Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!

Ovu arenu treba da bude stid i sramota, nikad nisu objavljivali meceve man uniteda

@djordjepetrovic-cy3nx ปีที่แล้ว +1

Iva u svom gradu trese mreze! bravo Komsija

• @edindzeko7810
    @edindzeko7810 ปีที่แล้ว +1

0:16 lob u stilu Vincenta Aboubakara protiv Vanje Milinković-Savića na Svjetskom Prvenstvu 2022

@serb9814 ปีที่แล้ว

@@IMAPRICUU-ug1is по мени Чукарички ипак нешто квалитетнија екипа од ТСЦа, видећемо наравно ма крају сезоне шта ће бити само 2 бода их раздваја

@@serb9814 Ипак си управу,а ове друге осим звезде Чукаричког и тсц-а све друго смеће.

• @serb9814

@@IMAPRICUU-ug1is апсолутно се слажем 😁

• @michaeld1428
      @michaeld1428 ปีที่แล้ว

FK Rafael Radivojević i FK Sarajevo 203 igrali su žestok i neizvjestan meč koji je bio ispunjen akcijama i golovima.
      Prvu priliku na meču imao je FK Sarajevo 203, kada je Vincent Aboubakar u 12. minuti šutirao pored gola nakon odličnog ubacivanja Ivana Zonića sa lijeve strane. Ipak, samo 3 minute kasnije, FK Rafael Radivojević dolazi u vodstvo. LimaL Ego je izveo sjajnu akciju i uposlio Đolea M koji se sjurio ka golu FK Sarajevo 203 i preciznim udarcem pogodio mrežu.
      Međutim, to nije demoralizovalo FK Sarajevo 203 koji je u 23. minuti izjednačio. Xherdan Shaqiri je pretrčao nekoliko igrača FK Rafael Radivojevića, a zatim uposlio Vincenta Aboubakara, koji je lobovao golmana Vanju Milinković-Savića i pogodio mrežu. Ovo je bio jedan od najljepših golova na meču, koji će se zasigurno dugo pamtiti.
      FK Sarajevo 203 je preuzeo kontrolu igre nakon tog gola, a u 34. minuti postižu drugi gol. Džeko Edin je bio u pravom trenutku na pravom mjestu i zahvatio loptu glavom nakon kornera, te pogodio mrežu.
      Na samom kraju prvog poluvremena, FK Sarajevo 203 je povećao svoje vodstvo na 3-1. Realni lik je prošao kroz nekoliko igrača FK Rafael Radivojevića i uposlio Bogija Batinu, koji je pogodio mrežu sa desne strane.
      FK Rafael Radivojević se vratio u igru u 54. minuti kada je Nikola Onside sjajno prošao kroz odbranu FK Sarajevo 203 i precizno pogodio mrežu za 3-2. Ipak, FK Sarajevo 203 je ubrzo odgovorio i u 63. minuti postigao četvrti gol. Cr7 je sjajno primio loptu na sredini terena, pretrčao nekoliko igrača FK Rafael Radivojevića i pogodio mrežu sa ivice kaznenog prostora.
      FK Rafael Radivojević je pokušao smanjiti rezultat u 75. minuti, kada je LimaL Ego uputio snažan udarac, ali je golman Domagoj Bradarić sjajno odbranio. Ipak, u 81. minuti FK Sarajevo 203 postiže peti gol. Vincent Aboubakar je izborio penal nakon što je srušen u kaznenom prostoru, a on sam je izveo penal i pogodio mrežu za 5-2.