На частині про героя-бідосю, я не просто всміхнулася, а проржалася до сліз. Схоже чимось на типовий сюжет серіалу на каналі "Україна"😅. Було дуже цікаво. Дякую за вашу працю)
це круто)) жгі, Влад, жгі))) В одному романі аматорки герої-супергерої рятували світ... тікаючи від погоні на українській маршрутці.. і ні - вони її не вкрали) почекали, сіли, заплатили за проїзл і поїхали... і ні, велике зло їх не змогло догнати на такій космічний швидкості)))
Події твору часом не в моєму сні відбувалися? 😅 (Мені колись наснилося, що я втекла від сталкера-збоченця, забігши у трамвай за мить до закриття дверей)
Круте ваше слово оцей "какавель"! Воно якось масштабніше і серйозніше за "какульку", а також благородніше і більш вишукане за звичні "лайно" і "гівно")))
О, я переживала, що мене ніхто не зрозуміє, коли я зробила канал про сторітелінг і сценаристику. Думала. що такого контенту на ютубі українською ще немає, але була дуже щаслива, коли натрапила на цей канал в номінантах на паляницю. Так тримати і знай, що щонайменше одна людина тебе чудово розуміє, сподіваюся нас ставатиме більше. Успіхів в конкурсі.)
Тому всі і люблять мультфільми Хаяо Міядзакі - багаторівневий конфлікт, який змушує задуматися і глядачу з читачем над проблемами, які буде описувати автор! За цим і справді дуже цікаво спостерігати, коли ти до кінця не можешь відокремити поганих від добрих! Це просто люди зі своїми вадами і сильними сторонами, але вони мають конфлікт інтересів....
Ура, я популярний, популярний!!! :))))) Дякую за чергове цікаве відео. От якраз такі уроки і показують важливість освіти. Узагальнюючі фактори, класифікації, правила - все це дозволяє зрозуміти тонкощі будь-якої справи і підвищити свій рівень у ній. Але без практики всі уроки - то марно витрачений час, тому дивіться відео і починайте творити, чи думаєте, що автор каналу тут просто так розпинається? :)
@@vladstoryteller ну добре, вмовили :) Хоча, якщо чесно, моєї майстерності рідко вистачає навіть на вихід у другий тур, але коротку форму я дуже полюблюя :)
@@Yuriy_Markush зі свого досвіду можу сказати, що іноді для виходу до другого туру потрібно більше вдачі, ніж майстерності. Бо часом подивишся на твори, які пройшли, і... ууу!
Дуже корисне відео. Ідея для відео: конкурси для авторів початківців. Можливо хтось з нас має написані деякі твори, які б хотів подати на конкурси, але просто не знає про них.
Охох, ідея гарна... була би, бо боюся, це відео буде довжиною десь хвилинку. На жаль, дуже багато конкурсів у росіян російською, а в нас - на пальцях одної руки можна порахувати. Але запит ваш зрозумів. Певно, буду писати про відомі мені конкурси в Інсті або на Фейсбуці. Дякую!
@@ТамілаЛисенко-и1ч щоправда, ото опенворлд за 100 гривень, якщо більше одного оповідання - дуже підозріла штука. Участь має бути безкоштовною, крапка.
Дякую за нові слова😉 Тут уже і те не те, і інше персонаж кліше😅 Підсумок: якщо фантазія або не допрацьовує, або "трудоголік совкого режиму" то ліпше не писати(поки). Насправді корисне відео) Добрі жарти, та цінні поради. Цікаво почути щось про надмірні порівняння, порівняння в порівняннях, що примостились порівняно з іншими порівннянями десь не там, де ми збирались порівняти(ми ж, зрештою, про стіни і підлогу(ні) 😅).
Взагалі я прийшла на канал подивитися розбір Локі, і не знаю, що роблю вже десь так десяте відео)))) Мене нудить від різновиду ідеального протагоніста - Власний ідеал автора. Характерний більше для авторів жінок, і років у 12 навіть здається правдоподібним. ГГ має бути ідеалом ззовні, обов'язково розумною, з явно завищеною самооцінкою. І в неї обов'язково має закохатися герой сильний, красивий, трохи проблемний, трохи тиран, - але обов'язково розумніший за неї. Після прочитання так і хочеться відправити автора до психотерапевта, працювати над власною самооцінкою і стосунками з батьком.
А я знаю, що ви тут робите десяте відео 🤓 Підтримуєте український Ютуб, ось що! Радий, що це дається вам із легкістю 😉 Щодо Власного ідеалу автора - мені здається, це підвид Мері С'ю. Думаю, багато хто з таких персонажів і є відображенням автора
До речі про кліше: Джон Уік майже повністю підходить під опис персонажа №5))) Але Джон Уік - це скоріше стьоб над кліше, тому дивитися все одно цікаво :) Хоча стібатися над популярними кліше, не переходячи грані - це вже завдання точно не для авторів-початківців.
Так, і лиходії, що вбили цуценя! :) Саме стьоб, це точно. В кіно, до речі, є важливий фактор: харизма самого актора та пов'язані з ним асоціації. Кіану Рівз дуже крутий, і Джон Уік - по суті, його фансервіс (згадайте мемне фото на зупинці). Але у випадку з цими фільмами головне - що автори розуміють, що саме вони знімають, і не намагаються шекспірівську драму робити. А уявіть, що все це було б на дуже, дуже серйозних щах... Вийшло би щось на кшталт отої нової Старої Гвардії Нетфлікса. Ще та какавелька!
@@vladstoryteller Ну так, у випадку Уіком тощо - ми маємо що певний ряд кіношних мемів і коміксних прийомів, які не дуже проходять у чисто літературному творі. Але все ж зроблено досить філігранно, навіть якщо відкинути чисто киношні умовності. Герой виглядає серйозним, стьобним і живим водночас) А щодо "серйозних щів" - я навіть не знаю, що мене лякає гірше: молоді автори, які всю літературу зводять до суцільного стьобу а ля Тарапунька (особливо, українську літературу чомусь), або молоді автори, які все намагаються писати із пафосом "звіриної серйозності"))
@@rodich75 треба баланс! Ви ж у курсі, що ґеґи придумав ще Шекспір? Коли у нього сцени на дуже серйозних трагічних щах, а між ними гробокопи жартують? Шекспір це розумів та нам заповідав!
Джон уік - повна клюква, з моєї, суб'єктивної точки зору. Задовбали вже ці "невбиванні" персонажі, які перемагають в сутичці з цілим легіоном озброєних автоматичною зброєю "матьорих" бандитів. І якщо в Еквелібріумі, це було якось органічно і глядач, тобто я, _вірив,_ то в джоніуіку, це виглядає як знущання. Принаймні, для мене.
