Максим! Дуже Вам вдячна за просвітницьку програму та в цілому - канал! Ви профі високого рівня! Почула багато цікавого. Масло Вашого виробництва дуже люблю, але після активних бойових дій у Чернігові не зустрічала, нажаль. Бажаю Вам процвітання, Вашому бізнесу, а Вам міцного здоровʼя та щастя!
Золота Лінія - це сайт. zolota-liniya.com.ua/ Це крафт, при чому масла поки не випускаємо. Більше залишки... Але нові партії СИРУ ТВЕРДОГО вже афінуємо.@@halynanesterenko
@@НаталяЛаговска Саме так я і вчиняв;) І друзям радив - купили "травневе масло", порізали на порції, запакували швиденько - і до травня. Із врахуванням повільної розморозки
Дякую за роботу: ніколи не звертала увагу на деякі бренди, а вони , зʼявилися,насправді, лідерами рейтингу найкращих, які ви проводили. І була дуже приємно здивована їх якістю. Тепер користуюсь табличками рейтингів продукції вітчизняного виробника, які ви зробили. Це дуже важливо і дуже зручно для мене. Не зупиняйся.
Знову переглянув це відео і зберіг собі в плейлист та нотатки, бо актуально. Дещо вже забув і зараз пригадав завдяки цьому відео. Дякую вам, за корисний випуск. Тут коротко та зрозуміло.
Спочатку запитав у гугла: "чому не можна повторно заморожувати?" отримав швидкий результат: За словами експертів, в результаті проведених досліджень було встановлено, що ... (і далі жирним шрифтом) ... після того, як розморожене м'ясо вдруге буде відправлене до морозильної камери, коефіцієнт його корисності зменшиться до нуля. ... Що відбувається з білком При первинному заморожуванні вміст білка в м'ясі знижується вдвічі. . . . А потім ввів у пошук в ютубі. Зараз ваше відео в пошуку вибило чомусь аж 14-им але першого було майже з самого верху. І в цих 12-13 хвилин я все знайшов, що шукав)
Дякую за допис, мені важливо. Зараз, особливо з "молодими і перспективними" спілкуючись, щось їм кажеш із практики логічно-очевидне - а вони до Вікіпедії. А там - КАПЕЦЬ! ЇЇ теж пишуть люди. Всі "експерти". Взагалі не в темі - але пишуть. Дослідження відповідні)))
Дякую, дуже корисна інформація. Стосовно санітарних правил згідна. Я працювала в СЕС і пам'ятаю, як накладали штраф в дитячому садочку, коли санврач побачив соняшникову олію на полиці. Вимагали зберігати ії в холодильнику. І ще сметану кип'ятили. Чекаю на дегустацію. Особливо цікаво про масло Рошен.
Дякую. Правила існують для того, щоб їх ВИКОНУВАЛИ! Однозначно. Просто не треба забувати, що правила пишуть люди, а людям властиво помилятись. І ще одне - з плином часу змінюється світ і правила застарівають. Відповідно - потребують ЗМІН!!! Дякую за увагу
Дякую за познавальну інформацію. Я з домашньої сметани роблю масло. А з цього масла масло гхі (випарюю всю вологу). Кажуть корисне. Для нього такі самі умови для зберігання? Коли воно тепле розливаю по формочках. Воно в холодильнику робиться тверде. Я замотую у плівку і в морозилку.
Вітаю! Я теж в дитинстві з сметани збивав масло колотушкою - у родичів у селі. А от із НАТУРАЛЬНИМ маслом ГХІ у промисловості не стикався. Тільки з рослинним - його дуже легко підробити, на жаль... По умовам зберігання - якщо використати за тиждень-два, то навіть холодильника не треба. В холодильнику, якщо тара чиста - 2-3 місяці. З морозилкою не стикався. Хай щастить)
Не куштував, вибачте. До речі - в Херсоні кілька молокозаводів. Та якщо це той старий завод, що в самому місті і сир робить - зателефоную другу-власнику і уточню;) Ми із фізматшколи знайомі - поки він мене не обманював))) Уточніть, який самк завод (адресу і торгову марку). Дякую)
@@MAXforewer, дякую що відповіли та намагаєтесь допомогти в цьому питанні. Люди кажуть масло непогане, але краще почути вирок фахівця ) Масло “Херсоночка” солодковершкове несолоне, 82,0%, ДСТУ 4399:2005, ціна десь 50+, виробник ТДВ “Херсонській маслозавод”, юридична адреса виробника та адреса потужностей виробництва м.Херсон, вул. Перекопська, 162 Який це маслозавод не знаю, але можливо ваш друг краще знає які справи з маслом у Херсоні ) Буду вдячна за відповідь 🙂
З маслом в бляшанці можна хоч в гори, хоч в море вирушати. Я в одній країні був, масло постачали в великих банках літрів на 8, квашена капуста в таких самих, житні сухарі в прямокутних бляшанках ще більших, а на сухпай з незвичного плавлений сир і ковбасний фарш в баночках звичного об'єму.
Так, консерви штука технологічна. Я на офіцерських зборах ів хліб з запасів Бундесверу. Та іншої лобди від НАТО... А в роботі перший раз стикнувся з консервою Брі і Камамбер. Знову ж таки - німці;)
Дякую Вам за цікаву й потрібну нам інформацію! Будь ласка, могли б Ви виділити час, щоб пояснити, а чому пишуть - солодковершкове масло? А коли, наприклад ми бачимо - вершки продаються, то написано - Вершки ( не написано ж, що вони солодкі). А в назві масла є слово - солодке? Дякую.
Солодковершкове МАСЛО виробляється з "солодких" вершків. Можливо, Вам буде легше сприймати, якщо замінити слово СОЛОДКІ на слово СВІЖІ. Кисловершкове масло виробляють із СКВАШЕНИХ (кислих) вершків. І далі, якщо продають вершки, то на них не пишуть СОЛОДКІ. Чому? Бо для кислих вершків є спеціальна назва - це звичайна СМЕТАНА!!! Приємно Вам відповідати) Для Вас ще один аналогічний приклад "традиційних надписів". Дивіться, звернув увагу на масло в США -пізніше розкажу всім - поки тільки Вам. ВСЕ МАСЛО СОЛОНЕ, в тому сенсі, що якщо просто написано BUTTER - то масло СОЛОНЕ. А якщо НЕСОЛОНЕ - то так, під словом BUTTER з*являється дрібно слово НЕСОЛОНЕ. Всього найкращого
Здравствуйте! Последнее время всё больше встречаю советов,что сливочное масло лучше употреблять в топлёном виде. Скажите, пожалуйста,правда ли,что сливочное масло в топлёном виде полезнее? Интересно Ваше мнение,как профессионала.
Уважаемая Валентина, я профессиональный менеджер и технолог, а Ваш вопрос больше адресован ДИЕТОЛОГУ. Поэтому отвечаю исходя из своего житейского понимания, опыта, логики и здравого смысла. Топленое масло НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ПОЛЕЗНЕЕ в ПРИНЦИПЕ, поскольку это практически 99% ЖИР! Кстати, его 99% растительный аналог в полный рост производят несколько украинских предприятий. А в настоящем сливочном масле огромная польза сосредоточена именно в водной фазе, кстати и ВКУС тоже (в топленом вкус - это "подгоревшая" лактоза - молочный сахар). Как я часто вещаю - чистый жир вкуса вообще не имеет. Другое дело если мы говорим о готовке (кулинарии). Тогда топленое масло имеет море преимуществ! От прекрасной хранимости, специфического вкуса и технологичности даже при жарке (менее вредно). НО!!! Просто для Вашего понимания - во всем мире на производстве используют не топленое масло, а ОБЕЗВОЖЕННЫЙ МОЛОЧНЫЙ ЖИР. Можно сказать жировой "АНАЛОГ" сухого обезжиренного молока))). И точно не потому, что полезный - УДОБНО!!! ТЕХНОЛОГИЧНЫЙ в производстве! Спасибо за вопрос, диетологи дополнят)))
@@MAXforewer ,я, наверное, неправильно поставила вопрос. Имеется в виду,что сливочное масло покупается в магазине и по приходу домой,его сразу топят и употребляют в пищу только в топлёном виде. Вот я и думаю,зачем так издеваться над маслом?
