Вітаю ! Десять років тому , у нас в Полтаві вже будували такі будинки з житньоі соломи . Трохи дядькові не вистачає знань про будівництво . Але респект за наполегливість .
Чудово, що Ви це висвітлюєте також підтримую екологію різними способами. Також шукаю однодумців, щоб обмінятися досвідом і співпрацювати для чистого середовища.До речі тюкую тюки.
На крайняк, щоб обгородитись від гризунів у тюках, можна в тюки додавати трішки лаврового листа, зовсім трішки. Це народний метод. А в доповненні зі штукатуркою на глині, про гризунів і алергії можна забути. Ідея супер, сам навчаюсь на архітектурному факультеті, тому ідея дуже цікава!)
Думаю що це тимчасово це лаврове листя. Хоча згоден, як варіант підійде. Але якщо цей будинок будуєть не тимчасово а на завжди то, під цю штукатурку я б дав дрібну металеву сітку, ось вона точно не пропустить ніяких гризунів. І плюс штукатурка краще буде зчеплення мати.
Бачив не одне відео як за кордоном, сіткою нержавкою обгортають. Від гризунів. Розгортають сітку, потім кладуть перший ряд прямо по ній. И з двох боків піднімають. Кажуть вистачає на 1 метр підняти. Навколо вікон та дверей по колу.
В Казахстані ми з батьком будували фінський будинок з камишових щитів , за тім хата обкладалась саманом, це такі глиняні великі цеглини, будувалось швидко і хата була теплою.😊
Баба покійна 1917 року народження ( казала що була зовсім мала коли хату мазали) так от☝️ не про то розмова, мазанку я не рушив, а залишив як літню кухню, а в зимку зимуємо у мазанці, піч топлю раз на добу у вечері, і вистачає з головою, а літом у кімнаті тримаю молоко,сири, яйці, у новій хаті я таких умов не маю
Для прийняття рішення щодо матеріалів для будівництва власного будинка, я з дозволу власника цього будиночка переночував ніч. Результат - фундамент під солом'яний будинок залитий, солома привезена, чекаю на проект і до будови! Відчуття від ночівлі в солом'яному будинку дуже хороші, сни приємні снилися, гарно відпочив.
В я впевнений що гризуни тут заведуться, причому буде ціла колонія. Те що там вапно то це .... миші ж не їдять землю коли риють нори ))))) Трохи більше 2ох років тому, я продав квартиру у Луцьку і купив будинок в 15км від Луцька. В будинку є всі зручності гаряча вода через сучасний котел, і туалет в будинку. А головне весь будинок цегляний, але осіню мишкі ц полів шукають місце для зимування. Через отвори для вентиляції в цоколі вони проникають під підлогу, в кімнатах поли дерев'яні, але кузня підлога цемент (ну і тепла звичайно). Не цеглу не бетон миші теж не їдять, але вони прорили чи прогризли нори і з'явилися і на кухні. Так що ця штукатурка для них не переграла, а там солома .... це для них РАЙ. Тут під цю штукатурку з глини і вапна потрібно було б дата дрібну металеву сітку, от це їх точно зупинило би.
Мишей навіть металева сітка не зупинить,там де глина і солома вони проникнуть де -небудь не дивлячись ні на що,нічого не помагає,тільки мишоловки,отрута і добрі коти,не один ,а декілька котів!!!Такий будинок рай для мишей і щурів!!!
@@Жуан-дон Та ні друже, якщо грамотно сіткою обтягнути то миші не проникнуть. Тим більше вони в будинки лізуть зазвичай під кінець літа, коли жнива, готуються на зиму. А такий будинок це справді рай для гризунів. Хіба що ... якщо на стадії будівництва в стіни "вставляти" ароматичні рослини які не переварюютьтгризуни, той же полин. Миші в житті не полізуть туди де полин.
Я у свому будинку засипав стелю тирсою перемішаною з гашеним вапном, щоб миші не лізли. Вапна додавав багато, мусив працювати в противогазі, але мишей це не зупинило іноді всеодно з'являються, навіть нори іноді можна побачити.
Все правильно. Енергетично, такі будинки позитивно впливають на фізичний та емоційний стан людини. Ми вивчали це питання не один рік, серед власників будинків з солом'яних панелей. Свіже, природньо відфільтроване повітря в будинку (яке не застоюється) + хороша шумоізоляція + природній баланс вологості (тому що зайва волога виводиться стінами) дарують власникам міцний сон. Від цього і ранок починається з свіжого, повного енергією організму. Будинки взаємодіють з навколишнім середовищем. Єдине, що потрібно максимально контролювати - це монтаж таких панелей, та якість соломи. Вологість не повинна перевищувати 15-20%, в іншому випадку в стінах почнеться процес гниття.
