Зробив багато так званих самогонних апаратів, більше15 роківнамагаюся удосконалювати самогон. Алкоголь практично не вживаю. Дуже люблю сам процес і результат. Це відео перекреслило всю мою "кустарщину" . Дивився за посиланням на дистиляти- нічого не розумію, але готовий купити правильно підібраний апарат. Поможіть ,будь даска , це зробити. Якщо можна-такий як у вас. Маю вдома кальвадос ( якщо можна так назвати) . Я його залив в дубову бочку в 2011 році. Ще не відкривав, так само вино ізабелла я робив того самого 2011. Не знаю що з того є. Зараз я в Чехії . Вірю , що скуштую. От чесно, за вашу роботу я би вам надіслав по пляшчині для оцінки.
Не критикую, дружні підказки. Починати з зерна складно, потренуйся на цукрі. Не вийде в тебе ніякого напою, якщо не куштував оригінал, просто не знаєш яким він має бути (в атб якісного алкоголю не знайдеш). Ніколи не користуйся при дистиляції калькулятором!!!!!!!! Лише на ніс та смак, спиртуозність у відборі буде орієнтиром (записуй результати протягом усього погону, потім буде на "автоматі"). Будь самокритичним і не жалій, якщо не вийшло - пережени на спірт, зрозумій помилки і знову за справу. Поділився грубими помилками, які сам робив перші роки займання таким хоббі. Успіхів
велика подякв за такий труд! робити такий продукт - надзвичайно приємно. впевненний, згодом, кожен новий реліз буде краще попереднього. досвід дасть гарний результат. молодець!
Коментар на підтримку каналу і подяка за український контент на тему дистиляції. Пропоную відійти від спроб робити щось "у стилі". Шотландський віскі - у Шотландії. А наш стиль - український. Усі крафтярі світу роблять те, що можуть з тим, що є.
велика дяка за відео і за контент! багато питань до процесів, є зауваження, але шлях осилить той хто йде) успіхів у подальшому розвитку, цікавих і смачних напоїв!!
Роботи надзвичайно багато.Навіть не хочу уявляти яка собівартість такого напою.А ще ризики все зіпсувати через брак досвіду.Але дуже цікавий процес.Дякую за відео.
Я,як любитель копченого віскі,поторохи відійшов від власного виробництва,бо в сучасних реаліях собівартость ще вища - бельгійський копчений солод 180 грн/кг, для бочки навіть в 10 літрів потрібно мінімум 25 кг солоду...заливаєш 10 літрів,через півроку зливаєш 8-8,5 літрів, що дає собівартість більше 550 грн/літр.Це ще не рахуючи обладнання(особливо мідне), діжки і тп🥴 Цілком можливо,що у сліпій дегустації правильно зроблений домашній продукт може виграти у блендів(типу Вокеру, Белсу і тп), але поруч з молтами(навіть з барахловим Speymhore) дуже програє, особливо в ароматі. Ціна на хороший односолодовий віскі починається від 1000 грн.. так, не дешево,але воно того варте. П.С. З задоволенням обміняюсь зразками віскі власного виробництва з такими ж крафтовиками.Одна умова- це має бути тільки ячмінний солод, без додавання цукру, боніфікаторів і тп.
Ех, після таких відео і собі хочеться спробувати зробити віскі :) За браком часу мене вистачало раніше тільки не фруктові дистиляти (виноргад, сливи) =/ Дякую за відео!
Доброго дня вам! Дякую вам за чудове відео. Якщо можна одне побажання: покажіть, будь ласка, при нагоді трошки більше як відбираєте тіло при дистиляції, наприклад, ви згадували про декілька фракцій таких як ароматне тіло. Хотілося б більше побачити деталей як ці фракції відбираються.
@@grapes-and-gardening забрав сьогодні дубову бочку 30л, буду заливати самогон перегнаний після вина з виноградного сусла, замість цукру який є у винограді давав простий цукор. Маю 26 літрів, хочу його на другу перегонку і у бочку на рік.
