Хороше питання. Тільки стандарти пишуть не чиновники - а заслужені пенсіонери. А треба - щоб діючі спеціалісти, та ще й різнофахові. Змінювати потрібно підходи до Стандартів - вони елементарно повинні відображати РЕАЛЬНУ ситуацію в галузі і світі. Адже їх треба ще й своєчасно змінювати - уточнювати і покращувати. В звязку з новітніми досягненнями науки, технологій та методів досліджень. Дякую
Вітаю! Хочу тільки зауважити, що в Італії практично не виробляють напівтвердих сирів. Їх асортимент складається з більш складних у виробництві і більш вишуканих сирів. А культура виробництва і споживання налічую більше двох тисяч років. А в нас - років 50. У поляків схожа з нашою ситуація.
польський продукт Королівський. з величезними дірками. закос під Швейцарський. і обгортка навіть схожа, в клітинку. але ж на смак як пласмасовий. і колір сіро- кофейний.
В сенсі? Якщо Вас цікавить, які можливі причини приводять до гіркоти - прямо зараз пишу відео. Всі 18 можливих пунктів висвітлюю;) В пятницю можете переглянути)
Гіркоту з сирами зрозумів. Ферментація. А от питання, чому гірчить молоко останнім часом у різних виробників, остається загадкою. Може якось зробите передачу по молоку. Це як ні як сировина для сирів. Звичайно, виробники сирів не купують його у літрових пакетах як я. Але ж, всеодно приділяють цьому велику увагу. Бо від якості молока напряму залежить якість кінцевого продукту. Питаю тому, що люблю і часто роблю домашні йогури. А останнім часом результати дуже непередбачуванні. Навіть, на тому молоці, що дуже часто купував раніше і не мав проблем, бувають збої. І ще дуже часто молоко різних виробників стало гірчити. А є таке молоко, що через 8 годин з закваскою при 37 градусах таке ж рідке як і на початку. Схоже, бактерії там просто мруть від чогось і отримати з нього кисломолочний продукт нереально. Хейтити не хочу. При необхідності можу надати виробника і марку. По заквасткам теж послухав би думки профі. Переважно користуюсь Vivo. Розумію, що це не зовсім ваша тема, але раптом. )
Вітаю! Дивіться, чим більш замучений білок, тим більша ймовірність його прогоркання. Під замученим розуміємо в тому числі кількість сепарацій-пастеризацій. Для Ваших кисломолочних продуктах має підійти легкопастеризоване молоко. От спробуйте мікрофільтроване Селянське - ТЕОРЕТИЧНО повинно бути добре. По результату - напишіть. Буду вдячний.
@@MAXforewer Дякую за відповідь. Будете сміятися, але взяв дні три тому на пробу дві літрових упаковки з закрутками Селянське Мікрофільтроване. )) Частину йогурту з нього зробив собі у мультиварці, частину для дитини у йогуртниці (вона любить з баночок порційних їсти). І там і там йогурт вийшов занадто рідкий і має якусь творожисту консистенцію. На смак більш-менш нормальльний. До цього багато разів робив з Селянського Ультрапастерізованого у пакетах по 900г. Воно мені більше всього подобалось поки не почало гірчити іноді. Консистенція зовсім інша виходила. Густа. Береш ложкою і ямка утворюється. Банку нахиляєш, йогурт стоїть. Особливо, якщо не 2,5, а 3,2 жирність. А тут кіфірчик. 🤷♂
Ні, ні, ні - сміятись не буду. Для кисломолочного продукту важливий БІЛОК!!! Швидше за все, його з Селянського "трохи вкрали" - адже ДСТУ дозволяє 2,8%. Фільтрація - прекрасний спосіб це зробити. А в молоці має бути 3,2-3,4%. Так що - "одне лічим - інше калічим"((( Це саме просте пояснення рідкого згустку. Тому швидше співчуваю - сумую разом з Вами. @@UncleSKO
п. Максиме дякую за цікаву інформацію. Якщо буде можливість можете відповісти в чому причина що польский сир Ryki (Spoldzielnia Mleczarska Ryki) Rucku Maasdan м'який і пластичний, а сир Комо, Тенеро, ПрАТ Дубномолоко трохи схожий на резину по консистенції. Це технологічні особливості чи сировина, чи щось що я не розумію. Дякую
Вітаю! По-перше Рікі - це один з найкращих, при тому невеликих польських виробників. Решта - трохи чи сильно гірші. Стосовно консистенції "схожої на гуму" - це просто НЕДОЗРІЛИЙ сир. На жаль, в торгівлі постійно є зразки РАДИКАЛЬНО різної ступені зрілості - від гуми до гіркої мазкої консистенції. Часто - лотерея. Сьогодні прямо дегустував дозрілий канівський "Голандський" - Ріцький відпочиває.
