Велика проблема відношення переважної більшості людей до психологічної літератури в тому що вони не хочуть вчитися і працювати над собою в процесі, а хочуть щоб їм сказала розумна книжка як жити і як робити. Тому не надто наукові книги більш популярні від тих які читають люди з психологічною освітою, або ті, які не так далеко від теми психології.
Дякую за відео! Саме те , що треба перед парою :) А про "психологічну" літературу... Була в мене однокласниця, яка дуже цим захоплювалась, а мене її "хоббі" дратувало. І діло не в тому, що їй це подобалось, а в тому, що вона оце начитається і починає всім давати поради як правильно жити та вставляти свої 5 копійок в діалог, в якому вона участі не бере. Типу, Бог з нею, будь ласка, всі готові слухати її думку ЯКЩО В НЕЇ ЗАПИТУЮТЬ. НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО ДАВАТИ ПОРАДИ ЯКІ В ТЕБЕ НЕ ПРОСЯТЬ. У мене все, це просто невеличкий крик душі.
Нон-фік це досить широка категорія, мотивашки у ній приблизно як Донцова у худ-літ. Милі моєму серцю нон-фіки це Серія про здоров'я "Внутрішня історія" і "Зовнішня історія" Нагоскі "Як бажає жінка", "Вигоряння" Марі Кондо про прибирання і організацію простору Джексон Галаксі "Котяче моджо" Гретхен Рубін "Проект щастя" Серія Регіни Бретт Беа Джонс "Дім нуль відходів" та багато інших! Бажаю вам побільше якісного нон-фіку в рекомендаціях! Дякую за відео і приємно проведений час 💙
Якщо казати про не художню літературу, то я зазвичай беру наукові книжки і усілякі енциклопедії. Останні можуть бути про будь-що: зоологія і ботаніка, історія створення фантастичного серіалу з концепт артами, історія і культура стародавньої держави і так далі. Ну якщо я хочу почитати про чиїсь думки то я відкриваю філософську літературу...і читаю максимум декілька глав які мене цікавлять. Далі у мене таке враження, що не я вирішую проблему, а автор вирішує свої. А зазвичай він давно мертвий. А ці книги про життя та мотивашки вони дуже шкідливі і просто автори чогось впевнені, що пізнали це життя. Короче ви отримаєте забобони і шкідливі поради. Якщо комусь хочеться щось прочитати про психологію, то краще візьміть книгу, де в кінці є список літератури. Так тобто наукову книгу зі словником термінів, сносками і списком наукової літератури. Або взагалі не беріть. До речі попереджаю, що в старій науковій літературі вам зустрінуться расизм, сексизм, вища нація і таке інше. Так для того ж 19-20 століття це було нормально. А зараз ні.
'мотивашки', про які ви говорили,на мою думку, не 'трошки', а дуже шкідливі. Їх беруть до рук люди, які не дуже в собі певні. У цих книжках їм перше розповідають, що вони не такі і дають поради, як стати такими. Природньо, люди не можуть успішно застосовувати ці чудові поради про ламання власної особистості. І тоді ці читачі впевнюються, що вони не такі. Коло замкнулося, але тепер у людини більше аргументів картати себе і бути більш невпевненими. Нічим, лабковс кий, багатий папа тощо - то сміття
У мене теж є книга Віри Агеєвої За лаштунками імперії. Правди лише в електронному вигляді. У Емми та Яни з каналу Палає вона була на книжковому клубі. Дуже цікаве обговорення, дуже раджу хто ще не бачив.
Весь мій нонфікшн це "Українська легко". Вона більше як словник, але тут все просто та ясно як білий день. Ще й з картинками 😂 Книга Віри Агеєвої "За лаштунками імперії" дуже зацікавила. Мій рівень русофобії і так високий, але я лише хочу вкотре переконатися, що наш сусід хворий на всю голову і все російське має горіти в пеклі. Без російської культури в нашому просторі не отупіємо. Деякі люди й досі не в курсі про новий правопис. Під одним дописом на сторінці Нового каналу обурювалися за якесь слово. Здається, там було слово "етер" і одна пані почала вичитати. І таке буває 🤷♀️ Дуже корисний та інформативний випуск. Я стараюся обходити не художню літературу десятою дорогою, але вам вдалося мене зацікавити 😍
Ох, пам'ятаю, як за часів студентства оці всі мотиваційні успіхово-успішні книги тільки почали потрапляти. На кожній студентській вечірці економічного ВНЗ був оцей не-такий-як-усі хлопець, який казав "Я прочитав "Ігри, в які грають люди"/"Багатий тато, бідний тато"/"найбагатша людина в Вавілоні"/т.п. і все зрозумів. А художку я не читаю" Важкі були часи Ой в мене десь валяється "Чоловіки - з Марсу...", куплена на розвалах за 10 гривень... так і не прочитала За рекомендації книги "Гормони" дякую, треба буде придивитись до неї! ps blackpink in your area мені дуже пободобаються Ваші кавери на них!)) Чи очікувати кавери на камбеки інших к-поп гуртів?))
