Patrycja Kisielewska: „tęczowa rodzina”, macierzyństwo osoby homoseksualnej, prawa rodziców LGBT

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 7 ก.ย. 2024

ความคิดเห็น • 10

  • @patrycjakisielewska8823
    @patrycjakisielewska8823 4 หลายเดือนก่อน +7

    Dziękuję za rozmowę! ❤

  • @roksanamagdalena1208
    @roksanamagdalena1208 4 หลายเดือนก่อน +1

    Bardzo potrzebna i ogromnie wartościowa rozmowa❤

  • @Oldol723
    @Oldol723 4 หลายเดือนก่อน +4

    Prawo powinno być po Waszej stronie, a zwłaszcza stronie dzieci. Tak jak mówisz- osobom przeciwnym Wam, niczego to w życiu nie zmieni- a dla Was robi ogromną różnice..

  • @oleggrabowski2005
    @oleggrabowski2005 4 หลายเดือนก่อน +20

    Zabawne jak Pani Patrycja walczy o równość, jednocześnie stosuje tanią manipulacje i między wierszami sugeruje, że jak ojciec to alkoholik, jak rodzina heteroseksualna to patologia i dysfunkcja, a tęczowa rodzina to gwarancja miłości i stabilizacji. Droga Pani, choćby badania "Same-sex Marriage Over 26 Years: Marriage and Divorce Trends in Rural and Urban Norway' jak i wiele innych na ten temat, pokazują, że o wiele częściej rozpadają się małżeństwa lesbijek niż gejów czy par heteroseksualnych. Jak już bierze się Pani za takie dyskusje to proszę posługiwać się faktami, a nie powielać wśród opinii publicznej krzywdzące stereotypy. Robi Pani czarny PR ojcom, rodzicom heteroseksualnych, jednocześnie próbuje Pani idealizować te tęczowe.

    • @dobrepogaduszki
      @dobrepogaduszki  4 หลายเดือนก่อน +1

      Dziękuję za komentarz:) Nie wypowiem się w imieniu Rozmówczyni a jedynie ze swojej - przyznam szczerze nie odebrałam tego w taki sposób jak Pan to przedstawia, choć rozumiem że mogło to tak być odebrane. Także dziękuję za komentarz natomiast w moim odczuciu chodziło o to że żaden model rodziny nie jest gwarancją szczęścia i miłości oraz odwrotnie żaden model nie jest gwarancją przemocy czy krzywdy dzieci. Wydaje mi się że nie padły tu żadne stwierdzenia wskazujące na statystykę gdzie więcej dzieci jest szczęśliwych czy które związki częściej się rozpadają. Nie było w ogóle o tym mowy. Także słowa mojej Rozmówczyni osobiście potraktowałam jako argumentację do tego, że nie powinno się skreślać rodziny tylko na podstawie jej „składu”, ponieważ patologie zdarzają się w każdej „konfiguracji” i to te patologie powinny być dyskwalifikujące dla danej rodziny, a nie to, kto tę rodzinę tworzy. Tak ja zrozumiałam te słowa :)

    • @patrycjakisielewska8823
      @patrycjakisielewska8823 4 หลายเดือนก่อน +3

      @@dobrepogaduszkinie odebrałaś, bo tak nie jest - po prostu powiedziałam jak jest. Nigdzie nie powiedziałam, że „każdy ojciec jest taki a taki”. Zresztą walczę również dla „dwóch tatów” nie tylko dla dwóch mam ☺️❤️

  • @monika24392
    @monika24392 4 หลายเดือนก่อน

  • @laolermu
    @laolermu 4 หลายเดือนก่อน +7

    Chciałam przesłuchać z ciekawości czy masz coś mądrego do powiedzenia. Jednak nie dało się słuchać przez to że co chwilę wchodziłaś w słowo pani prowadzącej i nie dawałaś jej dokończyć zdania.

    • @patrycjakisielewska8823
      @patrycjakisielewska8823 4 หลายเดือนก่อน +2

      Nie wiem gdzie przerywałam, zresztą głównie to ja miałam mówić, a Zuza pytać :)

  • @mateuszg.8263
    @mateuszg.8263 9 วันที่ผ่านมา

    Mężczyzną i niewiastą stworzył ich - i tyle w temacie