Відповім у коментарях на всі питання до уроку, які виникнуть. Не соромимось, це нормально - чогось не зрозуміти, ми УСІ через це проходимо! 📘 Отримати більше авторських матеріалів з цієї та інших тем можна на моєму Патреоні: www.patreon.com/deutschunterricht?filters[tag]=урок+№27 ❗ Матеріали до перших двох уроків ДОСТУПНІ ДЛЯ ВСІХ БЕЗКОШТОВНО. Пропоную виконати всі відкриті завдання, я перевірю твоє говоріння та письмо, а ти зрозумієш чи хочеш продовжити навчання у такому режимі.
Доброго дня! Мені дуже одобаються Ваші відео, матеріал гарно викладений та зрозумілий. І ось вперше виникло питання, у реченні з вправи Was sagt sie (sie) Chef? - Was sagt sie ihrem Chef? Як визначити належність даного ihrem? тобто, це - Що каже вона своєму шефу? (з похідним від sie - вона) чи Що каже вона їх шефу? (з похідним від sie - вони)? Буду дуже вдячна за відповідь!
@@deutschunterricht дякую за відповідь...знаходжусь в лагері для біженців...через велике бажання побільше вивчити ...реально вже трохи все змішалося....
Дякую вам за уроки, і вашу працю🎉 Маю питання ? Як розрізнити коли потрібно ставити у речення особовий, а коли присвійний займенник, це стосується третьої особи однини, адже перекладаються вони однаково: його, її в українській мові, а німецькою вони звучать по різному????
Розберіться з різницею між цими видами займенників) Мій, твій, його, наш, ваш - присвійний. Відповідає на питання "чий". Після нього ставимо іменник зазвичай. Особовий займенник є самостійним. Почитайте цю теорію просто українською. Принцип в німецькій такий самий)
Чи відповідаєте ви на питання які з’являються у процесі вивчення окремо в якійсь групі чи на платформі патреон це можливо, при умові якщо купити доступ третього рівня ?)
Звісно, відповідаю) І тут в коментарях теж. У кого багато питань, той підписується на патреоні, виконує вправи, так ми стежимо за прогресом. З підписниками на патреоні спілкуємося в телеграмі, на всі питання детально відповідаю 😉
Я не зовсім розумію питання) По-перше, sprecht. По-друге, якщо говорите про речення, яке в завданні, то там же написано, що має бути ihr. А чому мало б бути sie? Це завдання на займенник ihr (ви). До чого тут sie (вони\вона)?
@@deutschunterricht Так, вірно "sprecht". Я помилково вказала, бо слухала відео в метро. Щодо ihr, то зрозуміло. Мені ці займенники щось ніяк не йдуть... дякую)
Доброго вечора! Я не можу зрозуміти, чому ставиться закінчення "r" у займеннику "eurer" перед Haus? У реченні: Ich mag eurer Haus. Якщо Вам не складно, поясніть будь ласка.
Там не «eurer», а «euer». Подивіться в таблиці: це середній рід, знахідний відмінок. Das залишається в акузатіві das, значить euer залишається в акузатіві euer. Базова форма, ніяких закінчень не додаємо.
@@deutschunterricht , дякую Вам, видно, в мене вже мозок плавиться. Коли робила вправу, то помилилась, і поставила eure замість euer. Потім почитала Ваш варіант, і замість того, щоб зрозуміти помилку з родом займенника, почала думати - Haus що, в Дативі? Він що, жіночого роду? Дякую Вам за роз'яснення, дуже гарні уроки.
На ютубі? Поки опубліковано 27 уроків, планую робити далі, поки не розкажу тут все про німецьку мову) Так, на ютубі все виходить безкоштовно. Матеріали до кожного уроку, які я публікую на патреоні, платні. Але перші два урока відкриті безкоштовно.
Я вибачаюся знову маю питання. Я зараз хожу в Німеччині на курси німецької. Якраз проходимо дану тему. Нам розповідають все в протилежному порядку. Kein відноситься до іменника і стоїть перед іменником і заперечує його. Nicht стоїть після дієслова або в кінці речення і заперечує дієслово. У Ваших прикладах все навпаки. Роз'ясніть будь ласка де я помиляюся.