Ви впевеені що гризуни не зїдять? Якщо да то я тільки за! Зараз в звязку з війною дуже богато людей без житла.і здається вже потрібна якась программа простого і дуже економічного дешевого і швидкого житла,можливо навіть на свайном фундаменті. Але державі то не потрібно!
Ще у минулому сторіччі будинки з річкового комишу ( теж природний матеріал) перемазували глиною впреміш із коров'ячим кізяком. Таким чином будували собі хати у селах, принаймні на Херсонщині. Потім білили звісткою і жили довго та щасливо ( мої пращури). Дякую за ідею та що нагадали про єкологічне будівництво.
Цей стартапер нагадує поросятко з казочки про 3-х поросят , яке збудувало будиночок із соломи і саме цей будиночок зруйнував вовк , сильно на нього дмухнувши . Мораль очевидна : житло таке ненадійне . А якщо серйозно , то в Україні із сивої давнини існує технологія саманного будівництва , яка постійно доопрацьовується будівельниками з народу . Так що не треба винаходити велосипед з нуля - це хибний шлях . Творчо доопрацювати - це вже за бажанням , адже будинки з саману стоять століттями і відомі своїми відмінними якостями . Довідка : саман класичний - солома + глина + вода . Можна додавати пісок , але це вже на любителя : пісок - це кремній (камінь ) , а камінь підвищує втрати тепла . Але за допомогою піску зменшують жирність глини і саман швидше сохне . Існують різні регіональні добавки , які становлять , як правило , 10 % від загальної маси : із старовинних - кінській гній ( запаху не буває ) , із сучасних - гашене вапно . Пробують замінювати солому іншими наповнювачами : лушпинням гречки або соняшника , тирсою , навіть опалою ( сухою ) сосновою глицею . Але все - таки краще класика : солома ще й армує саман , його , добре висушеного , майже не бере гостра сокира ( знайомі робили вікно у саманній стіні ). Єдина умова : на саман не повинна литися вода .
Плотностью согласен. Саманные стены в сто раз лучше этого каркасника, заполненного соломой. А по поводу фасада скажу из личного опыта: поштукатуренный саманным раствором, саманный дом вскрывают прозрачным гидрофобизатором. Хватает на три года. Смотрится красиво и аутентично. Продавцы стройматериалов от удивления дар речи теряют. Через три года процедуру повторить.
Такий будинок рай для мишей і щурів,вони не тільки глину прогризають,а і бетон і цементну штукатурку,просто неможливо буде жити в такому будинку з соломи і глини,щурі не дадуть!!!Нічого не поможе!!!Потрібні мишоловки,отрута,і багато котів,інакше загризуть!!!!
хто в дитинстві ходив в поля на великі соломяні скирти пострибати, ті знають що там розплідник гризунів, і байдуже що зверху давить декілька тон, вони в нижніх пресованих шарах прекрасно там нори поробили. Памятаю як старші завжди лякали щурами, щоб ми туди не ходили, бо можна провалитися в кодло пацюків і вони загризуть, навіть якісь міфічні історії розказували що старші діти пішли, і один з них провалився )))
Дуже хороша ідея.Будинок супер!! Був присутній на такому будівництві біля Львову 130кв.Теж був Франції ,будинку 120 років. Будинок з такого матеріалу ,ЧУДОВИЙ !!
Минимальные тепло потери это хорошо, а как солома умеет регулировать влажность? Ведь микроклимат в правильной влажности это можно сказать даже важнее, чем тепло потери? Саманный и дом из ракушняка (м35) может впитывать и отдавать влажность и регулировать 50% влажности просто сам, по свойствам этих материалов?
Ну таке собі. Скільки вона простоїть та хата з соломи? Раніш будували з саману. Глина, пісок, солома. Місили кіньми. А потім у форми ту глину, як шлакоблок і вона сохла, майже місяць. До ста років стояла, але кожного року треба було ту хату мазати (штукатурити). Бо якщо не мазать, то починала та штукатурена глина відходити у деяких місцях. Там обдирали і новий шар клали і рівняли. Тут йшла суміш: одне відро білої глини, два відра кінських кізяків і десь три-чотири відра піску. Місили в ямі ногами. Коли хата стара, у самані миші ходи прогризали. Бо від часу сціплення суміши починає крошитися. В нас сусіди саманну хату залізом оббили, щоб не мазати кожен рік. так її миші у нутрі усю поточили. Це ж якщо у селі, то миші будуть всеодно. Такщо солома то на п'ять. добре якщо на десять років. А потім, що будувати по-нової?