В мене такий університетський знайомий з таким же читацьким досвідом зараз затягує людей у фінансову піраміду, тому зараз не можу ставитись до того всього серйозно😅 Кавери на к-поп групи будуть хіба коли вивчу корейську і навчусь співати, тому поки що отак 😁🤷🏼♀️
Із нонфік видавництв зараз, як на мене, найкращі видавництва - це Віхола, Лабораторія і ArtHuss ❤ Маю дуже багато їхніх книжок у своїй бібліотеці. Завдяки ArtHuss я в принципі зацікавилась мистецтвом і вже після того накупила собі і цю серію про художників від ВСЛ, і ще інші книги на цю ж тему.
Дякую за рекомендації. Я завжди пошуках хорошого нон-фікшену, бо ви абсолютно праві: зазвичай нон-фікшен нудотно простий і розрахований на людей з невисокою освіченістю (а іноді й інтелектом). Я розумію, що це звучить снобськи і неприємно, але це завжди довічне питання "Що нового ви можете мені сказати?". 70-80% нон-фікшену мають відповіть "Нічого". Мене не рятує навіть те, що я читаю його англійською: публіка там ненайвибагливіша. Насправді, такі, як Кемпбелл чи професійні есеї, видання від спеціалістів - вони найкращі, але їх мало, бо для видавництв вони "немасові", не будуть продаватися, нецікаві, бо потребують від читача мати якусь базу в освіті і світогляді. Поки що найкраще показали себе книги з історії мистецтва і культури: тема настільки різноманітна, що щось нове завжди можна знайти в книжці, навіть якщо вона сама по собі нескладна і розрахована на масового читача.
для мене серія "Це [ім'я художника]" від ВСЛ трошки проблематична тим, що в ній йде мова виключно про чоловіків, складається враження, що митчинь взагалі не існувало. це не провина ВСЛ, що вони вибірково видають, в оригінальній серії справді немає жодної жінки, навіть якоїсь Фріди Кало, котрою затикають усі дірки зазвичай. а от в Артхас як раз виходила абсолютно прекрасна книга Бріджит Квінн, що збалансовує ситуацію: "Неймовірні. П'ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію", вона чудово оформлена і скомпонована, я від неї в захваті. утім, звісно ж, наклад закінчився і додруку не планується :)
Нон-фікшн від видавництва Віхола - це прям кайф! Люблю "Медицина доказова і не дуже" Андрія Семʼянківа, "Вино без правил" Анни Євгенії Янченко, "Коли я нарешті висплюся" від Ніки Бєльської та Ольги Маслової. Це прям ті книжки, які загалом корисні у повсякденному житті кожного, для загального розвитку, так би мовити.
Ви не виглядаєте як токсична, це абсолютно адекватна критика по фактах, хоча це навіть не прям щоб критика бо в основному це мова фактів і ви говорите так як є, тому не переймайтесь через то, ви крута!❤️❤️❤️
ще дуже крута книга "Коротка історія мистуцтва" дуже доступно пояснює про стилі і що про них потрібно знати, а також зібрані всі відомі картина. а ще хочеться додати що таку "психологічну літературу" треба читати з обережністю і не приймати всі поради, коли я прочитала свою першу книгу такого роду типу М.Лабковського "Хочу і буду" один свій запит я розібрала і думала що тепер маю жити саме так як там написано, але перед тим як зрозуміти що деякі поради не мають нічого спільного з реальним життя пройшла " міні депресію" через те що не живу як хочу (з порад цього ж автора)
Дякую за відео! сама фанат нон фікшену, починала з художньої, але нехудожня виявилась ближче до серденька. Стосовно мотівашок - тут вже на що натрапити) в нон фікшені так само є і хороші, і погані, просто після «Багатий тато, бідний тато» треба набратись сил та сміливості почати щось інше 😂 і з досвідом стане легше. Зберегла рекомендації❤ історії мистецтва це дещо
Хоча з художніми творами ще важче, бо мені нецікаво читати про ниття чоловіків за сорок про те, як дочка йому не так посміхнулася і жінка не так привіталася ("Втішна партія гри в петанк") чи дурні маргинальні побутові драмі ( як ото "Село не люди"). Фентезі зараз це по більшості янг едалт (не витримаю). Детективи не люблю. Коротше, нема чого читати - залишається нон-фікшен.
