Правильно. але я пішов ше дальше. Я теж збираю. і одному теж треба було в щолодне поставити. То просто на 20% більшу потужність взяв. А обігрівачу поклав шоб трима завжди не нижче 0. Так перемотане в утеплювачі Та в ящику. в 3 шари. Тепло так зберігається. Шо ппц. Бере мізер для обігріву. Головне утеплювач офігенно перемотати.
Зачем собирать 48 вольтную систему? Для камер хватило бы и 12 вольтной системы. Или на 24 видивит по максимуму по 220 вольт. Литийферум полимерные не боятся морозов
Респект Вам за "відповідальність"! Юзаю Ваш виріб майже рік, свідомо відмовився від гарантії задля своїх потреб...усе працює як треба! Наснаги! Перемоги Нам!
Якщо буде щось не так - все одно звертайтесь, зробимо. Напевно так сказав через наданий пароль БМС. В нас було декілька гарантійних ремонтів батарей для скутерів. Як з'ясувалось один клієнт поміняв параметри захисту та калібрування напруги, інший взагалі вибрав хімію Li-ion з верхнім порогом 4.2в.
Гарне відео! Головне чесно і дуже відповідально! За українську окрема подяка!. Якщо прочитаєте комент,та буде час. Є бажання купити у вас ці акуми . Для експериментів,займаюсь ремонтом кислотних акб . Дуже цікаво що там за технологія. Я із Запоріжжя,хоча розумію що було давно .
У нас, в Запорожье, никто на украинском не говорит, разве что кассиры, которых заставили, такие как фарион, которая уже в могиле. Так что хватит выёбываться со своей укромойвой. Я же прекрасно знаю, что вы все на ней тоже не балакаете. Зато в интернете какие "патриёты щирые", но почему-то до сих пор не в окопе, мойву свою не горите желанием защищать )
Не знаю чи пропонували. Автору відео раджу зняти відео про ці "карбонові" акумулятори. І дохлий акумулятор розрізати корпус шоб показати шо вони собою являють. Може виявитися що це якийсь звичайний AGM чи GEL акум по значно завищеній ціні. Деякі виробники часто роблять таку маніпуляцію, наприклад APC клеїть на акумулятори бренду CSB свою наклейку і вуаля ціна х2 рази. Хоча це одна і та ж батарея.
А яка може ще бути свинцева батарея?! Хахахахахаха 😂🤣😅 Свинець весь однаковий. Зі свинцем як не маніпулюй, його характеристики від того не зміняться і він не стане ємніснішим! Літій один хєр має більшу ємність на кілограм ваги в три рази і літій набагато нижчі температури може витримувати, а ніж свинець. Свинець - це вже прошлий вєк, хоч ти його тяговим назвеш, хоч кальцієвим, хоч бошовським - він не зможе витримувати такі навантаження, як літій! Чому на автомобілі ставлять до цих пір свинець? Відповідь дуже проста - він не взривається і не загоряється як літій і дуже простий і дешевий у виготовленні! Ось і вся перевага свинцю перед літієм! Не потрібно ставити свинець! Використовуйте літій всюди, зараз його дохєра на ринку!
APC просто продает аккумуляторы других производителей под своим брендом, сама APC никогда не выпускала аккумуляторы, и тут особо ничего страшного нет. Но вот когда заявляют характеристики, которые не соответствуют реальным - это уже мошенничество, как в этом примере с axioma energy
@@ВолодимирСкаржевський-э6п, ну про те чому встановлюють на авто свинець, а не літій, то трошки бред, по вашій логіці і електромобілі мають бути на свинцевих акумах. В авто ставлять свинець, бо він краще підходить для мінусових температур, ось і все
@temamart-k по якій такій моїй логіці на електромобілі краще ставити свинець, а не літій? Де я таке писав? Шо за брєд ти пишеш? Я навпаки топлю проти свинцю і всіма руками за літій! З мінусовими температурами я незнаю! Можна підігрів акамулятора зробити, якщо треба!
Ніколи не давав гарантії на матеріали і обладнання (якщо тільки я не сам то обладнання робив). Надавав гарантію тільки на роботу. Краще б був залізофосфат із підігрівом. І так, сервісні центри у нас хитро зроблені, тому гарантії більше одного року я ніколи серйозно не сприймав.
Старі ліфери не боялися морозу, у мене була б/у 12 вольтова 180 амперна збірка ребристих акб, стояли в гаражі на підлозі, в -20 віддавали 64 ампери на насос близько години, притому ще через другий інвертор робив будинок по освітленні (вечір). На початках по дурості їх вскип'ятив, близько 20 вольт 😅було, потім встановив активний балансир і забув про обслуговування. Були моменти батько розряджав майже до нуля (відсутня плата захисту) кілька разів, коротше пілюлєй получали і всеодно живі були. Так відійшов від теми, промайнула думка якщо вкопатися в землю нижче глибини промерзання, загерметизувати кейс з акб, добавити в кейс силікагелю і засипати землею. Теоретично температура круглий рік буде близько 5 - 15 градусів, площа землі ефективно буде забирати тепло від працюючої акб.
Розряджати до -20 можна ліфер, а от заряджати неможна , в деяких в даташиті бачив -5 на заряд ,в деяких 0, при заряді в мінусових температурах там на аноді чи катоді наростають шипи, і відбувається пошкодження незворотні, аж до кз банки.
@@МиколаЗахарченко-ц4г згоден, але проблем з зарядом не було навіть в - 27 ( 3 дні при яркому сонці ) А от знайомий купив готовий ліфер в корпусі, так його на балконі зимою роздуло, про ток заряду не знаю.
це були елементи CALB, одни з перших, там склад трохи відрізнявся. Не знаю які наслідки, але заряджати в мінус теж не можна. Сучасні елементи якщо один заряд в мінус, то можна викидати у смітник.
... День добрий з Полтави! 🤗... Вчора зустрів вас на просторах нету😉....слухав....я сам радіомеханік по професії. І короткохвильовик любитель...все в тему і технічно грамотно👍......як кажуть бачиш добру здорову їжу, аж у самого слюна тече😄, я до того що мабуть і мені прийдеться до вас колись звернутися по енергоакумулюючі девайси🙂....у вас практичний досвід по придбанню різних енергетичних комірок, та електронних прибамбасів автоматики...не кидайте цю справу!!!, я сам у свій час працював у "биттехніка"...з людьми...це інколи не легко, та плюс техніка і всім треба вгодити, а у кожного свій характер... і прибамбаси😄👍❤️
@@alternativeenergy2022 хозяин заглядывал в БМС ТА НЕ БАЧИВ ШО АКУМСДЫХАЕТ!!!? Указано в эксплуатации трэба делать обслужку свинца хоть воду подливать та надо хоть раз в год десульфатацию делать,и зачем ему не проживаемому такая мощя 4х100х48х0.8 та поделить на камеру відеонагляд в 20 ват = 768 часса или 32 доби на 6:37 часу каждых 8038х4=35752 гр., а 3 года меняй хватит аж 18 років 4х1540 гр. = 6160 гр. HILUX Аккумулятор 6 CT-60-R hlx004
Дякую за відео. Як завжди, спочатку лайк, потім перегляд 😊 До речі, у своїх відео ви досить часто вживаєте фразу "В кінці кінців" За можливості, замініть на "Врешті-решт". 😉 Успіхів!
От всего сердца хочется поблагодарить автора за ПОРЯДОЧНОСТЬ по отношению к своей работе, к клиенту. Хотя это и очень дорого стоит. Теперь такое не в моде, все хотят урвать. Сам в молодости занимался ремонтами телерадио и всего что розетку. Гарантию давал только на свою работу двойную. А с владельцев брал в два раза ниже тарифа. План при этом выполнял. Очередь была 2÷3и года ко мне. И поэтому я вас понимаю. За кислотные батареи... . Они в автомобиле служат 3÷5лет если к ним не "лазить". А в СЭС они точьно до 4х лет и тоже если подключил и забыл, как в этом случае. Кислотный есть кислотный. Но хочу сказать у меня они в авто крутят от 10лет и 7месяцев до 11лет и 3месяцев. Езжу с 74г. А вот теперешний 0407 на нём вплавлено апрель 2007г покупал и сам слежу. Эту зиму ещё крутил и езжу. Так что бы и он и те что ранее были, и долго работали за ними уход нужен как за младенцем. В последовательной системе 48в, как там в СЭС балансир только гробит(без ухода). Нужно периодически каждый отдельно (или все в паралель) заряжать и дать после им (прийти в себя). Но в любом случае в СЭС они ПОСТОЯННО! ПЕРЕГРУЖАЮТСЯ, да ещё и без присмотра. Поэтому то они и больше 3х лет не тянут. А там 15 !гарантия. Не ведитесь на рекламу.
СЭС тут вообще не при чем. В случае, что на видео, мы имеем дело с браком. А в целом свинец умирает от постоянных, зачастую ежедневных, глубоких разрядов. Все же как думают: написано 12В 100А*ч - значит, можно снять 1.2кВт*ч, и разряжают в нулину. А свинец такого не терпит, если при 30% разряде ресурс составляет 1000-1500 циклов, то при высадке на 70% ресурса остается хорошо, если на 300 циклов. А в автомобиле вообще другая история. Там у аккумулятора задача один раз запустить двигатель, потратив 2-3% емкости, после чего он становится на подзарядку. Поэтому аккумуляторы служат и по пять, и по десять лет, если их не мучить зимой и не высаживать в нулину.
Респект за відео. Добре, що я так не попався. Думав над гелем для інвертора, але переконали, що якщо кожного дня його ганяти заряд-розряд його на довго не вистачить. Купив LifePo і задоволений піпєц.
Свинець при мінусових температурах теж не живе. Тай при плюсовій в мене agm прожив 1.5 року. Брав у вас ліфер, зробив саморобний дбж на основі інвертора свіповер, флетпаку і плат авр і контролю заряду. Поки гуд😊 Ще думаю поставити на цю сістєму сонячні панелі. Є щось у вас можна полікристал?
Якщо приміщення не житлове і власник навіть не навідується, а зі споживачів тільки відеонагляд. То запитання: а нафіга всі ці дикі заморочки з величезними дорогущими акумуляторами, інверторами і взагалі навіщо 220? Можна було все зробити на 12 або 24 вольти на б/у блоці від електромобіля.
@@nixer_ обслужка свинца хоть воду подливать та надо хоть раз в год десульфатацию делать,и зачем ему не проживаемому такая мощя 4х100х48х0.8 та поделить на камеру відеонагляд в 20 ват = 768 часса или 32 доби на 6:37 часу каждых 8038х4=35752 гр., а 3 года меняй хватит аж 18 років 4х1540 гр. = 6160 гр. HILUX Аккумулятор 6 CT-60-R hlx004 Пусковой ток: 510.00 А
От я, тільки, не зрозумів. Як на замкненій батареї може бути быльшабільша напруга чим на не замкнутих, при послідовному їх з'єднанні? До того ж в кожній батареї є 6 елементів. То що, замкнули всі 6 одночасно? Може це не батарея, а балансир? І, для чого балансир свинцевим акумуляторам, якщо вони не бояться перезарядження, і продовжують проводити струм після досягнення зарядження?
