#t192

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 17 ก.ย. 2024
  • Witajcie. W dzisiejszym filmie omówimy sobie problem z taśmą, która ma zęby skierowane ku górze. Czy można złożyć reklamację? Czy wystąpił błąd przy produkcji? Jak rozwiązać ten problem?
    #taśma #piła #felder

ความคิดเห็น • 9

  • @Michal_M
    @Michal_M 23 วันที่ผ่านมา

    Niby oczywiste, a czasem można się zakopać 😅

  • @ghostanddiy
    @ghostanddiy 23 วันที่ผ่านมา +1

    Fajnie że Zrobiłeś o tym film, ale ręce mi opadły 😜. To jest tak oczywiste że tylko oplułem monitor ze śmiechu 😁. Tylko nie oszukujmy się, każdy z nas ma czasem taki tryb blokady IQ, popełniamy idiotyczne błędy a potem sami się z nich śmiejemy. Ja dziś naprawiłem Mamie za darmo myjkę Karcher w 1 minutę 😜. Wystarczyło docisnąć wtyczkę przedłużacza do gniazda. Samo życie 👍

    • @sekiwiorydziury1457
      @sekiwiorydziury1457  23 วันที่ผ่านมา +1

      Czasem proste rzeczy sprawiają problem wydający się nie do rozwiązania:) pozdrawiam

    • @ghostanddiy
      @ghostanddiy 20 วันที่ผ่านมา

      @@sekiwiorydziury1457 Takie to nasze życie, potrafi zaskoczyć i warto czasem się pośmiać z siebie samego 😁

  • @janekkos334
    @janekkos334 19 วันที่ผ่านมา

    Odwrócona konstrukcja zębów zapewnia czyste cięcie, bez strzępienia powierzchni materiału. Brzeszczot sprawdzi się do cięcia drewna, sklejki, płyt laminowanych czy też blatów kuchennych, bez odprysków. Długie użytkowanie daje solidne wykonanie brzeszczotu ze stali chromowo wanadowej. Zakres pracy na jakim może pracować brzeszczot w miękkim drewnie.

    • @sekiwiorydziury1457
      @sekiwiorydziury1457  19 วันที่ผ่านมา

      Odwrócona taśma zapewni ślizganie się po materiale.. :)

    • @janekkos334
      @janekkos334 19 วันที่ผ่านมา

      @@sekiwiorydziury1457 To specjalna oryginalna taśma, o której ja piszę. Zęby brzeszczotu są inaczej skierowane i naostrzone. Pracowałem na takiej za granicą a dokładnie w Norwegii.

    • @sekiwiorydziury1457
      @sekiwiorydziury1457  19 วันที่ผ่านมา

      @@janekkos334 podeślij linka .. zrobię test:)

    • @janekkos334
      @janekkos334 18 วันที่ผ่านมา

      @@sekiwiorydziury1457 Nie pracuję już w Norwegii a w Polsce z taką taśmą się nie spotkałem.