Калібр впливовості цього Гітариста в світі, дуже сильно вплинув на складність створення цього ролику)) Дякую всім, хто чекав на це відео, приємного перегляду, Друзі!))
Він неймовірний швидко грав на We Gotta Live Together в 1970 році. А на All Along the Watchtower да просто вбийте в ютубі гітар кавер, тут і так все зрозуміло.
Джимі в рок музиці як прибулець якийсь з іншої планети: з'явився на короткий період, але за якихось 4 роки яскравої рок-кар'єри (1966-1970) підняв такий двіж, що досі цей драйв не відпускає, заряджає і надихає. Якщо ви граєте блюз чи рок, і не чули Джимі - послухайте обов'язково. Джимі Хендрікс, його неповторний саунд і стиль точно не залишать вас байдужими і розширять вашу гітарну свідомість (як деякі заборонені речовини, але без них!!). Так було зі мною. Слухаючи його, я постійно ловив себе на думці "а що, так можна було?!", це було неймовірно. Попри велику кількість дійсно крутих і талановитих гітаристів, я і досі вважаю Хендрікса найкрутішим зі всіх, по факту піонером важкого електрогітарного саунда, який вплинув на більшість гітарних віртуозів і дав їм творчий поштовх.
Дякую за огляд. Щодо того хто більше вплинув на рок музику, то тут різний вплив. Бітли це більш про гармонію. До бітлів все таки рок-н-ролл це була блюзова основа. Бітли ж змогли найбільш вдало адаптувати рок-н-рольне звучання до поп-гармоній до народної музики, східних ладів і т.і. Тому якщо говорити про такі жанри як прог рок, психодел, фолк рок в якійсь мірі і британський хард-рок, то тут вплив бітлів набагато більший. Револьвер напевне був першим революційним альбомом. Якщо ж ми говоримо про американський рок, який більш блюзово рифовий, то тоді так - Хендрікс в США і Клептон з Роллінгами в Британії. До речі якщо брати гітариста на якого вплинули і Бітли і Хендрікс то це Блекмор. На першому альбомі є кавера і на Хелп і на Хей Джо, та і взагалі це звучить як Хендрікс який грає Бітлів Вплив Хендрікса більше з точки зору саме використання гітари в рок музиці. Гра аккордами насамперед - аккорд 7#9 взагалі так і називають Хендріксовським. Дабл стопи, соляки і т.і. І це все з вау-вау, фуззом і т.і. Сама блюзова основа у нього дуже схожа на Бадді Гая і він зміг це схрестити з раннім гаражним роком. Але головне як він відчував музику. Хендрікс у цьому плані красавчик - він вмів і дати краси і дати диссонансу, щоб це не звучало бездушно і наваляти хаосу. Взагалі техніка чи душа це не про музику суперечка. Просто у технарів дуже часто превалює інструментальний підхід до композиції, тому слухачеві така музика може здаватися бездушною або безтолковою. Має бути техніка для музики а не навпаки - тому навіть не найтехнічніший Хендрікс оцінюється вище ніж велика кількість супершредерів. До речі щодо ліворукості - тато забороняв Хендріксу грати як лівша, тому йому доводилося на перший порах грати як Альберт Кінг - як лівша але на праворукій гітарі.
@@dmytrooleinichenko9865 Але це вже був 68 рік. Тоді вже були Хендрікc, Крім, Ванілла Фадж, Айрон Баттерфлай і Степпен Вольф, Джефф Бек і Діп Перпл дебютували. Тобто тяж вже набирав оберти. Бітломани часто переоцінюють вплив саме цієї пісні на хард рок і метал. І її оцінюю як пробу пера у цьому звуці, притому не так щоб дуже вдалу. Все ж таки хард-рок це рифи, а в цій пісні такого рифу забойного немає.
@@nicksongua Так тяжка музика у тій чи іншій мірі попса. Від британського хєві до мазафаки і металкору - якщо просто зіграти на акустиці - попса попсою. До Бітлів рок-н-ролл все ж мав блюзову, інколи кантрі-блюзову основу. Були і інші команди - зе ху, бердс, херманс хермітс, троггз, але найбільне вплинули на потрапляння мажорів і мінорів в рок все ж саме бітлз. Ну і напевно тому рок став массовою музикою, що його стали слухати не лише хулігани і маргінали.
Поставив лайк зразу після вступу. Супер випуск! Дуже добре що ти розкрив саме вплив і новаторство Хендрікса. Щодо Біттлз, послухай пісню Helter Skelter. В них не то шоб багато такого, але свій внесок в рок вони теж зробили
Якщо відволіктися від деталей, і піднятися до рівня естетики, Хендрікс був музикантом, який витяг на велику сцену неприкрите шаленство, ще й підігріте всіма відомими речовинами. Він зруйнував традицію пристойності на сцені. Завдяки його величезному таланту це сприймалося не просто як наркоманська оргія, а як мистецький феномен. Йому пощастило, що якась частина суспільства була готова сприйняти це і не спалити його на багатті. Усі наступні важкі стилі і відрізняються саме культивуванням шаленства, а прийоми гри на гітарі, педалі, тощо - це засоби досягти потрібного ефекту. Якщо когось не влаштовує термін шаленство, мені він теж не дуже до вподоби, але я не згадав украинського аналога російського слова "неистовство".
Я би сказав, що від бітлз рок пішов структурно, до них композицію писали інакше і, мабуть, саме поняття риф від них. А Джиммі додав цій структурі кольорів, смаків та запахів. І там і там вклад величезний.
Наш улюблений Джон Ф. в інтерв'ю колись казав, що риф snow народився з дабл-стопів Хендрікса. А не менш улюблений Гарі Мур колись цілий концерт йому присвятив-blues for Jimi- сподіваюсь ти його бачив.