Як думаєте получиться щось подібне на коньяк?? Апарат у мене простий, бідон алюм. Охолодження мідна трубка у хол воді, один сухопарник із літтрового слоїка!))
Я також весь час хочу зробити бурбон з солодженої кукурудзи, солоду ячменю та пшениці. Поки ношуся з ідеєю все добре. А як до діла, то солод роблю тіко з ячменю і пшениці, а на кукурудзу вже лінь бере. То ж ми де що схожі😅😅😅.. На що спромжуся, так це трішки підсмажити трохи кукурудзи
Доброго. В мене бочка 10л. Вже другий раз роблю віскі, правда з готового солода і по білій схемі. Після року витримки ні в яке порівняння з магазинним віскі. Можливо трохи не хвата аромату, тому що дуб Український, а не Американський. Але смак і мʼякість на багато краще.
@@АлександрНикифоров-э6ъ невірний обєкт для порівняння. Віскі складно зробити вдома перше за все за обсягу і часу. Для пельменів це все не потрібно. Перш за все промисловість маж можливість оперувати значними термінами витримки. Мінімум 3 роки. А в більшості випадків більше. Вдома витримати 3 роки це досить складно. І промисловість має можливість витримувати багато бочок, а потім вибрати з них кращі. Вдома такої можливості немає. Я близько 15 років у "великому спорті". Нічого навіть приблизного на шотландській віскі в мене не вийшло. Також я багато пробував віскі інших гуральників. Нажаль до промислового нам далеко.
За труди дяка але дуже багато зайвого. Займаюсь виробництвом домашнього віскаря вже років з 10 - в магазині такого не купите ну хіба що за дуже великі гроші!
Бажаю здоров’я. Якщо не важко дайте трохи порад що до віскі. Як ви обробляли діжку перед використанням, яку схему використовуєте частіше ( червону або білу), якій гідромодуль та якій градус на вашу думку краще заливати у діжку?
@@Valko-27 Вітаю! Бочку середньої обжарки перший раз заливаю гарячою водою але не кип'ятком даю постояти до пів години і зливаю цю воду потім заливаю теплу воду і добре вимиваю все що там залишилось від обжарки. Після цього на протязі місяця заливаю бочку холодною водою і перших 2 тижні кожен день її міняю а наступних два міняю через день. На наступний місяць заливаю спирт сирець 40 - 45 градусів і витримую місяць. Ніякої дезинфекції бочки не проводжу тому що вона по перше нова і проходила обжарку а по друге якщо там щось і "вижило" то його вб'є спирт. Після цього бочка готова до заливки ячмінного дистиляту міцність залежить від Вашого смаку я заливав і 45 градусів і 40 - якщо пити чистяком краще 40 на мій смак. Використовую червону схему на мій смак віскі більш ароматний при цій схемі. Гідромодуль для бродіння використову 1 до 3. на 15 кг свіжо молотого солоду який вирощую виключно сам даю 45 літрів води. З повагою Олег.
Нарешті україномовний канал. Підписався тільки з цього приводу. Але купа питань з приводу віскі. Роблю віскі не довго, 4-5 років, діжки українськи ( Житомирські) ніколи не можна рівняти з провідними виробниками, хоча продукт дуже смачний, також використовую тільки покупний солод ( базовий + трохи димного) використовую флейту Магнум стіл 3 рівнів, щоб зберегти органолептику ( був би аламбік, 🤷♂️) найкращий віскі на 2-3 заливці,потім додаю щепку або кубики. Колір буде бурштиновий і добрий смак. На відео колір був не дуже 🤷♂️. Але підписка за українську мову ✌️.
