Дуже важливий стрім, дякую) Є все: від перезібраної гітари за 400 баксів, до гібсона де-люкс. Всіми задоволений по своєму, все для своїх цілей. Гібсон то крім всього естетичне задоволення, і чесно кажучі - кайф, що можеш собі дозводити. Але при цьому всьому на перезібраній гітарі, за 400 баксів, також накручував звук, що, імхо, на сліпий тест х.. хто відрізнить)
0:58 вибач, можна я скажу, бо не вперше це чую 😀 шо "стосовно в ньому" не є "соответственно в нем"(а там наче такий смисл?), а швидше є "відповідно в ньому" "стосовно" це типу означає "касательно", "относительно" 🙌
І нехай нас грамма-наці назвуть, але погоджуюся. Мені теж ріжуть слух всілякі "кращий" у значенні "найкращий", "я рахую" у значенні "я вважаю" і багато подібного. Покоління книжок засвоювало мову у відредагованому вигляді, зараз подібні помилки можуть виправлятися лише за умови, що публічні люди у себе їх виправлять.
@@nicksongua Та ні, суржик це Куран і Ткач ))) Тут більше мова про типові помилки, які хтось десь запустив і нема кому виправити. І як результат, людина, яка навчається, має ось таку базу. Я на 99% впевнений, що слово "кращий" по аналогії з російскою "лучший" використовується у значенні "найкращий" через банальну неграмотність якогось писаки рекламних текстів. А оскільки це звучить з кожної праски, тепер навіть "грамотні" топові ведучі припускаються цієї помилки. Ще раз респект, бо це точно не найгірша версія суржику, яку я чув 😁 Дуже круто все звучить.
@@nicksonguaВ тебе нема суржика, але ти вживаєш русизми. Було б дивно якби в тебе двомовного хлопця їх не було. Я виріс в Івано-Франківську і русизмів вживаю не менше ніж ти. В цілому в тебе хороша грамотна українська мова.
Що далі, то більше респект у освоєнні розмовного жанру. Чомусь раніше часто було відчуття, що сказані слова дуже вузько і плоско відображають значно ширший світогляд. Зараз воно зникло і стало набагато цікавіше дивитись. От хз у чому цей нюансик... чисто відчуття.
Велике дякую!) Я скажу чому, бо я раніше взагалі не вмів українською розмовляти, прям, взагалі))) я поповнюю словниковий запас і тому мені з кожним місяцем все легше і легше висловлювати свою думку, не підбираючи при цьому шаблонний набір стандартних слів)
Вгадав все в плані сустейну))) Але так то якщо вміти вібрато робити то срать на якому грифі) Я для себе зрозумів що вклеєний простот зручніше саме для рук, якщо це якась сучасна палка)
Як я чекав таке відео) я 5 років працював в музичному магазині і скажу, що ти на 101 відсоток правий. Ти ще забув про один міф - це атака! На болченому потужна, на вклеєному посередня а на сквозняку змазана). Завжди з задоволенням дивлюся твої відео. Так тримати. Ср%в пес
@@nicksongua Нагадали в який раз, що гітара сама по собі не заграє як ВВ King, хоч із звучками, хоч із махагоном... Особисто я більше часу витрачаю на споглядання гітар і комбарів, а ніж на безпосередньо навчання з гітарою. )
Висновки які давно вже зробив для себе. 1. Гітари звучать не краще одна одної а просто по різному. Кожен обере те що йому ближче. 2. Треба вчитись грати МУЗИКУ. Марті Фрідмана на Корті за 200 баксів ви слухати будете. А три-акордного лабуха на підписному кастом-шопі - навряд. У мене особисто є Yamaha Pacifica 120S, та Cort Z44. Для "диванщика" ціх інструментів вистачає з запасом у рази. Все що дорожче - фетіш, IMHO ))
