Я просто тащусь від даного проекту!Дякую за інформативний контент,надіюсь згодом але вже після нашої перемоги буду використовувати ваш досвід для будівництва власного будинку.Дякую.
Я точно пам'ятаю,що коли утеплювали гараж, ми спочатку мазали стіну, потім вкладали армуючу сітку і її вмазували в ще вологу суміш. В інтернеті кажуть, що саме так треба робити. Поправте мене, якщо я не правий. Подейкують що мазать зверху по сітці є порушенням технології
Подейкунів дуже багато є. Справді, втискати сітку в клейову суміш трішки краще, але нанесення клею поверх сітки НЕ є порушенням технології. П.С. Займаюсь утепленням з 2002року.
Треба знати назву і виробника суміші якою штукатурили, потім можна говорити про технологію правильно чи ні, тут або все добре буде або відпаде цілим куском зразу. Мене от більше цікавить чому на фасаді була назва виробника будинку а на всіх відео вона розмита, що там не так?
Повезло з будівельниками, як на мене 5/5 за фасад. Є з чим порівнювати))) Особливо привабливо все виглядає з цим дахом... Це низ якось обіграти, щоб скрити проміжок між землею і будинком і буде дорого-багато, але зі смаком)
@@ВладимирШимков бачив відео декілька років тому порівнювали як класти сітку на клей чи на піонпласті потім клей,то різниці ніякої не було тримається однаково навіть краще ніж на клей
Зазвичай не пишу коментарi до вiдео. Але подивившись коментарi тут - просто жах. Через цю сiтку вже ледь не фундамент розвалився, по словах коментаторiв. В стiнах та меблях страшнi формальдегiди. Мабуть щоб все було гарно треба в Карпатах скалу налупати, притягти на спинi (бо машиною то також формальдегiди в повiтря та скала забрудниться) та будувати все з неi. Меблi також там в Карпатах треба смереку зрубати, та з нею вирубувати лiжка та шафи. А там як все це зробиш, то вже можна й помирати, бо тобi вже 70 рокiв
Мені ось цікаво як sip стіна в якій присутній osb веде себе з вологою та паропропусканням. Дивлюся западні відео - вони зазвичай роблять вентильований фасад тому кріплять спеціальний паро/вітро бар’єр (як на покрівлі) або одразу використовують панелі з наклієним шаром цього бар’єру. А от з мокрим фасадом не дуже зрозумілий процес виводу вологи щоб не було грибка.
Саме так, і це набагато критичніший момент, ніж сітка перед клеєм на фасаді. Цей сарай за 50к згниє бігом. А якщо не дай боже пожежа, то осб+псб це гарантовані жмури в хаті.
Також цікаво. Бачив у них є ОСБ листи фірми ZIP із зеленим водонепроникним покриттям, цікаво чи у нас можна замовити ці панелі, щоб зовнішня плита була вже покрита захисним шаром... В таких будинках боротьба з надлишковою вологою іде тільки за рахунок вентиляції.
За сітку з клеєм вже людей 10 написали, але в цьому випадку усі стіни були зачухані і адгезія вийшла не погана, а я ще за чорні саморізи хочу добавити, бажанно цинкові.
доступне пояснення, все зрозуміло і щось нове, як зазвичай. Я, мабуть, був не зовсім уважний, переглядаючи попередні серії, тому запитання просте : А що буде під будинком, тобто який благоустрій? Якщо про це ще не йшлося у серіалі, тоді прошу відповісти, як : далі побачите! Дякую.
Іван, майстри допустили грубу помилку, зверху на пінопласт спершу дають клей, потім в той шар клею втоплюють сітку, і потім зверху знову дають клей. На відео не дуже добре видно, але на відео візуально здається замалий крок накладання сітки на сітку, сітка має йти в нахльост, там є спеціальна мітка. Звичайно, даний фасад може простояти і 50 і 100 років, а може від неправильної технології і за рік сітка повідставати.
малюють після нанесення- якщо використовується сухий барашек, в мішках. Краще робити готовим в ведрах. його можна заколерувати в потрібний тон в масі. якість результату вижче.
@@ІраСеверін отож бо й воно. Ми українці настільки жинемося за усілякими фішками, що потім і пожити вже нема коли. Мій кум зараз в Канаді, каже що там такої «хвороби» у людей нема.
