#Kiev

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 31 ม.ค. 2025

ความคิดเห็น • 10

  • @NataliPetrova-vj1xm
    @NataliPetrova-vj1xm 16 วันที่ผ่านมา +2

    Вечный покой и вечная память всем, кто там успокоился. Аминь.

  • @allasever1632
    @allasever1632 4 หลายเดือนก่อน +3

    Завжди в подорожах при змозі відвідую кладовища ,які мають давнє походження.Після різних сумних думок, рефлексій про несправедливість і скороминучість життя приходить розуміння, що жити треба тепер і зараз.
    В тому, що нема ваших коментарів є і позитив: складається враження, що ти сам прийшов вшанувати пам"ять, а не тебе водять. Дякую!

    • @КрутойЛефти-л2ф
      @КрутойЛефти-л2ф  4 หลายเดือนก่อน +3

      Дякую за увагу, цiкавiсть та корисний для нас коментар. Ви правильно зрозумiли, чому до вiдео не доданий голосовий супровiд-розповiдь. Ми вiдвiдуемо багато цiкавих киiвських локацiй, вiдзнятого матерiалу дуже багато, тому саме на цьому каналi ми дiлимось ним майже без нарiзки, редагування та монтажу. Так е змога показати багато, й створити ефект присутностi глядача самостiйно у вiдвiданих локацiях. За бажанням нашу розповiдь можна почитати у описi пiд вiдро.
      Стосовно кладовищ, на нашу думку - це мiсця збереження об'ему правдивоi iнформацii. А ще вiзуалiзацiя iнформацii, яка спонукае подумати як про вiчне, так i про те, що ми бачимо. От один приклад - чому в певний час, десь друга половина 19 - самий початок 20 сторiччя, для могильних пам'ятникiв використовували символiчне зображення - обрiзаний стовбур дерева з обрiзаними ж гiлками. Зображуе здорове мiцне дерево, яке загинуло не вiд вiку чи хвороб, а вiд якогось зовнiшнього нищiвного впливу. Зазвичай використовують образ, який можна було бачити та тому зрозумiлий або вiдомий багатьом. В сьогоденнi це дерево залишае багато питань... Нема вiдомих пояснень, звiдки починаеться образ того дерева, але iснують пояснення стосовно зрубаних гiлок. Варiанти - на могилi жiнок це кiлькiсть втрачених/померлих дiтей, на чоловiчiй могилi такий стовбур мав значення припинення роду й смерть останнього чоловiка-продовжувача.
      На нашому дружньому каналi ще будуть вiдео з такими розповiдями. Гарного дня

    • @allasever1632
      @allasever1632 4 หลายเดือนก่อน +2

      @@КрутойЛефти-л2ф ,дерево життя конкретної людини у цьому роду закінчилося, на жаль.
      До речі, я вперше побачила такі пам"ятники саме в Києві і більше ніде: ні на сході, ні на півдні, ні на заході України ( Личаківське ,"Кальварія" в Ужгороді) не бачила таких.Дуже їх багато на Лук"янівському кладовищі.
      Хотіла навіть погуглити їх історію, але за справами так і забулось. Дякую за вашу версію. Удачі вашому каналу.

  • @Нінель-ш2т
    @Нінель-ш2т 4 หลายเดือนก่อน +5

    Аби Ви знімали та й ще б коментували хоч трохи. На цьому ж цвинтарі поховані й відомі люди. Минулого року поховали співачку Ніну Матвієнко...

    • @КрутойЛефти-л2ф
      @КрутойЛефти-л2ф  4 หลายเดือนก่อน +3

      Дякую за увагу та цiкавiсть. Часто наша розповiдь в текстовiй формi залишена у описi пiд вiдео. Зйомка з озвучкою потребуе гарного мiкрофона, щоб не заважав вiтер, або монтажу вiдео з додаванням голосу. Зараз у нас немае такоi можливостi й часу на монтаж, але коли виникае час для зйомки - використовуемо й показуемо. В подальшому змiнимо формат. Але наш спiвдружний канал мае розповiдi по цим зйомкам ( ранiше мав, мабуть, в мирний час теж продовжить. таку практику).
      Стосовно вiдомих поховань та iнших захоронень - у нас була певна цiкавiсть при вiдвiдинах цвинтаря та "дослiдженнях" пагорбу, тож порядок зйомки з цим був пов'язаний. Iншi локацii й дiлянки теж будуть, в наступних вiдео. Дякуемо за поради й коментар, гарного дня.

    • @Нінель-ш2т
      @Нінель-ш2т 8 วันที่ผ่านมา

      @@КрутойЛефти-л2ф Дякую за відповідь! Вибачте!

  • @НатальяБулгакова-о6с
    @НатальяБулгакова-о6с 6 วันที่ผ่านมา +1

    Так,коментарів не хватає....

    • @КрутойЛефти-л2ф
      @КрутойЛефти-л2ф  6 วันที่ผ่านมา +1

      Дякуемо за увагу та пiдтримку, вже була по цьому питанню вiдповiдь глядачам, нижче у коментарях можна почитати. Можливо, за вiльного часу, буде змога додавати голосовой супровiд-розповiдь. Дякую за спiлкуаання, гарних вихiдних