Дякую за ще одне відео! насправді коротко і чітко розповідаєте про свої враження і вмієте подати книжки і зацікавити ними (більше однієї з Вашої легкої руки опинились у моєму списку читання на майбутнє). З нон-фікшена так само не дуже жалую всілякого роду "бідних пап, багатих пап"; як на те пішло, то з набагато більшою охотою візьмусь за якусь біографію (ще й досі лежить непочатий "Молодий Далі, геніальний Далі"), чи книжку з історії, чи, наприклад, ту ж "За лаштунками імперії". І наостанок - не треба про себе казати, що Ви зла, навпаки - проводити з Вами 20-30 хвилин біля монітору, то таки додає якогось затишку в вечірній час. Ще раз дякую, і чекаю наступного відео! с:
В мене з нонфікшином по психології не складається 🥲 завжди дивлюсь на назву, думаю "о, можливо я знайду там щось корисне", а в кінці якось ніколи не складається. Ніби щось і зрозуміла, а насправді складається враження, що автори пишуть ці психологічні книжки у першу чергу для себе... Такі справи. Дякую за відео ❤️ P. S ((дуже дивний) комплімент дня - у вас дуже красиві руки)
дякую за відео) зазвичай я не читаю нон фікшн по психології, та хочу висловитись про "мистецтво пофігізму", що випадково потрапила мені в руки нещодавно. в мене насправді ця книжка викликала не такі однозначно погані враження. вона більше закрутила вир протирічь в голові, який там і так не вщухає. описує проблеми, які важко оминути в цивілізованому суспільстві. це, наприклад, нав'язаний УСПІШНИЙ УСПІХ в соціальних мережах, і розчарування, яке він несе. книгу важко назвати мотиваційною. то швидше збірник найчастіших моральних і ментальних дилем, з якими стикається чи не кожен. примушує задуматись над ними, але тільки "за власним бажанням", адже написана настільки просто і недалеко, що аж бісить)) глибокий сенс приходиться додумувати самому (може це й добре). а рішення, викладене в книзі, звучить як народні ліки від депресії - "ну ти не сумуй, і все") хоча, заради справедливості, згадується якийсь болючий процес перетравлювання цих проблем, зміну пріоритетів і просвітлення в кінці (я вже аж не вірю в те просвітлення). тобто, книга, в принципі, не є пустою і безкорисною по змісту, але заявлену функцію, викладену в назві, не виконує. а хоч одна з подібних виконує?🤔
Віхолу обожнюю: чудові і професійні автори, шикарна якість книжок хочеться їх всіх тай собі на поличку. Деколи, коли потрібно знайти якусь інфу важливу дістаю ці книжки і перечитую, тому що зазвичай там класні ілюстрації та доступні для звичайного читача пояснення на ту чи іншу тему
Дякую за цікавий огляд! Не люблю книжки, в яких людей подають як "коктейлі з гормонами", це однозначно не моє. Віру Агеєву прочитаю обов'язково, якщо знайду. Психологічна література буває різною. Мені сподобалися "Сила волі" Келлі Макґоніґал, "Сила інтровертів" Сьюзен Кейн, "Зроби це зараз" Брайана Трейсі й ряд книжок, присвячених вихованню дітей та психології домашнього насильства. А от книжки з розряду "чому чоловіки не носять рожеве, а жінки не грають в футбол" я б точно купувати не стала.
Витратила десь першу половину своїх 20-х років, читаючи всякий вумний економіко-політичний нон-фікшн, основні тези якого не згадала б під пістолетом. В мене досі стоїть кілька непрочитаних, але ох, я сита цим по горло.
Wine Folly - це просто ідеальна книжка, до речі, обожнюю її. Для тих, хто починає свій шлях в світі вина - це просто має бути як Біблія, біля ліжка і по виданню в кожній кімнаті😆 Прекрасний довідник, особливо в поєднанні статей з їх сайту. Якщо вже продовжувати, то можна читати детальніше інформацію про технічне виробництво вина, про традиції в окремих маленьких регіонах, а ще, як не дивно, вивчати ту частину фізіології, яка відповідає за ольфакторне сприйняття - бо стає зрозуміло, як саме будується наші відчуття від їжі та напоїв.
В серії про художників від ВСЛ крім тих, що ви назвали є ще про Караваджо, Воргола і Маґрітта. На жаль, ціни на них теж виросли, але вся серія прекрасна
У нас багато однакових книг. «За лаштунками імперій» взагалі треба всім прочитати, особливо освітянам. Серія Від ВСЛ про художників 🔥🔥 Абсолютно поділяю ваш захват! Обожнюю ці ілюстрації, відчуваю себе дитиною, коли тримаю ці книги в руках. В цій серії є ще «Це Воргл», «Це Караваджо» та «Це Магрітт». За «Коти в мистецтві» та «Собаки в мистецві» дякую за ідею подарунку викладачці з рисунку та живопису, яка дуже любить анімалістику. Art Huss - це любов❤️дуже якісні книги у них «Все що потрібно знати про вино» - дуже красива книга, круто оформлена, теж мала досвід затестити вино з інструкцією з книги😆 Теж наслухалась про геніальність «Мистецтво пофігізму»(здається той самий Марк Лівін її радив🤷🏻♀️), прочитала і спочатку не зрозуміла чому навколо такий ажіотаж, а потім подумалось, що це така чарівна пілюля, вона каже найбанальнішу правду типу «цінуй цінне, забий на нецінне», але ніяк не вчить практично людей відпускати контроль над неважливим. Це така дуже проста пілюля, яка нічого не змінює, але на короткий час дарує можливість забити і розслабитись. Одним словом, як на мене, фігня,якщо є запит гіперконтролю, краще одразу йти до терапевта і не витрачати дурно час і гроші на такі книги
На 12 хв відео на сайті Віхоли куплена книжка Агєєвої 😅👌 Ну як її не купити після фрази "вона навчить вас ненавидіти р*сню ще більше"?! Дякую за відео!