Ще обовʼязково треба пройтися герметиком/силіконом морозостійким де йде примикання підвіконника (бляхи) до фасаду, бо буде затікати вода, у вашому випадку це дуже бажано, але як каже найвідоміший плиточник - «не церковна будова» (с)
збс коментарі, чим більше знатаків(хейтерів) тим краще, хз чого ти в минулому відео почав на них наїжати). Хай коментують - це ж краще для розповсюдження відео. Чекаю детальне відео з внутрішньою електрикою і чому було рішення вести її по землі а не по потолку?
А про сітку на фасаді ще ніхто не писав?😁😂 Насправді, це прикольно, додавати відео з, на думку "експертів", помилками при будівництві - коментарів набереться огого скільки))
Я як фасадник з європейським досвідом ,можу сказати що в загальному фасад зроблений задовільно. Є порушення які не критично впливають на стійкість і міцність фасаду. Основна це сітка на пінопласт не накладається це порушення технологіїї. Видно що з піною місцями переборщили і пінопласт повигинало сильно ,через те і затирали багато. Добре це те що на грибки ставили заплатки,добре це те що шви пропінили. По матеріалах не знаю чим працювали.Баранек якщо дешевий з півночі покриється з часом чорним грибком.
Такі будинки обов'язково повинні бути оснащені примусово вентиляцією, тому що там просто не буде чим дихати, мікроклімат жахливий, інертності 0, якщо не душити я со2, то він не буде економнішим, ніж гарно утеплений будинок з будь-якого кам' яного матеріалу
@@vovan1870 В м.Рівне я Кінопалац робив, помаранчевий такий. Це було в 2003році, сьогодні проїжджав - як цьогоріч зроблений! Все тримається, ніде не тріснуло: пройшло вже 21 рік! Так що всі крикуни тут тільки туман наводять, а насправді клей по сітці НЕ є порушенням технології.
Неожиданно встану на защиту мастеров. В 2009 году я лично себе утеплял дом пенопластом. Сначала сетка, потом клей. Прошло 15 лет. Кое где на углах оторвалось, т.к. уголков вообще нет. Клей/смесь покрывает пенопласт дважды. На 5 лет точно хватит 😊
@@Borys_Olefirenko він буде в зоні конденсації звичайно ж) тут навіть рахувати не потрібно, питання тільки в тому скільки вологи потрапить в цю зону і за скільки років той осб розсипеться. Сам по собі псб є паропроникним матеріалом. Тут головне питання це безпечність цього будинку. Почитайте про детальну комбінацію дерева (тут ще гірше осб з клеєм) та пінопласту. 2-3 вдиха і людина труп. Є чудовий приклад в нашого намаханого сусіда, гуглі б пожар в клубе хромая лошадь)
Сітка то ще буде триматись, в хорошу погоду затягнули, а ось кути всі внутрішні та на вікнах без Косинок потріщать це 100%, скоріше за все вже потріскали)))
@@vitja7730 ну вони ніби тріщать коли хата усадку дає та є великі перепади температури через різне термічне розширення матеріалів. Не факт що у комбінації sip + геошурупи то критично.
SIP - це НЕ канадська технологія. Звідки ви це взяли? Якщо я вірно розумію, ти ви обрали товщину SIP панелей через обмеження виробника + вартість утеплення в сумі вийшли дешевшими ніж одразу замовити панелі потрібної товщини? І от цікаво, навіщо виробники впарюють SIP панелі, які не проходять по нормативах для будинків постійного проживання (умова ДБН В.2.6-31:2021 не виконується - має бути MIN: 4.00 м²·К/Вт)?
@@Mark1-f2n На сайті виробника товщина SIP або 160 (осб 10 мм) або 164 (осб 12 мм). Там немає 174. Але навіть при товщині 174 мм теплотехнічний розрахунок для стіни з SIP панелі показує не більше 3.31 м²·К/Вт. Норма - 4 м²·К/Вт. Окрім того, я не писав, що пиріг стіни у Івана не проходить. Я писав, що SIP панелі виробника без додаткового утеплення не проходять по нормах ДБН для будинків постійного проживання.
@@matvey96301, не ДСП а ocп, хоча в цій технології кращим варіантом ЦСП плити + пінопласт, та вентиляція яка має бути обов'язково в такому будинку, примусова.
