Все моє життя - обман | Реддіт українською

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 8 ม.ค. 2025

ความคิดเห็น • 221

  • @Катерина-с2р
    @Катерина-с2р 2 ปีที่แล้ว +187

    Коли в дорослому віці передивляєшся дитячі мультики і в деяких з них чуєш пошлі жарти. Мультик сприймається вже інакше

    • @Kostyk_Butenko
      @Kostyk_Butenko 2 ปีที่แล้ว +27

      Коли знайомі все дитинство кажуть що радянські мультики вчать добру, а потім ти їх дивишся старшим, і ГОСПОДИ ЯКА СУМНІВНА ІДЕОЛОГІЯ!

    • @Kostyk_Butenko
      @Kostyk_Butenko ปีที่แล้ว +6

      @@amity-h5j я в якомусь сенсі теж, але по справжньому мене вкурвлювала російська шкільна література. як почав читати тараса бульбу, у мене почало горіти, і я не розумів чому.

    • @8dog574
      @8dog574 ปีที่แล้ว +5

      @@amity-h5j особливо коли крім радянських були вже закордоні, то радянські вже виглядали як незрозуміло що.

  • @tseneya
    @tseneya 2 ปีที่แล้ว +86

    Десь до 15 років, до 12-го, я думав, що світ вступив у еру миру і демократії. Принаймні східна Європа. Думав, що ерефія нормальна країна, і ми пройшли всі трагедії із забороною української, невизнанням Голодомору, відмовою українцям у існуванні. Потім ще у вк, перед Майданом, знайшов багатотисячні групи, присвячені запереченню нашої культури, мови, етнічності та державності.
    І зрозумів, що ніякий це не новий етап, а продовження все тієї ж кривавої історії. На жаль, з того дня все тільки підтримувало моє нове світовідчуття

    • @Kostyk_Butenko
      @Kostyk_Butenko 2 ปีที่แล้ว +11

      Знаю таке відчуття. Весна 2013. по телику кажуть,
      про глобалізацію, та світ без кордонів, Україна роззброюється.
      а ти такий сидиш, дивишся на стелаж з моделькою т64 виготовлену в китаї на замовлення росії, і модернізовану мною під Українські знаки розрізнення 1995 року, і думаєш "Якого Ху?!"

    • @ascende_superius
      @ascende_superius 2 ปีที่แล้ว +9

      Нажаль, таке я зрозуміла лише після 24-го лютого...

    • @Kostyk_Butenko
      @Kostyk_Butenko 2 ปีที่แล้ว +17

      @@ascende_superius це добре що ви зрозуміли. бо є люди які досі не зрозуміли.

    • @ЛанаЛа-э4и
      @ЛанаЛа-э4и ปีที่แล้ว +4

      Так, розчаровуватися в ніби то пацифістичноиу світі і очікуваній гуманізації суспільства обідно.

    • @El-Mariachi
      @El-Mariachi ปีที่แล้ว +1

      ​@@ascende_superius а 14 рік, так, мимо промайнув?) Чи то другоє?)

  • @marginal764
    @marginal764 2 ปีที่แล้ว +75

    Виріс у релігійній сім'ї. Тобто похід у церкву не тільки у свята, а декілька разів на тиждень. Регулярні молитви щовечора перед кожним прийняттям їжі, постійні розмови на релігійні теми, одним словом, усе життя під соусом християнства. Більшість знайомих такі ж. Десь з 20 по 30 був період меншого занурення у релігію, після чого спробував із новим завзяттям заглибитись у християнство, почав вивчати то все.
    Сьогодні мені 38 і я атеїст.

    • @allystovts2489
      @allystovts2489 2 ปีที่แล้ว +10

      Я теж з релігійної сім'ї, і в 6тому класі, коли ми вивчали теорію Дарвіна, зрозуміла, що Адам і Єва не можуть бути першими мавпами. У 8мому класі, я спитала священника, чи мав місце інцест, бо Єва мала спати зі своїм сином, щоб з'явилося людство. Священник сказав батькам, щоб вони зі мнрю поговорили, бо в мені водяться нечистиві думки.
      Згодом, мені попався дуже розумний священник, який фактично частково повернув мою віру. Він закінчив фізичний факультет, читав Коран, і є дуже освіченим, щоб відповісти на всі мої питання.
      Я не впевнена у існуванні Бога, але вірю, що існує якийсь вищий розум, що створив наш світ з якоюсь метою.
      Мої батьки часто силують ходити до церкви, але як одного разу я сказала, шо в світі з 8ми мільярдів лише 1 це християні і я не вірю, що інші попадуть в пекло, вони перестали).

    • @marginal764
      @marginal764 2 ปีที่แล้ว +11

      @@allystovts2489 віра, згідно християнству - це є велике надбання. "Віра ж є здійснення очікуваного і упевненість у небаченому...Без віри богу догодити неможливо".(до євреїв 11:1-6). Але, на моє глибоке переконання, сам концепт віри по суті є безглуздим. Не можна будувати свій світогляд на якихось безпідставних твердженнях. Якщо подобається якась теорія, ідея ,тим більше, якщо ви зібрались будувати навколо неї своє життя -її слід перевіряти. Тоді ще . А тоді ще. І так постійно. Різними способами. І тільки тоді коли це витримає усі випробовування, це може бути визнано за правду. Але у такому разі то буде вже не об'єктом віри а знанням, фактом. Натомість, біблія спонукає нас довіряти їй просто так. І це у той час, коли наші сьогоднішні знання про світ повністю нівелюють більшість у ній написаного.
      Що ж до віри у будь що інше надприродне, окрім біблійних текстів, то я також просто не маю для того ніяких підстав. Вищий розум? Інопланетяни? Будда? Аура, чакри, екстрасенси, потойбічний світ,привиди, полтергейсти, гороскопи, гомеопатія, біополя, боги..? Де вагомі докази??? Як це можна виміряти, зафільмувати, встановити очевидну якусь закономірність, зважити чи ще якось пересвідчитись ??? Ніяких доказів.

