@@vladstoryteller , а чому таке упущення? Мож напишете їхнім менеджерам? Уяви як це! Робиш ти у саму паузу на 7:14 чи на 11:12, а там їхня реклама!!!!!
Діалоги мене завжди ставили в ступор. Пам'ятаю в школі завдання написати діалог і я такий сиджу, думаю. І мені все таким дубовим здається, наче розмовляю сам з собою. В результаті вийшло щось типу цього: -- Привіт Іване! -- О, привіт Богдане! -- Що робити будемо? -- Я не знаю. -- І я не знаю. -- Ну бувай Богдане. -- Ну бувай.
Ще один конспект готовий! Дякую за вашу працю. Дуже приємно бачити використання фемінітивів чи "один або одна". Тобто я помітила, що ви або перефразовуєте речення в ґендерно-нейтральне, так сказати, або згадуєте обидві статі, не ставлячи чоловічий рід за замовчуванням. Можливо, то просто мені здається, що я "помітила", а ви то так навіть не задумували, але це все одно дуже класно. Дуже приємно та цікаво дивитися ваші відео, дякую ще раз за ваші старання
Чудові поради! Я б сказав, що діалоги - це самий сік твору. З цим можна посперечатись, але саме вони - це основа комунікації між героями, а отже, і джерело конфлікту. Часто діалоги зі знаком мінус(пропущені фрази, цілі діалоги, які назрівають, але не відбуваються і т.д.) дійсно кажуть більше, ніж сам акт комунікації! Та все ж на мою думку, явні діалоги - це те, за що так радо зачіплюється око у творі. Дякую, Владе! Як завжди - професійне відео зі стилем! І вином.
Дякую за незмінну якість відео! На мою думку, це така важлива письменницька тема, що всім підписникам Влада треба передивитися відео ще як мінімум 2 рази.
Висловлюю тобі свою пошану, Владе. За те, як спокійно та з розумом ти ставишся до критики, до діалогу про речі, щодо яких у тебе та декого з підписників можуть бути відмінні точки зору. Це прекрасно. Люблю. Ціную. ❤️💖💝 Один із тих, хто в Інстаґрамі критикував твій розбір "Локі".
@@vladstoryteller та я взагалі люблю з ним "Виживуть лише коханці". Але... музика у фільмі дратує. Точніше, не сама музика, а те, наскільки вона примітивна (адже Гідлстон не музикант), але в діалогах персонажі намагаються видати ті 1,5 ноти, які грає Адам, за шедеври, як-от ті, які Адам дарував у середньовіччі класичним композиторам. Це маразм. Це саме той випадок, коли, як ти кажеш, глядачів тримають за ідіотів. І, до речі, те саме стосується "Одержимости" з Сіммонсом і Теллером у головних ролях. Барабанщик із Теллера ніякий, і це буквально муляє очі. Мені, як музиканту, що грає на ударних понад 15 років, принаймні. І в той самий час такої проблеми нема в "Легенді про піаніста" з Ротом. Словом... це тобі нова ідея для видива: як описати музику в літературі та кіно. Гиги. Але і про секс я досі чекаю.
На передачі характеристик іншими персонажами згадала дораму Надзвичайна ти", де героїня усвідомлює, що вона персонаж манги, і веселиться в натовпі покликаному показати популярність головного героя, прекрасно розуміючи причину цієї сцени
13:18 а оце "спитав Тарас" як називається? Я іноді (завжди) як читаю книги і там не вказано хто говорить -- гублюся в діалозі, особливо це актуально, коли є три персонажі. І це капець як не зручно без цих уточнень.
До теми діалогів раджу подивитися наступне: ▶ Основні помилки в діалогах th-cam.com/video/zU00VE2f3e0/w-d-xo.html ▶ Як створити цікавого персонажа th-cam.com/video/sVigPC5mD44/w-d-xo.html ▶ ПОКАЗУВАТИ та РОЗПОВІДАТИ: що це означає th-cam.com/video/KEN6FzfgFIA/w-d-xo.html ▶ Як подавати експозицію в творі th-cam.com/video/AH5lXb9b3AU/w-d-xo.html
@@vladstoryteller Добре, добре!- спльовує кров,- Її звати Органіка. Вона викидає відео на головну сторінку. Кажуть, наче у неї близький зв'язок з підпискою, але це не точно...