@@Валентина-ы2х3ц Хранимость и технологичность при жарке и готовке. Все. На хлеб я бы намазывал исключительно свежее))) Об остальном мне неведомо))) Спасибо за вопрос)
Если хотите купить натуральное сливочное масло без всяких добавок на територии больницы Феофания есть магазин там продают молочную продукцию Чайка а также сосиски сардельки колбасы натуральные
Сто років не зустрічав - вони більше по місцю продають і через базарчики. Це дуже дрібний виробник. Можете відправити зразок нам - отримаєте відповідь. Дякую)
Добрий! Доставляємо в Запоріжжя Новою Почтою - замовляйте через сайт zolota-liniya.com.ua/ru. Дуже не хочемо в морозилки наше чудо віддавать((( Вам - дякую)
01:41 Я пачку масла за неделю не осилю((( У меня пачка где-то на пару недель! 05:29 Жесть!!! Я думал что масло никто кроме меня не замораживал!! 05:58 А как же доставить новой почтой масло если оно в тепле будет на складе(((( 06:38 Капец! Я себе представлял что ДСТУ это турбо сила и моща галактического маштаба. 12:36 Ну все! Теперь я побежал чай делать тоже !!!!!!
Надо было финляндское Valio еще протестировать, обидно что такой бренд и не попал в тест. правда оно тоже замороженым продается) И когда Вы начнете производить аналог их же плавленого сыра Viola, чтоб еще вкуснее был чем их?)
Видите ли, Виола за последние пол сотни лет стала эталонным продуктом в своем сегменте в МИРЕ (плавленый пастообразный), поэтому "выше головы" не прыгнешь;) Мы ее постоянно использовали именно как эталон, и проверяли свой продукт "насколько он близок" с Виолой. Кроме того, те 30 с гаком процентов сыра, которые Вы можете ощутить в финском сыре, они именно с полутвердого местного сыра. То бишь минимальные отличия все равно будут. Плюс казеинаты и прочие нюансы, которыми Вам голову не забиваю... К сожалению, в Украине пастообразные сыры намного менее популярны, чем, например, в РФ. В разы. Связано с массовыми поставками финских продуктов в Москву и Питер в советские времена. Народ привык и присел на них. Я сам воспринимаю Янтарь, как недоделанную Виолу. Так что произвести аналог - нет проблем, производили и не раз. А вот гарантировать продажи - проблема... Да и цена у него буде "чуть ниже Виолы", процентов на 20-25. Молочное сырье у нас очень дорогое. Как то так... PS Давно бы запустил в Золотой Линии, но минимальная закладка 200 кг - не продадим. Сделать - можем, найдете покупателя на 200 кг, тогда ок))) Спасибо за комментарий)
Вітаю Максим! Спробував якось масло місцевого регіонального виробника, приблизно після п'яти днів в холодильнику відкрите масло стало зіпсованим як на запах так і на смак. Куплене не заморожене, вдома також не заморожував, дата свіжа.. Що з маслом???
Дякую за питання. Причин може бути купа - якщо Ви мене слухали уважно. Ви не знаєте, що відбувалось на складах самого "регіонального виробника". 100% масло там заморожували, так прийнято було ЗАВЖДИ в минулому. Скільки разів дефростували??? Далі, якщо навіть не заморожували - СИРОВИНА!!! Як правило, невеличкі регіональні перебиваються на дешевому молоці, бо нездатні платити за молоко, як великі. Для Вашого розуміння, різниця (якість) може досягати 1,5 - 2 рази - немало, правда??? Ну і нарешті - саме основне й цікаве, теж було у випуску. Якщо не звернули увагу - повторюсь. Більша частина вершкового масла сьогодні і 99% у минулому столітті - це МАСЛО ЗБОЄЧНЕ!!! Його ключовою особливістю є те, що шматочки жиру збиваються до купи, не руйнуючи своїх капсул - білкових оболонок жирового зерна!!!!!!!!!! Відповідно, неперервна фаза - ВОДА!!! Таке масло ДІЙСНО, якщо воно не КИСЛОВЕРШКОВЕ (не вносили закваску) в холодильнику довго не зберігається. Крапка. Визначити, яке саме масло Ви купили - я без зразку не зможу. Тож - вибирайте на Ваш смак причину. Наше масло ТМ "Золота Лінія" і ще десь 20-30% масла в Україні виробляється методом перетворення високожирних СОЛОДКИХ ВЕРШКІВ. Жирові кульки розтираються і утворюється емульсія жир вода-у-жирі!!!!!! А не жир-у-воді, як було раніше. Відповідно, таке масло зберігається набагато набагато довше - по суті це інший стан вершків. Ну що, розібрались? Звичайно, це якщо Вам тоді не підсунули фальсифікат. Дякую за питання.
@@MAXforewer дякую за відповідь, завжди слухаю уважно, те що мені цікаво)))). А ще на новий рік спробував відкрити шампанське бакалом, як у вашому відео про вина. Пляшка ціла, а бакал ні. Мінус бакал)))))
Вітаю, Пане Анатолію. Більша частина сирів, що їх завозять до нас із Польщі - це так звані КРУПНОПОРИСТІ НАПІВТВЕРДІ сири. Вони ж - пропіоново-кислі, вони ж - сиру типу Радомер (спрощена версія голандського Маасдаму - такої собі "скороспілки" німецького варіанту сиру Емменталь). Це по суті звичайний напівтвердий сир типу "Голандський", до якого крім звичної закваски, додають ще й "пакетик" пропіоновокислих бактерій. І дають підвищену температуру визрівання перші 2-3 тижні. Ці самі пропіоновокислі бактерії активно "виздихають", в результаті чого утворюється газ, що забезпечує "дірявий" малюнок і солодкуватий присмак. Визрівання таких сирів 25-35 днів. Всього!!! Тобто - присмак має природнє (не штучне) походження. А сир - така собі імітація більш благородних із західної Європи. Дякую за питання
@@АнатолійПрохоренко-л7в 😂😂😂 ЦІКАВА - у нас, бо багато творчості, приходиться щодня заново велосипед винаходити))) А продвинута - звичайно у Польші, ближче до Європейської промисловості. Та "в середньому" - не відображає конкретики. Це як середня температура по лікарні) Наші лідери з польськими " в середньому" - конкурентні)))
Вітаю! Я більше фахівець по Топленому маслу - хоч кажуть, що це те саме. Абсолютно не в темі його ваги для східних релігій і концепцій харчування. Вибачайте. Що я знаю напевне: 1. Змінює (покращує) смак продуктів при готуванні 2. Краще зберігається (води немає ) 3. Дуже добре піддається фальсифікації рослинними замінниками молочного жиру.
Дякую. Тут один чудовий пан мені написав, що купує вершки на базарі, дома їх кип'ятить і масло збиває. Унікум! То я йому відповів, що і сам би може так робив... Але навіщо, якщо у мене десятки заводів у розпорядженні! Тільки БЕРИ і РОБИ)))
@@MAXforewer з кипячених вершків?сам пробував не рез робити масло але не солодковершкове .а от солодко вершкове маселко то казка воно макисимально ніжне по смаку.
@@ОлегТропак-т6р Так точно! Про те й мова - і це НАШЕ МАСЛО, УКРАЇНСЬКЕ - КРАЩЕ в СВІТІ! А обладнання винайшов українець Гуляєв-Зайцев - ГУРУ МАСЛА. На жаль, вже пішов... Це його винахід ПЛАСТИНЧАСТІ МАСЛОУТВОРЮВАЧІ з ГЛИБОКОЮ ОБРОБКОЮ. Таке...
А чому ні? Так, можна заморожувати практично всі продукти. Бажано один раз. Проблема у тому, що деякі змінять структуру і смак. Та вживати - безпечно. Дякую)
Виходьте з того, що виробник заморожує ЗАВЖДИ! Бо в реальності у більшості з них навіть немає можливості зразу фасувати - окремо цех фасовки, окремо головний маслоцех. Спочатку масло фасують у ящики 20 кг, потім заморожують і за потреби розморожують і фасують. Або зберігають з літа до зими. Чи довше. Отже "ліміт заморозок" вичерпано вже на заводах - у магазинах говоримо про заморозку ПОВТОРНУ! Тобто, споживач вдома може заморозити втретє, на жаль((( Та більшість різниці може і не помітити - справа смаку. Особливо, якщо швидко використають після розморозки. Дякую за питання)))
Нарештi украiнський ютуб , грамотний , професональний , цiкавий , як для мене це знахдка , бо дуже люблю сир , твердий та рiзн сорти м,якого , люблю з душком .Була в Швейцарii , мене вiд прилавкiв з сирами не можна було вiдтягнути . Тут з вами буду пзнавати сирний свiт , розширювати своi знання . От зараз пiд вашу розмову про масло пью каву , а кава без шматочку улюбленого сиру то не кава , тож за вдсутнстю сиру якого хочеться пью з турецьким бергамо , i як вс турецькi сири вiн занадто солоний. Цiкаво подивитись вашi вiдео про сир , зараз пориюся , бо лише вчора на вас натрапила , дякуючи Чекалкiну. Добру справу ви робите , подiляючись своми знаннями , щиро вдячна.