    • @S.Olexandr
      @S.Olexandr 2 ปีที่แล้ว +1

      @@allystovts2489 а де в біблії пишеться про пекло?

    • @sviatoslav_franchuk
      @sviatoslav_franchuk 2 ปีที่แล้ว +5

      @@marginal764 ти знаєш, що завтра проснешся, чи віриш у це? Вельми серйозна заявка про те, що концепт віри безглуздий. Наші знання є відносними не тільки відносно інших людей, але й відносно «об‘єктивного» світу. Людина, якою вона є, не може існувати без віри і віра, насправді, єдине, чим ми володіємо. Як от твоя віра у знання.

    • @marginal764
      @marginal764 2 ปีที่แล้ว +5

      @@sviatoslav_franchuk я не вірю, я роблю висновки і прогнози,припущення на основі якихось даних. У мене із здоров'ям норм, живу далеко від фронту, двері на ніч зачиняю, будинок не аварійний - припускаю, що завтра я знову прокинусь о 6:00

  • @sophiaonyshko5265
    @sophiaonyshko5265 2 ปีที่แล้ว +15

    За місяць-півтора до повномасштабної війни, я припускала, що вона буде і говорила про це з батьками, але вони постійно казали, що нема чого хвилюватись, і все буде добре. Лише недавно я зрозуміла, що вони очікували напад р*сії і говорили так лише, щоб я не хвилювалась. Люблю їх!

    • @mrstekolshik
      @mrstekolshik ปีที่แล้ว +1

      А мені просто не вірили. Мама казала, що "ну як це так, що вони отак нападуть". А я доводив, що расія - то країна-гній і вони нападуть от-от, навіть пам'ятаю, що казав "максимум через два-три тижні". Розмова ця була десь 10-13 лютого 2022-го року..

  • @user-zl5in2tu4f
    @user-zl5in2tu4f ปีที่แล้ว +16

    Найбільшим шоком було усвідомлення, що для дітей не діють дорослі закони і справедливості нема, з тобою всі можуть зробити що завгодно і їм за це нічого не буде. В 18 років я плакала від щастя, що дитинство закінчилося. Другий шок був в дорослому віці, коли карма наздогнала всіх цих покидьків.

  • @ЯромирГороховець
    @ЯромирГороховець 2 ปีที่แล้ว +22

    4:24 у мене з батьком майже та ж історія але більше про його моральний стан, він адвокат так ще і був так ще й був слідчим і я завжди думав що він на моральному і психічному рівні просто незламний але коли почалася війна і я мій брати і мати поїхали в Польщу то я побачив наскільки він може бути вразливим без сім'ї, я почав бачити його слабкі як ніколи раніше.
    P.s. мабуть вам не дуже цікаво щось подібне читати але мені просто треба було висказатися.

    • @mrstekolshik
      @mrstekolshik ปีที่แล้ว +1

      Звісно. Уяви, він сам, люди, котрих він звик захищати, у відносній безпеці, плюс напруження від війни. Якщо не випускати емоції - вони накопичуються. Як хороші, так і, нажаль, погані. Тому тепер за весь час, поки всі думали, що він скеля, у нього накопичилась купа негативних емоцій і він зараз просто випускає їх, поки нікого поблизу нема. Все буде добре

  • @nazarbulba1201
    @nazarbulba1201 2 ปีที่แล้ว +82

    "Ти такий добрий і гарний, твоїй дівчині повезе з тобою" Занадто часто чув цю фразу щоб не зрозуміти її брехливість )

    • @pestilence1733
      @pestilence1733 2 ปีที่แล้ว +26

      100%. Мені цю саму херню втирали починаючи з підліткового віку. А потім коли мені дівчата відмовляли навіть познайомитись, я не доганяв в чому справа. Врешті мені пощастило і дружина зробила з мене людину. А потім м'яко прямим текстом сказала, що я виглядав як лох (зато мамі подобалось) 😆

    • @nazarbulba1201
      @nazarbulba1201 2 ปีที่แล้ว +5

      @@pestilence1733 Самокритично вважати що хтось із вас зробив людиною))) Це говорили мені дівчата і жінки, від батьків такого не чув 😅. Тільки раз тато прикальнувся коли я з душу вийшов з голим торсом сказа "Аполон" 😂😂😂

    • @w300i2
      @w300i2 2 ปีที่แล้ว +12

      Зазвичай дівчата таке кажуть щоб дати зрозуміти, що більше ніж френд зона (а краще, ще далі) навіть не розраховуй

    • @nazarbulba1201
      @nazarbulba1201 2 ปีที่แล้ว +2

      Ооо хтось кого я забанив написав мені комент, а мені не видно )))

    • @nazarbulba1201
      @nazarbulba1201 2 ปีที่แล้ว +1

      @@w300i2 Таки так )))

  • @МиколаЧорнозем
    @МиколаЧорнозем 2 ปีที่แล้ว +7

    Коли дізнався про співзалежність (ДДА) та про синдром Аспергера (різновид аутистичного розладу). Без цих важливих знань оточуючі постійно нав'язували якусь фальшиву мету, очевидно з найблагішими намірами, успішно перетворюючи моє і без того непросте життя на справжнінсіньке пекло.

