Чорт, це дуже круто. Прям як пішла мова за склади і що одне сполучення буває тільки на старті слова, але не на кінці і навпаки то це прям вразило. Я ж дійсно ніколи про таке не задумувався. І потім далі про дзвінкість прям дуже круто
Попри філологічну освіту не змогла прослухати за один раз, не кажучі вже про збагнути. Щиро співчуваю всім, для кого це було абсолютною новиною. Дякую за просвітництво.
І для вимовляння цього слова нам доводиться оглушувати початкове Р. Якщо ж ми напряжемося, і вимовимо його дзвінко, як треба, то просто вийде два склади замість одного
Пане Skjold, дякую за цікаве та інформативне відео. У мене є пропозиція для майбутніх роликів. Мене цікавить тема "Вигадані та штучні мови" на прикладі "Володаря перснів", як Толкіну це вдалося?
В догонку ещё вопрос - есть ли ещё фентези с хорошо проработанной лингвистикой? У Мартина кажется дальше наличия нескольких языков дело не заходит, я не помню чтобы там был какой-нибудь vulgar Valyrian.
Шановний Скйольде! Вкотре зайшов нагадати, що на Вас все чекають, особисто сам Борис мріє про дружній стрім в гарній компанії та пан Віталій Кривоніс теж часто згадує та посилається Це була б імба, та користь усім сторонам, обмін авдиторією, можливість закрити великий збір, цікавий досвід тощо Сподіваюсь, що знайдеться час, бажання та натхнення
Ра-дий Вас знову чути😊 Комент на підтримку відео та каналу. ❤️ P. S. : про глобус... я пам'ятаю "глобус Донецької області"))) Дяка за цікаве та пізнавальне відео 🤗
Шкодую, що на першому курсі університету, коли ми вивчали вступ до мовознавства, вашого відео не було. Лаконічно, чітко і зрозуміло. Дякую за прекрасне відео!❤
Ух, яка крута лекція! Дуже змістовна і зрозуміла, усе розкладено по поличках - як людина, яка ніколи не вникала глибоко в цю сферу, я дуже за це вдячний) Осилив за декілька підходів, та воно було того варте)
Ох вже ця фонотактика. Памʼятаю як я перший раз спробував послухати чеську мову. Спочатку не розумів майже нічого, але все одно продовжував слухати. Десь через годину мій мозок раптово і моментально пристосувався до фонотактики чеської мови і я різко почав розуміти значно більше.
мати хоч якесь графічне оформлення - це вже скарб. А тут ще й динамічно змінюється відповідно до теми. Згадуючи лекційний матеріял деяких викладачів у моєму універі, я був би дуже радий, якби там було хоча б таке оформлення.
Неймовірні подача, зміст, озвучка, та все! Тут була пропозиція проаналізувати вигадані мови, також це цікавить. А можна було би створити відео про дидактику мов, особливо якщо йдеться про вивчення мов інших сімей? У нас побутує стільки міфів щодо предиспозицій до опанування мови у конкретної людини, що страшно стає. Але ж Авторе, і Ви колись вивчили іноземну, то чи справді є "схильність" в окремих людей до мов?
Коментар для просування каналу. Дякую за вашу працю. Найкращий канал про мови в Україні(а можливо і не тільки)) Особливо подяка за пропаганду здорового глузду і розвінчування недолугих, антинаукових міфів
Дякую! Чудовий виклад матеріалу! Подивився з великим задоволенням. Щодо систем письма власне індоєвропейців спадає на думку огамічне письмо в Ірландії, але воно, як і германські руни, мало обмежений ужиток -- латинська абетка виявилася значно практичнішою і швидко його витіснила.
Дивлюсь вас вже давно, та й лінгвістикою цікавлюсь далеко не перший день, але кожен раз, диалячись ваші відео, я дізнаюсь та замислююсь над чимсь новий, низький вам поклон)
Дякую!🤝🏻 Як завжди розлого, ґрунтовно і дуже цікаво. Чув колись, що для розвитку каналу важливо к-сть переглядів (та іншої взаємодії з відео) саме в перші години після публікації, але Ваші відео, як мені здається, це не ті які можна включати на фоні просто як радіо в будь-який момент. Потрібно обрати час і налаштуватися щоб засвоювати інформацію. Просто сумно, що алгоритми у дуже малій мірі сприяють розвитку каналу і розпоширенню якісної унікальної пізнавальної інформації.