Вітаю! По-перше, немає кому взагалі писати нові стандарти. А європейські - треба комусь хоча б ПЕРЕЧИТАТИ. Бажано - зрозуміти що до чого. Вже проблема;)
Пане Максим, щоб я не чека. Я купую творог (знаю що сир але пишу щоб зрозуміло було який продукт) Органік Мілк він мені подобається, раз у Вас він вже є, не можете сказати, чи продовжувати мені його купляти далі?) Просто так чи ні, щоб знати) До речі тверді сири тепер купляют тільки запаковані)
Як на мій смак - купляйте далі! Леся чомусь "винюхала" там "корову" (сьогодні дегустували), я підвів теорію (купують багато чужого молока - свого не вистачає) - але вони серед кращих. Нам з Вікою "корови не було". Для мене завжди було тільки одне питання - чи варто їх купувати саме ДОРОЖЧЕ? Я вважаю - НЕ ВАРТО.
@@MAXforewer Дуже дякую. Ну подобається мені їх продукція, купляю сир 9%, по смаку найкращий. Якщо я буду купляти ішну марку то в місяць я зекономлю дуже мало але смак буде не той. Я купую їх давно, ні разу корови не винюхував, АЛЕ! Років з 3 назад(точний термін не пам я таю) у них були проблеми зі смаком, одна патрія молока чи сира класна інша беее... Але в останій мінімум рік(насправді купую довше) такого немає, все стабільно. Сир я залишу а масло як ви сказали змінив на Яготинське та Рошен. Ось до речі сьогодні Рошен у Сільпо купляв й дійно нові пачки по 180г.
таке враження, що для наших маркетологів напівтверді сири схожі на банани - дозріють на поличці. чи я правильно розумію, що сир в ЗАВОДСКІЙ упаковці за дотримання температурного режиму зіпсуватись впринципі не може?
Дуже влучне порівняння з бананами! Тільки не тільки "для наших", а і для всіх інших. Сир продовжує визрівати і за межами заводу. Німці так само на експорт часто відвантажують "недозрілий" сир, з врахуванням його дороги до полиць магазинів. Це загальносвітова практика. По факту, враховуючі повільні продажі в магазинах України, ми можемо отримати абсолютно різні за органолептикою сири одного й того самого виробника в магазині. При чому, теоретично, вища якість буде у тих, які продаються ШВИДШЕ. Така реальність
Це просто - всі сири на дегустації були Голандські (Гауда). Оскільки сир купували цілу голову і на ринку Столичний у Києві, то запросто вина може бути і на продавцях. Адже якщо продавати "як сир" - можна продати дорожче. З іншого боку, і як сирний продукт - мяко кажучи "не дуже". А те, що кожний виробник може зробити невеликі партії непоганих сирів - то в цьому ніхто не сумнівається. Тому і беремо вже в торгівлі. Буде іменна фасовка Хмільника - буде зрозуміліше. Дякую@@uponomariov
У нас на ринку зараз сирів нема,одні замінники.Навіть польські колись купляла,були якісні.Зараз,як ви кажете,усі тверді як камінь і РИПЛЯТЬ на зубах!!!!Це не сири...