  • @watchvideo8354
    @watchvideo8354 2 ปีที่แล้ว +55

    Насправді, багато людей неправильно сприймають школу (мої батьки теж). Школа повинна готувати дитину до життя у суспільстві, а натомість робить з нас ботанів, які не здатні зрозуміти життя.
    Зі школи я взяв тільки деякі знання, які не дуже знадобилися. Нуль в розумінні стосунків між людьми.
    Варто додати, що вчився я добре - хоч і інвалід, проте зусиль мені доводиться докладати більше ніж здоровій людині.. Завжди потрібно доводити суспільству що я нормальний і теж шарю, не гірше від тих здорових, багато з яких відверто слабші інтелектом. Здоровий ніколи не зрозуміє хворого, йому все легше.

    • @avotaramoja2937
      @avotaramoja2937 2 ปีที่แล้ว +15

      Школа вить жити у суспільстві, але у якому, повністю залежить від адміністрації. У більшості шкіл це гниле напівтюремне суспільство, деякі школи готують корпоративних рабів - ботанів, дуже рідко але є, готують більш-менш нормальних людей. Звісно навмисно - це лише останній варіант, перші 2 створюються самі, бо адміністрація не може впоратися з поставленими задачами.

    • @Alex_Ostroushko
      @Alex_Ostroushko 2 ปีที่แล้ว +10

      це 100%, школа не вчить того, що дійсно знадобиться в життя, не вчить як жити, як поводитись у тих чи інших ситуаціях, тупо зубріння всякої фігні, яка тобі в 90% випадків ніколи не знадобиться.

    • @tseneya
      @tseneya 2 ปีที่แล้ว +12

      Школа ростить "ботанів", щоб люди не вірили в заряджання води, що ерефія засновувала одеси і що курка може завагітніти. Там нам просто пояснюють, як влаштований світ, і це треба знати. Бо це світ, у якому ми живемо, бляха. Не обов'язково з цього буде користь, але ми маємо право це знати, щоб не жити як печерні люди. А вже потім навчатися за спеціальністю і краще вивчити конкретний аспект знання

    • @millionplay6436
      @millionplay6436 2 ปีที่แล้ว +6

      @@tseneya згоден, але все ж у школах потрібно приділяти більше уваги важливим для життя наукам(економіка, психологія і тд)

    • @tseneya
      @tseneya 2 ปีที่แล้ว +3

      @@millionplay6436 психологією краще займатись психологам, і в школах за правилами має бути психолог. А економіка та фінансова грамотність і так є. Принаймні в мене була. Інша проблема, що в учителів не завжди вистачає компетентності зробити такі уроки практичними, а в директорів - сформувати такі предмети й надати потрібну базу

  • @ostestebibobu
    @ostestebibobu 2 ปีที่แล้ว +17

    Після закінчення універу робота чомусь не з'явилася сама, а на неї приходиться ше й влаштовуватись)

    • @perri_kachkocob
      @perri_kachkocob 2 ปีที่แล้ว

      Що серйозно????😦😧😰🤨🤔

    • @ВячеславСлива-й6н
      @ВячеславСлива-й6н 4 หลายเดือนก่อน

      Влаштуватися не проблема, а ось ходити майже щодня... тупізна

  • @2ovob4ehko
    @2ovob4ehko 2 ปีที่แล้ว +33

    Я, десь в років 18 взнав, що мою бабусю, яку всі називали Галиною, насправді, за документами, звати Ганною.

    • @ОлексійЄкименко
      @ОлексійЄкименко 2 ปีที่แล้ว +2

      Це типово для України, дууже в багатьох регіонах так)

    • @КатяД-и4ц
      @КатяД-и4ц 2 ปีที่แล้ว +1

      ТАК

    • @liubov7823
      @liubov7823 2 ปีที่แล้ว +4

      Та сама фігня. До 17 років вважала що мою бабусю звати Тетяна. Аж виявилося, що по паспорту вона Марія...

    • @mrstekolshik
      @mrstekolshik ปีที่แล้ว

      Славік? Діма? Це хтось з вас? Бо у мене те саме було з бабусею, її всі звали Галиною, а за документами вона була Ганна, я також це дізнався вже десь ближче до 18-ти, а Славік і Діма - то мої двоюрідні брати і тільки я і вони, відповідно, були у неї із онуків))

    • @nataliianikonets2273
      @nataliianikonets2273 ปีที่แล้ว

      ​@@mrstekolshikтак деколи робили спеціально. Це пережиток давніх часів, називали не тим ім'ям яким дитина хрещена, або записана щоб не могли на цю людину нічого поганого наворожити. Теж чула про такі випадки .

  • @fedorova_anastasiia
    @fedorova_anastasiia 2 ปีที่แล้ว +13

    9:53 мені не було погано у школі
    У мене були стабільні друзі(які є ними і зараз)
    Були мабуть інколи вчителі які не дуже подобалися, але не критично
    Але я б не хотіла повертатися до школи ні на день
    Усе що там було хорошого - я забрала із собою далі)))

  • @kate9339
    @kate9339 2 หลายเดือนก่อน

    Коли переїхала жити до чоловіка, коли зустрічались він здавався мені добрим, вічливим, дружелюбним, а виявилось що він алкоголік який ненавидить спілкуватись з людьми взагалі. Не знаю як це він так добре прикидався але всім зараз раджу пожити трошки з людиною перед одруженням

  • @ІлляТурченко
    @ІлляТурченко 2 ปีที่แล้ว +35

    Та людина, що писала про "занурення в книжки" не зрозуміла суті.
    Знання є додатковим інструментом, що МОЖЕ допомогти мати краще життя, але не обов'язково допоможе. Крім відповідних знань треба мати хист (схильність до чогось, чим можна заробити), а також вкласти купу зусиль, щоб стати тим, кого будуть цінувати. А ще, не варто забувати про внутрішню мотивацію + вдачу (вона, до певних меж може компенсувати нестачу інших "інгридієнтів").
    P.S. цілком ймовірно, що я забув про щось ще, але, без тих складових, що я вказав, не обійтися.