Класне відео Теж завжди кєкаю з дискусій про «правильних гітаристів». Нема правильного чи неправильного. Грати можна як завгодно. Головне, щоб було що сказати
Дякую за коментар, але я не це мав на увазі) я мав на увазі, що хороший гітарист - це не кількість нот, а їх якість) умовно кажучи, Гілмор - грає в 10 раз менше нот, ніж Мальмстін, але те ж якісно як Мальмстін, а Фрущанте теж грає повільні ноти, як Гілмор, але грає їх в 10 разів гірше за Гілмора) чи Хеммет, який взагалі все погано робить на лайвах) я це мав на увазі)
Дуже смішно, що медіа завжди намагалися відбілити Джимі Хендрікса. Бо я якось дивився його лайви, зняті фанами і порівняв з обкладинками та офіційними кадрами виступів. Чорт! Він чорний, якого увесь час намагалися відбілити різними видами освітлення та фільтрами
@@svdbxrn9678 у старих лайвах/знятих фанами він виглядає темнішим. У більш пізніших лайвах та студійках дуже сильно кидається в очі та кількість фільтрів та освітлення, що відбілює його. Навіть можна порівняти з іншими гітаристами, такими як ББ кінг і більш сучасним Джорджем Бенсоном, на них це не розповсюджувалося, хоча тон шкіри той самий(заради бога, я не расист) Хоча це й звучить як якась конспірологія, просто це якось моторошно і дуже навіть можливо для тих часів. Хто зна, може Майкл Джексон був ящером... Сподіваюсь що я помиляюсь.
Нікіто,ти як завжди красавчик, молодець. Хендрікс легенда,і дійсно як на той час,та і сьогодні його гра суперова. А ну і як завжди дивився відео поки їв, це вже традиція
Дуже круте відео! Тепер як ти замовився за Бітлів , хотілося б подивитися огляд на їхнього Джорджа Гаррісона (Леннон , як на мене, слобкий гітарист, тож огляд на нього мені менш цікавий)
Кльовий розбір гри! Обожнюю Хендрікса та загалом весь рок середини 20 століття. Він має унікальний вінтажний вайб. Чекаю огляд на гітаристів Mastodon :З
Враховуючи ще й складність знаходження матеріалу, відіо - бомба! Взагалі, Хендрікс - цікавий музикант. (09.22 - ну, все ж таки той, кого не можна називати, буде по-технічніше і по-швидше, ніж Гілмор))
Той, кого не можна називати, можливо колись і був технічніший, але приклади його гри останні 10 років показують, що там вже мозок просто закис ))) а за коментар дякую)))
@nicksongua ну він був технічніший до 16го року включно, після того в нього якийсь лютий тремор почався, тому зара вже всьо. Іноді в турі 19року проблєски ставались, де він давав пассажик один на концерт, а потім всьо. Як в таких випадках каже один фред, котрий гітаріст, "савсєм жухлий дєд"
Класний огляд, Хендрікс ріл крутий дядько. Щодо бліц питання, в мене перше в голову прийшло "Стів Вей", оці його "виїбони" на сцені очевидно скопійовані з Хендрікса, а потім чую в кінці відео про Вея і розумію, що мені не показалось 😅
Дякую за коментар!) Ну Вей все ж пентатоніку не ганяє) але за хореографію на сцені і всі ці фішки аиєбони, так тут неозброєним оком видно, що Вей Хендріксом надихається)
Дякую, дуже дякую за відео! Все сказано настільки правдиво, відверто і в точку, що важко щось додати. Вставки біля ялинки кайфові) І повністю погоджуюсь на рахунок думки про Бітлз та значного призначного впливу на всіх потужних і технічних гітаристів) Happy new year! 👏💥🤝🤘🎄
Вітаю! Цілком згоден з тобою, про внесок Хендрікса в рок музику. А на рахунок Бітлз, скільки разів заставляв себе послухати їх музику, м'яко кажучи, щось не заходить мені, можливо я ще не знайшов свою пісню, якаб мені сподобалась. Але я цим не переймаюсь, цеж не говорить про мене, що зі мною щось не так 😁 Дякую за відео!
А мені заходили. Хоч в більшості, це достатньо прмітивно, але в них є пару талановитих пісень. Ну в них одна була металічна пісня "Хелтер Стелкер". Ну і пару рок пісень, а так в більшості вони в поп рок.
Фрущу 54 і він вже в двічі пережив членів клубу 27,як і Кідіс) та і прикладів котоманів що прожили довго та щасливо значно більше, чого тільки варті Оззі чи Кіт Річардз. А тих нещастних, якщо розбиратися доводили не котики а їхні другі половинки. Та не дивлячись на це ми, звісно ж, не пропагуєм і застерегаємо, бо користі там точно немає
Дякую за відео. Теж ніколи не розумів, чому кажуть, що Бітлз стояли на початках зародження хеві металу. Але якщо чесно то вважаю, що всетаки Блек Сабат з Тоні Айомі дали поштовх до розвитку хеві, а не Хендрікс. Але погоджуся, що багато сольних фішок - всетаки пішли від Хендрікса. Та і взагалі - цей весь забутий двіж -хто в кого, що підгледів - вже нерозплутати мабуть.
В The Beatles мені подобаються, так в них є і примітивні пісні, як і більш менше дуже творчі. Щодо металу, це більше до helltaker. Ну вона пахне хевяком.
Я шульга, але вчився грати на праворукій гітарі, просто ніхто не підказав, що можна інакше, і я шкодую про це. Головною на гітарі є та рука, яка видобуває звук. Якщо вона не основна, то важко добитись синхронізації, керувати медіатором і т.п. Тому, якщо ви шульга, то й продовжуйте ним бути.