Порийтесь-покопайтесь - СИРу присвячено найбільше випусків. Є дегустації і поради споживачам. І по пліснявим, і молодим, і надтвердим... Зараз у нас "місяць сиру кисломолочного") Та й ми не зупиняємось)))
Тому що такі температурні режими прописані в наших ДСТУ. Чому? Про цю дурню є біля 5 відео на каналі. Ми повністю розібрали за три відео ДСТУ на масло вершкове. З коментарями
В СССР всю жизнь морозили масло на хладокомбинатах, годами его там хранили, делая плановую ротацию! И масло, кстати, было по качеству выше нынешних образцов. Люди ели и не знали никаких ГОСТОв.
Конкретно цей - не дуже. Взагалі аромати круасанів - це загадка. 90% їх у світі виробляється на маргаринах або в кращому випадку спредах. При чому СПЕЦІАЛЬНИХ! Тих, що дають тісту оцю листкову суперструктуру. Цей ефект досягається за рахунок додавання спеціальних добавок - "шортенінгів". Тому, як правило, вершкові аромати у круасанах - це ароматизатори. Два найпоширеніших ароматизатори у світі - вершки і пряжене молоко. А тепер про хороше: супер-мупер круасани, елітні й дорогі, роблять навіть не просто на маслі, а на зневодненому молочному жирі. Він якраз має "натуральний аромат масла", при чому надзвичайно сильний. Якщо коментар нецікавий - вибачте і повідомте. Дякую Вам.
@@MAXforewer Дуже цікаво! Мені сталося досить багато подорожувати по Іспанії. І в нашій родині навіть склався такий собі "рейтинг круасанів"))). Так ось: круасани Іспанії, окрім Каталонії, це таки собі хлібці характерної форми. Але ж у Каталонії - це просто шедевр. Я кажу не про якісь там суперпупер готелі або ресторани. Це про звичайні кав'ярні, де снідають здебільше місцеві мешканці.Там після сніданку руки пахнуть дуже смачно вершковим маслом, і круасани надзвичайно великі. І ще місце, де я з цим стикався (як би не незвичайно це було) - це Астана (нині Нур-Султан. Але там уже у дуже гарному готелі.
@@someiurii Круасани - окрема і цікава тема, може колись і зніму випуск. У мене донечка вчиться в Італії (майже Іспанія))), то, виявляється у них є термін - ІТАЛІЙСЬКИЙ КРУАСАН! Він відрізняється від французського розміром і в ньому більше тіста. Не такий повітряний, як у Франції. Мені теж такі більше подобаються) Дякую
По сетям - сворачиваемся, дюже накладно и не оправдывает ожиданий... Были в двух - по памяти Копейка и еще... тоже короткое название. Закажите через сайт zolota-liniya.com.ua/ и удовлетворите свое любопытство) С 1.09 у нас снова акция с Димой Чекалкиным - можно книгу отхватить. "Услышано в Одессе" должно подойти, не так ли))) PS Можете на меня сослаться на сайте и заказать "полный Эксклюзив" - его нет в обычном прайсе. Крафтовый сыр с выдержкой больше 3-х лет. В течение месяца станет доступен всем под ТМ "Иль Примо".
@@MAXforewer Через "Розетку" вы продаётесь? Попробуйте, дешевле посетить районный пункт выдачи товаров, чем за мелочёвку переплачивать "Почте" более 100грив Так бы заказал бы пару пачек масла и в пункте получил бы. И замороживать не надо как мелкий опт. Я "новой почтой по мелочам не пользуюсь. Жалко, что ваш бренд малознаком потребителю. Я случайно узнал такие тонкости производства на Ютюбе. Может откроете областные пункты сбыта и реализации как Рошен.Буду частым покупателем.
@@MAXforewer Подумаю, я не один принимаю решение по крупной покупке "Кота в мешке" (многие не знают вашу марку, репутацию). Это не продуманно в вашей команде, лёгкий сбыт. Что бы потребитель вошёл во вкус всего свежего и качественного. Нужен фирменный магазин как у "королевства сыров" Голландия. Недавно открылся на нашей улице и все прохожие дегустировали сыры. Кстати можете в вашей передачи провести анализ качества этой марки.
@@Диванныйконспиролог Сергей Николаевич, уважаемый, "Королевство Сыров" - это марка магазинов, а не сыра. Магазин нельзя продегустировать) Фирма специализируется на продаже сыров из Нидерландов от нескольких производителей. В Киеве у них наибольшее число магазинов - рад что они развиваются. Да, в Нидерландах производят качественные сыры. Нравится - покупайте на здоровье. С нашими "правителями" молочная продукция из Европы дешевле украинской - у них дешевле само МОЛОКО! Огромная господдержка. А наши заводы закрываются чуть не каждую неделю-месяц... Респект властям - такого не было никогда ранее. PS Мы очень небольшой производитель! Наша квалификация - результат работы на чужих крупных предприятий (другие собственники).
Ребята, подскажите, пожалуйста, наилучший способ хранения масла при комнатной температуре (походные условия \ отсутствие холодильника)? Есть способ в емкости с соленой водой - масло всплывает - это нормально? - нужно использовать "гнет"? - сколько можно хранить таким способом? какие есть лайфхаки? Может еще есть варианты? СпасиБо..
Чого всі мовчать,що дозволили не писати дату виготовлення.Це просто жах.Люди мають знати,коли виготовили продукт:тиждень тому,або півроку.Це порушує мої права на інформацію,яка впливає на здоров'я.
Вітаю! Згідно законодавства споживач має бути проінформований про дату виготовлення. Стандарти дозволяють писати дві дати з трьох (дата виготовлення, термін зберігання, кінцева дата споживання). Вважається, що всі споживачі ходили до школи і можуть по двох датах третю вирахувати самостійно. Кінцева дата споживання - обов*язкова
@MAXforewer Якбиж то так було.Все більше стає продуктів,де вказано тільки кінцеву дату.Доводиться відмовлятися від продуктів,де немає другої дати(дати виготовлення або терміна зберігання).Бо не хочеться дитину годувати продукцією,якій вже кілька тижнів,а на вулиці 30градусів і невідомо як вона зберігалася.Таким недомаркуванням особливо грішать виробники молочної,ковбасної продукції. А коли питаєш у працівників торгової мережі,то в кращому випадку тицьнуть в кінцеву дату.
@@oxanas6072 Пані Оксана, так бути не може! Це порушення. Зверніть просто увагу - часто одна дата нанесена в одному місці, а терміни зберігання - зовсім в іншому. Якщо тільки одна - сміливо висилайте в "захист прав споживачів". Дякую Вам за інформацію
Ну чому зразу на пальмовій - на маргаринах, що можуть містити в тому числі і пальму. Мало того - додають спеціальні емульгатори "шортенінги", що роблять структуру "ідеально слоїстою". Дуже рідко, наприклад в дорогих кафешках в Парижі, круасани роблять на натуральному вершковому маслі або зневодненому молочному жирі. Дякую за питання)
@@MAXforewer Весь цей маргарин гідронізований коротше кажучи з рідкої рослинної олії роблять тверду, але під час насичення її воднем(гідронізація) утворюється молекула перевернута(мутант), якої в природі не існує і наш організм сприймає це як тваринний жир. Будує клітини і т.д. А пізніше рак, атеросклероз судин. А французи їдять краусани на вершковому маслі.
@@yandroid3403 Ні, на щастя Ваша інформація застаріла. Вже більше 20 років велику кількість маргаринів-халваринів для споживання і випічки виробляють шляхом ПЕРЕЕТИРИФІКАЦІЇ, що містять трансжирів МЕНШЕ, ніж вершкове МАСЛО. Різниця в ціні-собівартості між пержирами і гідрожирами насправді дуже незначна (менше 5%), та навіть ці відсотки бувають значущими в конкурентній боротьбі. Щодо Парижу - розчарую Вас і тут - Ви помиляєтесь. Практично 20 років підряд, відвідуючи найбільші світові виставки, я мав змогу в цьому переконатись особисто. До корони вони проходили через рік у Парижі-Кельні (SIAL-Anuga), тож можливість була. Дякую за увагу)
@@MAXforewer Я як медик бачу як помолоділа онколгія і серцево -судинні захворювання це наслідок на 80% харчування. А ви як бізнесмен думаєте не про здоров'я клієнтів а про прибуток і тим більше у нашій країні , де виробники нехтують всіма нормами.