    • @ІлляТурченко
      @ІлляТурченко 2 ปีที่แล้ว +8

      Життя - напрочуд склада річ, яку важко передбачити до найменших дрібниць:
      Скажімо, що в вас є задатки до архітектури. Ви ходите на гуртки, до бібліотеки, на відповідні лекції, що допомагають вам розвинути цей талант. Згодом ви йдете до ВНЗ, здобуваєте вищу освіту, переходите до пошуку роботи і усвідомлюєте, що роль архітекторів відіграє штучний інтелект і в ваших послугах нема потреби. І тепер, чи не все, що ви робили до цього моменту, стає тим, що привело вас в глухий кут. І тепер, навіть прийнявши рішення змінити свій вибір кар'єри, вам треба зробити кілька кроків назад і обрати інший шлях, сподіваючись, що він не приведе вас до схожої ситуації.
      Проте, це не означає, що не варто й намагатися. Це більше застереження: не розраховуйте на те, що все складеться саме так, як ви того хочете. Краще мати запасний план про всяк випадок.
      (Цей приклад взятий з голови, навряд він відповідає реаліям сьогодення).

    • @АннаБойчук-х1б
      @АннаБойчук-х1б 2 ปีที่แล้ว +1

      Хист не вирішує. Його можна замінити стараннями. А от вміння домовлятися і хапати своє замінює часто і хист,і старання

    • @avotaramoja2937
      @avotaramoja2937 2 ปีที่แล้ว +4

      @@ІлляТурченко У вашому прикладі яскраво показано неправильно обраний навчальний заклад. Наприклад умовного архитектора з гуртків до диплома вчили клеїти картонні макети та обирати перекриття по номограмам з гостів, коли вже з 20 років усе проектується у 3D, де усі ці роботи виконуються у автоматичному режимі. Але немає програм, в яку можна задати запит: "мені потрібен будинок х квадратів, щоб було піздато але у хх бюджеті" для виконання такого запиту поки що потрібен живий архітектор. Відкинемо архітекторів, та задамося питанням: "як можна глибоко цікавитись якою-сь галуззю, при цьому не знаючи, не бачачи куди вона розвивається?"

    • @ІлляТурченко
      @ІлляТурченко 2 ปีที่แล้ว +2

      @@avotaramoja2937 не варто сприймати приклад настільки буквально. Та й з чого ви взяли, що всі вчаться по застарілим методикам?
      Суть в тому, що життя доволі непербачуване. Воно досить швидко змінюється і це слід враховувати при плануванні майбутнього.

    • @avotaramoja2937
      @avotaramoja2937 2 ปีที่แล้ว +2

      @@ІлляТурченко Так швидко змінюється, але побачити тенденції, якщо ви дійсно цікавитеся якоюсь сферою можливо. Складність життя висока, але більшість усього все-ж не випадкова. Чому думаю про застарілі методики, бо на мій погляд лише тому може трапитися так що "отримав диплом і тільки тоді дізнався що твоя професія нікому не потрібна" тобто якщо-б умовний архітектор вивчав сучасну архітектурну програму - він ще під час навчання зрозумів-би що "ось я вивчаю на 10-и предметах як робити вручну те що робить автоматично програма, яку я вивчаю на 11-у предметі, і лише на 12-у предметі те що ця програма не може" тоді зможе зробити висновок чи зможе ця програма робити дії з 12-го предмету через кілька років.

  • @theperson_in_thesuit
    @theperson_in_thesuit 2 ปีที่แล้ว +4

    Коли поглянув на картинку "Як бачать люди з астигматизмом".

  • @Berserker2332
    @Berserker2332 ปีที่แล้ว +2

    Мені 20 років і явсе життя думав що ряжанка солодка :) виявилось що мама або бабуся завжди подсолоджували її

  • @bvv
    @bvv 2 ปีที่แล้ว +2

    Коментар на підтримку каналу. Дуже вдячний за працю та цікавий україномовний контент.

  • @pavlojuventino
    @pavlojuventino 2 ปีที่แล้ว +24

    Після 30 зрозумів, що:
    - Будеш гарно вчитись - не відкриються всі двері. Це брехня. Гарні оцінки нічого не означають, а переважна більшість успішних людей вчились погано, бо вони в той час пізнавали справжнє життя, а не завчали формули. Так, я вважаю нашу систему освіти лайном.
    - Батьки і родичі неідеальні і можуть приховувати від тебе дуже неприємні, навіть огидні речі.
    - (процитую Назара, бо це те, що я також хотів написати, бо мільйони раз це чув) "Ти такий добрий і гарний, твоїй дівчині пощастить з тобою" та "Ти просто ще не знайшов свою людину". Переважну більшість свого життя я самотній, хоча я не найпотворніша і не найтупіша людина, вмію багато чого, але насправді навіть якщо ти добрий, чуйний, чесний, нетоксичний, в тебе багато хобі і вмінь - це тобі взагалі не додає жодних балів. Навіть навпаки - заважає. Ці речі починають цінитися самотніми жінками після 40, а до того моменту щоб мати перспективи стосунків в молодому віці треба мати на вищому рівні хоча б 2/3 якості: зовнішність, фінанси, комунікативні здібності. Перше не обираєш (хоча можеш трохи корегувати в плані фізичної форми), а от два інших можна розвинути. На жаль, я надто пізно це зрозумів.
    Підсумовуючи: тобі в житті взагалі нічого не гарантовано, незалежно від твоїх людських якостей. Ні хороша робота, ні стосунки, ні здоров'я, ні взагалі будь-що. Тільки важка праця може щось змінити в кращу сторону.