Як же я волала з типажів 3 і 4))) бо в них упізнала головних героїв своїх творів... На одного з них з повного мішка сиплються всі на світі нещастя, від невдач у школі до фізичного (та не тільки) насильства. А друга ніби й вільнодумна та незалежна, але весь час ніби проти волі встряє в різні не дуже приємні пригоди. Сюжет із типажем номер три ми з подружкою (з якою ми були одна одній бета-рідерами) взяли за звичку називати "борщик". Колись я почала читати зачин оповідання про дуже бідну сім'ю, де головна персонажка варила борщ. Від його складу та процесу приготування (а також від думок, що спливали в голові героїні в цьому процесі) подружка ледь не розридалася. Але не від співчуття, ні...
Щодо номеру 7, мені пригадується Барні з серіалу "Як я зустрів вашу маму". Він завжди вболівав за поганих хлопців у кіно і це дуже «леген…стривай, стривай…дарно!» Какавель-Лічильник це також леген... Стривай, стривай... ))))
Коли "носорога" дивився - улюблена сцена, коли ворог над ним знущається, прям хотілося підказати "вбивай вже", так бісив. Це 7 пункт. Близнюки чомусь не бісили, хоча вони штамп, так. Тільки після цього відео про них задумався. От з антагоністами в мене насправді проблема. Не можу робити їх такими, щоб їх "розуміти й по-своєму співчувати".Я в них вкладаю риси з життя, які мене образили, і таким чином перемагаю. Конкуренція за місто чи магічний світ - так, є така і них мотивація, чи старе знайомство з ГГ може бути присутнім.
Какавель це щось із французької? Дуже цікаві і актуальні теми для авторів початківців та просто аматорів справи. Бо зазвичай хтось десь щось або ти сам але не повністю, а тут згруповано, майже систематизовано, бери і використовуй. Дякую!
:) Дуже дякую за такий відгук, колего! Можна сказати, що Какавель - це майже як Куршавель, але в уявному світі. Там відпочивають всі погані персонажі! До речі, завтра наступне відео про побудову сюжету на конкретному прикладі! ;)
Коли інваліда, викинутого з роботи, добиває метеорит, він стає Джокером Хоакіна Фенікса. Коли нудного пасивного персонажа кудись везуть і везуть, і везуть, а йому усе байдуже, то це майбутня драконяча мати.
Відео дійсно корисне і цікаве (оплески) продовжуй бо ти крутий! Марічка Простенко - це щось, і чому я раніше про це не подумала) А відео тепер буду дивитися, по можливості, теж з винцем)🍷(аби не спитися)
Я ніколи не вважала, що зможу щось написати. Я більше по читанню. Але із такими відео колись руки точно зачешуться застосувати знання і настрочити якусь какавелиху 😂😂😂😂 Відео дуже цікаве. Дякую!
@@ТамілаЛисенко-и1ч як я казав, подібних клішованих персонажів якраз використовують у комерційному жанровому сторітелінгу. А я кажу про творчість, яка не намагається бути такою. До речі, я з самого початку уточнюю, що це всього лише поради, до яких не має бути ставлення, як до аксіом. Проте, щоби свідомо порушувати правила, спершу треба їх вивчити :)
Оооо, пласкі персонажі- невичерпна тема! Особисто мені ще не подобаються такі: " дівчина тендітна, пасивно- плаксива": тобто навкруги її всі захищають, люблять, а вона максимум, що може - грати чи малювати; "дитя дратуюче"- в сюжеті ролі не грає, веде себе нахабно, чомусь його вважають перспективним, але лінивим.
Пласкі персонажі - це цілий окремий вимір! (каламбур, бгг) Насправді майстерність сторітелера в тому, щоби красиво обманути читача і показати персонажа об'ємним, хоча за ним насправді картонка стоїть. Всі персонажі - по суті, просто рядки в тексті, і щоби читач повірив у них, треба активувати його уяву, щоб він додумував складні риси за незначною деталлю. Мистецтво, коротше.
"Дитя дратуюче" - це чудовий "осьовий персонаж"! Який весь час кудись лізе і робить щось одне й те саме. Він просто Є самим СОБОЮ. А його завдання не давати спокою головним героям)) Але "осьовим персонажем" може бути і просто цуценя, або папуга. Піастри! Піастри! )))
@@rodich75, так, Ви праві, якщо це вписано цікаво, і якщо цей персонаж не тільки дратує, а й допомагає, грає ще якусь роль. А якщо це " тяп-ляп", перс тільки вередує-психує і ні про що - то тільки неприємно читати. Як позитивний приклад також можу навести дівчинку з "Вбити пересмішника", негативний - троє молодших дітей з Наруто.
Ще люблю, коли Мері Сью використовується в образі другорядного персонажа, як певний тригер для розвитку протагоніста. Типу Каміни в Гуррен-Лагані (це манга).
@@vladstoryteller не звсім. Каміна був ідеальним старшим братом для головного героя Сімона. Так би мовити наставником. І щоб далі розвивати характер протагоніста, Каміна гине. Це стає мотиватором для Сімона. Ось такі ідеальні персонажі мені подобаються. Ті що введені в сюжет, щоб потім занигути. Хоча в Бібопі дійсно Энді фон де Ониейт був подібним для спайка)))
@@vladstoryteller то вам так здається)) Він ідеальний, рішучий, жодного разу не помилився, і все в нього вдається)) Це ж точно повторює ваші слова в відео. Не всі Мері Сью протагоністи. А ви пишете, публікуєтесь десь? Цікаво. Я лише три місяці назад почав цим цікавитися. Сам граюсь з написанням різного роду робіт.
@@palashik я би сказав, це меріс'юоїд))) Так, я пишу. Кілька збірок, конкурси. У відео про Показувати/Розповідати було посилання на одне з оповідання. І ще на вкладці Спільнота на цьому каналі про перемогу в конкурсі писав, там є лінк.
Про "бливнюків" мій випадок, один з яких Мері С'ю. Проте, поки що вдається балансувати. Ніби і Мері має вразливості. Та і "бзизнюки" саме доповнюють, а не повторюю одна одну, бо мають різні історії та світогляди, і злі сили намагаються їх розколоти. Дякую за підказку точки посилиної уваги.
Блін, забув, що ютюб, зі своїми домахуваннями може сприйняти це, як спам, чи втнути якусь іншу, неадекватну реакцію. Сподіваюсь, що такого не буде адже мої коментарі неоднотипні і написані з різним інтервалом.