Блін Нікіта, відео поки до кінця не глянув але шо можу сказати, я всюди з тобою згоден. 1. На сустейн ніяк таке не вплине чисто логічно. 2. Сам маю гітару за 200-250 доларів, яка досихпір служить, я на ній граю. Суть у тому що вона просто дуже добре зібрана, і саме тому звучить дуже добре. 3 от тут я з самого початку був не сильно з тобою згоден, адже резонація дерева всі дела, але потім як ти сказав за те що взагаліто сигнал іде в джек, то я сказу поняв шо ніфіга, та резонація якщо і попадає в той сигнал, то це ну чисто практично майже нереально почути. От на класичній гітарі, да там те дерево впливає, хоч і не настільки сильно як ті ж самі струни лади, і об'єм самої гітари. 4. Одне слово iPhone 16
Так ну і за пяте скажу тільки що сам брав собі гітару за характерами саме через цей стереотип. Але тут просто історія в тому що хамьакери і сингли звучать по різному, грати метал, джаз або класику можна на будь-яких знімачах, воно просто звучати буде по різному. Це все якщо що моя думка так що не осуджуйте)
Можна перевірити сустейн виключно дерева. Бо в вашому тесті мають значення і чутливість датчиків і темброблок. А сустейн дерева можна виміряти наприклад прикріпивши пьєзодатчик, та з нього знімати характеристики, амплітуду та час затухання вібрацій. p.s. Це в мене прокинувся радіоаматор.
Ну доречі, щодо оцих підписних гітар хз... Від когось чув, наче від Дімона з гітарних історій, що таки є різниця між есп та лтд, що типу лтд підписна буде схожа зовні та по характеристиках, але не буде прям така сама як у самого музиканта, а есп прям по всіх специфікаціях включно з товщиною грифа та профілем, шириною ладів і тд прям до найменших деталей. Хз правда чи ні, на підписних гітарах ніколи не грав, але таку інфу чув
Враховуючи, що Дімон жахливо грає на гітарі, не думаю, що саме його думку треба брати за приклад) це те саме, якби я порівнював барабани) так, грати вмію на них, але на рівні новачка, тому різницю між Тамою та наприклад Ямахою, я не почую )
Я хз де який гриф але чесно виконую вимоги. І не дуже хвилює якщо чесно. Яле давафте спробуємо: 2 і 3 мають ефект "колокола", тобто більшу/міцнішу амплітуду коливань. Але це може буже бути просто різниця у силі удару. Або у знімачах... Або...Або....Або... Кожен буде доказувати своє 1 і 4 мають менш потужні коливання. Але як на мене, хоча сліпі тести і нескінченний істочник ентертейменту та приниження, але не дуже мають сенс. Бо чути вухами і грати на гітарі будучи безпосереднім учасником ціпочки ти-гітара-жужжалка це зовсім інші речі. Байдуже як воно звучить доки тобі прикольно. Чи бовчений гриф... чи вклеєний... зачача яка? Притиснути дві поверхні так, щоб вони відчувались як одне ціле. Якщо у вас зазори у міліметр між декою і гриформ то мабуть вклеєний таки краще. Якщо у вас дві ідеально рівних поверхні то болти можуть притиснути їх краще. Виходячи іх реалій середньостатистичного бокопорства мабуть вклеєний має базову перевагу чисто за рахунок більшой толерантності до зазорів. Але імхо сквозняк наше усе.
Із сінглами-хамами-вихлопом ти не правий. Є виключення по типу Х2N який у відсічці звучить зле і мабуть краще ніж у хамбакер моді, і так, може на 7-8-9-10 струнах ціннішою становиться чіткість сінглів. Але.. кмон... Ти не вижмеш приблизно нічого на сінглах на 6 струнах у плані хеві. Ну типо... так, є Iron Maiden і якийсь Red Fang які ЗВУЧАТЬ важко хоча перегрузу там небагато але більш-менш усе ще феномен до якого я б не апелював. На практиці - віхлопний хамб усе ще має сенс і якщо ти хочеш грати мітол то мабуть сінгли не краще.