Гарне відео. Вітаю! Є два питання. 1 - яке дозування піногасника якщо додавати перед перегоном? 2 - у мене для куба теж є фальшдно (апарат Акваградус), але тен звичайний 3 кВт, не антипригарний. Чи не прослчиться солод або мелений ячмінь через фальшдно при нагріві для оцукрення? Дякую.
Не використовуйте жодної хімії для піногасіння. Достатньо столової ложки звичайного вершкового масла (піддивився у англомовних блогерів). І вже скажу із власного досвіду, старайтесь швидко не гнати при першому перегоні, бо обовʼязково стається закидання браги, і йде мутний самогон, який би піногасник не використовували. Це все виправляє другий перегон, але, але... У автора відео в першому погоні теж стоять банки з мутним спиртом-сирцем )))
Віскі на флейті це епік) (хоча з урахуванням несоложонки допустимо) Для чого шолом під колону ставити?)) бо є? (ковпачки окислюються бо на першому перегоні не було жодно міді а вона якраз потрібна на першому перегону) "віскі" опалесціонує - що ймовірно свідчить про зальот в хвости, а можливо про неправильну воду для розведення. Спеймор аж ніяк не один з найкращих віскарів. Але за український контент подяка. Успіхів.
Їх зараз чомусь нема в наявності, craftstore.com.ua/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B2/%D1%96%D0%BD%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%94%D0%BD%D1%82%D0%B8-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8E/%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B6%D0%B4%D0%B6%D1%96/%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B6%D0%B4%D0%B6%D1%96/
Дякую! Повний рот слини)), але вже ніч, так що віскі почекає в барі). Я не великий поціновувач віскі (коньяк до смаку), але щоб придбати дистилятор, вже думки в голову лізуть))
Наш дуб, це звісно добре, але раджу на наступний раз спробувати бочку білого американського дцбу. Є в продажу, можна придбати. То смак не порівняний з нашим дубом.також правда що перший дистилят в новій бочці -НЕ віскі.
На прямотоці не відбираю голови, все йде в сирець. При другій дистиляції на такій колоні нас не цікавить температура в кубі, ми регулюємо все за домомогою швидкості відбору
Ні, не нормально. На моєму десятирічному досвіду не нормально, якаб колона не була. При швидкому відбору голови розмазує на весь перегін. На даний час в мене три дюйми колона, МЦ чотири поверхи ковпачки та 300мм мідной РПН. Повірте, я знаю що говорю. Бажаю успіху.
А ви не пробували сушити солод? Просто не впевнений що добре було молоти свіжий солод.Мабуть краще засушити солод коли росткий стануть чуть більші ніж зерно і тоді вже сушений змолоти (як на пиво), можливо і смак буде інший, цікаво. Як на мене то віскі це і є перегонка пива, затирання солоду в точності як при приготуванні пивчанського :D
чому це не односолодовий? звичайний шотландський односолодовий, але для імпорту в дешеви супермаркети. так це не найкращий віскі. Але це віскі, і односолодовий.
Часом можна добавити цукру ) буде вихід більший і практично невідрізниш. Бо коли берез з 200 л браги 60 л цукрової і 22-23 літри чистої з зерна ,то хочеться плакати
То що в пляшці то не дуже гарний віскі. Дешева імітація. Нова діжка не підходить для виготовлення односолодового, окрім лише кукурузного бурбону. Ще пшениця нейтральне зерно воно не дає зовсім ароматики і напій. Найбільш ароматний це жито але воно проблемне при бродінні бо дуже пінеться потім ячмінь, просо, кукурудза.
@@grapes-and-gardeningвоно ніяке, бліде. Придбайте Глен Мораннж 10 ві відчуєте різницю, тим більше віскі можуть називатися витримані дистиляти 6 років а не 3
@@Harn1972 ви помиляетесь. 3 роки витримки достатньо щоб мати право іменуватися віскі. принаймні в Європі. В США взагалі немає умов щодо строків витримки, тобто може і один день.