@nicksongua Ой, стафф то суцільне зло! Але, з іншого боку, скільки б неймовірних композицій ми не почули б, якби не стафф? Ту ж саму Stairway to Heaven Пейдж писав, обдовбаний по самі помідори, як і вся Led Zeppelin))
Джимі геній електрогітарного саунда. Почувши у 2000му році Voodoo Child Slight Return (запис 1968 року, на хвилинку!), я був під таким враженням, що перейшов з акустики на електрогітару. Ніхто не справив на мене більшого враження і не вплинув більше ніж Джимі.
Як же круто, що ти створюєш таку серію відео! Це справжня відеопедія і дуже класно що в укрТубі лишиться таке у спадок! Переглядів побільше! П.С. А Хеммет - лох :)
9:20 тут мав бути той самий сміх Кірка Хеміта😂😂😂. До речі серед лівшій чимало віртуозів враховуючи що їх в світі приблизно 10% і далеко не всі грають на гітарі, цікаво чи буде огляд на томатича ?😄 а насправді ти молодець що з ним не лізеш з ним в срачі а просто робиш свою справу і показуєш все як є а не для хайпу
У мене з томатним все складно) якраз завдяки йому, в 2020 році я взагалі з'явився на гітарному ютубі, він мені допоміг) але його шось дуже сильно поплющило останнім часом настільки, що в принципі з ним не хочеться мати справи і тим більше знімати про нього ролики) ну тільки якщо він перший не влаштує наїзд на мене)
@@nicksongua несподівано, ти маєш на увазі він особисто допоміг чи під його впливом ? думаю насправді він в житті звичайна адекватна людина а той образ що показує то для переглядів і хайпу, бо він то в одному відео каже що Брайан Мей круто грає а в іншому каже протилежне, якщо колись в тебе з ним буде колаба то це ми будемо слухать 2 години що тільки він вміє грати🤣
@@ДмитрийБеляев-ц2р чим саме наскільки погано було ? мені їх студійки теж більше подобаються чим лайви але я б не сказав що все прям наскільки погано. Батіо спочатку грав щось своє то було дивно а зараз він почав партії Мановара грать то вже прям в тему він з ними, дивно що він тільки з 2022 з ними а не раніше
@@carterbarker4371 Зараз не чув, але я вперше почув щоб гітарист настільки не чув гармонію на яку він імпровізує. Ну хіба що Фред з його жопними тональностями, або було відео де якийсь трубач намагався підігрувати Стінгу. Тим більше що у Мановара гармошки то не складні. Можливо він просто не про імпровізацію, а на студійках все буде норм.
На очи попав ролік , де Prince грає своє 3-х хвилинне соло "While my guitar gently whips". Дуже цікаво було б розібрати, на тему, як грає, бо видно, що грає не погано, і бенди файні. От чи буде матеріал, для розбору?🔥🤘🍀💜🪽🪽🪽
@nicksongua Мабуть із-за невеликої популярності Мегадет в наших краях. А соло творчість навряд чи хтось слухав. Хоча це не спостовує факт, що Марті - автор однрго із самих відомих соло взагалі. І має унікальний стиль гри
Як побачів огляд то відразу згадалося що звідкись чув що Джимі Хендрікс говорив що кращий шітарист за нього самого це Рорі Галахер Чи є якійсь відсоток що я колись побачу відео про Рорі га цьому какалі ? Капець як багато (що) Та ще я не впевнени що Джимі таке говорив.
Роликовий бридж створений для того, щоб при налаштуванні гітари, при активній грі (бенди, вібрато) струни не терлися о поріжок і 1 не терлися о сідла і не рвалися 2 не так сильно втрачали стрій, бо кожне сідло це буквально підшипник)
Что должен означать этот комментарий?) Или автор забыл в него дописать ещё несколько слов, чтобы контекст был понятен ещё хоть кому-то, кроме самого автора комментария?)
@@nicksongua автор считает, что ролик очень слабый и содержательно и повествовательно, если короче неинтересным. Про такого музыканта и ни о чём, по дилетантски. Вопрос возникает если Дарел и Хэммет современные гитаристы, тогда кто такие Тим Хэнсон и Матеус Асато ну перечислять можно долго. Ну и так напоследок на українській начебто не современных, а сучасних.
Тільки Джимі не Хендрікс, а Гендрікс. Такі правила сучасної української мови. Я не душню, просто зверніть на це увагу в майбутньому. Бо це не вперше - Енді ван Гален і навіть (о боже) Джеймс Гетфілд 😉 А за відео лайк.
@@nicksongua Так це не дурня. У всіх цих прізищах англійською ж не Х, а щось середнє між Х та Г. Просто задумайтесь, що ви свідомо підтримуєте російську транскрипцію, а вони десятиліттями штучно наближали українську мову до російської, бо "братні народи". Я не філолог, але багато читаю книжок з сучасним українським перекладом. Тому ваша вимова іноді ріже вухо. Це не претензія, просто хотів звернути вашу увагу, що це банально не правильно, це русизми. Ну, і як старий бітломан, додам, що ви, схоже, не дуже знайомі з творчістю ліверпульської четвірки., вона дуже різноманітна. Послухайте, наприклад, Helter Skelter, а це ж ще 1968 рік. До речі, Гендрікс сильно вплинув на музику пізніх бітлів, вон самі це визнавали. Я не маю жодного відношення до музики, але дуже цікаво дивитись ваші відео, багато нового для себе дізнався. А, і не треба робити огляд на Джорджа Гаррісона, боюсь, що він теж десь високо в списку ненависного вам журналу😂
Ніколи не чув щоб англійською H читалось як Г. Навпаки навіть мякше звук ніж х. У німецькій так H - га. Тому Кай Гансен чи Вольф Гофманн - нормально. А навіщо англійські прізвища читати на німецький лад
Маленька порада, не будь таким категоричним, бо сам себе у пастку заганяєш. Детально розповів про руку на бріджі... і далі блюзовий шматочок, і де там рука? Нема правильно/неправильно, є хочеться слухати чи ні, а зіграно може бути хоч смичком і догори ногами.