Що таке опір батареї і чим він вимірюється, коротко і на пальцях просто поясніить!!! Завжди мова велась про ємність акб, що є основою накопичення і збереження енергії !!!@@nixer_
обслуживаемый малотяговый почему не рассматриваете? С моей точки зрения или лифер или обслуживаемый свинец! себе брал ромбат темплест 120а.ч 12в в прошлом году по 5500гр
@@АлександрМолочный-б8х Дані аккумулятори фірми "GS Yuasa Battery Germany Gmbh" (Дюсельдорф , ЕС) вироблені на заводі компанії "Yuasa Battery (UK) Ltd" Unit 22, Rassau Industrial EstateRassau, Ebbw Vale NP23 5SD, Велика Британія- тому вони стільки і попрацювали!
в мене в мотоциклі стояв гелевий Yuasa (він там стояв ще з Японії), так от він пропрацював років 7 чи 8, і потім ще 2-3 роки в мопеді. Ото якість! Але й ціна у оригінальних Yuasa захмарна, отже доводиться брати щось дешевше, але воно й псується швидше.
Автору респект за чесную работу, маловато таких людей, теперь точно знаю где буду куплять оборудывание, подписан, смотрю, лайкаю, автору и команде всего хорошего.
Доброго дня. В мене і двох моїх сусідів по чотири точно такі ж акуми (axioma carbon 200). Купували всі разом 7.07.21. По цей час ні в кого немає з ними проблем (нам напевно повезло). На сайті продавця було вказано гарантія 3 роки на БУФЕРНИЙ режим, а на ЦИКЛІЧНИЙ 1рік. Єдине що на акумі вказано 14.3v для циклічного режиму, це для нього ДУЖЕ БАГАТО, вони при 14.1 вже нагріваються, при 14.2 вже гарячі. Тримаю влітку 13.9, зимою 14. Балансири стоять такі ж самі як на відео. В приміщенні, де знаходиться станція, менше 10°С не буває. Вам напевно щось браковане попалось. Дякую за відео 👍👍👍
Якщо вони не розряджаються нижче 70% і не заряджаються струмом вище 0,1С, то можуть пару років проіснувати. Але ємності там вже половини нема, скоріш за все((. Сам почав зі свинцю колись, але зараз його треба забути, як страшний сон)). Його місце лише під капотом авто.
Повністю з вами згоден. На той час коли було потрібно не знайшов готового рішення lifepo4. Та й зараз це для мене трохи складно (bms, балансування). В будь якому випадку коли відригне) якийсь один з чотирьох буду шукати рішення з lifepo4.
Есть один росиянский блогер который установил фуру таких ( типа таких ) акб 96 штук - прошел год наверно осталось немного - ждем ролик у удивленной рожей хозяина когда все это " добро " пойдет на свалку и прийдется опять 2 лимона выкидывать ) Вам спасибо за " правду " в очередной раз . Лично мое мнение если вы предупреждали хозяина что они помрут и нет там того что написано 3000 - 8000 циклов то вы не чего не должны - тем более менять по гарантии - максимум могли продать в рассрочку литий 🤔 .
Указано в эксплуатации трэба делать обслужку свинца хоть воду подливать та надо хоть раз в год десульфатацию делать,и зачем ему не проживаемому такая мощя 4х100х48х0.8 та поделить на камеру відеонагляд в 20 ват = 768 часса или 32 доби на 6:37 часу каждых 8038х4=35752 гр., а 3 года меняй хватит аж 18 років 4х1540 гр. = 6160 гр. HILUX Аккумулятор 6 CT-60-R hlx004
@@v-nidzy-v Долго ждать не пришлось ) зимой проипали толи генератор забыли завести - толи не завелся автоматом от криворукости установщиков половина или больше половина их ЗАМЕРЗЛА ! ) и вздулась - потрескались - там толи гостиница в горах или под горой в лесу типа отдыха . Как устоновив оборудования на пару лямов не стелать обогрев или подогрев помещения - это ж да кокого в помещении опустилась температура что по вздувались акб ) .
@@Romzes_Pra а ви даташит будь якого lifepo4 почитайте, там написано що заряджати при мінусових неможна, там починають наростати кристали жиліза в виді шипів і банку коротить. ненада -30, достатньо зарядить великим струмом при -10 і ліферу хана, при мінусових здається допускається заряд не більше 0,2С, точно не памятаю
"по правильному" балансир мав би балансувати не окремі акумулятори, а окремі банки у всіх акумуляторах разом. Нажаль, у звичайних свинцевих батареях це неможливо, бо перемички між банками стоять всередині, та причепитися до них нормлально не вийде. Тут хіба що можна самому збирати батарею з окремих двохвольтових елементів OPzS
Воно то так, але ж в більшості випадків до свинцевих батарей відношення таке, що воно має все якось само "з божою поміччю" працювати. Де термокомпенсація, де хоча б побатарейний контроль напруги? Зате вкінці-кінців найпростіше звалити все на клятий свинець...
@@pro_electro_uaпередивився уважно, згоден, показує 0,7 Om. Розряду нижче 50в не було, це стоїть в налаштуваннях, відповідно який не був різний опір по 12в акумуляторам, напруга однієї батареї неповинна знизитись нижче 11,5в. Припустив що КЗ пластин, бо 20в при заряді, забирає все на себе.
@@alternativeenergy2022Якби було КЗ, було б 0 Вольт, а не 20. А 20 Вольт під час заряджання - це внутрішній обрив, одна з пластин відгнила просто. Тому й такий великий внутрішній опір. Масова несправність для 99% сучасних свинцевих акумів, від дрібних UPS-них до великих. При цьому без навантаження напруга більш-менш нормальна, але ані навантаження не тримає, ані заряд не бере. Таке тільки на вторсировину :(
Ну таке собі, в мене були колись і сторожа, які пиячили, і собаки яких треба постійно годувати. Останні 3 роки сигналізація та відеоспостереження, можна спокійно спати.
@@alternativeenergy2022 на влітку можна купити глушілку сигналів за 60-80 дол і все бери що хочеш ..я так поставив собі на електронний на автоматичні ворота невідкиєш поки невідлючиш кодом глушілку а електронний собака на детекторі це просто супер мій сусід чуть інфарк незловив коли прийшов (позичити ) дрова біг аж мешта погубив
@@alternativeenergy2022 І шо воно дасть, коли ви за 100 км? Ну побачите ви, як хтось вночі ламає решітку і залазить в будинок, далі що? Як показала практика, наша доблєсна поліція зовсім не поспішає їхати на виклик. Добре якщо годин в 10 ранку вони будуть. За цей час винесуть все, а якщо система змонтована так, що реєстратор в тій же будівлі, то і архів відеоспостереження разом з інвертором і акумуляторами.
Не тільки на підводних човнах. На всіх кораблях! Стоїть свинець десятиріччями. Бо обслуговується так як треба, а не через тухес. А тут зовсім не обслуговувався.
на нконі брав цієї зими 105 Ан 4 комірки 3,2 вольта, 0,33 опір, EVE, загалом 5000 грн (доставкою містекспресом). Якщо тут 4х то 20000 виходе але без кейсу і дротами (і без бмс).
Не зрозуміло, що ви написали. Вартість 1 елемента EVE 105Ah M4 на NCON всім відома і складає 30€ + 4€ доставка (≈1400грн). Це при умові, якщо NCON вказує занижену у два рази вартість, при цьому покупець не сплачує ніякі митні платежі. Митна служба обіцяла прикрити цю можливість для некомерційних вантажів (перевізників зобов'яжуть надавати митні декларації, а в Європі вони є у всіх покупців). У нас офіційно везений з фабрики та розмитнений товар. Роздрібна ціна EVE 105Ah з нержавіючими втулками M6 (додатково коштує 2$) = 1900грн, знижка може бути в залежності від кількості.
@@alternativeenergy2022 прямо зараз на сайті 4шт- Eve LF105 Prismatic 105 Ач - 105 А LiFePO4 - 3,2 В - A-Grade - 28,75 € (це реальна не занижена ціна) разом з доставкою 130,84 € (5333,13грн) - в 2022 році неоподатковувану вартість посилок, що завозяться на митну територію України, збільшили зі 100 до 150 євро, вибачте про яке мито йде мова?
Приветствую. А каким лучше прибором замерять сопротивление? Обычным мультиметром unit не выйдет замерить? Нужно покупать специальный прибор? И еще вопрос Вы в этой сборке не использовали балансиры?
LiFePO4 постави в компютерний упс працює набагато краще ніж свинцеві. Всі свинцеві акуми мають обсужуватись бо всі мають сульфатацію пластин а при перезаряді ше посипатись можуть . Що року замінював акум в безперебійнику синець швитко ємність втачає . Самі акуми які довго живуть то Ca/Ca доливати дистильваної води . В AGM чи GEL вода непоможе ще швитше посипеться або сульфат коротне пластини
Доброго всім здоров'я. Питання. Глубинний насос 0.75Кв. Пускові токи ясно в три рази більші. Який мінімум акум взяти ( емність і вольтаж) щоб насос запустився і якої номінальної потужності треба ДБЖ ? ( Розглядаю Ліфер + ДЖБ низковольтні трансформаторні, типу Логік Повер)
З власного досвіду. Трішки більше ніж рік пропрацювали 2 акуми свинцеві. також на сонячній станції. Потім все, емність каюк. Тепер замінив на залізофосфатні. Висновок один - сонячну станцію розраховують на довгий період часу, це не пів року - рік. Тут однозначно не звичайні акуми потрібно підключати. Або замінювати акуми щороку.
Скажіть будь ласка, Чи є якісь варіанти балансувати ці свинцеві акуми при зарядці, якась БМС по аналогії з літієм. ХОча вони і послідовні, але ж чи можна якось впливати на процес заряду...?.. Типу заряджати якось кожен "індивідувально", а розряджались щоб послідовно (якщо треба така напруга 12*4)... ?
Можливо кожну 12в батарею заряджати окремим зарядним пристроєм. Але є один недолік = якщо один бж вийде з ладу, знов буде біда, при розряді розряджена батарея знизиться до 0в.
Тут хоч би моніторинг напруги по кожній батареї вствновити. І бажано, щоб інвертор про це міг знати і контролювати заряд/розряд зважаючи на напруги окремих батарей, а не тільки на сумарну напругу збірки.
@@alternativeenergy2022У Вашій сфері діяльності просто необхідно якщо не самому цікавитись електронікою, то мати партнера, що б добре розбирався в цьому і зміг розробляти і виготовляти нескладні електронні пристрої. В даному випадку Ви й самі знаєте, що в такому інверторі не передбачений контроль напруг окремих батарей. Мене особисто це неприємно дивує, як і відсутність термокомпенсації напруги. То ж що тут дивуватись у відмові по гарантії, якщо самому не можна бути впевненому у дотриманні базових умов експлуатації? А кустарним способом це можна спробувати реалізувати, наприклад, за допомогою 4S JK-BMS у режимі Li-Ion, під'єднавши балансувальні провода до батарей через резистивні дільники напруги з коефіцієнтом 0,29 (14.4/4.2) і налаштувавши потрібні пороги захисту в меню. Звісно, функцію балансування потрібно буде вимкнути, а силові контакти використати в якості управляючих для сповіщення/сигналізації чи задіяння захисту.
