Підтримайте регулярний збір на потреби волонтерської організації «Паляниця Харків», які щоденно готують обіди для військових, працівників нацгвардії і рятувальників ДСНС, що базуються у місті Харків. Відвідують бійців на харківському напрямку і їм потрібне пальне. 🎯Ціль: 50 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку send.monobank.ua/jar/tvKz5HBee 💳Номер картки банки 5375 4112 0921 2682
Як тільки Ви сказали,що збудували будинок за кілька місяців,одразу подумав що оберете такий варіант будівництва.Спостерігаю з цікавістю.Дякую за український контент.😮
@@Jurasyk_OOO я теж зразу подумав про каркасне будівництво. Ще незнаю яка компанія буде будувати ( хоча на цей момент будинок вже збудований швидше за все) але думаю це компанія Хвоя. Цікаво дивитись ваші відео, гарно знімаєте і подаєте інформацію
Люди такі кумедні.🙂 Нормально там все буде. В нашому нас. пункті будинки лягали від снарядів і бетонні і глиняні і дерев'яні. Без різниці. Для людини, яка трішки нюхнула війни такий варіант ідеальний. Швидкість побудови та ціна головний фактор. А от затишок в оселі, гості та сім'я,що куди важливіше, безпосередньо від людини залежить, а не від коштів та техлогій. Успіхів.
О ні-ні! Іване, так не піде! Виявляючи в сповіщенях інформацію про чергове ваше відео я розраховую на пів години приємного переглчду щонайменше. Ролики по сім хвилин добре для когось хто знімає про всяку всячину і взагалі йому пох на канал і підписників головне перегляди і профіт. Блогер вашого ж рівня цим не відкупиться!!!! Поправляйтеся!! А так то приємно було вас побачити/почути в черговий раз. З нетерпінням чекаю наступного випуску.
Так як я збираюсь теж купувати модульний будинок, не змiг не оформити пiдписку) Це просто безцінний кландайк iнформацiї за копійки) До будівництва ще рік, так що дуже чекаю звіт про таких фундамент та модульний будинок в цілому) Дякую Вам велике, Іване)
Уважаемый,подумайте тысячу раз,почитайте умных людей,прежде чем связываться с каркасным строительством... Это не комфортный дом во всех отношениях,писать можно пол дня.... Подумайте хорошенько,разница не большая в цене между каркасным и кирпичным
@@igorderkach6253 комфортный дом для семьи- это нормальная влажность воздуха,прохлада в жару,тепло в мороз,гигроскопичность дома,шумоизоляция,звукоизоляция,это все присутствует сразу как открыл дверь нового кирпичного дома...В каркасном доме этого всего нет,от слова совсем, без дополнительных вложений,вентиляции,рекуперации,система кондиционирования,увлажнения воздуха и тд.+ потом облуживание всю жизнь этих систем(чистка,ревизия,ремонт двигателей автоматики,грибки,)
@@igorderkach6253 приведу вам простой пример,локация Винница,в этом году была аномальная жара в течении 3х недель... Сосед(у него дом из дорогих СИП панелей+ дополнительное утепление 100мм ППС на третий день уже было 29°С и включил систему кондиционирования,которая не выключалась практически.... У меня в кирпичном доме с утеплением в течении 20 дней выше 26°С не поднялось Единственное что я делал с 5утра до 8утра открывал двери для дополнительного проветривания,вентиляция дома естественная( отверстие в ванной и в кухне)
Класні палі! Такі палі по разрахунках фахівців як найменше 80 років слугуватиме, а в реалі, звісно ж, ще більше. Плюс ремонтопридатність такого типу фундаменту. Всього найкращого!
Дуже дякую за комплекс відео - дуже цікаво та інформативно. Думаю, що будь-яка технологія має право на життя, головне максимально якісне виконання та експлуатація. В голову приходить порівняння дизель / бензин двигуни і купа ньюансів що там, що там
Сторонні спостерігачі завжди краще знають як краще будувати ! Хай служить довго 🙏 І дуже дякую за шерінг нових технологій в україномовному контенті !!!
Дякую за цікаві відео. Щодо фундаменту, може буде добре, а може не дуже - життя покаже. На заході люди так будують, живуть в цих будинках і радіють життю. У нас будують пів життя замок який розрахований на 300 років, а потім діти не знають, що з тим робити бо життя змінюється, то планування не підходить, то завеликий, то замалий. Думаю основна цінність то земельна ділянка бо такий будинок потім діти можуть знести і побудувати за подібною технологією під свої потреби. Бажаю успіхів!
при чому тут замок, подубудувати коробку з норм фундаментом і газобетоно - можна за 1 місяць ... Щоправда влітку, але якщо людина хоче розкидуватись останніми грошима - це його право !
ого, цікаво)) коли побачив різницю висот в цих шурупах, подумав, що то будинок буде під кутом🤣 але раз власники так хочуть, то най буде, хто я щоб щось казати😂)) а ви явилось, розгадка була швидко, то такий нахил ділянки і вся моя теорія похилого будинку дала тріщину))) але досвід цікавий і інформація теж дуже цікава) дякую за відео))
Використовуючі такий тип фундаменту ви в подальшому витратите гроші на захист підлоги зовні від гризунів, утеплення всіх комунікацій та навіть можливо прокладання гріючого кабеля для деяких із них, а також для підвищення комфорту доведеться зашити фасад фундаменту. В порівнянні з іншими типом фундаменту такий як УШП відразу отримуеш змонтовані всі комунікації по підлозі, та маєш утеплення в більшості випадків монтують теплий контур. Далі щоб житти потрібно булоб тільки фінішну самовирівнючій контур підлоги на який монтуется лінолеуму чі паркету. Це моя думка прорахункій вигідно чі ні немаю, цікава буде спостерігати за вашим розвитком подій. Успіхів та мироного неба над головою.
@@АндрійВовк-ш6ш от Ви написали про УШП, а я скажу що навіть не варто звертати увагу на цей тип фундаменту. Він зручний в холоднішому кліматі, коли треба збільшити інертність системи і за рахунок великої кількості закумульованої енергії мати менше навантаження на систему опалення при різкому похолоданні. В інших випадках там є багато мінусів: 1. Ціна, 2. Не пригодність будинку до "дачного" режиму використання, 3. Тепла підлога в моноліті, часто на більшій глибині в конструкції, в разі необхідності ремонту системи будуть проблеми, 4. Термін експлуатації сучасно збудованого будинку 100+, років, термін експлуатації теплої підлоги до 50 років - необхідно принципово переробляти конструктив будинку і систему опалення в середині чи на третині терміну експлуатації. От недолюблюю 2 штуки в будівництві, які прийшли з ютуба північної від нас недоімперії: УШП і колекторну розводку водопровода. Не робіть їх, то не годиться. Говорю як той хто працює в сфері будівництва і систем опалення
УШП вийде дорожчим, це 100%. Врахуйте земляні роботи, витрати на опалубку, арматуру, бетон, в"язання сіток, утеплювач + оплата праці. І це явно довше, оскільки бетон має набрати міцність, а це тиждень часу, якщо не використовувати спеціальні добавки, які теж треба оплатити. Та і утеплювач в УШП також гризуни можуть погризти. Кожен тип фундаментів має свої переваги і недоліки. Тут тільки власник може обирати, що йому більше підходить
@@AndriiStadnyk17 навіщо там плита, модульний будинок легкий, а грунти там не виглядають слабонесучими. звичайна вузька стрічка - оптимальний варіант для ІЖБ майже завжди, якщо немає протипоказів по геології.
Дуже цікавий контент. Дякую. Рішення про фундамент має приймати фахівець на підставі геологічних досліджень. Тоді це є нормальний науковий підхід. "Ми вирішили" - це нагадує радянський самострій. Шкода, що не булдо інтерв"ю або думки фахівця - це було б дуже цікаво та корисно. Все може бути гаразд, а може і не бути гаразд. Єдиний факт який я точно можу сказати - в будинку все можна замінити окрім фундаменту - це як двигун у машини. Так саме як двигун - фундамент покаже себе десь через 10-15 років. Хоча, наприклад, один мій знайомий, який зробив саме такий фундамент, скаржиться, що підлога "гуляє". Але знайомий більше 2 метрів зросту та 140 кг вагою. Для "маленьких", "легких" людей все дуже комфортно - ну це приблизно як 2-х метрова людина сідає в Ланос. Хоча для решти все гаразд. Також є фактор ліквідності. Якщо навіть в далекому майбутньому не планується продавати будинок - це не є взагалі питанням яке потрібно розглядати. Але якщо продавати, тоді на це питання кваліфікованний покупець зверне увагу. Але оскільки кваліфікованних покупців не багато, а переважна більшість не залучає фахівців-експертів до експерптизи перед купівлею - то може і проскочить - наш відвічний "авось". Дивимось далі.
Дійсно, цікавий досвід! Дякую за те, що ділитесь, можливо для багатьох стане наочним прикладом зміни підходу сприйняття будівництва, як такого. Зичу, щоб обрані Вами рішення були виправдані і приносили, тільки задоволення!