    • @olyakozhemyaka2828
      @olyakozhemyaka2828 2 ปีที่แล้ว

      А ви комусь розбивали серденько?

    • @pavlojuventino
      @pavlojuventino 2 ปีที่แล้ว

      @@olyakozhemyaka2828 Наскільки мені відомо - ні. Тобто не було такого, щоб я був ініціатором розриву відносин або відмовляв в стосунках.

    • @pavlojuventino
      @pavlojuventino 2 ปีที่แล้ว +1

      @𝚍𝚒𝚐𝚒𝚝𝚊𝚕 𝚐𝚒𝚛𝚕 Завжди можна просто вдало вийти заміж або працювати на онліфанс 😄А якщо серйозно - то немає суто чорного і білого. Звісно, краще почати раніше, ніж все одно почати, але пізніше і з втраченим часом.

    • @olyakozhemyaka2828
      @olyakozhemyaka2828 2 ปีที่แล้ว

      @@pavlojuventino а може бути таке, що ви просто не помічали закоханих, але не бажаних, очей?

    • @pavlojuventino
      @pavlojuventino 2 ปีที่แล้ว +3

      @@olyakozhemyaka2828 Я не маю екстрасенсорних здібностей, не вмію читати думки і бачити "закохані" очі. Якщо до мене не проявляють знаки уваги, значить вважаю, що не цікавлю людину. Все просто)

  • @SmartPhoneEvh-ip1si
    @SmartPhoneEvh-ip1si 11 หลายเดือนก่อน +1

    Я вірила книжкам американських коучів, вірила що світ жорстокий і несправедливий, і треба застосовувати спеціальні техніки, щоб жити в ньому.. а тоді я потрапила до Німеччини 😊 ))

  • @non_binary_deus
    @non_binary_deus 8 หลายเดือนก่อน +1

    Приблизно через пів року після того як я відмовився ходити в секту батьків... Я тоді зустрів знайому з секти, з якою ми колись здавалося нормально спілкувалися, мені здавалося що вона просто найкраща в секті людина.. Але тоді, при зустрічі через пів року, я ніби відчув що в мене з очей впала пов'язка, вимився бруд і сектантська брехня з вух... Бо вона говорила але постійно тупо про бога, вона не могла сказати про себе, про свої власні бажання, вона наче не чула мене і що я кажу, всюди якийся бог і те як йому треба служити, в кожному реченні. В секті ти зазомбований і навіть коли зрозумів що не віриш, що це не твій вибір, все одно я наче не бачив повністю картину.. А тоді в мене просто перевернувся світ і я вперще побачив що вони всі зомбовані, що всі кого я вважав друзями це зомбі і я їм не цікавий і не потрібний, бо я вийшов з секти, що це все брехня а вони от реально наче не живі люди, а зламані, запрограмовані, дуже тупі і обмежені роботи...

  • @Женя-р8с1ь
    @Женя-р8с1ь 2 ปีที่แล้ว +26

    Про те, що знаючи англійську можеш поїхати в будь-яку країну і вільно спілкуватися з людьми. Це залежить від країни, звісно, але англійська допомагає мені не настільки сильно, як я очікувала

    • @АннаБойчук-х1б
      @АннаБойчук-х1б 2 ปีที่แล้ว +13

      Я зараз у Німеччині,німецьку не знаючи. Без англійської мені б тут був повний триндець)

    • @Женя-р8с1ь
      @Женя-р8с1ь 2 ปีที่แล้ว +2

      @@АннаБойчук-х1б майже так само, вчу німецьку, але не можу сказати, що більшість тут знає англійську

    • @АннаБойчук-х1б
      @АннаБойчук-х1б 2 ปีที่แล้ว +5

      @@Женя-р8с1ь мабуть залежить від міста, я живу у Вольфсбургу. Але я також вивчаю німецьку 🙂

    • @w300i2
      @w300i2 2 ปีที่แล้ว +5

      Без англійської було б набагато важче. Знання англійської допомагало і у Польщі, і у Німеччині, і у Мексиці. Але, як не дивно, у Мексиці здебільшого, була найменша кількість людей, яка могла спілкуватись англійською, навіть у Мехіко. Тільки в місцях, де постійно багато американців та канадців, мексиканці добре володіють англійською.

    • @Sharkyann
      @Sharkyann 2 ปีที่แล้ว +2

      Обожнюю англійську.

  • @КристинаКусий
    @КристинаКусий 6 หลายเดือนก่อน

    Дякую за цікавий контент. У Вас чудовий голос ❤

  • @maksymovcharov6885
    @maksymovcharov6885 2 ปีที่แล้ว +12

    Школа це ще та дурня, мати нормальні оцінки в ній ти можеш мати лише завдяки правилам 3 З. Але прицьому в дорослому житті більшість знань навіть не знадобиться. І в таких предметах як математика, фізика, тебе змушують зубрити правила і задачі, здебільшого навіть не пояснюючи тобі з чого це походить (принаймні в мене так). І практичних знань мінімум, наприклад інформатика 11 клас, як користуватися текстовими редакторами.