Завдяки таким Іванам живе і буде жити Україна. Зовнішній пінополістирол вибраний вірно, він має бути меншої щільності, ніж основний. Сітка не відклеїться, турбує інше - де буде точка роси, а також вентиляція будинку. Вологість в таких будинках - ворог. Мені подобається, при нагоді заїду глянути вживу. Удачі !
Поясніть мені тупому, ха рахунок чого ці 250 мм пінопласту будуть тепліші, ніж 250 мм в модульному будинку, який Іван розніс за те, що його взимку неможливо буде нагріти. Що я не розумію?
Іване, ну дай нарешті відповідь підписникам чи просто коментаторам, що ти не плануєш обкладати фасад плиткою. А тієї технології в даному випадку вистачить на 50 років.
Гигроскопичность пенополистирола - всего чуть более 1%. Также у него малый уровень водной диффузии - то есть, скопившаяся влага собирается непосредственно около поверхности утеплителя.
у вас з фасадом буде катастрофа !!!!!!!!!!!! з часом штукатурка відстане від утеплювача на 100 %!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! клей кладеться на утеплювач потім сітка топиться у клею і шпаклюється. це дуже груба помилка при утепленні фасаду,,,,,, ПЛАНУЙТЕ ТА ГОТОВТЕСЬ РОБИТИ ВСЕ ПО НОВОМУ.... максимум рік два і відстане..... Шкода ваш труд та потрачені дарма гроші на фасад...
Я десять років тому утеплював гараж, так само спочатку наложив сітку і тільки потім її затягував клеєм в два етапи. До сьогоднішнього дня все прекрасно стоїть нічого не відпало, нічого не змило, нічого не потріскалось я думаю що і ще стільки само простоїть. Так що все буде добре. Не нервуйте Івана великі експерти!
Знаючи по минулим відео вартість зробленого ззовні прогнозую: на облаштування внутрянки пішло 10-15 тисяч під ключ. Без меблів. Електрика, стіни, поли, стеля, санвузол. Меблі, сантехніка, побутова техніка це ще до 5 тисяч. Цікаво наскільки вгадаю.
А я Івана підтримую !!! будував би так само ... це як вікна з ДЕРЕВА або ПЛАСТИКА !??? я собі колись дуже давно поставив вікна з клеяного ЕВРОбруса страшені гроші вітдав !! через 15 років матюкав себе ... знаєте чому ??? так шо ШААА усим мовчати !!
Утеплювати стіни з пінопласту , який має майже нульову теплопровідність та нульову теплоємність, не потрібно. Зробіть обов'язково добру вентиляцію тому що альдегіди і феноли з OSB плити не дадуть вам ніякого і здоров'я і добра не буде.
А шо ви вулицею зібрались будинок гріти?Те що вій має майже нульову теплопровідність це ж плюс тільки) А на рахунок Альдегідів і фенолів прийдеться всі меблі з дерева робити щоб не дихати цим.
Дякую, за цікавий українськомовний контент! Бажаю, творчої наснаги!
Я просто тащусь від даного проекту!Дякую за інформативний контент,надіюсь згодом але вже після нашої перемоги буду використовувати ваш досвід для будівництва власного будинку.Дякую.
Дуже подобаєтся! Дякую вам за таку історію
Я точно пам'ятаю,що коли утеплювали гараж, ми спочатку мазали стіну, потім вкладали армуючу сітку і її вмазували в ще вологу суміш. В інтернеті кажуть, що саме так треба робити. Поправте мене, якщо я не правий. Подейкують що мазать зверху по сітці є порушенням технології
цікаво навіть було коли перший коментар про сітку з’явиться. 15 хвилин то набагато довше ніж я очікував :)
Подейкунів дуже багато є.
Справді, втискати сітку в клейову суміш трішки краще, але нанесення клею поверх сітки НЕ є порушенням технології.
П.С. Займаюсь утепленням з 2002року.
халтура, але стояти буде.
Про що би не було відео - збігаються диванні експерти з усіх питань 😀
Треба знати назву і виробника суміші якою штукатурили, потім можна говорити про технологію правильно чи ні, тут або все добре буде або відпаде цілим куском зразу.
Мене от більше цікавить чому на фасаді була назва виробника будинку а на всіх відео вона розмита, що там не так?