Гейтити Булгакова має сенс, як і всіх російських авторів. Особисто я, коли мова доходить до літератури, висловлюю своє "фе" щодо Гоголя. Ви дуже мила і я не вважаю вас токсичним блогером >
Побачила пробну частину "Думати як жінка, діяти як чоловік" і нібито сподобалось, але чи то виросла, чи вже забула про що там, коли купила саму книгу(несподівано побачила в епіцентрі) та почала читати, мені стало від неї тошно. Жалкую за це придбання.
Не читала книгу "Кради як митець" ,зате знаю про неї одну історію. Сиділи ми на парі з творчого практикуму ,робили замальовки ,а викладач тим часом вирішив підкинути нам цікаві книги щоб почитати. І викладач-художник нам каже:Почитайте книгу "Кради как художник",в мене самого вона колись була але я її залишив на кафедрі і хтось її вкрав (кафедра образотворчого мастецтва)
Єдиний автор по легкій психології це Лоран Гунель, реально я купила майже всі його книги після "Бог завжди подорожує Інкогніто" так там все явне, але змушує всеодно задуматись 🤔😁 Із "психології" я більше нічого і не куплю )
Для мене квінтесенція всього прочитаного нонфіку - це книга "Кінчай" Лорі Мінц. Вона вроді непогана, інформація про жіночу фізіологію дійсно корисна, але там, припустімо, 12 розділів, а в кінці авторка нам каже "Тепер я даю розділ для чоловіків" - і переказує стисло всі попередні розділи, без зайвої води. Для чого тоді писати цілу книжку, розжовуючи одне й те саме? Чесне слово, в мене приблизно те саме писали студенти в курсових по перекладознавству, аби набити потрібну кількість сторінок.
Чому коли ти, опираючись на факти, виказуєш своє обурення тим чи іншим аспектом, ти стаєш злою людиною? 🤷♀ типу, це ж абсолютно здорова поведінка підмити, що з книгою чи видавництвом щось не так
"Я не знаю, в якому стані я була, коли вирішила, що мені потрібна ця книжка" - прямо мій настрій, коли дивлюся у свою шафу)))))
У вас гарне почуття гумору 👍
Я і моя чорно-леопардова туніка з воланами і ґудзиками в 12 років
Велика проблема відношення переважної більшості людей до психологічної літератури в тому що вони не хочуть вчитися і працювати над собою в процесі, а хочуть щоб їм сказала розумна книжка як жити і як робити. Тому не надто наукові книги більш популярні від тих які читають люди з психологічною освітою, або ті, які не так далеко від теми психології.
Дякую за відео! Саме те , що треба перед парою :)
А про "психологічну" літературу... Була в мене однокласниця, яка дуже цим захоплювалась, а мене її "хоббі" дратувало. І діло не в тому, що їй це подобалось, а в тому, що вона оце начитається і починає всім давати поради як правильно жити та вставляти свої 5 копійок в діалог, в якому вона участі не бере. Типу, Бог з нею, будь ласка, всі готові слухати її думку ЯКЩО В НЕЇ ЗАПИТУЮТЬ. НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО ДАВАТИ ПОРАДИ ЯКІ В ТЕБЕ НЕ ПРОСЯТЬ.
У мене все, це просто невеличкий крик душі.
Нон-фік це досить широка категорія, мотивашки у ній приблизно як Донцова у худ-літ.
Милі моєму серцю нон-фіки це
Серія про здоров'я "Внутрішня історія" і "Зовнішня історія"
Нагоскі "Як бажає жінка", "Вигоряння"
Марі Кондо про прибирання і організацію простору
Джексон Галаксі "Котяче моджо"
Гретхен Рубін "Проект щастя"
Серія Регіни Бретт
Беа Джонс "Дім нуль відходів"
та багато інших!
Бажаю вам побільше якісного нон-фіку в рекомендаціях!
Дякую за відео і приємно проведений час 💙
Якщо казати про не художню літературу, то я зазвичай беру наукові книжки і усілякі енциклопедії. Останні можуть бути про будь-що: зоологія і ботаніка, історія створення фантастичного серіалу з концепт артами, історія і культура стародавньої держави і так далі.
