Honda SW-T600

แชร์
ฝัง

ความคิดเห็น • 14

• @kayipkartal2106
    @kayipkartal2106 4 ปีที่แล้ว +3

Herkese merhaba. Sizlerden ricam bu motoru düşünüyorum. 2012 30 bin km de 35 bin₺ bandında. Performans olarak güzel görünüyo. Kronik sıkıntısı varmıdır. Bakım maliyeti nasıl ve yedek parça temini ne durumda.. kusura bakmayın inceleme için bi sayfa bulamadım. Bilgi aktarırsanız sevinirim

• @aykutbingul
      @aykutbingul 4 ปีที่แล้ว +1

dostum ben yardımcı olıyım sana swt ve silvewing serisi honda özel motorlarıdır premium scooter alarak çok güzeller fakat tr de ve 2020 yılında bu motorlar alınmaz parçasını en az 2 ay beklersin oda kol gibi fiyatı vardır.hel birde kaza falan yaparsan aldığın para kadar masraf yaparsın.ve 5 6 litre gibi bir yakıt sarfiyatı mevcut.ekonomik bir motor değil bence daha akıllı bir seçenek honda forza300 bakman kesmez dersen bıraz daha para ayırıp integra almalısın :D

• @TheCociss
    @TheCociss 3 ปีที่แล้ว +1

Ciao, posso sapere le modifiche che hai il tuo Swt 600 ?

• @GojiraMotorChannel
    @GojiraMotorChannel 11 ปีที่แล้ว +1

0-100 km hızlanması yaklaşık 7 sn civarı.. Bende de Swt-600 var. Yakın bir zamanda J costa varyatör taktırıcam, bakalım fark ne kadar olacak..?

• @okandz
    @okandz  11 ปีที่แล้ว +1

j.costa'yı bende merak ediyorum taktıktan sonra bilgi verirsen memnun olurum.

• @mondinoperchich9775
    @mondinoperchich9775 11 หลายเดือนก่อน +1

al mio silver 600 del 2004 tutto originale quando sta per arrivare a 180 a 9000 giri si inserisce il limitatore vorrei che andasse di più peccato

• @darkshvein
      @darkshvein 9 หลายเดือนก่อน

yes, but what comfort cruise speed?

• @abedansari3017
    @abedansari3017 7 ปีที่แล้ว +2

178 ?

• @edisontorres1982
    @edisontorres1982 6 ปีที่แล้ว +1

Gostaria de saber o valor da scooter SW T 400 da honda.

• @GiulianoGirani
    @GiulianoGirani 8 หลายเดือนก่อน

Consumi reali a 150 160 km/h???

• @GojiraMotorChannel
    @GojiraMotorChannel 11 ปีที่แล้ว +1

18.000 bakımından sonra taktırıcam.. Garantiden çıkmasın diyorum.. 400 km kaldı bakıma sabrediyorum... :))

• @jurgenknochen9426
    @jurgenknochen9426 2 ปีที่แล้ว

no es j costa, las revoluciones les cuesta pasar de 5000 vueltas, si tuviera un J, Costa a 70 ya iría a 7000 vueltas, yo creo q es original, quizás con cambio de rodillos más ligeros y una buena bajada

• @Shawkat-iz2ro
    @Shawkat-iz2ro 4 ปีที่แล้ว +1

Good . Ok.ok.ok 🖒🖒🖒🖒🖒🖒

• @m1thful
    @m1thful 11 ปีที่แล้ว +1

Noldu j costa :)