Закиньте 20грн на потреби волонтерської організації «Паляниця Харків», які щоденно готують обіди для військових, працівників нацгвардії і рятувальників ДСНС, що базуються у місті Харків. Відвідують бійців на харківському напрямку і їм потрібне пальне. 🎯Ціль: 50 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку send.monobank.ua/jar/tvKz5HBee 💳Номер картки банки 5375 4112 0921 2682
@@ZhyttiaIvana в будинках з sip панелями потрібно обов'язково робити механічну вентиляцію, щоб в середині був позитивний тиск і всі шкідливі речовини з клею виштовхувались через стіни на зовні. При природній вентиляції ці речовини заходять в приміщення... Беріть приклад з американських будинків, як у них організовано опалення та вентиляція. Всі сертифікати не працюють, замовте незалежне оцінювання якості повітря....
@@ZhyttiaIvana нажаль дуже забагато помилок. Але сподіваюся Ви задоволені. Суто на мій погляд рекомендувати цю технологію, навіть якщо зберуть без помилок, для постійного мешкання не варто.
Іване, є декілька питаннь: 1. Як на рахунок захисту від мишей, мурах і тд.? 2. Що в вашому будинку з звукоізоляцією? Чи робили додаткову шумоізоляцію? 3. Чи ставили рекуперацію? 4. Ну і головне в самому кінці) Що по опаленню?
Дуже цікаво, дякую. Чекаємо нові відео. Кожен вирішує свої завдання виходячи із своїх фінансових можливостей, а інформація Івана велика підказка. Дякую йому за це.
Вже 4 роки як збудував двоповерховий (130кв.) будинок за такою технологією. Є мінуси та плюси, але плюсів на порядок більше. Енергоефективний, швидке будівництво, дуже зручний для розведення комунікацій. Із мінусів, це можливо мій лише випадок, будувався взимку, трохи намокла дошка і потім коли висохла, то фасадна штукатурна на рівні між поверхами зробилась як зжата. Фундамент бетонна плита, всередині обшито в два гіпсокартону. Проводка між ними. Тепла підлога на першому поверсі (на зиму вмикаю лише підлогу в одній кімнаті і у всьому будинку температура близько 2 18-20 градусів.) дуже багато можна розповідати, якщо є питання, звертайтесь, поділюсь досвідом. Правильне рішення, що обрали такий спосіб будівництва.
Цікаво було подивитись, хоч сам будуватися не планую. Дуже подобається подача Івана: "Я маю певний досвід, яким залюбки з вами ділюся. Але це не означає, що всім вам треба діяти саме так, як я". До речі подача інформації про автівки така ж сама. Чекаю на наступні серії.
Менi теж цікаво, дуже багато OSB, а як це впливає на екологію для родини. Бо країни які виробляють OSB (Швейцарія "krono" і якась Скандинавська країна) у себе їх не використовують. Звісно лайк Вам Іване, за ентузіазм і сміливі напрямки життя.
У нас каркас і сіп немає сенсу будувати, бо по ціні виходить що і з газоблоку, це за кордоном сіп і каркас вигідно бо там праця дорога. Але за автором і каналом цікаво спостерігати, бажаю успіхів.
Дякую за відео! Те, що ви відмовились від першого підрядника, скоріше, було правильним рішенням. Вони молодці, але не зовсім дешево, і технологію вони розуміють по своєму, хоч і роблять достатньо якісно в межах своїх знань.
Іване вітаю. Працюю в будівництві. Не подумайте, що для хейту пишу - звичайно ні!. Варто було будувати хо ча б з Газоблоку в одношаровому виконанні (400мм). Вийшли б в + 10тис.$ з відповідним фундаментом, але це інший рівень! СІП технологія має 3 надзвичайно великі мінуси: 1. Необхідність у якісній ПОСТІЙНІЙ приточно витяжній вентиляції. 2. Наявність великої кількості смол через конструкцію стіни та випаровувань клею, що зкріплює осб та псб. 3. Пожежна небезпека, так як навряд чи будете прокладати проводку в оцинкованих гофрорукавах... Бажаю Вам щастя, здоровя родині та наснаги в роботі. Від себе - не пожалійте кошти на дорогу якісну ПВ установку з хепа фільтрами!!!
Дякую за відео. Також контактував з цією компанією (не буду розголошувати, але відразу впізнав почерк, навіть з розповіді). Я їх теж для себе обрав і тепер ще з більшим інтересом буду слідкувати за вашими відео. Від себе додам, що вони мають безліч додаткових рішень і собі також будують "свої" будинки))) Головний інженер дуже відкритий до змін і пропонує ще й найвигідніше для клієнта рішення.
Є хороший варіант - це плінтуса із місцями під кабеля. Таке використовують в німецьких панельках. Якщо Іван тобі щось таке потрібно - звертайся, розкажі підкажу де придбати.
Дякую за відео, чекаю на продовження. Сам періодично повертаюся до теми будівництва, також вивчав технологію будинків із СІП панелей. Слідкуватиму далі за вашими відео. Гарного і мирного проживання в новому будиночку.
Спрогнозую, що Іванові , на все будівництво , 50000 доларів звісно ж не вистачить. Тому що, як завжди виникають якісь не передбачувані витрати. Завжди на форс мажори потрібно накидати десь 10-15% мінімум. І так, СІП панелі це швидко і дешево, але не екологічно, Дихати потім все життя формальдегідами задоволення так собі.