    • @СветланаЛаптий-ц1т
      @СветланаЛаптий-ц1т ปีที่แล้ว +2

      Я перепрошую, хочу заступитися принаймі за математику.
      Як тільки після знущання наді мною шкільним вчителем математики я пішла на додаткові заняття до одного дідуся і навела «порядок» в цьому предметі, я почала дивуватися тому, що абсолютно усі предмети мені стали даватися набагато легше. Це, звичайно ж, відображалося і на оцінках. Ви можете думати, що ці знання не знадобляться у житті, але повірте, вирішуючи абстрактні задачі, ви тренуєте мозок, як тренуєте тіло під час фізичного навантаження у залі, наприклад.
      Кожен раз, коли вам доведеться вирішувати якесь нове завдання із життя і ви не знаєте що біса робити, повірте, ви робите приблизно те ж саме. А ось різноманітність яскравого вирішення життєвих ситуацій і їх кількість якраз таки тренується у школі.
      Я сподіваюсь, свою думку донесла.

    • @pizzamatematizza8886
      @pizzamatematizza8886 ปีที่แล้ว

      @@СветланаЛаптий-ц1тви праві 100%. Я репетитор з математики.

  • @EngleDit
    @EngleDit ปีที่แล้ว +1

    Коли мені поставили депресивно тривожний розлад з панічними атаками, в моєму житті було багато труднощів але зараз я живу так як і мріяти не могла, робота яку хотіла, коханий, все майже ідеально (не враховуючи війну). Короче я думала що якщо я пережила багато труднощів то в мене такого бути не може і тут ось це, це було важко але я пройшла терапію у психоаналітика і мені стало краще але це похитнуло віру в те що я сильна. Може я сильна проти зовнішніх факторів але я забула про внутрішні

  • @ВладиславШаповаленко-д5б
    @ВладиславШаповаленко-д5б 3 หลายเดือนก่อน

    У мене було двоє папуг. Хоча я був впевнений, що один. Коли я був в школі, його випустили політати і забули зачинити двері на кухню. Він пролетів над киплячим компотом і самі розумієте. Батьки швидко купили нового. Мій перший був ручний, а цей новий "якого привезли від лікаря, бо він хворів", був дуже злим, бо "його налякав ветеринар". Я дізнався про це через 20 років після того, як це сталось

  • @holyclaud
    @holyclaud ปีที่แล้ว +4

    Коли в 5 років дізнався що Верка Сердючка то мужик що передягнувся в бабу.

    • @partokto5126
      @partokto5126 10 หลายเดือนก่อน

      АХПХППХПХПХ, я дізнався це дуже пізно, я реально думав, що це вона😁

  • @adventureworld7211
    @adventureworld7211 2 ปีที่แล้ว +1

    Як життєво, дякую)😢

  • @Kostyk_Butenko
    @Kostyk_Butenko 2 ปีที่แล้ว +13

    мені здаєсі, чи американський солдат який вважає війну в афганістані фейковою, трохи в російському інформаційному полі? може америка звідти і поїхала, але справа була правильною. людителі тоталітарних культур, зара почнуть казати, про те що жінок привчили не носити хіджаб, і це наче б то, знищення, місцевої культури. я скажу так. афганістан існував ще до мусульманства, проіснує, і за 1000 років пісня гуманізації релігій. спитайте краще в арабських жінок, які пізнали свободу, як їм зараз повертатися у хіджаб, навертатися в ісламіську секту яка порущушує каран, і не мати як мусульманська жінка жодних прав.

    • @mortakhal
      @mortakhal 2 ปีที่แล้ว +4

      У наших воїнів теж було б таке відчуття, якби Зеленський рішив би іти на переговори, як приклад. І, якби не прикро це було казати, теж може все кінчитись не ідеально

    • @twodivision
      @twodivision 2 ปีที่แล้ว +4

      Він вважає цю війну фейковою, тому що за двадцять років США не зробили нічого, щоб ця країна могла існувати без постійної допомоги американської армії. За 20 років в Афганістані померло декілька тисяч військових. А в результаті США просто пішли звідти, так нічого і не змінивши. Щось схоже, мабуть, відчували солдати наприкінці війни у В'єтнамі. Але в цілому це лише підтверджує тезу про те, що якщо народ сам не готовий виборювати свободу, навіть найсильніша армія світу не зможе це для нього зробити.

    • @Kostyk_Butenko
      @Kostyk_Butenko 2 ปีที่แล้ว +2

      @@twodivision чому, частина хоче. просто не було критичної маси. проблема була швидше в тому, що сша працювало саме без значної допомоги, ще 3 - 4 країн. і не враховувала менталітет країни, коли пояснювало що таке демократія. не змогли переконати більшість ісламістів, що демократія, не дорівнює - гріх.

    • @twodivision
      @twodivision 2 ปีที่แล้ว +1

      @@Kostyk_Butenko США цілком здатні самостійно окупувати і "переробити" країну, Японія яскравий приклад цього. В Афганістані частка тих, хто підтримував встановлений американцями режим мізерна, десь як частка росіян, що не підтримують путіна

    • @Kostyk_Butenko
      @Kostyk_Butenko 2 ปีที่แล้ว +2

      @@twodivision я сумніваюся, що японія гарний приклад, оскільки піти на тохнологізацію, вони вирішили через власне усвідомлення того, що імперії, серед яких була і росія, можуть на них напасти. вони швидко вивчали технології, і балансували їх зі своєю культурою. як що ви стосовно ядерної бомби - то так, це аргумент не бути нациською ідеологією. але америка не здатна демократизувати тоталітарні системи самотужки.
      p.s. "режим", "окупація" у контексті сша. звучить наче риторика фільму "апокаліпсис сьогодні", або "документалки" від режисерів, що захоплювалися комунізмом та східними диктаторами, у 60х-80х.