вже колись написали історію про одного ідеального... правда, вбили укінці, щоби цікавіше було, і повчальніше. Надзвичайно популярна книжка, а Ви радите уникати таких :)
@@vladstoryteller так воно так, але краще, коли такі контентмейкери ще й отримують заслужену увагу і визнання, скажімо так. канал росте, розвивається, просувається в топи, про нього дізнається більше людей і в нас залишається менше літературного кринджу :)
№8 - герой, який не вчиться на власних помилках і поре одну й ту ж саму дурню, вляпуючись у пригоди. І вже думаєш - ну давай, ось же вихід! Ні, знову все про💩. Як можна бути таким ідіотом? Хоча в одному серіалі (загалом не комедійному) зустрівся образ просирача, який мав саме комічний ефект.
Слушне доповнення! Це радше підтип того антигероя, бо я там казав про ідіотичних персонажів у типових горорах. Хоча те, про що ви кажете, може стосуватися будь-якого героя в історії.
Персонаж з динозаврами під підлогою має бути цікавішим, ніж персонаж зі скелетами у шафі. А якщо там ціла кімната наповнена скелетами? Але динозавр під підлогою це крутіше.
@@vladstoryteller дякую) Та я вже регулярний на картку налаштував, а то у патреона комісія 15% якщо я правильно пам'ятаю, плюс оці всі конвертації в доляри і назад, страшне
Гей, а криптоніт? А його соціальна адаптація? А пошуки місця серед людей? У нього є слабкості! Інша справа, що сам фільм невдалий, але геть з інших причин.
@@vladstoryteller Ну звісно, дуже ж складно шукати своє місце серед жалюгідних хробаків, коли ти майже бог в усіх сенсах) ну а криптоніт це вже взагалі з пальця висмоктали, але ж от той же бетмен - звичайна людина, хоч і мільярдер, але з усіма людськими слабкостями, вже набагато більш живий і цікавий персонаж. Ну дійсно, Кларк Кент дуже невдалий у плані балансу герой. Могли йому хоча б залежність прописати якусь... У деяких новітніх серіалах та фільмах по коміксам, до речі, цей баланс у головних персонажів є
@@manticore1925 Але згадайте, коли Супермена вигадали - якраз коли треба було хоч трошки відчути віру в ідеали та людяність ;) Інша справа, що він дещо застарів уже, і переосмислити його здебільшого не вдалося. Щодо Бетмена - так, він мені набагато більше подобається, бо зробив сам себе. Але не забувайте, що він антигерой.
@@vladstoryteller Дякую за відповідь. Згоден. Та у Голівуді не вміють в антигероїв, у них всі виходять як Доктор Зло, тільки виглядають по-різному. Якщо Ви фанат фантастики, то знаєте, що найкраща фантастика це не про супергероїв і не фентезі, а саме наукова, тобто SciFi, де наголос йде не на конкретного протагоніста, а на оточення і технології
6:00 Комбо: Семеро з шостої камери. Ціла ПАЧКА бідолах. Виглядає все так, ніби над ними знущаються просто тому, що так вирішив автор. Помилка режиссера, мабуть, у тому, що познущатися вирішили раніше, ніж хоч якось розкриють вчинки, мотиви та характери. Тому дійство просто не сприймається всерйоз.
Едина цікава реалізація мері сью, яка мені зустрічалась це ванпачмен. Оскільки данний персонаж призваний скоріше вісміяти данний стереотип, ніж його експлатувати. Але нажалт твір все одно володіє мінусами, які відштовхують від нього( наприклад автори наліпили ну дуже багатоо проблем які можнаа вирішити лише розмовою)
Та ні, краще дійсно тільки англомовні або якісь екзотичні. Мені би було неприємно, якби казали, що, Романа Простенко тре той-во... Бідолашні Тараси, й так напрягаються, майже кожного відео )
Не згодна про лиходія. Не всі лиходії, в яких "відсутня" мотивація, роблять твір поганим. Оповідь - це історія про головного героя, а не про антагоніста. Автор має створити такий сюжет, коли ми будемо вболівати за протагоніста, для цього не оов'язково має показана мотивація лиходія. Бо в реальному житті деякі люди творять зло заради самого зла. У психопатів нема особливої мотивації, щоб убивати чи калічити, це - ілюзія, створена голівудськими сценаристами.
Історії це не реальне життя. Гарно пропрацювати мотивацію лиходія дуже важливо ще й тому, що надто багато тих самих фільмів це не робили або робили дуже погано.
Коли йшлося про подвійного персонажа, я згадав про двійняшок Лютесів (спойлер: не зовсім двійняшки) з Bioshock: Infinite і про близюків з Outlast) th-cam.com/video/LzvVEslbGP0/w-d-xo.html th-cam.com/video/cjwTlOLlfVc/w-d-xo.html th-cam.com/video/N0spaUFU8_s/w-d-xo.html Щоправда в обох випадках йдеться про другорядних персонажів, які не є ні на боці антагоніста, ні на боці протагоніста. Ну в Лютесів їх поведінка і схожість має сюжетне пояснення. А в близнюків з Outlast це (той факт, що їх двоє) створює додаткові можливості, як в плані гротескних діалогів, які трошки віддають іронією (можна подивитись повну підбірку з фразами типу "я відчуваю сарказм" і "він має нас за ідіотів"), так і в механіці гри (тобто вже поза межами сторітелінгу)
@@vladstoryteller і це радше виключення, що підтверджує правило. "Подвійність" Лютесів використовується, як наочний приклад певних феноменів, які мають у сюжеті грі і повністю прояснюється ближче до завершення сюжету. До того вони являють собою цікавинку, яку хочеться зрозуміти і розгадати, але яка не забирає надто багато часу. Близнюки з Outlast це окремий цікавий випадок. По-перше те, що їх двоє, має також чисто механічне значення у грі - від них важче втекти. Це те, з чим не зіткнеться читач книжки. По-друге їх "подвійність" не дуже сильно кидається в очі на фоні тої всратості, що коїться в Outlast) Ще цікавий випадок з Outlast: Whistleblower - персонаж на ім'я Деніс, в голові якого живуть одразу три "особистості". Він один, але його теж ніби можна вважати "потрійним" персонажем. Знову ж таки це нічим особливо не виділяється серед усього гротеску, що там відбувається) Подумав трохи і зрозумів, що ніколи не стикався в книжках, які читав, з подвійними персонажами. Не просто так)
Знаєте, коли ви розказали про ідеальних протагоністів, то я подумала, що досить цікавою була б історія, де протагоніст поводиться як Марті Стью, але розчаровується в світі, який не так працює. А потім я згадала, що "Дон Кіхот" - це подібне.. Ну, в принципі мене рідко що цікавить із шкільної програми (на даний момент це лише "Хіба ревуть воли..", "Перевтілення", "Дон Кіхот" ну, може ще щось, але не так сильно). І, так я дедінсайд, емо тощо.