А хто і де зі шкури лізе? Є обмежений бюджет - під нього знайдене рішення. Стосовно вартості УШП на таку площу, то ви щось трохи в штангу дали. Всі у кого рахувався до будівництва називали ціни від 8к $. А потім ще стяжку і решту необхідностей додайте.
Як побачив ті шурупи - ̶к̶у̶р̶я̶м̶ ̶н̶а̶ ̶с̶м̶і̶х̶ викликало занепокоєння. Очікував, що у нижній частині буде більш розвинена різьба, як шнек у мясорубці, широкі лопасті для збільшення передачі навантаження. А оце - несуча здатність сумнівна, шар цинку після закручування як писали тут теж під питанням. Опирання у нижній частині мінімальне, бокове тертя об грунт теж мале. Зрозуміло - каркасник неважкий - але варто очікувати нерівномірної просадки з усіма витікаючими
Трохи зануртесь в технологію, геошурупи кращі ніж ці гвинтові палі з широкими лопастями, бо ці лопасті не витримують, а тут рівномірна нагрузка на всю різьбу. Якщо внизу глина, то взагалі ніяких питань немає, Крім тього норм фірма робить динамічний тест на міцність вкручування. Вкручують тестові палі і спец пристроєм стараються їх витягнути і міряють при цьому результат.
Теж думаю, що дурницю робить Іван. Фундамент з гарантією 10 років... Дуже мало фундамент це не місце для експериментів. Тай монолітний бетонний стрічковий фундамент це не дорого і на десятиліття вперед. Це добре для тимчасових конструкцій, або таких, що не мають інших варіантів. Через 10 років пан Іван захоче продати цей будинок і буде кожен покупець думати чи воно йому треба. Але як кажуть діло хазяйське. Будем далі спостерігати за процесом будівництва і "життям Івана". ❤
@@matvey96301 Ну через 10 років він усадиться остаточно, тому думаю гарантія 10 років умовна, АЛЕ - сваї - це про торопиг, які спішать .... І зря це роблять - бо мінусів занадто багато порівняно з усіма альтернативами такими як УШП і заглиблена нижче промерзання Лєнта + пол по грунту ...
@Vano_UA_ і скільки можна зекономити часу? В мене неподалік хлопці залили фундамент, а через тиждень долили плиту. Через 2 тижні вже можна будувати. І того 4 тижні повільної роботи. Але кажу ще раз, діло хазяйське. Зараз кажуть що дім треба будувати таким, щоб дітям було його просто розібрати ;-)
Цікаво який залишок у відсотках антикорозійного покриття з цинку, після монтажу в грунт адже під час вкручування тертя там доволі таки не мале, виробник такі показники заявляє?
@roman1360 у мене одно поверховий будинок 100 квадратів в Мукачеві. 8 куб газу на добу. Гаряча вода і опалення все тепла підлога. Будинок гарно утеплений. Тепла підлога комфортніше в наших краях. Тільки вікна трішки потіють,це єдиний мінус
Цікава технологія, але єдиний на мою думку недолі - це значне завищення 0 відмітки будинку. Решта - не проблема, в тому числі і тепле підлога, якщо її грамотно утеплити, то плівковий підігрів підлоги буде хорошим рішенням. Хоч я і не планую будуватись, але дуже цікаво спостерігати за вашим досвідом.
У вас нікнейм USA, то ви тим більше мали б не бути в шоці, тому що в США такі фундаменти поширені дуже давно. Іванові респект. Удачі в будівництві (яке вже готове). Але відео щоразу чекаю і смакую.
Сподіваюсь, попередньо робили геологію, тому ось такі фундаменти мають враховувати як несучу знатність - чи не проваляться потім з-за грунтових вод - так і морозне пучіння грунту. Взагалі будь який фундамент - штука цілком розрахункова, а не те що робиться на глаз й геологія має бути обов'язково зроблена, хоча це й додаткові витрати, але це страховка на майбутнє від того, що будинок буде сберігати свою геометрію весь термін свого життя. До речі - такі палі часто св'язують між собою укосинами - для того щоб отримати єдине поле, яке сукупно буде жорсткіше, аніж поодинокі палі, які зв'яжуться тільки перекриттям. За відео - подяка.
@@ZhyttiaIvana Сподіваюсь, геологію Вам зробили якісно, тому що такий умовний фундамент (тому що гвинтові палі - це не фундамент, це, власне, палі )) ) неможливо розрахувати, тобто фактично максимум що можна визначити тим грунтів та їх - грунтів - несучу здатність. Грунтів, а не такого "фунтаменту", але, враховуючі що ваш будинок - це SIP, а він легкий й жорсткий, то є надія, що він із запасом його триматиме. Взагалі зрозуміло цілком Ваш вибір на такий будинок: вартість та швидкість зведення із урахованням умов та обставин. Але частину зекономлених коштів доведеться, скоріше за все, витратити на примусову систему вентиляції із рекуперацією, тому що такий будинок не має власної теплоємності, тобто це термос - термостатика тільки у зачиненому вигляді і тому що такі панелі - це хімія, залита у хімію - вентиляція моє бути якісна. Але нехай цей будинок на цих палях стоїть міцно й дарить Вам і Вашій родині тільки радість, спокій та захист від негод. ))
Іван, чудово вас розумію, що бюджет малий і ви хочите швидко побудуватися, і так, повноцінний фундамент це довго і дорого, на стяжці як ви раніше планували монтувати будинок, це теж на мою думку погане рішеня, бо будинок буде стояти дуже низько, що є не добре і є багато різних мінусів що до цього, але рішення яке ви обрали жилізні оцинковані сваї, це погане рішення, тому що в них ідуть кінці гостряки і мають вони малу площу опори, і коли буде багато дощу і земля сильно розмокне, то будинок від своєї ваги і плюс всередині меблі холодильник ітд ітд, то це все буде тиснути великою вагою на металеві сваї які снаходяться в розмокшій землі, ваш будинок може просісти і перекосити, а з часом може будино і сильно просісти, краще вже було зробити будинок на битоних сваях круглих, робити отвори в землі буром на глибину 1-метр 1.5-метра, з діаметром приблизно 30 сантиметрів і поставити таких бетоних сваїв багато, бетон арматура і такі сваї будуть на дуже багато років в порівнянні з металом який швидко згниває в землі і в волозі, і плюс що коли будинок буде тиснути на бетонні сваї, то такі сваї не будуть так просідати, тому що в низу в них буде велика площа опору на землю, не думаю що такі битонні сваї були б сильно дорого, але ви вже зробили залізні сваї і кошти вже витрачені, тому добре би було б зробити на поверхні землі, всі жилізні сваї обєднати між собою невеликим бетоном або ще якимось методом, щоби була більша точка опори, будинок тисне на жилізні сваї, а сваї доприкладу тистуть на бетон і є більша площа опори, бажаю вам і вашій родині Божого Благословіння захисту і підтримки на кожному кроці вашому і всього вам хорошого і дякую за ваші відео, цікаво вас дивитися, ви дуже приємна людина.
@@romansero Я так розумію, що ви елементарну фізику не вчили, а про щось більше, то я взагалі мовчу, коли пишите такий комент, то щось дуже схоже на те, що ви є продавцем цих металевих сваїв, і комент вам мій не підходить і не подобається і колить він вас в око ваше. Згадуєте Бога, в своєму коменті, прочитайте Заповідь Божу, що Бог говорить про це: 3. Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення надаремно. Що означає 3 заповідь? "Не промовляй імені Господа Бога твого марно". Класичне тлумачення вчить нас благоговійно ставитися до Божого імені, не використовувати його марно - для зв'язку між словами або як прояв здивування чи радості.
Будував на палях підсобний будиночок. Садовим буром діаметром 30 см робив шурфи глибиною 1 м, потім вставляв арматуру і заливав бетоном. Далі ставив ззовні опалубку висотою всього 15 сантиметрів, клав арматуру та заливав одночасно цоколь та підлогу. В Вашому варіанті дійсно бажано захистити метал на переході земля-повітря. Ну побачимо в наступних серіях. Передбачаю цікаву інтригу від Вас))
Іван в 35 років будує будиноу з гарантією на фундамент 10 років. А що буде з цим фундаментом через 30 років, коли Івану буде 65? Хоча осибисто я сумніваюсь, що відцинковане залізо товшиною 3 мм простоїтт в серій землі і 20 років. На старість залишитися не з чим?
А для чого дають гарантію? Щоб від заводського браку застрахуватись, а по факту кожен товар, служить залежно від умов експлуатації.І я дуже сумніваюсь що сваї під будинком будуть в сирому грунті-а якщо десь болотиста місцевість то там вже без бетонного фундаменту не обійтись
Прикол в том что влага будет стоять в середине трубы где нет цинка который тоже на время защитит ,короче сгниют они с середины а не снаружи. Я бы кинул по периметру ленточный фундамент и на несущих стенах и подсыпал сантиметров 15-20 опилками хотя бы и вентиляция обязательно полов на зиму затыкать
Дуже цікаві відео. Кожен раз дивлюсь з великим інтересом. Але цікавить таке питання. А чи можна їх більше вкручувати в землю? Десь 15-20 см від землі. Бо тут так виглядає що 50+ см. Не зависоко стоїть будинок?