ну, практичні заміри кажуть, що дсп з меблів, ламінат і інше виділяють формальдегідів більше, ніж осб. Для будь якого сучасного герметичного будинку треба забезпечувати примусовий повітрообмін, і не буде формальдегідів
24:12 по-перше; нульову перед встановленням сенвіча мали би пропінити, а цього не зроблено. По-друге вирізали пенопласт зависоко, видно що він не торкається нульової, і в цьому місті по плінтусі чорнітиме. Кругом ХАЛТУРА, і постійно треба стояти над душою і тикати таким горе сборщікам!!!!!!!!!!!!!!!
Дійсно, на фрагментах де працюють "кваліфіковані монтажники" сіп трохи лячно за якість їх роботи... Можливо це просто так виглядає, але в тому числі і вказані вами моменти викликають питання. Скоріш за все Іван за кадром насправді ретельно все перевірив, та й договір з гарантійними зобов'язаннями це не домовленість з шабашниками.
Якщо працівник на будову приходив чи працював в шльопанцях і не знав що таке захисні перчатки я таких звільняв. Дешевше інших найняти ніж лікувати такого.
Мені здається мінусів більше чим плюсів, в коментарях вже написали, перераховувати не буду, в кожного різні обставини в житті бувають, у вас час та бюджет, але можна було побудувати з газоблоку, краще всього до будівництва готуватися з зими, коли можна будматеріали купити мінус 20-25% від сезонної ціни, а в деяких випадках і дешевше, якщо руки рівно стоять (як у вашому випадку) то з газоблоку побудувати коробку 7-10 днів, двохскатна криша у двох до 20 днів, а все інше залежить від ваших потреб, це також економія коштів, багато є цікавих та вигідних моментів, головне не спішити та підготуватися заздалегідь)
Молодці,що наважились,нехай Бог допомагає! Я пройшов етап будівництва будинку з цегли) більше б це не повторив,дуже довго,дорого,гєморно,зараз думаю нафіга скільки тих квадратів(( американці/канадці того й будують по іншому,щоб пришвидшити процес,а у нас залишився в голові стереотип будувати на віка,щоб дітям було)) а їм то потім нафік непотрібно.Непоганий варіант,продумайте добре вентиляцію.Однозначно краще чим курятник в багатоквартирних будинках!
@@user-vovagraviton Не завжди так. 30 років тому в той час як всі наші сусіди зводили цегляні будинки, мій тато замість будівництва використав вагончик на бетонних блоках - звичайно ми були ніщєбродами порівняно з сусідами ) Але сьогодні там дачу з цегляним будинком і за 5к не продасиш - і це Київська обл. !
@@user-vovagraviton краще дітям рахунок в банку, а не цегляну споруду, за яку вони будуть гризтись (якщо декілька), або не зможуть вигідно продати, тому що або район під окупацією, або нікому з потенційних покупців не буде до смаку ані зовнішній вигляд, ані планування тощо цього будинку.
Чудовий матеріал! Дякую! Віра, бажання і мислення роблять чудеса) Вітаю! Людоньки, якщо Ви не знаєте, а тим більше не вірите, то Ви себе дуже сильно обмежуєте і пан Іван доказав все це на практиці. Хоча деякі всеодно не будуть вірити😂😂😂 (але то мабуть будуть конкуренти)))
Займаюсь вікнами більше 15 років вже. Останнім часом жуже багато почало будуватись будинків з сіп панелей. Скажу одразу, для нас, як для виробників, це не "кращий" варіант, будинок "живе " своїм життям, окремо від вікон. Розширюється, звужуєтьмя, провисають вікна, постійно потрібно регулювати. Переваги є звичайно також, основні озвучили, це вартість та швидкість. Особливо для мене показником якості є те, що жодний наш підрядник, який їх будує та продає собі будує зовсім з інших матеріалів. Висновкі робіть самі.
Таке враження що у вас сіп панелі це щось зовсім інше ніж є насправді ) Що там може гуляти?? Дуже схоже що ви з контори каркасників від послуг якої Іван відмовився )) І ще декілька "екологів" в коментах теж )
Давно мрію добудувати другий поверх на своєму будинку і здається сіп панелі це ідеальний варіант дякую за таку ідею чекаю продовження бо нереально зацікавило
Давно слідкую за вами оскільки володів гольфом сьомого покоління А зараз ще починаю будуватись тому багато корисного у ваших відео Тим паче будується у сусідньому селі))
Іване, головна помилка 2 поверху в твоєму харківському будинку в опаленні - відсутність груби. Дякую за цікаве відео. Найбільше цікавить питання пожежної сигналізації в такому будинку.
@@ZhyttiaIvana груба мала б вимуровуватися з 1 поверху. І це б служило опорою. Я звісно не знаю всих аспектів вашого будинку. Це знаєте лише ви. Але такі прямотічні каміни це дрова на вітер. Або як кажуть "топити небо"))).
Мала б, якби проектувався другий поверх з моменту будівництва всього будинку, а встановлювати її коли вже є перекриття, то вже легше заново побудувати.