Орфографізм або ефект Владіміра Бубена (чеський мовознавець-романіст) - вплив орфографії на вимову. Прикладом орфографізму є французькі запозичення в англійській мові. Оригінально такі слова, як theater, theme, throne, author, Catholic, anthem, apothecary, amethyst, arthritic, authentic, authority, lethargy, panther тощо, вимовляли через /t/, як у мові-джерелі - середньофранцузькій. Однак, оскільки диграф th у власне англійських словах позначає звуки /θ/ і /ð/, вимова запозичень з часом почала мінятись. У деяких словах t-вимова протрималась до кінця 18 століття (наприклад, у слові apothecary). Водночас колись широко вживане серед неграмотного люду ім'я Thomas не зазнало заміни /t/ на /θ/ досі.
Власне, вплив орфографії на вимову і в українській мові чудово спостерігається: серед молодого покоління присутній занепад асиміляцій за м'якістю та дзвінкістю, які не позначаються на письмі з морфологічних міркувань.
''Неповторний, невмирущий… Який канал у світі дужчий? Із яких країн? Ми плануєм творчі гони: Лайк за лайком у колони, Та все ж як один! Та все ж як один!!!''
Гарна тема ) До речі, на днях, дивилась відео про Трипільську культуру і там був показаний експонат тканої тканини, який зберігся просто якимось дивом, не інакше. Теоретично письменність на наших територіях була схожа до Єгипетської. Але, не на папірусі а вишита на тканині, тому не збереглась до нашого часу. Або збереглась частково в тому вигляді що в кожному Традиційному взірі по вінця повно сакральних сенців. Але переписати книжку простіше кирилицею ніж виткати, вифарбувати нитки та вишити.
це просто неймовірно цікаве видиво, дякую! Були в мене запитання про звуки, і частину відповідей я тут почув. Наприклад, давно помітив складотворчість сонорних звуків, тільки не міг доладно це назвати, щоби знайти щось про це. І про весь цей звуко-змістовий устрій мови дуже цікаво, хоч я про це так глибоко не замислювався. Щодо зауваг: 1) Можливо, краще в назві "складова мова" ставити наголос "склАдова"? Щоб уникнути багатозначности й плутанини. 2) Звук поскубаний на 58:40 і, здається, ще пізніше на кілька хвилин.
така цікава лекція!!!! щиро дякую! так, дивлюся її правда вже три дні, але то через брак часу. В цілому про історії літер було б цікаво шось почитати чи послухати, може матимете час - порадьте шось, будь ласка. Всього вам найкращого 🙏
Цікаво. В цілому вірно. Але дещо схематично. Наприклад греки свій алфавіт запозичили не у фінікійців безпосередньо, а у народів Малої Азії. Це відомо кожному хто відвідав Туреччину з екскурсійним туром, а не з пляжним. )
До речі, пане Скйольде, коли вийде 3 випуск про поему Беовульф і 5 випуск про історію англійської мови, на які я дуже чекаю, ваш постійний глядач Денис з Чернівці.
до речі, вплив письма на мову відбувається дуже, коли відсутні носії мови або їх мало. так, в українській РАПТОМ виявляються два різних читання літери В («вовк», мені було багато років, коли я-слобожанин про це взнав). або ж японці одразу чують русскіх і постсовків через сікання (жиши пиши через и плюс Поліванов) і дещо за це зневажають. але РАПТОМ би сталось, що японську «відроджував» постсовок,..
33:50 От я весь час пригадую як син робив правильні форми слів сам не знаючи що те чи інше слово є виключенням. Особливо запамʼяталося: «ну наищи мне мячик» ( вибачте я з Маріуполя і ми були тоді російськомовні). Тобто він собі зробив вказівне дієслово в досконалій формі не відаючи про те що там є якесь виключення з правил. Я тоді помічала ці штуки бо якраз поки він ріс - вивчала грецьку лінгвістику та педагогіку в університеті
При тому що він мабуть взагалі вперше усвідомив і зрозумів моє: « ну ищи, я не знаю где твой мячик» і одразу ж з почутого «ищи» зробив потрібну йому форму щоб попросити мене це зробити.