Сміливо. Я б не ризикнув, але буде дуже цікаво почути і побачити відгук за кілька років - як це працює від реального власника а не теоретиків. По строкам - лити плиту буде не довше. До тижня займуть всі роботи і решту часу буде відстоюватися. А от утеплення, гідроізоляція - вона і там і там треба. Тепла підлога - це ж чудово для низько-температурних обігрівачів (ті самі теплові насоси - за кілька років можна було би поставити, або електропідігрів з термостатом чи гідрострілкою. Гулкість - не знаю, проте думаю що для 2-3 людей це не мегакритично. Також в моноліті можна передбачити підвал, хоча б 1 кімнатку - з таким бахнутим сусідом геть не зайве і не розкіш. Ну і це контент ;) як не крути
@ я не порівнював, тож тут нема однозначного "ліво" чи "право" Але я так розумію, у випадку із сваями чи цвяхами - дорожчим стає і каркасник (основа підлоги, ізоляція від атмосфери, теплоізоляція і покриття), тож це потрібно також враховувати
Рекомендую на даних металоконструкціх (взагалі будь-яких металоконструкціях що виходять з землі) провести ізоляцію контакту "земля-повітря" спеціальними системами (якщо це ще можливо фізично провести). Найбільш уражена корозією металоконструкція саме в цій точці!
Я би все-таки залив би плиту щоб у майбутньому не скрипіла підлога - і точно буде надійніше , а метал в землі так довго не буде стояти і підвісна деревяна підлога любить скрипіти з часом
Доброго дня. Такий фундамент має право на життя, але більш як для дачного будівнивтва, за ці кошти( можливо з невеличким +) думаю що краще по технології ТІСЕ зробити, золота середина для будинків до 3х поверхів
Більшість хороших каркасників зводять , на бетоних фундаментах, в США заливають підвал , де розташовують обладнання, скандинавія влаштовує ушп, якби це був будинок для оренди або дача це ок, але не для постійного проживання.
Доброго дня, цікаві і повчальні відео. Я ще не зустрічав відео з будування такого типу будинку, дуже цікаво і ще думаю що такий будинок можна буде колись розібрати і перевезти в інше місце , так? Дякую.
Ну незнаю, на вартості фундамента я б точно не економив, а залив би моноліт. А стосовно того, що йому треба вистоятись - згідний, в ідеалі 90 днів, це за умови якщо будете будувати будинок із цегли. У вашому ж випадку, це каркасний будинок, там вага мінімальна, тобто навантажувати фундамент можна було б вже через місяць, а то й швидше. Ну і на останок, економія в 2 рази, я згідний, але ж якщо порівняти гарантію на шурупи та моноліт - то це явно не 10 років. На мою особисту думку, є речі, на яких можна і треба економити, а є основа, яка має бути надійною. Успіху Вам. Дякую за цікавий контент
Оцинковка не гаряча тому і захист не на довго. Напевне внукам будинок не дістанеться)) Звичайно монолітний фундамент дорожчий, але довговічніших і плюсів в нього більше. Хай служить, надіюся не будете розчаровані
Нові технології в усьому світі і люди комфортно живуть в Швеції, США і т.д. но наших людей не змінеш і ненавчиш все одно будуть про старі методи. Давайте почекаємо що людина збудує а за деякий час розкаже про нюанси суто свого проекту. Як згадаю всі бетонні роботи будівництва власного будинку то бажаю тільки удачі автору.
Цікаво, як давно у нас роблять такий фундамент, і який захист від корозії, окрім оцинковки? З якого металу ці палі? Навряд чи нержавійка. Ну і очевидно, що це поза бюджетом, але чи не думали над тим, щоб спорудити підвал/льох? В наших умовах це, здається, додаткова безпека, а, по-друге, на випадок вимкнень світла додаткова можливість зберігати продукти. До речі, не памʼятаю, щоб у вас був погріб на Проспекті - хіба в хаті? Дякую за відео.
Якщо ви плануєте в цьому будинку жити 20 років і потім повністю його знести і збудувати новий - ок. Але якщо на довше то це не фундамент. Та і багато часу треба приділити гарному утепленню ще й знизу будинку.
Тепер починаю розуміти, як Ви хотіли вкластись у бюджет 50к. Бо на початку не розумів як в цифри можна вкластись. Нові технології, окей, цікаво, що вийде на в результаті
Я бачив де такі виготовляють. Якщо це буде будинок з металокаркасу це буде дуууууже цікаво. Бо в інших технологіях вже все ясно, а це доволі цікава ночинка
ПРиїхав я якось купувати будинок ....поряд сусіди в каркаснику.. Погукав на вулицю їх....чуї вони пішли --...гуп ГУП ГУП а за ними діточкі гупсь гупсь гупсь....прикольно думаю...непоганий такий барабан. ПОтрібна вага. А її тут немає...
Чому порівнюєте кошторис шурупів з плитою, навіщо вона для модульного будинку? Оптимальний варіант - вузька стрічка. Тільки зробити достатньо продухів щоб дерево не гнило.
Я звичайно фанат фольців, і взагалі контент про гольфи це був топ. Але на сьогодні , ви вже знаєте точно який основний канал той що з машинами або цей? Дуже цікавий контент!
Нормальний фундамент. Вже відходить мода на будинки що мають 200 років простояти, щоб там жили діти а потім ще внуки. Для життєвого циклу однієї сім'ї цілком вистачає такого фундаменту і каркасного будиночка. Сам планую так будувати для оренди в Карпатах
А Ви сам в якому будинку живете? Бо для оренди і постійного проживання - то велика різниця. Каркасний будинок дешевший і швидко монтується - це правда. Але в експлуатації він гірший, ніж цегляний. Коли будуєш не для себе - то якось байдуже ті всі моменти. Тут аби пошвидше, подешевше і почати відбивати касу. А на собі не кожеш хоче економити.
Я б не порівнював пліту ьа шурупи. Кожен шуруп це окрема свая яка живе своїм окремим життям. Все інше про комунікації й утеплення й гризунів вже написали. Але ціна й швидкість вирішують. Капітальний будинок вже ж є на Харківщині.
Ніхто їх не порівнює по їх властивостям, ставлячи шурупи вище за бетон. Цей тип обрано виключно через вартість і швидкість, про що у відео було сказано. Не розумію чому треба це ще раз тут пояснювати?
От мені цікаво, чому хтось вбив в голову якщо особняк значить тепла підлога?? Та зроби ти подвійну ізоляцію під чорнову і чистову стяжку + утеплювач і ходиш босою ногою по ламінату. Для обігріву хати є батарея, п'єц, груба, конвектор. Але ніяк не підлога, ще й дорого як...
Знаю що так роблять, але чесно зовсім не викликає довіри металева труба в землі...багато як на мене мінусів...але найбільшими вважаю саме труба в землі згниє вона швиденько там..тай здається що в плагі жорсткості конструкції теж так собі рішення...труба як не як має властивість на кручення, ну і думаю, що як ви згадували звук підлоги замахає😁..плюс всі комунікації утеплити , це ще вилізе в добрячу суму. Але я вам бажаю успіху в будівництві, буде цікаво подивитись на готовий результат)
"Фима, шо би ви мине как мастер по ремонту посоветовали насчёт ремонта этой обуви? - Яша, как мастеру мне таки кажется, шо их давно уже пора продать. " 😂
тип фундаменту впливає на вагу будинку. в вашому випадку на мою думку кразим варіантом є деревяний каркасний будинок (еппс термоізоляція)з штучною вентиляцією, плоскою крівлею, з тепловим насосом(кондиціонером) в якості обігріву. але це як я бачу, а як ви зробили буде в наступних відео.
Нема поганих будівельних технологій. Є доцільність у конкретних умовах, та усвідомлення замовником переваг та недоліків. Навіть на цьому фундаменті можна зробити теплу підлогу. Не водяну звичайно, але електричні мати можна поставити. Всеодно підлога мусить бути добре утеплена, а підпіл під підлогою мусить вентилюватись.
Доброго дня. Робили аналогічно родичам, але зі сваями в 2023. Брали сваї, тому що їх відчутно швидше могли залити, і бетон міг застигнути у порівнянні з "геошурупами", тобто шпунтовим фундаментом. Але, саме виготовлення будинку затрималось на 3 місяці. З додаткових витрат в такому варіанті, це "спідниця" для обшивки низу будинку. Чекаю серію про опалення будинку.