Вітаю! Бо і "ферментативна " гіркота з*являється не одразу, а тільки з часом витримки сиру. І тільки у ТВЕРДИХ сирах вона є "нормальною". Потім за місяць-два зникає. Як правило з другого по третій місяць. В напівтвердих сирах з витримкою ОДИН місяць вона В ПРИНЦИПІ з*явитись не встигає. А коли з*являється, то це свідчить або про ПЕРЕЗРІЛИЙ сир, або про дефекти сировини або технології. Там зовсім інші причини. Це дуже примітивні сири з коротким визріванням.
Вітаю! По-перше - далеко не у всіх. Наскільки я розумію, так вони намагаються покращити смак і консистенцію свого ПЛАВЛЕНОГО СИРУ. Хоч з незрозумілих мені причин - називають його просто "сиром".
Чи на ваші дослідження можна опиратися,ви живете не в Україні ,тому не можете піти і придбати зразки в магазині ,а зразки (масла ,сиру ,кефіру, сметани ....і т.д.)висилають вам виробники(я думаю що вибирають не з любої партії,а беруть напевно краще це, ж їх ,,лице ,,)втрачати клієнтів нікому не хочеться.
Наша невеличка компанія працює в Україні. Інша - в Польщі. Дівчата-маркетологи беруть ніжки-в-руки і обходять магазини Києва для купівлі зразків. Так, потім передають їх у холодильнику поїздом до Варшави. Все
Вітаю! На каналі дуже багато відео з цього питання. Скажу, що рослинні олії, вкупі з пальмовою, широко застосовуються в усьому світі в продуктах харчування. Зокрема в КОМБІНОВАНИХ молочних продуктах (з комбінованим складом). Україна споживає і переробляє набагато менше (в рази) пальмової олії за провідні розвинуті країни Європи і США. Подивіться назви відео - може щось Вас конкретне зацікавить. Дякую
Як я зрозумів Ваше пояснення про точність вимірювання наявності рослинних жирів то те що у Вас написано 0% означає що там жирів від 0 до 20%. Так? Іншими словами там рослинних жирів не більше 20%.
Абсолютно вірно. Тобто, як з лінійкою - міряємо навіть до 10%, але точно говоримо про 20% - ціна поділки (точність вимірювання). Хроматографія - так, там менше 1% похибка.
Вживати таке словосполучення як "європейські стандарти" не варто. Наприклад, в польщі лише один з дев'яти зразків масла може бути без пальмової олії. Так само і сири. Сир не може коштувати дешевше молока, використаного на його виготовлення. Європейські виробники так само фальсифікують все, що можуть.
Держава стоїть збоку.Дякую за вашу працю
Дякую
Вітаю! Дякую за невтомну роботу і турботу про те, щоб споживачі знали правду!
Вітаю! Дякую на взаєм за довіру і підтримку)
Щиро вдячна за ваші дослідження та працю! Коли розгонимо чиновників та скасуємо недолугі держстандарти від радянських часів?!
Хороше питання. Тільки стандарти пишуть не чиновники - а заслужені пенсіонери. А треба - щоб діючі спеціалісти, та ще й різнофахові. Змінювати потрібно підходи до Стандартів - вони елементарно повинні відображати РЕАЛЬНУ ситуацію в галузі і світі. Адже їх треба ще й своєчасно змінювати - уточнювати і покращувати. В звязку з новітніми досягненнями науки, технологій та методів досліджень. Дякую
Дякую,Ваш канал дуже потрібен.
Дуже дякую. Сподіваюся побачити у вас ще дегустацію твердих витриманих сирів, а також козячих та овечих.
Вітаю! Маєте на увазі сири імпортовані? Чи крафтові???
Дякую за цікаве відео! Завжди дізнаюся для себе щось новеньке!
Дякую)
Дуже сильно вдячний за файний контент українською 😍
Коментар та вподобайка на місці!)
Щиро дякую)
Купую Шостку багато років, колись чоловік проходив практику на цьому підприємстві. Українське якісне, смачне. Купуймо наше!
100%!
Дякую за ефір 👍
🤝
Дякую дуже. Завдяки вашим дослідженням хоч розумію що можна брати а що ні)
Дякую
крутий анонс, чекаю як там "Простонаше" себе почуває після зміну назви бренду
Вітаю! Сьогодні віддегустували. Вже. Щось не дуже простонаше. Хоч і Данон;)
Дякую за вашу працю. Будут вам домогати досвідчені покупці, завдяки вашим ефірам, купуючи більш якісний продукт. Сподіваюся на це.