Я: подивлюся про що це, бо з назви трохи не зрозуміло. Але п'ять хвилин бо треба робити завдання. Я після двох годин: Окей. Тепер можна робити завдання
Я не лінгвіст, не філолог, і мій фах далекий від цих галузей. Але повертаюся до Вас знову і знов! цікава тема, виважена і незаангажована подача інформації; дуже вдалий компроміс між "розжовуванням" та лаконічністю... А тепер просто цікавість. Чи може бути так, що гнучкість мови пов'язана якось з адаптивністю нації? тобто, чим більше у мові канонів, тим менше нація здатна до змін? І тим травматичніші для неї зміни?
Шикарне відео! Дякую! Але... чому не було жодного слова про пана Секвойю та письмо народу черокі, це ж такий чудовий етно-лігвістичний "експеримент"? )) Або ж про сілабарії, створені західними місіонерами для деяких корінних народів Північної Америки. Теж досить цікаві випадки ;)
З ієрогліфів моє улюблене - японський ієрогліф на позначення "шум, галас". А складається він з трьох ієрогліфів "жінка" 😂 Жінки, що вивчають японську, ставляться до цього з гумором. На щастя.
Наступного разу попитаю у них, що на їх думку означає склад хіт. Мені дцже цікаво, як вони будуть пояснювати назву діагнозу рахіт через свою концепцію. Дякую за геніальну ідею!
З кожним завантаженим відео дякую долі що Скйольд існує і запарюється робити те, хто мало хто взагалі б осилив просто проаналізувати.
Чорт, це дуже круто. Прям як пішла мова за склади і що одне сполучення буває тільки на старті слова, але не на кінці і навпаки то це прям вразило. Я ж дійсно ніколи про таке не задумувався. І потім далі про дзвінкість прям дуже круто
Ну і все що далі там так само круто, особливо про письмо
Мама- це і є «жінка-кобила». Ще улюблене з китайської це ієрогліф сімʼя 家 , буквально «свині під дахом». Дуже підходить родичам!
Страшне щось
Буквально це "те, значення чого можна записати як "дах", а читається воно як свиня"
Надзвичайно цікава лекція, ніколи не думав що філологія може бути такою цікавою
Коментар та лайк авансом, оскільки цей канал ніколи не розчаровує своїм гідним контентом!
100%!
Попри філологічну освіту не змогла прослухати за один раз, не кажучі вже про збагнути. Щиро співчуваю всім, для кого це було абсолютною новиною.
Дякую за просвітництво.
Адзін з найлепшых і найцікавейшых каналаў ня толькі на ўкраінскім ютубе але ўвогуле на ютубе, дзякуй!
Коментар та лайк для підтримки каналу
Як же потужно. Сказав би мені хтось пару років тому, що я буду декількагодинні лекції з лінгвістики слухати... я б не повірив. Дякую Вам.
Ви мій найкращий канал. Я пишу тут комертар, щоб вас знайшло більше людей і підписались
Дякую, завдяки вам в мене в рекомендаціях з'явилося це відео
РТуть, чомусь відразу в голову прийшло) А взагалі відео неймовірне як завжди
І для вимовляння цього слова нам доводиться оглушувати початкове Р. Якщо ж ми напряжемося, і вимовимо його дзвінко, як треба, то просто вийде два склади замість одного
Я не лінгвіст, але завдяки вам я зацікавився цією наукою.
Геральт з Рівного😂
40 років тут живу... Немає у нас жодної згадки, що він звідси!
Комент на підтримку та просування видива і каналу)
Цікавеаенний ролик, Скьольд як завжди на висоті
Пане Skjold, дякую за цікаве та інформативне відео. У мене є пропозиція для майбутніх роликів. Мене цікавить тема "Вигадані та штучні мови" на прикладі "Володаря перснів", як Толкіну це вдалося?
В догонку ещё вопрос - есть ли ещё фентези с хорошо проработанной лингвистикой? У Мартина кажется дальше наличия нескольких языков дело не заходит, я не помню чтобы там был какой-нибудь vulgar Valyrian.
@@dimitrosskrippka2154 у Мартіна взагалі в книгах нема мов як таких. Лише окремі слова. Мови лінгвісти для серіалу розробили
Берете фінську мову і... :)
@@dimitrosskrippka2154мовы сусвету Толкіна распрацаваныя даволі добра
Вау яка музика на фоні 😊 аж ностальгія нахлинула
Саундтрек першого Відьмака - то любов 😊
(себто, польської гри 2007-го року)
Шановний Скйольде! Вкотре зайшов нагадати, що на Вас все чекають, особисто сам Борис мріє про дружній стрім в гарній компанії та пан Віталій Кривоніс теж часто згадує та посилається
Це була б імба, та користь усім сторонам, обмін авдиторією, можливість закрити великий збір, цікавий досвід тощо
Сподіваюсь, що знайдеться час, бажання та натхнення
Ра-дий Вас знову чути😊
Комент на підтримку відео та каналу. ❤️
P. S. : про глобус... я пам'ятаю "глобус Донецької області")))
Дяка за цікаве та пізнавальне відео 🤗
Дякую 👍 Мені сподобалось )))
З поверненням! Як завжди, надзвичайно цікаво, пізнавально, зрозуміло.