Модульний будинок на гвинтових палях (шурупах) може експлуатуватися десятиліттями, якщо дотримані всі технологічні вимоги до будівництва та враховані місцеві умови. Ось основні фактори, які впливають на термін служби: 1. Якість гвинтових паль • Матеріал і антикорозійне покриття: Палі з високоякісної сталі з цинковим або полімерним покриттям можуть служити 50+ років. Без належного захисту від корозії термін служби скорочується до 10-20 років. • Товщина стінки труби: Чим товстіша стінка палі (зазвичай 3,5-5 мм), тим довше вона прослужить. 2. Тип ґрунту • Стабільні ґрунти (піщані, глинисті): Гвинтові палі тримаються добре і можуть служити понад 50 років. • Агресивні ґрунти (вологі, торф’яні, з високою кислотністю): Потребують додаткового антикорозійного захисту, оскільки ґрунтові умови прискорюють корозію сталі. 3. Правильність встановлення • Глибина загвинчування: Палі мають встановлюватися нижче рівня промерзання ґрунту (зазвичай 1,2-1,5 м для України). Це запобігає “виштовхуванню” взимку. • Вертикальність і якісне ущільнення: Неправильний монтаж може призвести до перекосів і зменшення терміну служби конструкції. 4. Експлуатаційне навантаження • Якщо модульний будинок легкий (дерево, SIP-панелі), гвинтові палі навантажуються мінімально, що збільшує їх довговічність. Для важчих будинків потрібно більше паль або палі з більшою несучою здатністю. 5. Обслуговування та огляд • Регулярна перевірка стану паль (особливо в місцях виходу з ґрунту) дозволяє вчасно виявляти корозію чи деформації. • Можливе підсилення конструкції шляхом заміни пошкоджених паль або обробки антикорозійними засобами. Загальний термін служби • Якісні матеріали та монтаж: 40-50 років і більше. • Середня якість: 20-30 років із регулярним обслуговуванням. • Погані умови (агресивні ґрунти, відсутність захисту): До 10-15 років. Рекомендації для України 1. Обирайте палі з антикорозійним покриттям, які відповідають умовам вашого регіону. 2. Робіть геологічні дослідження перед монтажем. 3. Використовуйте спеціалістів для встановлення. 4. Для продовження строку служби плануйте періодичне обслуговування. При дотриманні цих правил модульний будинок на гвинтових палях може бути надійним і довговічним житлом.
Мені здається, що такий будинок легше обслуговувати в майбутньому, зокрема комунцікації, не потрібно довбати стіни і ковиряти фундамент, тому що все доступно. Однозначно, цікава технологія, дякую що ділитесь досвідом!
Доступно для кого? Для морозу, гризунів, мурах, плісняви? Я вже не говорю що каркасник це собача буда а не будинок. Життя як в бочці хтось перднув в другому кінці будинку і в другому кінці сказали будь здоров
@@ALEXSUROVV А з чого потрібно будувати, щоб це була не собача будка? А за 50тис долларів збудуєте та за 90 днів, щоб вже заїхати можна було чи чекати 5 років до заселення?
Треба жити тут і зараз! Пане ІВАНЕ, ви усе зробили правильно. Підписана на одну пані - вони збудували контейнерний будинок. Теплий електричний пол, усім задоволені. Взагалі чому люди здивовані, мабуть тому, що зламали стереотипи. Новий будинок на фундаменті, поки збудуєш, треба знову ремонтувати. То підмило, то обвітрелося і т.д. удажі та щастя бажаю усім у їх досягненнях ❤🌞💖
@@spiky_thorn Чому 5 років чекати? Хто вам такі казки нарозказував? За декілька місяців будується будинок з газоблоку. А от будка із фонери ви будете дійсно чекати 5 років поки вивітряться всі пропитки, клеї і формальдегіди від дерева, плівок і утеплювача.
Якщо це каркасний будинок і була зроблена геологія чомуб і ні. Є з десяток різних фундаметів для тих чи інших задач, геологічних умов і фінансових спроможностей. Каркас задути піною,+ рукуперація повітря+ тепловий насос+ соннячні панелі і буде топ.
@СергійКулініч-п5з Нажаль в даних реаліях це уже необхідність. Якщо хтось думає що закінчиться війна і світло та газ будуть принаймні в теперішніх цінах то зніміть рожеві окуляри, та подивіться ціни на енергоносії для підприємств.
Каркасне будівництво наче в чомусь і дешевше, але воно не пробачає помилок в утепленні , гідроізоляції та вентиляції. Дуже просто отримати плісняву, шкідників, яких дуже важко буде позбутися. І один з головних мінусів у каркасників, як на мене це відсутність теплової індуктивності, що в тих краях де ви будуєтесь має значення. А щодо фундаменту не знаю ваших грунтів і технологія не часто використовується, я б обрав тісе мабуть...
Підтримайте регулярний збір на потреби волонтерської організації «Паляниця Харків», які щоденно готують обіди для військових, працівників нацгвардії і рятувальників ДСНС, що базуються у місті Харків. Відвідують бійців на харківському напрямку і їм потрібне пальне.
🎯Ціль: 50 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
send.monobank.ua/jar/tvKz5HBee
💳Номер картки банки
5375 4112 0921 2682
Дуже цікаво буде послухати про досвід життя в такому будинку
Як тільки Ви сказали,що збудували будинок за кілька місяців,одразу подумав що оберете такий варіант будівництва.Спостерігаю з цікавістю.Дякую за український контент.😮
@@Jurasyk_OOO я теж зразу подумав про каркасне будівництво. Ще незнаю яка компанія буде будувати ( хоча на цей момент будинок вже збудований швидше за все) але думаю це компанія Хвоя. Цікаво дивитись ваші відео, гарно знімаєте і подаєте інформацію
Люди такі кумедні.🙂 Нормально там все буде. В нашому нас. пункті будинки лягали від снарядів і бетонні і глиняні і дерев'яні. Без різниці. Для людини, яка трішки нюхнула війни такий варіант ідеальний. Швидкість побудови та ціна головний фактор. А от затишок в оселі, гості та сім'я,що куди важливіше, безпосередньо від людини залежить, а не від коштів та техлогій. Успіхів.
Я теж пройшов через це і дуже дивуюсь зАмкам в яких не живуть люди,а тісняться в прибудовах і времянках,або жилий тільки перший поверх.
Цегляний будинок не ляже так швидко і це його перевага над газобетоном і каркасником.
@@user-wi6mt5br1w якщо прилетить в будинок великої різниці ви не відчуєте(з власного досвіду),єдине трохи краще від стрілецької зброї і гранатомета.
@@user-wi6mt5br1w кулю і дрібні уламки газобетон тримає краще...
@@Михайло-ь6г у вас в голові хаос, наведіть лад
Забігаю на перед,дай Бог щоби ваша сім'я була у ньому щаслива і всі здорові.Успіхів вам!
👍
Величезна вподобайка цікавому каналу.
Хай квітне україномовний ютуб!
Слава українським військовим!
О ні-ні! Іване, так не піде! Виявляючи в сповіщенях інформацію про чергове ваше відео я розраховую на пів години приємного переглчду щонайменше. Ролики по сім хвилин добре для когось хто знімає про всяку всячину і взагалі йому пох на канал і підписників головне перегляди і профіт. Блогер вашого ж рівня цим не відкупиться!!!! Поправляйтеся!! А так то приємно було вас побачити/почути в черговий раз. З нетерпінням чекаю наступного випуску.
Дуже крутий відос). Дякую що ділитесь своїм досвідом, сам живу за 30 км від Рівного і надумав будуватись, а тут як тут ваші відео про будівництво 😊
Так як я збираюсь теж купувати модульний будинок, не змiг не оформити пiдписку) Це просто безцінний кландайк iнформацiї за копійки) До будівництва ще рік, так що дуже чекаю звіт про таких фундамент та модульний будинок в цілому)
Дякую Вам велике, Іване)
Клондайк😊
Уважаемый,подумайте тысячу раз,почитайте умных людей,прежде чем связываться с каркасным строительством...
Это не комфортный дом во всех отношениях,писать можно пол дня....
Подумайте хорошенько,разница не большая в цене между каркасным и кирпичным
@@СергейПрисяжнюк-о4ь Цікаво послухати основні моменти в чому заключається некомфортність.
@@igorderkach6253 комфортный дом для семьи- это нормальная влажность воздуха,прохлада в жару,тепло в мороз,гигроскопичность дома,шумоизоляция,звукоизоляция,это все присутствует сразу как открыл дверь нового кирпичного дома...В каркасном доме этого всего нет,от слова совсем, без дополнительных вложений,вентиляции,рекуперации,система кондиционирования,увлажнения воздуха и тд.+ потом облуживание всю жизнь этих систем(чистка,ревизия,ремонт двигателей автоматики,грибки,)
@@igorderkach6253 приведу вам простой пример,локация Винница,в этом году была аномальная жара в течении 3х недель...
Сосед(у него дом из дорогих СИП панелей+ дополнительное утепление 100мм ППС
на третий день уже было 29°С и включил систему кондиционирования,которая не выключалась практически....
У меня в кирпичном доме с утеплением в течении 20 дней выше 26°С не поднялось
Единственное что я делал с 5утра до 8утра открывал двери для дополнительного проветривания,вентиляция дома естественная( отверстие в ванной и в кухне)
Класні палі! Такі палі по разрахунках фахівців як найменше 80 років слугуватиме, а в реалі, звісно ж, ще більше. Плюс ремонтопридатність такого типу фундаменту. Всього найкращого!