Так, це феномен. У них не звучки важко звучать, а музика. А феномен, бо не так багато дійсно талановитих авторів, які здатні передати, наприклад, епічний настрій, у декілька нот замість задіювати півтора симфонічних оркестра з десятком литавр позаду.
Ну, тут вже справа смаку й потреб. Комусь треба жирний звук, щоб заповнити мікс, а комусь треба максимально чіткий та пробивний. Доречі, є й підписні сучасні сингли Fishman, на яких грають мітол, але звучать вони чудово
Що до ціни - то це вже давно байка. Раніше гітари робили люди. І дуже багато залежало від заробної платні і кваліфікації людини. Зараз гітари роблять на станках ЧПУ і шектер за півтора косаря нічим не поступається майонезу у якості саме збірки. Так, у майонеза 5 кусків гриф і усе оце.... Майонез чудова гітара. Але якість зборки у порівнянні із корейським шектером 2022 - е-к-в-і-в-а-л-е-н-т-н-а.
Ну хіба що, якщо гітарний майстер власноруч витратив місяці свого часу та досвіду, щоби зробити гітару саме для тебе, і дуже добре зробити. Думаю, це єдиний випадок, який заслужено може вартувати більше 1К.
електрична гітара працює за рахунок коливань металевої струни над знімачем. Все інше залежить від того як закріплена струна і які звукачі. Дерево, якщо воно без води і не розповсюджує електроенергію - не повинно взагалі впливати на електро магніту компоненту. більше треба дивитись на залізякі, болти та інше. Ось метал буде впливати на сигнал.
Ну що ж, нарешті і я дійшов до створення цього ролику! Давно хотілося, руки ніяк не доходили))
Лайк для підтримки.
Послухав з телефона, то всі семпли наче однакові 😊
Ото ж, в лінію, відрізнити кардинально інструменти дуууууже складно))
Дуже важливий стрім, дякую)
Є все: від перезібраної гітари за 400 баксів, до гібсона де-люкс. Всіми задоволений по своєму, все для своїх цілей. Гібсон то крім всього естетичне задоволення, і чесно кажучі - кайф, що можеш собі дозводити. Але при цьому всьому на перезібраній гітарі, за 400 баксів, також накручував звук, що, імхо, на сліпий тест х.. хто відрізнить)
Це не був стрім, це прем'єра ролику була))) як виходять абсолютно всі ролики на цьому каналі)
0:58 вибач, можна я скажу, бо не вперше це чую 😀 шо "стосовно в ньому" не є "соответственно в нем"(а там наче такий смисл?), а швидше є "відповідно в ньому"
"стосовно" це типу означає "касательно", "относительно" 🙌
І нехай нас грамма-наці назвуть, але погоджуюся. Мені теж ріжуть слух всілякі "кращий" у значенні "найкращий", "я рахую" у значенні "я вважаю" і багато подібного. Покоління книжок засвоювало мову у відредагованому вигляді, зараз подібні помилки можуть виправлятися лише за умови, що публічні люди у себе їх виправлять.
Сорі, в мене дууууууже сильно виражений суржик)
@@nicksongua Та ні, суржик це Куран і Ткач ))) Тут більше мова про типові помилки, які хтось десь запустив і нема кому виправити. І як результат, людина, яка навчається, має ось таку базу. Я на 99% впевнений, що слово "кращий" по аналогії з російскою "лучший" використовується у значенні "найкращий" через банальну неграмотність якогось писаки рекламних текстів. А оскільки це звучить з кожної праски, тепер навіть "грамотні" топові ведучі припускаються цієї помилки.
Ще раз респект, бо це точно не найгірша версія суржику, яку я чув 😁 Дуже круто все звучить.