Повезло з будівельниками, як на мене 5/5 за фасад. Є з чим порівнювати))) Особливо привабливо все виглядає з цим дахом... Це низ якось обіграти, щоб скрити проміжок між землею і будинком і буде дорого-багато, але зі смаком)
Iване дякую !!!
Хіба сітку кладуть на пенопласт? Спочатка шар клею, потім сітка і клей. Може я і помиляюсь)
ні, не помиляєтесь. Сітку вмазують в клей, а не навпаки
@@ВладимирШимков бачив відео декілька років тому порівнювали як класти сітку на клей чи на піонпласті потім клей,то різниці ніякої не було тримається однаково навіть краще ніж на клей
Так я теж на це зауважив сітка утоплюється у шар клею а потім фінальний шар клею! Хоча на ОСБІ це буде мабуть важко і фасад поведе.
@@roma8139ні це не правда це вдмазка фасадників бо так швидше .
Гарно вийшло !
Земляку ❤ , усе буде добре !.Проживав на П.Салтівці .
Хоч якийсь позитив в ютюбі)
завтра термінова нарада!!! за сітку, клей і утеплювач, буде ПОТУЖНА дискусія як правильно😅
Гарно, і рівно. Стояти буде
@@matvey96301 Побачив "г", пiсля чого "вно", дивно аж, як так, аджэ сэнс коменту інший.
Дякую
Зазвичай не пишу коментарi до вiдео. Але подивившись коментарi тут - просто жах. Через цю сiтку вже ледь не фундамент розвалився, по словах коментаторiв. В стiнах та меблях страшнi формальдегiди.
Мабуть щоб все було гарно треба в Карпатах скалу налупати, притягти на спинi (бо машиною то також формальдегiди в повiтря та скала забрудниться) та будувати все з неi. Меблi також там в Карпатах треба смереку зрубати, та з нею вирубувати лiжка та шафи. А там як все це зробиш, то вже можна й помирати, бо тобi вже 70 рокiв
Мені ось цікаво як sip стіна в якій присутній osb веде себе з вологою та паропропусканням. Дивлюся западні відео - вони зазвичай роблять вентильований фасад тому кріплять спеціальний паро/вітро бар’єр (як на покрівлі) або одразу використовують панелі з наклієним шаром цього бар’єру. А от з мокрим фасадом не дуже зрозумілий процес виводу вологи щоб не було грибка.
Як веде ? Ніяк. Не можна було закривати шви ППС-ом по технології... Але вже пізно
Саме так, і це набагато критичніший момент, ніж сітка перед клеєм на фасаді. Цей сарай за 50к згниє бігом. А якщо не дай боже пожежа, то осб+псб це гарантовані жмури в хаті.
Також цікаво. Бачив у них є ОСБ листи фірми ZIP із зеленим водонепроникним покриттям, цікаво чи у нас можна замовити ці панелі, щоб зовнішня плита була вже покрита захисним шаром... В таких будинках боротьба з надлишковою вологою іде тільки за рахунок вентиляції.
Симпатичний получився будинок
Дякую за чергову серію! 👍❤
Цікаво як ремонтуються ці колони, якщо хтось зіб'є кут випадково..?
Супер!🎉🎉🎉
Це вже було. Але вітаю земляче
у когось був білий бараник на фасаді? дайте зворотній відгук, як воно? не сильно прибадає багном та пилом?
За сітку з клеєм вже людей 10 написали, але в цьому випадку усі стіни були зачухані і адгезія вийшла не погана, а я ще за чорні саморізи хочу добавити, бажанно цинкові.
фундамент розрахований на 15 років то ті саморізи простоять ти більше що вони закриті
@@nikolanikola7228 Які 15 років!? Не лякайте Івана, він ще після сітки не відійшов. Давайте більше позитиву. Чоловік душу вкладає.
Я вже готовий через 10 новий будувати, бо пишуть що нічого не лишиться
@@nikolanikola7228 Та ладно, де таке в ДБН є? Чи може то автор поділився?
@@ZhyttiaIvana пасат їздить до 200к, пінопластовий будинок служить до 10 років. Це база))
Привіт. Цікаве відео. Чекаємо продовження
Автор так і не відповів стосовно грубого порушення технології, чому?