Всім хто планує купівлю квартири, беріть приклад з Івана! Життя одне а якість життя в будинку на свої землі неспіврозмірно вище! Чоловік зробив свою чоловічу справу👍
@@МаксимМаксим-ф2д Абсолютно не згодний. Життя в будинку має дуже багато мінусів порівняно з квартирою. Починаючи від постійної необхідності автомобіля (скоріше двох) до питань безпеки. Також до будинку великі питання по ліквідності, щоб продати швидко треба дуже дешево продавати.
@@smanromaтакі собі мінуси... Авто зараз має більшість, багато навіть по 2 в одній сім'ї. В будинку ти завжди маєш своє паркомісце на подвір'ї, в квартирі, як повезе. В плані безпеки будинок з приватним подвір'ям теж мабуть безпечніше, ніж гопота біля під'їзду.
@@МаксимМаксим-ф2д Не згідний з Вами. Я є власником сучасної квартири в центрі Львова,150 кВ метрів+ 3 паркомісця де завжди тепло. Ніяких проблем зі світлом,є автономне. Був власником особняка на 160 кв.м і прийняв рішення його продати(був теж у Львові але не у центрі) В квартирі врази краще на мою думку жити.Це для людей які вдома віддихають.Маесимальний комфорт. Ніяких проблем ні з чим. А особняк це постійно якісь ремонти,роботи. Особливо зимою. Тому кожному своє. Повірте,мав і те і те.
до війни ми жили в такому будинку з СІП-панелей (під Києвом їх штампували до війни масово - купу "котеджних" містечок таких,) - на вигляд гарно, і ...недорого, але така ціна має своє пояснення, із мінусів суттєвих, що ми, живучи в такому будинку, побачили: 1.звукоізоляція, 2. сирість і пліснява, 3. той же 2 поверх-перегородка, як хтось зверху ходить трясеться чи все чути (до речі, всі ті ж самі проблеми були й в сусідів по ін будинках), 4. несучі елементи крихкі - навіть карниз повісити то треба одразу планувати і в стіни "закладні" кидати, ну і 5 - прости Боже горить таке дуже швидко... а ще якесь відчуття - що будинок - картонна коробка... - тому й побудували ми собі із газоблоку...
Вітаємо вашу родину з новим житлом, затишку та спокою! Дуже цікаво спостерігати за реалізацією. Дякую, що ділитесь з нами і наштовхуєте на думки про краще житло ніж квартира. Доречі теж був на цьому виробництві каркасників. Планування будинку дійсно цікаве, але як на мене, санвузол потрібно перенести до входу, котельню за кухню (якщо це котельня) і вхід в неї зробити з вулиці або через санвузол, це дасть змогу збільшити довжину кухні. Питання в екологічності клею в ОСБ панелях, гадаю ви досліджували це питання. Ще можна звернути увагу на CLT панелі, правда вони дорожчі. Дякую! Успіхів з внутрішніми роботами.
Коли вибирав технологію для "стін" каркасу для свого будинку, то оглядаючи СИП панелі, основним моментом в мінус, була екологічність, або концентрація викидів всередині будинку різних смол клеїв і газів з яких ці панелі складають/склеюють. З того що є на просторах Ютубу, то обов'язковим рішенням в таких будинках мала б бути система постійної вентиляції повітря і тоді все стає ідеально по показниках. Як у Вас з цим питанням? Чи досліджували цей момент? Чи ставили вентиляцію?
Вітаю, це мій проект, який я розробив з Сервусом, потім вони його виставили як Ельба, чи якось так. Але бачу ви перенесли вікно/двері на протилежну сторону. У мене теж на геошурупах, живу вже три роки.
Вітаю! Як на мене - хороший вибір і технології, і проекту. Сам проживаю в будинку з СІП панелей вже 3-й рік. Є свої + і -, але в кожної технології є свої переваги і недоліки. Дещо Ваше відео нагадує мої дії і вибір технології: обмежений бюджету, терміни і бажання по-максимуму зробити власноруч (випливало з обмеженого бюджету 😢). От з першої серії про будівництво будинку був переконаний, що буде СІП технологія 😂 Удачі Вам і Вашій сім'ї! Легкого і швидкого закінчення усіх робіт і комфортного проживання!
Думаю сусідам було цікаво спостерігати за будівництвом. За такий короткий термін виріс гарний будинок. Багато хто навіть не знав ,що можна так будувати. А хто захоче, тому будуть цінними ваші поради і досвід.
Будую сіп будинок під києвом, 75м кв + 25 м кв антресоль. На комунікації, комплект+монтаж, фасад, вікна, стяжка + тепла підлога, тераса, гіпс всердині, розводка електрики і сантехніки вийшло приблизно 64 к доларів. Але на фасаді, вікнах і внтр комунікаціях не економив
Іване,доброг дня! Щиро вітаю, молодець,досягнув ціль,впорався!!! Ось тому ми непереможні! В мене до Вас питання, чим опалюєте свій будинок і яка вартість за опалення в місяць? Яку темп.тримаєте в кімнатах? Дякую, мирного неба і найшвидшої перемоги!