Дякую, за цікавий українськомовний контент! Бажаю, творчої наснаги!
Дякую за відео! Якісна відеозйомка, - грамотна, аргументована подача інформаці, - приємно дивитися!
Дуже дякую за комплекс відео - дуже цікаво та інформативно.
Думаю, що будь-яка технологія має право на життя, головне максимально якісне виконання та експлуатація. В голову приходить порівняння дизель / бензин двигуни і купа ньюансів що там, що там
Сторонні спостерігачі завжди краще знають як краще будувати !
Хай служить довго 🙏
І дуже дякую за шерінг нових технологій в україномовному контенті !!!
💯
Дякую за цікаві відео. Щодо фундаменту, може буде добре, а може не дуже - життя покаже. На заході люди так будують, живуть в цих будинках і радіють життю. У нас будують пів життя замок який розрахований на 300 років, а потім діти не знають, що з тим робити бо життя змінюється, то планування не підходить, то завеликий, то замалий. Думаю основна цінність то земельна ділянка бо такий будинок потім діти можуть знести і побудувати за подібною технологією під свої потреби. Бажаю успіхів!
при чому тут замок, подубудувати коробку з норм фундаментом і газобетоно - можна за 1 місяць ... Щоправда влітку, але якщо людина хоче розкидуватись останніми грошима - це його право !
ого, цікаво)) коли побачив різницю висот в цих шурупах, подумав, що то будинок буде під кутом🤣 але раз власники так хочуть, то най буде, хто я щоб щось казати😂)) а ви явилось, розгадка була швидко, то такий нахил ділянки і вся моя теорія похилого будинку дала тріщину))) але досвід цікавий і інформація теж дуже цікава) дякую за відео))
Круто і дуже цікаво
Ооо цікаво, послідкую)) Чекаю наступні випуски!
Комент для просування та популяризації відео, Івану привіт))
Все дуже круто Іван )))
Прикольно, навіть не знав, що таке існує!
Використовуючі такий тип фундаменту ви в подальшому витратите гроші на захист підлоги зовні від гризунів, утеплення всіх комунікацій та навіть можливо прокладання гріючого кабеля для деяких із них, а також для підвищення комфорту доведеться зашити фасад фундаменту. В порівнянні з іншими типом фундаменту такий як УШП відразу отримуеш змонтовані всі комунікації по підлозі, та маєш утеплення в більшості випадків монтують теплий контур. Далі щоб житти потрібно булоб тільки фінішну самовирівнючій контур підлоги на який монтуется лінолеуму чі паркету. Це моя думка прорахункій вигідно чі ні немаю, цікава буде спостерігати за вашим розвитком подій. Успіхів та мироного неба над головою.
@@АндрійВовк-ш6ш от Ви написали про УШП, а я скажу що навіть не варто звертати увагу на цей тип фундаменту. Він зручний в холоднішому кліматі, коли треба збільшити інертність системи і за рахунок великої кількості закумульованої енергії мати менше навантаження на систему опалення при різкому похолоданні. В інших випадках там є багато мінусів: 1. Ціна, 2. Не пригодність будинку до "дачного" режиму використання, 3. Тепла підлога в моноліті, часто на більшій глибині в конструкції, в разі необхідності ремонту системи будуть проблеми, 4. Термін експлуатації сучасно збудованого будинку 100+, років, термін експлуатації теплої підлоги до 50 років - необхідно принципово переробляти конструктив будинку і систему опалення в середині чи на третині терміну експлуатації. От недолюблюю 2 штуки в будівництві, які прийшли з ютуба північної від нас недоімперії: УШП і колекторну розводку водопровода. Не робіть їх, то не годиться. Говорю як той хто працює в сфері будівництва і систем опалення
УШП вийде дорожчим, це 100%. Врахуйте земляні роботи, витрати на опалубку, арматуру, бетон, в"язання сіток, утеплювач + оплата праці. І це явно довше, оскільки бетон має набрати міцність, а це тиждень часу, якщо не використовувати спеціальні добавки, які теж треба оплатити. Та і утеплювач в УШП також гризуни можуть погризти. Кожен тип фундаментів має свої переваги і недоліки. Тут тільки власник може обирати, що йому більше підходить
@@AndriiStadnyk17 навіщо там плита, модульний будинок легкий, а грунти там не виглядають слабонесучими. звичайна вузька стрічка - оптимальний варіант для ІЖБ майже завжди, якщо немає протипоказів по геології.
@@pashasloth6849 А я казав, що треба плиту? Людина залишила коментар про УШП, я відповів про УШП.
10 років, мало!!!!
Прикольно! Гігантські шурупи точно! Дякую, дізнався щось нове для себе
Дуже цікавий контент. Дякую. Рішення про фундамент має приймати фахівець на підставі геологічних досліджень. Тоді це є нормальний науковий підхід. "Ми вирішили" - це нагадує радянський самострій. Шкода, що не булдо інтерв"ю або думки фахівця - це було б дуже цікаво та корисно.
Все може бути гаразд, а може і не бути гаразд. Єдиний факт який я точно можу сказати - в будинку все можна замінити окрім фундаменту - це як двигун у машини.
Так саме як двигун - фундамент покаже себе десь через 10-15 років. Хоча, наприклад, один мій знайомий, який зробив саме такий фундамент, скаржиться, що підлога "гуляє". Але знайомий більше 2 метрів зросту та 140 кг вагою. Для "маленьких", "легких" людей все дуже комфортно - ну це приблизно як 2-х метрова людина сідає в Ланос. Хоча для решти все гаразд.
Також є фактор ліквідності. Якщо навіть в далекому майбутньому не планується продавати будинок - це не є взагалі питанням яке потрібно розглядати. Але якщо продавати, тоді на це питання кваліфікованний покупець зверне увагу. Але оскільки кваліфікованних покупців не багато, а переважна більшість не залучає фахівців-експертів до експерптизи перед купівлею - то може і проскочить - наш відвічний "авось".
Дивимось далі.
Цікаво як ви про геологію прослухали на початку, в перших відео?
@@ZhyttiaIvana Я чув, що геологія робилась. Але висновки? Їх ніхто не коментував. Головне ж коментар до висновка
@@vadimlimin7792 аби шось бздонути 🤣
Підлога гуляє не від свай, а від малої кількості свай і великих прольотів між ними...
Дійсно, цікавий досвід! Дякую за те, що ділитесь, можливо для багатьох стане наочним прикладом зміни підходу сприйняття будівництва, як такого.
Зичу, щоб обрані Вами рішення були виправдані і приносили, тільки задоволення!
А хто і де зі шкури лізе? Є обмежений бюджет - під нього знайдене рішення. Стосовно вартості УШП на таку площу, то ви щось трохи в штангу дали. Всі у кого рахувався до будівництва називали ціни від 8к $. А потім ще стяжку і решту необхідностей додайте.
Дякую за відео, дуже цікаво, пізнавально. З нетерпінням чекаємо нові відео!
Дякуємо, цікаво! Чекаємо на наступні випуски..
Дякую за відео
Завжди було цікаво як ті стовпчики встановлюють 😃
Дякуємо, що ви є) і всі нові технології випробовуєте спочатку на собі, а потім ділитися досвідом зі всіма🙂
Це як у авто - рама чи несучий кузов😆😆😆 Звісно - рама це надійно 👍
Браво пане Іване ,це ламання всіх стереотипів в будівництві !!!!
Ну дуже цікаво і пізнавально
Дуже цікавий метод. Дякую!
Як побачив ті шурупи - ̶к̶у̶р̶я̶м̶ ̶н̶а̶ ̶с̶м̶і̶х̶ викликало занепокоєння. Очікував, що у нижній частині буде більш розвинена різьба, як шнек у мясорубці, широкі лопасті для збільшення передачі навантаження. А оце - несуча здатність сумнівна, шар цинку після закручування як писали тут теж під питанням. Опирання у нижній частині мінімальне, бокове тертя об грунт теж мале. Зрозуміло - каркасник неважкий - але варто очікувати нерівномірної просадки з усіма витікаючими
Теж так подумав, краще на місяць довше та було б навіки.
Трохи зануртесь в технологію, геошурупи кращі ніж ці гвинтові палі з широкими лопастями, бо ці лопасті не витримують, а тут рівномірна нагрузка на всю різьбу. Якщо внизу глина, то взагалі ніяких питань немає, Крім тього норм фірма робить динамічний тест на міцність вкручування. Вкручують тестові палі і спец пристроєм стараються їх витягнути і міряють при цьому результат.
Класна ділянка, гарна місцина і тут на тобі! Шурупчики…
Теж думаю, що дурницю робить Іван. Фундамент з гарантією 10 років... Дуже мало фундамент це не місце для експериментів. Тай монолітний бетонний стрічковий фундамент це не дорого і на десятиліття вперед. Це добре для тимчасових конструкцій, або таких, що не мають інших варіантів. Через 10 років пан Іван захоче продати цей будинок і буде кожен покупець думати чи воно йому треба. Але як кажуть діло хазяйське. Будем далі спостерігати за процесом будівництва і "життям Івана". ❤
@@matvey96301 так ці всі відоси вже давно відзяті
@@matvey96301 Ну через 10 років він усадиться остаточно, тому думаю гарантія 10 років умовна, АЛЕ - сваї - це про торопиг, які спішать .... І зря це роблять - бо мінусів занадто багато порівняно з усіма альтернативами такими як УШП і заглиблена нижче промерзання Лєнта + пол по грунту ...