@@nicksonguaВ тебе нема суржика, але ти вживаєш русизми. Було б дивно якби в тебе двомовного хлопця їх не було. Я виріс в Івано-Франківську і русизмів вживаю не менше ніж ти. В цілому в тебе хороша грамотна українська мова.
Що далі, то більше респект у освоєнні розмовного жанру. Чомусь раніше часто було відчуття, що сказані слова дуже вузько і плоско відображають значно ширший світогляд. Зараз воно зникло і стало набагато цікавіше дивитись. От хз у чому цей нюансик... чисто відчуття.
Велике дякую!) Я скажу чому, бо я раніше взагалі не вмів українською розмовляти, прям, взагалі))) я поповнюю словниковий запас і тому мені з кожним місяцем все легше і легше висловлювати свою думку, не підбираючи при цьому шаблонний набір стандартних слів)
@@nicksonguaчому раптом вирішив перейти на українську? З точки зору комерції це менш прибутково.
В мене fender за $250. Купив на амазоні. Повністю задоволений, збірка чудова
Вгадав все в плані сустейну))) Але так то якщо вміти вібрато робити то срать на якому грифі) Я для себе зрозумів що вклеєний простот зручніше саме для рук, якщо це якась сучасна палка)
Як я чекав таке відео) я 5 років працював в музичному магазині і скажу, що ти на 101 відсоток правий. Ти ще забув про один міф - це атака! На болченому потужна, на вклеєному посередня а на сквозняку змазана). Завжди з задоволенням дивлюся твої відео. Так тримати. Ср%в пес
Ахаха, кінець🤣😅😅 дуже дякую!) До речі згоден, атака, це виключно від гітариста залежить))
Пхаахпххпп блін, проржався з Авенджед Севен Фолд і Сліпів як тих хто почав тяжеляк, класичний дез метал початку 90х нервово курить в куточку пхпхпхх
А я проржався з того, що ти не уважно слухав, що конкретно я мав на увазі 😉
Про вплив дерева. Навіть не звучки більше впливають а те через що грають (плагіни\комбік)
О це, до речі, дякую що написав, бо я про це знаю, але чогось забув сказати(
Вау, Nik, ти супер!!! Я теж не зміг відрізнити звук.
Дякую🤘🤘
Дякую. Піду тепер поплачу і таки прийдеться вчити гамми.
ахаха, а чого я тебе плакати змусив?)))
@@nicksongua Нагадали в який раз, що гітара сама по собі не заграє як ВВ King, хоч із звучками, хоч із махагоном... Особисто я більше часу витрачаю на споглядання гітар і комбарів, а ніж на безпосередньо навчання з гітарою. )
Висновки які давно вже зробив для себе.
1. Гітари звучать не краще одна одної а просто по різному. Кожен обере те що йому ближче.
2. Треба вчитись грати МУЗИКУ. Марті Фрідмана на Корті за 200 баксів ви слухати будете. А три-акордного лабуха на підписному кастом-шопі - навряд.
У мене особисто є Yamaha Pacifica 120S, та Cort Z44. Для "диванщика" ціх інструментів вистачає з запасом у рази.
Все що дорожче - фетіш, IMHO ))
Чесно, видав базу)
ось в мене електро-гітара за 200 баксів і скажу так, вона мене повністю влаштовує, але думаю залежить від того як гітару зібрали на заводі
Ще багато від фурнітури залежить, в плані комфорту гри)
Микита, стосовно впливу дерева на звук знайди хорошого професора з фізики і запиши з ним інтерв'ю😂
Блін Нікіта, відео поки до кінця не глянув але шо можу сказати, я всюди з тобою згоден.
1. На сустейн ніяк таке не вплине чисто логічно.
2. Сам маю гітару за 200-250 доларів, яка досихпір служить, я на ній граю. Суть у тому що вона просто дуже добре зібрана, і саме тому звучить дуже добре.