Ні, є правильно/ неправильно, це скаже будь-який добре володіючи своїм інструментом музикант) немає "правильного" хвату медіатора, а ось якраз атака є правильна і не правильна)
@@nicksongua В цілому згоден, але це дуже категорично. Просто я би сказав є база і нюанси. Іноді в'яла атака, шкрябання і т.д. може бути і художнім штрихом, відтінком. Але для такого треба добре володіти базою і використовувати таке як "театральний жест", один раз але вчасно, саме тоді, коли це потрібно. Взагалі, якби притримувалися правильно/неправильно, не було би Джиммі Хендрікса і всього того, що з'явилося після нього. Бо з точки зору класичної гітари він робив неправильно практично все. А на той час "правильною" гітарою була саме класична, а все інше то якісь "дворові потуги не музикантів" і "хіба це гра на гітарі" (ок, це було трохи раніше, але ж було).
@@evgeniysavichev3463 Час фільтрує та відсіює правильне від "неправильного". Колись і те ,що в часи Джиммі вважалось правильним на гітарі ,було свого часу неправильним . До речі, а міг він так ставити руку тому що тудисюдишка з крутілками та ричагом банально заважали покласти ребро долоні на машинку ? Як гадаєте ?
Калібр впливовості цього Гітариста в світі, дуже сильно вплинув на складність створення цього ролику))
Дякую всім, хто чекав на це відео, приємного перегляду, Друзі!))
Він неймовірний швидко грав на We Gotta Live Together в 1970 році.
А на All Along the Watchtower да просто вбийте в ютубі гітар кавер, тут і так все зрозуміло.
Джимі в рок музиці як прибулець якийсь з іншої планети: з'явився на короткий період, але за якихось 4 роки яскравої рок-кар'єри (1966-1970) підняв такий двіж, що досі цей драйв не відпускає, заряджає і надихає. Якщо ви граєте блюз чи рок, і не чули Джимі - послухайте обов'язково. Джимі Хендрікс, його неповторний саунд і стиль точно не залишать вас байдужими і розширять вашу гітарну свідомість (як деякі заборонені речовини, але без них!!). Так було зі мною. Слухаючи його, я постійно ловив себе на думці "а що, так можна було?!", це було неймовірно. Попри велику кількість дійсно крутих і талановитих гітаристів, я і досі вважаю Хендрікса найкрутішим зі всіх, по факту піонером важкого електрогітарного саунда, який вплинув на більшість гітарних віртуозів і дав їм творчий поштовх.
Дякую за огляд, один з моїх улюблених гітаристів, завжди захоплююсь його грою.
А тобі дякую за коментар!)
Дякую за огляд. Щодо того хто більше вплинув на рок музику, то тут різний вплив. Бітли це більш про гармонію. До бітлів все таки рок-н-ролл це була блюзова основа. Бітли ж змогли найбільш вдало адаптувати рок-н-рольне звучання до поп-гармоній до народної музики, східних ладів і т.і. Тому якщо говорити про такі жанри як прог рок, психодел, фолк рок в якійсь мірі і британський хард-рок, то тут вплив бітлів набагато більший. Револьвер напевне був першим революційним альбомом. Якщо ж ми говоримо про американський рок, який більш блюзово рифовий, то тоді так - Хендрікс в США і Клептон з Роллінгами в Британії. До речі якщо брати гітариста на якого вплинули і Бітли і Хендрікс то це Блекмор. На першому альбомі є кавера і на Хелп і на Хей Джо, та і взагалі це звучить як Хендрікс який грає Бітлів
Вплив Хендрікса більше з точки зору саме використання гітари в рок музиці. Гра аккордами насамперед - аккорд 7#9 взагалі так і називають Хендріксовським. Дабл стопи, соляки і т.і. І це все з вау-вау, фуззом і т.і. Сама блюзова основа у нього дуже схожа на Бадді Гая і він зміг це схрестити з раннім гаражним роком.
Але головне як він відчував музику. Хендрікс у цьому плані красавчик - він вмів і дати краси і дати диссонансу, щоб це не звучало бездушно і наваляти хаосу. Взагалі техніка чи душа це не про музику суперечка. Просто у технарів дуже часто превалює інструментальний підхід до композиції, тому слухачеві така музика може здаватися бездушною або безтолковою. Має бути техніка для музики а не навпаки - тому навіть не найтехнічніший Хендрікс оцінюється вище ніж велика кількість супершредерів.
До речі щодо ліворукості - тато забороняв Хендріксу грати як лівша, тому йому доводилося на перший порах грати як Альберт Кінг - як лівша але на праворукій гітарі.
beatles helter skelter - доречі типічний хард рок
@@dmytrooleinichenko9865 Але це вже був 68 рік. Тоді вже були Хендрікc, Крім, Ванілла Фадж, Айрон Баттерфлай і Степпен Вольф, Джефф Бек і Діп Перпл дебютували. Тобто тяж вже набирав оберти. Бітломани часто переоцінюють вплив саме цієї пісні на хард рок і метал. І її оцінюю як пробу пера у цьому звуці, притому не так щоб дуже вдалу. Все ж таки хард-рок це рифи, а в цій пісні такого рифу забойного немає.