Добрий день. Не зрозумів чому, в прикладі "Nein, ich mochte keinen Saft" написано keinen а не nicht. До чього в даному випадку (до дієслова чи до іменника) відноситься заперечення?
Добрий день. Якщо можна - спитаю. Ich möchte es nicht machen - чому nicht не стоїть у кінці речення. Ich möchte es machen nicht? Так можна було би? Дякую
@@deutschunterricht Щоб заперечити присудок - nicht у кінець речення. У вас в уроці був приклад Wir machen die Aufgabe heute nicht. То чому і тут неможна Ich möchte es machen nicht Я не хотів би це робити сьогодні. Це докорінно невірно чи можливо таки? Дуже дякую за відповідь.
Ні, в жодному разі, я ж написала. Бачите різницю між цими реченнями? Там, де є інфінітив, ми ставимо інфінітив в кінець. Все. Якщо нема інфінітива, тоді nicht на останньому. Передивіться уважно відео про порядок слів, я там це пояснюю.@@aresdragon5413
Підскажіть будь-ласка,бо загубилась. Чому у реченні стоїть ihren?(у табличці було розмито в графі Плюраль для Датіва ) : Sie muss ihren Studenten helfen І чому у реченні Датів ? Питання Кого привітати?-дідуся: Er möchte seinem Opa persönlich gratulieren. Дякую!
Відповім у коментарях на всі питання до уроку, які виникнуть. Не соромимось, це нормально - чогось не зрозуміти, ми УСІ через це проходимо!
📘 Отримати більше авторських матеріалів з цієї та інших тем можна на моєму Патреоні: www.patreon.com/deutschunterricht?filters[tag]=урок+№27
❗ Матеріали до перших двох уроків ДОСТУПНІ ДЛЯ ВСІХ БЕЗКОШТОВНО. Пропоную виконати всі відкриті завдання, я перевірю твоє говоріння та письмо, а ти зрозумієш чи хочеш продовжити навчання у такому режимі.
Дякуємо за супер неперевершені уроки! Приємна мова та вимова сприяє засвоєнню ❤️
Дякую за приємні слова!
Щиро дякую, чудовий урок, як, між іншим, і усі . Нарешті я розібралась завдяки Вам у цьому багато дикому "ihr". Vielen Dank.
Я дуже рада, що мої уроки є корисними 🤍
Дуже ВАМ дякую. Божих вам благословінь!
Навзаєм 🤍
Ооооо, скільки нової корисної інформації 🤩👍!!! Дуже Вам дякую 😊!))
💙💛
Довго не могла зрозуміти різницю між kein та nicht, але завдяки Вам тепер все зрозуміло 🙂
Danke schön! =)
Мене це дуже радує 😊🤍 Навчайтеся з задоволенням!
Дякую Всевищому що я трапила на вас. ДЯКУЮ велике. Дуже приємно вас слухати.
Щиро дякую! Навчайтеся з радістю 🤍
Дякую за чудовий урок
💙
уроки супер, дякую за доступну інформацію, дуже корисно 👏
Danke schön 💛
Дуже дякую за інформативні, чудові відео-уроки. ❤
Дякую за приємні слова 🤍 Навчайтеся з задоволенням!
Дякую за зрозуміле пояснення ❤
😊🤍
Автор этих уроков просто огромный молодец!!! Всё очень доходно и просто донесла до слушателя. Спасибо.
Дуже дякую ☺💛
дякую за урок!❤ Ви дуже цікаво та легко пояснюєте, і ще й практика з Вами, це великий плюс. дякую😊
Рада бути корисною 🤍
Супер! Дякую Вам❤
🤍☺
Дуже гарне, зрозуміле пояснення. Дякую вам
Нехай німецька дається легко ✨
Все на висоті, дуже дякую!!!!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉
Навчайтеся з радістю 🤍
Дякую Вам за хороше пояснення 👍👍😉
🤍
Доступно й зрозуміло. Файно дякую...