Дякую)
Дякую за Вашу науку. Дуже цікаво. Я на основі тих знань, що у Вас на каналі набула, оцінюю інші сири, що ми вживаємо. Мені найкращій ЗЛАГОДА.
Вітаю! Був сьогодні у нас кисломолочний Злагода. Непоганий, хоч і не найкращий. Наступного вівторка можна подивитись
Дякую за інформацію. Почала дегустувати сир та масло.😊 Я ж тепер досвідчений покупець 😂🎉🎉🎉. В магазині,як мисливець. Полюю на нові для себе продукти.
Браво! Тепер ми разом - спільне хоббі об*єднує;)
Цей коментар для підтримки вашого каналу і сказати слова вдячності, що робите таку важливу справу😊
Дякую
дякую! завжди цікаво послухати людей, які в будь-якій галузі забули більше, ніж ти взагалі про це знаєш! повага таким фахівцям ❤
Щиро дякую)
Вітаю. Дякую за Вашу роботу. Дуже інформативно!
Дякую дуже)
Звичайно, цікаво! Чекаю ваші нові випуски!
Тоді сьогодні;) Чи можна їсти сир з гірчинкою і 18 причин її виникнення в напівтвердому сирі. Дякую)
Вітаю! Дякую за дуже цікаву інформацію. Чекаю на нові відео.
В пятницю - 18 причин гіркого сиру. У вівторок - дегустація сиру кисломолочного. Дякую
Добрий вечір👋👋👋
Вітаю!
👍👍👍👍👍👍👍👍Дякую за цінну інформацію,відкриваєте очі на що ми витрачаємо свої гроші...
Вітаю! Дякую за новий випуск:)
Дякую)
Дякую Вам!❤
Дякую
Дякую за працю!
Дякую Вам за підтримку, та ще й постійну;)
Дякую за корисну та правдиву інформацію!
На взаєм)
Дякую Вам!!!
На взаєм
Українські сири ,вкуснійші ,чим в Польщі!Но програють італійськім!Це на мій смак
Вітаю! Хочу тільки зауважити, що в Італії практично не виробляють напівтвердих сирів. Їх асортимент складається з більш складних у виробництві і більш вишуканих сирів. А культура виробництва і споживання налічую більше двох тисяч років. А в нас - років 50. У поляків схожа з нашою ситуація.
Сьогодні їла сир Шостка слайсами, дуже смачний.
Смачного)
Дякую!
На взаєм!
Дякую,цікаво)
Будь ласка)
Дякую Вам ❤
Дякую)
польський продукт Королівський. з величезними дірками. закос під Швейцарський. і обгортка навіть схожа, в клітинку. але ж на смак як пласмасовий. і колір сіро- кофейний.
Вітаю! В десятку! Тільки не під Швейцарський - а під Маасдам. Королівський, Радомер, Маздомер... там їх у поляків багато;)
Обов'язкова вподобайка каналу та подяка за контент, за для розвитку україномовного ютубу та особисто автора.
Дякую
дякую за відео!
так і не зрозуміла чому ваші зразки гірчили
В сенсі? Якщо Вас цікавить, які можливі причини приводять до гіркоти - прямо зараз пишу відео. Всі 18 можливих пунктів висвітлюю;) В пятницю можете переглянути)
Гіркоту з сирами зрозумів. Ферментація. А от питання, чому гірчить молоко останнім часом у різних виробників, остається загадкою. Може якось зробите передачу по молоку. Це як ні як сировина для сирів. Звичайно, виробники сирів не купують його у літрових пакетах як я. Але ж, всеодно приділяють цьому велику увагу. Бо від якості молока напряму залежить якість кінцевого продукту. Питаю тому, що люблю і часто роблю домашні йогури. А останнім часом результати дуже непередбачуванні. Навіть, на тому молоці, що дуже часто купував раніше і не мав проблем, бувають збої. І ще дуже часто молоко різних виробників стало гірчити. А є таке молоко, що через 8 годин з закваскою при 37 градусах таке ж рідке як і на початку. Схоже, бактерії там просто мруть від чогось і отримати з нього кисломолочний продукт нереально. Хейтити не хочу. При необхідності можу надати виробника і марку. По заквасткам теж послухав би думки профі. Переважно користуюсь Vivo.