Helltaker, менш про гармонію, але мені вона подобається.
Хз, для мене бітли - це прообраз попси, в ніяк не важкої музики навіть близько)
@@nicksongua Так тяжка музика у тій чи іншій мірі попса. Від британського хєві до мазафаки і металкору - якщо просто зіграти на акустиці - попса попсою.
До Бітлів рок-н-ролл все ж мав блюзову, інколи кантрі-блюзову основу. Були і інші команди - зе ху, бердс, херманс хермітс, троггз, але найбільне вплинули на потрапляння мажорів і мінорів в рок все ж саме бітлз. Ну і напевно тому рок став массовою музикою, що його стали слухати не лише хулігани і маргінали.
Крутий випуск! Респект за «ЗОЖ»)
Єєєє, дякую за коментар, бро🤘🔥
Поставив лайк зразу після вступу. Супер випуск! Дуже добре що ти розкрив саме вплив і новаторство Хендрікса. Щодо Біттлз, послухай пісню Helter Skelter. В них не то шоб багато такого, але свій внесок в рок вони теж зробили
Дякую за коментар!!
Якщо відволіктися від деталей, і піднятися до рівня естетики, Хендрікс був музикантом, який витяг на велику сцену неприкрите шаленство, ще й підігріте всіма відомими речовинами. Він зруйнував традицію пристойності на сцені. Завдяки його величезному таланту це сприймалося не просто як наркоманська оргія, а як мистецький феномен. Йому пощастило, що якась частина суспільства була готова сприйняти це і не спалити його на багатті. Усі наступні важкі стилі і відрізняються саме культивуванням шаленства, а прийоми гри на гітарі, педалі, тощо - це засоби досягти потрібного ефекту.
Якщо когось не влаштовує термін шаленство, мені він теж не дуже до вподоби, але я не згадав украинського аналога російського слова "неистовство".
І на відміну від відео з Керрі, назва цього ролику не рофл. Важко знайти гітариста на якого не вплинув Хендрікс.
Так, це відео не рофл, тут підтверджую одразу )
Я би сказав, що від бітлз рок пішов структурно, до них композицію писали інакше і, мабуть, саме поняття риф від них. А Джиммі додав цій структурі кольорів, смаків та запахів. І там і там вклад величезний.
13:50 дуже нагадує "Since I've been loving you" Led Zeppelin. Цікаво хто раніше)
Ем... на момент лайвів Хендрікса, лед зеппелін ще не існувало, альо 🤣🤣😅😅
Наш улюблений Джон Ф. в інтерв'ю колись казав, що риф snow народився з дабл-стопів Хендрікса. А не менш улюблений Гарі Мур колись цілий концерт йому присвятив-blues for Jimi- сподіваюсь ти його бачив.
За snow знаю, я з того інтерв'ю якраз брав відривок з Джоном)
Про Джона дуже смішно😂 сиішно казати, що він не вміє грати на гітарі
Класне відео
Теж завжди кєкаю з дискусій про «правильних гітаристів». Нема правильного чи неправильного. Грати можна як завгодно. Головне, щоб було що сказати
Дякую за коментар, але я не це мав на увазі) я мав на увазі, що хороший гітарист - це не кількість нот, а їх якість) умовно кажучи, Гілмор - грає в 10 раз менше нот, ніж Мальмстін, але те ж якісно як Мальмстін, а Фрущанте теж грає повільні ноти, як Гілмор, але грає їх в 10 разів гірше за Гілмора) чи Хеммет, який взагалі все погано робить на лайвах) я це мав на увазі)
Дуже смішно, що медіа завжди намагалися відбілити Джимі Хендрікса. Бо я якось дивився його лайви, зняті фанами і порівняв з обкладинками та офіційними кадрами виступів. Чорт! Він чорний, якого увесь час намагалися відбілити різними видами освітлення та фільтрами
Шо
А де Ви це побачили?) Навіть через ЧБ зйомку, явно видно, що перед нами афроамериканець)
@@svdbxrn9678
у старих лайвах/знятих фанами він виглядає темнішим.
У більш пізніших лайвах та студійках дуже сильно кидається в очі та кількість фільтрів та освітлення, що відбілює його. Навіть можна порівняти з іншими гітаристами, такими як ББ кінг і більш сучасним Джорджем Бенсоном, на них це не розповсюджувалося, хоча тон шкіри той самий(заради бога, я не расист)
Хоча це й звучить як якась конспірологія, просто це якось моторошно і дуже навіть можливо для тих часів.
Хто зна, може Майкл Джексон був ящером... Сподіваюсь що я помиляюсь.
А мало, хто знає шо Джимі знімався в одному фільмі для дорослих з дівчатам.
Voodoo Child (Slight Return) вона нагадувала чудовий 12:49 hard rock.
Рок прийшов з появою педальок) Вітаю! Дякую за відос.
Видав базу)))
Нікіто,ти як завжди красавчик, молодець. Хендрікс легенда,і дійсно як на той час,та і сьогодні його гра суперова. А ну і як завжди дивився відео поки їв, це вже традиція
Ооо, круто) дякую за коментар!) Авансом на наступне відео, смачного!)
Дякую! 🙂
Цікаво б було колись ще огляд гітариста Mudvayne
Ого, навіть не знаю, чи захоче більшість подивитися на гітариста Mudvane ))
@@nicksonguaтак, мабуть)
Але і відео про нього практично нема…
Дуже круте відео! Тепер як ти замовився за Бітлів , хотілося б подивитися огляд на їхнього Джорджа Гаррісона (Леннон , як на мене, слобкий гітарист, тож огляд на нього мені менш цікавий)
Та ну, там нічого оглядати) вони всі класно співали і музику кльову писали, але там розбирати з точки зору техніки взагалі нічого)
Дякую бро за чудовий відос! Кайфонув 👍👍👍😜🤗🙃
А тобі дякую за коментар!)