доступне пояснення, все зрозуміло і щось нове, як зазвичай. Я, мабуть, був не зовсім уважний, переглядаючи попередні серії, тому запитання просте : А що буде під будинком, тобто який благоустрій?
Якщо про це ще не йшлося у серіалі, тоді прошу відповісти, як : далі побачите!
Дякую.
Іван, майстри допустили грубу помилку, зверху на пінопласт спершу дають клей, потім в той шар клею втоплюють сітку, і потім зверху знову дають клей. На відео не дуже добре видно, але на відео візуально здається замалий крок накладання сітки на сітку, сітка має йти в нахльост, там є спеціальна мітка. Звичайно, даний фасад може простояти і 50 і 100 років, а може від неправильної технології і за рік сітка повідставати.
Все вірно! Сітка наноситься на клей з дещо більшим захватом, згодом наноситься ще один шар клею після того як висохнув попередній!
Ми свій фасад потім ще малювали поверх того "баранеку". Потім простіше помити буде і не так тягне в себе все
малюють після нанесення- якщо використовується сухий барашек, в мішках. Краще робити готовим в ведрах. його можна заколерувати в потрібний тон в масі. якість результату вижче.
😂піддашки малі як на мою думку
Щодо рівності стіни рекомендую повісити ліхтар на стіну ,знизу доверху ввімкнути світло і ти побачиш кожного листка пінопласту.
Ви ходите щовечора з ліхтарем кругом своєї хати?
та заспокойся усе там бомбел !!!
А мій чоловік ходить тільки з рівнем,коло хати,кожному своє.
@@ІраСеверін отож бо й воно. Ми українці настільки жинемося за усілякими фішками, що потім і пожити вже нема коли. Мій кум зараз в Канаді, каже що там такої «хвороби» у людей нема.
Чи плануєте в майбутньому додавати модулі до цього будинку, чи 71 м2 має вистачити?
Це відео дуже коротке. Хочу ще.
то ставте на повтор
@@ZhyttiaIvana )))
Ще обовʼязково треба пройтися герметиком/силіконом морозостійким де йде примикання підвіконника (бляхи) до фасаду, бо буде затікати вода, у вашому випадку це дуже бажано, але як каже найвідоміший плиточник - «не церковна будова» (с)
Надіюсь це ширококутна камера робить на кадрах візуально нерівний дах. А так хатка бомба. Компактна тепла.
Просто цікаво, Іване: у вас на платному каналі такий саме срач стоїть? Чи там більш толерантні відвідувачі?
Там тепла, лампова атмосфера
@@AndrewShmorgun ціна питання --50 грн.
Про це Іван розкаже нам в окремому відео! 🎉
Все круто, єдине що маленьким здається будинок візуально, скільки він має квадратів?
Біля 70
То що, на задньому дворі амброзія росте?
Світлана Лобода
@@ZhyttiaIvana😂😂
@@ZhyttiaIvana
пішуть,за те що сітка не топлюеться в клей,а що кути всі незаармовани так званимі косинкамі?
Я щось так і нерозумію для чого ще 100 мм пінопласту ззвоні? Можна просто металом обтягнути. Чи я щось не правильно думаю?
збс коментарі, чим більше знатаків(хейтерів) тим краще, хз чого ти в минулому відео почав на них наїжати). Хай коментують - це ж краще для розповсюдження відео. Чекаю детальне відео з внутрішньою електрикою і чому було рішення вести її по землі а не по потолку?
А я все ніяк не збагну для чого та тераса попереду ... І чому фундамент не з бетону... І стіни дерев'яні ще й клеєм пропитані...
Інструкція як робити фасад не можна) особливо армування сіткою і примазування зверху клеєм) дитячі помилки але критичні😢
Коментар який підтримує україномовний контент і намагається закинути відео в рекоминдації ютуба
А про сітку на фасаді ще ніхто не писав?😁😂
Насправді, це прикольно, додавати відео з, на думку "експертів", помилками при будівництві - коментарів набереться огого скільки))
Я як фасадник з європейським досвідом ,можу сказати що в загальному фасад зроблений задовільно.
Є порушення які не критично впливають на стійкість і міцність фасаду.
Основна це сітка на пінопласт не накладається це порушення технологіїї.
Видно що з піною місцями переборщили і пінопласт повигинало сильно ,через те і затирали багато.