Цікаво було би почитати книгу де героя виставляють прямо суперкрутим, але чим далі тим більше читачі його ненавидять, і саме це намагався втілити автор
А я от прямо таки мрію побачити універсально ідеального персонажа.Бо якось нудно коли ти ставиш питання ну і де ж його недолік і тобі завжди дають відповідь
Дарт Вейдер того й такий крутий, що йому спочатку взагалі чхати на Люка - він шукає креслення зірки смерті. І йому б все б вдалося, якби не тупі підлеглі, що прогавили капсулу з дроїдами. Того коли він цих підлеглих душить, я його розумію…
Цікаво, а чи читав ти пародію на супергароїку "One Punch Man"? Головний герой найідеальныший (для жанру), він все може робити із легкісттю. Здавалосяб чи цікаво за тим спостерігати? Дуже цікаво.
На частині про героя-бідосю, я не просто всміхнулася, а проржалася до сліз. Схоже чимось на типовий сюжет серіалу на каналі "Україна"😅. Було дуже цікаво. Дякую за вашу працю)
Дуже радий)) ТЖД - якраз буває одна з таких нещасних)
@@vladstoryteller вибачте, але я трохи в танку😅. Підкажіть, будь ласка, розшифрування абревіатури ТЖД.
@Julia Ilnitska Тю, так ви ж дивилися останнє відео? Тяжка жіноча доля)
@@vladstoryteller 🤣🤣🤣. Склероз він такий. Пішла передивлятися)
Влад питає чи я плачу, а я уже кричу від сміху 🤣🤣🤣🤣
це круто)) жгі, Влад, жгі))) В одному романі аматорки герої-супергерої рятували світ... тікаючи від погоні на українській маршрутці.. і ні - вони її не вкрали) почекали, сіли, заплатили за проїзл і поїхали... і ні, велике зло їх не змогло догнати на такій космічний швидкості)))
Тому що З - законослухняні!
Події твору часом не в моєму сні відбувалися? 😅 (Мені колись наснилося, що я втекла від сталкера-збоченця, забігши у трамвай за мить до закриття дверей)
@@Susanna_Winnich певно авторка залізла вам у голову)))
Сміялася як ненормальна, на моменті з бідосею😅
Це сюжет типового серіалу про бідну, але сильну духом мати-одиначку)
Лічильник какавельок та картопля - це бімба. Дякую за ваш канал, смішно та пізнавально.
Точно! Давно не використовував той лічильник... Дякую за нагадування!
Мені здається , у Влада особливі відносини з картоплею))
Так. Я обожнюю картопляне пюре... Також відоме як розчавлені тіла картоплин муахаха!!!
@@vladstoryteller в цей момент десь у світі почали боятися декілька картоплинок🤡
@@chuchame25 Edgar Allan Poetatoe
@@vladstoryteller 😂😂😂😂😂
Стосунки.
Про персонажа "бідося". Ото ви наче корейських дорам надивилися: вони таким часто зловживаюсть, як и пробивання з низин.
Чудово! Дякую! І де ви були все моє життя...
Набував досвіду!) Красно дякую за такі слова.
Круте ваше слово оцей "какавель"! Воно якось масштабніше і серйозніше за "какульку", а також благородніше і більш вишукане за звичні "лайно" і "гівно")))
Дякую, старавсь!
Тобто, звичайно, колего! Я дійшов цього лексичного рішення після ретельної лінгвістичної експертизи...
Ретельна лінгвістична експертиза какавель... Із келихом в руці )))
О, я переживала, що мене ніхто не зрозуміє, коли я зробила канал про сторітелінг і сценаристику. Думала. що такого контенту на ютубі українською ще немає, але була дуже щаслива, коли натрапила на цей канал в номінантах на паляницю. Так тримати і знай, що щонайменше одна людина тебе чудово розуміє, сподіваюся нас ставатиме більше. Успіхів в конкурсі.)
Прикольно, підписавсь)
До речі обожнюю кліше про приватних детективів. Розумію, що це перебачувано, проте так кльово
Ой, ну ладно, сам грішний)
Тому всі і люблять мультфільми Хаяо Міядзакі - багаторівневий конфлікт, який змушує задуматися і глядачу з читачем над проблемами, які буде описувати автор! За цим і справді дуже цікаво спостерігати, коли ти до кінця не можешь відокремити поганих від добрих! Це просто люди зі своїми вадами і сильними сторонами, але вони мають конфлікт інтересів....
Я не люблю їх.
Ура, я популярний, популярний!!! :)))))
Дякую за чергове цікаве відео. От якраз такі уроки і показують важливість освіти. Узагальнюючі фактори, класифікації, правила - все це дозволяє зрозуміти тонкощі будь-якої справи і підвищити свій рівень у ній. Але без практики всі уроки - то марно витрачений час, тому дивіться відео і починайте творити, чи думаєте, що автор каналу тут просто так розпинається? :)
Бгг, дякую, дуже дякую. Так, практика це найважливіше.
Он я дещо написав на Зоряну Фортецю, точно буду грати. А ви? :)
@@vladstoryteller я пропустив Азимут через завантаженість на роботі, але на "коротку" ЗФ може ще встигну щось написати :)
@@Yuriy_Markush дуже раджу! Бо можна не сильно вкластися по часу, а розігрується публікація.
Особисто я дуже люблю коротку форму, хоча це й виклик.
@@vladstoryteller ну добре, вмовили :) Хоча, якщо чесно, моєї майстерності рідко вистачає навіть на вихід у другий тур, але коротку форму я дуже полюблюя :)
@@Yuriy_Markush зі свого досвіду можу сказати, що іноді для виходу до другого туру потрібно більше вдачі, ніж майстерності. Бо часом подивишся на твори, які пройшли, і... ууу!
19:01 Треба зробити нарізку відео Влада Сторітелера поза контекстом.
Це про повітряні тривоги))
Дуже цікаво. Дякую за такий розгорнутий опис. Гумор - те, що треба))
Ох, кліше персонажі бухають на збиранні картоплі))) дякую за відео.
Дуже корисне відео.
Ідея для відео: конкурси для авторів початківців. Можливо хтось з нас має написані деякі твори, які б хотів подати на конкурси, але просто не знає про них.
Охох, ідея гарна... була би, бо боюся, це відео буде довжиною десь хвилинку. На жаль, дуже багато конкурсів у росіян російською, а в нас - на пальцях одної руки можна порахувати.
Але запит ваш зрозумів. Певно, буду писати про відомі мені конкурси в Інсті або на Фейсбуці. Дякую!
@@ТамілаЛисенко-и1ч о, дяка, корисна сторінка!
@@ТамілаЛисенко-и1ч щоправда, ото опенворлд за 100 гривень, якщо більше одного оповідання - дуже підозріла штука. Участь має бути безкоштовною, крапка.