В Франції збудованому будинку за такою технологією вже більше 200 років. Така технологія будівництва давно існує. Але запатентована років 20-30 тому як будматеріал.
Він же буде його обимазувати, робити шубу, як таку, то миші не зможуть гризти цементтак Я думаю, але показують неправду, я не вірю, хочу побачити своіми очима, кажіть конкретно, де вони будуються, чогось Я не вірю.
Добре воно то добре! Хай він краще розкаже, як потім звідти вигнати мишей та крис? Через що в старовину робили будинки не з чистої соломи, а з мішаної з глиною. Суміш така називається саман. Хай людям не дурить голову. Якщо він і щільно поштукатурить, то гризуни всеодно хід десь і прогризуть. Я живу в селі і це дуже добре знаю. Таку ,,лапшу,, можна розказати лише тим, котрі нічого не розбирають в сільських будівнитствах. Поживе хай з рік, а потім приїдете до нього і знову візьміть інтерв'ю, та спитаєте, чи весело йому живеться з хвостатими сусідами?
ага...вентильований фасад? пожежа по протягу вентфасаду піде з надзвичайною швидкістю. вентфасад створить ефект ковальських міх збільшивши температуру полумя в декілька разів. без змішування з ваплом, або іншим вяжучим, солома навіть спресована матиме усадку через декілька років. а це тріщини гарантовано. з глиною непросто так саман мішали. до соломи окрім глини давали ще кізяки для пластичності. і навіть в такому варіанті саманні хати в нашому кліматі мають і тріщини і втрату геометрії конструкції.
Так само перемішували з глиною, це не делає цікавим мишам. Звичайно комах воно відлякає. Невже миши злякаються слой вапна? Цікаво побачити відгук цего дому, як швидко цей дім зточіли миши)
Цікаво забудовники міняють номери телефонів після впарювання екологічної оселі. Думаю миші покажуть цьому будинку кузькіну мать і штукатурка із глини не допоможе. При будівництві треба врахувати варіанти заміни тюків коли миші переточять їх.
От яки Ви нудни . В Одесской обл у моет бабушки , и дяди били дома из сомана. Кто хоть неделю жил в таком доме , тои знае шо це. И они ваши , газобетон ище якась зараза..
Будинки з соломи 😂 чому це тепло і вам і гризунам а горить феєрично люди ну неведіться на маячню будуйте з любого штучно каменю якщо не подобається чи дорога цегла чи самана важкого але солома це ненадійно і дуже небезпечно подумайте 100 разів там вам жити а не Американцям чи Японцям.
Тіки миші залізуть і все. Але сама ідея цікава як що салому засовувати у деревянний блок але все одно придится робити повністю деревянні стелі та підлогу повністю деревянний будинок.
Как сделать проэкт мини дома на 30-40кв.м. В село. Чтоб можно было использовать ддя постоянного проживания? Из соломы, по такой технологии. И сколько это будет стоить вместе со сборкой..
Давно цікавився і зараз працюю з каркасними будинками. На 4 хвилині автор говорить НЕправильно. Паропроникність стіни в каркасних будинках має збільшуватись від середини на двір. Каркасний будинок (стіни, стеля, підлога) заборонено покривати ззовні (з двору) паронепроникними матеріалами по всьому периметрі. З середини приміщення використовують пароізоляціїні матеріали, ззовні- гідроізоляційні але паропроникні матеріали. Вологість, вогонь і гризуни- найбільші вороги каркасних будинків. Є різні шляхи вирішення цих проблем. Недотримання технології будівництва і експлуатації для каркасних будинків веде до трагічних наслідків. І теплопровідність будинку чим менше, тим краще, а не навпаки. Пан Сергій випадково помилився.
З костри коноплі, наче буде краще. І схибити хто сам буде будувати, важче. З соломою, ну дуже багато підводного каміння. Яка і з чого. Як здавити. Яка щільність повинна бути. Як дах покласти. Як штукатурки. Як електику. Як вікна та двері. Як потім щось вішати на стіни і тд, тп. З костри коноплі менше головної. Легкий каркас, щити і погнали трамбувати після растворомішалки.
