Terminal HP T620

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 29 ส.ค. 2024
  • Serwis i wymiana pasty termo...

ความคิดเห็น • 19

  • @skynetcybersystem3tech
    @skynetcybersystem3tech หลายเดือนก่อน

    👍o super ⭐super⭐zaczołem oglądać super

  • @skynetcybersystem3tech
    @skynetcybersystem3tech หลายเดือนก่อน +1

    wiesz mój brat świetnej pamięci starszy miał taki same podejście do wielu rzeczy jak ty Piotrze jesteś super tak jak mój brat starzy 👍

    • @Piorun1
      @Piorun1  หลายเดือนก่อน

      Dziękuję

  • @skynetcybersystem3tech
    @skynetcybersystem3tech หลายเดือนก่อน

    super zdolny gościu jesteś szacun super bardzo ładnie to robisz 👍

    • @Piorun1
      @Piorun1  หลายเดือนก่อน

      Staram się uświadomić ludziom że zaawansowana technologia nie gryzie.

    • @skynetcybersystem3tech
      @skynetcybersystem3tech หลายเดือนก่อน

      @@Piorun1 👍⭐🏆⭐👍jesteś super tak jak mój brat

  • @skynetcybersystem3tech
    @skynetcybersystem3tech หลายเดือนก่อน

    i super bardzo ładnie to trzeba po prostu robić co dziennie bo to jest naprawdę nie łatwe bardzo ładnie tobie poszło super👍

    • @Piorun1
      @Piorun1  หลายเดือนก่อน

      Dzięki

    • @skynetcybersystem3tech
      @skynetcybersystem3tech หลายเดือนก่อน

      @@Piorun1 witaj Piotrze chciałem trochę pomóc w tej kapsule czasu tak pierwszy punkt1 to korozja by zjadła termos 2 upewni się jakim poziomie jest woda gruntowa witym miejscu gdzie chcesz ukryć kapsułę czasu 3 włóż podrwiwa s kuleczkami które pochłaniają wilgoć najlepiej w dwie wkładki dla kobiet 4 postaraj się włożyć do malutkiego naczynia naczynia tam gdzie się robi próbki chemiczne w laboratorium i do termosu wlej olei i dopiero włóż ampułkę z pendrajwem do termosu cały termos obklei dokładnie taśmom termiczną 5 weź większą rurkę termiczną i musi ona cały termos ona okryć całą powierzchnie termosu i to będę wszystko powinno wytrzymać nawet 50 lat albo dłużnej ✋✋siema przyjacielu

    • @Piorun1
      @Piorun1  หลายเดือนก่อน

      @skynetcybersystem3tech spokojnie Przyjacielu wszystko sprawdziłem termos jest ze stali nierdzewnej więc nic mu nie będzie poziom wody jest bardzo głęboko u mnie w miejscowości i wszystko jest dobrze ja działam tak jak mi mój przyjaciel mówił dokładnie i bez opierdzielania się więc będzie okej

    • @skynetcybersystem3tech
      @skynetcybersystem3tech หลายเดือนก่อน

      @@Piorun1 to super mam nadzieje że zakrętka nie bidze kruszeć zakrętka jest plastikowa i uszczelka jest gumowa to dobrze jak by się nie stało przyjacielu ano tak plastik pod ziemiom będzie się 100- lat rozkładał a to jest perfekt to super przyjacielu ✋

    • @skynetcybersystem3tech
      @skynetcybersystem3tech หลายเดือนก่อน

      @@Piorun1 to jest tak jak by sztuczna inteligencja zauważyła zagrożenie to wybrane osoby kture by byłyzlikwidowane w ułamku sekundy że spokojnie

  • @user-ng4vr8go6t
    @user-ng4vr8go6t หลายเดือนก่อน

    Najpierw ustaw kamerkę, aby zainteresowany widz, mógł co nieco zobaczyć...

    • @Piorun1
      @Piorun1  หลายเดือนก่อน

      Jakoś do tej pory nikt się nie skarżył Jak na razie jesteś pierwszy. A poza tym ja cierpię też na ograniczenie miejsca

  • @user-fq9ii4hf1j
    @user-fq9ii4hf1j หลายเดือนก่อน

    A lie marsz lat

  • @user-fq9ii4hf1j
    @user-fq9ii4hf1j หลายเดือนก่อน

    Xd ja mam komputer stacjonarny z Windows 10 i laptopa win 11 Asusa tylko jestem zalogowany na siostrze koncie a chciałem się zalogować się na swoim koncie