А МОЗ піклується хоть за щось? А лікарі... Вони відособились від людей, аби не працювати і хочуть грошей! Злочинний світ "медиків", за що вони так називаються? Не другого масла, а іншого. Друге, це - второе. А другое, це - ІНШЕ. З повагою.
Вітаю! Емоційний допис. Сфера охорони здоровя, на пару з освітою, є найбільшим тягарем бюджетів самих багатих країн світу. Більшість фінансують її його частково. Решта - страхова медицина, і часто далеко не найкраща. Думаю, що в Україні навряд чи можна очікувати на суттєве покращення. На разі, запитайте у знайомих емігрантів - як не дивно, медицина в Україні на досить високому рівні. Звичайно, що тільки у порівнянні. І очевидно - що на рівні низькому, якщо порівнювати з нашим минулим. Стосовно закидів і виправлень філологічних - пишіть. Приймаю до уваги. Хоча високу планку варто виставляти журналістам, на мій погляд. А не спецам молочної галузі, що у вільний від основної роботи час діляться з Вами інформацією. Дякую за розуміння
Запитання друге. Якому йогурту ви б надали перевагу: заводському чи домашньому з фермерского молока на заквасках, які продаються в магазинах та аптеках?
Простої відповіді не буде. Розумієте, є ДАНОН, а є всі решта. Це як "ТАТО ЙОГУРТ". Тобто, якщо СВІЖИЙ ЙОГУРТ ДАНОН - то з точки зору здоров'я і користі конкурентів у нього немає. А якщо захотілось з домашнього молочка - нема проблем!!! Візьміть Ваше улюблене молоко і при кімнатній температурі з вечора додайте стаканчик йогурту на 1-2 літри молока. Зранку будете мати власний кращий в світі йогурт. Плюс мінус. Я так іноді роблю) А якщо говорити саме про смак - то я періодично вживаю більшість "наших" вітчизняних. В основному - питних. Від Галичини з Молокією і до Білої Лінії з Яготином. Всі хороші)
Дуже дивно. Зберігали масло в морозильній камері місяцями, велику кількість разів розморожували-заморожували і ніхто не отруївся і на смак було чудове, а вхолодильнику через тиждень з’являвся присмак прогірклого жиру. Дуже дивно…
Вітаю! Нічого дивного. Адже з кожною такою процедурою термін зберігання зменшується, а швидкість окислення (штаф) збільшується. Радий, що ніхто у Вас не отруївся. Спробуйте ще;)
Який ви молодець,відповідаєте на всі запитання. Вперше таке бачу.
;) Дякую, майже всі
Максим, приєднуюсь до Вашої спільноти і дякую за просвітницьку працю!
Дуже цікава і корисна інформація!
Максим! Дуже Вам вдячна за просвітницьку програму та в цілому - канал! Ви профі високого рівня! Почула багато цікавого. Масло Вашого виробництва дуже люблю, але після активних бойових дій у Чернігові не зустрічала, нажаль. Бажаю Вам процвітання, Вашому бізнесу, а Вам міцного здоровʼя та щастя!
Дуже приємно читати Ваш допис - відновлює мені сили та енергію! Дуже дякую
Як називається марка?
Золота Лінія - це сайт. zolota-liniya.com.ua/ Це крафт, при чому масла поки не випускаємо. Більше залишки... Але нові партії СИРУ ТВЕРДОГО вже афінуємо.@@halynanesterenko
@@MAXforewer
Не зрозуміло, яке відношення мають квіти, до сиру?
Дякую Максиму за благородну працю.
Дякую
Пишу ці слова, щоб продвинути відео в топи!!!
Дякую! Відповідаю - із тим же щирим наміром!)))
Трохи більше слів треба щоб коментар просував відео...
Дякую. Заажди знала, що не треба заморожувати після розморозки, АЛЕ! Причину не знала. Дуже дякую за науку.
Будь ласка
8:20 граматична помилка..не на протязі а протягом
Не знала що не можна розморожувати багато раз,виявляється тільки один раз потрібно розморожувати😮
Так, бажано не повторювати
Зробiть порцiï, та дicтавайте скiльки Вам потрiбно
@@НаталяЛаговска Саме так я і вчиняв;) І друзям радив - купили "травневе масло", порізали на порції, запакували швиденько - і до травня. Із врахуванням повільної розморозки
Дякую Вам,Максиме,що Ви професійно ведете ефіри без всякої заангажованості
Будьте здорові!
Щиро дякую - Ви теж підмітили?;) Власники і директори комбінатів з Вами згідні)
Відео як завжди на висоті!
Дякую щиро)
Дякую! Дуже корисна інформація! Ви робите необхідну усім справу! Бажаю успіху!
Дякую
Чудовий канал, багато вкрай потрібної інформаціїї! Дякую і тепер керуюсь вашими рекомендаціями.
Щиро дякую за підтримку
Дякую за роботу: ніколи не звертала увагу на деякі бренди, а вони , зʼявилися,насправді, лідерами рейтингу найкращих, які ви проводили. І була дуже приємно здивована їх якістю. Тепер користуюсь табличками рейтингів продукції вітчизняного виробника, які ви зробили. Це дуже важливо і дуже зручно для мене. Не зупиняйся.
Щира подяка за корисну інформацію! ❤❤❤
Как классно! Не зря же говорят,- век живи, век учись. Спасибi, пане Залiзняк! Надхнення Вам й удачi. До зустрiчи на Вашому каналi!
Дякую, завтра з Дмитром Чекалкіним. Знаєте такого?))
@@MAXforewer Спасибi! Обов'язково зустрiнусь з Вами та Дмитром. Очiкую.
@@sergiovo5081 Дякую)))
@@MAXforewer Знаємо і любимо❤!
Дякую .Цікава інформація, беру до уваги. Найкращого Вам!
Дякую Вам - будьте здорові!
Дякую вам за вашу душе важливу працю великий вам уклiн , нам це дуже важливо
Я на це сподіваюсь. Уклін на взаєм за підтримку)))
Знову переглянув це відео і зберіг собі в плейлист та нотатки, бо актуально. Дещо вже забув і зараз пригадав завдяки цьому відео. Дякую вам, за корисний випуск. Тут коротко та зрозуміло.
Спочатку запитав у гугла:
"чому не можна повторно заморожувати?"
отримав швидкий результат:
За словами експертів, в результаті проведених досліджень було встановлено, що ...
(і далі жирним шрифтом)
...
після того, як розморожене м'ясо вдруге буде відправлене до морозильної камери, коефіцієнт його корисності зменшиться до нуля.
...
Що відбувається з білком При первинному заморожуванні вміст білка в м'ясі знижується вдвічі.
.
.
.
А потім ввів у пошук в ютубі.
Зараз ваше відео в пошуку вибило чомусь аж 14-им але першого було майже з самого верху.
І в цих 12-13 хвилин я все знайшов, що шукав)
Дякую за допис, мені важливо. Зараз, особливо з "молодими і перспективними" спілкуючись, щось їм кажеш із практики логічно-очевидне - а вони до Вікіпедії. А там - КАПЕЦЬ! ЇЇ теж пишуть люди. Всі "експерти". Взагалі не в темі - але пишуть. Дослідження відповідні)))
Щиро Вам Дякую за Вашу невтомну і полєзну роботу. Успіхів і Удачі Вам!❤
Спасибо, хорошая подача и нужная информация
Будь ласка, пишіть про власний досвід - обговоримо)
у какое.. чудо Ваш канал. Такая нужная информация. Удачи! жду новой информации. Спасибо!
Спасибо за поддержку))) Для меня очень важна Ваша оценка)))
Велике Вам Дякуємо за таку нужну інформацію, процвітання Вашому каналу!
Щиро дякую
Дякую за Вашу працю .😊💐♥️
Будь-ласка. Вам дякую - за добрі слова)
Смачного! (Нова пошта точно заморозить взимку ваше масло)
🤣🤣🤣 З нашими зимами - навряд! Якраз +2 - +5)))
А крім того - ми використовуєм перевірене ТЕРМОПАКУВАННЯ!
Дякую! Цікава і корисна інформація!
Дякую на взаєм! Завжди радий поділитись)))
Дякую, дуже корисна інформація. Стосовно санітарних правил згідна. Я працювала в СЕС і пам'ятаю, як накладали штраф в дитячому садочку, коли санврач побачив соняшникову олію на полиці. Вимагали зберігати ії в холодильнику. І ще сметану кип'ятили.
Чекаю на дегустацію. Особливо цікаво про масло Рошен.