Дякую за нові слова😉 Тут уже і те не те, і інше персонаж кліше😅 Підсумок: якщо фантазія або не допрацьовує, або "трудоголік совкого режиму" то ліпше не писати(поки).
Насправді корисне відео) Добрі жарти, та цінні поради. Цікаво почути щось про надмірні порівняння, порівняння в порівняннях, що примостились порівняно з іншими порівннянями десь не там, де ми збирались порівняти(ми ж, зрештою, про стіни і підлогу(ні) 😅).
Ооо, так, я про стилістику ще не робив! Ідея!
3:46 російськомовними немовлятами! Хоча, це ніби як припустимо в нашій культурі. :)
Жах)))
@@vladstorytellerа шо, нє жах?
Та я ж кажу: який жах
Взагалі я прийшла на канал подивитися розбір Локі, і не знаю, що роблю вже десь так десяте відео))))
Мене нудить від різновиду ідеального протагоніста - Власний ідеал автора. Характерний більше для авторів жінок, і років у 12 навіть здається правдоподібним. ГГ має бути ідеалом ззовні, обов'язково розумною, з явно завищеною самооцінкою. І в неї обов'язково має закохатися герой сильний, красивий, трохи проблемний, трохи тиран, - але обов'язково розумніший за неї. Після прочитання так і хочеться відправити автора до психотерапевта, працювати над власною самооцінкою і стосунками з батьком.
А я знаю, що ви тут робите десяте відео 🤓
Підтримуєте український Ютуб, ось що! Радий, що це дається вам із легкістю 😉
Щодо Власного ідеалу автора - мені здається, це підвид Мері С'ю. Думаю, багато хто з таких персонажів і є відображенням автора
До речі про кліше: Джон Уік майже повністю підходить під опис персонажа №5)))
Але Джон Уік - це скоріше стьоб над кліше, тому дивитися все одно цікаво :)
Хоча стібатися над популярними кліше, не переходячи грані - це вже завдання точно не для авторів-початківців.
Так, і лиходії, що вбили цуценя! :)
Саме стьоб, це точно. В кіно, до речі, є важливий фактор: харизма самого актора та пов'язані з ним асоціації. Кіану Рівз дуже крутий, і Джон Уік - по суті, його фансервіс (згадайте мемне фото на зупинці).
Але у випадку з цими фільмами головне - що автори розуміють, що саме вони знімають, і не намагаються шекспірівську драму робити. А уявіть, що все це було б на дуже, дуже серйозних щах...
Вийшло би щось на кшталт отої нової Старої Гвардії Нетфлікса. Ще та какавелька!
@@vladstoryteller Ну так, у випадку Уіком тощо - ми маємо що певний ряд кіношних мемів і коміксних прийомів, які не дуже проходять у чисто літературному творі. Але все ж зроблено досить філігранно, навіть якщо відкинути чисто киношні умовності. Герой виглядає серйозним, стьобним і живим водночас)
А щодо "серйозних щів" - я навіть не знаю, що мене лякає гірше: молоді автори, які всю літературу зводять до суцільного стьобу а ля Тарапунька (особливо, українську літературу чомусь), або молоді автори, які все намагаються писати із пафосом "звіриної серйозності"))
@@rodich75 треба баланс!
Ви ж у курсі, що ґеґи придумав ще Шекспір? Коли у нього сцени на дуже серйозних трагічних щах, а між ними гробокопи жартують?
Шекспір це розумів та нам заповідав!
Джон уік - повна клюква, з моєї, суб'єктивної точки зору.
Задовбали вже ці "невбиванні" персонажі, які перемагають в сутичці з цілим легіоном озброєних автоматичною зброєю "матьорих" бандитів.
І якщо в Еквелібріумі, це було якось органічно і глядач, тобто я, _вірив,_ то в джоніуіку, це виглядає як знущання.
Принаймні, для мене.
15:05 це просто неймовірно!!!!!!!! Я захотіла створити гіфку з цим!!!!
Жах)))
Як же я волала з типажів 3 і 4))) бо в них упізнала головних героїв своїх творів...
На одного з них з повного мішка сиплються всі на світі нещастя, від невдач у школі до фізичного (та не тільки) насильства. А друга ніби й вільнодумна та незалежна, але весь час ніби проти волі встряє в різні не дуже приємні пригоди.
Сюжет із типажем номер три ми з подружкою (з якою ми були одна одній бета-рідерами) взяли за звичку називати "борщик". Колись я почала читати зачин оповідання про дуже бідну сім'ю, де головна персонажка варила борщ. Від його складу та процесу приготування (а також від думок, що спливали в голові героїні в цьому процесі) подружка ледь не розридалася. Але не від співчуття, ні...
Борщик))) ой не можу
Щодо номеру 7, мені пригадується Барні з серіалу "Як я зустрів вашу маму". Він завжди вболівав за поганих хлопців у кіно і це дуже «леген…стривай, стривай…дарно!»
Какавель-Лічильник це також леген... Стривай, стривай... ))))
Коли "носорога" дивився - улюблена сцена, коли ворог над ним знущається, прям хотілося підказати "вбивай вже", так бісив. Це 7 пункт. Близнюки чомусь не бісили, хоча вони штамп, так. Тільки після цього відео про них задумався. От з антагоністами в мене насправді проблема. Не можу робити їх такими, щоб їх "розуміти й по-своєму співчувати".Я в них вкладаю риси з життя, які мене образили, і таким чином перемагаю. Конкуренція за місто чи магічний світ - так, є така і них мотивація, чи старе знайомство з ГГ може бути присутнім.
Точно, треба Носорога подивитися
Какавель це щось із французької?
Дуже цікаві і актуальні теми для авторів початківців та просто аматорів справи. Бо зазвичай хтось десь щось або ти сам але не повністю, а тут згруповано, майже систематизовано, бери і використовуй. Дякую!
:) Дуже дякую за такий відгук, колего!
Можна сказати, що Какавель - це майже як Куршавель, але в уявному світі. Там відпочивають всі погані персонажі!
До речі, завтра наступне відео про побудову сюжету на конкретному прикладі! ;)
Коли інваліда, викинутого з роботи, добиває метеорит, він стає Джокером Хоакіна Фенікса.
Коли нудного пасивного персонажа кудись везуть і везуть, і везуть, а йому усе байдуже, то це майбутня драконяча мати.
😉😉😉
Ви та ваш контент - одні з найкращих речей, що я знайшла для себе цього місяця. Дякую, дуже цікаво❤
Відео дійсно корисне і цікаве (оплески) продовжуй бо ти крутий! Марічка Простенко - це щось, і чому я раніше про це не подумала)
А відео тепер буду дивитися, по можливості, теж з винцем)🍷(аби не спитися)
Я ніколи не вважала, що зможу щось написати.
Я більше по читанню.