Я добре розбираюсь в електроніці, але в мене немає бажання займатися кулібію. Свинець своє віджив. Ми робимо сучасні рішення і якщо нам щось не зрозуміло - запитуємо у китайців. З приводу вашої пропозиції поставити БМС 4s з резисторами на свинець - це марне припущення. Батарея повинна або працювати в широкому діапазоні, а інвертор у вузькому (без спрацювання захисту БМС), або мати БМС зі зворотнім зв'язком. Якщо налаштувати на звичайній БМС пороги захисту, при цьому інвертор вийде за межі цих порогів - у багатьох випадках інвертор може вийти з ладу.@@Blackened-h7n
Лужні - непоширені, кількість циклів більше ніж у звичайних свинцевих, але все одно далеко до ліферу. В Європі на автономних опорах освітлення на дорогах встановлюється морозостійкий ліфер - літій тітанат і це єдине правильне рішення у таких умовах використання.
Я використовую лужні акумулятори в них низький рівень ККД в мене 20% вони старі але вони не бояться морозу глибокого розряду короткого замикання. Я їх використовую влітку коли надлишок енергії сонця
@@user-sol В мене на електроавто стоять лужні. Їм більше 20-ти років. Видають 100% від заявленної ємності. Міняти електроліт раз в 5 років, який коштує копійки і все. При зарядці до повного, 10% виходить на нагрів ЗУ та батарей, думаю на літії не набагато меньше.
на скільки пам'ятаю є моделі не з підігрівом, а з сухим контактом, за допомогою якого можна керувати силовим реле, а в додатку визначити умови за яких подається сигнал (наприклад температура 0 градусів)
@@alternativeenergy2022 ні, достатньо моделі, у якої в кінці HC. Там є додатковий мосфет і мінусовий кабель. Мосфет закривається при заданій температурі і мати або нагрівальний дріт гріють акб. Обмеження по струму треба пошукати але вцілому дуже гнучка конструкція. Останнім часом такі використовую на АКБ, що працюють в полях.
Зрозумів. Це я сплутав з сухим контактом на БМС зі зворотнім зв'язком. Який струм витримує цей мосфет? Якщо батарея та БМС налаштовані під 48в, то живлення підігріву йде на 12в? Споживання струму можна розрахувати по довжині углеродного кабелю.@@Shilik
@@alternativeenergy2022 ні, живлення буде 48В. Мати треба підключати послідовно, або використовувати нагрівальний дріт відповідної довжини. По моїм розрахункам струм може бути до 10А, але краще спитати китайців. Я більше 2А не використовував, бо тоді буде не рівномірний нагрів.
Я їм цю інформацію з сайту казав декілька разів. На що відповіли - це зберігання, а експлуатація тільки при плюсовій температурі. Розмову по телефону навіть записав, вже не захотів виносити це сміття у відео.
якщо балансир не справляється то на деяких акумуляторах може бути або перезаряд або перерозряд, особливо якщо вони попередньо не були вирівняні. тому тут не варто казати що точно акумулятори фігня. їх можна вбити неправильною експлуатацією
Початковий вирівнюючий заряд ні хто не робив. Раз хоча б на рік вирівнюючий підзаряд теж ні хто не робив. Які були налаштування інвертора на заряр/розряд цих АКБ - я з відео так і не почув... Я б за такого підходу теж відмовив у гарантії саме з причин не правильної експлуатації АКБ, во вона такою і була, нажаль.
А як поведуть такі аккумулятори в системі на 12 вольт? Я розумію, що потужність такої системи буде не велика. А якщо вистачить, чи декілька систем на 12 вольт на різні пристрої цей аккум буде 3000 циклів працювати?
в 12в системі не буде проблеми збільшення опору окремої батареї і як наслідок передчасного виходу з ладу. А з приводу циклів правильно написали - маячня.
Батарея Li-ion SK Innovation Hyundai Ioniq 5 має блоки 6s2p (2.4кВт). Вони начебто не мають проблем з сепаратором як у LG, але доцільність використання 6s у 24V системі дуже сумнівна (так само 12s у 48V системі). Подивіться попереднє відео (Чому вибухають літієві батареї зроблені з хімії NMC та NCA), я там про це розповідав.
треба ще враховувати різницю у кількості циклів між новим lifepo4 та новим NMC (мінімум у два рази перевага ліфера). Якщо використання буде у буферному режимі (мінімум циклів), то деградація хімій буде практично однакова з роками. @@АлександрКлунный-б9ю
вітаю! збирав собі систему автономного живлення на базі гібридного сонячного інвертора, 3 кВА, 24 В, у якості накопичувача енергії збірка з 6 гелевих акумуляторів, 3х2, до кожної частини паралельно з'єднаних акумуляторів приєднав реле напруги, яке при досягненні критично високої напруги (13,8 В) скидає надлишок через звичайну 12 В лампочку 20 Вт. На інверторі виставлено максимальну напругу заряду 27 В, зараз на обох реле показує 13,6 В. Це дозволяє запобігти перезаряду акумулятора. Що я зробив не так? Реле коштує 160 грн... для моєї збірки потрібно було 2 шт, у вашому випадку - 4 шт...
по факту, через лампочку струм йшов періодично лише протягом першої доби, поки акумулятори заряджалися вперше і вирівнювалися по напрузі. зараз лампочка не загоряється@@холмс-ь4т
Вітаю. Так експериментувати можливо тільки у себе вдома, при цьому потужність скидання буде залежати від різниці опору і з часом воно буде мінятися. Повісити таку гірлянду клієнтам, щоб компенсувати різницю опору, не уявляється можливим.
@@alternativeenergy2022 була ще ідея підключити замість лампочки клеми сусідньої групи акумуляторів, щоб таким чином прискорити вирівнювання напруг двох груп
ненадійно, вважаю краще зробити з цих свинцевих батарей малопотужну 12в систему, а для 24в інвертора зібрати Lifepo4, зараз ціна на ліфер на рівні свинця@@aguaponicsua
На морозе нельзя эксплуатировать литий железо фосфат ? Но у нас в городе есть аккумуляторные троллейбусы, там именно такие . Троллейбусы ездят и летом и зимой. А еще есть литий - титанат, то вообще бомба - за 10 минут заряжается )
Не зовсім так "не можна на морозі". Розряджати можна. Не можна заряджати LiFePO4 при темпаратурі акумів нижче хоча б +5°Ц. Коли такі акуми експлуатуються у транспорті, там вживаються заходи для цього.
Мої, на 100А*год, двохрічної давності, фірми аксіома, мали 4-5 мОм. Але ємності реальної мали 5- 30 А*год (їх 8 шт було). Тому, опір ні про що не скаже. Здав їх на свинець і відчув красу життя з літієм😊!
@@SeRgEy_fOrTuNa Я Имею железнодорожные щелочные акумы 1972г. выпуска, ими последний раз пользовался лет 20т назад. В прошлом году когда начали регулярно отключать свет достал из закромов оказалось они в прекрасном рабочем состоянии и еще любому литий-ионному по времени разряда фору дадут. Один был сухой, ради прикола купил в хоз магазине щелочной порошок для прочистки труб, на глаз разбавил дистиллированной водой, заправил шприцом в акум и работает как миленький
Logicpower має одну перевагу - вони повернули мені гроші за всі три акуми, які я в них брав. Жоден з трьох agm і гель не показали свою ємність на старті, і за пів року деградували. Більше ніколи.
З такими конторами це не допоможе. Практично всі хто продають в Україні сонячні інвертора або подібне обладнання не мають ніякого сервісу, тому зрозуміти чия провина неможливо.
Якщо завезли звичайні гелеві батареї а продають як покращені, то безумовно - розвод. А чи можете Ви це доказати? Щодо самої технології додавання вуглецю в мінусові пластини, то це не видумка і не розвод. Така існує і має свої особливості. Треба підтвердження від "буржуїв"? Загугліть запит "Lead Carbon Victron", там і про основні переваги довідаєтесь.
@@alternativeenergy2022 Не існує присадки до пластин чи намазки карбону чи вуглецю чи як ще його назвати-не плутати з графеном. Я сам взяв та повернув постачальнику псевдокарбон-завищений опір , грються , завищена напруга заряду.І до речі, ніхто вже й не возить. А карбон там був у пластику тільки )
1:50 - Який ідіот сказав що свинцево кислотні акуакумуляти можна заряджати струмом 0,5С тим паче 1,0С. Та такими струмами на віть розряджати тривали час неможна неможна. Типовий струм заряду це 0,1С, я к дуже вже хочеться по швидше це 0,15С. Все що більше не то що просто зменшує його ємність. При стуму 0.5С тим паче 1,0 це вбити акумулятор через десть тридцять циклів повних циклів. Я к це почув від автора це вже можна було далі не слухати. Далі чудо Кислотно-карбонові акумулятори. Це чергова фішка від китайців. Як звісно сама пособі не збільшує кількість циклів. Це відома "фішка" яку стали ще двадцять років тому використовувати на літієвих акумуляторах. Тоді немодно було вставити електроні балансири, бо було дорого. Фактично це є такий собі внутрішній варистор, чи балансувальний опір який не дає перезарядити акумулятор. Особливо це важливо при послідовному з'єднані як вданому випадку. По суті при правильних режимах експлуатації. Це пасивний балансир який вирівнює заряд, але притому збільшується струм саморозряду. Чому з часом від цього відмовили в літій іонних акумуляторах. Це їх швидко саморозряжало за пару місяців. А через півроку зберігання вбивала їх повністю. Для свинцевих акумуляторів це звісно не так актуально але все ж треба мати на увазі. І звісно вишенька. Це яким чином така новація збільшить кількість циклів заряд розряд в десть раз. В це міг повірити пересічний громадянин якому це вдихували АФЕРИСТИ , тобто замовник. А автор як "профі" це мав розуміти та пояснити замовнику, що чуда немає. Але ту про який профіалізм мова йти мова якщо він спокійно припускає можливість заряджати струмом 0.5С який є нормою тільки для літієвих акумуляторів. Напевно для феро-фосфат-літієвих це забагато. Висновок. Це що акумулятори прожили два роки при таких струмах заряду-розряду це і так добре, навіть чудо. Як раз на два роки гарантію дають для акумуляторів УПС. За звичай при правильних умовах вони служать 5-пять років в ліпшому 8-років. Так нічого дивного.
Передивіться та послухайте уважно, я кажу про розряд. На більшості гелевих акумуляторів вказана номінальна ємність при розряді за 10 годин (0.1С) та при при розряді за 1 годину (1С). Заряджати дійсно не бажано вище 0.2С.
@@alternativeenergy2022 Де ви таке взяли. такі дані. Загалом свинцево кислотний акумулятор має одинакові нормальні режими роботи. Незалежно від того що там пишуть звичайний, гелієвий, карбоновий та інше. Хімічно там проходять одинакові процеси. Деякі речі покращують характеристики але не значно. І звісно гарантований кількість повних зарядів розрядів не перевищує 300 циклів. Це було 50 років тому це і зараз. Чи думаєте за 150 років їх використання щось кардинально помінялось в хемії чи фізиці. Як люблять заявляти деякі політики. Перехід з електронних лампочок на мікросхеми і потім на супер чіпи з технологією 7..4 нанометрів жодним чином не вплинуло на акумулятори, турбіни, роботу котлів чи реакторів. Про що чомусь всі люблять говорити і нова фішка Неромережі та Штучний Інтелект це теж ніяк не міняє.