Але ж Владе... можна поставити дізлайк? Треба більше прикладів! А то виходить щось на кшталт: - Ого! Смачно! Він відвернувся. - Їж. Їж. - Ти ж наче казав, що не любиш куховарити. Агов? Чого застиг? Вона кашлянула. - Каву хочеш? - Мені б морозива... Але чогось від його погляду морозива перехотілося. - Вільна каса... - промимрив він ледь чутно. Але дівчина розчула...
Ахах, співчуваю. Треба більше прикладів, але при цьому відео має бути не годину)) Насправді багато прикладів має бути у міфічному випуску про редагування, котрий я ніяк не зроблю))
11:07 - мікро сюжет сценки: Роблю припущення що через роботу в Макдональдс альтерего влада1 бачив якийсь інцидент з альтерего влада2 і він не хоче обговорювати це через особливі незручності. Хто хоче розвинути з цього кіно пишіть деталі нижче, я не претендую на лаври автора. Може дійсно буде цікаво
дякую за видиво. Маю зауваги: 1) музика часом дуже стирчить і заглушує слова; 2) ремарки, певне, не "дієві", а "дійові". А якщо вже ремарки гарно написані --- тоді й дієві)))
Якось читав любительський переклад, і там був невеликий полілог на 3 осіб зовсім без ремарок - я так і не розібрав, хто з них, що сказав, хоча на початку було все зрозуміло
Сиджу типу слухаю, ніби роботу роблю. Думаю собі, тре глянути на екран. Повертаю голову, бігло кидаю поглядом по візуальній частині і бачу дві фрази: "гівно сказав" і "здивовано спитав". І ловлю себе на думці, що мій мозок мене трішки під....є. Тай таке.
@@vladstoryteller Доречі - дуже цікаво розповідаєте. Йду на саме дно ще гляну. Роботи багацько, кількість відео має хватити. Пробував раніше цю тему дивитись в московитів, але зак мій мозок перекладе.... І тут Бозя послала вас через рекомендації Дімки Малєєва і мені сподобалось. Підписався. Вподобав.
@@vladstoryteller , я якраз читаю "Воно", і там він просто нереально все розтягує, з самого початку це добре бо вводить читачів у атмосферу твору та розповідає про оточення, але коли Стівен Кінг навіть кульмінації розтягує сторінок на 30, то це вже ЗАШКВАР...
Я б ще додала до частини "Завжди перечитуйте діалоги вголос", що також важливо і "відігрувати" ті дії, які прописали у ремарках. Особливо, якщо є ознаки часу. Наприклад, "- Ти теж мені подобаєшся, - відповів він після хвилинного мовчання" Автори та авторки, будь ласка, прочитайте попередню репліку, уявіть емоційний стан кожного з персонажів, візьміть секундомір, помовчіть хвилину, а потім порівняйте це з реальним життям. Я не кажу, що ситуація, де чекає хтось умовне зізнання цілу хвилину, нереальна. Але навряд хтось буде чекати на важливі слова, не рухаючись, як якийсь сімс.
@@vladstoryteller якщо це не буквальна хвилина мовчання на дні ветеранів, то так) не кажучи про те, що зазвичай без годинника людина самотужки не може виміряти, скільки тривало мовчання в секундах, особливо під час емоційного діалогу))
Порада скорочувати діалоги хороша, але мені здається не універсальна. Є історіі, яким дуже пасують патосні, довгі діалоги з химерними виразами і вони задають атмосферу, на мою думку)
Владе, “вінішко”?.. Ну ти ж літератор і віщаєш в маси - маєш бути взірцем, а тут така прикра калька з моксельного сленгу. Це, як за моїми відчуттями, не український словотвір - нашою було б “винце”, чи щось таке. Нехай коментар не по темі, але втриматись не зміг, бо мені око викололо ;-)
Винішко, по-перше) По-друге, мені просто подобається суржикове звучання, як і слова "камєнти". Благаю, не треба бачити в цьому "глобальну зраду, змову"))
@@vladstoryteller ОК, але як на мене, то суржикові кривляння доречні тільки з вуст збочених злодіїв в творах. Бо в реальному житті суржиком і так заливає.