  • @thevenusprojectfind6604
    @thevenusprojectfind6604 2 ปีที่แล้ว +8

    Навкруги суцільна брехня якось вже дивно цьому дивуватись 👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

  • @Каори-в3к
    @Каори-в3к ปีที่แล้ว

    про польскі школи чиста правда...

  • @eniky
    @eniky 2 ปีที่แล้ว +10

    "Мене вкусив якиїсь там жук". To be bitten by ... bug, to have the ... bug, to get the ... bug, не красиво так переводити, краще сказати що мав великий інтерес або щось в такому роді, а то дуже сильно виділяється

    • @syntheticliberty3844
      @syntheticliberty3844 ปีที่แล้ว +4

      також близьке за значенням як стрельнуло в голлову, переклинило, муха вкусила і тд як про якусь спонтанну ідею чи захоплення

    • @irynakalychak6821
      @irynakalychak6821 4 หลายเดือนก่อน

      Перекладати. А переводити можна людей через дорогу.

  • @ksjeixsk
    @ksjeixsk ปีที่แล้ว

    Закликаю кожну і кожного написати коментар для просування відео. І не забудьте вподобайку. Дякую!
    Хай квітне український ютуб 🌸

  • @alexmudrak6246
    @alexmudrak6246 2 ปีที่แล้ว +2

    Невже бувають ще десятилітні з "лелечими" переконаннями? Мені теж в дитинстві таке "грузили", але ж хіба можна не помітити виразу облич, інтонації, усмішки свідків, щоб повестись на таке? Та й елементарно оцінити "вантажопідйомність" лелеки не важко... А оте все shit про "польську" школу? Завчив - здав - забув....це теж корисна навичка, а "застосувати знання на практиці" - це легко, і відбувається постійно, просто сприймається як дане і школі за це не дякують...

  • @theperson_in_thesuit
    @theperson_in_thesuit 2 ปีที่แล้ว +7

    Коли зрозумів, що не всі дівчата хочуть бути схожими на хлопців, щоб подобатися хлопцям, або асоціюють себе з персонажами/зірками чоловічої статі. Виявляється, я просто трансгендер і гей. Це доволі боляче.

  • @yawenner6788
    @yawenner6788 ปีที่แล้ว

    тіп про польскі школи базу видав: в мене в классі були тупі дурні які крім образ ничого не знали і не робили

  • @obbz989
    @obbz989 2 ปีที่แล้ว +2

    💪🇺🇦👏

  • @roksolanakolisnyk4113
    @roksolanakolisnyk4113 ปีที่แล้ว +1

    1 історія. Якби ти не тупив 6 років ,то і не плакав потім. Ти не визнавав її за дружину, таке, зустрічався 6 років,то ким тебе можна вважати????

  • @AndrewFromage
    @AndrewFromage 2 ปีที่แล้ว +2

    9:56 Я здогадувався що з польськими школами щось не чисто, окрім того що в них навчаються поляки !

  • @РостиславЧапля-е3ф
    @РостиславЧапля-е3ф 3 หลายเดือนก่อน +1

    Аутизм це не хвороба😂

  • @Ukrainiangirl1990
    @Ukrainiangirl1990 ปีที่แล้ว

    2014-й рік
    Я: бо раніше думала, що рабzія ніколи не нападе на Україну, бо ми - брати
    Мама: Що в сересере їй все життя брехали і вона повинна була дізнаватись історію України та рабzії заново

  • @faina_yevheniia
    @faina_yevheniia 2 ปีที่แล้ว +5

    Додавати сюди афганців створює алюзію на росіян. Я знаю, що автори не мають це на увазі, але це поганий меседж зараз, як на мене

    • @o.z
      @o.z 2 ปีที่แล้ว

      Це значно більшою мірою стосується тих прекрасних совєцьких людей, які вбили мільйон афганців. Якщо не помиляюся, так звана незалежна Україна досі відзначає день так званих «воїнів, які загинули на території інших держав». Тому українцям це має бути актуально. Може тоді перестануть ставити оці безглузді питання «за що нам це все»...

    • @S.Olexandr
      @S.Olexandr 2 ปีที่แล้ว +3

      @@o.z а хто ставить питання "за що нам це все"?
      Я таке часто читав тільки від рашистських ботів.

    • @o.z
      @o.z 2 ปีที่แล้ว +2

      @@S.Olexandr Дивно: я від рашистських ботів такого ніколи не бачив. Вони зазвичай пишуть, що незабаром переможуть... Це якщо викинути матюки та орально-генітальні фантазії...

    • @Lirrt
      @Lirrt 2 ปีที่แล้ว +3

      @@o.z Україна тоді була в складі СССР, там дійсно загинуло дуже багато українців, які вірили в ту їба*у пропаганду. Тож день загиблих не є надзвичайною помилкою, а радше нагадуванням, що нічого пхати свій ніс в інші держави. Хоча, зараз це не актуально, роzія нагадала про це так, що щей правнуки будуть пам'ятати про те-що таке війна

    • @faina_yevheniia
      @faina_yevheniia ปีที่แล้ว

      @@o.z у мене є родичі, які служили в Афганістані та купа знайомих. 90% з них ніхто не питав, бо Україна не була суверенною
      А із сумнівами щодо Незалежності зараз ідіть нахуй

  • @UnboxOfRuzzian
    @UnboxOfRuzzian 2 ปีที่แล้ว +8

    в 25 узнал, что Украина на самом деле одно из самых великих и развитых государств. С самого детства отовсюду шло внушение обратного, в том числе от политиков. Зеленский - первый, кто начал говорить, что мы великий народ великой страны. Пожалуй, это первый настоящий президент Украины, которого можно даже считать отцом нации, ибо при нем все начали просыпаться от совка

    • @1244188
      @1244188 2 ปีที่แล้ว +4

      А слуга народа наш новый Заповит. А Ермак его пророк.
      Куда там людям отдавшим жизнь и здоровье за Украину.