Але із такими відео колись руки точно зачешуться застосувати знання і настрочити якусь какавелиху 😂😂😂😂
Відео дуже цікаве. Дякую!
Самоіронічні вставки - топ!
Дякую, дуже цікаво. Не дарма завантажив відео на випадок вимкнення електрохарчування.
Сечі на вас немає!)
А оця іще: простодушна добра босячка, цнотливий ангел, довкола якої вимальовується любовний тридцятикутник?
Тю, так це ж один з аватарів Марічки Простенко!
Тридцятикутник - дяка, посміявсь. Тепер тільки так і буду називати.
@@vladstoryteller Дякую за чергове корисне відео, Ви молодець)
@@maxymvlasvit7335 дякую вам! Це фінал спонукнув похвалити мене, щоби я не спився? :)
@@vladstoryteller і фінал теж)
@@ТамілаЛисенко-и1ч як я казав, подібних клішованих персонажів якраз використовують у комерційному жанровому сторітелінгу. А я кажу про творчість, яка не намагається бути такою.
До речі, я з самого початку уточнюю, що це всього лише поради, до яких не має бути ставлення, як до аксіом. Проте, щоби свідомо порушувати правила, спершу треба їх вивчити :)
Оооо, пласкі персонажі- невичерпна тема! Особисто мені ще не подобаються такі: " дівчина тендітна, пасивно- плаксива": тобто навкруги її всі захищають, люблять, а вона максимум, що може - грати чи малювати; "дитя дратуюче"- в сюжеті ролі не грає, веде себе нахабно, чомусь його вважають перспективним, але лінивим.
Пласкі персонажі - це цілий окремий вимір! (каламбур, бгг)
Насправді майстерність сторітелера в тому, щоби красиво обманути читача і показати персонажа об'ємним, хоча за ним насправді картонка стоїть. Всі персонажі - по суті, просто рядки в тексті, і щоби читач повірив у них, треба активувати його уяву, щоб він додумував складні риси за незначною деталлю.
Мистецтво, коротше.
"Дитя дратуюче" - це чудовий "осьовий персонаж"! Який весь час кудись лізе і робить щось одне й те саме. Він просто Є самим СОБОЮ. А його завдання не давати спокою головним героям)) Але "осьовим персонажем" може бути і просто цуценя, або папуга. Піастри! Піастри! )))
@@rodich75, так, Ви праві, якщо це вписано цікаво, і якщо цей персонаж не тільки дратує, а й допомагає, грає ще якусь роль. А якщо це " тяп-ляп", перс тільки вередує-психує і ні про що - то тільки неприємно читати. Як позитивний приклад також можу навести дівчинку з "Вбити пересмішника", негативний - троє молодших дітей з Наруто.
ну, на копача картоплі у сусідів, до яких він по лопату пішов, мають вурдалаки-упирі напасти, або, принаймні, примітити його :)
Ще люблю, коли Мері Сью використовується в образі другорядного персонажа, як певний тригер для розвитку протагоніста. Типу Каміни в Гуррен-Лагані (це манга).
Типу, щоби протагоніст заздрив? Або бісився?
Я згадую справжнього ковбоя у білому з "Ковбоя Бібопа".
@@vladstoryteller не звсім. Каміна був ідеальним старшим братом для головного героя Сімона. Так би мовити наставником. І щоб далі розвивати характер протагоніста, Каміна гине. Це стає мотиватором для Сімона. Ось такі ідеальні персонажі мені подобаються. Ті що введені в сюжет, щоб потім занигути.
Хоча в Бібопі дійсно Энді фон де Ониейт був подібним для спайка)))
@@palashik ну я би не сказав, що то Мері С'ю, бо не головний герой все ж таки.
@@vladstoryteller то вам так здається)) Він ідеальний, рішучий, жодного разу не помилився, і все в нього вдається)) Це ж точно повторює ваші слова в відео. Не всі Мері Сью протагоністи. А ви пишете, публікуєтесь десь? Цікаво. Я лише три місяці назад почав цим цікавитися.
Сам граюсь з написанням різного роду робіт.
@@palashik я би сказав, це меріс'юоїд)))
Так, я пишу. Кілька збірок, конкурси. У відео про Показувати/Розповідати було посилання на одне з оповідання. І ще на вкладці Спільнота на цьому каналі про перемогу в конкурсі писав, там є лінк.
Про "бливнюків" мій випадок, один з яких Мері С'ю. Проте, поки що вдається балансувати. Ніби і Мері має вразливості. Та і "бзизнюки" саме доповнюють, а не повторюю одна одну, бо мають різні історії та світогляди, і злі сили намагаються їх розколоти. Дякую за підказку точки посилиної уваги.
Я дуже радий, якщо допоміг конструктивно замислитися :)
Ти просто чудовий. Цікаво і продумано подаєш інформацію і логічно пояснюєш, чому типажі персонажів не працюють в сторітелінгу. Дякую🥰
Сьогодні я трішки занедужав, тож користуючись нагодою і вихідним, подивлюсь всі відео цього каналу і наваяю коментарів )
Я це звичайно ціную, але як би потім це не вийшло нам боком, друже.
Блін, забув, що ютюб, зі своїми домахуваннями може сприйняти це, як спам, чи втнути якусь іншу, неадекватну реакцію.
Сподіваюсь, що такого не буде адже мої коментарі неоднотипні і написані з різним інтервалом.
Я пробувала слухати якісь курси, читати книги зі сторітейлінгу. Але то все така фігня шокапець. Ну не дає мені це нічого. На відміну від Вас. ДЯКУЮ
Дякую вам за такі слова) я просто теж оце, що ви сказали, наспоживав свого часу, але саме Ютуб дав найбільше, через англомовних блогерів
Подвійний персонаж - це прямо оригінальні Розенкранц і Ґільденстерн. І як же круто це змінили у фанфік-п’єсі й екранізації
Повністю згоден)
вже колись написали історію про одного ідеального... правда, вбили укінці, щоби цікавіше було, і повчальніше. Надзвичайно популярна книжка, а Ви радите уникати таких :)
АХАХАХХАХАХХАХХАХАХХАХХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХАХАХАХХАХХА ЦЕ ПРЕКРАСНО
дивно та сумно, що так мало лайків. як на мене автор чудово справляється із завданням бути інформативним та розважати :(
Дякую на доброму слові) головне не вподобайки, а користь для тих кому це треба)
@@vladstoryteller так воно так, але краще, коли такі контентмейкери ще й отримують заслужену увагу і визнання, скажімо так. канал росте, розвивається, просувається в топи, про нього дізнається більше людей і в нас залишається менше літературного кринджу :)
Золоті слова)) але не над усім ми маємо контроль, щоб було так, як нам треба
Або доньку яка була вагітна дружино 0_0 xD, ці петельки)
дякую за хороший контент)
№8 - герой, який не вчиться на власних помилках і поре одну й ту ж саму дурню, вляпуючись у пригоди. І вже думаєш - ну давай, ось же вихід! Ні, знову все про💩. Як можна бути таким ідіотом? Хоча в одному серіалі (загалом не комедійному) зустрівся образ просирача, який мав саме комічний ефект.
