Jak rany wewnętrzne wpływają na wygląd ciała?

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 2 ต.ค. 2024
  • II część na temat wpływu emocji na wygląd ciała. Posłuchaj i zobacz jak to jest u Ciebie, jakie masz rany, na końcu wizualizacja uwalniająca.
    Zapisy na nasz kwietniowy cykl o ciele trwają: Jak dojść do równoWagi ciała i umysłu? poczytaj więcej informacji tutaj: rownowagazycia...

ความคิดเห็น • 13

  • @monia6570
    @monia6570 ปีที่แล้ว +2

    Maską uciekającego... Oj to cała ja 😂😂😂 całe życie uciekałam od czegoś..

  • @runawaybride2629
    @runawaybride2629 7 หลายเดือนก่อน +1

    Wspaniały wykład, dziękuję bardzo

  • @barbaraj3095
    @barbaraj3095 ปีที่แล้ว +4

    Pani Aniu, bezcenna wiedza ❤
    Bardzo dziękuję 🌹

  • @klaudiaradominska2725
    @klaudiaradominska2725 ปีที่แล้ว +2

    Maskę kontrolującego najtrudniej było zdjąć. Miałam odruch żeby założyć ją znów na siebie, ale potem położyłam wszystkie na podłodze gdy zdjęłam ostatnią odetchnęłam głęboko z ulgą jakby tchnęło we mnie nowe życie.

  • @jpwski9425
    @jpwski9425 9 หลายเดือนก่อน

    Naprzykład w upokarzaniu innych chodzi o przejęcie władzy nad drugim człowiekiem, umniejszanie jego zdolności, umiejętności, podkopanie wartości, podcięcie skrzydeł by drugi człowiek się nie rozwijał. Najwięcej tego rodzaju zachowań widziałem na studiach psychologii, tudzież w świecie uniwersyteckim, np., : wykładowca lub profesor stosował umniejszanie wartość studenta.
    Ma to w sobie niejeden profesor też i psychologii T. P., widać jak chce dominować i gdy ona sama jako profesor czegoś/zjawiska nie rozumie, (ponieważ człowiek nie jest w stanie wszystkiego rozumieć/pojąć ) to atakuje poprzez stosowanie sprytnego umniejszania zaowalowanego intelektualną otoczką. To znane zjawisko u wielu profesorów, oraz narcyzów, psychopatów ponieważ nie dają sobie przestrzeni by to sobie uświadomić.
    A to,że przy okazji naruszają godność ludzi, umiejszając, ośmieszając naruszają podstawowe prawa człowieka według Konwencji Praw Człowieka by nie stosować mobingu, oraz dyskryminacji, ostracyzmu - to uzurpują sobie wybiórczo prawo ,że ich to nie obowiązuje...
    Intelektualnie zawoalowany słowotok, że działają w imieniu nauki tylko dodatkowo kamufluje i wprowadza w błąd pełną nabożnej czci wobec pseudoautorytetu przez to nieświadomą, niczego publiczność.
    Pozdrawiam ❤

  • @aggatta1156
    @aggatta1156 11 หลายเดือนก่อน

    Dziękuję 🧡

  • @germanshepherd6839
    @germanshepherd6839 ปีที่แล้ว

    Dziekuje 💕

  • @jpwski9425
    @jpwski9425 9 หลายเดือนก่อน

    A propo rany upokorzenia : Były badania i organizowane projekty nad otyłymi ludźmi i gdy w procesie terapii zaczęli chudnąć, to okazało się ,że niektórzy z nich popełniali samobójstwa dlatego wycofano te projekty. Okazało się, że bardzo duża część jako dzieci byli wykorzystani lub nadużyci często seksualnie. Otoczka ciała chroni ich przed cierpieniem. Ciało zapamiętało, że gdy jest się małym to jest się bezbronnym, zagrożonym, dlatego taki człowiek potrzebuje ciała by czuć się bezpiecznie. Upokorzenie to przekroczenie granicy ciała w dzieciństwie. Nadużywanie dziecka. Potem jako dorosła osoba pozwala się być nadużywaną w życiu codziennym (praca, dom, relacje), ponieważ dawanie siebie dla innych jako do upokarzania siebie daje iluzoryczne bezpieczeństwo, że nie będzie jeszcze gorzej. Dlatego, że dziecko już wcześniej zauważyło, że gdy dorosły się wyżył to był przez pewien czas spokój. A w życiu jako już osoba dorosła daje innym się wyżywać emocjonalnie bo szuka spokoju i wytchnienia.

  • @gosia_neska5376
    @gosia_neska5376 ปีที่แล้ว +1

    ❤❤

  • @klaudiaradominska2725
    @klaudiaradominska2725 ปีที่แล้ว +1

    Moja podświadomość schowała gdzieś słuchawki do wysłuchania wizualizacji. Te jej psikusy. Słucham i uwalniam od kilku dni po kilka godzin. Dam jej trochę odpocząć.

  • @karolinam2974
    @karolinam2974 ปีที่แล้ว +2

    Dziękuję ❤

  • @mariolajasinska1015
    @mariolajasinska1015 ปีที่แล้ว +1

    ❤❤❤

  • @teresaplewka5311
    @teresaplewka5311 ปีที่แล้ว +4

    Dziękuję ❤