Кльовий розбір гри! Обожнюю Хендрікса та загалом весь рок середини 20 століття. Він має унікальний вінтажний вайб. Чекаю огляд на гітаристів Mastodon :З
Хех, дякую за коментар 🤘🤘
Враховуючи ще й складність знаходження матеріалу, відіо - бомба! Взагалі, Хендрікс - цікавий музикант. (09.22 - ну, все ж таки той, кого не можна називати, буде по-технічніше і по-швидше, ніж Гілмор))
Той, кого не можна називати, можливо колись і був технічніший, але приклади його гри останні 10 років показують, що там вже мозок просто закис ))) а за коментар дякую)))
@nicksongua ну він був технічніший до 16го року включно, після того в нього якийсь лютий тремор почався, тому зара вже всьо. Іноді в турі 19року проблєски ставались, де він давав пассажик один на концерт, а потім всьо. Як в таких випадках каже один фред, котрий гітаріст, "савсєм жухлий дєд"
Класний огляд, Хендрікс ріл крутий дядько. Щодо бліц питання, в мене перше в голову прийшло "Стів Вей", оці його "виїбони" на сцені очевидно скопійовані з Хендрікса, а потім чую в кінці відео про Вея і розумію, що мені не показалось 😅
Дякую за коментар!) Ну Вей все ж пентатоніку не ганяє) але за хореографію на сцені і всі ці фішки аиєбони, так тут неозброєним оком видно, що Вей Хендріксом надихається)
дуже класний огляд, дякую тобі велике! можеш будь-ласка зробити огляд на скота яна?
Дякую! Це той, що з Антракс?
@ так так, це він.
Дякую, дуже дякую за відео! Все сказано настільки правдиво, відверто і в точку, що важко щось додати. Вставки біля ялинки кайфові) І повністю погоджуюсь на рахунок думки про Бітлз та значного призначного впливу на всіх потужних і технічних гітаристів) Happy new year! 👏💥🤝🤘🎄
Дуже тобі дякую за коментар!!)) І тебе з наступаючим!!!
Дякую
Нема за шо)
Вітаю! Цілком згоден з тобою, про внесок Хендрікса в рок музику.
А на рахунок Бітлз, скільки разів заставляв себе послухати їх музику, м'яко кажучи, щось не заходить мені, можливо я ще не знайшов свою пісню, якаб мені сподобалась. Але я цим не переймаюсь, цеж не говорить про мене, що зі мною щось не так 😁
Дякую за відео!
Дякую за коментар) Від себе можу сказати те ж саме, я так і не зміг зрозуміти, як їх можна слухати)
Норвежське дерево Бітлз дуже люблю, і для себе відчуваю в стилі Soundgarden 🍀🤘🪽
А мені заходили. Хоч в більшості, це достатньо прмітивно, але в них є пару талановитих пісень.
Ну в них одна була металічна пісня "Хелтер Стелкер". Ну і пару рок пісень, а так в більшості вони в поп рок.
Фрущу 54 і він вже в двічі пережив членів клубу 27,як і Кідіс) та і прикладів котоманів що прожили довго та щасливо значно більше, чого тільки варті Оззі чи Кіт Річардз. А тих нещастних, якщо розбиратися доводили не котики а їхні другі половинки.
Та не дивлячись на це ми, звісно ж, не пропагуєм і застерегаємо, бо користі там точно немає
За Осборна я в шоці, який там залізний організм, що все це витримав😅
Коментар для підтримки каналу 🤜
Щиро дякую🙏🤘
Дякую за відео. Теж ніколи не розумів, чому кажуть, що Бітлз стояли на початках зародження хеві металу. Але якщо чесно то вважаю, що всетаки Блек Сабат з Тоні Айомі дали поштовх до розвитку хеві, а не Хендрікс. Але погоджуся, що багато сольних фішок - всетаки пішли від Хендрікса. Та і взагалі - цей весь забутий двіж -хто в кого, що підгледів - вже нерозплутати мабуть.
Я ж чітко на відео сказав, що з Хендрікса пішов рок, а не хеві-метал) слухати треба було трішки уважніше)
В The Beatles мені подобаються, так в них є і примітивні пісні, як і більш менше дуже творчі.
Щодо металу, це більше до helltaker. Ну вона пахне хевяком.
Я шульга, але вчився грати на праворукій гітарі, просто ніхто не підказав, що можна інакше, і я шкодую про це. Головною на гітарі є та рука, яка видобуває звук. Якщо вона не основна, то важко добитись синхронізації, керувати медіатором і т.п. Тому, якщо ви шульга, то й продовжуйте ним бути.
Вірно!
Я шульга, але граю на праворукій, але на те, в мене інша причина
Гендрікс переробив гітару. Мало того, що його тато не сильно любив коли він грає на лівій.
Перша гітара Гендрікса, це дві струни.
Поцілований Богом!
І знищений стафом...
@nicksongua
Ой, стафф то суцільне зло!
Але, з іншого боку, скільки б неймовірних композицій ми не почули б, якби не стафф?
Ту ж саму Stairway to Heaven Пейдж писав, обдовбаний по самі помідори, як і вся Led Zeppelin))
Хендрікс легенда 🤘🤘 Наступним треба зробити B.B. King та SRV🤘Дуже дякую за відос
Дякую🔥🔥🔥 я подумаю, може реально хтось з них буде)
Джимі геній електрогітарного саунда. Почувши у 2000му році Voodoo Child Slight Return (запис 1968 року, на хвилинку!), я був під таким враженням, що перейшов з акустики на електрогітару. Ніхто не справив на мене більшого враження і не вплинув більше ніж Джимі.
