Моя історія з бігом була така. Завжди ненавидів біг :) Але ходив багато (в середньому 8-10 км в день). Пройти 20 км - теж не було проблемою. Надмірна вага і проблеми зі спиною. Останні 3 роки займався спиною. Бігати почав, коли придбав гармін (годинник наполегливо пропонував). І виявилося, що головна проблема була, що намагався бігати швидко. Гармін чудово регулює темп. Бігаю останні 3 місяці. В середньому 4 дні на тиждень десь по 7-8 км і отримую реальне задоволення. Дякую вам за цікавий україномовний контент.
Дякую за відео і поради! Будь-ласка, зробіть відео, як удосконалювати свій біг і бути в змозі бігти дуже швидко (наприклад за автобусом на зупинку))) протягом хвилини без шкоди для здоров'я і опасіння отримати серцевий напад
Вітаємо, у такому випадку ви можете чергувати повільний біг з ходьбою, наприклад 2 хвилини біг 1 хв ходьба, таким чином вам буде легше втримати пульс на нижчих показниках.
Вітаємо) Якщо ви зі Львова приходьте до нас на тренування у клуб instagram.com/runforfun_ua?igsh=MXJzYXlicmJ0dzF4dQ== Вівторок та четвер 7:00 та 19:00, стадіон Динамо, вул. Янева 10. А якщо ви не зі Львова то не соромтесь а шукайте однодумців і разом буде легше і цікавіше готуватись до змагань🏃♂️🏃♂️🏃♂️
Добрий день. Бачу по відео що користуєтесь годинником та нагрудним датчиком пульсу від Garmin. В мене таки самі гаджети і є проблема. Коли бігаю тільки з годинником, то показники одні, а коли бігаю з годинником та нагрудним датчиком, то показники зовсім інші. Наприклад відстань різна на 30% хоча бігаю один і той же самий маршрут. Може Ви можете підказати в чому проблема і де шукати рішення? Дякую!
В мене різниця у відстані до 5 % на тій самій дистанції (залежно від погоди і точності GPS). 30% - це вже явно забагато. Напевне прийшов час міняти годинник.
Пульс більш точний буде по показникам нагрудної резинки. GPS данні можуть відрізнятись у годинника і телефона. В такому разі можете прийти на трек і дати там 10км, тобто 25 кіл, і подивитись, що точніше.
@@ВіталійРейкін-н8ч справа не в годиннику. Бо як раз коли бігаю з годинником, то показники відстані завжди майже однакові. Вчора знайшов налаштування датчика та змінив їх, подивимося, може допоможе.
@@Aleks_Shtorm а який у вас датчик? Я бігаю з телефоном і годинником, вони фіксують відстань, бо можуть підключитись до сателіту GPS. В мене polar h10, він відстань не фіксує.
Особисто в мене другої пульсовоі наче не існує - не можу підібрати темп (або трусцою одразу 140+ або занизький темп що зручніше ходити швидкою ходою і падає до 110). Комфортно розмовляти навіть коли годинник показує 160 ударів. Може коментарі порадять щось
Порадив би здати тест з газоаналізатором... Тоді буде точна інфа по зонах. У мене різниця з гарміном на 10 ударів 2га і на 13 3тя вийшла. +багато корисної іншої інформації з тесту, якщо знаєш для чого вона тобі)
@@grindelwa1d особиста мотивація не є частиною процесу фізіологічного бігова тренування )))), Там вже в кожного своє. Але з мого досвіду, читання книжок, здавання аналізів, купівля дорогих шкарів, і будь-що інше - тіло не тренують. До комфортного бігу у синій або і сірі зонах треба йти роками і набіганими кілометрами
Вітаємо, друга зона у кожного є але дані можуть відрізнятись, для точності результатів можна пройти тест на визначення пульсових зон на біговій доріжці з газоаналізатором. Регулярні тренування, а також додавання різних активностей на яких можна працювати на низькому пульсі в другій пульсовій зоні дозволяє знизити пульс під час того самого темпу бігу.