@Vano_UA_ і скільки можна зекономити часу? В мене неподалік хлопці залили фундамент, а через тиждень долили плиту. Через 2 тижні вже можна будувати. І того 4 тижні повільної роботи. Але кажу ще раз, діло хазяйське. Зараз кажуть що дім треба будувати таким, щоб дітям було його просто розібрати ;-)
@@matvey96301 Ну він же в холодну пору року будує , в 0 граудсів - ти особливо не позаливаєш бетон, тим паче з швидким набором міцності ...
Цікаво який залишок у відсотках антикорозійного покриття з цинку, після монтажу в грунт адже під час вкручування тертя там доволі таки не мале, виробник такі показники заявляє?
цікаво, повчально і до швидкого продовження
Десять років для фундаменту під будинок це дуже мало. Тепла підлога в домі це комфорт і економія на обігрів
@@ViacheslavSkunzia чого це мало? Ну хіба що ви там плануєте жити все життя
90% українців планує жити все життя в одному будинку, ви наче з космосу прилетіли @@dizeldzhalovsky
@@dizeldzhalovsky У нас як правило і живуть на одному місці все життя. Мало того, там живуть ще й діти та онуки...
комфорт - згоден... а економія де? Чтоби вода била тьоплой ійо нада нагрєть (с) До будинку це теж відноситься :)
@roman1360 у мене одно поверховий будинок 100 квадратів в Мукачеві. 8 куб газу на добу. Гаряча вода і опалення все тепла підлога. Будинок гарно утеплений. Тепла підлога комфортніше в наших краях. Тільки вікна трішки потіють,це єдиний мінус
У знайомих так кладовка зроблена. Під цим фундаментом живність завелася 😎
Що за живність?
@@-ua7471 Каспер всіх з‘ість 😁
Цікава технологія, але єдиний на мою думку недолі - це значне завищення 0 відмітки будинку. Решта - не проблема, в тому числі і тепле підлога, якщо її грамотно утеплити, то плівковий підігрів підлоги буде хорошим рішенням.
Хоч я і не планую будуватись, але дуже цікаво спостерігати за вашим досвідом.
Я в шоці коли на це кажуть фундамент
Так в документах записано 😬
У вас нікнейм USA, то ви тим більше мали б не бути в шоці, тому що в США такі фундаменти поширені дуже давно. Іванові респект. Удачі в будівництві (яке вже готове). Але відео щоразу чекаю і смакую.
Почему в шоке??????????
@@vadoss8008 патаму щта нет бетона)
Сподіваюсь, попередньо робили геологію, тому ось такі фундаменти мають враховувати як несучу знатність - чи не проваляться потім з-за грунтових вод - так і морозне пучіння грунту. Взагалі будь який фундамент - штука цілком розрахункова, а не те що робиться на глаз й геологія має бути обов'язково зроблена, хоча це й додаткові витрати, але це страховка на майбутнє від того, що будинок буде сберігати свою геометрію весь термін свого життя. До речі - такі палі часто св'язують між собою укосинами - для того щоб отримати єдине поле, яке сукупно буде жорсткіше, аніж поодинокі палі, які зв'яжуться тільки перекриттям. За відео - подяка.
Ось тут про все говорив - th-cam.com/video/XGzJlKxRELY/w-d-xo.htmlsi=GjYVsRsfDFjUCDq_
@@ZhyttiaIvana
Сподіваюсь, геологію Вам зробили якісно, тому що такий умовний фундамент (тому що гвинтові палі - це не фундамент, це, власне, палі )) ) неможливо розрахувати, тобто фактично максимум що можна визначити тим грунтів та їх - грунтів - несучу здатність. Грунтів, а не такого "фунтаменту", але, враховуючі що ваш будинок - це SIP, а він легкий й жорсткий, то є надія, що він із запасом його триматиме. Взагалі зрозуміло цілком Ваш вибір на такий будинок: вартість та швидкість зведення із урахованням умов та обставин. Але частину зекономлених коштів доведеться, скоріше за все, витратити на примусову систему вентиляції із рекуперацією, тому що такий будинок не має власної теплоємності, тобто це термос - термостатика тільки у зачиненому вигляді і тому що такі панелі - це хімія, залита у хімію - вентиляція моє бути якісна. Але нехай цей будинок на цих палях стоїть міцно й дарить Вам і Вашій родині тільки радість, спокій та захист від негод. ))
цікавий варіант Ви обрали 100% незвичний , але це нові технології , думаю мине трохи часу і досить багато так почнуть будувати
Що для вас нова технологія? Коли минає термін і вона стає перевіреною? Скільки років?
@@ZhyttiaIvana нова, тому що я ще не бачив в нас таких побудованих будинків на такому фундаменті
@@drugebober Тут немає нічого нового. А не бачили бо людям вистачає розуму не робити таких дурниць
Іван, чудово вас розумію, що бюджет малий і ви хочите швидко побудуватися, і так, повноцінний фундамент це довго і дорого, на стяжці як ви раніше планували монтувати будинок, це теж на мою думку погане рішеня, бо будинок буде стояти дуже низько, що є не добре і є багато різних мінусів що до цього, але рішення яке ви обрали жилізні оцинковані сваї, це погане рішення, тому що в них ідуть кінці гостряки і мають вони малу площу опори, і коли буде багато дощу і земля сильно розмокне, то будинок від своєї ваги і плюс всередині меблі холодильник ітд ітд, то це все буде тиснути великою вагою на металеві сваї які снаходяться в розмокшій землі, ваш будинок може просісти і перекосити, а з часом може будино і сильно просісти, краще вже було зробити будинок на битоних сваях круглих, робити отвори в землі буром на глибину 1-метр 1.5-метра, з діаметром приблизно 30 сантиметрів і поставити таких бетоних сваїв багато, бетон арматура і такі сваї будуть на дуже багато років в порівнянні з металом який швидко згниває в землі і в волозі, і плюс що коли будинок буде тиснути на бетонні сваї, то такі сваї не будуть так просідати, тому що в низу в них буде велика площа опору на землю, не думаю що такі битонні сваї були б сильно дорого, але ви вже зробили залізні сваї і кошти вже витрачені, тому добре би було б зробити на поверхні землі, всі жилізні сваї обєднати між собою невеликим бетоном або ще якимось методом, щоби була більша точка опори, будинок тисне на жилізні сваї, а сваї доприкладу тистуть на бетон і є більша площа опори, бажаю вам і вашій родині Божого Благословіння захисту і підтримки на кожному кроці вашому і всього вам хорошого і дякую за ваші відео, цікаво вас дивитися, ви дуже приємна людина.
Боже, повна нісенітниця майже в кожному реченні. Звідки ви цього набрались.
@@romansero Я так розумію, що ви елементарну фізику не вчили, а про щось більше, то я взагалі мовчу, коли пишите такий комент, то щось дуже схоже на те, що ви є продавцем цих металевих сваїв, і комент вам мій не підходить і не подобається і колить він вас в око ваше. Згадуєте Бога, в своєму коменті, прочитайте Заповідь Божу, що Бог говорить про це:
3. Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення надаремно.
Що означає 3 заповідь?
"Не промовляй імені Господа Бога твого марно". Класичне тлумачення вчить нас благоговійно ставитися до Божого імені, не використовувати його марно - для зв'язку між словами або як прояв здивування чи радості.
Прям цікаво буде подивитись відгуки експлуатації. І яка цінцева підлога буде, на скіски сильно буде поскрипувати і прогинатись
Норм варіант, на Ваш вік вистачить)
Будував на палях підсобний будиночок. Садовим буром діаметром 30 см робив шурфи глибиною 1 м, потім вставляв арматуру і заливав бетоном. Далі ставив ззовні опалубку висотою всього 15 сантиметрів, клав арматуру та заливав одночасно цоколь та підлогу.
В Вашому варіанті дійсно бажано захистити метал на переході земля-повітря. Ну побачимо в наступних серіях. Передбачаю цікаву інтригу від Вас))
Іван в 35 років будує будиноу з гарантією на фундамент 10 років. А що буде з цим фундаментом через 30 років, коли Івану буде 65? Хоча осибисто я сумніваюсь, що відцинковане залізо товшиною 3 мм простоїтт в серій землі і 20 років. На старість залишитися не з чим?
А для чого дають гарантію? Щоб від заводського браку застрахуватись, а по факту кожен товар, служить залежно від умов експлуатації.І я дуже сумніваюсь що сваї під будинком будуть в сирому грунті-а якщо десь болотиста місцевість то там вже без бетонного фундаменту не обійтись
Мій прадід після війни змонтував сарай на трубах. Сарай стоїть до сих пір. Головне перехід грунт/повітря захистити.