Перевіряв на автомобілі, після запуску двигуна трохи розряджений 60 акумулятор бере 30 Ампер спочатку (0.5с). Акумулятор майже найдешевший вітчизняний (Westa) та вже служить 5 років. 0.1с це коли роблять профілактичний/відновлюючий/ремонтуючий заряд стаціонарно. На автомобілі струм заряду ніяк не регулюється - тільки самим акумулятором.
2:05 Якщо клієнт почав розказувати що на сайті щось там написано, якщо клієнт сам вибрав ці АКБ, ну то хай сам тепер з ними розбирається! Я не можу зрозуміти логіку таких клієнтів! Їм спеціаліст каже як треба робити, а клієнт упирається, а потім звонить і щось там вимагає! Ви тоже хороші, повелись на казки клієнта. Треба було йому прямо сказати що за АКБ відповідальності не несете. Чому за свої кошти міняєте йому батареї?
споживання автономного інвертора 7.2кВт в режимі роботи від батареї (холостий хід) = 75вт в годину або 2кВт на добу. Відповідно без навантаження 10квт батарея повністю розрядиться за 5діб.
у Seplos BMS є контакт на нагрівач - не бачу взагалі нічого складного зробити обігрів, свинець у циклі не працює - він дохне, а у -15 ємність падає на 40%, враховуючи що з свинця брати більше 50% не варто, то у -15 корисна ємність для 200А свинця буде приблизно 60-70А або приблизно 3-4кв, за ці ж гроші можна ліфер зібрати з обігрівом на 5 кв. І що важливо - ліфер без проблем прийме 50А струм заряду, а свинец лише 20. Тобто зимою ліфер буде краще, а літом день довгий і більша ємність свинця не буде мати ніякого значення
Згоден, свинець у циклі мре миттєво, але прихильників свинця і досі багато. Виробники пишуть якусь маячню, ось так і клієнт мені казав - навіщо купувати ліфер, якщо зазначено на карбонові акб - 3200циклів. Є навіть моделі jikong з контактом управління, можливо підключити від батареї якийсь обігрів. Але вважаю чим збільшувати вартість, краще ставити у приміщенні з плюсовою температурою.
@@alternativeenergy2022так але ж тут умова така, можна було акумулятор закрити разом із інвертором - зклеїти з пінополістірола кубік таких, тих 75 ват які жере цей інвертор вистачит щоб нагріти пару кубів повітря у замкнутому обїемі
яка б не була технологія акб все одно то кислотник. а банки замкнули тому, що засульфатувався максимально. опір спочаку підрос і він не брав заряд як всі сульфат добив замиканням. ще можно той що ледве живий перевірии на втрату води та поганяти заряд/розряд методом гойдалки через реле
8:58 Если вы знаете что гарантийные обещания на сайте нереальные, знаете чем закончится разбирательство с СЦ, то зачем вы давали гарантию от себя? Не обижайтесь, но вы такой прям умный на словах, все знаете, но при этом само говорите что остались в дураках.
завдяки подібним помилкам ми вже три роки нічого не купуємо у постачальників, самостійно купуємо товар в Китаї, збираємо батареї та даємо гарантію від себе.
А ще є графенові і так далі ))) в них дай бог цикл як в якісних гелівіків, це 800-1000 циклів при темпаратурі 18-23. в реалі біля 400-500 не більше. але який в тому сенс якщо вони при 1C не видають ємність написану на шильдіку. Ціна якість зараз залізофосфат євки 105 та 230а. до тогож ціна однакова якщо порівнювати з якісним гелем.
20 вольт на замкненому акумуляторі? Це як може бути напруга короткого замикання вища за напругу розірваного кола? 0,8 Ом проти 11 мОм? Та там повна деградація з обривом пластин в одній чи кількох банках...
Все круто, только замыкания нету там, иначе было бы пониженное напряжение и сопротивление, а у вас все повышенное, значит диагноз диаметрально противоположный, просто сдох аккум и не держит. А вообще идея свинец ставить последовательно изначально провальная, тем более 4 штуки.
Не сперечаюсь, але чому тоді при заряді напруга збільшується до 20в? Це поширене явище, коли одна батарея вмирає у послідовному ланцюгу і демонструє високу напругу (забирає все на себе)
@@alternativeenergy2022Так тут же той самий закон Ома діє, про який Ви постійно згадуєте. Струм в кожній ділянці послідовного кола однаковий, а отже напруга на ній буде прямопропорційна опору.
Це зрозуміло, але немає лінійної залежності. Опір поганої батареї збільшувався поступово, при цьому напруга не піднімалася вище 15в, а в якийсь момент почав все брати на себе, напруга зросла до 20в, зарядний струм йде у нагрів та роздуття поганої батареї. Такий сценарій завжди, коли відбувається кінець життя свинцевих батарей, з'єднаних послідовно. @@Blackened-h7n
Напруга велика по причині малої ємності. Аккумулятор повністю заряджений,і йому нікуди дівати струм,він піднімає напругу. Скоріш за все там не 3200 циклів ,а 320)). Це припущення
Ви дуже розумна і відповідальна людина молодець.
Дякую.
Формально с фосфатом проблему отрицательных температур решить несложно.просто их нужно установить в земляной утепленный колодец.Тема рабочая.
Правильно. але я пішов ше дальше. Я теж збираю. і одному теж треба було в щолодне поставити. То просто на 20% більшу потужність взяв. А обігрівачу поклав шоб трима завжди не нижче 0. Так перемотане в утеплювачі Та в ящику. в 3 шари. Тепло так зберігається. Шо ппц. Бере мізер для обігріву. Головне утеплювач офігенно перемотати.
Тоже метод,но есть моменты - при некотором разрядном токе и в типа шубе,элементы сильно перегреваются.@@kinostory
Зачем собирать 48 вольтную систему? Для камер хватило бы и 12 вольтной системы. Или на 24 видивит по максимуму по 220 вольт. Литийферум полимерные не боятся морозов
Респект Вам за "відповідальність"! Юзаю Ваш виріб майже рік, свідомо відмовився від гарантії задля своїх потреб...усе працює як треба! Наснаги! Перемоги Нам!
Якщо буде щось не так - все одно звертайтесь, зробимо. Напевно так сказав через наданий пароль БМС. В нас було декілька гарантійних ремонтів батарей для скутерів. Як з'ясувалось один клієнт поміняв параметри захисту та калібрування напруги, інший взагалі вибрав хімію Li-ion з верхнім порогом 4.2в.
О, респект за українську. Підсоберу грошей то замовлю баток в вас. Бо сам для дронів збираю і хочу все зробити сам
Гарне відео! Головне чесно і дуже відповідально! За українську окрема подяка!. Якщо прочитаєте комент,та буде час. Є бажання купити у вас ці акуми . Для експериментів,займаюсь ремонтом кислотних акб . Дуже цікаво що там за технологія. Я із Запоріжжя,хоча розумію що було давно .
все віддали знайомим.
У нас, в Запорожье, никто на украинском не говорит, разве что кассиры, которых заставили, такие как фарион, которая уже в могиле. Так что хватит выёбываться со своей укромойвой. Я же прекрасно знаю, что вы все на ней тоже не балакаете. Зато в интернете какие "патриёты щирые", но почему-то до сих пор не в окопе, мойву свою не горите желанием защищать )
@@SVid-h6v тебе кто разрешил слезть со швабры?
благодарю за відео.....! Бажаю успіху.... і везіння....тобі і близьким..! 💸
Дякую. Навзаєм.
Дякую Вам за демонстрацію, пояснення!
Дякую за перегляд.
Доброго дня.
Ви ще займаєтесь збірками
EVE 105А ?
Не знаю чи пропонували. Автору відео раджу зняти відео про ці "карбонові" акумулятори. І дохлий акумулятор розрізати корпус шоб показати шо вони собою являють. Може виявитися що це якийсь звичайний AGM чи GEL акум по значно завищеній ціні. Деякі виробники часто роблять таку маніпуляцію, наприклад APC клеїть на акумулятори бренду CSB свою наклейку і вуаля ціна х2 рази. Хоча це одна і та ж батарея.
Мені теж здається, що це звичайний AGM
А яка може ще бути свинцева батарея?! Хахахахахаха 😂🤣😅
Свинець весь однаковий. Зі свинцем як не маніпулюй, його характеристики від того не зміняться і він не стане ємніснішим! Літій один хєр має більшу ємність на кілограм ваги в три рази і літій набагато нижчі температури може витримувати, а ніж свинець. Свинець - це вже прошлий вєк, хоч ти його тяговим назвеш, хоч кальцієвим, хоч бошовським - він не зможе витримувати такі навантаження, як літій! Чому на автомобілі ставлять до цих пір свинець? Відповідь дуже проста - він не взривається і не загоряється як літій і дуже простий і дешевий у виготовленні! Ось і вся перевага свинцю перед літієм! Не потрібно ставити свинець! Використовуйте літій всюди, зараз його дохєра на ринку!
APC просто продает аккумуляторы других производителей под своим брендом, сама APC никогда не выпускала аккумуляторы, и тут особо ничего страшного нет. Но вот когда заявляют характеристики, которые не соответствуют реальным - это уже мошенничество, как в этом примере с axioma energy
@@ВолодимирСкаржевський-э6п, ну про те чому встановлюють на авто свинець, а не літій, то трошки бред, по вашій логіці і електромобілі мають бути на свинцевих акумах. В авто ставлять свинець, бо він краще підходить для мінусових температур, ось і все
@temamart-k по якій такій моїй логіці на електромобілі краще ставити свинець, а не літій? Де я таке писав? Шо за брєд ти пишеш? Я навпаки топлю проти свинцю і всіма руками за літій! З мінусовими температурами я незнаю! Можна підігрів акамулятора зробити, якщо треба!
Ніколи не давав гарантії на матеріали і обладнання (якщо тільки я не сам то обладнання робив). Надавав гарантію тільки на роботу.
Краще б був залізофосфат із підігрівом. І так, сервісні центри у нас хитро зроблені, тому гарантії більше одного року я ніколи серйозно не сприймав.
100%
Старі ліфери не боялися морозу, у мене була б/у 12 вольтова 180 амперна збірка ребристих акб, стояли в гаражі на підлозі, в -20 віддавали 64 ампери на насос близько години, притому ще через другий інвертор робив будинок по освітленні (вечір). На початках по дурості їх вскип'ятив, близько 20 вольт 😅було, потім встановив активний балансир і забув про обслуговування. Були моменти батько розряджав майже до нуля (відсутня плата захисту) кілька разів, коротше пілюлєй получали і всеодно живі були.
Так відійшов від теми, промайнула думка якщо вкопатися в землю нижче глибини промерзання, загерметизувати кейс з акб, добавити в кейс силікагелю і засипати землею. Теоретично температура круглий рік буде близько 5 - 15 градусів, площа землі ефективно буде забирати тепло від працюючої акб.
Розряджати до -20 можна ліфер, а от заряджати неможна , в деяких в даташиті бачив -5 на заряд ,в деяких 0, при заряді в мінусових температурах там на аноді чи катоді наростають шипи, і відбувається пошкодження незворотні, аж до кз банки.
@@МиколаЗахарченко-ц4г згоден, але проблем з зарядом не було навіть в - 27 ( 3 дні при яркому сонці )
А от знайомий купив готовий ліфер в корпусі, так його на балконі зимою роздуло, про ток заряду не знаю.