Добре це те що на грибки ставили заплатки,добре це те що шви пропінили.
По матеріалах не знаю чим працювали.Баранек якщо дешевий з півночі покриється з часом чорним грибком.
Цікаво почути від автора скільки енергоресурсів іде на опалення такого будинку взимку? Думаю він дуже заощадливий в обігріві.
так !! усе буде гаразд !!
Такі будинки обов'язково повинні бути оснащені примусово вентиляцією, тому що там просто не буде чим дихати, мікроклімат жахливий, інертності 0, якщо не душити я со2, то він не буде економнішим, ніж гарно утеплений будинок з будь-якого кам' яного матеріалу
@@dmitriynakyden2925 цілком може бути, що вентиляція буде душити усю економію.
ПИТАННЯ . ЧОМУ СІТКУ НЕ ЛІПИЛИ НА ПІНОПЛАСТ А ПРОСТО ПОКЛАЛИ?
Теж виникало таке питання...а тут вже хтось випередив))
фасаду буде кабзда....
@@vovan1870 В м.Рівне я Кінопалац робив, помаранчевий такий. Це було в 2003році, сьогодні проїжджав - як цьогоріч зроблений!
Все тримається, ніде не тріснуло: пройшло вже 21 рік!
Так що всі крикуни тут тільки туман наводять, а насправді клей по сітці НЕ є порушенням технології.
Так от той фасадчик хто це робив. Явка з повинной)
Тимпаче коли ту технологію не читав тай ще й забув
Неожиданно встану на защиту мастеров. В 2009 году я лично себе утеплял дом пенопластом. Сначала сетка, потом клей. Прошло 15 лет. Кое где на углах оторвалось, т.к. уголков вообще нет.
Клей/смесь покрывает пенопласт дважды.
На 5 лет точно хватит 😊
Будинок менше простоїть, дякую що заспокоїли
@ZhyttiaIvana судя по комментариям да. Это Ваш выбор и Вам в нем жить.
Лично я за капитальное строительство 🙂
Цікаво як буде стояти осб
вертикально має
@ZhyttiaIvana Я маю на увазі по прорахунки, де буде зона конденсації.
Якщо вона на межі осб, то це буде не дуже
@Borys_Olefirenko то треба до експертів, я не з таких
@@Borys_Olefirenko він буде в зоні конденсації звичайно ж) тут навіть рахувати не потрібно, питання тільки в тому скільки вологи потрапить в цю зону і за скільки років той осб розсипеться. Сам по собі псб є паропроникним матеріалом.
Тут головне питання це безпечність цього будинку. Почитайте про детальну комбінацію дерева (тут ще гірше осб з клеєм) та пінопласту. 2-3 вдиха і людина труп.
Є чудовий приклад в нашого намаханого сусіда, гуглі б пожар в клубе хромая лошадь)
Я так розумію по відповідях на запитання - це не Ваш коник. Є надія що відповісте - що з колишнім будинком?
Сітка то ще буде триматись, в хорошу погоду затягнули, а ось кути всі внутрішні та на вікнах без Косинок потріщать це 100%, скоріше за все вже потріскали)))
@@vitja7730 ну вони ніби тріщать коли хата усадку дає та є великі перепади температури через різне термічне розширення матеріалів. Не факт що у комбінації sip + геошурупи то критично.
чув шо на фасад треба спочатку штукатурку а потом зверху сітку
SIP - це НЕ канадська технологія. Звідки ви це взяли? Якщо я вірно розумію, ти ви обрали товщину SIP панелей через обмеження виробника + вартість утеплення в сумі вийшли дешевшими ніж одразу замовити панелі потрібної товщини?
І от цікаво, навіщо виробники впарюють SIP панелі, які не проходять по нормативах для будинків постійного проживання (умова ДБН В.2.6-31:2021 не виконується - має бути MIN: 4.00 м²·К/Вт)?
А скільки вийшло то у вас?)
174-а СІП панель(150 пінопалсту)≈4.01м 2К/Вт
а ще ж 10-ий пінопласт дасть 2.5
в сумі вийде 6.5м²·К/Вт
@@Mark1-f2n На сайті виробника товщина SIP або 160 (осб 10 мм) або 164 (осб 12 мм). Там немає 174. Але навіть при товщині 174 мм теплотехнічний розрахунок для стіни з SIP панелі показує не більше 3.31 м²·К/Вт. Норма - 4 м²·К/Вт.
