Pierwsza wizyta u psychologa dziecięcego - jak przygotować dziecko?

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 15 ก.พ. 2021
  • Jak przygotować dziecko przed wizytą u psychologa dziecięcego? W filmie skupię się na tym co mówić a czego lepiej nie oraz jak zadbać by spotkanie ze specjalistą było jak najmniej stresujące dla dziecka jak i rodzica.
    ___________________________________________________
    𝐖𝐢𝐭𝐚𝐣 𝐧𝐚 𝐤𝐚𝐧𝐚𝐥𝐞 𝐅𝐚𝐛𝐫𝐲𝐤𝐚 𝐑𝐞𝐥𝐚𝐜𝐣𝐢!
    Nazywamy się Dorota Bentkowska i Joanna Węglarz. Obie jesteśmy psychologami dziecięcymi, pasjonatkami rozwijania umiejętności społecznych oraz niedyrektywnych metod w terapii dziecka. Wierzymy, że największą moc w terapii ma pozytywna i nieoceniająca relacja z drugim człowiekiem. Nasz kanał powstał dla psychologów, pedagogów, nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi i młodzieżą. Znajdziesz tu wiele inspiracji, podpowiedzi i sugestii jak pracować z dzieckiem i jego rodziną. Publikujemy również treści edukacyjne związane z psychologią dziecka.
    ___________________________________________________
    𝐏𝐨𝐳𝐧𝐚𝐣 𝐍𝐚𝐬 𝐢 𝐩𝐨𝐰𝐢𝐚̨𝐳𝐚𝐧𝐞 𝐳 𝐧𝐚𝐦𝐢 𝐟𝐢𝐫𝐦𝐲!
    👩‍🏫𝐒𝐭𝐮𝐝𝐢𝐨 𝐏𝐬𝐲𝐜𝐡𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐜𝐳𝐧𝐞-szkolenia i kursy dla nauczycieli i specjalistów pracujących z dziećmi oraz młodzieżą. Edukujemy o Treningu Umiejętności Społecznych i psychologii dziecka.
    studiopsychologiczne.com/
    / studiopsychologicznejw
    / studiopsychologiczne
    🛒𝐏𝐨𝐦𝐨𝐜𝐞 𝐓𝐔𝐒-jedyna baza pomocy TUS w Polsce. W naszym sklepie kupisz gotowe narzędzia do pracy z dziećmi i młodzieżą- PDF, autorskie książki, gry, karty pracy wg metodologii Węglarz i Bentkowskiej.
    pomocetus.pl/
    / pomocetus
    / pomocetus
    👤𝐉𝐨𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐖𝐞̨𝐠𝐥𝐚𝐫𝐳:
    / joannaweglarz_psycholog
    joannaweglarz.pl/
    👤𝐃𝐨𝐫𝐨𝐭𝐚 𝐁𝐞𝐧𝐭𝐤𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚:
    / dorota.bentkowska
    dorotabentkowska.pl/
    www.blekitnachatka.pl/

ความคิดเห็น • 5

  • @MaciejGnyszka
    @MaciejGnyszka 3 ปีที่แล้ว +5

    Brawo!

  • @jolkaostrowska5167
    @jolkaostrowska5167 3 ปีที่แล้ว +6

    Cenne i ważne informacje, jestem tego samego zdania :) Czekam z niecierpliwością na więcej :)

  • @plcelectric
    @plcelectric 3 ปีที่แล้ว +4

    Dobrze to Pani psycholog wytłumaczyła. Ciekawy materiał.

  • @martabrajbisz1832
    @martabrajbisz1832 ปีที่แล้ว +1

    Ja to rozwiązuje dość prosto. Jak z dorosłym podobno trzeba rozmawiać (jedynie dostosowując oczywiście informacje: nie mówimy o rzeczach które dla dziecka są za mocne). Idziemy do lekarza- psychologa. A kto co będzie robić? Porozmawia, pobawi się z Tobą, zobaczy czy nie masz dysleksji, albo w związku z jakimś wydarzeniem : chce żebys pogadał o tym z kimś jeżeli nie możesz ze mną albo wiem że czasami lepiej wygadać się obcemu...