Сидимо з дівчатами, дивимось під вкусняхи, як Іван будинок робить. Донька їсть, жує Kinder Milk -Slice. Каже: "Тату, дивись, у Івана будинок, стіни із точного таких кіндерів, як я люблю і їм!" Тепер Вам з цим жити :-)
Клас! Зараз і сам закінчую будівництво але на початок навіть і не розглядав SIP. Бо так само забув(((, а вже мабуть давно жив би... Чекаю наступні серії, особливо в середині будинку
Дякую, дуже гарна подача матеріалу та корисна інформація! Дуже цікаво наступне- інженерне обладнення комунікацій по такому будинку. Як його опалювати? Чи можливо в такому будинку встановити дровяний камін? Чи це неможливо по пожежним умовам? Чи у вас там є газ та газовий котел? Чи просто електроопалення? (дешево в обладненні та монтажі, але дорого в експлуатаціі, та і електрику зараз постійно вимикають). Питання тому що дуже часто інженерні комунікації та обладнення виходять дороще ні сам каркас будинку.
У нас чомусь ще й досі в головах сидить, що будувати потрібно так щоб ще й діти жили. От тільки діти виростають і вже хочуть своє будувати, тому який сенс ці замки за >100к городити 🙂 ?! ) Класний будиночок вийшов, круте відео ❤🔥 Дякую Вам, чекаємо наступних випусків!
@@axber6906 в мене дід у 70х вимахав хату на 160кв заробляв дебело, ліпніна паркети все дела, на той час ульот, думали що діти будуть жити з ними все життя, ага щас, дочка в 18 з'їхала, син в 20 і з кінця 80х в тій хаті одні баба і дід ходили по тих хоромах!
Закиньте 20грн на потреби волонтерської організації «Паляниця Харків», які щоденно готують обіди для військових, працівників нацгвардії і рятувальників ДСНС, що базуються у місті Харків. Відвідують бійців на харківському напрямку і їм потрібне пальне.
🎯Ціль: 50 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
send.monobank.ua/jar/tvKz5HBee
💳Номер картки банки
5375 4112 0921 2682
++
@@ZhyttiaIvana в будинках з sip панелями потрібно обов'язково робити механічну вентиляцію, щоб в середині був позитивний тиск і всі шкідливі речовини з клею виштовхувались через стіни на зовні. При природній вентиляції ці речовини заходять в приміщення... Беріть приклад з американських будинків, як у них організовано опалення та вентиляція.
Всі сертифікати не працюють, замовте незалежне оцінювання якості повітря....
@@ZhyttiaIvana а чому сітку від мишей на низ підлоги не змонтували?
@@ZhyttiaIvana нажаль дуже забагато помилок. Але сподіваюся Ви задоволені.
Суто на мій погляд рекомендувати цю технологію, навіть якщо зберуть без помилок, для постійного мешкання не варто.
Хватит клянчить у итак нищих и обворованных людей!
Іване, є декілька питаннь:
1. Як на рахунок захисту від мишей, мурах і тд.?
2. Що в вашому будинку з звукоізоляцією? Чи робили додаткову шумоізоляцію?
3. Чи ставили рекуперацію?
4. Ну і головне в самому кінці) Що по опаленню?
Та хлам. Ще є питання по формальдегіду.
Краще вже квартиру купити, ніж сіп
Величезна вподобайка цікавому каналу.
Вже чекаю на наступне відео.
Хай квітне україномовний ютуб.
Слава українським військовим!
Дуже цікаво, дякую. Чекаємо нові відео. Кожен вирішує свої завдання виходячи із своїх фінансових можливостей, а інформація Івана велика підказка. Дякую йому за це.
Іван молодець
Розумно побудовані речення дуже класно все пояснює і по будівництву і по авто.
Вже 4 роки як збудував двоповерховий (130кв.) будинок за такою технологією. Є мінуси та плюси, але плюсів на порядок більше. Енергоефективний, швидке будівництво, дуже зручний для розведення комунікацій. Із мінусів, це можливо мій лише випадок, будувався взимку, трохи намокла дошка і потім коли висохла, то фасадна штукатурна на рівні між поверхами зробилась як зжата. Фундамент бетонна плита, всередині обшито в два гіпсокартону. Проводка між ними. Тепла підлога на першому поверсі (на зиму вмикаю лише підлогу в одній кімнаті і у всьому будинку температура близько 2
18-20 градусів.) дуже багато можна розповідати, якщо є питання, звертайтесь, поділюсь досвідом. Правильне рішення, що обрали такий спосіб будівництва.
Так все правильно, це практична і раціональна технологія будівництва.
Цікаво було подивитись, хоч сам будуватися не планую. Дуже подобається подача Івана: "Я маю певний досвід, яким залюбки з вами ділюся. Але це не означає, що всім вам треба діяти саме так, як я". До речі подача інформації про автівки така ж сама. Чекаю на наступні серії.
Іване, вітаю Вас з закінченням основних робіт з будівництва будинку!🎉 Ви молодці! ❤
Менi теж цікаво, дуже багато OSB, а як це впливає на екологію для родини.
Бо країни які виробляють OSB (Швейцарія "krono" і якась Скандинавська країна) у себе їх не використовують.
Звісно лайк Вам Іване, за ентузіазм і сміливі напрямки життя.
Гарний контент, так тримати! Я б для себе не будував такий будинок, в крайньому випадку збудував би з саману.
Дякую, за цікавий українськомовний контент! Бажаю, творчої наснаги!
У Вас дуже грамотна розповідь, чудово змонтоване відео, - приємно дивитися і слухати! Дякую за відео!👍❤
19:38 - подяка простим хлопцям-роботягам які будують людські мрії і плани! 😎💪🏠
P.S. - "Внутрішньо Переміщена" - чудовий канал!👍
Дивитись,звичайно, буду,цікаво....Але , якби я будувалась знову,то тільки із цегли.