це були елементи CALB, одни з перших, там склад трохи відрізнявся. Не знаю які наслідки, але заряджати в мінус теж не можна. Сучасні елементи якщо один заряд в мінус, то можна викидати у смітник.
Дякую Вам за правду, працю ! ❤️🇺🇦🙏
... День добрий з Полтави! 🤗... Вчора зустрів вас на просторах нету😉....слухав....я сам радіомеханік по професії. І короткохвильовик любитель...все в тему і технічно грамотно👍......як кажуть бачиш добру здорову їжу, аж у самого слюна тече😄, я до того що мабуть і мені прийдеться до вас колись звернутися по енергоакумулюючі девайси🙂....у вас практичний досвід по придбанню різних енергетичних комірок, та електронних прибамбасів автоматики...не кидайте цю справу!!!, я сам у свій час працював у "биттехніка"...з людьми...це інколи не легко, та плюс техніка і всім треба вгодити, а у кожного свій характер... і прибамбаси😄👍❤️
Дякую. Успіхів. На зв'язку.
@@alternativeenergy2022 хозяин заглядывал в БМС ТА НЕ БАЧИВ ШО АКУМСДЫХАЕТ!!!? Указано в эксплуатации трэба делать обслужку свинца хоть воду подливать та надо хоть раз в год десульфатацию делать,и зачем ему не проживаемому такая мощя 4х100х48х0.8 та поделить на камеру відеонагляд в 20 ват = 768 часса или 32 доби на 6:37 часу каждых 8038х4=35752 гр., а 3 года меняй хватит аж 18 років 4х1540 гр. = 6160 гр. HILUX
Аккумулятор 6 CT-60-R hlx004
Дякую за відео. Як завжди, спочатку лайк, потім перегляд 😊 До речі, у своїх відео ви досить часто вживаєте фразу "В кінці кінців" За можливості, замініть на "Врешті-решт". 😉 Успіхів!
а ещё проще - на русском языке записывать видео, чем на суржике
Помиляється той хто робить. І через помилки удосконалюємося!
Чим частіше використовуєте Українську мову тим гарніше буде звучати. Успіхів!
От всего сердца хочется поблагодарить автора за ПОРЯДОЧНОСТЬ по отношению к своей работе, к клиенту. Хотя это и очень дорого стоит. Теперь такое не в моде, все хотят урвать. Сам в молодости занимался ремонтами телерадио и всего что розетку. Гарантию давал только на свою работу двойную. А с владельцев брал в два раза ниже тарифа. План при этом выполнял. Очередь была 2÷3и года ко мне. И поэтому я вас понимаю. За кислотные батареи... . Они в автомобиле служат 3÷5лет если к ним не "лазить". А в СЭС они точьно до 4х лет и тоже если подключил и забыл, как в этом случае. Кислотный есть кислотный. Но хочу сказать у меня они в авто крутят от 10лет и 7месяцев до 11лет и 3месяцев. Езжу с 74г. А вот теперешний 0407 на нём вплавлено апрель 2007г покупал и сам слежу. Эту зиму ещё крутил и езжу. Так что бы и он и те что ранее были, и долго работали за ними уход нужен как за младенцем. В последовательной системе 48в, как там в СЭС балансир только гробит(без ухода). Нужно периодически каждый отдельно (или все в паралель) заряжать и дать после им (прийти в себя). Но в любом случае в СЭС они ПОСТОЯННО! ПЕРЕГРУЖАЮТСЯ, да ещё и без присмотра. Поэтому то они и больше 3х лет не тянут. А там 15 !гарантия. Не ведитесь на рекламу.
СЭС тут вообще не при чем. В случае, что на видео, мы имеем дело с браком. А в целом свинец умирает от постоянных, зачастую ежедневных, глубоких разрядов. Все же как думают: написано 12В 100А*ч - значит, можно снять 1.2кВт*ч, и разряжают в нулину. А свинец такого не терпит, если при 30% разряде ресурс составляет 1000-1500 циклов, то при высадке на 70% ресурса остается хорошо, если на 300 циклов.
А в автомобиле вообще другая история. Там у аккумулятора задача один раз запустить двигатель, потратив 2-3% емкости, после чего он становится на подзарядку. Поэтому аккумуляторы служат и по пять, и по десять лет, если их не мучить зимой и не высаживать в нулину.
Респект за відео. Добре, що я так не попався. Думав над гелем для інвертора, але переконали, що якщо кожного дня його ганяти заряд-розряд його на довго не вистачить. Купив LifePo і задоволений піпєц.
Саме так, гоняв в перший рік війни гелевий акум на безперебійнику для котла, за рік ємність доволі сильно просіла.
Молодець таким людям і в новому світі жити.
Кстати, автору респек за отношение к своей работе и клиенту , молодец.
Дякую.
Свинець при мінусових температурах теж не живе. Тай при плюсовій в мене agm прожив 1.5 року. Брав у вас ліфер, зробив саморобний дбж на основі інвертора свіповер, флетпаку і плат авр і контролю заряду. Поки гуд😊 Ще думаю поставити на цю сістєму сонячні панелі. Є щось у вас можна полікристал?
можна що завгодно поставити, дзвоніть в робочий час.
Доброго дня. Тягові акб підходят? Тяговий акумулятор 4Max 6СТ-230 АзЕ DEEP-CYCLE
Якщо приміщення не житлове і власник навіть не навідується, а зі споживачів тільки відеонагляд. То запитання: а нафіга всі ці дикі заморочки з величезними дорогущими акумуляторами, інверторами і взагалі навіщо 220?
Можна було все зробити на 12 або 24 вольти на б/у блоці від електромобіля.
бо бабки зайві були, а от сплатити за свою ж помилку у виборі типу АКБ пожлобився
@@nixer_ обслужка свинца хоть воду подливать та надо хоть раз в год десульфатацию делать,и зачем ему не проживаемому такая мощя 4х100х48х0.8 та поделить на камеру відеонагляд в 20 ват = 768 часса или 32 доби на 6:37 часу каждых 8038х4=35752 гр., а 3 года меняй хватит аж 18 років 4х1540 гр. = 6160 гр. HILUX
Аккумулятор 6 CT-60-R hlx004
Пусковой ток: 510.00 А
Може зразу усе підпалити, навіщо кошти викидати на блок акумів від автомобілів..:))
раніше клієнт частіше приїжджав та користувався електроприладами (індукційна плитка, бойлер та подібне)
От я, тільки, не зрозумів. Як на замкненій батареї може бути быльшабільша напруга чим на не замкнутих, при послідовному їх з'єднанні? До того ж в кожній батареї є 6 елементів. То що, замкнули всі 6 одночасно? Може це не батарея, а балансир? І, для чого балансир свинцевим акумуляторам, якщо вони не бояться перезарядження, і продовжують проводити струм після досягнення зарядження?
опір батареї просто значно більший аніж у сусідніх в ланцюгу батарей, тому і напруга на ньому більше падає
бо автор чомусь називає батарею з високим опором "короткозамкненою". Помилково.
помилився, гучно рядом, це шалена сульфальтація
Що таке опір батареї і чим він вимірюється, коротко і на пальцях просто поясніить!!! Завжди мова велась про ємність акб, що є основою накопичення і збереження енергії !!!@@nixer_
З перших слів вподобайка і комент на підтримку кращим українцям
Дуже високий рівень відопвідальності у Вас, як у підприємця - це дуже класно! І звісно , інформація дуже корисна в цьому відео і на каналі.
Дякую
підскажить які порекомендуєте акб для ИПБ окрім літія. приміщення неопалюється. система 24в. скиньте силки на ваші рекомендації
обслуживаемый малотяговый почему не рассматриваете? С моей точки зрения или лифер или обслуживаемый свинец! себе брал ромбат темплест 120а.ч 12в в прошлом году по 5500гр
В цьому році замінив свої акумулятори. Були Yuasa NPL 12/100A, 2004!!! року випуску. Пропрацювали майже 20 років.
У владельца этого канала заказывал ?
@@АлександрМолочный-б8х ні!
@@АлександрМолочный-б8х Дані аккумулятори фірми "GS Yuasa Battery Germany Gmbh" (Дюсельдорф , ЕС) вироблені на заводі компанії "Yuasa Battery (UK) Ltd" Unit 22, Rassau Industrial EstateRassau, Ebbw Vale NP23 5SD, Велика Британія- тому вони стільки і попрацювали!
Оого...слава Богові !
в мене в мотоциклі стояв гелевий Yuasa (він там стояв ще з Японії), так от він пропрацював років 7 чи 8, і потім ще 2-3 роки в мопеді. Ото якість! Але й ціна у оригінальних Yuasa захмарна, отже доводиться брати щось дешевше, але воно й псується швидше.
Автору респект за чесную работу, маловато таких людей, теперь точно знаю где буду куплять оборудывание, подписан, смотрю, лайкаю, автору и команде всего хорошего.
Дякую.
Доброго дня. В мене і двох моїх сусідів по чотири точно такі ж акуми (axioma carbon 200). Купували всі разом 7.07.21. По цей час ні в кого немає з ними проблем (нам напевно повезло). На сайті продавця було вказано гарантія 3 роки на БУФЕРНИЙ режим, а на ЦИКЛІЧНИЙ 1рік.
Єдине що на акумі вказано 14.3v для циклічного режиму, це для нього ДУЖЕ БАГАТО, вони при 14.1 вже нагріваються, при 14.2 вже гарячі. Тримаю влітку 13.9, зимою 14. Балансири стоять такі ж самі як на відео. В приміщенні, де знаходиться станція, менше 10°С не буває.
Вам напевно щось браковане попалось.
Дякую за відео 👍👍👍
Якщо вони не розряджаються нижче 70% і не заряджаються струмом вище 0,1С, то можуть пару років проіснувати. Але ємності там вже половини нема, скоріш за все((. Сам почав зі свинцю колись, але зараз його треба забути, як страшний сон)). Його місце лише під капотом авто.
Повністю з вами згоден. На той час коли було потрібно не знайшов готового рішення lifepo4.
Та й зараз це для мене трохи складно (bms, балансування).
В будь якому випадку коли відригне) якийсь один з чотирьох буду шукати рішення з lifepo4.
Есть один росиянский блогер который установил фуру таких ( типа таких ) акб 96 штук - прошел год наверно осталось немного - ждем ролик у удивленной рожей хозяина когда все это " добро " пойдет на свалку и прийдется опять 2 лимона выкидывать )
Вам спасибо за " правду " в очередной раз . Лично мое мнение если вы предупреждали хозяина что они помрут и нет там того что написано 3000 - 8000 циклов то вы не чего не должны - тем более менять по гарантии - максимум могли продать в рассрочку литий 🤔 .
Указано в эксплуатации трэба делать обслужку свинца хоть воду подливать та надо хоть раз в год десульфатацию делать,и зачем ему не проживаемому такая мощя 4х100х48х0.8 та поделить на камеру відеонагляд в 20 ват = 768 часса или 32 доби на 6:37 часу каждых 8038х4=35752 гр., а 3 года меняй хватит аж 18 років 4х1540 гр. = 6160 гр. HILUX
Аккумулятор 6 CT-60-R hlx004
@@v-nidzy-v Долго ждать не пришлось ) зимой проипали толи генератор забыли завести - толи не завелся автоматом от криворукости установщиков половина или больше половина их ЗАМЕРЗЛА ! ) и вздулась - потрескались - там толи гостиница в горах или под горой в лесу типа отдыха . Как устоновив оборудования на пару лямов не стелать обогрев или подогрев помещения - это ж да кокого в помещении опустилась температура что по вздувались акб ) .