Окрім того, я не писав, що пиріг стіни у Івана не проходить. Я писав, що SIP панелі виробника без додаткового утеплення не проходять по нормах ДБН для будинків постійного проживання.
@@Mark1-f2n там не суцільний пінопласт в стінах, є несучі стійки, рахуйте по них
Сітка не відпаде за рахунок ,того що затерли пінопласт ,так краще приклеюється до пінопласту...
Короче фасаду кабзда, осб кабзда, фундаменту кабзда, септику перед воротами кабзда))))
@@АльфаБета-з3б коротше кажучи, всьому кабзда)))
Всьо! Розходимся, всьому кабзда🤣 Тут так весело в коментах.
❤
Щось відео ви викладаєте не хрометражно.
Навіщо був цей випуск?🤔
11 423 просмотров
9 янв. 2025 г.
ВВИБАЧТЕ ІВАНЕ ЦЕ Я ПОЧАВ ЦЕЙ КІПІШ ПРО СІТКУ. ДУМАЮ У ВАС Є НА ЦЕ ВІДПОВІДЬ?
Раз почали, то мабуть мали й відповідь
Картонний будинок на курячих ніжках
Все так
@@user1101-v1k Ви не розрізняєте картон та ДСП ?
@@matvey96301, не ДСП а ocп, хоча в цій технології кращим варіантом ЦСП плити + пінопласт, та вентиляція яка має бути обов'язково в такому будинку, примусова.
@@user1101-v1k вся Америка побудована схоже)
А ми часто будуємо будинки на 100років. Для кого?))
Вся Америка схоже побудована. А в нас будують будинки на 100 років. Для кого?))
Завдяки таким Іванам живе і буде жити Україна.
Зовнішній пінополістирол вибраний вірно, він має бути меншої щільності, ніж основний.
Сітка не відклеїться, турбує інше - де буде точка роси, а також вентиляція будинку. Вологість в таких будинках - ворог. Мені подобається, при нагоді заїду глянути вживу. Удачі !
усе буде ок !!!
Поясніть мені тупому, ха рахунок чого ці 250 мм пінопласту будуть тепліші, ніж 250 мм в модульному будинку, який Іван розніс за те, що його взимку неможливо буде нагріти. Що я не розумію?
Скажи тим фасадникам що вони халтурщики,бо сітку потрібно накладати на нанесений клей на пінопласт.
А вони роблять як їм легше .
так !! але і дешевше ж !!
Не самий якісний пінопласт ... І деревяні колони не можна заклеювати пінопластом.
Я це писав в попередньому відео. Але ніякої відповіді на це не отримав
ось вам і будинки з осб як в Лос-Анжелесі :(
@@1234lancer так пожежна безпека в такому дуже мінімальна.
Все херня - давай по новой.
100 відсотків ))) ЗАДОВБАЛИ НАВІТЬ МЕНЕ ...
Іване, ну дай нарешті відповідь підписникам чи просто коментаторам, що ти не плануєш обкладати фасад плиткою. А тієї технології в даному випадку вистачить на 50 років.
дерево не дружить із пінопластом, лише із мінватою.
такий брєєєд !!! гігроскопічність вати яка ?? а пласту ??
Гигроскопичность пенополистирола - всего чуть более 1%. Также у него малый уровень водной диффузии - то есть, скопившаяся влага собирается непосредственно около поверхности утеплителя.
@@bobborton4840 фасадна мінеральна вата дозволяти "дихати" дереву, а пінопласт - ні.
Я думав, що ви колони - рваним каменем - обклеєте. ))
у вас з фасадом буде катастрофа !!!!!!!!!!!! з часом штукатурка відстане від утеплювача на 100 %!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! клей кладеться на утеплювач потім сітка топиться у клею і шпаклюється. це дуже груба помилка при утепленні фасаду,,,,,, ПЛАНУЙТЕ ТА ГОТОВТЕСЬ РОБИТИ ВСЕ ПО НОВОМУ.... максимум рік два і відстане..... Шкода ваш труд та потрачені дарма гроші на фасад...
та заспокойтесь вже 😁
Дев'ять років стоїть і падати не збирається...