Дякую. Правила існують для того, щоб їх ВИКОНУВАЛИ! Однозначно. Просто не треба забувати, що правила пишуть люди, а людям властиво помилятись. І ще одне - з плином часу змінюється світ і правила застарівають. Відповідно - потребують ЗМІН!!! Дякую за увагу
А в нас по нормам яйця де мають зберігатись ? Я в шоці що в європі вони не в холодильнику
Дяка за лікбез.
🤝
Дякую за цікаву інформацію.
Дякую за таку корисну інформаці
Будь ласка
Дякую, дуже цікавий випуск!
І я Вам дякую - за допомогу!
Дуже інформативно! Дякую!
Дякую за корисне інфо!
Дякую за інформативне відео та поради!
Будь ласка)
Дякую, цікаво у Вас на каналі.
Знаєте - самому подобається))) Дякую)
чудовий випуск, вітаю! ❤️
Дякую донечка - привіт Італії)
Если бы вы ещё начали масло ГХИ топленое делать.
Я бы с удовольствием покупала
я делаю сама. Рецепт в интернете. Очень довольна!
підтримую
Есть в продаже в Велмарт@@TAIFUNTeam
О ,Боги , як цікаво !
Дякую
Масло ,,Селянське"- це топ👌Найкраще🔥
Так, було з найкращих. Чекаємо на повернення)
спасибо, много новой информации для меня.
Вам спасибо, и неудивительно - Вы так молодо выглядите)))
@@MAXforewer файл
Основне,щоб холодильник
( морозилка)був сухої заморозки,
Дякую за відео! 😋
Будь ласка і на здоров'я!)))
Дякую за познавальну інформацію. Я з домашньої сметани роблю масло. А з цього масла масло гхі (випарюю всю вологу). Кажуть корисне. Для нього такі самі умови для зберігання? Коли воно тепле розливаю по формочках. Воно в холодильнику робиться тверде. Я замотую у плівку і в морозилку.
Вітаю! Я теж в дитинстві з сметани збивав масло колотушкою - у родичів у селі. А от із НАТУРАЛЬНИМ маслом ГХІ у промисловості не стикався. Тільки з рослинним - його дуже легко підробити, на жаль... По умовам зберігання - якщо використати за тиждень-два, то навіть холодильника не треба. В холодильнику, якщо тара чиста - 2-3 місяці. З морозилкою не стикався. Хай щастить)
И куда пропала теперь Золотая лини
Дякую вам за дуже потрібну інформацію.
Бачу ваше відео, ставлю лайк, а потім дивлюсь )
А що ви скажете про масло Херсонського маслозаводу 82,0 %?
Не куштував, вибачте. До речі - в Херсоні кілька молокозаводів. Та якщо це той старий завод, що в самому місті і сир робить - зателефоную другу-власнику і уточню;) Ми із фізматшколи знайомі - поки він мене не обманював))) Уточніть, який самк завод (адресу і торгову марку). Дякую)
@@MAXforewer, дякую що відповіли та намагаєтесь допомогти в цьому питанні.
Люди кажуть масло непогане, але краще почути вирок фахівця )
Масло “Херсоночка” солодковершкове несолоне, 82,0%, ДСТУ 4399:2005, ціна десь 50+, виробник ТДВ “Херсонській маслозавод”, юридична адреса виробника та адреса потужностей виробництва м.Херсон, вул. Перекопська, 162
Який це маслозавод не знаю, але можливо ваш друг краще знає які справи з маслом у Херсоні )
Буду вдячна за відповідь 🙂
Розкажіть про топлене масло
дякую. прошу поліпшити звук. погано чути корисні поради)
Дякую за відгук - ніби поліпшили. Переконайтесь у свіжих відео
З маслом в бляшанці можна хоч в гори, хоч в море вирушати. Я в одній країні був, масло постачали в великих банках літрів на 8, квашена капуста в таких самих, житні сухарі в прямокутних бляшанках ще більших, а на сухпай з незвичного плавлений сир і ковбасний фарш в баночках звичного об'єму.
Так, консерви штука технологічна. Я на офіцерських зборах ів хліб з запасів Бундесверу. Та іншої лобди від НАТО... А в роботі перший раз стикнувся з консервою Брі і Камамбер. Знову ж таки - німці;)
Благодарю за полезную информацию ,у Вас классно получается вести передачу на украинском языке
Спасибо) Точно не идеально - но я обучаемый. Ведь нет предела совершенству)))
Дякую!
Дякую Вам за цікаву й потрібну нам інформацію!
Будь ласка, могли б Ви виділити час, щоб пояснити, а чому пишуть - солодковершкове масло? А коли, наприклад ми бачимо - вершки продаються, то написано - Вершки ( не написано ж, що вони солодкі).
А в назві масла є слово - солодке?
Дякую.
Солодковершкове МАСЛО виробляється з "солодких" вершків. Можливо, Вам буде легше сприймати, якщо замінити слово СОЛОДКІ на слово СВІЖІ. Кисловершкове масло виробляють із СКВАШЕНИХ (кислих) вершків. І далі, якщо продають вершки, то на них не пишуть СОЛОДКІ. Чому? Бо для кислих вершків є спеціальна назва - це звичайна СМЕТАНА!!! Приємно Вам відповідати) Для Вас ще один аналогічний приклад "традиційних надписів". Дивіться, звернув увагу на масло в США -пізніше розкажу всім - поки тільки Вам. ВСЕ МАСЛО СОЛОНЕ, в тому сенсі, що якщо просто написано BUTTER - то масло СОЛОНЕ. А якщо НЕСОЛОНЕ - то так, під словом BUTTER з*являється дрібно слово НЕСОЛОНЕ. Всього найкращого
@@MAXforewer
Дякую Вам! Приємно відповідь від Вас отримати!
Заходила на Ваш сайт. Сподобався, дуже.
І щось замовлю.
Не щось звісно, а сир.
❤
Дякую за довіру. Це найголовніше@@olga.shuprova
Вже дивлюсь!!!
😂😂😂 ДЯКУЮ! Та не важко у жінки бути першим! Важко стати останнім! Практично - НЕМОЖЛИВО!!!🤣🤣🤣
@@МаксимЗализняк-м5т 😀,але на Ваші стріми бути першим краще))))
@@ivanzelenskyi1973 Дякую ще раз - то як Вам випуск Іване???
@@MAXforewer гарний випуск,деякі нові моменти в зберіганні масла з'ясував.
@@ivanzelenskyi1973 Ну от і добре - я радий! Дякую за відгук!
Здравствуйте! Последнее время всё больше встречаю советов,что сливочное масло лучше употреблять в топлёном виде. Скажите, пожалуйста,правда ли,что сливочное масло в топлёном виде полезнее? Интересно Ваше мнение,как профессионала.
Уважаемая Валентина, я профессиональный менеджер и технолог, а Ваш вопрос больше адресован ДИЕТОЛОГУ. Поэтому отвечаю исходя из своего житейского понимания, опыта, логики и здравого смысла. Топленое масло НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ПОЛЕЗНЕЕ в ПРИНЦИПЕ, поскольку это практически 99% ЖИР! Кстати, его 99% растительный аналог в полный рост производят несколько украинских предприятий. А в настоящем сливочном масле огромная польза сосредоточена именно в водной фазе, кстати и ВКУС тоже (в топленом вкус - это "подгоревшая" лактоза - молочный сахар). Как я часто вещаю - чистый жир вкуса вообще не имеет. Другое дело если мы говорим о готовке (кулинарии). Тогда топленое масло имеет море преимуществ! От прекрасной хранимости, специфического вкуса и технологичности даже при жарке (менее вредно). НО!!! Просто для Вашего понимания - во всем мире на производстве используют не топленое масло, а ОБЕЗВОЖЕННЫЙ МОЛОЧНЫЙ ЖИР. Можно сказать жировой "АНАЛОГ" сухого обезжиренного молока))). И точно не потому, что полезный - УДОБНО!!! ТЕХНОЛОГИЧНЫЙ в производстве! Спасибо за вопрос, диетологи дополнят)))
@@MAXforewer ,я, наверное, неправильно поставила вопрос. Имеется в виду,что сливочное масло покупается в магазине и по приходу домой,его сразу топят и употребляют в пищу только в топлёном виде. Вот я и думаю,зачем так издеваться над маслом?
@@Валентина-ы2х3ц Хранимость и технологичность при жарке и готовке. Все. На хлеб я бы намазывал исключительно свежее))) Об остальном мне неведомо))) Спасибо за вопрос)
@@MAXforewer , благодарю за ответ!
@@MAXforewer Дякую
Если хотите купить натуральное сливочное масло без всяких добавок на територии больницы Феофания есть магазин там продают молочную продукцию Чайка а также сосиски сардельки колбасы натуральные
Вы уверены, что это удачное место для Вашей рекламы???
Що тут скажеш- дякую!
