4 ГОЛОВНІ помилки при міжхребцевій грижі. Що робити, щоб ГРИЖА дійсно ЗНИКЛА.

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 22 ก.ย. 2023
  • У цьому ролику я хочу поділитися з вами важливою інформацією про те, що категорично заборонено робити, коли є міжхребцева грижа. допускаючи ці помилки людина саме себе підводить до операції. Також я розкажу, що обовʼязково потрібно робити, щоб грижа зникла і ви це побачите на прикладі. За 6 міс гігантська грижа в поперековому відділі хребта зникла. Дивіться це відео від початку і до кінця, щоб знати як допомогти собі при грижі диску.
    ________________
    Підписуйтесь на мій Телеграм - t.me/drvich
    Книга «В ОБІЙМАХ АЛЕРГІЇ. Алгоритм звільнення» - vchaika.com/home_ua#rec582869471
    Курси та навчальні програми - healthschool.space/?gcpc=81d02

ความคิดเห็น • 734

  • @Olga_Om_
    @Olga_Om_  +56

    В момент загострення не можно навантаження і тільки в цей момент. Я реабілітолог більше ніж 20 років працюю з відновленням ОДА. В відео, вы не робите на цим акцент, що тільки в фазі загострення не можно навантаження. Складається враження, що в загалі.... Потім люди приходят і кажуть доктор сказав не можно робити вправи. Будь ласка пояснюйте детальніше. Все що ви сказали лише у гострій фазі не можно. МОБІЛІЗАЦІЯ-СТАБІЛІЗАЦІЯ (противонабрякові, протизапальні, анальгістичні, міо релаксанти) надалі фізиотерапія і на завершаючім етапі відновлення працюємо з компенсаторними сегментами - м'язи. ( витяжіння, масаж) і далі виходимо на фінішну - укріплення! Тисячі людей пройшли відновлення!

  • @maxseveroff4568

    я повністю зцілився тими методами, які ви забороняєте)

  • @user-mv6jb2ou1x
    @user-mv6jb2ou1x 4 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Дякую лікарю за Ваші безцінні поради і знання, кожне Ваше слово на вагу золота ❤

  • @kelo_gram

    Моя історія... Маю протрузії та остеохондроз. Витягувався тривалий час. Довитягувпвся до того, що отримав різкі болі в поясниці, мабуть звязки рлзтягнув. Лікар таблетками допоміг зняти гостре запалення, різкі болі пройшли, але постійні болі в поясниці при нахилах та підйомі ваги перед собою остались. Почув поради лікаря ходити, здається Євдокименко прізвище. Ходити почав щодня, кожного вечора мінімум годину. Через рік всі болі пройшли. Ще через рік я навіть не відчуваю болей при стрибках на пятках. Хребці дуже помітно зміцніли. Єдине що ще може викликати поступово наростаючий біль в тому місці, де потягнув спину розтягуванням - це коли беру впгу перед собою, або коли потрібно робити щось нагнувшись вперед. Наприклад сапати чи копати. Тому такої роботи я довго робити ге можу. Але впевнено раджу всім для лікування гриж, протрузій та остеохондрозу - ходьба зодня мінімум годину. Активна ходьба, а не в розвалочку. І буде вам здорова спина.

  • @volodymyr7470

    Я не розумію: мені лягти і лежати?

  • @denisutemov9156

    Люди схожі на стадо баранів. Лікар розповів, що при певних захворюваннях та умовах не можна тренуватися і ходити до масажиста. Ви тепер зовсім до нього не підете, що і призведе згодом до фізичних і може психічних захворювань). Бо масаж як профілактика і засіб розслаблення дуже гарна штука. І спортзал допоможе залишатися у гарній формі, а зайва ходьба по асфальту у поганому взутті (а саме таким лайном завалені всі магазини) призведе до проблем з колінними та тазовими суглобами. Та й форми гарної суто від ходьби не буде, бо тіло швидко звикне до навантаження. Максимум (якщо мало їсти) буде фігура доски.

  • @irynasalimovska86

    У мене була грижа і 3 лікарі в Київі сказали, що мені допоможе тільки операція. Але мені порадили звернутися до Чайки, що я і зробила( якщо чесно трохи скептично, але думаю спробую).

  • @choice9697

    Як що б я не ходив в зал, то я б був калікою. Я мав компресійний перелом хребта. І три грижі бвльше 4мм. Так саме лікар сказав, що все заборонено. В мене все боліло. Я не міг сидіти, лежати, ходити. Тільки знеболювання допомагали мені. Але я сказав собі стоп. Зараз жим 130кг, присід 150 , станова не дуже багато 100. Але мені вже 45. Так що можу цього псевдо- лікаря послати в садочок. Всім добра!

  • @user-ve6ov8ke8f

    Знімаю капелюх!!! Браво,пане лікарю!

  • @user-vk4il5tn1y

    Лікарю, дуже дякуємо за вашу працю,дай вам Боже всього найкращого ❤

  • @user-ms7mi7bt6t

    Але ж грижа в шийному відділі відрізняється від грижі в інших відділах. Бо там судини, які живлять мозок. І шия може не боліти. Болить , крутиться голова, з'являється тиск і багато інших симптомів від порушення мозкового кровообігу. Як лікувати саме ці проблеми при шийному остеохондрозі? Запишіть будьласка відео на цю тему. Чи потрібно, на вашу думку, працювати з глибокими м'язами шиї?

  • @user-tv8dm4no7i

    Як все просто. Помився, походив і все зажило як на собаці. Це чари. Яких хороший лікар))) Він хоч сам віре в те що каже?))

  • @user-el2di7to5d

    Лікарю, я в Захваті від вашої любові до своєї справи. Ви Стоїк, яких мало 🎉

  • @ksenia369ua

    Як мануальщик з 17-річним досвідом, повністю погоджуюсь з паном Василем! Витяжки, зал при міжхребцевих грижах справді протипоказані, а класичній масаж результатів не дає.

  • @arkadiykorchuk7750

    Дякую, пане Василю за цікаву інформацію в доступній формі. Дякую за небайдужість до нашого здоров'я. Здоров'я і вам і побільше вдячних розумних пацієнтів. Щасти.

  • @user-yo2rp7nk7o

    Приєднуюсь до всіх позитивних коментарів, щиро дякую вам за доступне подання інформації для людей без медичної освіти.

  • @user-cs4it3gf3f

    Пане Василь, ваш професіоналізм зашкалює. Все що ви говорите ми ніде не чули.Щиро дякую !!! Суперзнання для нас.

  • @user-yy5og2ez5g

    Дякую лікарю!Ви справжній фахівець своєї справи. Здоров'я вам!

  • @user-bu5rw7yg5o

    Щиро дякую вам лікарю.Божої опіки вам.❤❤❤

  • @PlatonJust
    @PlatonJust 28 วันที่ผ่านมา +1

    Це чудова наука. Я пройшов усе: масаж, п'явки, банки. І тільки те, що сказав пан Чайка допомагає.