@@Romzes_Pra а ви даташит будь якого lifepo4 почитайте, там написано що заряджати при мінусових неможна, там починають наростати кристали жиліза в виді шипів і банку коротить. ненада -30, достатньо зарядить великим струмом при -10 і ліферу хана, при мінусових здається допускається заряд не більше 0,2С, точно не памятаю
"по правильному" балансир мав би балансувати не окремі акумулятори, а окремі банки у всіх акумуляторах разом. Нажаль, у звичайних свинцевих батареях це неможливо, бо перемички між банками стоять всередині, та причепитися до них нормлально не вийде. Тут хіба що можна самому збирати батарею з окремих двохвольтових елементів OPzS
Воно то так, але ж в більшості випадків до свинцевих батарей відношення таке, що воно має все якось само "з божою поміччю" працювати. Де термокомпенсація, де хоча б побатарейний контроль напруги? Зате вкінці-кінців найпростіше звалити все на клятий свинець...
@@Blackened-h7nну свінкць то й клятий. Хімія така, його треба обслуговувати хоча б 2 рази за сезон, сульфатація завжди буде.
@@Blackened-h7n Так. В ідеалі треба знімати кришку кожного акамулятора і виводити контакти від кожної банки акамулятора для балансира.
Не підкажете яку зарядку краще використовуаати для одного гелевого акб 12v65ah, щоб максимально продовжити термін його служби?
Вітаю. 👍 Інформація цікава. ⚡🔋💡
Трохи не зрозумів. 0,7 Ом це замкнений ? Може то сульфатація ?
0,7mOm = це КЗ
@@alternativeenergy2022 на приладі було 0,7 Ом. Це сульфатація, і це не якість акумулятора, а якість схеми захисту. Був глибокий розряд ?
@@pro_electro_uaпередивився уважно, згоден, показує 0,7 Om. Розряду нижче 50в не було, це стоїть в налаштуваннях, відповідно який не був різний опір по 12в акумуляторам, напруга однієї батареї неповинна знизитись нижче 11,5в. Припустив що КЗ пластин, бо 20в при заряді, забирає все на себе.
@@alternativeenergy2022 поставте на паузу 9:36 покази 0.799 Ома ніякого замикання немає - є сульфатація і осипання намазки + можливо обриви пластин.
@@alternativeenergy2022Якби було КЗ, було б 0 Вольт, а не 20. А 20 Вольт під час заряджання - це внутрішній обрив, одна з пластин відгнила просто. Тому й такий великий внутрішній опір.
Масова несправність для 99% сучасних свинцевих акумів, від дрібних UPS-них до великих. При цьому без навантаження напруга більш-менш нормальна, але ані навантаження не тримає, ані заряд не бере. Таке тільки на вторсировину :(
На відео спостереження 48в 4-5 кВт інвертор плюс ці АКБ робота можна було сторожа найняти зі ці гроші ...сильно помогли власнику😮
Ну таке собі, в мене були колись і сторожа, які пиячили, і собаки яких треба постійно годувати. Останні 3 роки сигналізація та відеоспостереження, можна спокійно спати.
@@alternativeenergy2022 на влітку можна купити глушілку сигналів за 60-80 дол і все бери що хочеш ..я так поставив собі на електронний на автоматичні ворота невідкиєш поки невідлючиш кодом глушілку а електронний собака на детекторі це просто супер мій сусід чуть інфарк незловив коли прийшов (позичити ) дрова біг аж мешта погубив
@@alternativeenergy2022 І шо воно дасть, коли ви за 100 км? Ну побачите ви, як хтось вночі ламає решітку і залазить в будинок, далі що? Як показала практика, наша доблєсна поліція зовсім не поспішає їхати на виклик. Добре якщо годин в 10 ранку вони будуть. За цей час винесуть все, а якщо система змонтована так, що реєстратор в тій же будівлі, то і архів відеоспостереження разом з інвертором і акумуляторами.
@@ВикторЮшка-ы9р Є таке
Добрий день. Скиньте будь ласка посилання на ваш олх, або магазин. Дякую
Добрий. Під відео є посилання на олх, там є всі номера телефонів
Так що там в результаті. Гарантія спрацювала?
доброго дня. Цікавить акамулятор приблизно 200Аh 12в. Яка буде ціна?
Яка ціна збірки на літії 48в 100а?
42000грн = 48в 105а, готова батарея в кейсі із запобіжником та силовими дротами.
Скажіть зо за пристрій для вимірювання опору?
Підтримка коментом україномовного каналу.
Полінився дядько погріб викопати.
Не розумію тільки як на підводних човнах працюють ті акб, чи їх там теж часто міняють?
напевно якісна система моніторингу, постійно кожну батарею відстежують опір
Не тільки на підводних човнах. На всіх кораблях! Стоїть свинець десятиріччями. Бо обслуговується так як треба, а не через тухес. А тут зовсім не обслуговувався.
Не ужели в этой стране остались порядочные инженера? Спасибо за Вашу работу и ваши видео! Просто приятно с такими людьми общаться!
Дякую за перегляд.
Чим скінчилась вся ця історія? Комент в підтримку!
Дякую за відео. Підкажіть , з якоі низької температури можна використовувати літійжелізофосфат?
розряд до -20, заряд тільки плюсова, але краще вище +10. Але у будь якому разі найкраще це +20-25 градусів
@@VASYL.MELNYK Дякую Вам!
рекомендую від +5 градусів.
@@alternativeenergy2022 Дякую Олександр!
на нконі брав цієї зими 105 Ан 4 комірки 3,2 вольта, 0,33 опір, EVE, загалом 5000 грн (доставкою містекспресом). Якщо тут 4х то 20000 виходе але без кейсу і дротами (і без бмс).
Не зрозуміло, що ви написали. Вартість 1 елемента EVE 105Ah M4 на NCON всім відома і складає 30€ + 4€ доставка (≈1400грн). Це при умові, якщо NCON вказує занижену у два рази вартість, при цьому покупець не сплачує ніякі митні платежі. Митна служба обіцяла прикрити цю можливість для некомерційних вантажів (перевізників зобов'яжуть надавати митні декларації, а в Європі вони є у всіх покупців). У нас офіційно везений з фабрики та розмитнений товар. Роздрібна ціна EVE 105Ah з нержавіючими втулками M6 (додатково коштує 2$) = 1900грн, знижка може бути в залежності від кількості.
@@alternativeenergy2022 прямо зараз на сайті 4шт- Eve LF105 Prismatic 105 Ач - 105 А LiFePO4 - 3,2 В - A-Grade - 28,75 € (це реальна не занижена ціна) разом з доставкою 130,84 € (5333,13грн) - в 2022 році неоподатковувану вартість посилок, що завозяться на митну територію України, збільшили зі 100 до 150 євро, вибачте про яке мито йде мова?
Що скажете про LiFePO з підігрівом? Рітар наприклад є такі... Воно того варте?
треба ставити в теплих приміщеннях. Вже були випадки коли підігрів розряджав батареї
Приветствую. А каким лучше прибором замерять сопротивление? Обычным мультиметром unit не выйдет замерить? Нужно покупать специальный прибор? И еще вопрос Вы в этой сборке не использовали балансиры?
yaorea yr1035+
ООО знову цікаве відео
Дякую
LiFePO4 постави в компютерний упс працює набагато краще ніж свинцеві. Всі свинцеві акуми мають обсужуватись бо всі мають сульфатацію пластин а при перезаряді ше посипатись можуть . Що року замінював акум в безперебійнику синець швитко ємність втачає . Самі акуми які довго живуть то Ca/Ca доливати дистильваної води . В AGM чи GEL вода непоможе ще швитше посипеться або сульфат коротне пластини
Доброго дня. Як замовити у Вас акумулятор? На олх контакти Ваші не знайшов
прохання писати у месенджери
Доброго всім здоров'я. Питання. Глубинний насос 0.75Кв. Пускові токи ясно в три рази більші. Який мінімум акум взяти ( емність і вольтаж) щоб насос запустився і якої номінальної потужності треба ДБЖ ? ( Розглядаю Ліфер + ДЖБ низковольтні трансформаторні, типу Логік Повер)
батарея мінімум 24в 105а з БМС 200а, ДБЖ мінімум logicpower.ua/ua/ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy/ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy-24v-lpe-w-psw-3600va-2500vt-1-50a
@@alternativeenergy2022 Дякую за рекомендації.
Добрый день. Есть вопрос по LiFePo4 акб. Есть ли смысл делать сборку на 12в 100ач на всем покупном или купить готовый?
в Lifepo4 теж може така ситуація трапитись, одна з призм почне здихати раніше інших? чи ні ?
якщо все якісно зроблено, то ні. Всі елементи поступово будуть втрачати ємність та однаково деградувати.
З власного досвіду. Трішки більше ніж рік пропрацювали 2 акуми свинцеві. також на сонячній станції. Потім все, емність каюк. Тепер замінив на залізофосфатні. Висновок один - сонячну станцію розраховують на довгий період часу, це не пів року - рік. Тут однозначно не звичайні акуми потрібно підключати. Або замінювати акуми щороку.
Можливо там фізика дещо інакше працює, але як на "замкненому" акумуляторі може бути напруга?
не "фізика" а "хімія", елементарно (я про напругу) - бо замикає зазвичай лише одну банку, а інші п'ять дають напругу.
при недотриманні температурних режимів знижується термін експлуатації
Вітаю, підкажіть чи обов'язково встановлювати запобіжник або вимикач dc між акб та інвертором на + і- чи можна тільки на -
треба хоч одне - або запобіжник або автомат
@@alternativeenergy2022 дякую
Скажіть будь ласка, Чи є якісь варіанти балансувати ці свинцеві акуми при зарядці, якась БМС по аналогії з літієм. ХОча вони і послідовні, але ж чи можна якось впливати на процес заряду...?.. Типу заряджати якось кожен "індивідувально", а розряджались щоб послідовно (якщо треба така напруга 12*4)... ?
Можливо кожну 12в батарею заряджати окремим зарядним пристроєм. Але є один недолік = якщо один бж вийде з ладу, знов буде біда, при розряді розряджена батарея знизиться до 0в.
Тут хоч би моніторинг напруги по кожній батареї вствновити. І бажано, щоб інвертор про це міг знати і контролювати заряд/розряд зважаючи на напруги окремих батарей, а не тільки на сумарну напругу збірки.
@@Blackened-h7n яким чином побудувати зворотній зв'язок інвертору для моніторингу кожної свинцевої батареї у послідовному ланцюгу?