Будь ласка) Добре слово - воно і собаці приємно, а мені утричі))) Дякую)
Дуже цікаво
В1дкрив вперше ваш канал...хочу почути в1дпов1дь на масло торг1вельно1 марки Кагма Кагарлик....
Сто років не зустрічав - вони більше по місцю продають і через базарчики. Це дуже дрібний виробник. Можете відправити зразок нам - отримаєте відповідь. Дякую)
В яких саме магазинах у Дніпрі є ваше масло? Дякую.
Продегустируйте, пожалуйста, эстонское масло
Так Петро Олексійович не "з'їв брата", ось же він живий здоровий!
)))
Круто 😀
Володимире - дякую Вам. Хтось казав ,що треба в ютубі більше 3-х слів коменти - зверніть увагу))) Батькам і братику - вітання.
@@MAXforewerдякую)
@@v.riabtsun6444 дякую - це одне! Володимире - треба три)))
Де таке масло можна купити? В наших магазинах немає в продажі.
zolota-liniya.com.ua/ - рекомендую через сайт і Новою поштою. Збереження термоупаковкою гарантуємо) Дякую за Ваш інтерес)
Завжди масло заморожую. Воно як і молоко добре зберігається
Вітаю! Так, якщо один раз заморозите свіже масло, то рік витримує без суттєвого падіння органолептики.
Добрий день!Чому чудо масло немає в Запоріжжя?
Добрий! Доставляємо в Запоріжжя Новою Почтою - замовляйте через сайт zolota-liniya.com.ua/ru. Дуже не хочемо в морозилки наше чудо віддавать((( Вам - дякую)
А де купити ваше масло, я його у продажі не бачила?
За СРСР пам'ятаю масло зберігали у воді, таким чином перекривали доступ повітря і запобігали окисленню
Було таке. Особливо, коли не було поруч холодильника - на природі літом, на дачах...
@@MAXforewer, то можна ?
Воду підсолювати ?
В сольоній воді.
Я і зараз так зберігаю,бо третій рік нема світла
01:41 Я пачку масла за неделю не осилю((( У меня пачка где-то на пару недель!
05:29 Жесть!!! Я думал что масло никто кроме меня не замораживал!!
05:58 А как же доставить новой почтой масло если оно в тепле будет на складе((((
06:38 Капец! Я себе представлял что ДСТУ это турбо сила и моща галактического маштаба.
12:36 Ну все! Теперь я побежал чай делать тоже !!!!!!
Надо было финляндское Valio еще протестировать, обидно что такой бренд и не попал в тест. правда оно тоже замороженым продается) И когда Вы начнете производить аналог их же плавленого сыра Viola, чтоб еще вкуснее был чем их?)
Видите ли, Виола за последние пол сотни лет стала эталонным продуктом в своем сегменте в МИРЕ (плавленый пастообразный), поэтому "выше головы" не прыгнешь;) Мы ее постоянно использовали именно как эталон, и проверяли свой продукт "насколько он близок" с Виолой. Кроме того, те 30 с гаком процентов сыра, которые Вы можете ощутить в финском сыре, они именно с полутвердого местного сыра. То бишь минимальные отличия все равно будут. Плюс казеинаты и прочие нюансы, которыми Вам голову не забиваю...
К сожалению, в Украине пастообразные сыры намного менее популярны, чем, например, в РФ. В разы. Связано с массовыми поставками финских продуктов в Москву и Питер в советские времена. Народ привык и присел на них. Я сам воспринимаю Янтарь, как недоделанную Виолу.
Так что произвести аналог - нет проблем, производили и не раз. А вот гарантировать продажи - проблема... Да и цена у него буде "чуть ниже Виолы", процентов на 20-25. Молочное сырье у нас очень дорогое. Как то так...
PS Давно бы запустил в Золотой Линии, но минимальная закладка 200 кг - не продадим. Сделать - можем, найдете покупателя на 200 кг, тогда ок))) Спасибо за комментарий)
Вітаю Максим! Спробував якось масло місцевого регіонального виробника, приблизно після п'яти днів в холодильнику відкрите масло стало зіпсованим як на запах так і на смак. Куплене не заморожене, вдома також не заморожував, дата свіжа.. Що з маслом???
Дякую за питання. Причин може бути купа - якщо Ви мене слухали уважно. Ви не знаєте, що відбувалось на складах самого "регіонального виробника". 100% масло там заморожували, так прийнято було ЗАВЖДИ в минулому. Скільки разів дефростували??? Далі, якщо навіть не заморожували - СИРОВИНА!!! Як правило, невеличкі регіональні перебиваються на дешевому молоці, бо нездатні платити за молоко, як великі. Для Вашого розуміння, різниця (якість) може досягати 1,5 - 2 рази - немало, правда??? Ну і нарешті - саме основне й цікаве, теж було у випуску. Якщо не звернули увагу - повторюсь. Більша частина вершкового масла сьогодні і 99% у минулому столітті - це МАСЛО ЗБОЄЧНЕ!!! Його ключовою особливістю є те, що шматочки жиру збиваються до купи, не руйнуючи своїх капсул - білкових оболонок жирового зерна!!!!!!!!!! Відповідно, неперервна фаза - ВОДА!!! Таке масло ДІЙСНО, якщо воно не КИСЛОВЕРШКОВЕ (не вносили закваску) в холодильнику довго не зберігається. Крапка. Визначити, яке саме масло Ви купили - я без зразку не зможу. Тож - вибирайте на Ваш смак причину. Наше масло ТМ "Золота Лінія" і ще десь 20-30% масла в Україні виробляється методом перетворення високожирних СОЛОДКИХ ВЕРШКІВ. Жирові кульки розтираються і утворюється емульсія жир вода-у-жирі!!!!!! А не жир-у-воді, як було раніше. Відповідно, таке масло зберігається набагато набагато довше - по суті це інший стан вершків. Ну що, розібрались? Звичайно, це якщо Вам тоді не підсунули фальсифікат. Дякую за питання.
@@MAXforewer дякую за відповідь, завжди слухаю уважно, те що мені цікаво)))). А ще на новий рік спробував відкрити шампанське бакалом, як у вашому відео про вина. Пляшка ціла, а бакал ні. Мінус бакал)))))
@@євген-ж5н Пробуйте звичайною склянкою - і майте на увазі, Я ЩЕ САМ НЕ НАВЧИВСЯ)))
І ще: Завдяки чому сири з Польщі мають такий характерний сладковатий присмак? Це особливості виробництва чи додавання смакових добавок?
Вітаю, Пане Анатолію. Більша частина сирів, що їх завозять до нас із Польщі - це так звані КРУПНОПОРИСТІ НАПІВТВЕРДІ сири. Вони ж - пропіоново-кислі, вони ж - сиру типу Радомер (спрощена версія голандського Маасдаму - такої собі "скороспілки" німецького варіанту сиру Емменталь). Це по суті звичайний напівтвердий сир типу "Голандський", до якого крім звичної закваски, додають ще й "пакетик" пропіоновокислих бактерій. І дають підвищену температуру визрівання перші 2-3 тижні. Ці самі пропіоновокислі бактерії активно "виздихають", в результаті чого утворюється газ, що забезпечує "дірявий" малюнок і солодкуватий присмак. Визрівання таких сирів 25-35 днів. Всього!!! Тобто - присмак має природнє (не штучне) походження. А сир - така собі імітація більш благородних із західної Європи. Дякую за питання
@@MAXforewer Дякую, дуже докладна і інформативна відповідь! А в цілому, де молочна промисловість більш "цікава" і продвинута, у нас, чи в Польщі?
@@АнатолійПрохоренко-л7в 😂😂😂 ЦІКАВА - у нас, бо багато творчості, приходиться щодня заново велосипед винаходити))) А продвинута - звичайно у Польші, ближче до Європейської промисловості. Та "в середньому" - не відображає конкретики. Це як середня температура по лікарні) Наші лідери з польськими " в середньому" - конкурентні)))
Один, два три)
Володимир! Ви справжній фанат. Дякую дуже)))
Було б цікаво почути думку фахівця про масло кхі
Вітаю! Я більше фахівець по Топленому маслу - хоч кажуть, що це те саме. Абсолютно не в темі його ваги для східних релігій і концепцій харчування. Вибачайте. Що я знаю напевне:
1. Змінює (покращує) смак продуктів при готуванні
2. Краще зберігається (води немає )
3. Дуже добре піддається фальсифікації рослинними замінниками молочного жиру.