Шкодую, що на першому курсі університету, коли ми вивчали вступ до мовознавства, вашого відео не було.
Лаконічно, чітко і зрозуміло. Дякую за прекрасне відео!❤
Дякую Вам за працю та цікаве відео. Слава Україні.
Коментарний коментар в підтримку україномовного ютубу,та велика дяка за велику працю
Ух, яка крута лекція! Дуже змістовна і зрозуміла, усе розкладено по поличках - як людина, яка ніколи не вникала глибоко в цю сферу, я дуже за це вдячний)
Осилив за декілька підходів, та воно було того варте)
Ох вже ця фонотактика. Памʼятаю як я перший раз спробував послухати чеську мову. Спочатку не розумів майже нічого, але все одно продовжував слухати. Десь через годину мій мозок раптово і моментально пристосувався до фонотактики чеської мови і я різко почав розуміти значно більше.
Дуже дякую за лекцію. Неймовірно цікаво і глибоко одночасно для не кваліфікованого слухача.
У вас гарні предметні знання і подача, треба працювати над дизайном і маркетингом, тоді авдиторія вибухне експоненційно. Зичу вам успіху!
мати хоч якесь графічне оформлення - це вже скарб. А тут ще й динамічно змінюється відповідно до теми. Згадуючи лекційний матеріял деяких викладачів у моєму універі, я був би дуже радий, якби там було хоча б таке оформлення.
Я в цих ваших букавах не сильно шарю але твоя подача мені подобається.
Дякую Скйольде, гарна робота 👌
Лишаю тут цей коментар для того, щоб у автора каналу було більше підписників та вподобайок)
Неймовірні подача, зміст, озвучка, та все! Тут була пропозиція проаналізувати вигадані мови, також це цікавить. А можна було би створити відео про дидактику мов, особливо якщо йдеться про вивчення мов інших сімей? У нас побутує стільки міфів щодо предиспозицій до опанування мови у конкретної людини, що страшно стає. Але ж Авторе, і Ви колись вивчили іноземну, то чи справді є "схильність" в окремих людей до мов?
Коментар для просування каналу. Дякую за вашу працю. Найкращий канал про мови в Україні(а можливо і не тільки)) Особливо подяка за пропаганду здорового глузду і розвінчування недолугих, антинаукових міфів
Дякую! Чудовий виклад матеріалу! Подивився з великим задоволенням. Щодо систем письма власне індоєвропейців спадає на думку огамічне письмо в Ірландії, але воно, як і германські руни, мало обмежений ужиток -- латинська абетка виявилася значно практичнішою і швидко його витіснила.
Безмежно дякую за вашу працю. Ваш рівень просто захмарний. Бажаю вам творчого натхнення у створенні нових незрівнянних шедеврів ❤
29:25 😂😂😂
хто б міг подумати, що неправильні анґлійські субтитри до титульної пісні Skyrim-у - це така комедійна розкіш?
Блін як дитині все розказали,захоплива подорож, дякую
Супер!
👍🇺🇦
класно,чітко,зрозуміло.цікаво.🤗
Дякую. Дуже цікаве відео. З нетерпінням чекаю на продовження "Історії англійської мови".
Классное видео, вот так обзорно слушать про языки очень интересно!
Дякую, слухається на одному диханні🤔🙄🫥😀😀
Браво автору, чудова робота, як кажуть французи "сьогодні засну трохи розумнішим"
Вот это контент, вот это да. Два часа на одном дыхании
Скйольду дуже дякую! Наступне відео від генія.
Дивлюсь вас вже давно, та й лінгвістикою цікавлюсь далеко не перший день, але кожен раз, диалячись ваші відео, я дізнаюсь та замислююсь над чимсь новий, низький вам поклон)
Сам на Вас підписаний, ще й друзів та родичів змусив підписатися . Дуже люблю Ваші відео❤
16:15: офігіти. Я дійсно не замислювалася. Дивно
Дякую! Це було, як завжди, цікаво і круто оформлено. Неперевершено! Слава Україні!
