🎉
Дуже цікаве відео, дякую за нову корисну інформацію 👍
Дякую за корисне відео. Тепер я також знаю як шукати паразитні витоки по запобіжникам😊
Иногда в таких ситуациях помогает тепловизор, после ночной стоянки можно приблизительно понять локацию потребителя.
Поважаю автора за його логічно-аналітичні здібності.
Але тут я не зовсім зрозумів висновків.
Поясніть, хто краще зрозумів.
1. Чому стався розряд батарейки блоку, чому не вона не заряджалась?
2. Чому цього не має статися в майбутньому, після ремонту?
Авто після ДТП, Акб відключали, батарейка сіла, її напруга сильно зменшилась і її не можливо зарядити від зарядки в блоці телематики. ( аналогія з АКБ в телефоні ) Треба батарейку зарядити напряму минуючи контролер заряду батареї. Як на мене то цей блок краще взагалі відключити, бо сім модуль та GPS модуль все одно мають розряджати АКБ.
@@Kucher_Sergeyприпустимо, що це так. Виходить, що той блок споживає 2.5Вт в режимі очікування? Тоді його батарейки (3.2В 1100мАГ) вистачило б приблизно на годину-дві. Щось не сходиться.
Чи блок телематики, ввійшовши в «аварію» по батарейці, почав аномально споживати?
@@kimi4553Скоріш, батарейка постійно вимагала зарядки, по аналогії, заводки машини з повністю несправним аккумом методом '' прикурювання'', який би добрий аккумулятор не підключили паралельно, машину всеодно не заведете, так і тут вся енергія яка потрібна на підтримання блоку витрачалась постійно на зарядку навіть в сплячому режимі
@@kimi4553 я працював в сфері GPS моніторінга і скажу з свого досвіду що якщо є GPS модуль та GSM модуль то вони знаходяться постійно в режимі моніторінгу цих мереж, при відсутності SIM карти буде більше споживання енергії ніж коли SIM карта зарееструється в мережі. Так як блок споживає від постійного плюса то при відсутності АКБ в авто GSM та GPS розрядять додатковий АКБ за 3-4 години, після цього блок телематики не буде знаходитися в режимі активного пошуку і споживання значно зменшиться, але все одно невеличкий розряд ( саморозряд ) буде. Я не можу знати схемотехніки блоку телематики але швидше за все заряд додаткового АКБ іде від запалення чи генератора, а так як авто після дтп то його ніхто не заводив і зарядки додаткового АКБ не відбувалося. Після зниження напруги на АКБ нижче певного порогу БМС не дасть АКБ зарядитися, можно тільки зарядити напряму минуючи плату БМС
Підтримую Ваше зауваження. Слушні питання Ви підняли. Можу ще також додати від себе декілька думок по даній ситуації:
1. На мою думку цей додатковий акумулятор вже несправний і його слід було замінити. По-перше, він взяв лише 1/4 номінальної ємності, по-друге може мати ще й ефект підвищеного саморозряду. Для LiFePO4 це поширене явище, особливо після тривалого знаходження в при критично низькій наарузі. Чому ж не замінити його? На що покладати надію?
2. Гадаю, проблема з часом повернеться, иак як корінна причина не усунута.
3. Струм "витоку" ймовірно і був спричинений спробою блока керування зарядити допоміжний акумулятор. При повністю зарядженій основній батареї, а також при справній додатковій, ймовірно цей просес би згодом завершився і "витік" припинився б
4. Перевірці основної стартерної батареї також потрібно приділити більше уваги. Як мінімум зарядити її повністю і перевірити ємність. Експрес-тестери в даній ситуації малоінформативні і вводять в оману.
Дякую!! дуже корисна інформацфя!!!!!!
Талант не пропьешБраво👌
Скільки треба мати нервів ...❤
Наш Євгеник - найтоповіший спец. Я би йому теж показав своє авто, але 700 км їхати😅
Та і черга, певно, на пів року )
А звідки він?