@@alternativeenergy2022У Вашій сфері діяльності просто необхідно якщо не самому цікавитись електронікою, то мати партнера, що б добре розбирався в цьому і зміг розробляти і виготовляти нескладні електронні пристрої. В даному випадку Ви й самі знаєте, що в такому інверторі не передбачений контроль напруг окремих батарей. Мене особисто це неприємно дивує, як і відсутність термокомпенсації напруги. То ж що тут дивуватись у відмові по гарантії, якщо самому не можна бути впевненому у дотриманні базових умов експлуатації? А кустарним способом це можна спробувати реалізувати, наприклад, за допомогою 4S JK-BMS у режимі Li-Ion, під'єднавши балансувальні провода до батарей через резистивні дільники напруги з коефіцієнтом 0,29 (14.4/4.2) і налаштувавши потрібні пороги захисту в меню. Звісно, функцію балансування потрібно буде вимкнути, а силові контакти використати в якості управляючих для сповіщення/сигналізації чи задіяння захисту.
Я добре розбираюсь в електроніці, але в мене немає бажання займатися кулібію. Свинець своє віджив. Ми робимо сучасні рішення і якщо нам щось не зрозуміло - запитуємо у китайців. З приводу вашої пропозиції поставити БМС 4s з резисторами на свинець - це марне припущення. Батарея повинна або працювати в широкому діапазоні, а інвертор у вузькому (без спрацювання захисту БМС), або мати БМС зі зворотнім зв'язком. Якщо налаштувати на звичайній БМС пороги захисту, при цьому інвертор вийде за межі цих порогів - у багатьох випадках інвертор може вийти з ладу.@@Blackened-h7n
Чим закінчилась історія з гарантією вам відмовили???
відмовили
@@alternativeenergy2022 ну цікаво дізнатися хоча би формальну причину відмови
@@Superman471 недотримання правил експлуатації.
Чьому не поставити лужні АКБ. Які не бояться низьких температур?
Лужні - непоширені, кількість циклів більше ніж у звичайних свинцевих, але все одно далеко до ліферу. В Європі на автономних опорах освітлення на дорогах встановлюється морозостійкий ліфер - літій тітанат і це єдине правильне рішення у таких умовах використання.
Кпд 0.5-0.6 - простіше нагріти ліфер
Я використовую лужні акумулятори в них низький рівень ККД в мене 20% вони старі але вони не бояться морозу глибокого розряду короткого замикання. Я їх використовую влітку коли надлишок енергії сонця
@@user-sol В мене на електроавто стоять лужні. Їм більше 20-ти років. Видають 100% від заявленної ємності. Міняти електроліт раз в 5 років, який коштує копійки і все. При зарядці до повного, 10% виходить на нагрів ЗУ та батарей, думаю на літії не набагато меньше.
Агов люди, корисна дія це трохи інше - це коли залити в акум і забрати з нього втрачається 40 відсотків енергіі
JK BMS має функцію підігріву. Можна гріти 12В матами.
на скільки пам'ятаю є моделі не з підігрівом, а з сухим контактом, за допомогою якого можна керувати силовим реле, а в додатку визначити умови за яких подається сигнал (наприклад температура 0 градусів)
@@alternativeenergy2022 ні, достатньо моделі, у якої в кінці HC. Там є додатковий мосфет і мінусовий кабель. Мосфет закривається при заданій температурі і мати або нагрівальний дріт гріють акб. Обмеження по струму треба пошукати але вцілому дуже гнучка конструкція.
Останнім часом такі використовую на АКБ, що працюють в полях.
Зрозумів. Це я сплутав з сухим контактом на БМС зі зворотнім зв'язком. Який струм витримує цей мосфет? Якщо батарея та БМС налаштовані під 48в, то живлення підігріву йде на 12в? Споживання струму можна розрахувати по довжині углеродного кабелю.@@Shilik
@@alternativeenergy2022 ні, живлення буде 48В. Мати треба підключати послідовно, або використовувати нагрівальний дріт відповідної довжини.
По моїм розрахункам струм може бути до 10А, але краще спитати китайців. Я більше 2А не використовував, бо тоді буде не рівномірний нагрів.
@@Shilik дякую.
Що цікаво в них на сайті вказано діапазон робочих температур від -40 до +60
Я їм цю інформацію з сайту казав декілька разів. На що відповіли - це зберігання, а експлуатація тільки при плюсовій температурі. Розмову по телефону навіть записав, вже не захотів виносити це сміття у відео.
Проблема таких акб що в них є ще 6 банок які живуть без нагляду... На них балансир не поставити. Колимь заміряв напругу по кислоті а вона різна...
якщо балансир не справляється то на деяких акумуляторах може бути або перезаряд або перерозряд, особливо якщо вони попередньо не були вирівняні. тому тут не варто казати що точно акумулятори фігня. їх можна вбити неправильною експлуатацією
правильно. Але для цього треба моніторити показники кожен рік.
Початковий вирівнюючий заряд ні хто не робив. Раз хоча б на рік вирівнюючий підзаряд теж ні хто не робив. Які були налаштування інвертора на заряр/розряд цих АКБ - я з відео так і не почув... Я б за такого підходу теж відмовив у гарантії саме з причин не правильної експлуатації АКБ, во вона такою і була, нажаль.
Доброго дня, наскільки мені відомо - послідовне з'єднання акомуляторів швидко виводить їх з ладу. Чи можна таку систему робити на 12 вольтах?
Для збільшення ємності у 12в системі свинцеві батареї з'єднуються паралельно. Lifepo4 12в - 4 банки послідовно, там розбіжність нівелює балансування
Подскажите, литиевые аккумуляторы в минусовые температуры нельзя использовать?
ні, не можна. Тільки літій-тітанат
А як поведуть такі аккумулятори в системі на 12 вольт? Я розумію, що потужність такої системи буде не велика. А якщо вистачить, чи декілька систем на 12 вольт на різні пристрої цей аккум буде 3000 циклів працювати?
Це приблизно як 8500мАг на акумуляторі 18650 з дешевого китайського ліхтарика. Казка.
@@МиколаПавленко-и2з блін, в нормальній країні за таку гарантію можна було засудити цю контору. Це тупо кідалово...
в 12в системі не буде проблеми збільшення опору окремої батареї і як наслідок передчасного виходу з ладу. А з приводу циклів правильно написали - маячня.
Цікава ваша думка про б/у батареї з Іоніка 5. Ціна = деградація, на високому рівні?
Батарея Li-ion SK Innovation Hyundai Ioniq 5 має блоки 6s2p (2.4кВт). Вони начебто не мають проблем з сепаратором як у LG, але доцільність використання 6s у 24V системі дуже сумнівна (так само 12s у 48V системі). Подивіться попереднє відео (Чому вибухають літієві батареї зроблені з хімії NMC та NCA), я там про це розповідав.
8 банок LF105 загальної ємності приблизно 2.6 кв буде коштувати 15200 грн - це нові акумулятори з заводу. За скільки продають консерву за іоніка?
@@VASYL.MELNYK 2.4 кВт за б/у просять 8000 грн. Тобто це в двічі дешевше.
треба ще враховувати різницю у кількості циклів між новим lifepo4 та новим NMC (мінімум у два рази перевага ліфера). Якщо використання буде у буферному режимі (мінімум циклів), то деградація хімій буде практично однакова з роками. @@АлександрКлунный-б9ю
вітаю! збирав собі систему автономного живлення на базі гібридного сонячного інвертора, 3 кВА, 24 В, у якості накопичувача енергії збірка з 6 гелевих акумуляторів, 3х2, до кожної частини паралельно з'єднаних акумуляторів приєднав реле напруги, яке при досягненні критично високої напруги (13,8 В) скидає надлишок через звичайну 12 В лампочку 20 Вт. На інверторі виставлено максимальну напругу заряду 27 В, зараз на обох реле показує 13,6 В. Це дозволяє запобігти перезаряду акумулятора. Що я зробив не так? Реле коштує 160 грн... для моєї збірки потрібно було 2 шт, у вашому випадку - 4 шт...
лампочку 20вт замінити на 6шт 55вт кожна з"єднаних паралельно. все решта правильно у вас зроблено
по факту, через лампочку струм йшов періодично лише протягом першої доби, поки акумулятори заряджалися вперше і вирівнювалися по напрузі. зараз лампочка не загоряється@@холмс-ь4т
Вітаю. Так експериментувати можливо тільки у себе вдома, при цьому потужність скидання буде залежати від різниці опору і з часом воно буде мінятися. Повісити таку гірлянду клієнтам, щоб компенсувати різницю опору, не уявляється можливим.
@@alternativeenergy2022 була ще ідея підключити замість лампочки клеми сусідньої групи акумуляторів, щоб таким чином прискорити вирівнювання напруг двох груп
ненадійно, вважаю краще зробити з цих свинцевих батарей малопотужну 12в систему, а для 24в інвертора зібрати Lifepo4, зараз ціна на ліфер на рівні свинця@@aguaponicsua
На морозе нельзя эксплуатировать литий железо фосфат ? Но у нас в городе есть аккумуляторные троллейбусы, там именно такие . Троллейбусы ездят и летом и зимой.
А еще есть литий - титанат, то вообще бомба - за 10 минут заряжается )
Не зовсім так "не можна на морозі".
Розряджати можна.
Не можна заряджати LiFePO4 при темпаратурі акумів нижче хоча б +5°Ц.
Коли такі акуми експлуатуються у транспорті, там вживаються заходи для цього.
А LiFePo не любить морозу?
1 заряд в мінус і все у смітник
А гелевые аккумуляторы можно проверять по сопротивлению? Какое норм сопротивление у аккумулятора 180А гелевый?
Мої, на 100А*год, двохрічної давності, фірми аксіома, мали 4-5 мОм. Але ємності реальної мали 5- 30 А*год (їх 8 шт було). Тому, опір ні про що не скаже. Здав їх на свинець і відчув красу життя з літієм😊!
Чому тестер 1035 не показав напругу під час тесту?
Діапазон вибраний вручну, наприклад 10В, тому і показує абревіатуру Over Load. Мене це теж здивувало, чому одразу все не заміряти було.
згоден, поспішали, не було часу думати, так так гупає, близько фронт, трохи не по собі.@@Blackened-h7n
Доброго дня, як з вами зв'язатися
Вітаю. Під відео є номера телефонів, прохання писати у месенджери.
вийшло шось з гарантією?
ні
А почему не поставить щелочные АКБ? Они почти вечные.
є у листуванні нижче вичерпна інформація стосовно лужних батарей.
да они практически вечные , но для них нужен постоянный уход .
@@SeRgEy_fOrTuNa Я Имею железнодорожные щелочные акумы 1972г. выпуска, ими последний раз пользовался лет 20т назад. В прошлом году когда начали регулярно отключать свет достал из закромов оказалось они в прекрасном рабочем состоянии и еще любому литий-ионному по времени разряда фору дадут. Один был сухой, ради прикола купил в хоз магазине щелочной порошок для прочистки труб, на глаз разбавил дистиллированной водой, заправил шприцом в акум и работает как миленький
cxomu svyncevo kyslotni akumy ne robljat okremymy elementamy a zavsxe batarejamy po 6 sxtuk ?..
Logicpower має одну перевагу - вони повернули мені гроші за всі три акуми, які я в них брав. Жоден з трьох agm і гель не показали свою ємність на старті, і за пів року деградували. Більше ніколи.
а спілка захисту прав споживачів не допоможе? як на мене товар явно не відповідає заявленим характеристикам. ну або суд.
суд це 5-8 років мінімум з невідомим результатом. ідіть! без нормальної судової реформи де будуть строки нормальні по впровадженню це не реально
З такими конторами це не допоможе. Практично всі хто продають в Україні сонячні інвертора або подібне обладнання не мають ніякого сервісу, тому зрозуміти чия провина неможливо.