круто свій сир суперський і масло правильне мега круто
Дякую. Тут один чудовий пан мені написав, що купує вершки на базарі, дома їх кип'ятить і масло збиває. Унікум! То я йому відповів, що і сам би може так робив... Але навіщо, якщо у мене десятки заводів у розпорядженні! Тільки БЕРИ і РОБИ)))
@@MAXforewer з кипячених вершків?сам пробував не рез робити масло але не солодковершкове .а от солодко вершкове маселко то казка воно макисимально ніжне по смаку.
@@ОлегТропак-т6р Так точно! Про те й мова - і це НАШЕ МАСЛО, УКРАЇНСЬКЕ - КРАЩЕ в СВІТІ! А обладнання винайшов українець Гуляєв-Зайцев - ГУРУ МАСЛА. На жаль, вже пішов... Це його винахід ПЛАСТИНЧАСТІ МАСЛОУТВОРЮВАЧІ з ГЛИБОКОЮ ОБРОБКОЮ. Таке...
@@MAXforewer горжусь за вас що запустили солодковершкове
@@ОлегТропак-т6р Дякую дуже. Та мало хто це розуміє...
Вітаю! Скажіть будь ласка, а чи можна заморожувати свіже коров'яче молоко, а потім розморожувати, скип' ячувати і вживати?
А чому ні? Так, можна заморожувати практично всі продукти. Бажано один раз. Проблема у тому, що деякі змінять структуру і смак. Та вживати - безпечно. Дякую)
А якщо масло занурити в банку з водою при кімнатній температурі?
В холодну воду - збережете. В кімнатну... А навіщо???
Бо в армії
Як я можу знати, чи заморожував масло перед цим виробник чи той, хто перепродує?
Виходьте з того, що виробник заморожує ЗАВЖДИ! Бо в реальності у більшості з них навіть немає можливості зразу фасувати - окремо цех фасовки, окремо головний маслоцех. Спочатку масло фасують у ящики 20 кг, потім заморожують і за потреби розморожують і фасують. Або зберігають з літа до зими. Чи довше. Отже "ліміт заморозок" вичерпано вже на заводах - у магазинах говоримо про заморозку ПОВТОРНУ! Тобто, споживач вдома може заморозити втретє, на жаль((( Та більшість різниці може і не помітити - справа смаку. Особливо, якщо швидко використають після розморозки. Дякую за питання)))
@@MAXforewer тоді краще зовсім не заморожувати
Але я деколи набираю по акції забагато пачок:)
@@olhadidukh7497 Для більшості кулінарних цілей - ок. А на хлібчик і дитині - одну незаморожену. В Україні це тільки одне масло - здогадайтесь яке)))
@@MAXforewer ваше золоте масло))
Нарештi украiнський ютуб , грамотний , професональний , цiкавий , як для мене це знахдка , бо дуже люблю сир , твердий та рiзн сорти м,якого , люблю з душком .Була в Швейцарii , мене вiд прилавкiв з сирами не можна було вiдтягнути . Тут з вами буду пзнавати сирний свiт , розширювати своi знання . От зараз пiд вашу розмову про масло пью каву , а кава без шматочку улюбленого сиру то не кава , тож за вдсутнстю сиру якого хочеться пью з турецьким бергамо , i як вс турецькi сири вiн занадто солоний. Цiкаво подивитись вашi вiдео про сир , зараз пориюся , бо лише вчора на вас натрапила , дякуючи Чекалкiну. Добру справу ви робите , подiляючись своми знаннями , щиро вдячна.
Порийтесь-покопайтесь - СИРу присвячено найбільше випусків. Є дегустації і поради споживачам. І по пліснявим, і молодим, і надтвердим... Зараз у нас "місяць сиру кисломолочного") Та й ми не зупиняємось)))
❤❤❤❤❤❤❤❤
Дякую!
Послушайте профессионала! Спасибо!
Спасибо! Поклон нижайший)))
Завтра буду дегустировать ВАше масло Золотую линию.
Вот вообще не пойму, если без отзыва) Жду! Спасибо)))
@@MAXforewer Посылочку получили. Очень нежно и вкусно. Рекомендую всем. Спасибо Большое за возможность кушать хороший продукт.
@@светланачеканова-ж3ы Как приятно -
@@светланачеканова-ж3ы Как приятно - огроменное спасибо за отзыв)))
Не ображайтеся. 👋🙂 Скажіть, будь ласка, яка ціна масла "Золота лінія" і де його можна придбати.
Останні два роки масло не випускається. Плануємо відновити, але не раніше цієї осені. Дякую
А чому в магазинах масло зберігається в морозилках?
Тому що такі температурні режими прописані в наших ДСТУ. Чому? Про цю дурню є біля 5 відео на каналі. Ми повністю розібрали за три відео ДСТУ на масло вершкове. З коментарями
А сколько стоит пачка масла ЗЛ?
zolota-liniya.com.ua/ru - все на сайті)
@@MAXforewer Спасибо, уже нашла.
Дякую передача потрібна!!не все маркиє в КР РОЗІ.ЧАСТО КУПЛЯЄМО МАСЛО ВЖЕ ЕЛКЕ ХОТЯ СРОКИ НОРМ ЩО ЦЕ ЩОЖ КУПЛЯТИ І ЯКІ МАРКИ КРАЩІ??!!!❤❤❤
Вітаю! Які марки купувати - є у відповідних відео на каналі. Заходьте, дивіться, дякую. Там же є причини, чому масло може старіти швидше.
В СССР всю жизнь морозили масло на хладокомбинатах, годами его там хранили, делая плановую ротацию! И масло, кстати, было по качеству выше нынешних образцов. Люди ели и не знали никаких ГОСТОв.
Да морозили, да хранили. Нет, не было выше по качеству.
Знаю раніше батьки тримали масло у підсоленій воді,але який час не пам'ятаю.
Цікавий варіант! В холодній тримали часто, в підсоленій - розумно. Все ж таки і антисептик в певному розумінні.
🤗
Що скажете про Мілкі" масло?
Вітаю! Є кілька схожих назв на ринку. Уточніть будь ласка назву ТМ і дислокацію виробництва. Дякую
👍💯💛💙
А круасанчик теж пахне маслом? Доводилось мені якийсь період часу снідати круасанчиками, після яких руки пахнуть вершковим маслом неможливо! Було...
Конкретно цей - не дуже. Взагалі аромати круасанів - це загадка. 90% їх у світі виробляється на маргаринах або в кращому випадку спредах. При чому СПЕЦІАЛЬНИХ! Тих, що дають тісту оцю листкову суперструктуру. Цей ефект досягається за рахунок додавання спеціальних добавок - "шортенінгів". Тому, як правило, вершкові аромати у круасанах - це ароматизатори. Два найпоширеніших ароматизатори у світі - вершки і пряжене молоко. А тепер про хороше: супер-мупер круасани, елітні й дорогі, роблять навіть не просто на маслі, а на зневодненому молочному жирі. Він якраз має "натуральний аромат масла", при чому надзвичайно сильний. Якщо коментар нецікавий - вибачте і повідомте. Дякую Вам.
@@MAXforewer Дуже цікаво! Мені сталося досить багато подорожувати по Іспанії. І в нашій родині навіть склався такий собі "рейтинг круасанів"))). Так ось: круасани Іспанії, окрім Каталонії, це таки собі хлібці характерної форми. Але ж у Каталонії - це просто шедевр. Я кажу не про якісь там суперпупер готелі або ресторани. Це про звичайні кав'ярні, де снідають здебільше місцеві мешканці.Там після сніданку руки пахнуть дуже смачно вершковим маслом, і круасани надзвичайно великі. І ще місце, де я з цим стикався (як би не незвичайно це було) - це Астана (нині Нур-Султан. Але там уже у дуже гарному готелі.
@@someiurii Круасани - окрема і цікава тема, може колись і зніму випуск. У мене донечка вчиться в Італії (майже Іспанія))), то, виявляється у них є термін - ІТАЛІЙСЬКИЙ КРУАСАН! Він відрізняється від французського розміром і в ньому більше тіста. Не такий повітряний, як у Франції. Мені теж такі більше подобаються) Дякую
А где можно купить "золотую линию"? Где адреса в Одессе? Дуже любопытно ..
По сетям - сворачиваемся, дюже накладно и не оправдывает ожиданий... Были в двух - по памяти Копейка и еще... тоже короткое название. Закажите через сайт zolota-liniya.com.ua/ и удовлетворите свое любопытство) С 1.09 у нас снова акция с Димой Чекалкиным - можно книгу отхватить. "Услышано в Одессе" должно подойти, не так ли)))
PS Можете на меня сослаться на сайте и заказать "полный Эксклюзив" - его нет в обычном прайсе. Крафтовый сыр с выдержкой больше 3-х лет. В течение месяца станет доступен всем под ТМ "Иль Примо".