А хто вам сказав, що пан Іван планує жити втому будинку більше 10 років?
пан як дитя, в Україні в такій ситуації продають новому щасливому власнику з невеликим бонусом
Прикол в том что влага будет стоять в середине трубы где нет цинка который тоже на время защитит ,короче сгниют они с середины а не снаружи.
Я бы кинул по периметру ленточный фундамент и на несущих стенах и подсыпал сантиметров 15-20 опилками хотя бы и вентиляция обязательно полов на зиму затыкать
Плюсів достатньо багато: дешевизна, простота, можна не боятись промерзання ґрунту та морозного пучення.
Смішно коли головна частина будівлі має таку тимчасову ґарантію, бо десять років взагалі мить, враховуючі вік споруди.
Смішно, це коли зробив бетонний фундамент і він тріснув разом зі стіною. А гарантія була 50років. Чи не смішно?
Вперше побачив таку технологію фундаменту, цікава штука. Швидко і технологічно.
Шикарно 👌
Дуже цікаві відео. Кожен раз дивлюсь з великим інтересом.
Але цікавить таке питання. А чи можна їх більше вкручувати в землю? Десь 15-20 см від землі. Бо тут так виглядає що 50+ см. Не зависоко стоїть будинок?
Можна звісно, якщо потім знайдете інструмент, який зможете закрутити знизу гвинти в обвʼязку, щоб вона за шурупи трималась.
Сміливо.
Я б не ризикнув, але буде дуже цікаво почути і побачити відгук за кілька років - як це працює від реального власника а не теоретиків.
По строкам - лити плиту буде не довше. До тижня займуть всі роботи і решту часу буде відстоюватися. А от утеплення, гідроізоляція - вона і там і там треба. Тепла підлога - це ж чудово для низько-температурних обігрівачів (ті самі теплові насоси - за кілька років можна було би поставити, або електропідігрів з термостатом чи гідрострілкою.
Гулкість - не знаю, проте думаю що для 2-3 людей це не мегакритично.
Також в моноліті можна передбачити підвал, хоча б 1 кімнатку - з таким бахнутим сусідом геть не зайве і не розкіш.
Ну і це контент ;) як не крути
Все що ви написали - вірно, але є одне але: який бюджет?
@ я не порівнював, тож тут нема однозначного "ліво" чи "право"
Але я так розумію, у випадку із сваями чи цвяхами - дорожчим стає і каркасник (основа підлоги, ізоляція від атмосфери, теплоізоляція і покриття), тож це потрібно також враховувати
Процес говорив у відео 🙄
Стовпчики на огорожі стоять ,не оцинковані, по 20 років, але в середину заливали бетон.
Рекомендую на даних металоконструкціх (взагалі будь-яких металоконструкціях що виходять з землі) провести ізоляцію контакту "земля-повітря" спеціальними системами (якщо це ще можливо фізично провести). Найбільш уражена корозією металоконструкція саме в цій точці!
Я би все-таки залив би плиту щоб у майбутньому не скрипіла підлога - і точно буде надійніше , а метал в землі так довго не буде стояти і підвісна деревяна підлога любить скрипіти з часом
👍🏻👍🏻👍🏻
Доброго дня. Такий фундамент має право на життя, але більш як для дачного будівнивтва, за ці кошти( можливо з невеличким +) думаю що краще по технології ТІСЕ зробити, золота середина для будинків до 3х поверхів
Це мабуть найгірше рішення по фундаменту. Хиткість будинку буде відчуватись постійно.
Повезло, что нет плиты, а что ещё хуже подземных вод) гарна робота
Більшість хороших каркасників зводять , на бетоних фундаментах, в США заливають підвал , де розташовують обладнання, скандинавія влаштовує ушп, якби це був будинок для оренди або дача це ок, але не для постійного проживання.
Значить у нас буде поганий 😆
Доброго дня, цікаві і повчальні відео. Я ще не зустрічав відео з будування такого типу будинку, дуже цікаво і ще думаю що такий будинок можна буде колись розібрати і перевезти в інше місце , так? Дякую.
Ну незнаю, на вартості фундамента я б точно не економив, а залив би моноліт. А стосовно того, що йому треба вистоятись - згідний, в ідеалі 90 днів, це за умови якщо будете будувати будинок із цегли. У вашому ж випадку, це каркасний будинок, там вага мінімальна, тобто навантажувати фундамент можна було б вже через місяць, а то й швидше. Ну і на останок, економія в 2 рази, я згідний, але ж якщо порівняти гарантію на шурупи та моноліт - то це явно не 10 років. На мою особисту думку, є речі, на яких можна і треба економити, а є основа, яка має бути надійною. Успіху Вам. Дякую за цікавий контент
Іваном вийшло оформити платну підписку) Прикольно. Перший раз користуюсь такою функцією на Ютубі!
Не дай боже різьбу в землі зірвати😄
А я подумав що буде модульний будинок 😅
Оцинковка не гаряча тому і захист не на довго. Напевне внукам будинок не дістанеться)) Звичайно монолітний фундамент дорожчий, але довговічніших і плюсів в нього більше.
Хай служить, надіюся не будете розчаровані
вйобне шахед і твоя довговічність піде нах..й
Нові технології в усьому світі і люди комфортно живуть в Швеції, США і т.д. но наших людей не змінеш і ненавчиш все одно будуть про старі методи.
Давайте почекаємо що людина збудує а за деякий час розкаже про нюанси суто свого проекту.
Як згадаю всі бетонні роботи будівництва власного будинку то бажаю тільки удачі автору.
бетонний буде стояти 100+ років, а модульний під питанням
@@user-zz8tv2si3n Ті ж 100+ років, якщо не більше
Модульний можна підняти і переставити хоч на бетонний, хоч на нові шурупи 😼
@@ZhyttiaIvana серйозно? і така перспектива вартує тих коштів які Ви зараз зекономили? Ви ж наче бізнесмен
@@AK-tw1uw така перспектива вартує грошей, яких у вас тут і зараз немає…
Цікаво, як давно у нас роблять такий фундамент, і який захист від корозії, окрім оцинковки? З якого металу ці палі? Навряд чи нержавійка.
Ну і очевидно, що це поза бюджетом, але чи не думали над тим, щоб спорудити підвал/льох? В наших умовах це, здається, додаткова безпека, а, по-друге, на випадок вимкнень світла додаткова можливість зберігати продукти. До речі, не памʼятаю, щоб у вас був погріб на Проспекті - хіба в хаті?
Дякую за відео.
Ну а шо,прикольно.
Якщо ви плануєте в цьому будинку жити 20 років і потім повністю його знести і збудувати новий - ок. Але якщо на довше то це не фундамент.
Та і багато часу треба приділити гарному утепленню ще й знизу будинку.
Тепер починаю розуміти, як Ви хотіли вкластись у бюджет 50к. Бо на початку не розумів як в цифри можна вкластись. Нові технології, окей, цікаво, що вийде на в результаті
А далі ставимо палатку і бюджету нема 😬
Я бачив де такі виготовляють. Якщо це буде будинок з металокаркасу це буде дуууууже цікаво. Бо в інших технологіях вже все ясно, а це доволі цікава ночинка
А скільки коштували би бетонні сваї?для цього будинку
ПРиїхав я якось купувати будинок ....поряд сусіди в каркаснику.. Погукав на вулицю їх....чуї вони пішли --...гуп ГУП ГУП а за ними діточкі гупсь гупсь гупсь....прикольно думаю...непоганий такий барабан. ПОтрібна вага. А її тут немає...
Чому порівнюєте кошторис шурупів з плитою, навіщо вона для модульного будинку? Оптимальний варіант - вузька стрічка. Тільки зробити достатньо продухів щоб дерево не гнило.
Я звичайно фанат фольців, і взагалі контент про гольфи це був топ. Але на сьогодні , ви вже знаєте точно який основний канал той що з машинами або цей? Дуже цікавий контент!
Нормальний фундамент. Вже відходить мода на будинки що мають 200 років простояти, щоб там жили діти а потім ще внуки. Для життєвого циклу однієї сім'ї цілком вистачає такого фундаменту і каркасного будиночка.
Сам планую так будувати для оренди в Карпатах
А Ви сам в якому будинку живете? Бо для оренди і постійного проживання - то велика різниця. Каркасний будинок дешевший і швидко монтується - це правда. Але в експлуатації він гірший, ніж цегляний. Коли будуєш не для себе - то якось байдуже ті всі моменти. Тут аби пошвидше, подешевше і почати відбивати касу. А на собі не кожеш хоче економити.
@@ВолодимирМартин-ы1щ Ну таке собі….Дітям теж хочеться щось залишити
@@clips9843 дітям $ на житло можна залишити, а вони самі вирішуть де хочуть жити
$ краще інвестувати в освіту дітей, а вони вже собі будують що захочуть, коли зароблять
@@ВолодимирМартин-ы1щ ну так нерухомість ти теж можеш продати
Я б не порівнював пліту ьа шурупи. Кожен шуруп це окрема свая яка живе своїм окремим життям. Все інше про комунікації й утеплення й гризунів вже написали. Але ціна й швидкість вирішують. Капітальний будинок вже ж є на Харківщині.