@@vovan1870 вован, тобі би за кораблем піти, бо засмердів цілий ролик. Май трохи міру...
@@ВладимирРоманюк-ф9о тільки після тебе....
Я десять років тому утеплював гараж, так само спочатку наложив сітку і тільки потім її затягував клеєм в два етапи. До сьогоднішнього дня все прекрасно стоїть нічого не відпало, нічого не змило, нічого не потріскалось я думаю що і ще стільки само простоїть. Так що все буде добре. Не нервуйте Івана великі експерти!
Хто порекомендував на деревяну плиту пінопласт...
Треба мінвату!
І сітку так нормальні майстри не клеять!
Інженери розробники даного будинку рекомендували
@@ZhyttiaIvana продавець ніколи не скаже що його товар поганий...
Через рік Іван продасть цей недобудинок і купить нормальний кам'яний.
Чому не магматичний?
Не по технології затягнули сітку
А на скільки фасад міцний? Він не промнеться? Від драбини чи ще чогось… Певно треба бути уважним з ним? Може дурницю пишу…Цікавість обивателя 🤷♂️
@@Honcharenko93 звичайно прогнеться. Цей тип фасаду дуже популярний. І всіх влаштовує. На вікно драбину теж не варто спирати, може скло тріснути.
@@matvey96301 все залежить від щільності пінопласту,та якості суміші та баранику. В мене Капарол та 35 пінопласт то я спокійно приставляю драбину
Мазня, для собачої будки згодиться, але як на не розуміючого обивателя все напевно виглядає симпатичним 😅
Неправильно тебе сетку замазывали
Строители делают стройхлам
геть звідци !! не заважай насолоді ...
Знаючи по минулим відео вартість зробленого ззовні прогнозую: на облаштування внутрянки пішло 10-15 тисяч під ключ. Без меблів. Електрика, стіни, поли, стеля, санвузол. Меблі, сантехніка, побутова техніка це ще до 5 тисяч. Цікаво наскільки вгадаю.
Так шо там сітка без клею що робити як відвалиться хто буде в плюсі
а гарантія ?? ви про таке чули ... та й через 10 років можна переробити )))
Гарантія від кого? від робітників з олх? Ви з якої планети, рожевих поні мабуть)
А я Івана підтримую !!! будував би так само ... це як вікна з ДЕРЕВА або ПЛАСТИКА !??? я собі колись дуже давно поставив вікна з клеяного ЕВРОбруса страшені гроші вітдав !! через 15 років матюкав себе ... знаєте чому ??? так шо ШААА усим мовчати !!
Утеплювати стіни з пінопласту , який має майже нульову теплопровідність та нульову теплоємність, не потрібно. Зробіть обов'язково добру вентиляцію тому що альдегіди і феноли з OSB плити не дадуть вам ніякого і здоров'я і добра не буде.
Який жах
Дядько, не мели маячні...навіть дітям смішно😄
А шо ви вулицею зібрались будинок гріти?Те що вій має майже нульову теплопровідність це ж плюс тільки) А на рахунок Альдегідів і фенолів прийдеться всі меблі з дерева робити щоб не дихати цим.
@Mark1-f2n правильно виготовлені меблі мають слабо виражений, але тривалий, отруйний слід. Вони вкриті на токсичним ізолюючим шаром. OSB плити ні.
@@ДядькоМикола-р2т а ви шо мебляр ?? чи виробник осб ???
СРОЧНО !!! СРОЧНО !!! ФАСАД ПЕРЕРОБИТИ ... от люди неможливі )))
Вже пішов здирати
@@ZhyttiaIvana та пошуткував я !! нікого не слухай і не бери близько до сердця, просто тут усі заздрять ... І ДЯКУЮ ЗА КАНАЛ !! усе буде ОК )))
@@ZhyttiaIvana усе буде добре то жарт ...
Якщо в даній зоні не буває сильних вітрів то фасад буде стояти,
а на березі моря таку штукатурку здуває з пінопласта в перший шторм
Рівненське море зазвичай не штормить
Утеплювати SIP пінопластом??? 8-.
Я в шоці... Нах?
Якщо для когось це новина - є спеціальні штукатурки по OSB.
І як цікаво ці штукатурки будуть себе поводити на стиках OSB? де ще є й брус всередині, який також буде крутити з часом.
Фенольная коробка.
Какой ужас 😮