О, це круто, чудова історія) Дякую за коментар!
Як же круто, що ти створюєш таку серію відео! Це справжня відеопедія і дуже класно що в укрТубі лишиться таке у спадок! Переглядів побільше!
П.С. А Хеммет - лох :)
АХАХАХАХАХАХА, в кінці видав базу🤣🤣🤣🤣🤣 дуже дякую за коментар, мені дуже приємно!! Ну і з фіналу орнув знатно, за це теж дякую😅
Я чомусь коли приклад з соло був одразу про Дарела подумав, а не про Кірка)
Ну Даррел більше по блюзовим нотам, ніж по голій пентатоніці)
Дочекались. There the story begins
Іменно ))
Хендрікс перший, або один з перших хто зробив гітару центральним інструментом у роцкі
Це точно!
9:20 тут мав бути той самий сміх Кірка Хеміта😂😂😂. До речі серед лівшій чимало віртуозів враховуючи що їх в світі приблизно 10% і далеко не всі грають на гітарі, цікаво чи буде огляд на томатича ?😄 а насправді ти молодець що з ним не лізеш з ним в срачі а просто робиш свою справу і показуєш все як є а не для хайпу
У мене з томатним все складно) якраз завдяки йому, в 2020 році я взагалі з'явився на гітарному ютубі, він мені допоміг) але його шось дуже сильно поплющило останнім часом настільки, що в принципі з ним не хочеться мати справи і тим більше знімати про нього ролики) ну тільки якщо він перший не влаштує наїзд на мене)
@@nicksongua несподівано, ти маєш на увазі він особисто допоміг чи під його впливом ? думаю насправді він в житті звичайна адекватна людина а той образ що показує то для переглядів і хайпу, бо він то в одному відео каже що Брайан Мей круто грає а в іншому каже протилежне, якщо колись в тебе з ним буде колаба то це ми будемо слухать 2 години що тільки він вміє грати🤣
дуже чекаю огляду на Manowar та Powerwolf. в Manowar басист реально грає краще ніж більшість гітаристів, Демайо навіть в своєму віці не втрачає форми
Ой ой, попереджаю, на гурти такого жанру можно не скоро розраховувати в рамках цієї рубрики (
@@nicksongua а чому так ? Manowar можна сказать вже класика металу
Там зараз Батіо грає. Просто жахливо було - нічого гіршого в житті не бачив. може зараз краще стало
@@ДмитрийБеляев-ц2р чим саме наскільки погано було ? мені їх студійки теж більше подобаються чим лайви але я б не сказав що все прям наскільки погано. Батіо спочатку грав щось своє то було дивно а зараз він почав партії Мановара грать то вже прям в тему він з ними, дивно що він тільки з 2022 з ними а не раніше
@@carterbarker4371 Зараз не чув, але я вперше почув щоб гітарист настільки не чув гармонію на яку він імпровізує. Ну хіба що Фред з його жопними тональностями, або було відео де якийсь трубач намагався підігрувати Стінгу. Тим більше що у Мановара гармошки то не складні. Можливо він просто не про імпровізацію, а на студійках все буде норм.
Я чомусь відразу згадав батл з фільму Crossroad. Так, там була не квакушка, але дуже схоже.
Та ну, вони там паганіні грали))
@@nicksonguaяк раз перед Паганіні. Стів Вай грає.
9:36 що це за пісня? І давай вже про Рорі Галахера мені здається він вартий уваги!!
Хз, в лайві в Стокгольмі 69 року, вона здається в сет-лісті ула першою)
9:00 Це занадто нагадує початок пісні Майкла Джексона Bad
На цьому таймкоді ніхто нічого не грає 🤨
@@nicksonguaА да вибачте на 9:50
Эх,,,, ніколи його не слухав
Да і я теж) Я зі старих рок музикантів, які 60-70ті , напевно взагалі нікого не слухав, щоб прям слухаити)
Ква-ква-квааааа квакваквакваааа
(С). Кірк Хемметт)))
На очи попав ролік , де Prince грає своє 3-х хвилинне соло "While my guitar gently whips". Дуже цікаво було б розібрати, на тему, як грає, бо видно, що грає не погано, і бенди файні. От чи буде матеріал, для розбору?🔥🤘🍀💜🪽🪽🪽
Думаю колись розберу Принца)
👍👍👍
🤘🤘🤘
А є в планах Кіко Лорейро? Ну крутющий ще соло гітарист, зі своїм вираженим стилем гри, що не з ким не сплутаєш
Так є звичайно) хоча огляд на Фрідмана взагалі не зайшов на диво (
@nicksongua Мабуть із-за невеликої популярності Мегадет в наших краях. А соло творчість навряд чи хтось слухав. Хоча це не спостовує факт, що Марті - автор однрго із самих відомих соло взагалі. І має унікальний стиль гри
Дядя. В англомовному ютубі є класні терміни для позначення рук: fretting hand та picking hand. Нажаль в нас аналогів я не зустрічав
Ну і нас кажуть "гра від кисті", "гра від ліктя" та "гра від передпліччя" ))
@ мається на увазі рука що грає медіатором та рука, яка зажимає лади. Ти весь ролик наголошував «права» «ліва».
Чорний наркоман просто приколювався на гітарі та став пробатьком на всі часи)
Вдало приколювався)))
@nicksongua але на жаль потім невдало уколовся..
Я лівшабно мені подобається укр рок група O.torwald грає рок і притом україна
Рандомний набір слів 🤣🤣🤣
* O.Torvald.