Бачив десь відео, де казали, що потрібно бігати десь 2-3 рази на тиждень саме так повільно і раз швидше. Додатково тренувати з навантаженням нпр. в залі і результати покращаться. Не пробував бігати повільно - решту перевірив і працює. Не знаю як це бігти помалу. В мене чи біжу 5, 10 чи 20км - завжди верх 3 зони - 159-161 😊
@@runforfun-ua Важко сказати скільки. Рівно рік тому почав знов тренуватись і скидати вагу. Скинув 25кг легко і зараз просто тренуюсь коли є час. Так як в мене зараз проблема з Ахіллом - бігаю 1-2 раза в тиждень. 21км пробіжав - нога болить, катаюсь ровером чи чимось іншим займаюсь. Прогрес є.
десь чув шо друга і третя зона практично не відрізняються, в топу алані шо серце так само перекачує кров і збільшується ударний об.єм. чи правда то чи все таки треба намагатись триматись в другій зоні? ну і чи слідувати рекомендованим тренуванням гарміна? він мене просить, як правило бігти в заданому темпі, це якраз виходить третя пульсова зона..
Вітаємо на нашому каналі! Друга та третя пульсові зони є аеробними в плані навантаження, і працюючи в такій інтенсивності серце буде справлятись з перекачування крові щоб доставляти кисень в повному обсязі для працездатності мʼязів. Але ми рекомендуємо відновлюючі тренування бігати притримуючись другої пульсової зони щоб серце працювало на максимальному ударному обʼємі, і це допоможе краще розвивати серце, особливо в базовий період тренувань. Гармін допомагає в підготовці, але не може максимально ефективно готувати аматора до змагань, рекомендуємо знайти тренера для консультацій щоб ваші тренування були продуктивними та максимально безпечними.
Доброго здоров'я! Мені зараз 61 рік! Бігати почав років 8 тому, без нормальних кросівок, і звісно без гармін. Мені тоді здавалось, чим бистріше, тім краще 😊 В 2019 пообідав свій перший офіційний пів-марафон (2 г 17 хв), потім неофіційно 30 км (3 г, 24 хв), в 2020 оф п/м 2 г 06 хв. Багато читаю, та дивлюсь відео про повільний біг, ложе намагаюсь бігати повільно, але не дуже виходить...в стану спокою мій пульс 44 уд/хв, але тільки починаю тренування, ну через пару хв вже в 3 п/з (в мене гармін) це десь 165 уд/хв...при цьому біжу дуже повільно...як мені працювати в 1 п/з, чи в 2? Це для мене велике питання...Дякую за увагу...
Вітаємо) Так справді біг підтюпцем це повільний біг який дає змогу відновитись від більш інтенсивних тренувань та покращити аеробні можливості організму)
@@РеґінаГаріфулліна Це коли втомився бігати (від поліції), починаєш робити вигляд, що біжиш, хоча не біжиш, а підцюпцюєш ... а сам рух називається підцюпець ...
Вітаємо) Якщо в даному прикладі орієнтовний пульс другої пульсової зони 110-135 уд, тоді перша пульсова зона орієнтовно 92-109 уд) Нагадаю що ваші пульсові зони можуть трохи відрізнятись, а точні дані на даному етапі підготовки ви зможете отримати після проходження тесту на біговій доріжці з газоаналізатором!
Вітаємо! Ми рекомендуємо вимірювати пульс нагрудним датчиком пульсу та годинником під час навантажень) Саме нагрудний давайс буде заміряти найбільш точні дані пульсу!
Привіт дуже цікаво я бігаю вже дуже довго ,коли був молодий брав участь у двох всесоюзних офіційних морафонах ,перший раз прибіг шостим другий восьмим , потім закинув приймати участь у таких марафонах і просто кожної неділі бігав собі у своє задоволення по 50 км ,потім закинув все і не бігав біля 10 років . Зараз в більшості швидко ходжу і бігаю , але при бігу у мене пульс 145-149 , скажіть будь ласка - це нормально ? Дякую ..
В мене пульс піднімається до 135 ще коли я кросівки завʼязую😂
😂😂😂
Відпочинь❤
Топ🔥
Це ще фігня. От у мене задишка, коли я піднімаюся на другий поверх, у ліфті.