Молодці! Все повертається до землі. Моя мрія жити у лісі....у маленькому будиночку.
горжусь что у нас такие талантливые и творческие люди!)
Ви супер! Пишаюся що в Україні є такі цікаві проекти👌🇺🇦
Так , повага й пошана!!!!
Ну да, в России подсмотрели и как всегда спионерили идею.
Вітаю ! Десять років тому , у нас в Полтаві вже будували такі будинки з житньоі соломи . Трохи дядькові не вистачає знань про будівництво . Але респект за наполегливість .
Чудова ідея, знання предків використати та добавити щось своє. Все повертається до землі,моя мрія жити в горах у маленькому будиночку.
Чудово, що Ви це висвітлюєте також підтримую екологію різними способами. Також шукаю однодумців, щоб обмінятися досвідом і співпрацювати для чистого середовища.До речі тюкую тюки.
СУПЕР!
Сергій, успіху Вам! 👍
🤝
На крайняк, щоб обгородитись від гризунів у тюках, можна в тюки додавати трішки лаврового листа, зовсім трішки. Це народний метод. А в доповненні зі штукатуркою на глині, про гризунів і алергії можна забути.
Ідея супер, сам навчаюсь на архітектурному факультеті, тому ідея дуже цікава!)
Думаю що це тимчасово це лаврове листя. Хоча згоден, як варіант підійде. Але якщо цей будинок будуєть не тимчасово а на завжди то, під цю штукатурку я б дав дрібну металеву сітку, ось вона точно не пропустить ніяких гризунів. І плюс штукатурка краще буде зчеплення мати.
Бачив не одне відео як за кордоном, сіткою нержавкою обгортають. Від гризунів.
Розгортають сітку, потім кладуть перший ряд прямо по ній. И з двох боків піднімають.
Кажуть вистачає на 1 метр підняти. Навколо вікон та дверей по колу.
стикався з інформацією що щоб миші не заводилися потрібна житня солома
Я хочу такий будинок! Супер проект! Чудова технологія.
Звертайтеся. Допоможемо втілити ваше бажання у життя!
@@СергійКачкало , Заште контакт для комунікації !
@@76ubd найдіть мене, будь ласка, в ФБ. Не можу номер телефону вписати.
@@СергійКачкало теж цікавить) яка вартість квадратного метра на сьогодні?
@@taniyka найдіть мене, будь ласка, в ФБ для обговорення Вашого питання
Як це чудово, жити не у пластиковій пляшці🛖🏡🏠💛💙👍🏻👍🏻👍🏻💪🏻🇺🇦
Але вікна та двері поставили пластикові😮
В Казахстані ми з батьком будували фінський будинок з камишових щитів , за тім хата обкладалась саманом, це такі глиняні великі цеглини, будувалось швидко і хата була теплою.😊
Хочу такий будинок)Молодці!!!
Доброго дня. Звертайтеся, допоможемо Вам втілити ваше бажання у життя. тел.066 786 77 86
…і я теж…))))
@@ЛарисаУкраїнкаТо ж купіть.
Баба покійна 1917 року народження ( казала що була зовсім мала коли хату мазали) так от☝️ не про то розмова, мазанку я не рушив, а залишив як літню кухню, а в зимку зимуємо у мазанці, піч топлю раз на добу у вечері, і вистачає з головою, а літом у кімнаті тримаю молоко,сири, яйці, у новій хаті я таких умов не маю
А что имеете ввиду под мазанкой? Это саман или соломенные стены как здесь?
@@56virage мазанка це стара українська хата з саману
Дякую за інформацію🙏
Для прийняття рішення щодо матеріалів для будівництва власного будинка, я з дозволу власника цього будиночка переночував ніч. Результат - фундамент під солом'яний будинок залитий, солома привезена, чекаю на проект і до будови!
Відчуття від ночівлі в солом'яному будинку дуже хороші, сни приємні снилися, гарно відпочив.
Дякую за щирий відгук!