Отаке от питання: є діалог між двома персонажами. Спочатку йде репліка першого+ремармка. А потім з нового абзацу+тире йде репліка+ремарка+репліка того ж персонажу. Чи можна так робити?
@@vladstoryteller Ні, маю на увазі коли говорить один і той же персонаж два абзаци поспіль. Типу: - Але ж Владе... - промимрив Олежка. Він понуро глянув на порожній келих вина. - Ти купляєш замало вина. Треба підкоректувати твій список покупок на цей місяць, - ніяково посміхнувся він, дивлячись Владові в очі. - Ти ж не проти моєї компанії, га?
От чого я кинувся всі відео передивлятись, так це тому, що останні декілька тижнів мене мучить питання, а як оформити ремарку, якщо вона посеред репліки, і перша частина - питання. -- Хм, а ти це будеш доїдати? -- він облизнувся і продовжив, -- я такий голодний. "Він" -- з великої чи з маленької літери?
Дуже люблю підтексти у діалогах, це дає відчуття особистої причетності до події. Ефект особистої присутності :) Дякую за випуск, сьогодні був цікавий і дуже потрібний випуск!
я промимрив, прошепотів, а потім підвівся і протараторив: "класний випуск, Владе!" а потім поставив лайк і подивився у вікно.
Що, теж захтілося в Мак за морозивом?)) І це вони навіть мені не платили...
@@vladstoryteller це жахливо жорстоко. В мене тут поряд ніде нема і глово не возить😭
@@cemerald2943 а хто вам сказав, що я позитивний персонаж? муахахааа!
@@vladstoryteller , а чому таке упущення? Мож напишете їхнім менеджерам? Уяви як це! Робиш ти у саму паузу на 7:14 чи на 11:12, а там їхня реклама!!!!!
@@TheSkyplay ага, напишу: знаєте, у мене підписників стільки, скільки у вас у Києві людей за секунду обслуговують...
Якщо в частині "Агенції Незалежність" од Влада головною темою буде не картопля, то я взагалі не розумію сенсу купляти книгу.
Ахахах)) Картопля це необхідне зло нашого гастрономічного побуту)))
@@vladstoryteller, чого це картопля - зло???
@@ОленкаПанасюк-с1о , Картоплекаліпсис, Картоплекаліпсис...
@@ОленкаПанасюк-с1о бачите, у нас з вами ідеологічний конфлікт))
@@vladstoryteller, картоплю ображати не можна! Це ж стратегічний продукт!
Діалоги мене завжди ставили в ступор. Пам'ятаю в школі завдання написати діалог і я такий сиджу, думаю. І мені все таким дубовим здається, наче розмовляю сам з собою. В результаті вийшло щось типу цього:
-- Привіт Іване!
-- О, привіт Богдане!
-- Що робити будемо?
-- Я не знаю.
-- І я не знаю.
-- Ну бувай Богдане.
-- Ну бувай.
Сідай, 2)))
@@vladstoryteller дякую, дуже дякую. Я старався.
Дуже приємно слухати інтелігентну людину на улюблену тему!