Потрібно вже переходити на новий рівень, купувати кросівки на липучки😅
Слава Україні!
Героям Слава!
Підтримую канал та україномовний контент.
Дякую за україномовний контент!
Дякую за український контент 💙💛 не зупиняйтесь
Оце так дуже корисне відео, дякую! Нещодавно почав бігати, тож дуже задоволений що потрапив на ваш канал!
Дякуємо, ми тішимось що можемо вам допомогти!)
Дуже корисна інформація особливо для початківців💪 якраз вчусь бігати повільно
Вітаємо і бажаємо вам успіху в досягненні результатів!
Дякую! Цікава та важлива інформація! Окремо дякую за український контент!
Дякуємо вам!)
Дуже корисна інформація
Дякую за чудовий контент українською!
Дякую вам за поради!
Вітаємо!
Тішимось що стали в нагоді)
Щиро вдячний
Найскладніше в утримуванні 2-ї зони - що для людей навколо це виглядає як спроба бігти помираючої людини. :) Дехто ходить швидше. 😅
Це спроба бігти щоб потім воскреснути 😃
Дякую тобі друже
Дякую.
Дякую за чудове відео
Чудовий канал, дякую
Дякую. Коментар у підтримку каналу!!!
Вітаємо і дякуємо що підтримуєте нас!)
Дякую за вашу працю.
2:42 найцікавіший момент відео(аххахахахахах, жартую). Дякую за інформативне відео.
Круте відео і дуже корисна інформація!
Дякуємо!)
Дякую! Дкже чітко все розклав по поличках!
Дякуємо за позитивний коментар, Костянтин старається!
Корисне відео! Дякую за гарні поради! Буду намагатись зостосовувати!
Дякуємо, раді що стали в нагоді!)
Дякую!
✊🏼✊🏼✊🏼
Моя історія з бігом була така.
Завжди ненавидів біг :)
Але ходив багато (в середньому 8-10 км в день). Пройти 20 км - теж не було проблемою.
Надмірна вага і проблеми зі спиною. Останні 3 роки займався спиною.
Бігати почав, коли придбав гармін (годинник наполегливо пропонував). І виявилося, що головна проблема була, що намагався бігати швидко. Гармін чудово регулює темп.
Бігаю останні 3 місяці. В середньому 4 дні на тиждень десь по 7-8 км і отримую реальне задоволення.
Дякую вам за цікавий україномовний контент.
Яка модель часів у вас?
@@ToPMaRss MARQ Gen 2 Adventurer
Вітаємо на нашому каналі, ми тішимось що вам подобаються наші відео))
Это всё что нужно знать для тех кто решил начать бегать
Дуже підтримую
Дякуємо!)
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Дякую за відео і поради! Будь-ласка, зробіть відео, як удосконалювати свій біг і бути в змозі бігти дуже швидко (наприклад за автобусом на зупинку))) протягом хвилини без шкоди для здоров'я і опасіння отримати серцевий напад
Вітаємо!
Дякуємо за пораду, ми постараємось зняти для вас таке відео, щоб ви встигали за кожним автобусом без шкоди для свого здоров’я!
@@runforfun-ua Дяккю! ❤️ Буду чекати з нетерпінням! 😄
Дякую за інформацію. Важко втримати пульс нижче 165, з'являється враження що біжиш занадто повільно 😅
Вітаємо, у такому випадку ви можете чергувати повільний біг з ходьбою, наприклад 2 хвилини біг 1 хв ходьба, таким чином вам буде легше втримати пульс на нижчих показниках.
1:02 - 2 пульсова зона
Привіт. Питання: чи не могли б ви зробити відео про те як підготуватися до тесту Куперам і покращити показники на дистанції 3200 метрів?
Вітаємо на нашому каналі, ми постараємось зняти таке відео для вас)
@@runforfun-ua Дуже вам дякую)
Де порекомендуєте бігати? Хочу почати, та все соромлюсь чи лінуюсь.
Вітаємо)
Якщо ви зі Львова приходьте до нас на тренування у клуб instagram.com/runforfun_ua?igsh=MXJzYXlicmJ0dzF4dQ==
Вівторок та четвер 7:00 та 19:00, стадіон Динамо, вул. Янева 10.