    • @innagrinchenko19
      @innagrinchenko19 ปีที่แล้ว

      @@1244188 У кожного своя роль в історії.

    • @irynakalychak6821
      @irynakalychak6821 4 หลายเดือนก่อน

      А якою мовою ти пишеш, вєлікій? Якщо ти раптом проснувся і зрозумів, що живеш в Україні, то на двадцять пʼятому році можна вже було би нарешті і мову українську вивчити.

  • @DJANIMSTEPAN
    @DJANIMSTEPAN 2 ปีที่แล้ว

    🇺🇦 ♥ 🇺🇦

  • @Бей-БейМоскалей-г8ч
    @Бей-БейМоскалей-г8ч 2 ปีที่แล้ว

    6:32 Так може вони і тебе украли в когось ? )))

  • @ASVAS
    @ASVAS ปีที่แล้ว

    Чєл з батьками-крадіями: може вони і не найкращі люди та громадяни, але вони точно хороші батьки.
    Вони любили його, опікувались - і врешті-решт виховали порядну людину, яку верне від крадіжок. Тому йому не варто сумувати, у нього дійсно хороші батьки.

  • @mrstekolshik
    @mrstekolshik ปีที่แล้ว +1

    На масці першого хлопця я б знайшов, з ким вона тепер, та пояснив тому чуваку що до чого, обов'язково сказав би, що вона як мінімум кілька місяців зустрічалась з двома і мала "запасний аеродром", а ще б натякнув, що він, звісно, основний аеродром, але що вона зробить, якщо на горизонті з'явиться аеродром міжнародного класу?

    • @Alina-zt8rk
      @Alina-zt8rk ปีที่แล้ว +1

      Обиженный мальчик😂😂😂

    • @partokto5126
      @partokto5126 10 หลายเดือนก่อน +1

      @@Alina-zt8rk Це не норм, жити з "запасним"

  • @viktorsavchuk8776
    @viktorsavchuk8776 2 ปีที่แล้ว

    В мене та сама фігня з дідом з СС

    • @millionplay6436
      @millionplay6436 2 ปีที่แล้ว +5

      А мінуси будуть?

    • @blackwolf_365
      @blackwolf_365 2 ปีที่แล้ว +4

      @@deeeewwwwp український дід сс це взагалі добре. Поганці в нас туди не йшли

    • @viktorsavchuk8776
      @viktorsavchuk8776 2 ปีที่แล้ว +2

      @Анамє так і польську

    • @trolvip6100
      @trolvip6100 2 ปีที่แล้ว +2

      У мене дядько був ССівцем

    • @viktorsavchuk8776
      @viktorsavchuk8776 2 ปีที่แล้ว +1

      @@trolvip6100 а фамілія яка в дядька?

  • @Tosha_ua
    @Tosha_ua 2 ปีที่แล้ว +4

    Аутизм не являється хворобою і не думаю, що людина з аутизмом написала би так про себе.

    • @yasmeen8619
      @yasmeen8619 2 ปีที่แล้ว +2

      Аутизм це діагноз

    • @Tosha_ua
      @Tosha_ua 2 ปีที่แล้ว

      @@yasmeen8619 і?

    • @avotaramoja2937
      @avotaramoja2937 2 ปีที่แล้ว +3

      @@yasmeen8619 Діагноз не равно хвороба.

    • @АнтонінаРиц
      @АнтонінаРиц 2 ปีที่แล้ว +5

      Аутизм - це не один конкретний діагноз. Видів аутизму кілька десятків. І в усіх варіантах можлива медична допомога. В Україні аутизм рідко діагностують, бо до психотерапевта ходити "незручно". А дітей просто вважають дивакуватими, трохи тупенькими, нервовими, "з віком мине". Спойлер - не мине. Хоча можна легко покращити якість життя.

    • @Піддругимкутом
      @Піддругимкутом 2 ปีที่แล้ว

      @@АнтонінаРиц ви так говорите ,неначе дивакавутість у більшості випадків -ознака якогось захворювання

  • @greshnik2269
    @greshnik2269 2 ปีที่แล้ว

    Проковтнув фет как

  • @nicklain178
    @nicklain178 หลายเดือนก่อน

    "хвора на аутизм" - ага, а я болен на зелёные глаза. Фу.

  • @eugenesimple1585
    @eugenesimple1585 2 ปีที่แล้ว

    Не обман, а брехня

  • @Alina-zt8rk
    @Alina-zt8rk ปีที่แล้ว

    Про пост о войне в Афганистане...парень,тоде самое происходит в Украине...через пару месяцев войны глаща открылись. Всё это сговор сильных мира сего. А людей уничтожают по обе стороны в своих интересах!

  • @Das-x4s
    @Das-x4s 2 ปีที่แล้ว

    Війна в афганістані? І це ти пишешь Україїнською? Чи це с касапської мови переклад? Тільки у руського не вистаче мізків, щоб зрозуміти, що війна - це суцільна брехня!

    • @partokto5126
      @partokto5126 10 หลายเดือนก่อน

      Я думаю, що це дійсно оригінал, це реальна думка людини