Ще один конспект готовий! Дякую за вашу працю. Дуже приємно бачити використання фемінітивів чи "один або одна". Тобто я помітила, що ви або перефразовуєте речення в ґендерно-нейтральне, так сказати, або згадуєте обидві статі, не ставлячи чоловічий рід за замовчуванням. Можливо, то просто мені здається, що я "помітила", а ви то так навіть не задумували, але це все одно дуже класно. Дуже приємно та цікаво дивитися ваші відео, дякую ще раз за ваші старання
Чудові поради! Я б сказав, що діалоги - це самий сік твору. З цим можна посперечатись, але саме вони - це основа комунікації між героями, а отже, і джерело конфлікту. Часто діалоги зі знаком мінус(пропущені фрази, цілі діалоги, які назрівають, але не відбуваються і т.д.) дійсно кажуть більше, ніж сам акт комунікації! Та все ж на мою думку, явні діалоги - це те, за що так радо зачіплюється око у творі.
Дякую, Владе! Як завжди - професійне відео зі стилем! І вином.
Перепрошую! Із чимось схожим на вино!))
Гість із келихом - мій фаворит😁
йому найтяжче приходиться, особливо якщо з першого дублю не вдається правильно випити келих... і-і-к!
Гарно прописані діалоги, це свято для читача, чи глядача )
Дякую за відео.
Ух, Тарантіно взагалі богічний у розкритті персонажів.😍
Дякую за пояснення з полілогами! Треба якось поекспериментувати з порадами!
Корисний матеріал і легка, весела подача. Дякую, Владе!
Дякую за незмінну якість відео! На мою думку, це така важлива письменницька тема, що всім підписникам Влада треба передивитися відео ще як мінімум 2 рази.
...від різних профілів бажано!
Алеж Владе... Це дуже корисні поради))
Останнім часом перемкнувся на сценарії.
Якраз для сценаріїв порад як картоплі))
Висловлюю тобі свою пошану, Владе. За те, як спокійно та з розумом ти ставишся до критики, до діалогу про речі, щодо яких у тебе та декого з підписників можуть бути відмінні точки зору. Це прекрасно. Люблю. Ціную. ❤️💖💝
Один із тих, хто в Інстаґрамі критикував твій розбір "Локі".
Цьом! Але Гіддлстону там нема чого грати... (тікає)
@@vladstoryteller та я взагалі люблю з ним "Виживуть лише коханці". Але... музика у фільмі дратує. Точніше, не сама музика, а те, наскільки вона примітивна (адже Гідлстон не музикант), але в діалогах персонажі намагаються видати ті 1,5 ноти, які грає Адам, за шедеври, як-от ті, які Адам дарував у середньовіччі класичним композиторам. Це маразм. Це саме той випадок, коли, як ти кажеш, глядачів тримають за ідіотів. І, до речі, те саме стосується "Одержимости" з Сіммонсом і Теллером у головних ролях. Барабанщик із Теллера ніякий, і це буквально муляє очі. Мені, як музиканту, що грає на ударних понад 15 років, принаймні. І в той самий час такої проблеми нема в "Легенді про піаніста" з Ротом. Словом... це тобі нова ідея для видива: як описати музику в літературі та кіно. Гиги.
Але і про секс я досі чекаю.
@@StanislavMusicMaker Крутий фільм-настрій. І Том там молодииий
Корисність цього блогу зашкалює, я в захваті 😮
Дякую за вашу роботу.
Недооцінений канал укр ютубу
На передачі характеристик іншими персонажами згадала дораму Надзвичайна ти", де героїня усвідомлює, що вона персонаж манги, і веселиться в натовпі покликаному показати популярність головного героя, прекрасно розуміючи причину цієї сцени
9:54 оце кумедно прозвучало xD
Дякую за поради стосовно написання діалогів!
Тепер доведеться переписувати усе!
Чудове відео, дякую. Дуже корисні поради. На діалогах Тарантино, здається, вже вчаться всі)
Ну так, це типу загальновідоме, і саме тому, коли я думав, який приклад навести, то обрав Квентіна))
Дякую!
Дякую, було дуже цікаво.)
Хіба щось нове для вас?
Дякую вам за цікаві матеріали!
Ах ти ж негідник! Я тут працював, між іншим, а тепер треба на двадцять хвилин відволіктися!