Розумію, що це не зовсім ваша тема, але раптом. )
Вітаю! Дивіться, чим більш замучений білок, тим більша ймовірність його прогоркання. Під замученим розуміємо в тому числі кількість сепарацій-пастеризацій. Для Ваших кисломолочних продуктах має підійти легкопастеризоване молоко. От спробуйте мікрофільтроване Селянське - ТЕОРЕТИЧНО повинно бути добре. По результату - напишіть. Буду вдячний.
Чи пробували робити йогурт з молока Фермерські традиції з АТБ? Роблю йогурт часто з нього, не гірчив жодного разу.
@@MAXforewer Дякую за відповідь. Будете сміятися, але взяв дні три тому на пробу дві літрових упаковки з закрутками Селянське Мікрофільтроване. )) Частину йогурту з нього зробив собі у мультиварці, частину для дитини у йогуртниці (вона любить з баночок порційних їсти). І там і там йогурт вийшов занадто рідкий і має якусь творожисту консистенцію. На смак більш-менш нормальльний. До цього багато разів робив з Селянського Ультрапастерізованого у пакетах по 900г. Воно мені більше всього подобалось поки не почало гірчити іноді. Консистенція зовсім інша виходила. Густа. Береш ложкою і ямка утворюється. Банку нахиляєш, йогурт стоїть. Особливо, якщо не 2,5, а 3,2 жирність. А тут кіфірчик. 🤷♂
@@ОксанаПаламарчук-д6г Дякую. Візьму на замітку.
Ні, ні, ні - сміятись не буду. Для кисломолочного продукту важливий БІЛОК!!! Швидше за все, його з Селянського "трохи вкрали" - адже ДСТУ дозволяє 2,8%. Фільтрація - прекрасний спосіб це зробити. А в молоці має бути 3,2-3,4%. Так що - "одне лічим - інше калічим"((( Це саме просте пояснення рідкого згустку. Тому швидше співчуваю - сумую разом з Вами. @@UncleSKO
❤❤❤❤❤❤❤❤
п. Максиме дякую за цікаву інформацію. Якщо буде можливість можете відповісти в чому причина що польский сир Ryki (Spoldzielnia Mleczarska Ryki) Rucku Maasdan м'який і пластичний, а сир Комо, Тенеро, ПрАТ Дубномолоко трохи схожий на резину по консистенції. Це технологічні особливості чи сировина, чи щось що я не розумію. Дякую
Вітаю! По-перше Рікі - це один з найкращих, при тому невеликих польських виробників. Решта - трохи чи сильно гірші. Стосовно консистенції "схожої на гуму" - це просто НЕДОЗРІЛИЙ сир. На жаль, в торгівлі постійно є зразки РАДИКАЛЬНО різної ступені зрілості - від гуми до гіркої мазкої консистенції. Часто - лотерея. Сьогодні прямо дегустував дозрілий канівський "Голандський" - Ріцький відпочиває.
Дякую! А чому в нас не введуть європейські стандарти на сири? Просто бюрократія довго чухається чи більшість наших сирів не пройде?
Вітаю! По-перше, немає кому взагалі писати нові стандарти. А європейські - треба комусь хоча б ПЕРЕЧИТАТИ. Бажано - зрозуміти що до чого. Вже проблема;)
А як експортують наші сири? Чи їх виробляють за іншими стандартами? Але якщо Україна збирається до ЄС, то і стандарти треба підтягувати@@MAXforewer
У нас нет сыров в евпопейском понимании .