Вдячність! Як завжди надзвичайно інформативно і цікаво. Молодці.
Дякую!🤝🏻 Як завжди розлого, ґрунтовно і дуже цікаво. Чув колись, що для розвитку каналу важливо к-сть переглядів (та іншої взаємодії з відео) саме в перші години після публікації, але Ваші відео, як мені здається, це не ті які можна включати на фоні просто як радіо в будь-який момент. Потрібно обрати час і налаштуватися щоб засвоювати інформацію. Просто сумно, що алгоритми у дуже малій мірі сприяють розвитку каналу і розпоширенню якісної унікальної пізнавальної інформації.
Най квітне український ютуб!💚
Дякою за відео! Дуже інформативно і корисно.
Орфографізм або ефект Владіміра Бубена (чеський мовознавець-романіст) - вплив орфографії на вимову.
Прикладом орфографізму є французькі запозичення в англійській мові. Оригінально такі слова, як theater, theme, throne, author, Catholic, anthem, apothecary, amethyst, arthritic, authentic, authority, lethargy, panther тощо, вимовляли через /t/, як у мові-джерелі - середньофранцузькій. Однак, оскільки диграф th у власне англійських словах позначає звуки /θ/ і /ð/, вимова запозичень з часом почала мінятись. У деяких словах t-вимова протрималась до кінця 18 століття (наприклад, у слові apothecary). Водночас колись широко вживане серед неграмотного люду ім'я Thomas не зазнало заміни /t/ на /θ/ досі.
Власне, вплив орфографії на вимову і в українській мові чудово спостерігається: серед молодого покоління присутній занепад асиміляцій за м'якістю та дзвінкістю, які не позначаються на письмі з морфологічних міркувань.
Окреме дякую за використання карт у відео!
Дуже дякую за надзвичайної якості лінгвістичний аналіз!
Ох, каєф. Дякую вам!
чесно, слів у мене нама. мене просто затягнуло різко з ранку подивитися цей ролик, і ці 2 години пройшли не дарма. я в захваті! дякую Вам!
Дякую. Дуже iнформативно
Гарно розказано основу , багато чого підчеркнув
ТОП КОНТЕНТ!
''Неповторний, невмирущий…
Який канал у світі дужчий?
Із яких країн?
Ми плануєм творчі гони:
Лайк за лайком у колони,
Та все ж як один!
Та все ж як один!!!''
Вже третій раз передивляюсь))) дуже багато цікавої інформації 🎉
Лайк лайк лайк❤❤❤❤❤❤
Гарна тема ) До речі, на днях, дивилась відео про Трипільську культуру і там був показаний експонат тканої тканини, який зберігся просто якимось дивом, не інакше. Теоретично письменність на наших територіях була схожа до Єгипетської. Але, не на папірусі а вишита на тканині, тому не збереглась до нашого часу. Або збереглась частково в тому вигляді що в кожному Традиційному взірі по вінця повно сакральних сенців. Але переписати книжку простіше кирилицею ніж виткати, вифарбувати нитки та вишити.
У вас дуже класний канал!
Коментар для просування каналу
дякую
це просто неймовірно цікаве видиво, дякую!
Були в мене запитання про звуки, і частину відповідей я тут почув. Наприклад, давно помітив складотворчість сонорних звуків, тільки не міг доладно це назвати, щоби знайти щось про це. І про весь цей звуко-змістовий устрій мови дуже цікаво, хоч я про це так глибоко не замислювався.
Щодо зауваг:
1) Можливо, краще в назві "складова мова" ставити наголос "склАдова"? Щоб уникнути багатозначности й плутанини.
2) Звук поскубаний на 58:40 і, здається, ще пізніше на кілька хвилин.
Надати бебелів,- ґєта пяць! :)
така цікава лекція!!!! щиро дякую! так, дивлюся її правда вже три дні, але то через брак часу. В цілому про історії літер було б цікаво шось почитати чи послухати, може матимете час - порадьте шось, будь ласка. Всього вам найкращого 🙏
Дякуємо Збройним Силам України за захист від орків!