Та хто працює в такий час?!
@@vladstoryteller я працюю :)
о, про діалоги дуже актуально!
дуже-дуже!
дуже дякую!!
Дякую, тепер буду звертати увагу на те, як пишу діалоги)
Тільки зараз побачив що в пана Влада на прев'ю саие цього відейо - неймовірна експресія😎
Хоча з усієї Тарантіни я найбільше люблю першого Білла, але оцей діалог на початку Безславних виродків - просто вишка.
Так! Передивився із задоволенням, але не хтів роздувати відео
13:18 а оце "спитав Тарас" як називається? Я іноді (завжди) як читаю книги і там не вказано хто говорить -- гублюся в діалозі, особливо це актуально, коли є три персонажі. І це капець як не зручно без цих уточнень.
Питання не актуальне, я щось не так зрозумів ))) Це мовна ремарка. Слава мовним ремаркам!
Хай квітне український ютуб!
До теми діалогів раджу подивитися наступне:
▶ Основні помилки в діалогах
th-cam.com/video/zU00VE2f3e0/w-d-xo.html
▶ Як створити цікавого персонажа
th-cam.com/video/sVigPC5mD44/w-d-xo.html
▶ ПОКАЗУВАТИ та РОЗПОВІДАТИ: що це означає
th-cam.com/video/KEN6FzfgFIA/w-d-xo.html
▶ Як подавати експозицію в творі
th-cam.com/video/AH5lXb9b3AU/w-d-xo.html
Щодо економних діалогів: мені допомогають вправи зі створення хокку. лаконічні вірші.
Той момент, коли глянув на ютубі відео ще до його трансляції))) Розкажи комусь - не повірять.
Хто злив вам посилання? ІМ'Я!
@@vladstoryteller Добре, добре!- спльовує кров,- Її звати Органіка. Вона викидає відео на головну сторінку. Кажуть, наче у неї близький зв'язок з підпискою, але це не точно...
@@waleriankoriunenko615 ага а ще з близнюками Підписздєсь і Підписздєсь))
Плюралізм це чудово.
Але ж Владе... можна поставити дізлайк? Треба більше прикладів!
А то виходить щось на кшталт:
- Ого! Смачно!
Він відвернувся.
- Їж. Їж.
- Ти ж наче казав, що не любиш куховарити. Агов? Чого застиг?
Вона кашлянула.
- Каву хочеш?
- Мені б морозива...
Але чогось від його погляду морозива перехотілося.
- Вільна каса... - промимрив він ледь чутно. Але дівчина розчула...
ПС. Владе. Як позбутися від звички писати "Настала незручна тиша"?
Вже вогнеметом випалюю з останнього тексту. :(
Ахах, співчуваю. Треба більше прикладів, але при цьому відео має бути не годину))
Насправді багато прикладів має бути у міфічному випуску про редагування, котрий я ніяк не зроблю))
До речі, норм діалог вийшов у вас))
Влад, а скажіть, є якісь правила для написання хорору? Ну, типу, щоб створити гарний саспенс, а не котячі сльози ))) Це як ідея для наступного відео 😀
Є не правила, а радше рекомендації. Насправді я планую жанрову серію відео. Тож далі буде
Чудово.
Юху! Перший глядач!)))
11:07 - мікро сюжет сценки:
Роблю припущення що через роботу в Макдональдс альтерего влада1 бачив якийсь інцидент з альтерего влада2 і він не хоче обговорювати це через особливі незручності.
Хто хоче розвинути з цього кіно пишіть деталі нижче, я не претендую на лаври автора. Може дійсно буде цікаво
дякую за видиво.
Маю зауваги:
1) музика часом дуже стирчить і заглушує слова;
2) ремарки, певне, не "дієві", а "дійові". А якщо вже ремарки гарно написані --- тоді й дієві)))
Дякую за увагу до старих відео) мої монтажні технології відтоді значно покращились, як і українська)
6:55 - 7:15 мені отут і в кіно перший варіант більше до вподоби.Шкода що кіно розраховане здебільшого на середньостатистичного глядача.