Слушне доповнення! Це радше підтип того антигероя, бо я там казав про ідіотичних персонажів у типових горорах. Хоча те, про що ви кажете, може стосуватися будь-якого героя в історії.
Людина-Павук Тома Холланда
Це прекрасно, Владе)))
Хей, колего! Як справи?)
@@vladstoryteller живу, сторітелю (сценарно), радію твоєму блогу. Ні, ну правда доступно і дотепно! Давай ще)
@@ДаркаВласенко нехай сторітелиться!
😂 приклади про городи найулюбленіші!
6:55
Автор: уже плачете?
Я: сміюся вголос
Персонаж з динозаврами під підлогою має бути цікавішим, ніж персонаж зі скелетами у шафі. А якщо там ціла кімната наповнена скелетами? Але динозавр під підлогою це крутіше.
В історіях про Джокера і Бетмена мені дивно що люди не виїжджають з Готема попри небезпеку в місті .
Контраргумент: цивільні в Бахмуті
Спочатку комент і вподобайка, а потім вже перегляд відео)
У сторітелінгу це називається флешфорвард! :)
Стоп а про що комент писати коли ще відео не подивився?
@@infestor5961 про те, що спочатку комент і вподобайка, а поітм перегляд.
Найкращий блог про какавельки що я бачив! Де тут патреон? _В ванній?_ Під будильником... У маршутці??!??!
Привіт від Клятого Раціоналіста :)
Багато вас тут ходить, камєнти за собою не зачиняєте!
Патреона тоді не було, тепер є: www.patreon.com/vlad_storyteller
@@vladstoryteller дякую)
Та я вже регулярний на картку налаштував, а то у патреона комісія 15% якщо я правильно пам'ятаю, плюс оці всі конвертації в доляри і назад, страшне
Влада,ваші відео прекрасні🔥🔥🔥
Дякую вам за професійні дотепні корисні матеріали!
Слухаючи історію бідосі, я і плакала і сміялась одночасно 😅
Це було потужно
Персонаж #4 в решті виявився андроїдом 😁😂 от йому нічого не хотілося, а робив все, як казали 🗿
тю, точно))
Світ Дикого Села!
обожнюю ваші відоси. і корисно, і ржу))
1:55 Моя дружина :) Не знаю, кому як, а мені такий персонаж дуже цікавий :)
Марічка Нуденко та Марко Нуденко ;-)
Варіант)
Ми з подругою разом пишемо книгу і найбільша дилема за характери та відповідні вчинки персонажів)) може хоч ви допоможете😍
Саме тому не дивився "Людина зі сталі" про супермена, бо він як раз і є Мартін Стью, та щей з усіма зразу надздібностями. Аж гидко.
Гей, а криптоніт? А його соціальна адаптація? А пошуки місця серед людей? У нього є слабкості!
Інша справа, що сам фільм невдалий, але геть з інших причин.
@@vladstoryteller Ну звісно, дуже ж складно шукати своє місце серед жалюгідних хробаків, коли ти майже бог в усіх сенсах) ну а криптоніт це вже взагалі з пальця висмоктали, але ж от той же бетмен - звичайна людина, хоч і мільярдер, але з усіма людськими слабкостями, вже набагато більш живий і цікавий персонаж. Ну дійсно, Кларк Кент дуже невдалий у плані балансу герой. Могли йому хоча б залежність прописати якусь... У деяких новітніх серіалах та фільмах по коміксам, до речі, цей баланс у головних персонажів є
@@manticore1925 Але згадайте, коли Супермена вигадали - якраз коли треба було хоч трошки відчути віру в ідеали та людяність ;) Інша справа, що він дещо застарів уже, і переосмислити його здебільшого не вдалося.
Щодо Бетмена - так, він мені набагато більше подобається, бо зробив сам себе. Але не забувайте, що він антигерой.
@@vladstoryteller Дякую за відповідь. Згоден. Та у Голівуді не вміють в антигероїв, у них всі виходять як Доктор Зло, тільки виглядають по-різному. Якщо Ви фанат фантастики, то знаєте, що найкраща фантастика це не про супергероїв і не фентезі, а саме наукова, тобто SciFi, де наголос йде не на конкретного протагоніста, а на оточення і технології
@@manticore1925 Так, я люблю хард сай-фай, але щоби про цікавих персонажів теж не забували!
6:00 Комбо: Семеро з шостої камери.
Ціла ПАЧКА бідолах. Виглядає все так, ніби над ними знущаються просто тому, що так вирішив автор.
Помилка режиссера, мабуть, у тому, що познущатися вирішили раніше, ніж хоч якось розкриють вчинки, мотиви та характери. Тому дійство просто не сприймається всерйоз.
Едина цікава реалізація мері сью, яка мені зустрічалась це ванпачмен. Оскільки данний персонаж призваний скоріше вісміяти данний стереотип, ніж його експлатувати. Але нажалт твір все одно володіє мінусами, які відштовхують від нього( наприклад автори наліпили ну дуже багатоо проблем які можнаа вирішити лише розмовою)
коментар у просування каналу!! вподобайка!!
Вітаю з першою тисячею підписників!
Дякую! Ютуб всі вихідні відкидував на 950, але, схоже, врешті-решт змирився))
дякую, все чудово пояснюєте
Краще залишай англомовні варіанти, або просто використовуй відому Василину, жарт
Ліл, точно, Василина!
Та ні, краще дійсно тільки англомовні або якісь екзотичні.
Мені би було неприємно, якби казали, що, Романа Простенко тре той-во...
Бідолашні Тараси, й так напрягаються, майже кожного відео )
Сторітелінґ, персонажі, какавелька...
І все ж таки, відео й справді цікаві, це просто невичерпний матеріал! (А ще я побачив прототипи владових персонажів)
Бгг Вінішко-мен: Початок
@@vladstoryteller якщо дивитися всі твої відео уважно, то можна знайти всі зародки твоїх персонажів :з
А я люблю інколи почитати МеріСью)
Ой, та всі ми грішні... Всяке хочеться інколи)
Не згодна про лиходія. Не всі лиходії, в яких "відсутня" мотивація, роблять твір поганим. Оповідь - це історія про головного героя, а не про антагоніста. Автор має створити такий сюжет, коли ми будемо вболівати за протагоніста, для цього не оов'язково має показана мотивація лиходія. Бо в реальному житті деякі люди творять зло заради самого зла. У психопатів нема особливої мотивації, щоб убивати чи калічити, це - ілюзія, створена голівудськими сценаристами.