А якщо ви не зі Львова то не соромтесь а шукайте однодумців і разом буде легше і цікавіше готуватись до змагань🏃♂️🏃♂️🏃♂️
Добрий день. Бачу по відео що користуєтесь годинником та нагрудним датчиком пульсу від Garmin. В мене таки самі гаджети і є проблема. Коли бігаю тільки з годинником, то показники одні, а коли бігаю з годинником та нагрудним датчиком, то показники зовсім інші. Наприклад відстань різна на 30% хоча бігаю один і той же самий маршрут. Може Ви можете підказати в чому проблема і де шукати рішення? Дякую!
В мене різниця у відстані до 5 % на тій самій дистанції (залежно від погоди і точності GPS). 30% - це вже явно забагато. Напевне прийшов час міняти годинник.
Пульс більш точний буде по показникам нагрудної резинки. GPS данні можуть відрізнятись у годинника і телефона. В такому разі можете прийти на трек і дати там 10км, тобто 25 кіл, і подивитись, що точніше.
@@ВіталійРейкін-н8ч справа не в годиннику. Бо як раз коли бігаю з годинником, то показники відстані завжди майже однакові. Вчора знайшов налаштування датчика та змінив їх, подивимося, може допоможе.
@@Roman-hs2pq телефон не фіксує відстань. Я в загалі без телефона бігаю. Тільки годинник плюс інколи нагрудний датчик.
@@Aleks_Shtorm а який у вас датчик?
Я бігаю з телефоном і годинником, вони фіксують відстань, бо можуть підключитись до сателіту GPS.
В мене polar h10, він відстань не фіксує.
Особисто в мене другої пульсовоі наче не існує - не можу підібрати темп (або трусцою одразу 140+ або занизький темп що зручніше ходити швидкою ходою і падає до 110). Комфортно розмовляти навіть коли годинник показує 160 ударів. Може коментарі порадять щось
Порадив би здати тест з газоаналізатором... Тоді буде точна інфа по зонах. У мене різниця з гарміном на 10 ударів 2га і на 13 3тя вийшла. +багато корисної іншої інформації з тесту, якщо знаєш для чого вона тобі)
Отак і бігати далі "трусцою мінімально".... просто років 3-5.
Потім навіть в сірій можна непогано бігти ;)
@@JurijNaumko як це нууудно)
@@grindelwa1d особиста мотивація не є частиною процесу фізіологічного бігова тренування )))),
Там вже в кожного своє.
Але з мого досвіду, читання книжок, здавання аналізів, купівля дорогих шкарів, і будь-що інше - тіло не тренують. До комфортного бігу у синій або і сірі зонах треба йти роками і набіганими кілометрами
Вітаємо, друга зона у кожного є але дані можуть відрізнятись, для точності результатів можна пройти тест на визначення пульсових зон на біговій доріжці з газоаналізатором. Регулярні тренування, а також додавання різних активностей на яких можна працювати на низькому пульсі в другій пульсовій зоні дозволяє знизити пульс під час того самого темпу бігу.
+
Коли дихаю ротом або рот+ніс, пече горло, дуже пече
Вітаємо, а це відбувається на постійній основі так чи останнім часом?
@@runforfun-ua постійно
Бачив десь відео, де казали, що потрібно бігати десь 2-3 рази на тиждень саме так повільно і раз швидше. Додатково тренувати з навантаженням нпр. в залі і результати покращаться. Не пробував бігати повільно - решту перевірив і працює. Не знаю як це бігти помалу. В мене чи біжу 5, 10 чи 20км - завжди верх 3 зони - 159-161 😊
Вітаємо на нашому каналі)
Підкажіть а скільки часу ви тренуєтесь?
@@runforfun-ua Важко сказати скільки. Рівно рік тому почав знов тренуватись і скидати вагу. Скинув 25кг легко і зараз просто тренуюсь коли є час. Так як в мене зараз проблема з Ахіллом - бігаю 1-2 раза в тиждень. 21км пробіжав - нога болить, катаюсь ровером чи чимось іншим займаюсь. Прогрес є.