Рада допомогти 😊
Дякую Вам за чудові уроки 💓 Дуже подобається ваше викладення матеріалу і приємно слухати 🥰🥰
Дякую за приємні слова 🖤✨
Дякую!Чудовий виклад матеріалу!
☺✨
Дуже дякую!
Дуже вам дякую
Доброго дня! Мені дуже одобаються Ваші відео, матеріал гарно викладений та зрозумілий. І ось вперше виникло питання, у реченні з вправи Was sagt sie (sie) Chef? - Was sagt sie ihrem Chef? Як визначити належність даного ihrem? тобто, це - Що каже вона своєму шефу? (з похідним від sie - вона) чи Що каже вона їх шефу? (з похідним від sie - вони)? Буду дуже вдячна за відповідь!
Так само як і відрізнити sie (вона) від sie (вони) 😉 За контекстом. Форми у них однакові будуть.
Danke❤
😊🤍
Super.👍👍👍
Danke 💐
👍👍👍
😊
Дякую,ваші уроки зрозумілі без зайвого .Можливо ви даєте уроки в групах ,як можна з вами зв'язатися ?Я б хотіла вивчати німецьку з вами.
В групах - ні, лише індивідуальні уроки. Напишіть мені сюди: t.me/deutschunterricht_patreon
Вітаю, дивлюсь з задоволенням.Хочу уточнити, на 11:21 хвилині ....чому ihr Zug ? Ihre
Чому ihre?) Ihr. Потяг - це ж не жіночий рід.
@@deutschunterricht дякую за відповідь...знаходжусь в лагері для біженців...через велике бажання побільше вивчити ...реально вже трохи все змішалося....
Успіхів!@@kevinolspiy9785
Дуже дякую,було б добре ще й останни речення перекласти)
Коли не вказаний переклад, я роблю це спеціально) Хто дивився усі уроки, той без проблем їх перекладе. Це маленький тест)
❤
😊🤍
Алілуя 😇🇺🇦 мова
💙💛
Доброго дня.Може якось зробити тему Співбесіда,чи прийом на працю,!Дякую.
Таке відео вже є на каналі (урок номер 41) 😉
💙💛
🤍
👍🇺🇦
Дякую за урок! Підкажіть будь ласка, а чому для вона(sie) замальована множина Akkusativ і Dativ, вони Вони (sie, Sie) замальований Dativ ?
Технічна проблема) Таблицю в повному вигляді додала в конспект на патреон. Або запитайте тут, якщо щось не розумієте)
@@deutschunterrichtМножина sie in Akkusativ - ihre, Dativ ihren. Вірно? Так як і всі інші займенники.
@@Sergnavin Так
Ja, alles klar
Super 🖤
а скажіть чому в таблицях деякі комірки замальовані ? тут на приклад 15:17
Так вийшло, на жаль. Повна таблиця доступна на патреоні.
Дякую вам за уроки, і вашу працю🎉
Маю питання ?
Як розрізнити коли потрібно ставити у речення особовий, а коли присвійний займенник, це стосується третьої особи однини, адже перекладаються вони однаково: його, її в українській мові, а німецькою вони звучать по різному????
Розберіться з різницею між цими видами займенників) Мій, твій, його, наш, ваш - присвійний. Відповідає на питання "чий". Після нього ставимо іменник зазвичай. Особовий займенник є самостійним. Почитайте цю теорію просто українською. Принцип в німецькій такий самий)
Доброго дня ви маєте відео де показуєте картинку ( тачка- а ви говорити що це schubkarre тричі)
Не маю) Є відео зі словами і прикладами речень з ними.
на 3:48 має бути
Diese Puppe gefällt keineR Mädchen!? (Dat. жін.рід)
Ні. Mädchen - це іменник середнього роду.
Доброго дня, скажіть, будь ласка, який урок треба подивитися, щоб зрозуміти, коли вживати означені, а коли не означені артиклі?