Less go
Дуже подобається Ваш канал. Дуже пізнавально. Подача матеріалу на високому рівні. Дякую за Вашу працю
Цікаво. В цілому вірно. Але дещо схематично. Наприклад греки свій алфавіт запозичили не у фінікійців безпосередньо, а у народів Малої Азії. Це відомо кожному хто відвідав Туреччину з екскурсійним туром, а не з пляжним. )
⚡️⚡️⚡️
20:28: нарешті дійшло, про що в школі балакали
5:24 популярність пов'язана з тим, що лягає на щось просте і легко запам'ятовується. Але незнання, звісно, є необхідною умовою
До речі, пане Скйольде, коли вийде 3 випуск про поему Беовульф і 5 випуск про історію англійської мови, на які я дуже чекаю, ваш постійний глядач Денис з Чернівці.
1:42 Ой, пригадала, була така, коли голос почула 😊
Чувак, то ж була гумористична передача! Це були жарти!
до речі, вплив письма на мову відбувається дуже, коли відсутні носії мови або їх мало.
так, в українській РАПТОМ виявляються два різних читання літери В («вовк», мені було багато років, коли я-слобожанин про це взнав). або ж японці одразу чують русскіх і постсовків через сікання (жиши пиши через и плюс Поліванов) і дещо за це зневажають. але РАПТОМ би сталось, що японську «відроджував» постсовок,..
То певно єдиний канал кий цікаво нині дивитисі на ютубі.
33:50
От я весь час пригадую як син робив правильні форми слів сам не знаючи що те чи інше слово є виключенням. Особливо запамʼяталося: «ну наищи мне мячик» ( вибачте я з Маріуполя і ми були тоді російськомовні). Тобто він собі зробив вказівне дієслово в досконалій формі не відаючи про те що там є якесь виключення з правил. Я тоді помічала ці штуки бо якраз поки він ріс - вивчала грецьку лінгвістику та педагогіку в університеті
При тому що він мабуть взагалі вперше усвідомив і зрозумів моє: « ну ищи, я не знаю где твой мячик» і одразу ж з почутого «ищи» зробив потрібну йому форму щоб попросити мене це зробити.
16:15
І ртуть така, ну да, ну да пішла я нафіг😂
Я: подивлюся про що це, бо з назви трохи не зрозуміло. Але п'ять хвилин бо треба робити завдання.
Я після двох годин: Окей. Тепер можна робити завдання
А що таке глаголиця?
@@Необовязково-щ3пбула така альтернатива кирилиці))
Прикольно
Я не лінгвіст, не філолог, і мій фах далекий від цих галузей.
Але повертаюся до Вас знову і знов! цікава тема, виважена і незаангажована подача інформації; дуже вдалий компроміс між "розжовуванням" та лаконічністю...
А тепер просто цікавість. Чи може бути так, що гнучкість мови пов'язана якось з адаптивністю нації? тобто, чим більше у мові канонів, тим менше нація здатна до змін? І тим травматичніші для неї зміни?
12:02. - zakladka na majbutnje!
Jak chudovo shcho e takyj kontent!
Das ist fantastisch!
Шикарне відео! Дякую! Але... чому не було жодного слова про пана Секвойю та письмо народу черокі, це ж такий чудовий етно-лігвістичний "експеримент"? ))
Або ж про сілабарії, створені західними місіонерами для деяких корінних народів Північної Америки. Теж досить цікаві випадки ;)
З ієрогліфів моє улюблене - японський ієрогліф на позначення "шум, галас". А складається він з трьох ієрогліфів "жінка" 😂
Жінки, що вивчають японську, ставляться до цього з гумором. На щастя.
音 - шум
女 - жінка
姦 - найчастіше означає: злісний, хитрий
Хоча все одно смішно
Так коли розбивати по слогам, так можна буде свою японську систему писання побудувати✌️✌️✌️
Ви смієтеся?! Цього хтось не знає?
Жартую, звичайно навіть деякі студенти філологічних факультетів не знають базових речей, на жаль(
Наступного разу попитаю у них, що на їх думку означає склад хіт. Мені дцже цікаво, як вони будуть пояснювати назву діагнозу рахіт через свою концепцію. Дякую за геніальну ідею!
Тадата-тадата-тадатадптадата-тадата-тадатада-тадата
5 років лінгвістичного університету у двухчасовому відео. 👍
А хиневич😂😂😂😂😂😂😂😂😂
10:19 все правильно поки зрозуміло. Мені все зрозуміло тому правильно. Кому не зрозуміло той іншою мовою говорить, ось і все.
Вогінь!
Я ніколи не задумувався.