Zklamaný Trpišovský: První půli jsme dřeli, a uděláme z toho takový zápas

• เผยแพร่เมื่อ 11 ต.ค. 2024
  • Fotbalisté Slavie zakončili podzimní část ligy remízou na Baníku 3:3, po které zůstávají v čele tabulky o bod před Plzní. V Ostravě přitom Pražané vedli o pauze 2:0, druhý poločas jim ale nevyšel. „Nezachytili jsme vstup do druhé půle, dostali jsme krásný gól, vzápětí přišla červená karta. Je to škoda, první poločas jsme měli ve vlastních rukách,“ litoval trenér Jindřich Trpišovský, jehož svěřenci dohrávali v devíti.
    Zakoupit O2 TV Sport Plus ► od.o2.cz/O2-TV...
    ► Facebook • / o2sportcz​​​
    ► Instagram • / o2tvsportcz​
    ► Twitter • / o2tvsportcz

ความคิดเห็น • 27

• @bicanpucaplanicka3037
    @bicanpucaplanicka3037 2 ปีที่แล้ว +5

Fantastický zápas od začátku až do konce. Tohle muselo potěšit každého fanouška českého fotbalu. Drama až do poslední minuty. A vyrovnat i po dvou červených kartách je úctyhodný. Díky za zpříjemnění neděle.

• @petrsedivy9694
    @petrsedivy9694 2 ปีที่แล้ว +27

Nevadí. Jsme stále první a budeme tam i na konci. Vyrovnat v devíti je obdivuhodné a je vidět síla mužstva.

• @martinvrzak7119
      @martinvrzak7119 2 ปีที่แล้ว +1

Na Vánoce, kapříci

@petrsedivy9694 2 ปีที่แล้ว +2

@@martinvrzak7119 kdyby hloupost nadnášela, létal by jste jako holu.....

• @lidmilmednen4560
      @lidmilmednen4560 2 ปีที่แล้ว +1

@@petrsedivy9694 ...já je všechny ty Vrzáky chápu. Ta křeč a zoufalost, když vidíte, jak Slávie dominuje... tak se prostě chytí všeho a začne věřit tomu, že Slávie si titul koupila :-)

@mates5157 2 ปีที่แล้ว

Sry že se ptám, ale komentátoři byli víc na straně Baníku ne Slávie?

@jansotona7190 2 ปีที่แล้ว +1

"Slavie je docela hratelna, kdyz nehraje ve dvanacti, ale jen v jedenacti hracich" 😁

• @annahajkrova228
      @annahajkrova228 2 ปีที่แล้ว +3

myslite v deviti?😆

@petrsedivy9694 2 ปีที่แล้ว +6

On to ten trouba myslel jako, že nám nepomáhá rozhodčí. Dnes rozhodně ne. Piskal pro domácí...

@jansotona7190 2 ปีที่แล้ว

@@annahajkrova228Opravdu myslim v jedenacti a dvanacteho hrace mam na mysli rozhodciho. 😊
      Ano, vim, ze Slavia dohravala v deviti. 🙂

@jansotona7190 2 ปีที่แล้ว +2

@@petrsedivy9694 Mate pravdu, dnes Vam nepomahal a take nepomahal ani Baniku - byl nestranny.

@annahajkrova228 2 ปีที่แล้ว

@@petrsedivy9694 to jsem pochopila, ze jako dvanacteho hrace myslel rozhodciho, spis jsem nepochopila, proc pise, ze jsme hratelni kdyz je nas na hristi jedenact, kdyz vpodstate cely druhy polocas, kdy se nam teprv banik dokazal rovnat jsme odehráli v 10ti a a poslenich 10 minut v 9ti