😂😂
В я впевнений що гризуни тут заведуться, причому буде ціла колонія. Те що там вапно то це .... миші ж не їдять землю коли риють нори ))))) Трохи більше 2ох років тому, я продав квартиру у Луцьку і купив будинок в 15км від Луцька. В будинку є всі зручності гаряча вода через сучасний котел, і туалет в будинку. А головне весь будинок цегляний, але осіню мишкі ц полів шукають місце для зимування. Через отвори для вентиляції в цоколі вони проникають під підлогу, в кімнатах поли дерев'яні, але кузня підлога цемент (ну і тепла звичайно). Не цеглу не бетон миші теж не їдять, але вони прорили чи прогризли нори і з'явилися і на кухні. Так що ця штукатурка для них не переграла, а там солома .... це для них РАЙ. Тут під цю штукатурку з глини і вапна потрібно було б дата дрібну металеву сітку, от це їх точно зупинило би.
Мишей навіть металева сітка не зупинить,там де глина і солома вони проникнуть де -небудь не дивлячись ні на що,нічого не помагає,тільки мишоловки,отрута і добрі коти,не один ,а декілька котів!!!Такий будинок рай для мишей і щурів!!!
@@Жуан-дон Та ні друже, якщо грамотно сіткою обтягнути то миші не проникнуть. Тим більше вони в будинки лізуть зазвичай під кінець літа, коли жнива, готуються на зиму.
А такий будинок це справді рай для гризунів. Хіба що ... якщо на стадії будівництва в стіни "вставляти" ароматичні рослини які не переварюютьтгризуни, той же полин. Миші в житті не полізуть туди де полин.
Я у свому будинку засипав стелю тирсою перемішаною з гашеним вапном, щоб миші не лізли. Вапна додавав багато, мусив працювати в противогазі, але мишей це не зупинило іноді всеодно з'являються, навіть нори іноді можна побачити.
Все добре дякувати Богу
Слава Україні!
Все правильно. Енергетично, такі будинки позитивно впливають на фізичний та емоційний стан людини. Ми вивчали це питання не один рік, серед власників будинків з солом'яних панелей. Свіже, природньо відфільтроване повітря в будинку (яке не застоюється) + хороша шумоізоляція + природній баланс вологості (тому що зайва волога виводиться стінами) дарують власникам міцний сон. Від цього і ранок починається з свіжого, повного енергією організму. Будинки взаємодіють з навколишнім середовищем. Єдине, що потрібно максимально контролювати - це монтаж таких панелей, та якість соломи. Вологість не повинна перевищувати 15-20%, в іншому випадку в стінах почнеться процес гниття.
Дякую за коментар!
Ви впевеені що гризуни не зїдять? Якщо да то я тільки за! Зараз в звязку з війною дуже богато людей без житла.і здається вже потрібна якась программа простого і дуже економічного дешевого і швидкого житла,можливо навіть на свайном фундаменті. Але державі то не потрібно!
Солома повинна бути лише житня
Кажуть в житній соломі гризуни не живуть.
СУПЕР 1000000000 ЛАЙКІВ !!!
Ще у минулому сторіччі будинки з річкового комишу ( теж природний матеріал) перемазували глиною впреміш із коров'ячим кізяком. Таким чином будували собі хати у селах, принаймні на Херсонщині. Потім білили звісткою і жили довго та щасливо ( мої пращури). Дякую за ідею та що нагадали про єкологічне будівництво.
Дякую, дуже цікаво
Молодці!
Здорово, молодцы!
Дякую. Я живу у будинку із глини та соломи, він теплий. Але довгий час мрію збудувати із дерева та соломи нажаль це тільки мрія.
дуже гарно!
Цей стартапер нагадує поросятко з казочки про 3-х поросят , яке збудувало будиночок із соломи і саме цей будиночок зруйнував вовк , сильно на нього дмухнувши . Мораль очевидна : житло таке ненадійне . А якщо серйозно , то в Україні із сивої давнини існує технологія саманного будівництва , яка постійно доопрацьовується будівельниками з народу . Так що не треба винаходити велосипед з нуля - це хибний шлях . Творчо доопрацювати - це вже за бажанням , адже будинки з саману стоять століттями і відомі своїми відмінними якостями . Довідка : саман класичний - солома + глина + вода . Можна додавати пісок , але це вже на любителя : пісок - це кремній (камінь ) , а камінь підвищує втрати тепла . Але за допомогою піску зменшують жирність глини і саман швидше сохне . Існують різні регіональні добавки , які становлять , як правило , 10 % від загальної маси : із старовинних - кінській гній ( запаху не буває ) , із сучасних - гашене вапно . Пробують замінювати солому іншими наповнювачами : лушпинням гречки або соняшника , тирсою , навіть опалою ( сухою ) сосновою глицею . Але все - таки краще класика : солома ще й армує саман , його , добре висушеного , майже не бере гостра сокира ( знайомі робили вікно у саманній стіні ). Єдина умова : на саман не повинна литися вода .