Це урок номер 25 😉
@@deutschunterricht Дякую!
Чи відповідаєте ви на питання які з’являються у процесі вивчення окремо в якійсь групі чи на платформі патреон це можливо, при умові якщо купити доступ третього рівня ?)
Звісно, відповідаю) І тут в коментарях теж. У кого багато питань, той підписується на патреоні, виконує вправи, так ми стежимо за прогресом. З підписниками на патреоні спілкуємося в телеграмі, на всі питання детально відповідаю 😉
Поясніть будь ласка що таке нульовий артикль чому в вашому примірі Saft стоїть без артикля?
Пояснюю в уроці номер 25 😉 Мої уроки дуже раджу дивитися один за одним)
Доброго дня. Дякую за ваш крок, багато стає зрозумілим. Проте є питання "spricht ihr mit eurem Chef?" Чому тут "ihr" а не "sie"? Дякую 🙏
Я не зовсім розумію питання) По-перше, sprecht. По-друге, якщо говорите про речення, яке в завданні, то там же написано, що має бути ihr. А чому мало б бути sie? Це завдання на займенник ihr (ви). До чого тут sie (вони\вона)?
@@deutschunterricht Так, вірно "sprecht". Я помилково вказала, бо слухала відео в метро. Щодо ihr, то зрозуміло. Мені ці займенники щось ніяк не йдуть... дякую)
@@nataliakanariova9827 😉🤍
Доброго вечора! Я не можу зрозуміти, чому ставиться закінчення "r" у займеннику "eurer" перед Haus? У реченні: Ich mag eurer Haus.
Якщо Вам не складно, поясніть будь ласка.
Там не «eurer», а «euer». Подивіться в таблиці: це середній рід, знахідний відмінок. Das залишається в акузатіві das, значить euer залишається в акузатіві euer. Базова форма, ніяких закінчень не додаємо.
@@deutschunterricht , дякую Вам, видно, в мене вже мозок плавиться. Коли робила вправу, то помилилась, і поставила eure замість euer. Потім почитала Ваш варіант, і замість того, щоб зрозуміти помилку з родом займенника, почала думати - Haus що, в Дативі? Він що, жіночого роду? Дякую Вам за роз'яснення, дуже гарні уроки.
@@ИяСоленая 😉❤
Привіт.Тут у Вас всі уроки безкоштовно? Скільки всього уроків ?
На ютубі? Поки опубліковано 27 уроків, планую робити далі, поки не розкажу тут все про німецьку мову) Так, на ютубі все виходить безкоштовно. Матеріали до кожного уроку, які я публікую на патреоні, платні. Але перші два урока відкриті безкоштовно.
Підскажіть будьласка, як зрозуміти коли в реченні ihr - це "її" а коли "їхній"?
За контекстом.
Вітаю!
Дякую за вашу роботу!
Але є питання: якщо у eure забирається 'е' щоб уникнути комбінації 'ere', тоді чому те саме не відбувається з unser? 😐
@@mykhailosushko5289 Бо чомусь так) Німці вирішили, що unsere чомусь звучить нормально) Як виняток)
Чому в таблиці у Dativ (множини) займенник іhre без закинчення n?
Треба ж писати meinen Freunden , seinen Freunden.... ihren Freunden.
Так, маєте рацію! Дякую, що помітили! Описка.
Яким словником користуєтесь?
leo dict
Я вибачаюся знову маю питання. Я зараз хожу в Німеччині на курси німецької. Якраз проходимо дану тему. Нам розповідають все в протилежному порядку. Kein відноситься до іменника і стоїть перед іменником і заперечує його. Nicht стоїть після дієслова або в кінці речення і заперечує дієслово. У Ваших прикладах все навпаки. Роз'ясніть будь ласка де я помиляюся.
Де це в моїх прикладах все навпаки?) Так само пояснюю.
Не навпаки, а просто більш детально розяснено.
Запитання не по темі. Чи завжди в Präteritum будуть співпадати дієслова 1 особи однини і 3 особи однини?