Ну то звичайно залежить від контексту й темпу, але мав же я навести наочний приклад
@@vladstoryteller Ви зробили якось так шо невдалий варіант всеодно виглядає цікаво
17:30 Ктулху Фтаґхн Рльєх
Якось читав любительський переклад, і там був невеликий полілог на 3 осіб зовсім без ремарок - я так і не розібрав, хто з них, що сказав, хоча на початку було все зрозуміло
Сиджу типу слухаю, ніби роботу роблю. Думаю собі, тре глянути на екран. Повертаю голову, бігло кидаю поглядом по візуальній частині і бачу дві фрази: "гівно сказав" і "здивовано спитав". І ловлю себе на думці, що мій мозок мене трішки під....є. Тай таке.
15:13
Бигиги, та я там ефекти неправильно збалансував, та і звук був трохи схожим на етосамоє))
@@vladstoryteller Доречі - дуже цікаво розповідаєте. Йду на саме дно ще гляну. Роботи багацько, кількість відео має хватити. Пробував раніше цю тему дивитись в московитів, але зак мій мозок перекладе.... І тут Бозя послала вас через рекомендації Дімки Малєєва і мені сподобалось. Підписався. Вподобав.
@@Moon_Stone Дякую! Я беру за взірець англомовних блогерів, у них це дуже розвинуто.
У Стівена Кінга подібні помилки, але ж він нереально популярний... : (
50 років десь пройшло з тих пір, як він набув популярності, чи не так?)
@@vladstoryteller , я якраз читаю "Воно", і там він просто нереально все розтягує, з самого початку це добре бо вводить читачів у атмосферу твору та розповідає про оточення, але коли Стівен Кінг навіть кульмінації розтягує сторінок на 30, то це вже ЗАШКВАР...
@@melkor1128 Я, до речі, почав і кинув))
@@vladstoryteller , хєхє : ))
Особисто я постійно дриґаю ногою, не розумію, що тут такого
Нещасні ваші співмешканці))
Я б ще додала до частини "Завжди перечитуйте діалоги вголос", що також важливо і "відігрувати" ті дії, які прописали у ремарках. Особливо, якщо є ознаки часу. Наприклад, "- Ти теж мені подобаєшся, - відповів він після хвилинного мовчання"
Автори та авторки, будь ласка, прочитайте попередню репліку, уявіть емоційний стан кожного з персонажів, візьміть секундомір, помовчіть хвилину, а потім порівняйте це з реальним життям.
Я не кажу, що ситуація, де чекає хтось умовне зізнання цілу хвилину, нереальна. Але навряд хтось буде чекати на важливі слова, не рухаючись, як якийсь сімс.
1000%
Хвилинне мовчання це просто кріндж)
@@vladstoryteller якщо це не буквальна хвилина мовчання на дні ветеранів, то так)
не кажучи про те, що зазвичай без годинника людина самотужки не може виміряти, скільки тривало мовчання в секундах, особливо під час емоційного діалогу))
А чого це наш любитель вінішка не з чорно-білим фільтром? Мммммм))) інтрига))))
А фільтр у нього випав, коли він прибухнув у минулому випуску))
До того ж із цим фільтром не пофлексіш червоним боковим світлом...
Я тобі можу дещо скинути. Розмова між хворими знесиленим Шерлоком і Джоном.
Підкажеш, як зробити цікавішою?
Перепрошую, консультації за рамками стрімів про оповідання не проводжу)
@@vladstoryteller я щось чим зроблю!
Мені здається, чи Ігор працював у фастфуді, де робили Вельми Особливості Бургери?..