Ну якщо я хочу почитати про чиїсь думки то я відкриваю філософську літературу...і читаю максимум декілька глав які мене цікавлять. Далі у мене таке враження, що не я вирішую проблему, а автор вирішує свої. А зазвичай він давно мертвий.
А ці книги про життя та мотивашки вони дуже шкідливі і просто автори чогось впевнені, що пізнали це життя. Короче ви отримаєте забобони і шкідливі поради.
Якщо комусь хочеться щось прочитати про психологію, то краще візьміть книгу, де в кінці є список літератури. Так тобто наукову книгу зі словником термінів, сносками і списком наукової літератури. Або взагалі не беріть.
До речі попереджаю, що в старій науковій літературі вам зустрінуться расизм, сексизм, вища нація і таке інше. Так для того ж 19-20 століття це було нормально. А зараз ні.
'мотивашки', про які ви говорили,на мою думку, не 'трошки', а дуже шкідливі. Їх беруть до рук люди, які не дуже в собі певні. У цих книжках їм перше розповідають, що вони не такі і дають поради, як стати такими. Природньо, люди не можуть успішно застосовувати ці чудові поради про ламання власної особистості. І тоді ці читачі впевнюються, що вони не такі. Коло замкнулося, але тепер у людини більше аргументів картати себе і бути більш невпевненими. Нічим, лабковс кий, багатий папа тощо - то сміття
У мене теж є книга Віри Агеєвої За лаштунками імперії. Правди лише в електронному вигляді. У Емми та Яни з каналу Палає вона була на книжковому клубі. Дуже цікаве обговорення, дуже раджу хто ще не бачив.
серія про художників і котиків це просто любов🔥
Весь мій нонфікшн це "Українська легко". Вона більше як словник, але тут все просто та ясно як білий день. Ще й з картинками 😂
Книга Віри Агеєвої "За лаштунками імперії" дуже зацікавила. Мій рівень русофобії і так високий, але я лише хочу вкотре переконатися, що наш сусід хворий на всю голову і все російське має горіти в пеклі. Без російської культури в нашому просторі не отупіємо.
Деякі люди й досі не в курсі про новий правопис. Під одним дописом на сторінці Нового каналу обурювалися за якесь слово. Здається, там було слово "етер" і одна пані почала вичитати. І таке буває 🤷♀️
Дуже корисний та інформативний випуск. Я стараюся обходити не художню літературу десятою дорогою, але вам вдалося мене зацікавити 😍
Ох, пам'ятаю, як за часів студентства оці всі мотиваційні успіхово-успішні книги тільки почали потрапляти. На кожній студентській вечірці економічного ВНЗ був оцей не-такий-як-усі хлопець, який казав "Я прочитав "Ігри, в які грають люди"/"Багатий тато, бідний тато"/"найбагатша людина в Вавілоні"/т.п. і все зрозумів. А художку я не читаю"
Важкі були часи
Ой в мене десь валяється "Чоловіки - з Марсу...", куплена на розвалах за 10 гривень... так і не прочитала
За рекомендації книги "Гормони" дякую, треба буде придивитись до неї!
ps blackpink in your area мені дуже пободобаються Ваші кавери на них!)) Чи очікувати кавери на камбеки інших к-поп гуртів?))
В мене такий університетський знайомий з таким же читацьким досвідом зараз затягує людей у фінансову піраміду, тому зараз не можу ставитись до того всього серйозно😅
Кавери на к-поп групи будуть хіба коли вивчу корейську і навчусь співати, тому поки що отак 😁🤷🏼♀️
Із нонфік видавництв зараз, як на мене, найкращі видавництва - це Віхола, Лабораторія і ArtHuss ❤ Маю дуже багато їхніх книжок у своїй бібліотеці.
Завдяки ArtHuss я в принципі зацікавилась мистецтвом і вже після того накупила собі і цю серію про художників від ВСЛ, і ще інші книги на цю ж тему.
Дякую за рекомендації. Я завжди пошуках хорошого нон-фікшену, бо ви абсолютно праві: зазвичай нон-фікшен нудотно простий і розрахований на людей з невисокою освіченістю (а іноді й інтелектом). Я розумію, що це звучить снобськи і неприємно, але це завжди довічне питання "Що нового ви можете мені сказати?". 70-80% нон-фікшену мають відповіть "Нічого". Мене не рятує навіть те, що я читаю його англійською: публіка там ненайвибагливіша. Насправді, такі, як Кемпбелл чи професійні есеї, видання від спеціалістів - вони найкращі, але їх мало, бо для видавництв вони "немасові", не будуть продаватися, нецікаві, бо потребують від читача мати якусь базу в освіті і світогляді.
Поки що найкраще показали себе книги з історії мистецтва і культури: тема настільки різноманітна, що щось нове завжди можна знайти в книжці, навіть якщо вона сама по собі нескладна і розрахована на масового читача.