3 от тут я з самого початку був не сильно з тобою згоден, адже резонація дерева всі дела, але потім як ти сказав за те що взагаліто сигнал іде в джек, то я сказу поняв шо ніфіга, та резонація якщо і попадає в той сигнал, то це ну чисто практично майже нереально почути. От на класичній гітарі, да там те дерево впливає, хоч і не настільки сильно як ті ж самі струни лади, і об'єм самої гітари.
4. Одне слово iPhone 16
Так ну і за пяте скажу тільки що сам брав собі гітару за характерами саме через цей стереотип. Але тут просто історія в тому що хамьакери і сингли звучать по різному, грати метал, джаз або класику можна на будь-яких знімачах, воно просто звучати буде по різному.
Це все якщо що моя думка так що не осуджуйте)
Ахахахах, боже, дякую за цей коментар))) видав тотальну базу, а в кінці просто поставив убойну крапку))))
Та ну. Де релік, а де іфон16? Мінімум 17, і то це станом на 2024!
@@evgeniysavichev3463 я так загально. Суть у тому що епл почали робити девайси які не коштують своїх грошей. І на мою думку це якраз з 16ки
На якість зображення телевізора корпус не впливає, залежить від матриці та електроніки в ньому, теж саме з електрогітарою.
Можна перевірити сустейн виключно дерева. Бо в вашому тесті мають значення і чутливість датчиків і темброблок. А сустейн дерева можна виміряти наприклад прикріпивши пьєзодатчик, та з нього знімати характеристики, амплітуду та час затухання вібрацій.
p.s.
Це в мене прокинувся радіоаматор.
Але шоб шо...
Але всі музиканти ж говорять за сустейн, виключно при практичному застосуванні, тому для таких і був зроблений цей тест)
@@villidogin2711 на заводі прс, оно, стукають по дощечках і відбирають яка приємніше звенить, але яка від того користь?
А я одразу відчув, шо шось не так і доріжки замінені місцями)))
Не може банка звучати більш верхасто ніж цільнокорпусна гітара
Отак от))))
@@nicksongua в такі міфи можуть вірити тіки ті, хто ніколи не тримав у руках банки)
Ну доречі, щодо оцих підписних гітар хз... Від когось чув, наче від Дімона з гітарних історій, що таки є різниця між есп та лтд, що типу лтд підписна буде схожа зовні та по характеристиках, але не буде прям така сама як у самого музиканта, а есп прям по всіх специфікаціях включно з товщиною грифа та профілем, шириною ладів і тд прям до найменших деталей. Хз правда чи ні, на підписних гітарах ніколи не грав, але таку інфу чув
Враховуючи, що Дімон жахливо грає на гітарі, не думаю, що саме його думку треба брати за приклад) це те саме, якби я порівнював барабани) так, грати вмію на них, але на рівні новачка, тому різницю між Тамою та наприклад Ямахою, я не почую )
А как правильно-поховОрим или побалАкаем ? Дюжэ интересно бачить.
Я не з адептів вклеєного грифу, але скажу свої здогадки:
1-вклеєний
2-болчений
3-болчений
4-вклеєний
Upd: балін, дав задню, у першому варіанті коменту 1 та 2 були змінені місцями, але всеодно оцінка була чисто по відчуттях)
3 та 4 вгадав)
Бляха, пішов шукати гітару з синглом)) не може бути!)
Ахазаза, бажаю успіху))
туда-сюдашки ^_^ ^_^ ^_^
3, 4 вклеєний
Тільки 4) 3 це болчений))
Я хз де який гриф але чесно виконую вимоги. І не дуже хвилює якщо чесно. Яле давафте спробуємо:
2 і 3 мають ефект "колокола", тобто більшу/міцнішу амплітуду коливань. Але це може буже бути просто різниця у силі удару. Або у знімачах... Або...Або....Або... Кожен буде доказувати своє
1 і 4 мають менш потужні коливання.