десь чув шо друга і третя зона практично не відрізняються, в топу алані шо серце так само перекачує кров і збільшується ударний об.єм. чи правда то чи все таки треба намагатись триматись в другій зоні? ну і чи слідувати рекомендованим тренуванням гарміна? він мене просить, як правило бігти в заданому темпі, це якраз виходить третя пульсова зона..
Вітаємо на нашому каналі!
Друга та третя пульсові зони є аеробними в плані навантаження, і працюючи в такій інтенсивності серце буде справлятись з перекачування крові щоб доставляти кисень в повному обсязі для працездатності мʼязів. Але ми рекомендуємо відновлюючі тренування бігати притримуючись другої пульсової зони щоб серце працювало на максимальному ударному обʼємі, і це допоможе краще розвивати серце, особливо в базовий період тренувань.
Гармін допомагає в підготовці, але не може максимально ефективно готувати аматора до змагань, рекомендуємо знайти тренера для консультацій щоб ваші тренування були продуктивними та максимально безпечними.
@@runforfun-ua дякую за вичерпну відповідь
Доброго здоров'я!
Мені зараз 61 рік!
Бігати почав років 8 тому, без нормальних кросівок, і звісно без гармін. Мені тоді здавалось, чим бистріше, тім краще 😊
В 2019 пообідав свій перший офіційний пів-марафон (2 г 17 хв), потім неофіційно 30 км (3 г, 24 хв), в 2020 оф п/м 2 г 06 хв. Багато читаю, та дивлюсь відео про повільний біг, ложе намагаюсь бігати повільно, але не дуже виходить...в стану спокою мій пульс 44 уд/хв, але тільки починаю тренування, ну через пару хв вже в 3 п/з (в мене гармін) це десь 165 уд/хв...при цьому біжу дуже повільно...як мені працювати в 1 п/з, чи в 2?
Це для мене велике питання...Дякую за увагу...
Я не купив кросівки (
Вітаємо, купуйте кросівки і тренуйтесь регулярно щоб ми не переживали😉
Олекса (Номад)
Найкращим є не повільний біг, а підцюпець ...
Вітаємо)
Так справді біг підтюпцем це повільний біг який дає змогу відновитись від більш інтенсивних тренувань та покращити аеробні можливості організму)
@@runforfun-ua Приходить час, коли треба переходити на такий варіант пересування ...
Цікаво, а що це за біг підтюпцем?
@@РеґінаГаріфулліна Це коли втомився бігати (від поліції), починаєш робити вигляд, що біжиш, хоча не біжиш, а підцюпцюєш ... а сам рух називається підцюпець ...
якщо 110-135 це друга, то яка то перша?))))
Вітаємо)
Якщо в даному прикладі орієнтовний пульс другої пульсової зони 110-135 уд, тоді перша пульсова зона орієнтовно 92-109 уд)
Нагадаю що ваші пульсові зони можуть трохи відрізнятись, а точні дані на даному етапі підготовки ви зможете отримати після проходження тесту на біговій доріжці з газоаналізатором!
Як тут всі вимірюють чсу під час бігу?
Годинник Гармін
Вітаємо!
Ми рекомендуємо вимірювати пульс нагрудним датчиком пульсу та годинником під час навантажень)
Саме нагрудний давайс буде заміряти найбільш точні дані пульсу!
Ходити повільно - ще корисніше. А вже потім можна переходити на наступний рівень - лежати і не йти на роботу
Лежати і не йти на роботу це окремий вид задоволення😅
Береш і біжиш скільки дурі вистачає... що тут придумувати... Важливо... не важливо... все важливо, так само як і не сидіти увесь час.
Нарешті українською !
Фанфорран
Привіт дуже цікаво я бігаю вже дуже довго ,коли був молодий брав участь у двох всесоюзних
офіційних морафонах ,перший раз прибіг шостим другий восьмим , потім закинув приймати участь у таких марафонах
і просто кожної неділі бігав собі у своє задоволення по 50 км ,потім закинув все і не бігав біля 10 років . Зараз в більшості
швидко ходжу і бігаю , але при бігу у мене пульс 145-149 , скажіть будь ласка - це нормально ? Дякую ..
Дякую!
Дякую
Дякую