Плотностью согласен. Саманные стены в сто раз лучше этого каркасника, заполненного соломой. А по поводу фасада скажу из личного опыта: поштукатуренный саманным раствором, саманный дом вскрывают прозрачным гидрофобизатором. Хватает на три года. Смотрится красиво и аутентично. Продавцы стройматериалов от удивления дар речи теряют. Через три года процедуру повторить.
Хорошенька Олька)
Яка гарна дівчина ❤️
У мене на солому та сіно дика алергія! Тому це не мій матеріал!
Але ідея переробки дуже цікава.
Ведуча 🔥!!
Наша гордість!)) Пишаємось!) 😍❤️
Такий будинок рай для мишей і щурів,вони не тільки глину прогризають,а і бетон і цементну штукатурку,просто неможливо буде жити в такому будинку з соломи і глини,щурі не дадуть!!!Нічого не поможе!!!Потрібні мишоловки,отрута,і багато котів,інакше загризуть!!!!
хто в дитинстві ходив в поля на великі соломяні скирти пострибати, ті знають що там розплідник гризунів, і байдуже що зверху давить декілька тон, вони в нижніх пресованих шарах прекрасно там нори поробили.
Памятаю як старші завжди лякали щурами, щоб ми туди не ходили, бо можна провалитися в кодло пацюків і вони загризуть, навіть якісь міфічні історії розказували що старші діти пішли, і один з них провалився )))
гарна дівчина!
Дуже хороша ідея.Будинок супер!!
Був присутній на такому будівництві біля Львову 130кв.Теж був Франції ,будинку 120 років.
Будинок з такого матеріалу ,ЧУДОВИЙ !!
Дякую!
Пане Ростиславе, а де біля Львова можна подивитись на такий будинок?
І мені цікаво, де можна побачити такий будинок у Львові?
Дуже талановита ведуча
Такий будинок, як китайські товари, з прогнозованим старінням. Років десять простоїть, потім новий будинок будувати.
Ну ,а миші,чи забули про них😊
Кореспендентка красуня) Та і сюжет цікавий, буде актуально після війни.
Ти б не проти з нею на соломі...?
@@Виктор-ы1г5у Не пристойно, ой як не пристойно
Спідничка дуже красива у ведучої молодець
Питання за протистояння вологості та плісняві.
Чудово
Дивно чути про екологічність будинку, коли позаду оповідача osb-пліта
Минимальные тепло потери это хорошо, а как солома умеет регулировать влажность?
Ведь микроклимат в правильной влажности это можно сказать даже важнее, чем тепло потери?
Саманный и дом из ракушняка (м35) может впитывать и отдавать влажность и регулировать 50% влажности просто сам, по свойствам этих материалов?
Девушка - репортер - супер. Красотка)
Ну таке собі. Скільки вона простоїть та хата з соломи? Раніш будували з саману. Глина, пісок, солома. Місили кіньми. А потім у форми ту глину, як шлакоблок і вона сохла, майже місяць. До ста років стояла, але кожного року треба було ту хату мазати (штукатурити). Бо якщо не мазать, то починала та штукатурена глина відходити у деяких місцях. Там обдирали і новий шар клали і рівняли. Тут йшла суміш: одне відро білої глини, два відра кінських кізяків і десь три-чотири відра піску. Місили в ямі ногами. Коли хата стара, у самані миші ходи прогризали. Бо від часу сціплення суміши починає крошитися. В нас сусіди саманну хату залізом оббили, щоб не мазати кожен рік. так її миші у нутрі усю поточили. Це ж якщо у селі, то миші будуть всеодно.
Такщо солома то на п'ять. добре якщо на десять років. А потім, що будувати по-нової?
В Франції збудованому будинку за такою технологією вже більше 200 років. Така технологія будівництва давно існує. Але запатентована років 20-30 тому як будматеріал.
А миші як полюблять жити в такому будиночку!...
Так, мишей буде мільйон:))
Ніколи.Стіни білені вапном,гризуни не гризуть.
Він же буде його обимазувати, робити шубу, як таку, то миші не зможуть гризти цементтак Я думаю, але показують неправду, я не вірю, хочу побачити своіми очима, кажіть конкретно, де вони будуються, чогось Я не вірю.