Але як на мене, хоча сліпі тести і нескінченний істочник ентертейменту та приниження, але не дуже мають сенс. Бо чути вухами і грати на гітарі будучи безпосереднім учасником ціпочки ти-гітара-жужжалка це зовсім інші речі. Байдуже як воно звучить доки тобі прикольно.
Чи бовчений гриф... чи вклеєний... зачача яка? Притиснути дві поверхні так, щоб вони відчувались як одне ціле. Якщо у вас зазори у міліметр між декою і гриформ то мабуть вклеєний таки краще. Якщо у вас дві ідеально рівних поверхні то болти можуть притиснути їх краще. Виходячи іх реалій середньостатистичного бокопорства мабуть вклеєний має базову перевагу чисто за рахунок більшой толерантності до зазорів. Але імхо сквозняк наше усе.
Дуже дякую за коментар, але нажаль не вгпдали) відповідь в кінці відео)
Із сінглами-хамами-вихлопом ти не правий. Є виключення по типу Х2N який у відсічці звучить зле і мабуть краще ніж у хамбакер моді, і так, може на 7-8-9-10 струнах ціннішою становиться чіткість сінглів. Але.. кмон... Ти не вижмеш приблизно нічого на сінглах на 6 струнах у плані хеві. Ну типо... так, є Iron Maiden і якийсь Red Fang які ЗВУЧАТЬ важко хоча перегрузу там небагато але більш-менш усе ще феномен до якого я б не апелював. На практиці - віхлопний хамб усе ще має сенс і якщо ти хочеш грати мітол то мабуть сінгли не краще.
Так, це феномен. У них не звучки важко звучать, а музика. А феномен, бо не так багато дійсно талановитих авторів, які здатні передати, наприклад, епічний настрій, у декілька нот замість задіювати півтора симфонічних оркестра з десятком литавр позаду.
Ну, тут вже справа смаку й потреб. Комусь треба жирний звук, щоб заповнити мікс, а комусь треба максимально чіткий та пробивний. Доречі, є й підписні сучасні сингли Fishman, на яких грають мітол, але звучать вони чудово
Функція збільшення вихідного сигналу на підсилювачі чи плагінах вийшла з чату...)
@@nicksongua во-во, в чому проблема просто накрутити більше гейну?
Обережно а то після тейків про дерево та звучки ти призовеш дімона гітарні історії
АХАХАХАХАХАХАХ
Що до ціни - то це вже давно байка. Раніше гітари робили люди. І дуже багато залежало від заробної платні і кваліфікації людини. Зараз гітари роблять на станках ЧПУ і шектер за півтора косаря нічим не поступається майонезу у якості саме збірки. Так, у майонеза 5 кусків гриф і усе оце.... Майонез чудова гітара. Але якість зборки у порівнянні із корейським шектером 2022 - е-к-в-і-в-а-л-е-н-т-н-а.
Ото ж))
Про ціну, як на мене за 400-500 баксів вже можна взяти нову, добре зібрану гітару (про б/у ринок взагалі мовчу) А те що більше 1000 баксів - виєбони
Погоджуюсь, бо мая гітари в багатьох цінових діапазонах))
Ну хіба що, якщо гітарний майстер власноруч витратив місяці свого часу та досвіду, щоби зробити гітару саме для тебе, і дуже добре зробити. Думаю, це єдиний випадок, який заслужено може вартувати більше 1К.
електрична гітара працює за рахунок коливань металевої струни над знімачем. Все інше залежить від того як закріплена струна і які звукачі. Дерево, якщо воно без води і не розповсюджує електроенергію - не повинно взагалі впливати на електро магніту компоненту. більше треба дивитись на залізякі, болти та інше. Ось метал буде впливати на сигнал.
Скажи це фанатам топів з вільхи чи клену, побачиш, як твою думку такі люди сприймуть за агресію )) але я звичайно погоджуюсь)