Дааа, я всім своїм кентам втираю що Бітлз це не зовсім рок, тепер це сказав хороший гітарист який реально шарить за музику, тепер в мене є однодумець😆
Хах, правильно, тепер цим відео дави на своїх друзів 😅😅
Як побачів огляд то відразу згадалося що звідкись чув що Джимі Хендрікс говорив що кращий шітарист за нього самого це Рорі Галахер
Чи є якійсь відсоток що я колись побачу відео про Рорі га цьому какалі ?
Капець як багато (що)
Та ще я не впевнени що Джимі таке говорив.
За Рорі обіцяти нічого не можу(
ПрАбатьки
Є таке слово в нашій мові.
Не дякуйте😅
Я вже дізнався, що це слово так і треба казати))) Але все одно дякую))
Скажи чесно, ти погодився б поджемити з Джоном? Тим самим Джоном? 😊
Звичайно, чого ні)
Привіт, все мені не дає спокою твій тюн о метік з роліковими сідлами залиш фідбек бо я хочу змінювати свій брідж бо трішки вже поплавився ))
Роликовий бридж створений для того, щоб при налаштуванні гітари, при активній грі (бенди, вібрато) струни не терлися о поріжок і 1 не терлися о сідла і не рвалися 2 не так сильно втрачали стрій, бо кожне сідло це буквально підшипник)
@nicksongua я чув що особливо на системі тремоло вони дуже допомагають.
Джиммі наче не був помічений за вживанням чогось забороненного. Просто алкоголь вживав не(без) відповідально
Сильне алко + сильні снодійні.І на ЖАЛЬ.
Він помер через передоз таблами)
Ось
Сьо
Маячня. "Современных" гитаристiв это - да
Что должен означать этот комментарий?) Или автор забыл в него дописать ещё несколько слов, чтобы контекст был понятен ещё хоть кому-то, кроме самого автора комментария?)
@@nicksongua автор считает, что ролик очень слабый и содержательно и повествовательно, если короче неинтересным. Про такого музыканта и ни о чём, по дилетантски. Вопрос возникает если Дарел и Хэммет современные гитаристы, тогда кто такие Тим Хэнсон и Матеус Асато ну перечислять можно долго. Ну и так напоследок на українській начебто не современных, а сучасних.
Не ну Мастейн покруче буде
Пфф, звичайно, факт
Тільки Джимі не Хендрікс, а Гендрікс. Такі правила сучасної української мови. Я не душню, просто зверніть на це увагу в майбутньому. Бо це не вперше - Енді ван Гален і навіть (о боже) Джеймс Гетфілд 😉 А за відео лайк.
Я категорично проти цієї дурні і ніколи не буду гєкати на незмінні прізвища американських людей)
@@nicksongua Так це не дурня. У всіх цих прізищах англійською ж не Х, а щось середнє між Х та Г. Просто задумайтесь, що ви свідомо підтримуєте російську транскрипцію, а вони десятиліттями штучно наближали українську мову до російської, бо "братні народи". Я не філолог, але багато читаю книжок з сучасним українським перекладом. Тому ваша вимова іноді ріже вухо. Це не претензія, просто хотів звернути вашу увагу, що це банально не правильно, це русизми. Ну, і як старий бітломан, додам, що ви, схоже, не дуже знайомі з творчістю ліверпульської четвірки., вона дуже різноманітна. Послухайте, наприклад, Helter Skelter, а це ж ще 1968 рік. До речі, Гендрікс сильно вплинув на музику пізніх бітлів, вон самі це визнавали. Я не маю жодного відношення до музики, але дуже цікаво дивитись ваші відео, багато нового для себе дізнався. А, і не треба робити огляд на Джорджа Гаррісона, боюсь, що він теж десь високо в списку ненависного вам журналу😂
@@nicksonguaА я вважаю, що як чується так і пишеться, тому теж Гендрікс, Гетьфілд, ну таке...
Гамбакер і гай гет 😀
Ніколи не чув щоб англійською H читалось як Г. Навпаки навіть мякше звук ніж х. У німецькій так H - га. Тому Кай Гансен чи Вольф Гофманн - нормально. А навіщо англійські прізвища читати на німецький лад
Маленька порада, не будь таким категоричним, бо сам себе у пастку заганяєш. Детально розповів про руку на бріджі... і далі блюзовий шматочок, і де там рука? Нема правильно/неправильно, є хочеться слухати чи ні, а зіграно може бути хоч смичком і догори ногами.
Ні, є правильно/ неправильно, це скаже будь-який добре володіючи своїм інструментом музикант) немає "правильного" хвату медіатора, а ось якраз атака є правильна і не правильна)
@@nicksongua В цілому згоден, але це дуже категорично. Просто я би сказав є база і нюанси. Іноді в'яла атака, шкрябання і т.д. може бути і художнім штрихом, відтінком. Але для такого треба добре володіти базою і використовувати таке як "театральний жест", один раз але вчасно, саме тоді, коли це потрібно. Взагалі, якби притримувалися правильно/неправильно, не було би Джиммі Хендрікса і всього того, що з'явилося після нього. Бо з точки зору класичної гітари він робив неправильно практично все. А на той час "правильною" гітарою була саме класична, а все інше то якісь "дворові потуги не музикантів" і "хіба це гра на гітарі" (ок, це було трохи раніше, але ж було).
@@evgeniysavichev3463 Час фільтрує та відсіює правильне від "неправильного". Колись і те ,що в часи Джиммі вважалось правильним на гітарі ,було свого часу неправильним .
До речі, а міг він так ставити руку тому що тудисюдишка з крутілками та ричагом банально заважали покласти ребро долоні на машинку ? Як гадаєте ?
Квакер - це як Кірка?
Ну.... да....)