Повністю підтримую)
Сіп - це дно серед усіх технологій.
Але хоче людина погратись, хай пробує..
Як завжди цікавий і корисний контент. Переглядаю з цікавістю від початку і до кінця. Дякую за ваш досвід!
Дякую, пане Іване. Добра Вам і швидкого досягнення Вашої мети.
Супер! Дуже цікаво. Бажаю натхнення)
Ви зробили дууууже крутий та цікавий серіал!!
Ви молодець! Це чудово коли показують, що можливо побудувати будинок за адекватні кошти.
Дякую. Дуже велика робота і дуже корисна. На особовому прикладі показувати та розповідати усі ньюанси коштує неймовірно дорого.
Дуже цікавий досвід, дякую, що ділитесь. Успіхів!
Дякую за ваш час і старання.
Да дуже цікаво, дякую вам, бажаю вам Божої допомоги у будівництві
У нас каркас і сіп немає сенсу будувати, бо по ціні виходить що і з газоблоку, це за кордоном сіп і каркас вигідно бо там праця дорога. Але за автором і каналом цікаво спостерігати, бажаю успіхів.
Добрий день! Усе цікаво, дякую.
Дуже цікавий та інформативний контент,дякую!
Дякую за відео! Те, що ви відмовились від першого підрядника, скоріше, було правильним рішенням. Вони молодці, але не зовсім дешево, і технологію вони розуміють по своєму, хоч і роблять достатньо якісно в межах своїх знань.
Іван дуже приємно людина, колись просто набрав, спитав в кого коробку зробити, направив до майстрів. Гарно розповідає. Дивитися цікаво
То в мене настрій був мабуть 😊
Дякую за інформацію, цікаво, чекаю продовження!
Іване вітаю. Працюю в будівництві. Не подумайте, що для хейту пишу - звичайно ні!. Варто було будувати хо ча б з Газоблоку в одношаровому виконанні (400мм). Вийшли б в + 10тис.$ з відповідним фундаментом, але це інший рівень! СІП технологія має 3 надзвичайно великі мінуси: 1. Необхідність у якісній ПОСТІЙНІЙ приточно витяжній вентиляції. 2. Наявність великої кількості смол через конструкцію стіни та випаровувань клею, що зкріплює осб та псб. 3. Пожежна небезпека, так як навряд чи будете прокладати проводку в оцинкованих гофрорукавах... Бажаю Вам щастя, здоровя родині та наснаги в роботі.
Від себе - не пожалійте кошти на дорогу якісну ПВ установку з хепа фільтрами!!!
Дуже крутий, цікавий, інформативний контент, дякую Вам за Вашу роботу!
Гарний контент,слідкую,успіхів,Миру і всього найкращого.Дуже радий за вас,шануймося.РЕСПЕКТ.👍🤝
@@Oleg-k4b мир на плечах ЗСУ. Провідників би нашому народу, таких як Іван, більше.
Чітко, по суті, і цікаво викладено. Дякуємо
Дякую за відео. Також контактував з цією компанією (не буду розголошувати, але відразу впізнав почерк, навіть з розповіді). Я їх теж для себе обрав і тепер ще з більшим інтересом буду слідкувати за вашими відео. Від себе додам, що вони мають безліч додаткових рішень і собі також будують "свої" будинки))) Головний інженер дуже відкритий до змін і пропонує ще й найвигідніше для клієнта рішення.
Аби вони ще до кінця добудовували, ціни б не було
@@ZhyttiaIvana вам добудовували до кінця не вони ? 🧐🧐😱
вимагаю відео про огорожу!
дякую за відео, цікаво було б побачити монтаж електрики в будинку як прокладаються кабелі , коробки і тд..
Є хороший варіант - це плінтуса із місцями під кабеля. Таке використовують в німецьких панельках. Якщо Іван тобі щось таке потрібно - звертайся, розкажі підкажу де придбати.
Ціна таких плінтусів, на весь будинок, як вартість крила літака
Дякую за відео, чекаю на продовження. Сам періодично повертаюся до теми будівництва, також вивчав технологію будинків із СІП панелей. Слідкуватиму далі за вашими відео. Гарного і мирного проживання в новому будиночку.
В любому випадку Іван молодець, даже в теперішній час іде в ногу з технологіями, це його вибір і я його поважаю.
Фірма заробила х2
Оце технологія
Іване,у вас "серіал" про будівництво набагато цікавіше,ефективніше і результативніше,ніж у інших.
Так тримати!
Дуже цікаво! Давайте наступну серію!)
Дійсно цікаво! Якраз шукав саме такий контент, бо теж хочу))
Дякую Вам,за вашу працю!
Так ,хороший каркасник=будинок з цегли.Ціна буде практично однакова.А час і комфорт у цегляному буде максимальний.Ну і по пожаробезпеці теж.❤
@@Bogjo з цегли дорожче і холодніше .
Спрогнозую, що Іванові , на все будівництво , 50000 доларів звісно ж не вистачить. Тому що, як завжди виникають якісь не передбачувані витрати. Завжди на форс мажори потрібно накидати десь 10-15% мінімум. І так, СІП панелі це швидко і дешево, але не екологічно, Дихати потім все життя формальдегідами задоволення так собі.