@@andreyostashkoЧернівці
Дуже дивно що та помилка на вискакувала коли вони знімали акумулятор з машини ( надіюсь вони не заряджали прям під капотом). А ця помилка з"явилась тільки коли зняв живлення з самого блоку. Дивні Американські машини)))
Може і була серед інших на початку, міг прогавити
@@EugeneIrimia Воно так завжди, купа думок одразу в голові, очі розбігаються. Таке воно життя:)
Похожая проблема была на IVECO S Way
Была проблема с зарядом батареи. Есть опция сброса/ замена батареи.
Решилось заменой блока телематики По гарантии. Т.к. ощибка переодически появлялась.
Потом приехал IVECO Daily с такой же проблемой.
Думаю это будет чаще встречаться на FCA/ JEEP/IVECO T.k. электр. Комплектуюшие почти 1:1
Спасибо за Видео!
Класс) видео в тему) только вчера отдал клиенту Шевроле Вольт. После ночи полная разрядка акб. 240m.A паразитного было. Схема очень сложная 2 дня ушло на поиски. Но дело было в плафоне. Туда всунули какую-то обманку.
Приветствую из Израиля . Столкнулся некоторое время назад с глюками телематики на автомобиле Nissan Leaf ze1 . Глюк заключался в периодических отвалах сервиса nissan connect . Обратил внимание , что глюк имеет место быть при длительных простоях автомобиля и исчезает , если поездить некоторое время . Всему виной оказался подуставший аккумулятор автомобиля . Оказалось , что при снижении напряжения борт сети блок телематики отключается . В этом блоке телематики не было батареи бэкапа . По конкретно взятой неисправности , описанной в видео . По хорошему , эту батарейку нужно менять , так как она скорее всего отработала свое и не в состоянии заряжаться нормально от штатного зарядника в блоке телематики . Через некоторое время батарейка снова подсядет и дефект повторится .
Машина "умная" и при просадках АКБ отключает "менее значимые узлы" по её мнению.
можно спросить где работаеш?
@@СергійПавлиш инженер по сервисному обслуживанию промышленной электроники . Специализация - ремонты по методу обратного инженеринга . Ремонтирую все от частотных приводов и приводов до восстановления данных на всяких экзотических штуковинах .
Именно так и произойдёт. Либо неисправен штатный зарядник в блоке
@@LIS3791 штатный зарядник вероятней всего исправен - об этом свидетельствует завышенный ток потребления . Зарядник пытается зарядить аккумулятор , высаживая 12ти вольтовый акб .
Люксовий майстер!
МОЛОДЕЦЬ
Як завжди , цікаво та інформаційно)
На мою думку було б добре протестувати наскільки живий акумулятор, та як система буде його заряджати щоб історія не повторилася. Хоча якщо з головним акб буде все ок, тобто не буде розряжуватися і авто не буде стояти без АКБ то розрядження резервної батереї взагалі не має бути.
Дякую, за повчальне відео і приділений час )
Как всегда познавательное видео, Жень 👍🏻
Евгеній, як завжди все дуже професійно, велике задоволення на це дивитися. Але дуже булоб добре ще й отримати Ваш контак😮😮.
Дякую
Хороше відео! Дякую! Тобі треба подивитися і можливо купити Fluke 233. Мені він дуже допомагав
Дякую за відео
Как всегда на высоте.
Чудова робота!
Рівень!
Класно
22:55 На Алі в магазині Uni-t можна придбати, я собі про всяк випадок придбав запасних.
І ще одне, уважно з їх маркуванням та струмом!
Тільки що подивився в моєму UNI-T UT107+ стоять: 613 600mA 250V; 613 16A 250V в одному замовленні йдуть два запобіжники.
Спасибки, за подробное объяснение.
Євген найкращий!)
Нічого собі цікавий випадок, тут некожен авто електрик розбереця👍
Крута робота.
Скільки це зайняло часу?