Історії це не реальне життя. Гарно пропрацювати мотивацію лиходія дуже важливо ще й тому, що надто багато тих самих фільмів це не робили або робили дуже погано.
8:32 "кордон з Польщею перекрили"
Як же багато змінилось з 2020 року... 😕
От візьму їх всіх зберу і напишу саркастичну комедію про них . Суто на поржати 😂
Лайк!
Цікаво слухати!
1:13 А може таки Максим Більненко?)
Марічка і Марко то геніально)))))))))
Коли йшлося про подвійного персонажа, я згадав про двійняшок Лютесів (спойлер: не зовсім двійняшки) з Bioshock: Infinite і про близюків з Outlast)
th-cam.com/video/LzvVEslbGP0/w-d-xo.html
th-cam.com/video/cjwTlOLlfVc/w-d-xo.html
th-cam.com/video/N0spaUFU8_s/w-d-xo.html
Щоправда в обох випадках йдеться про другорядних персонажів, які не є ні на боці антагоніста, ні на боці протагоніста.
Ну в Лютесів їх поведінка і схожість має сюжетне пояснення.
А в близнюків з Outlast це (той факт, що їх двоє) створює додаткові можливості, як в плані гротескних діалогів, які трошки віддають іронією (можна подивитись повну підбірку з фразами типу "я відчуваю сарказм" і "він має нас за ідіотів"), так і в механіці гри (тобто вже поза межами сторітелінгу)
Гарні приклади, коли це виправдано!
@@vladstoryteller і це радше виключення, що підтверджує правило.
"Подвійність" Лютесів використовується, як наочний приклад певних феноменів, які мають у сюжеті грі і повністю прояснюється ближче до завершення сюжету.
До того вони являють собою цікавинку, яку хочеться зрозуміти і розгадати, але яка не забирає надто багато часу.
Близнюки з Outlast це окремий цікавий випадок.
По-перше те, що їх двоє, має також чисто механічне значення у грі - від них важче втекти. Це те, з чим не зіткнеться читач книжки.
По-друге їх "подвійність" не дуже сильно кидається в очі на фоні тої всратості, що коїться в Outlast)
Ще цікавий випадок з Outlast: Whistleblower - персонаж на ім'я Деніс, в голові якого живуть одразу три "особистості".
Він один, але його теж ніби можна вважати "потрійним" персонажем. Знову ж таки це нічим особливо не виділяється серед усього гротеску, що там відбувається)
Подумав трохи і зрозумів, що ніколи не стикався в книжках, які читав, з подвійними персонажами. Не просто так)
Щось свіженьке )
натяк на останню трилогію ЗВ і головну героїню такий товстий, що це вже майже тонко)
Знаєте, коли ви розказали про ідеальних протагоністів, то я подумала, що досить цікавою була б історія, де протагоніст поводиться як Марті Стью, але розчаровується в світі, який не так працює. А потім я згадала, що "Дон Кіхот" - це подібне.. Ну, в принципі мене рідко що цікавить із шкільної програми (на даний момент це лише "Хіба ревуть воли..", "Перевтілення", "Дон Кіхот" ну, може ще щось, але не так сильно). І, так я дедінсайд, емо тощо.
Це деконструкція кліше, дуже цікаво може вийти, і зовсім по-іншому, ніж Дон Кіхот
В п'ятому пункті прям сюжет Макс Пейн
Для ігор це ще нічого, бо там історія зазвичай не головне.
Цікаво було би почитати книгу де героя виставляють прямо суперкрутим, але чим далі тим більше читачі його ненавидять, і саме це намагався втілити автор
Ти що, а двоє справедливих курчати, вониж бомбезні!
Це комічний ефект, чи не так?) Для цього норм.
@@vladstoryteller мені не смішно, просто мило.
Про закритий кордон з Польщею прям спророкували😅
Жах
А я от прямо таки мрію побачити універсально ідеального персонажа.Бо якось нудно коли ти ставиш питання ну і де ж його недолік і тобі завжди дають відповідь
Бляха я реально заржав на моменті з метеоритом
Так-так, пишу з 2023 р. Ану, детальніше про перекриття кордону в Польщі. Оракул? 😜
О ні)))
Дарт Вейдер того й такий крутий, що йому спочатку взагалі чхати на Люка - він шукає креслення зірки смерті. І йому б все б вдалося, якби не тупі підлеглі, що прогавили капсулу з дроїдами. Того коли він цих підлеглих душить, я його розумію…
Вже в цьому випуску можна побачити зародження Олежи та безіменного нероби з келихом Денисом😊
До речі, неробу звати Антоній, і щось він уже давно ніц не робить...
Бідося - переказ сюжету Джокера
Йой! Ви що, зазирнули до сценарію нового відео, яке я зараз пишу?!
@@vladstoryteller про джокера щось буде?
@@oleh5109 🤡🤡🤡
1:55 шо він син божий
Все чекала жартів про Стефаника під час третього персонажу
Гарі Поттер такий! - ненавиджу!Щей обраний!
Так, він обраний. Але як персонаж розвивається досить цікаво, це про дорослішання і так далі.
Ааа, я не можу відірватися від переглядів цих відео вже півдня, у мене ж є інші заняття )))
Це вам ще пощастило підписатись, коли в мене контенту вже багато)
...або не пощастило, з точки зору вашої роботи. Цейво, споживайте відповідально, будь ласочка!)
@@vladstoryteller бачте як я майстерно викликаю у вас почуття провини за моє споживання контенту )))
Відео щойно почалося, а я вже втямила, що поводжуся так, що люди вбачають у мені Мері С'ю! Трясця!
Що це за мелодія на 11:44? 😅
Ох, щось безкоштовне з Аудіо Лайбрарі)
Дідівське коріння подвійного персонажу це літописні Аскольд та Дір.
Цікаве спостереження))
У Хайнлайна такий був й не один, Майк та Проф. А втім там майже всі безконфліктно бездоганні ) в Місяць Суврий Господар
Цікаво, а чи читав ти пародію на супергароїку "One Punch Man"? Головний герой найідеальныший (для жанру), він все може робити із легкісттю. Здавалосяб чи цікаво за тим спостерігати? Дуже цікаво.
Тому що там фокус свідомо на несподіваному дослідженні супергеройського кліше)
Всьо, какавелька буде тепер і в моєму мовному арсеналі)
Благаю, лише не жбурляйтеся...
Персонаж №5 - це схоже Макс Пейн з одної з моїх найулюбленіших комп'ютерних ігор :)
Так, іграм можна, особливо шутерам: там не сторітелінг на першому місці))