ну, практичні заміри кажуть, що дсп з меблів, ламінат і інше виділяють формальдегідів більше, ніж осб. Для будь якого сучасного герметичного будинку треба забезпечувати примусовий повітрообмін, і не буде формальдегідів
Что бы вложиться в 50 тысяч нужно делать самому а не переплачивать всяким бизнесменам
24:12 по-перше; нульову перед встановленням сенвіча мали би пропінити, а цього не зроблено. По-друге вирізали пенопласт зависоко, видно що він не торкається нульової, і в цьому місті по плінтусі чорнітиме. Кругом ХАЛТУРА, і постійно треба стояти над душою і тикати таким горе сборщікам!!!!!!!!!!!!!!!
Дійсно, на фрагментах де працюють "кваліфіковані монтажники" сіп трохи лячно за якість їх роботи... Можливо це просто так виглядає, але в тому числі і вказані вами моменти викликають питання. Скоріш за все Іван за кадром насправді ретельно все перевірив, та й договір з гарантійними зобов'язаннями це не домовленість з шабашниками.
Те ж в очі цей момент попал
Згоден на всі 100. Також відзначив собі, що бригада монтажників дуже не айс.
А вони мають в костюмах і галстуках бути?
Якщо працівник на будову приходив чи працював в шльопанцях і не знав що таке захисні перчатки я таких звільняв. Дешевше інших найняти ніж лікувати такого.
Молодець. Удачі тобі. Слухати приємно
Мені здається мінусів більше чим плюсів, в коментарях вже написали, перераховувати не буду, в кожного різні обставини в житті бувають, у вас час та бюджет, але можна було побудувати з газоблоку, краще всього до будівництва готуватися з зими, коли можна будматеріали купити мінус 20-25% від сезонної ціни, а в деяких випадках і дешевше, якщо руки рівно стоять (як у вашому випадку) то з газоблоку побудувати коробку 7-10 днів, двохскатна криша у двох до 20 днів, а все інше залежить від ваших потреб, це також економія коштів, багато є цікавих та вигідних моментів, головне не спішити та підготуватися заздалегідь)
Гарне відео! Цікаво спостерігати за будівництвом)
Дуже цікаво. Напрошується одне питання - який цей будинок з точки зору екологічності?
@@АндрійШишацький-о9и , доречне питання. Сам на одноразово читав статті про шкідливість плит OSB, не кажучи про пінопласт, полістірол....
Дуже цікаво, радію за вас😊
Молодці,що наважились,нехай Бог допомагає! Я пройшов етап будівництва будинку з цегли) більше б це не повторив,дуже довго,дорого,гєморно,зараз думаю нафіга скільки тих квадратів(( американці/канадці того й будують по іншому,щоб пришвидшити процес,а у нас залишився в голові стереотип будувати на віка,щоб дітям було)) а їм то потім нафік непотрібно.Непоганий варіант,продумайте добре вентиляцію.Однозначно краще чим курятник в багатоквартирних будинках!
Маєте рацію 💯
Діти продадуть цегляне будуть гроші мати а це чудо згниє
@@user-vovagraviton Не завжди так. 30 років тому в той час як всі наші сусіди зводили цегляні будинки, мій тато замість будівництва використав вагончик на бетонних блоках - звичайно ми були ніщєбродами порівняно з сусідами )
Але сьогодні там дачу з цегляним будинком і за 5к не продасиш - і це Київська обл. !
@ ну від місця звичайно дуже багато залежить але цегла є цегла а таке колись називали ,,времянка,,
@@user-vovagraviton краще дітям рахунок в банку, а не цегляну споруду, за яку вони будуть гризтись (якщо декілька), або не зможуть вигідно продати, тому що або район під окупацією, або нікому з потенційних покупців не буде до смаку ані зовнішній вигляд, ані планування тощо цього будинку.
Гарний будинок,а головне Іван задоволений!!! Удачі тобі і тихого мирного життя!!!
Дякую 🙏🏻
Дуже корисна інформація, дякую Іван!
Дуже цікаво, особливо відгук про сіп технологію
Я за Вас радий, так тримати. Приємно слухати на рідній мові ❤
Чудовий матеріал! Дякую!
Віра, бажання і мислення роблять чудеса) Вітаю!
Людоньки, якщо Ви не знаєте, а тим більше не вірите, то Ви себе дуже сильно обмежуєте і пан Іван доказав все це на практиці.
Хоча деякі всеодно не будуть вірити😂😂😂 (але то мабуть будуть конкуренти)))
Займаюсь вікнами більше 15 років вже. Останнім часом жуже багато почало будуватись будинків з сіп панелей. Скажу одразу, для нас, як для виробників, це не "кращий" варіант, будинок "живе " своїм життям, окремо від вікон. Розширюється, звужуєтьмя, провисають вікна, постійно потрібно регулювати.
Переваги є звичайно також, основні озвучили, це вартість та швидкість. Особливо для мене показником якості є те, що жодний наш підрядник, який їх будує та продає собі будує зовсім з інших матеріалів. Висновкі робіть самі.
підкажіть будь ласка про які матеріали йдеться? про підрядників
Ще є момент екологічності (токсичності) сіп панелей. Але багато кому то не важливо...
@@gobabygo2457
Цегла.
Таке враження що у вас сіп панелі це щось зовсім інше ніж є насправді ) Що там може гуляти??
