Obiecany test Hondy CBR 650R - wychuchana lalunia :D(

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 21 เม.ย. 2022
  • Słowo się rzekło - luźny szybki test z perspektywy GoPro 8 umieszczonym na kasku. Może być ? :D

ความคิดเห็น • 134

  • @Jacek.G
    @Jacek.G ปีที่แล้ว

    Posiadam wersje CB wiec ciezko sie nie zgodzic z fanem 😎 A jak juz pisze to zapytam bo nie ma wzmianki o sprzegle antyhoppingowym ktore jest w CB/CBR a o QS sporo i słusznie bo robi robote 🤘 czy konieczny jest miedzygaz przy zrzucaniu w dół ?

  • @dawidkupis1038
    @dawidkupis1038 2 ปีที่แล้ว +6

    Eee tam mocy mało. Kamil i tak zawsze jedzie najszybciej😉😋🔥👿 i trzeba go gonić 🤣. A wydech na żywo robi robotę. Co akrap to akrap💪.

  • @KubaN86
    @KubaN86 ปีที่แล้ว

    Czy ma wgrane mapy ?

  • @Marpiet13
    @Marpiet13 ปีที่แล้ว

    Jak ochrona przed wiatrem?

  • @Gary1408
    @Gary1408 วันที่ผ่านมา

    Hej Kolego, możesz podać jakiś link do tego wydechu akrapovicza? Albo chodź podać symbol? Czy wydech trzeba jakos zreperować z motocyklem? I czy policja jak zatrzyma zabierze dowód czy dopuszczalny jest poziom hałasu z niego?

  • @marcinbielecki
    @marcinbielecki ปีที่แล้ว

    200 paczki koło latarni... A kolana żadnego nie było...

  • @konradmaximus954
    @konradmaximus954 2 ปีที่แล้ว +1

    Wydech coś pięknego

  • @outlawz1982gdynia

    Wadą jest Dual cbs. Jak palisz laka to palisz klocki i tarcze

  • @kamil6678
    @kamil6678 ปีที่แล้ว

    Ile masz wzrostu, i czy jest wygodnie? ;)

  • @krzysztofwilczynski7167
    @krzysztofwilczynski7167 2 ปีที่แล้ว

    Pozdro fajny filmik ja mam hondę na seryjnym wydechu ale w przyszłości też będzie zmiana lwg

  • @naus9067

    Świetny materiał, dziękuję, że go zrobiłeś. Zawsze chciałem poznać ten motocykl.:)

  • @jakubk6329
    @jakubk6329 2 ปีที่แล้ว +2

    Super ta hondzina.. Coś pięknego

  • @mmgla4608
    @mmgla4608 ปีที่แล้ว +2

    Nie no przepiękna maszyna. Coś jest w tych rzędowych 4, brzmi to po prostu jak marzenie.

  • @skuterinho9390
    @skuterinho9390 2 ปีที่แล้ว +2

    Piękna jest ta honda 😍

  • @stefanwarmuzinski7361
    @stefanwarmuzinski7361 2 ปีที่แล้ว

    Panie kolego kochany ale to ma buta :D fajny odcinek :)

  • @robertbieganski8143
    @robertbieganski8143 ปีที่แล้ว +1

    Super Ci to wyszło...ja akurat mam nakeda. Ale Twoja radość i naturalność udziela się od razu... super!!!

  • @karolgumny5989
    @karolgumny5989 2 ปีที่แล้ว +3

    Dobra robota jestem nowym widzem i to jest pierwszy film jaki od ciebie oglądam po prostu wyświetlił mi się na głównej i jestem zachwycony profesjonalizmem tak małego kanału i oczywiście zostawiam suba i łapkę w górę oraz na pewno przekaże znajomym o tym kanale super brawa dla ciebie i pozdro dla z-eciaży 👍😉 LWG

  • @piotrwilus5340

    Dzięki za test!

  • @rybaq_plpsn4826
    @rybaq_plpsn4826 ปีที่แล้ว

    Piękna ta honda muszę ją zobaczyć na żywo, ale ja chyba mimo wszystko skusze się na cb650r pozdrowienia z Bytomia

  • @pattejt9695
    @pattejt9695 2 ปีที่แล้ว

    Dziekuje za ten filmik 😃