Цікаво,а дівчина файна 😊
То добре. Дякую
Пане Максим, щоб я не чека. Я купую творог (знаю що сир але пишу щоб зрозуміло було який продукт) Органік Мілк він мені подобається, раз у Вас він вже є, не можете сказати, чи продовжувати мені його купляти далі?) Просто так чи ні, щоб знати)
До речі тверді сири тепер купляют тільки запаковані)
Як на мій смак - купляйте далі! Леся чомусь "винюхала" там "корову" (сьогодні дегустували), я підвів теорію (купують багато чужого молока - свого не вистачає) - але вони серед кращих. Нам з Вікою "корови не було". Для мене завжди було тільки одне питання - чи варто їх купувати саме ДОРОЖЧЕ? Я вважаю - НЕ ВАРТО.
@@MAXforewer Дуже дякую. Ну подобається мені їх продукція, купляю сир 9%, по смаку найкращий. Якщо я буду купляти ішну марку то в місяць я зекономлю дуже мало але смак буде не той. Я купую їх давно, ні разу корови не винюхував, АЛЕ! Років з 3 назад(точний термін не пам я таю) у них були проблеми зі смаком, одна патрія молока чи сира класна інша беее... Але в останій мінімум рік(насправді купую довше) такого немає, все стабільно. Сир я залишу а масло як ви сказали змінив на Яготинське та Рошен. Ось до речі сьогодні Рошен у Сільпо купляв й дійно нові пачки по 180г.
НормальОК
Дякую
Було цікаво, але ж де питання на кмітливість до глядачів 😊
Раз на тиждень - було у пятницю. Вирішив і далі для підписників;)
1:40 - згадалось, як у підприємця-бджоляра запитували як відрізнити справжній мед від штучного. 😂 Теж лише лабораторними дослідженнями.
І я його розумію!!!))) Якщо, звичайно, не 100% цукор замість меду;)
dakyemo
На взаєм!
таке враження, що для наших маркетологів напівтверді сири схожі на банани - дозріють на поличці. чи я правильно розумію, що сир в ЗАВОДСКІЙ упаковці за дотримання температурного режиму зіпсуватись впринципі не може?
Дуже влучне порівняння з бананами! Тільки не тільки "для наших", а і для всіх інших. Сир продовжує визрівати і за межами заводу. Німці так само на експорт часто відвантажують "недозрілий" сир, з врахуванням його дороги до полиць магазинів. Це загальносвітова практика. По факту, враховуючі повільні продажі в магазинах України, ми можемо отримати абсолютно різні за органолептикою сири одного й того самого виробника в магазині. При чому, теоретично, вища якість буде у тих, які продаються ШВИДШЕ. Така реальність
Блін. Сьогодні вперше чоловік купив сир Візит. Не знаю де він його знайшов. 😢 ніколи раніше не купували такого.
Вітаю! по-перше, може реально справжній сир. А по-друге - дуже прошу, напишіть Ваші враження. Дякую
@@MAXforewer однорідний, не крихкий. На смак абсолютно нормальний, не кислий, трохи гіркуватий. 300 грн.за кілограм по акції.
У "Візита" Є СМАЧНІ справжні сири. Хотілося б знати назву сиру (продукту) який ви дегустували.
@@uponomariov Сир «Візит» (45% жиру в сухій речовині) .
Ось такий. В чорному пакуванні
Це просто - всі сири на дегустації були Голандські (Гауда). Оскільки сир купували цілу голову і на ринку Столичний у Києві, то запросто вина може бути і на продавцях. Адже якщо продавати "як сир" - можна продати дорожче. З іншого боку, і як сирний продукт - мяко кажучи "не дуже". А те, що кожний виробник може зробити невеликі партії непоганих сирів - то в цьому ніхто не сумнівається. Тому і беремо вже в торгівлі. Буде іменна фасовка Хмільника - буде зрозуміліше. Дякую@@uponomariov
Ааааа який крінж , одразу видно хто складав ті стандарти, та яка «якість « була в совку, дякую дуже цікаво
Дякую
З польші йде сплошна фабула. І кава, і чаї, паштети, сири. Сплошна гидота.
У нас на ринку зараз сирів нема,одні замінники.Навіть польські колись купляла,були якісні.Зараз,як ви кажете,усі тверді як камінь і РИПЛЯТЬ на зубах!!!!Це не сири...