Дуже схоже що ви з контори каркасників від послуг якої Іван відмовився ))
І ще декілька "екологів" в коментах теж )
@@UncleBaze Тобі важко погуглити про це і не виглядати кретином? :))
Дякую! Дуже цікаво.
Давно мрію добудувати другий поверх на своєму будинку і здається сіп панелі це ідеальний варіант дякую за таку ідею чекаю продовження бо нереально зацікавило
Теж мріяв зробити другий поверх, але діти роз'їхались і вже першого поверху забагато.)
Іване дуже цікаво , так тримати !!!🔥🔥🔥
Дякую за корисну інформацію😘😘😘
Давно слідкую за вами оскільки володів гольфом сьомого покоління
А зараз ще починаю будуватись тому багато корисного у ваших відео
Тим паче будується у сусідньому селі))
Іване, головна помилка 2 поверху в твоєму харківському будинку в опаленні - відсутність груби. Дякую за цікаве відео. Найбільше цікавить питання пожежної сигналізації в такому будинку.
То не помилка, бо у варіанті добудовування на не міцний каркас то елементарне бажання зберегти будинок.
@@ZhyttiaIvana груба мала б вимуровуватися з 1 поверху. І це б служило опорою. Я звісно не знаю всих аспектів вашого будинку. Це знаєте лише ви. Але такі прямотічні каміни це дрова на вітер. Або як кажуть "топити небо"))).
Мала б, якби проектувався другий поверх з моменту будівництва всього будинку, а встановлювати її коли вже є перекриття, то вже легше заново побудувати.
@@ZhyttiaIvana тут згоден абсолютно. Що перебудовувати старе ліпилово, то краще його згорнути. Але все впирається в час і фінанси
Всім хто планує купівлю квартири, беріть приклад з Івана! Життя одне а якість життя в будинку на свої землі неспіврозмірно вище! Чоловік зробив свою чоловічу справу👍
@@МаксимМаксим-ф2д Абсолютно не згодний. Життя в будинку має дуже багато мінусів порівняно з квартирою. Починаючи від постійної необхідності автомобіля (скоріше двох) до питань безпеки. Також до будинку великі питання по ліквідності, щоб продати швидко треба дуже дешево продавати.
Якщо захочете кудись поїхати, то квартиру просто зачинити. А будинок ті ж самі сусіди розтягнуть.
@@smanromaтакі собі мінуси... Авто зараз має більшість, багато навіть по 2 в одній сім'ї. В будинку ти завжди маєш своє паркомісце на подвір'ї, в квартирі, як повезе. В плані безпеки будинок з приватним подвір'ям теж мабуть безпечніше, ніж гопота біля під'їзду.
@@МаксимМаксим-ф2д
Не згідний з Вами.
Я є власником сучасної квартири в центрі Львова,150 кВ метрів+ 3 паркомісця де завжди тепло.
Ніяких проблем зі світлом,є автономне.
Був власником особняка на 160 кв.м і прийняв рішення його продати(був теж у Львові але не у центрі)
В квартирі врази краще на мою думку жити.Це для людей які вдома віддихають.Маесимальний комфорт.
Ніяких проблем ні з чим.
А особняк це постійно якісь ремонти,роботи.
Особливо зимою.
Тому кожному своє.
Повірте,мав і те і те.
В будинку може і так а тут пчихнув одна стіна відвалилась перднув друга
Супер.
Під будинком треба було прокласти агроволокно та засипати щебень.
Бо полізе як живність (миші, кроти) так і рослини.
Дуже цікаво, дякую вам!
до війни ми жили в такому будинку з СІП-панелей (під Києвом їх штампували до війни масово - купу "котеджних" містечок таких,) - на вигляд гарно, і ...недорого, але така ціна має своє пояснення, із мінусів суттєвих, що ми, живучи в такому будинку, побачили: 1.звукоізоляція, 2. сирість і пліснява, 3. той же 2 поверх-перегородка, як хтось зверху ходить трясеться чи все чути (до речі, всі ті ж самі проблеми були й в сусідів по ін будинках), 4. несучі елементи крихкі - навіть карниз повісити то треба одразу планувати і в стіни "закладні" кидати, ну і 5 - прости Боже горить таке дуже швидко... а ще якесь відчуття - що будинок - картонна коробка... - тому й побудували ми собі із газоблоку...
@@aleksocean сирість - категорично не погоджусь.
Вітаємо вашу родину з новим житлом, затишку та спокою!
Дуже цікаво спостерігати за реалізацією.
Дякую, що ділитесь з нами і наштовхуєте на думки про краще житло ніж квартира.
Доречі теж був на цьому виробництві каркасників.
Планування будинку дійсно цікаве, але як на мене, санвузол потрібно перенести до входу, котельню за кухню (якщо це котельня) і вхід в неї зробити з вулиці або через санвузол, це дасть змогу збільшити довжину кухні.
Питання в екологічності клею в ОСБ панелях, гадаю ви досліджували це питання.
Ще можна звернути увагу на CLT панелі, правда вони дорожчі.
Дякую!
Успіхів з внутрішніми роботами.
Сподіваюсь в будинку передбачена система примусової вентиляції.