Добре воно то добре!
Хай він краще розкаже, як потім звідти вигнати мишей та крис? Через що в старовину робили будинки не з чистої соломи, а з мішаної з глиною. Суміш така називається саман. Хай людям не дурить голову.
Якщо він і щільно поштукатурить, то гризуни всеодно хід десь і прогризуть. Я живу в селі і це дуже добре знаю. Таку ,,лапшу,, можна розказати лише тим, котрі нічого не розбирають в сільських будівнитствах.
Поживе хай з рік, а потім приїдете до нього і знову візьміть інтерв'ю, та спитаєте, чи весело йому живеться з хвостатими сусідами?
ага...вентильований фасад? пожежа по протягу вентфасаду піде з надзвичайною швидкістю. вентфасад створить ефект ковальських міх збільшивши температуру полумя в декілька разів. без змішування з ваплом, або іншим вяжучим, солома навіть спресована матиме усадку через декілька років. а це тріщини гарантовано. з глиною непросто так саман мішали. до соломи окрім глини давали ще кізяки для пластичності. і навіть в такому варіанті саманні хати в нашому кліматі мають і тріщини і втрату геометрії конструкції.
цікаво було б побачити будівництво в Житомирській області...
Екологічно чистий, не питання, але згорить, як сірник, дуже небезпечно. Або треба чимось вогнегебезпечним
солому просочити .
Супер! Пишаюсь нашими винахiдниками!
Солому бажано житню, в ній не живуть гризуни
В мінваті живуть😅
Мой отец в молодости в родном селе крыши соломой крыл...
Ніф-Ніф, Наф-Наф, Нуф-Нуф😅😅😅😅😅
Если эко дом,то какие могут быть пластиковые двери окна???
Та OSB
Головне не спитала.
Вартість?
Модульні конструкції, це саме те що потрібно в приватному будівництві. Цікаво а який фундамент потрібен для таких конструкцій?
Молодчаги
Я бачу моду на гарні ноги. А це просто каркасне будівництво де за основу дерево а солома наповнювач
Виготовлення палет для опалювання із соломи доцільно, а стіна виглядає дуже рихлою.
❤❤❤
6:30 - Теплопровідність стін навпаки повинна бути менше. Тоді енергоефективність буде вища. Щось інженер тут на плутав.
Хай твої діти Олексій живуть у такой хаті
Солома - річ довготривала і дешева, тож нема сенсу нехтувати цим матеріалом, та ще зогляду на теперішню ситуацію з житлом по всій країні.
Якщо деревяна доливка, а не цементна, чи саманна - щури будуть.
Піч , як в давнину, з лежанком можна в такий будинок ?
Так, можна
Найкращі матеріали для мишей😂😂😂
Так само перемішували з глиною, це не делає цікавим мишам. Звичайно комах воно відлякає. Невже миши злякаються слой вапна? Цікаво побачити відгук цего дому, як швидко цей дім зточіли миши)
Цікаво забудовники міняють номери телефонів після впарювання екологічної оселі. Думаю миші покажуть цьому будинку кузькіну мать і штукатурка із глини не допоможе. При будівництві треба врахувати варіанти заміни тюків коли миші переточять їх.
От яки Ви нудни .
В Одесской обл у моет бабушки , и дяди били дома из сомана.
Кто хоть неделю жил в таком доме , тои знае шо це. И они ваши , газобетон ище якась зараза..
Будинки з соломи 😂 чому це тепло і вам і гризунам а горить феєрично люди ну неведіться на маячню будуйте з любого штучно каменю якщо не подобається чи дорога цегла чи самана важкого але солома це ненадійно і дуже небезпечно подумайте 100 разів там вам жити а не Американцям чи Японцям.
Тіки миші залізуть і все. Але сама ідея цікава як що салому засовувати у деревянний блок але все одно придится робити повністю деревянні стелі та підлогу повністю деревянний будинок.
З коноплі краще, ніж із соломи!
Скільки коштує такий будинок?
Добрий день! В описі каналу є контакти. Дякую!
Нажаль не розповіли, в якому будинку сам цей "будівельник" живе, щоб всі побачили, як втулюють те, що самому не підходить...😂
Как сделать проэкт мини дома на 30-40кв.м. В село. Чтоб можно было использовать ддя постоянного проживания? Из соломы, по такой технологии. И сколько это будет стоить вместе со сборкой..
Добрий день! В описі каналу є контакти. Дякую!