для мене серія "Це [ім'я художника]" від ВСЛ трошки проблематична тим, що в ній йде мова виключно про чоловіків, складається враження, що митчинь взагалі не існувало. це не провина ВСЛ, що вони вибірково видають, в оригінальній серії справді немає жодної жінки, навіть якоїсь Фріди Кало, котрою затикають усі дірки зазвичай. а от в Артхас як раз виходила абсолютно прекрасна книга Бріджит Квінн, що збалансовує ситуацію: "Неймовірні. П'ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію", вона чудово оформлена і скомпонована, я від неї в захваті. утім, звісно ж, наклад закінчився і додруку не планується :)
Нон-фікшн від видавництва Віхола - це прям кайф! Люблю "Медицина доказова і не дуже" Андрія Семʼянківа, "Вино без правил" Анни Євгенії Янченко, "Коли я нарешті висплюся" від Ніки Бєльської та Ольги Маслової. Це прям ті книжки, які загалом корисні у повсякденному житті кожного, для загального розвитку, так би мовити.
Ви не виглядаєте як токсична, це абсолютно адекватна критика по фактах, хоча це навіть не прям щоб критика бо в основному це мова фактів і ви говорите так як є, тому не переймайтесь через то, ви крута!❤️❤️❤️
Емоційний діапазон як у зубочистки - це вислів на мільйон)
Це вислів з Гаррі Поттера 😊
ще дуже крута книга "Коротка історія мистуцтва" дуже доступно пояснює про стилі і що про них потрібно знати, а також зібрані всі відомі картина. а ще хочеться додати що таку "психологічну літературу" треба читати з обережністю і не приймати всі поради, коли я прочитала свою першу книгу такого роду типу М.Лабковського "Хочу і буду" один свій запит я розібрала і думала що тепер маю жити саме так як там написано, але перед тим як зрозуміти що деякі поради не мають нічого спільного з реальним життя пройшла " міні депресію" через те що не живу як хочу (з порад цього ж автора)
Дякуємо, цікаво. Не думала, що видавництво Фреймут сподобилося на нонфікшн
Про "пофігізм" просто чудово👌😂 прослухала колись і не зрозуміла, звідки така популярність. Цікавий список і класне відео🌸
ти не зла, ти ржачна! дивлюсь тебе виключно для підняття настрою, ти моя пігулка😁😁😁
Дякую за відео! сама фанат нон фікшену, починала з художньої, але нехудожня виявилась ближче до серденька. Стосовно мотівашок - тут вже на що натрапити) в нон фікшені так само є і хороші, і погані, просто після «Багатий тато, бідний тато» треба набратись сил та сміливості почати щось інше 😂 і з досвідом стане легше. Зберегла рекомендації❤ історії мистецтва це дещо
Ви чарівна!🌹
Мені подобаються ваші відео; вони надихають на "не-кинути-читати" настрій та розвиватись 🧐🌚🌝
Концерт в кінці відео це шедевр
Одна з причин чому я заїло дивлюсь відео Юлі до кінця 😁
Хоча з художніми творами ще важче, бо мені нецікаво читати про ниття чоловіків за сорок про те, як дочка йому не так посміхнулася і жінка не так привіталася ("Втішна партія гри в петанк") чи дурні маргинальні побутові драмі ( як ото "Село не люди"). Фентезі зараз це по більшості янг едалт (не витримаю). Детективи не люблю. Коротше, нема чого читати - залишається нон-фікшен.
Дякую за ще одне відео! насправді коротко і чітко розповідаєте про свої враження і вмієте подати книжки і зацікавити ними (більше однієї з Вашої легкої руки опинились у моєму списку читання на майбутнє).
З нон-фікшена так само не дуже жалую всілякого роду "бідних пап, багатих пап"; як на те пішло, то з набагато більшою охотою візьмусь за якусь біографію (ще й досі лежить непочатий "Молодий Далі, геніальний Далі"), чи книжку з історії, чи, наприклад, ту ж "За лаштунками імперії".
І наостанок - не треба про себе казати, що Ви зла, навпаки - проводити з Вами 20-30 хвилин біля монітору, то таки додає якогось затишку в вечірній час.
Ще раз дякую, і чекаю наступного відео! с:
В мене з нонфікшином по психології не складається 🥲 завжди дивлюсь на назву, думаю "о, можливо я знайду там щось корисне", а в кінці якось ніколи не складається. Ніби щось і зрозуміла, а насправді складається враження, що автори пишуть ці психологічні книжки у першу чергу для себе... Такі справи. Дякую за відео ❤️
P. S ((дуже дивний) комплімент дня - у вас дуже красиві руки)
дякую за відео)
зазвичай я не читаю нон фікшн по психології, та хочу висловитись про "мистецтво пофігізму", що випадково потрапила мені в руки нещодавно.