Порада скорочувати діалоги хороша, але мені здається не універсальна. Є історіі, яким дуже пасують патосні, довгі діалоги з химерними виразами і вони задають атмосферу, на мою думку)
Так, але на практиці це не виправдовує 99% таких діалогів)
Владе, “вінішко”?.. Ну ти ж літератор і віщаєш в маси - маєш бути взірцем, а тут така прикра калька з моксельного сленгу. Це, як за моїми відчуттями, не український словотвір - нашою було б “винце”, чи щось таке. Нехай коментар не по темі, але втриматись не зміг, бо мені око викололо ;-)
Винішко, по-перше) По-друге, мені просто подобається суржикове звучання, як і слова "камєнти".
Благаю, не треба бачити в цьому "глобальну зраду, змову"))
Коротше, треба просто нове слово вигадати або знайти... Типу какавелька, але про вино 🍷
@@vladstoryteller ОК, але як на мене, то суржикові кривляння доречні тільки з вуст збочених злодіїв в творах. Бо в реальному житті суржиком і так заливає.
@@SergiyTsarenok ок, зрозумів вас
Це ж якраз гарна ілюстрація з тези Влада про те, що в діалогах персонажі мають говорити «людською» мовою)
Отаке от питання: є діалог між двома персонажами. Спочатку йде репліка першого+ремармка. А потім з нового абзацу+тире йде репліка+ремарка+репліка того ж персонажу. Чи можна так робити?
- Але ж Владе... - промимрив Олежка.
- Що знову не так? - насупився Влад. - Діалог як діалог!
Це мали на увазі? То ж стандартна штука, чи я чогось не зрозумів?
@@vladstoryteller Ні, маю на увазі коли говорить один і той же персонаж два абзаци поспіль. Типу:
- Але ж Владе... - промимрив Олежка. Він понуро глянув на порожній келих вина.
- Ти купляєш замало вина. Треба підкоректувати твій список покупок на цей місяць, - ніяково посміхнувся він, дивлячись Владові в очі. - Ти ж не проти моєї компанії, га?
@@gansyk А, поняв. Тут таке враження, що це інша особа починає говорити. Треба під'єднати другу репліку до першої ремарки...
@@gansyk потім про ніяково почати з абзацу і врешті-решт останню репліку після двокрапки
Дивлюсь у 2023-му, коли Ютуб вже не показує кількість дизлайків :)
Музика та звукові ефекти голосніші за слова автора
Слухав готовий файл - все було чути. Наступного разу краще зведу.
Боже…це все про мене і про моє невміння розказувати історіі😞якби я вміла говорити так,як писав Довлатов..(((
Не сумуйте, все можна натренувати до певного грамотного рівня, як казав Кінг :)
Це Джонатан Лівінгстон? І чому 16 Кримів?
Бо він дуже різний. І я за ним сумую.
От чого я кинувся всі відео передивлятись, так це тому, що останні декілька тижнів мене мучить питання, а як оформити ремарку, якщо вона посеред репліки, і перша частина - питання.
-- Хм, а ти це будеш доїдати? -- він облизнувся і продовжив, -- я такий голодний.
"Він" -- з великої чи з маленької літери?
Він з маленької, а Я з великої
@@vladstorytellerДякую. Ремарка завжди з маленької. І, я так розумію, друге речення буде завжди з великої.
у Влада э свій "Доктор Дью" у голові це шо мейнстрім ?.
Хто-хто в голові?)
Зараз домучую "Бог-імператор Дюни". От де діалогів не бракує. І це просто 🤦
Дизлайків вже нема(
А вони є!
Третій))
Нормалізуйте будь ласка гучність бо голос занадто тихий, а звукові вставки занадто гучні.
Домовилися. Все ще освоюю обробку звуку з петлички.
І так, основний я нормалізую, а от зі вставками трошки не влучив
Стривай, існує неправильний порядок слів?!
Неправильний слів, стривай, існує порядок
Не те що неправильний, а незрозумілий)
музика гучніша за голос
Було таке, перепрошую)
Дуже люблю підтексти у діалогах, це дає відчуття особистої причетності до події. Ефект особистої присутності :)
Дякую за випуск, сьогодні був цікавий і дуже потрібний випуск!
Дякую!