класс,как и всегда
Super, ļoti labs video. Daudz labas informācijas. 👍
Гарна ідея із пошуком "витоку" шляхом заміру напруги на запобіжнику!👍 Наче і само собою зрозуміло, але якось не наважився б міряти і придиратись до одиниць мілівольтів на межі похибки приладу. У Вашого Ut139C там якраз 1-2 мВ "плавати" може в цьому діапазоні. Тут би вже здалося щось більш точне використовувати. Ну і малогабаритний адаптер зробити з двома голками, щоб одною рукою проходитися по щапобіжниках, особливо в тісних місцях. Пам'ятаю на початках у Вас багато роликів було формату DIY, зараз трохи цього не вистачає;)
Eugen, ce website-uri folosești pentru wiring diagrams?
Навзаєм.так тримати.
Все як завжди на вищому рівні. Але сидіння авто потрібно якось захищати від інструменту))
Дякую
Супер відео!
Дякую, як завжди на висоті. Але, щось мені підказує, що вона ще повернеться. Чому backup акумулятор був розряджений і де гарантія, що не розрядиться знову.
Спасибо за видео.
Дякую!
Випадок цікавий, але який сенс цього ремонту якщо цей блок не актуальний для нашого регіону? Не простіше було б відключити і прибрати з конфігурації?
За відосік лайк, щасти
Дякую за пізнавальне відео !
Чому цей допоміжний акумулятор не заряджався ?Поділіться якщо вам відомо…
Можливо він знову розрядитися і все повториться ?
Я на легасі перепінував запобіжник з постійного плюсу на той що з запалюванням зʼявляється тай по тому, пів року політ нормальний 😂
Цікаве відео,як завжди і спосіб перевірки класний,але є моделі запобіжників без пінів зверху,а великого формату закриті прозорим пластиком і до пінів ніяк не добратися.
Спасибо Евгений. Не знал что блок телематики может так себя вести. Хотя видимо проще его отключить? И убрать из комплектации, если это конечно возможно.
Автор маестро 🔥
Я б ще пошукав причину розряду резервної батареї, або замінив на нову. Тому що є імовірність повернення проблеми з часом після чергового її розряду.
Причина очень проста - батарейка отработала свое время , увы , она не вечна и требует замены . Со временем параметры ее ухудшаются и она уже не в состоянии нормально заряжаться от штатного зарядника . Скорее всего есть повышенный ток саморазряда у батарейки .
@@k133la3якщо bms справна, то LiFePo акумулятор замучишся вбивати циклом заряд-розряд))) швидше за все після ДТП автомобіля досить довго простояв без основної АКБ і блок просто висадив резервне живлення до спрацювання захисту, внаслідок чого батарея була взагалі відімкнута від блоку. Після ремонту та відновлення живлення bms побачила низький заряд резервного живлення, що могло означати несправність акумулятора та відмовилась заряджати її штатно( це моя теорія, сильно не бийте))). Звісно що зберігання батареї в розрядженому стані не додасть їй здоров'я, але на мою думку то не критично.
Ця батерея мала б заряжатися більше 10 годин , а не 2,5 годин , але , де ж її взяти нову.
@@ОлегЛюбченко-р7ч можно попробовать подобрать батарею аналогичного размера и химии и переставить плату .
@@ОлегЛюбченко-р7ч але напруга батареї 2,6 вольта, а якщо почитаємо специфіку літій залізо фосфатної хімії, то побачимо що нижній поріг розряду це 2 вольта, тобто батарея не висаджена в нуль
So interesting. Thank you.
Меня беспокоит только один вопрос! Допустим батарейка розрядилась и почему не заряжалась в своем блоке? Проверил бы хоть поступает на нее питание для зарядки в автомобиле или проблема появится снова через время...
Дякую за відео, але лишилося питання: що ж саме "висаджувало" батарею? Мабуть у блоці телематики є модуль заряджання тієї самої LiFeбатарейки і саме його несправність:
а) не заряджає батарейку, і
б) "тягне" струм 0.2А.
Тобто, зараз все добре, батарейка заряджена, модуль заряджання не діє, але вона "підсяде" і все почнеться знов?