Це питання номер один
Гарне відео, хочеться більше побачити, а так успіхів Вам
Коли вибирав технологію для "стін" каркасу для свого будинку, то оглядаючи СИП панелі, основним моментом в мінус, була екологічність, або концентрація викидів всередині будинку різних смол клеїв і газів з яких ці панелі складають/склеюють. З того що є на просторах Ютубу, то обов'язковим рішенням в таких будинках мала б бути система постійної вентиляції повітря і тоді все стає ідеально по показниках. Як у Вас з цим питанням? Чи досліджували цей момент? Чи ставили вентиляцію?
Дякую за класний контент.
По технології сіп є дуже багато сумнів стосовно екологічності. Які ваші думки стосовно цього моменту?
Привіт.Дякую за відео. Дякую за підказки.
Прикольно!
Виглядає круто. Неочікувано.
як на мене- добротна собача буда
Вітаю, це мій проект, який я розробив з Сервусом, потім вони його виставили як Ельба, чи якось так. Але бачу ви перенесли вікно/двері на протилежну сторону. У мене теж на геошурупах, живу вже три роки.
Сходи зробив металеві, оцинковані і на геошурупах з дубовими сходинками.
Щож ви наробили, ви ж назву кантори спалили....😂
Ну це така умовна інтрига, хто знає той упізнав, а хто не знає, то яка різниця як вона називається...
@@romansero згоден, хто в темі той відразу зрозумів хто підрядник!
Вітаю! Як на мене - хороший вибір і технології, і проекту. Сам проживаю в будинку з СІП панелей вже 3-й рік. Є свої + і -, але в кожної технології є свої переваги і недоліки.
Дещо Ваше відео нагадує мої дії і вибір технології: обмежений бюджету, терміни і бажання по-максимуму зробити власноруч (випливало з обмеженого бюджету 😢).
От з першої серії про будівництво будинку був переконаний, що буде СІП технологія 😂
Удачі Вам і Вашій сім'ї! Легкого і швидкого закінчення усіх робіт і комфортного проживання!
Доброго дня дякую за відео
Так, нам дуже цікаво🤘
Думаю сусідам було цікаво спостерігати за будівництвом. За такий короткий термін виріс гарний будинок. Багато хто навіть не знав ,що можна так будувати. А хто захоче, тому будуть цінними ваші поради і досвід.
Люди в шоці, бігають, суєтьяться (с)
Дякую за інформацію.
Будую сіп будинок під києвом, 75м кв + 25 м кв антресоль. На комунікації, комплект+монтаж, фасад, вікна, стяжка + тепла підлога, тераса, гіпс всердині, розводка електрики і сантехніки вийшло приблизно 64 к доларів. Але на фасаді, вікнах і внтр комунікаціях не економив
Дуже цікаво, дякую за вашу працю
Іване,доброг дня! Щиро вітаю, молодець,досягнув ціль,впорався!!! Ось тому ми непереможні!
В мене до Вас питання, чим опалюєте свій будинок і яка вартість за опалення в місяць? Яку темп.тримаєте в кімнатах? Дякую, мирного неба і найшвидшої перемоги!
В планах теж збудувати невеличкий будиночок, зараз вибираємо технологію і саме сіп панелі в пріоритеті. Відео топ
Вітання з Київщини!
Дякую за корисне відео.
Найкращ побажання!і 👍
Сидимо з дівчатами, дивимось під вкусняхи, як Іван будинок робить. Донька їсть, жує Kinder Milk -Slice. Каже: "Тату, дивись, у Івана будинок, стіни із точного таких кіндерів, як я люблю і їм!" Тепер Вам з цим жити :-)
Ти молодець так тримати
Клас! Зараз і сам закінчую будівництво але на початок навіть і не розглядав SIP. Бо так само забув(((, а вже мабуть давно жив би... Чекаю наступні серії, особливо в середині будинку
Круто👍
Дякую, дуже гарна подача матеріалу та корисна інформація!
Дуже цікаво наступне- інженерне обладнення комунікацій по такому будинку. Як його опалювати? Чи можливо в такому будинку встановити дровяний камін? Чи це неможливо по пожежним умовам? Чи у вас там є газ та газовий котел? Чи просто електроопалення? (дешево в обладненні та монтажі, але дорого в експлуатаціі, та і електрику зараз постійно вимикають).
Питання тому що дуже часто інженерні комунікації та обладнення виходять дороще ні сам каркас будинку.
В кінці відео фінанси гарно підбивати в один стовпчик. А вцілому гарно подано, цікаво і зрозуміло.
Чудове відео, так тримати! Бажаю обжитися і придбати А4 allroad!
У нас чомусь ще й досі в головах сидить, що будувати потрібно так щоб ще й діти жили. От тільки діти виростають і вже хочуть своє будувати, тому який сенс ці замки за >100к городити 🙂 ?! ) Класний будиночок вийшов, круте відео ❤🔥 Дякую Вам, чекаємо наступних випусків!
@@axber6906 в мене дід у 70х вимахав хату на 160кв заробляв дебело, ліпніна паркети все дела, на той час ульот, думали що діти будуть жити з ними все життя, ага щас, дочка в 18 з'їхала, син в 20 і з кінця 80х в тій хаті одні баба і дід ходили по тих хоромах!
Відео просто супер, як завжди😊👍🏻
Лайк 🎉
Якось заблизько до дороги. Вантажівки їздять, то чути дуже добре, напевно. А так - лайкос!!!
Я ще в попередніх відео зрозумів, що буде саме сіп! З минулих «роліків» все було очевидно ))
Хотілося більше відео про будівництво