Ніхто їх не порівнює по їх властивостям, ставлячи шурупи вище за бетон. Цей тип обрано виключно через вартість і швидкість, про що у відео було сказано. Не розумію чому треба це ще раз тут пояснювати?
От мені цікаво, чому хтось вбив в голову якщо особняк значить тепла підлога??
Та зроби ти подвійну ізоляцію під чорнову і чистову стяжку + утеплювач і ходиш босою ногою по ламінату. Для обігріву хати є батарея, п'єц, груба, конвектор. Але ніяк не підлога, ще й дорого як...
Я б робив монолітну плиту, ще вона називається шведською, не треба заглиблюватись в грунт але переваги плити очевидні,
Знаю що так роблять, але чесно зовсім не викликає довіри металева труба в землі...багато як на мене мінусів...але найбільшими вважаю саме труба в землі згниє вона швиденько там..тай здається що в плагі жорсткості конструкції теж так собі рішення...труба як не як має властивість на кручення, ну і думаю, що як ви згадували звук підлоги замахає😁..плюс всі комунікації утеплити , це ще вилізе в добрячу суму. Але я вам бажаю успіху в будівництві, буде цікаво подивитись на готовий результат)
Новації це добре, а що після вичерпання гарантійного строку фундаменту (всього 10років, нехай навіть 20років) і не виконня ним своїх функцій?
"Фима, шо би ви мине как мастер по ремонту посоветовали насчёт ремонта этой обуви? - Яша, как мастеру мне таки кажется, шо их давно уже пора продать. "
😂
Через 20 років відпишусь
@ZhyttiaIvana
Гумор це добре, але про такі речі потрібно думати заздалегідь.
Байдуже до звуків. Головне - 99,99% немає з'єднання з землею.
Цікаво, а на скільки вистачить отих геостовпчиків?
От що,що а фундамент треба було ленту пускати... Буде все чутно по всій хаті. А якщо діти люблять стрибати то те ще діло...
Геошурупи ок, кабіни у Верхолиах на такому стоять
Можливо даний вид фундаменту пройшов усі випробування, в тому числі і часом, але.. По підсвідомим відчуттям бетон то є бетон!))
тип фундаменту впливає на вагу будинку. в вашому випадку на мою думку кразим варіантом є деревяний каркасний будинок (еппс термоізоляція)з штучною вентиляцією, плоскою крівлею, з тепловим насосом(кондиціонером) в якості обігріву. але це як я бачу, а як ви зробили буде в наступних відео.
Нема поганих будівельних технологій. Є доцільність у конкретних умовах, та усвідомлення замовником переваг та недоліків.
Навіть на цьому фундаменті можна зробити теплу підлогу. Не водяну звичайно, але електричні мати можна поставити. Всеодно підлога мусить бути добре утеплена, а підпіл під підлогою мусить вентилюватись.
Чому обов'язково тепла підлога в монолітному фундаменті, не обов'язково...
Цікаво, цікаво... Вподобайка👍
Якщо витримає пучення грунту, то чом би й ні. Оцинкований метал років тридцять проживе точно. Тому вибір обґрунтований, а там ще невідомо що попереду.
Доброго дня.
Робили аналогічно родичам, але зі сваями в 2023. Брали сваї, тому що їх відчутно швидше могли залити, і бетон міг застигнути у порівнянні з "геошурупами", тобто шпунтовим фундаментом.
Але, саме виготовлення будинку затрималось на 3 місяці.
З додаткових витрат в такому варіанті, це "спідниця" для обшивки низу будинку.
Чекаю серію про опалення будинку.
Модульний будинок на гвинтових палях (шурупах) може експлуатуватися десятиліттями, якщо дотримані всі технологічні вимоги до будівництва та враховані місцеві умови. Ось основні фактори, які впливають на термін служби:
1. Якість гвинтових паль
• Матеріал і антикорозійне покриття: Палі з високоякісної сталі з цинковим або полімерним покриттям можуть служити 50+ років. Без належного захисту від корозії термін служби скорочується до 10-20 років.
• Товщина стінки труби: Чим товстіша стінка палі (зазвичай 3,5-5 мм), тим довше вона прослужить.
2. Тип ґрунту
• Стабільні ґрунти (піщані, глинисті): Гвинтові палі тримаються добре і можуть служити понад 50 років.
• Агресивні ґрунти (вологі, торф’яні, з високою кислотністю): Потребують додаткового антикорозійного захисту, оскільки ґрунтові умови прискорюють корозію сталі.
3. Правильність встановлення
• Глибина загвинчування: Палі мають встановлюватися нижче рівня промерзання ґрунту (зазвичай 1,2-1,5 м для України). Це запобігає “виштовхуванню” взимку.
• Вертикальність і якісне ущільнення: Неправильний монтаж може призвести до перекосів і зменшення терміну служби конструкції.
4. Експлуатаційне навантаження
• Якщо модульний будинок легкий (дерево, SIP-панелі), гвинтові палі навантажуються мінімально, що збільшує їх довговічність. Для важчих будинків потрібно більше паль або палі з більшою несучою здатністю.
5. Обслуговування та огляд
• Регулярна перевірка стану паль (особливо в місцях виходу з ґрунту) дозволяє вчасно виявляти корозію чи деформації.
• Можливе підсилення конструкції шляхом заміни пошкоджених паль або обробки антикорозійними засобами.
Загальний термін служби
• Якісні матеріали та монтаж: 40-50 років і більше.
• Середня якість: 20-30 років із регулярним обслуговуванням.
• Погані умови (агресивні ґрунти, відсутність захисту): До 10-15 років.
Рекомендації для України
1. Обирайте палі з антикорозійним покриттям, які відповідають умовам вашого регіону.
2. Робіть геологічні дослідження перед монтажем.
3. Використовуйте спеціалістів для встановлення.
4. Для продовження строку служби плануйте періодичне обслуговування.
При дотриманні цих правил модульний будинок на гвинтових палях може бути надійним і довговічним житлом.
Цікаво а корейський варіант опалення в цьому випадку можливий?
це який?
@ZhyttiaIvana Ондоль, щось по типу теплої підлоги, розпал і димохід з підлоги.
Оце, бляха, Іван наекономив 🤦🏻♂ Як кажуть, економ але не дуркуй.
Мені здається, що такий будинок легше обслуговувати в майбутньому, зокрема комунцікації, не потрібно довбати стіни і ковиряти фундамент, тому що все доступно. Однозначно, цікава технологія, дякую що ділитесь досвідом!
Доступно для кого? Для морозу, гризунів, мурах, плісняви? Я вже не говорю що каркасник це собача буда а не будинок. Життя як в бочці хтось перднув в другому кінці будинку і в другому кінці сказали будь здоров
@@ALEXSUROVV А з чого потрібно будувати, щоб це була не собача будка? А за 50тис долларів збудуєте та за 90 днів, щоб вже заїхати можна було чи чекати 5 років до заселення?
5 років чекали, потім 10 робили ремонт, а потім вмерли 😳
Треба жити тут і зараз! Пане ІВАНЕ, ви усе зробили правильно. Підписана на одну пані - вони збудували контейнерний будинок. Теплий електричний пол, усім задоволені. Взагалі чому люди здивовані, мабуть тому, що зламали стереотипи. Новий будинок на фундаменті, поки збудуєш, треба знову ремонтувати. То підмило, то обвітрелося і т.д. удажі та щастя бажаю усім у їх досягненнях ❤🌞💖
@@spiky_thorn Чому 5 років чекати? Хто вам такі казки нарозказував? За декілька місяців будується будинок з газоблоку. А от будка із фонери ви будете дійсно чекати 5 років поки вивітряться всі пропитки, клеї і формальдегіди від дерева, плівок і утеплювача.
Не зрозумів- гарантія на фундамент 10 років? Ніби малувато...
Якщо це каркасний будинок і була зроблена геологія чомуб і ні. Є з десяток різних фундаметів для тих чи інших задач, геологічних умов і фінансових спроможностей. Каркас задути піною,+ рукуперація повітря+ тепловий насос+ соннячні панелі і буде топ.
І скільки все це коштуватиме? В сотню не вкладешся,а у автора 50000 $
@СергійКулініч-п5з Нажаль в даних реаліях це уже необхідність. Якщо хтось думає що закінчиться війна і світло та газ будуть принаймні в теперішніх цінах то зніміть рожеві окуляри, та подивіться ціни на енергоносії для підприємств.
Каркасне будівництво наче в чомусь і дешевше, але воно не пробачає помилок в утепленні , гідроізоляції та вентиляції. Дуже просто отримати плісняву, шкідників, яких дуже важко буде позбутися. І один з головних мінусів у каркасників, як на мене це відсутність теплової індуктивності, що в тих краях де ви будуєтесь має значення. А щодо фундаменту не знаю ваших грунтів і технологія не часто використовується, я б обрав тісе мабуть...