в мене насправді ця книжка викликала не такі однозначно погані враження. вона більше закрутила вир протирічь в голові, який там і так не вщухає. описує проблеми, які важко оминути в цивілізованому суспільстві.
це, наприклад, нав'язаний УСПІШНИЙ УСПІХ в соціальних мережах, і розчарування, яке він несе.
книгу важко назвати мотиваційною.
то швидше збірник найчастіших моральних і ментальних дилем, з якими стикається чи не кожен. примушує задуматись над ними, але тільки "за власним бажанням", адже написана настільки просто і недалеко, що аж бісить)) глибокий сенс приходиться додумувати самому (може це й добре). а рішення, викладене в книзі, звучить як народні ліки від депресії - "ну ти не сумуй, і все")
хоча, заради справедливості, згадується якийсь болючий процес перетравлювання цих проблем, зміну пріоритетів і просвітлення в кінці (я вже аж не вірю в те просвітлення).
тобто, книга, в принципі, не є пустою і безкорисною по змісту, але заявлену функцію, викладену в назві, не виконує.
а хоч одна з подібних виконує?🤔
Віхолу обожнюю: чудові і професійні автори, шикарна якість книжок
хочеться їх всіх тай собі на поличку. Деколи, коли потрібно знайти якусь інфу важливу дістаю ці книжки і перечитую, тому що зазвичай там класні ілюстрації та доступні для звичайного читача пояснення на ту чи іншу тему
Дякую за цікавий огляд! Не люблю книжки, в яких людей подають як "коктейлі з гормонами", це однозначно не моє. Віру Агеєву прочитаю обов'язково, якщо знайду. Психологічна література буває різною. Мені сподобалися "Сила волі" Келлі Макґоніґал, "Сила інтровертів" Сьюзен Кейн, "Зроби це зараз" Брайана Трейсі й ряд книжок, присвячених вихованню дітей та психології домашнього насильства. А от книжки з розряду "чому чоловіки не носять рожеве, а жінки не грають в футбол" я б точно купувати не стала.
Тепер ще більше захотіла придбати книги видавництва Arthuss 😍 Крутезний огляд 🔥
Витратила десь першу половину своїх 20-х років, читаючи всякий вумний економіко-політичний нон-фікшн, основні тези якого не згадала б під пістолетом. В мене досі стоїть кілька непрочитаних, але ох, я сита цим по горло.
Wine Folly - це просто ідеальна книжка, до речі, обожнюю її. Для тих, хто починає свій шлях в світі вина - це просто має бути як Біблія, біля ліжка і по виданню в кожній кімнаті😆 Прекрасний довідник, особливо в поєднанні статей з їх сайту. Якщо вже продовжувати, то можна читати детальніше інформацію про технічне виробництво вина, про традиції в окремих маленьких регіонах, а ще, як не дивно, вивчати ту частину фізіології, яка відповідає за ольфакторне сприйняття - бо стає зрозуміло, як саме будується наші відчуття від їжі та напоїв.
В серії про художників від ВСЛ крім тих, що ви назвали є ще про Караваджо, Воргола і Маґрітта. На жаль, ціни на них теж виросли, але вся серія прекрасна
У нас багато однакових книг.
«За лаштунками імперій» взагалі треба всім прочитати, особливо освітянам.
Серія Від ВСЛ про художників 🔥🔥 Абсолютно поділяю ваш захват! Обожнюю ці ілюстрації, відчуваю себе дитиною, коли тримаю ці книги в руках. В цій серії є ще «Це Воргл», «Це Караваджо» та «Це Магрітт». За «Коти в мистецтві» та «Собаки в мистецві» дякую за ідею подарунку викладачці з рисунку та живопису, яка дуже любить анімалістику.
Art Huss - це любов❤️дуже якісні книги у них
«Все що потрібно знати про вино» - дуже красива книга, круто оформлена, теж мала досвід затестити вино з інструкцією з книги😆
Теж наслухалась про геніальність «Мистецтво пофігізму»(здається той самий Марк Лівін її радив🤷🏻♀️), прочитала і спочатку не зрозуміла чому навколо такий ажіотаж, а потім подумалось, що це така чарівна пілюля, вона каже найбанальнішу правду типу «цінуй цінне, забий на нецінне», але ніяк не вчить практично людей відпускати контроль над неважливим. Це така дуже проста пілюля, яка нічого не змінює, але на короткий час дарує можливість забити і розслабитись. Одним словом, як на мене, фігня,якщо є запит гіперконтролю, краще одразу йти до терапевта і не витрачати дурно час і гроші на такі книги
Дякую за цікаве відео. Записала кілька книжок собі у бажані
ви просто прекрасна! і насміялась і нового дізналась, дякую)
32:29 це так мило😭💜
"Я не така зла", а потім агресивно дивиться в камеру, аби ми всі точно підписалися 😂😅
Фух…дякую за відер, а то я думала, що це я якась не така, бо ненавиджу книги мотивашки
Дякую за огляд, обов'язково придбаю про котів і гормони.
