Sveikata | Ar mityba gali padidinti trombocitų kiekį

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 23 ต.ค. 2024

ความคิดเห็น • 21

  • @ponas0saulenas
    @ponas0saulenas 2 ปีที่แล้ว +5

    Aciu Jusu video gydo dvasia ir kuna, kaip malonu klausyti profesionalias zinias. Linkiu jaunatviskos energijos ir optimizmo sveikatinant ir pakeliant vibracijas.

    • @DaliaSekmokiene
      @DaliaSekmokiene  2 ปีที่แล้ว

      Ačiū už linkėjimus. Jums sėkmės ir sveikatos

  • @AsAs-ks1bd
    @AsAs-ks1bd 2 ปีที่แล้ว +2

    Labai profesionali informacija , dekui

  • @ruta9734
    @ruta9734 ปีที่แล้ว +2

    ačių🙏

  • @onutegiedraitiene89
    @onutegiedraitiene89 2 ปีที่แล้ว +2

    Ačiū labai!

  • @DaliaSekmokiene
    @DaliaSekmokiene  2 ปีที่แล้ว +2

    Trombocitų sumažėjimas - blogai veikia kaulų čiulpai, mažėja krešumas. Koks .maistas didina trombocitų kiekį, ar yra ir kitų būdų? Rytų medicina siūlo naudoti adaptogenus - gotu kola (azijinė centelė), rausvoji radiolė, eleuterokokas, saldymedis ir viskas, kas pagal kinų mediciną stiprina vandens stichiją.

  • @valesciukiene392
    @valesciukiene392 ปีที่แล้ว

    Ačiu❤

  • @asertreap
    @asertreap 2 ปีที่แล้ว +2

    Būtų smagu jei sukurtumėte video aktualia tema apie tai kaip susitvarkyti su pokovidiniais simptomais. Manau daug kam tikrai praverstų ši informacija🙂

    • @DaliaSekmokiene
      @DaliaSekmokiene  2 ปีที่แล้ว +1

      Ačiū už idėją. Čia reiktų serijos, nes simptomų l daug, skirtingi, bet įmanoma padaryti. Kaip plaučiai pažeisti - kvėpavimo pratimai, jų yra angliškai nufilmuotų youtube, taikė Lietuvoje patys sau kai kurie išsilavinę žmonės, labai padėjo. Jei rasiu, pasidalinsiu. Virusas veik visus organus pažeidžia, iš dalies juos pažeidžia hipoksija - deguonies stoka, dėl ko silpnesniuose organuose sutrinka medžiagų apykaita, mitochondrijų veikla. Tinka mano visi video apie gyvybingumo didinimą ir adaptogenai, ypač gotu kola. Antroje gegužės pusėje laukite specialių video, dabar turiu daug konferencijų.

    • @asertreap
      @asertreap 2 ปีที่แล้ว

      @@DaliaSekmokiene ačiū už atsakymą! O ką pasiūlytumėte vartoti nuo padidėjusio širdies pulso (kuris pakyla tik atsistojus iš lovos, ramybės būsenoje yra normalus) ir nuo stipraus nerimo? Skonis ir kvapas taipogi pilnai neatsistatęs, o praėjo jau pusmetis.. Ačiū! 🙂

    • @DaliaSekmokiene
      @DaliaSekmokiene  2 ปีที่แล้ว +1

      Į Facebook grupę Persirgau covid-19 jau įkėliau nuorodas į video, galėsiu ir savo sienoje.

  • @DaliaSekmokiene
    @DaliaSekmokiene  2 ปีที่แล้ว +2

    Maisto produktai, kurių veiksmingumas mokslo įrodytas: papaja, jos sultys, kviečių želmenys, špinatai, pušų spyglių ekstraktas ar milteliai, chlorofilas, moliūgai, viskas, kas turi vitamino C, indiškas agrastas Amla ir mūsų agrastai, bioflavonoidai, jų turinčios spalvotos uogos, sezamo sėklos, burokėliai, granatai, sėmenų aliejus, menkių kepenėlės.

    • @AB-xf7sb
      @AB-xf7sb 2 ปีที่แล้ว

      jūs šiuo įrašu pasidalinote facebook grupėje apie vėžį - manau, netinkamas ir net žalingas šiai grupei, nes viskas, ką jūs išvardinote, skatina vėžį augti ir progresuoti.