@@MAXforewer Через "Розетку" вы продаётесь? Попробуйте, дешевле посетить районный пункт выдачи товаров, чем за мелочёвку переплачивать "Почте" более 100грив
Так бы заказал бы пару пачек масла и в пункте получил бы. И замороживать не надо как мелкий опт. Я "новой почтой по мелочам не пользуюсь.
Жалко, что ваш бренд малознаком потребителю. Я случайно узнал такие тонкости производства на Ютюбе.
Может откроете областные пункты сбыта и реализации как Рошен.Буду частым покупателем.
@@Диванныйконспиролог Закажите всего-понемногу - доставка бесплатно. С 1 сентября снова на сайте акции с книгами Чекалкина - может заинтересует;)
@@MAXforewer Подумаю, я не один принимаю решение по крупной покупке "Кота в мешке" (многие не знают вашу марку, репутацию). Это не продуманно в вашей команде, лёгкий сбыт. Что бы потребитель вошёл во вкус всего свежего и качественного. Нужен фирменный магазин как у "королевства сыров" Голландия. Недавно открылся на нашей улице и все прохожие дегустировали сыры.
Кстати можете в вашей передачи провести анализ качества этой марки.
@@Диванныйконспиролог Сергей Николаевич, уважаемый, "Королевство Сыров" - это марка магазинов, а не сыра. Магазин нельзя продегустировать) Фирма специализируется на продаже сыров из Нидерландов от нескольких производителей. В Киеве у них наибольшее число магазинов - рад что они развиваются. Да, в Нидерландах производят качественные сыры. Нравится - покупайте на здоровье. С нашими "правителями" молочная продукция из Европы дешевле украинской - у них дешевле само МОЛОКО! Огромная господдержка. А наши заводы закрываются чуть не каждую неделю-месяц... Респект властям - такого не было никогда ранее.
PS Мы очень небольшой производитель! Наша квалификация - результат работы на чужих крупных предприятий (другие собственники).
Ребята, подскажите, пожалуйста, наилучший способ хранения масла при комнатной температуре (походные условия \ отсутствие холодильника)?
Есть способ в емкости с соленой водой - масло всплывает - это нормально? - нужно использовать "гнет"? - сколько можно хранить таким способом? какие есть лайфхаки?
Может еще есть варианты?
СпасиБо..
Сказали же - вакуум. Можно и вместе с соленой водой.
Жодного разу не бачила в магазинах такого масла...
Так, його там і не було. Тільки інтернет продажі.
Чого всі мовчать,що дозволили не писати дату виготовлення.Це просто жах.Люди мають знати,коли виготовили продукт:тиждень тому,або півроку.Це порушує мої права на інформацію,яка впливає на здоров'я.
Вітаю! Згідно законодавства споживач має бути проінформований про дату виготовлення. Стандарти дозволяють писати дві дати з трьох (дата виготовлення, термін зберігання, кінцева дата споживання). Вважається, що всі споживачі ходили до школи і можуть по двох датах третю вирахувати самостійно. Кінцева дата споживання - обов*язкова
@MAXforewer Якбиж то так було.Все більше стає продуктів,де вказано тільки кінцеву дату.Доводиться відмовлятися від продуктів,де немає другої дати(дати виготовлення або терміна зберігання).Бо не хочеться дитину годувати продукцією,якій вже кілька тижнів,а на вулиці 30градусів і невідомо як вона зберігалася.Таким недомаркуванням особливо грішать виробники молочної,ковбасної продукції.
А коли питаєш у працівників торгової мережі,то в кращому випадку тицьнуть в кінцеву дату.
@@oxanas6072 Пані Оксана, так бути не може! Це порушення. Зверніть просто увагу - часто одна дата нанесена в одному місці, а терміни зберігання - зовсім в іншому. Якщо тільки одна - сміливо висилайте в "захист прав споживачів". Дякую Вам за інформацію
А круасан на пальмовій олії?
Ну чому зразу на пальмовій - на маргаринах, що можуть містити в тому числі і пальму. Мало того - додають спеціальні емульгатори "шортенінги", що роблять структуру "ідеально слоїстою". Дуже рідко, наприклад в дорогих кафешках в Парижі, круасани роблять на натуральному вершковому маслі або зневодненому молочному жирі. Дякую за питання)
@@MAXforewer Весь цей маргарин гідронізований коротше кажучи з рідкої рослинної олії роблять тверду, але під час насичення її воднем(гідронізація) утворюється молекула перевернута(мутант), якої в природі не існує і наш організм сприймає це як тваринний жир. Будує клітини і т.д. А пізніше рак, атеросклероз судин. А французи їдять краусани на вершковому маслі.
@@yandroid3403 Ні, на щастя Ваша інформація застаріла. Вже більше 20 років велику кількість маргаринів-халваринів для споживання і випічки виробляють шляхом ПЕРЕЕТИРИФІКАЦІЇ, що містять трансжирів МЕНШЕ, ніж вершкове МАСЛО. Різниця в ціні-собівартості між пержирами і гідрожирами насправді дуже незначна (менше 5%), та навіть ці відсотки бувають значущими в конкурентній боротьбі. Щодо Парижу - розчарую Вас і тут - Ви помиляєтесь. Практично 20 років підряд, відвідуючи найбільші світові виставки, я мав змогу в цьому переконатись особисто. До корони вони проходили через рік у Парижі-Кельні (SIAL-Anuga), тож можливість була. Дякую за увагу)
@@MAXforewer Я як медик бачу як помолоділа онколгія і серцево -судинні захворювання це наслідок на 80% харчування. А ви як бізнесмен думаєте не про здоров'я клієнтів а про прибуток і тим більше у нашій країні , де виробники нехтують всіма нормами.
😊
🤝
Я топила масло так воно краще зберігається і смажиться
Так, це класичний підхід господарок з Кавказу. Проте, треба зауважити, що це вже інший продукт. Із своїми плюсами і мінусами
Чому масло вашої марки відсутнє в наявності у магазинах, наприклад АТБ, Сільпо, Фора?
Тому що після вторгнення припинили виробництво цієї позиції
А МОЗ піклується хоть за щось? А лікарі... Вони відособились від людей, аби не працювати і хочуть грошей! Злочинний світ "медиків", за що вони так називаються?
Не другого масла, а іншого. Друге, це - второе. А другое, це - ІНШЕ.
З повагою.
Вітаю! Емоційний допис. Сфера охорони здоровя, на пару з освітою, є найбільшим тягарем бюджетів самих багатих країн світу. Більшість фінансують її його частково. Решта - страхова медицина, і часто далеко не найкраща. Думаю, що в Україні навряд чи можна очікувати на суттєве покращення. На разі, запитайте у знайомих емігрантів - як не дивно, медицина в Україні на досить високому рівні. Звичайно, що тільки у порівнянні. І очевидно - що на рівні низькому, якщо порівнювати з нашим минулим.
Стосовно закидів і виправлень філологічних - пишіть. Приймаю до уваги. Хоча високу планку варто виставляти журналістам, на мій погляд. А не спецам молочної галузі, що у вільний від основної роботи час діляться з Вами інформацією. Дякую за розуміння
Запитання друге.
Якому йогурту ви б надали перевагу: заводському чи домашньому з фермерского молока на заквасках, які продаються в магазинах та аптеках?
Простої відповіді не буде. Розумієте, є ДАНОН, а є всі решта. Це як "ТАТО ЙОГУРТ". Тобто, якщо СВІЖИЙ ЙОГУРТ ДАНОН - то з точки зору здоров'я і користі конкурентів у нього немає. А якщо захотілось з домашнього молочка - нема проблем!!! Візьміть Ваше улюблене молоко і при кімнатній температурі з вечора додайте стаканчик йогурту на 1-2 літри молока. Зранку будете мати власний кращий в світі йогурт. Плюс мінус. Я так іноді роблю) А якщо говорити саме про смак - то я періодично вживаю більшість "наших" вітчизняних. В основному - питних. Від Галичини з Молокією і до Білої Лінії з Яготином. Всі хороші)
@@MAXforewer Дякую, так само подобаються питні йогурти, кефири, яготинська закваска...
Завжди морозили😢😮
Дуже дивно. Зберігали масло в морозильній камері місяцями, велику кількість разів розморожували-заморожували і ніхто не отруївся і на смак було чудове, а вхолодильнику через тиждень з’являвся присмак прогірклого жиру. Дуже дивно…
Вітаю! Нічого дивного. Адже з кожною такою процедурою термін зберігання зменшується, а швидкість окислення (штаф) збільшується. Радий, що ніхто у Вас не отруївся. Спробуйте ще;)