Так)
Добрий день. Не зрозумів чому, в прикладі "Nein, ich mochte keinen Saft" написано keinen а не nicht. До чього в даному випадку (до дієслова чи до іменника) відноситься заперечення?
Kein - це артикль. Він заперечує тільки іменники. Жодна інша частина мови артиклів не має.
А чи є більш детальне пояснення чому unsERE не порушує правило милозвучності і не скорочується до unsRE, a euRE потрібно скорочувати?
Це якось пов'язано з тим, яка буква стоїть перед -ere: голосна чи приголосна?
Можливо тому, що unsre вимовити буде ще складніше)
Я хотіла сказати "багатоликому". Перепрошую.
2:02 чому du а не dir?
Перекладіть речення для себе дослівно і зрозумієте. Gefallen - подобатися, mögen - любити.
@@deutschunterrichtach so. Dankeschön
Добрий день. Якщо можна - спитаю. Ich möchte es nicht machen - чому nicht не стоїть у кінці речення. Ich möchte es machen nicht? Так можна було би? Дякую
Ні, передивіться відео про порядок слів. Інфінітив на останньому місці і ніяк інакше.
@@deutschunterricht Щоб заперечити присудок - nicht у кінець речення. У вас в уроці був приклад Wir machen die Aufgabe heute nicht. То чому і тут неможна Ich möchte es machen nicht Я не хотів би це робити сьогодні. Це докорінно невірно чи можливо таки? Дуже дякую за відповідь.
Ні, в жодному разі, я ж написала. Бачите різницю між цими реченнями? Там, де є інфінітив, ми ставимо інфінітив в кінець. Все. Якщо нема інфінітива, тоді nicht на останньому. Передивіться уважно відео про порядок слів, я там це пояснюю.@@aresdragon5413
Пропрацюйте цю тему (порядок слів) обов'язково, тільки потім йдіть далі.@@aresdragon5413 Тут треба багато тренуватися, вправи на патреоні залишаю.
Якщо склад5ий дієслівний присудок - ініінітив у будь якому випадку в кінці речення. Якщо простий - в кінець реченні nicht. Вірно вас зрозуміла?
Підскажіть будь-ласка,бо загубилась.
Чому у реченні стоїть ihren?(у табличці було розмито в графі Плюраль для Датіва ) :
Sie muss ihren Studenten helfen
І чому у реченні Датів ? Питання Кого привітати?-дідуся:
Er möchte seinem Opa persönlich gratulieren.
Дякую!
Gratulieren вимагає датіва. Присвійний займенник від "вона" - це "ihr". Плюс датів плюраль 😉
@@deutschunterrichtдякую,але ж у табличці розмито там де Датів плюраль для sie(вона)….
@@sashamarkova1178 Технічна проблема виникла. У конспекті до уроку є повні версіїї таблиць.
Ich will es nicht machen-я не хочу цього робити?Можливо will краще в цьому випадку ніж möchte?
Ich möchte -я хотів би ,як в анг.,мові I would like.
@@vladheletei4821 Про різницю говорили у відео про модальні дієслова.
Чомусь не відкрваються остальні відео
Як не відкриваються? Зайдіть на канал у розділ "Відео". Там все послідовно розміщено.
Как всегда без ста грам не разберёшься..))
🤷🏻♀😊
Чому німцям в словах unserer, unserem і т. д. "ere" не муляє?
Бо так вийшло)
Для кращого засвоєння у випадку eure - краще сказати, що цю е, переносимо в кінець.
@@ЗояЛуньова Це неправильно. Це потягне купу помилок за собою. Я пояснюю так, як вважаю правильним.
Так дивно, що вони не люблять ере/еле, але в слові "unsere" якраз є це "ере" 🙈🙈🙈
Так, є такий нюанс)
Я все одно не зрозуміла коли kein а коли nicht...
Kein - це артикль, артиклі стоять лише перед іменниками. Інші слова заперечуємо через nicht.
Очень быстро!
Щоб було повільніше, оберіть швидкість 0.75 у налаштуваннях до відео.