Якщо треба можу вам по диллерській ціні віддавати акумулятори, бо навіть на Лоджик павер ціна думаю завищена
Не проще LiFePO4 разместить в погребе, а инвертор вблизи АКБ но не в сырости?
BMS у підвалі може хапанути вологи та вийти з ладу, тому неможливо гарантувати 100% працездатність без підігріву та утеплення стін пінополістіролом
@@alternativeenergy2022 Поставити BMS у герметичний бокс
Карбон-свинець то був розвод, не тільки аксіома завезла такі.Дуже дивно , що інформації на буржуй сайтах не було про це диво ...
Якщо завезли звичайні гелеві батареї а продають як покращені, то безумовно - розвод. А чи можете Ви це доказати? Щодо самої технології додавання вуглецю в мінусові пластини, то це не видумка і не розвод. Така існує і має свої особливості. Треба підтвердження від "буржуїв"? Загугліть запит "Lead Carbon Victron", там і про основні переваги довідаєтесь.
Можливо технологія десь існувала, але після цього відео мені вже дві людини у месенджер написали, що в них теж були проблеми з цими батареями.
@@alternativeenergy2022 Не існує присадки до пластин чи намазки карбону чи вуглецю чи як ще його назвати-не плутати з графеном.
Я сам взяв та повернув постачальнику псевдокарбон-завищений опір , грються , завищена напруга заряду.І до речі, ніхто вже й не возить.
А карбон там був у пластику тільки )
як заказати
прохання писати у месенджери
@@alternativeenergy2022 добрий день
Цікавить батарея на 5квт
1:50 - Який ідіот сказав що свинцево кислотні акуакумуляти можна заряджати струмом 0,5С тим паче 1,0С. Та такими струмами на віть розряджати тривали час неможна неможна. Типовий струм заряду це 0,1С, я к дуже вже хочеться по швидше це 0,15С. Все що більше не то що просто зменшує його ємність. При стуму 0.5С тим паче 1,0 це вбити акумулятор через десть тридцять циклів повних циклів. Я к це почув від автора це вже можна було далі не слухати.
Далі чудо Кислотно-карбонові акумулятори. Це чергова фішка від китайців. Як звісно сама пособі не збільшує кількість циклів. Це відома "фішка" яку стали ще двадцять років тому використовувати на літієвих акумуляторах. Тоді немодно було вставити електроні балансири, бо було дорого. Фактично це є такий собі внутрішній варистор, чи балансувальний опір який не дає перезарядити акумулятор. Особливо це важливо при послідовному з'єднані як вданому випадку. По суті при правильних режимах експлуатації. Це пасивний балансир який вирівнює заряд, але притому збільшується струм саморозряду. Чому з часом від цього відмовили в літій іонних акумуляторах. Це їх швидко саморозряжало за пару місяців. А через півроку зберігання вбивала їх повністю. Для свинцевих акумуляторів це звісно не так актуально але все ж треба мати на увазі.
І звісно вишенька. Це яким чином така новація збільшить кількість циклів заряд розряд в десть раз. В це міг повірити пересічний громадянин якому це вдихували АФЕРИСТИ , тобто замовник. А автор як "профі" це мав розуміти та пояснити замовнику, що чуда немає. Але ту про який профіалізм мова йти мова якщо він спокійно припускає можливість заряджати струмом 0.5С який є нормою тільки для літієвих акумуляторів. Напевно для феро-фосфат-літієвих це забагато.
Висновок. Це що акумулятори прожили два роки при таких струмах заряду-розряду це і так добре, навіть чудо. Як раз на два роки гарантію дають для акумуляторів УПС. За звичай при правильних умовах вони служать 5-пять років в ліпшому 8-років. Так нічого дивного.
Передивіться та послухайте уважно, я кажу про розряд. На більшості гелевих акумуляторів вказана номінальна ємність при розряді за 10 годин (0.1С) та при при розряді за 1 годину (1С). Заряджати дійсно не бажано вище 0.2С.
@@alternativeenergy2022 Де ви таке взяли. такі дані. Загалом свинцево кислотний акумулятор має одинакові нормальні режими роботи. Незалежно від того що там пишуть звичайний, гелієвий, карбоновий та інше. Хімічно там проходять одинакові процеси. Деякі речі покращують характеристики але не значно. І звісно гарантований кількість повних зарядів розрядів не перевищує 300 циклів. Це було 50 років тому це і зараз. Чи думаєте за 150 років їх використання щось кардинально помінялось в хемії чи фізиці. Як люблять заявляти деякі політики. Перехід з електронних лампочок на мікросхеми і потім на супер чіпи з технологією 7..4 нанометрів жодним чином не вплинуло на акумулятори, турбіни, роботу котлів чи реакторів. Про що чомусь всі люблять говорити і нова фішка Неромережі та Штучний Інтелект це теж ніяк не міняє.
Перевіряв на автомобілі, після запуску двигуна трохи розряджений 60 акумулятор бере 30 Ампер спочатку (0.5с). Акумулятор майже найдешевший вітчизняний (Westa) та вже служить 5 років. 0.1с це коли роблять профілактичний/відновлюючий/ремонтуючий заряд стаціонарно. На автомобілі струм заряду ніяк не регулюється - тільки самим акумулятором.
Спасибо всё имформативно.
Автор канала,вы продажей акб занимаетесь?
отпишись мне, если ответят
Хорошо
Добрий. так. Робимо батареї на замовлення. Черга зараз на 4 місяці вперед.
13:50 у вас ціна LiFePO4 завищена мінімум на 1000 грн на одній банці. Їх на аліку по 1600 продають.
у 10 разів і ми цим пишаємось
Вподобайка з Дніпра
2:05 Якщо клієнт почав розказувати що на сайті щось там написано, якщо клієнт сам вибрав ці АКБ, ну то хай сам тепер з ними розбирається! Я не можу зрозуміти логіку таких клієнтів! Їм спеціаліст каже як треба робити, а клієнт упирається, а потім звонить і щось там вимагає! Ви тоже хороші, повелись на казки клієнта. Треба було йому прямо сказати що за АКБ відповідальності не несете. Чому за свої кошти міняєте йому батареї?
Теоретично так, практично не хотілось сваритись перед новим роком, можливо поспішив
Якщо хазяїн там не проживає то навіщо йому там сотні Ач, для камери?
Що то за камера така.
споживання автономного інвертора 7.2кВт в режимі роботи від батареї (холостий хід) = 75вт в годину або 2кВт на добу. Відповідно без навантаження 10квт батарея повністю розрядиться за 5діб.
@@alternativeenergy2022так навіщо таке продали .
Камери на 12в. Навіщо інвертор?
@@MrSyroVV а заробити?
Влітку весь будинок живиться, індукційна плитка, кондиціонер, та інше, міської мережі взагалі немає.@@MrSyroVV
у Seplos BMS є контакт на нагрівач - не бачу взагалі нічого складного зробити обігрів, свинець у циклі не працює - він дохне, а у -15 ємність падає на 40%, враховуючи що з свинця брати більше 50% не варто, то у -15 корисна ємність для 200А свинця буде приблизно 60-70А або приблизно 3-4кв, за ці ж гроші можна ліфер зібрати з обігрівом на 5 кв. І що важливо - ліфер без проблем прийме 50А струм заряду, а свинец лише 20. Тобто зимою ліфер буде краще, а літом день довгий і більша ємність свинця не буде мати ніякого значення
Згоден, свинець у циклі мре миттєво, але прихильників свинця і досі багато. Виробники пишуть якусь маячню, ось так і клієнт мені казав - навіщо купувати ліфер, якщо зазначено на карбонові акб - 3200циклів. Є навіть моделі jikong з контактом управління, можливо підключити від батареї якийсь обігрів. Але вважаю чим збільшувати вартість, краще ставити у приміщенні з плюсовою температурою.
@@alternativeenergy2022так але ж тут умова така, можна було акумулятор закрити разом із інвертором - зклеїти з пінополістірола кубік таких, тих 75 ват які жере цей інвертор вистачит щоб нагріти пару кубів повітря у замкнутому обїемі
@@alternativeenergy2022 ну якщо це був вибір клієнта, то і розгрібати мав би він.
теоретично так, але треба було знайти компроміс, не хотілось сваритись@@MrGutory
интересно а кто собирал эту станцию и советовал покупать именно эти акумы?
@user-bv3bh5zu9x я збирав. Lifepo4 акумулятори не могли встановити через відсутність опалення. Тому колегіально вирішили взяти найкращі свинцеві.
яка б не була технологія акб все одно то кислотник. а банки замкнули тому, що засульфатувався максимально. опір спочаку підрос і він не брав заряд як всі сульфат добив замиканням. ще можно той що ледве живий перевірии на втрату води та поганяти заряд/розряд методом гойдалки через реле
8:58 Если вы знаете что гарантийные обещания на сайте нереальные, знаете чем закончится разбирательство с СЦ, то зачем вы давали гарантию от себя?
Не обижайтесь, но вы такой прям умный на словах, все знаете, но при этом само говорите что остались в дураках.
завдяки подібним помилкам ми вже три роки нічого не купуємо у постачальників, самостійно купуємо товар в Китаї, збираємо батареї та даємо гарантію від себе.
А ще є графенові і так далі ))) в них дай бог цикл як в якісних гелівіків, це 800-1000 циклів при темпаратурі 18-23. в реалі біля 400-500 не більше. але який в тому сенс якщо вони при 1C не видають ємність написану на шильдіку. Ціна якість зараз залізофосфат євки 105 та 230а. до тогож ціна однакова якщо порівнювати з якісним гелем.
Для холоду можна поставити літій титанат
Згоден. Поки дуже дорого.
20 вольт на замкненому акумуляторі? Це як може бути напруга короткого замикання вища за напругу розірваного кола? 0,8 Ом проти 11 мОм? Та там повна деградація з обривом пластин в одній чи кількох банках...
згоден, шалена деградація, не подумав, рядом гупають снаряди, не було часу обміркувати
Все круто, только замыкания нету там, иначе было бы пониженное напряжение и сопротивление, а у вас все повышенное, значит диагноз диаметрально противоположный, просто сдох аккум и не держит. А вообще идея свинец ставить последовательно изначально провальная, тем более 4 штуки.
Не сперечаюсь, але чому тоді при заряді напруга збільшується до 20в? Це поширене явище, коли одна батарея вмирає у послідовному ланцюгу і демонструє високу напругу (забирає все на себе)
@@alternativeenergy2022Так тут же той самий закон Ома діє, про який Ви постійно згадуєте. Струм в кожній ділянці послідовного кола однаковий, а отже напруга на ній буде прямопропорційна опору.
Це зрозуміло, але немає лінійної залежності. Опір поганої батареї збільшувався поступово, при цьому напруга не піднімалася вище 15в, а в якийсь момент почав все брати на себе, напруга зросла до 20в, зарядний струм йде у нагрів та роздуття поганої батареї. Такий сценарій завжди, коли відбувається кінець життя свинцевих батарей, з'єднаних послідовно. @@Blackened-h7n
Так, так, бачу у вас проблеми з законом Ома
Напруга велика по причині малої ємності. Аккумулятор повністю заряджений,і йому нікуди дівати струм,він піднімає напругу. Скоріш за все там не 3200 циклів ,а 320)). Це припущення