Ох ви мабуть небачили як вони горять....
Молодці! Скажіть будь ласка чи можна на старій хаті добудувати мансард і чи ви таким займаєтеся? Дякую!
Знайдіть мене в ФБ або інстаграм
Як це вона зібралася 😊ЗАЛИВАТИ саман в стіни?
Вроде всё приятно и уютно, но сразу вспоминаеш сказку про трёх поросят и эйфория пропадает...
Вітаю вас,скажіть,як з вами зв'язатись?
Ціна будинку цікаво яка? Дуже хороший проект.
Доброго дня. Ціна залежить від розмірів будинку. Телефонуйте, дамо більш детальну інформацію. 066 786 77 86
@@СергійКачкало СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЧИ ВИ БУДУЄТЕ ТАКИ БУДИНКИ НА ЗАКАРПАТТІ !!! ДЯКУЮ
@@lesyanovak3913 Будуємо по всій Україні! Телефонуйте нам!
@@СергійКачкало ДОБРЕ ПОСТАРАЮСЬ В ЗАВТРА
А ЯКА ЦІНА НЕ ВЕЛИКОГО БУДИНКУ З РЕМОНТОМ ??.
@@lesyanovak3913 Добрий день! Більш детальну інформіцію пропоную з"ясувати по телефону.
А ще такий будинок-то мишачий рай!!!За кілька років переточать вам стіни на полову!!!
Так, краще будувати з житньої соломи. Її точно не їдять/не точать. Хоча, може і пшеничну не будуть гризти, бо вона ж спресована
@@alexigonn ці милі пухнастики жеруть все,що під зуби трапиться!І житню,і пшеничну,а що пресована,то їм байдуже!
Миші чудово гризуть навіть пластик. Вони ж його не їдять, тільки гризуть і роблять нори або дістаються до продуктів.
"...мені нравиться як воно горить...як люди бігають, суєтяться..."
Реквізити вашої фірми, адреса, номер мобільного, ми з Хмельницька, ск. буде коштувати хата на 150 кв. м., покажіть якісь розрахунки, чекаємо.дякую.
Добрий день. Напишіть, будь ласка, мені у ФБ.
Все класно , але двері треба теж деревяні
Давно цікавився і зараз працюю з каркасними будинками.
На 4 хвилині автор говорить НЕправильно. Паропроникність стіни в каркасних будинках має збільшуватись від середини на двір. Каркасний будинок (стіни, стеля, підлога) заборонено покривати ззовні (з двору) паронепроникними матеріалами по всьому периметрі. З середини приміщення використовують пароізоляціїні матеріали, ззовні- гідроізоляційні але паропроникні матеріали.
Вологість, вогонь і гризуни- найбільші вороги каркасних будинків. Є різні шляхи вирішення цих проблем. Недотримання технології будівництва і експлуатації для каркасних будинків веде до трагічних наслідків.
І теплопровідність будинку чим менше, тим краще, а не навпаки. Пан Сергій випадково помилився.
Соломяна хата і пластикові вікна і двері? Ви нормальні взагалі ?
Глупенька екологічність будівлі -це не тренд ,а нормальне бажання розумної людини
👍⭐
З костри коноплі, наче буде краще. І схибити хто сам буде будувати, важче.
З соломою, ну дуже багато підводного каміння.
Яка і з чого. Як здавити. Яка щільність повинна бути. Як дах покласти. Як штукатурки. Як електику. Як вікна та двері.
Як потім щось вішати на стіни і тд, тп.
З костри коноплі менше головної.
Легкий каркас, щити і погнали трамбувати після растворомішалки.
забагато слів. покажіть один раз, як воно тримає пожежу
І чому не продаєте?
Аби ще десь екомишей знайти, які не їдять солому, було б нам щастя )))
А гвіздок забити в такі стіни можна?
Чи триматиме він підвісний шкафчик на кухні?
Для таких стін необхідно передбачати закладні.
Дуже гарні ніжки у пані Олі, красуня!!!
Пани в Польше. Она холопка для поляков.
Я хочу дізнатися як визначати ККД дров і пелет. Можливо напишу новий розділ в підручнику фізики.
Прям как в сказке: дом из соломы,дом из веток,но самый прочный из кирпича😂
Це все добре але гризуни і просідання соломи це проблема.
Розведення екологічно чистих мишей .
клас хочу соломяний будинок
Знайдіть, будь ласка мене в інстаграм або в ФБ