🔝Twitter 🏈ðŸĨŠðŸĪ―‍♂ïļ: / arenasport_tv
    🔝Instagram ⛷ïļðŸšī‍♀ïļðŸĪū‍♀ïļ: / arenasporttv
    Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!

@jhnbgg5484 āļ›āļĩāļ—āļĩāđˆāđāļĨāđ‰āļ§ +4

Alo gdje vam je pregled meceva premier league od sinoc?

• @michaeld1428
    @michaeld1428 āļ›āļĩāļ—āļĩāđˆāđāļĨāđ‰āļ§ +2

Å vicarska i Srbija su igrale u Svjetskog prvenstva 2022. godine, a nakon 90 minuta igre nije bilo pogodaka pa je utakmica otiÅĄla u produÅūetke. U minuti, Å vicarci su imali slobodan udarac s lijeve strane terena.
    Loptu je poslao Shaqiri, a Freuler se snaÅūno uspio izboriti za poziciju u kaznenom prostoru. Lopta je doÅĄla do njega, a on ju je snaÅūno glavom poslao u mreÅūu Srbije, iskosa s desne strane. Bio je to prekrasan gol, koji je ujedno i odlučio pobjednika utakmice.
    Srbija se nije uspjela vratiti nakon tog gola i Å vicarska je slavila pobjedu 3:2 te se plasirala u osmofinale Svjetskog prvenstva. Freuler je bio heroj Å vicarske, a navijači su ga slavili nakon utakmice kao jednog od najvaÅūnijih igrača na terenu.
    Taj gol Remo-a Freuler-a bio je ključni trenutak utakmice i Švicarska je zahvaljujući njemu uspjela izbaciti Srbiju s natjecanja. Bio je to veliki uspjeh za Švicarsku i jedna od najuzbudljivijih utakmica na Svjetskom prvenstvu 2022. godine.

• @Kolubarac
    @Kolubarac āļ›āļĩāļ—āļĩāđˆāđāļĨāđ‰āļ§

Iiiiiiiiiiiiippppppppppppp

@michaeld1428 āļ›āļĩāļ—āļĩāđˆāđāļĨāđ‰āļ§

0:28 kakav gol, u stilu maestra L. Modrića protiv Argentine.
    Or, like V. Aboubakar protiv FC Radijvoje Rafailović on WC 2024. Tu je bio i LimaL Ego koji je assist.
    Nastali su problems za Zoki Šumadinc. Ivan Zonić (CRO) sudija je sudjeo.
    DÅūeko penzija.

Priča o fudbalskom meču između FK Rafael Radivojević i FK Federacija:
    U ovom meču su na teren istrčala dva vrlo jaka tima, a od početka utakmice igra je bila veoma Åūestoka. U prvom poluvremenu, FK Federacija je uspio povesti nakon prekida, kada je Marijo MandÅūukić uspio glavom ubaciti loptu u mreÅūu protivničkog golmana.
    FK Rafael Radivojević nije dugo čekao da izjednači rezultat. Nakon nekoliko sjajnih poteza i brzog protivnapada, Arčibald Rajs je uspio savladati golmana Federacije i postići gol za svoj tim.
    Ipak, FK Federacija nije se predavala i u nastavku utakmice uspijeva postići joÅĄ dva gola. Prvo je Cr7 uspio zabiti gol sa ivice kaznenog prostora, a zatim je Xherdan Shaqiri sjajno iskoristio jednu guÅūvu u protivničkom ÅĄesnaestercu i postavio rezultat na 3-1 u korist Federacije.
    FK Rafael Radivojević je uspio smanjiti rezultat nakon brze kontre i gola Pedje Nikolića. Međutim, FK Federacija nije popuÅĄtala i uzvraća golom Marija MandÅūukića, koji je iskoristio greÅĄku protivničkog golmana.
    U drugom poluvremenu, FK Rafael Radivojević je igrao neÅĄto bolje i uspio je stvoriti viÅĄe prilika, a to se isplatilo kada je LimaL Ego sjajno uposlio Arčibalda Rajsa koji postiÅūe svoj drugi gol na utakmici.
    Međutim, FK Federacija nije dopustila da se utakmica okrene u korist protivnika, a ubrzo je Vincent Aboubakar lobovao protivničkog golmana i postavio konačan rezultat utakmice na 5-3.
    Najzanimljiviji trenutak utakmice bio je taj kada je golman FK Federacije, Domagoj Bradarić, sjajno obranio penal koji je izveo Đole M, nakon ÅĄto je sudija Ante Pavelić dosudio kazneni udarac za FK Rafael Radivojević. Ipak, to nije bilo dovoljno da se utakmica preokrene u korist domaćina, pa je FK Federacija na kraju slavila sa 5-3.