Якщо гіркота в сирі зникає через певний період ,чому в напівтвердих сирах з коротким терміном визрівання гіркоти не відчувається?
Вітаю! Бо і "ферментативна " гіркота з*являється не одразу, а тільки з часом витримки сиру. І тільки у ТВЕРДИХ сирах вона є "нормальною". Потім за місяць-два зникає. Як правило з другого по третій місяць. В напівтвердих сирах з витримкою ОДИН місяць вона В ПРИНЦИПІ з*явитись не встигає. А коли з*являється, то це свідчить або про ПЕРЕЗРІЛИЙ сир, або про дефекти сировини або технології. Там зовсім інші причини. Це дуже примітивні сири з коротким визріванням.
Доброго дня! У мене питання, чому у всіх блогерів в рецептах сиру, в домашніх умовах обов'язково добавляють яйця?
Вітаю! По-перше - далеко не у всіх. Наскільки я розумію, так вони намагаються покращити смак і консистенцію свого ПЛАВЛЕНОГО СИРУ. Хоч з незрозумілих мені причин - називають його просто "сиром".
@@MAXforewer дякую
@@MAXforewer А не шкідливо, його вживати, якщо він довго відстоюється?
Цікаво.
Дякую
Звідки ви ведете свою розповідь?
Дивіться відео - там регулярно про це розповідаю
Звідти де такі радіатори😂
Чи на ваші дослідження можна опиратися,ви живете не в Україні ,тому не можете піти і придбати зразки в магазині ,а зразки (масла ,сиру ,кефіру, сметани ....і т.д.)висилають вам виробники(я думаю що вибирають не з любої партії,а беруть напевно краще це, ж їх ,,лице ,,)втрачати клієнтів нікому не хочеться.
Наша невеличка компанія працює в Україні. Інша - в Польщі. Дівчата-маркетологи беруть ніжки-в-руки і обходять магазини Києва для купівлі зразків. Так, потім передають їх у холодильнику поїздом до Варшави. Все
Дякую за відповідь.приємно
Дуже просто відризніти, треба дивитися на ціну і завжди побачиш де сирний продукт.
Не завжди. але так - це одна з ознак. Буває продають і в одну ціну
Треба дивитися на цінник та упаковку - там пишуть).
@@utin-ujloне завжди пишуть
@@ГалинаЛуценко-ь2б так, я шуткую). Але ж загалом пишуть і треба завжди дивитися, щоб помилково не купити сирний продукт...
@@utin-ujloне пишуть часто.
А что вы скажете нам про использование в молочке пальмового масла?
Вітаю! На каналі дуже багато відео з цього питання. Скажу, що рослинні олії, вкупі з пальмовою, широко застосовуються в усьому світі в продуктах харчування. Зокрема в КОМБІНОВАНИХ молочних продуктах (з комбінованим складом). Україна споживає і переробляє набагато менше (в рази) пальмової олії за провідні розвинуті країни Європи і США. Подивіться назви відео - може щось Вас конкретне зацікавить. Дякую
А мені Пирятин смакує більше ніж Комо і Клуб сиру))))!
На здоров*я, якщо подобається. Сир справжній, а про смаки не сперечаються. Доброго вечора
Як я зрозумів Ваше пояснення про точність вимірювання наявності рослинних жирів то те що у Вас написано 0% означає що там жирів від 0 до 20%. Так? Іншими словами там рослинних жирів не більше 20%.
Абсолютно вірно. Тобто, як з лінійкою - міряємо навіть до 10%, але точно говоримо про 20% - ціна поділки (точність вимірювання). Хроматографія - так, там менше 1% похибка.
Вживати таке словосполучення як "європейські стандарти" не варто. Наприклад, в польщі лише один з дев'яти зразків масла може бути без пальмової олії. Так само і сири. Сир не може коштувати дешевше молока, використаного на його виготовлення. Європейські виробники так само фальсифікують все, що можуть.
Не думаю, що Ви можете верифікувати Ваші заяви фактами. Маю іншу інформацію.
Я думаю, ты пишешь о России.
Дякую за ефір!
Дякую