    • @DaliaSekmokiene
      @DaliaSekmokiene  2 ปีที่แล้ว

      @@AB-xf7sb Ar yra tikrų mokslinių įrodymų tam, ką sakote, ar tai kažkieno nuomonė?

    • @AB-xf7sb
      @AB-xf7sb 2 ปีที่แล้ว

      @@DaliaSekmokiene ne nuomonė, o moksliniai tyrimai. Perskaičiau jų begalę. Pvz. burokėliuose yra daug cukraus ir geležies, kuriuos mėgsta vėžys. Chlorofilas turi daug vario, kas skatina metastazes, o jei dar pasidomėjus, kad jį dažniausiai gamina iš liucernos, kuri veikia hormonus - skatina hormoninius auglius. Prigėrus kviečių želmenų vėžys labai padėkos ir su nauja jėga darys savo juodą darbą. Menkių kepenėlės užterštos dioksinais, gyvsidabriu ir kitokiu velniu, buvo Amerikoje atliktas didžiulis tyrimas ir įrodyta, kad žuvų taukai neveikia nei priešuždegimiškai, nei kitaip stipriai pagerina sveikatą, nors, aišku, yra priešingų tyrimų. Kaip sakau, viskas šiam pasauly turi du galus - tiek teigiamą, tiek neigiamą... O onkoligoniams reikia būti ypač apdairiais ir atsargiais... Straipsnių nuorodų nekelsiu, nes užims daug laiko juos atrinkti ir čia sutalpinti.

    • @DaliaSekmokiene
      @DaliaSekmokiene  2 ปีที่แล้ว

      @@AB-xf7sb Grynas cukrus kenkia, o uogose, kur daug bioflavonoidų, galima. Onkologai-gyvensenos medicinos specialistai prisilaiko John Kelly pasiekimų, jis epigenetikas, yra įrodęs, kad mityba, be mėsos, daug daržovių, gydo onkologiją, autoimunines ligas. Pasikeičia genų raiška, tą jis įrodė, organizmas išsigydo pats, kaip kaulas lūžęs pats pagyja. Dešimtys tūkstančių išgydytų. Lifestyle medicine kursas jau daug universitetų dėstomas. Tai ne mano nuomonė. Jei tik nuomonė, tai aš pati manu, kad gal yra ir kitų kelių... Vėžys ne viena liga...

    • @AB-xf7sb
      @AB-xf7sb 2 ปีที่แล้ว

      ​@@DaliaSekmokiene sutinku, kad organizmui reikia sveikesnio maisto. Navikų gydymo sėkmė dar priklauso nuo jo individualaus tipo - yra tokių, kurie minta viskuo, o jei dar jam duoti papildomai maisto, ypač bet kokios formos cukraus - tai ir fruktozė, dekstrozė, ir netgi laktozė - navikai ima sparčiau augti, nes jiems reikia daug energijos. Visiškai atsisakyti vaisių galbūt ir nederėtų, bet tai turėtų būti labai nedažna. O vėžiu sergantys žmonės dažniausiai nesigilina, neskaito mokslinių straipsnių ir vos tik ką nors pamatę tuoj pat ima vartoti per dideliais kiekiais, be kruopščios atrankos, ypač papildus! Pvz. ima kibirais gerti želmenų sultis, kurios kaip tik skatina navikų augimą. Tiesą sakant, tie moksliniai tyrimai jau veda į neviltį, nes labai daug jų rezultatų prieštarauja vienas kitam.

  • @ugniusbra7
    @ugniusbra7 2 ปีที่แล้ว +1

    Gal galite pasakyti,kodel padidejes trombocitu turis ir ju paskirstymas,ka daryti tokiu atveju?Aciu.

    • @DaliaSekmokiene
      @DaliaSekmokiene  2 ปีที่แล้ว +2

      Gali būti net keli variantai, čia ne tik visus kraujo rodiklius reikia žinoti, bet ir gretutines ligas. Dėl visa ko eikite pas ginekologą. Bet būna sveikų žmonių, kurių kraujo rodikliai nestandartiniai. Jei labai gerai jaučiatės, nieko nedarykite. Sėkmės