Кінцівка найкраща з усіх. Хочу такі в кожних відео 😍
Боже, як я люблю ваш канал. З нетерпінням чекаю на кожне нове відео. Продовжуйте творити відео, ви крута
Гарний випуск! Маю книгу «Кради як митець», купувала її доньці після «Знищ цей щоденник» і ще декількох з тієї серії.
Чудовий огляд, зробила декілька поміток що прочитати, дякую.
Прекрасно малюєте очі кожен раз🌷
На 12 хв відео на сайті Віхоли куплена книжка Агєєвої 😅👌 Ну як її не купити після фрази "вона навчить вас ненавидіти р*сню ще більше"?! Дякую за відео!
Ви зробили мій день 😂 Думаю, тепер моя совість буде чиста 😬
@@prolit_ , більше ніж чиста: додала їх сайт собі в закладки 😆
Дякую за відео)! Купувала одну мотивашку, більше ніколи, не буду викидати кошти на вітер 💨
Дякую ! Слава Україні ! Героям Слава ! ЗСУ найкращі ! 💙💛
Гейтити Булгакова має сенс, як і всіх російських авторів. Особисто я, коли мова доходить до літератури, висловлюю своє "фе" щодо Гоголя. Ви дуже мила і я не вважаю вас токсичним блогером >
мені теж чай з бергамотом подобається)
ви б знали як я обожнюю ваші відео
Дякую за контент
дякую
створю петицію, про зобов'язання вас випускати відео КОЖНОГО ДНЯ. Дякую
Побачила пробну частину "Думати як жінка, діяти як чоловік" і нібито сподобалось, але чи то виросла, чи вже забула про що там, коли купила саму книгу(несподівано побачила в епіцентрі) та почала читати, мені стало від неї тошно. Жалкую за це придбання.
Не читала книгу "Кради як митець" ,зате знаю про неї одну історію. Сиділи ми на парі з творчого практикуму ,робили замальовки ,а викладач тим часом вирішив підкинути нам цікаві книги щоб почитати. І викладач-художник нам каже:Почитайте книгу "Кради как художник",в мене самого вона колись була але я її залишив на кафедрі і хтось її вкрав (кафедра образотворчого мастецтва)
Думаю, можна писати "реабілітовано"))
Піду шукати Агеєву)
Єдиний автор по легкій психології це Лоран Гунель, реально я купила майже всі його книги після "Бог завжди подорожує Інкогніто" так там все явне, але змушує всеодно задуматись 🤔😁
Із "психології" я більше нічого і не куплю )
'Коротка історія пияцтва' читала. Суперова. Якщо ви не читали, то рекомендую 'Смаки раю' Шивельбуша і пізнавальною є 'Лицарі пера і чарки' Винничука
блекпінк🖤💗
Здається ви у цьому відео говорили за "Це Ван Гог". Якщо так, то у мене є ця книга і я можу вам її віддати
Теж обожнюю Глінську❤
не знайшла посилання на магазин, де книжки можна купити( гуглю букбокс та там шось не те
Кажуть, поки що книжковий розпродаж тимчасово призупинено, але посилання я в описі прикріпила)
Для мене квінтесенція всього прочитаного нонфіку - це книга "Кінчай" Лорі Мінц.
Вона вроді непогана, інформація про жіночу фізіологію дійсно корисна, але там, припустімо, 12 розділів, а в кінці авторка нам каже "Тепер я даю розділ для чоловіків" - і переказує стисло всі попередні розділи, без зайвої води. Для чого тоді писати цілу книжку, розжовуючи одне й те саме?
Чесне слово, в мене приблизно те саме писали студенти в курсових по перекладознавству, аби набити потрібну кількість сторінок.
можна сприйняти це як комплімент жінкам, що вони розумініші і нормально сприймають велику кількість інфо 😂
В мене є "За лаштунками імперії" і я зараз така: "Гей, де моя закладка"ТоТ ЇЇ нема(
Цікава картина на задньому плані, не можу зрозуміти: там все ок чи вона незавершена? 🤔
Вона незавершена 😅
#3 Кіберспортивна поплава: про TI 11 з Olsior та Goblak
Нє, ну буває і адекватний нонфікшн по психології))) той що з науковою доказовою базою і без дурниць. Але десь одна книжка з двадцяти максимум на жаль.
Ну все я пішла замовляти книги
Я колись читала "Чоловіки з Марса, жінки з Венери", і це 🤮
В якому сенсі ти не зла? А як же "на всіх пофіг, окрім тих, на кого не пофіг"? Будь злою, чого нє
Чому коли ти, опираючись на факти, виказуєш своє обурення тим чи іншим аспектом, ти стаєш злою людиною? 🤷♀ типу, це ж абсолютно здорова поведінка підмити, що з книгою чи видавництвом щось не так