подготовка бочки интересна, но почему, хотя бы, не на вине? и зачем сравнивать свой продукт, в котором кусок души растворён, с дишманом атб? рівняйся на краще та будь неперевершеним в своїих порівняннях з достойними. победить лайно легко. ставь планку выше. искренне желаю успеха.
не займайтесь фігньою віскі робиться в бочках від 220л .. розумію велика треба багато солоду туда сюда . але бочку візьміть хоть 100 літрову... і не нову а вжепісля якогось вина гарного ..розумію що тільки починаючий але збери більше інформаціі...
Молодець, тільки навіщо дезенфікувати бочку під міцний дистилян, він сам впорається з цією задачею, і хімії меньше... А так з усією поваго, лайк. Дивитимусь ще..
@@grapes-and-gardening Ні одна знана у світі марка віскі у Шотландії не використовують колони. Тільки прямоточна дистиляція. В Ірландії іноді використовують колони. Або трикратна перегонка на мідному кубі прямотоком.
@@olegm.3369 ви помиляєтесь. зерновий віскі виготовляють на колонах, що в Ірландії, що в Шотландії. Також на колонах можуть виготовляти арманьяк, кальвадос. Майже весь ром у світі виготовляється на колоннах
@@grapes-and-gardening зелений солод то запах огірків. коли його сушиш він пропадає, проявляються інші, приємніші аромати. але висушити правильно важкувато
@@grapes-and-gardening Якщо задоволений, то більшого і не треба. Але спробуйте сушений промисловий солод для дистиляції чи хоча б базовий пивний. І порівняйте. При сушінні солод отримує додаткові смакові якості.
Дякую, за цікавий українськомовний контент! Бажаю, творчої наснаги!
Дякую Вам за корисні поради та гарно поданий матеріал.
Разом до перемоги.
Слава нашим захисникам України!!!
Не знаю чому, але я передивився все відео не відриваючись ! Гарна подача, все гарно ! Успіхів !!!
Дякую, я відеографією займаюсь, хоч і аматорськи, але вже таки більше 3 років. Тому приємно
Дуже цікаво, корисно, повчально і розумно. Сила! Я тепер побачив мою мрію, яка не здійснилася. Дуже дякую за роботу!
Зробив багато так званих самогонних апаратів, більше15 роківнамагаюся удосконалювати самогон. Алкоголь практично не вживаю. Дуже люблю сам процес і результат. Це відео перекреслило всю мою "кустарщину" . Дивився за посиланням на дистиляти- нічого не розумію, але готовий купити правильно підібраний апарат. Поможіть ,будь даска , це зробити. Якщо можна-такий як у вас.
Маю вдома кальвадос ( якщо можна так назвати) . Я його залив в дубову бочку в 2011 році. Ще не відкривав, так само вино ізабелла я робив того самого 2011. Не знаю що з того є. Зараз я в Чехії . Вірю , що скуштую. От чесно, за вашу роботу я би вам надіслав по пляшчині для оцінки.
Мені не треба нічого. Напишіть за контактами в описі під відео, порекомендую обладнання
Не критикую, дружні підказки. Починати з зерна складно, потренуйся на цукрі. Не вийде в тебе ніякого напою, якщо не куштував оригінал, просто не знаєш яким він має бути (в атб якісного алкоголю не знайдеш). Ніколи не користуйся при дистиляції калькулятором!!!!!!!! Лише на ніс та смак, спиртуозність у відборі буде орієнтиром (записуй результати протягом усього погону, потім буде на "автоматі"). Будь самокритичним і не жалій, якщо не вийшло - пережени на спірт, зрозумій помилки і знову за справу. Поділився грубими помилками, які сам робив перші роки займання таким хоббі. Успіхів
👍💪✌ 🇺🇦 Дякую за відео. Бажаю миру і добра.
Дуже якісно подано інформацію,все по темі і нічого лишньго.
велика подякв за такий труд!
робити такий продукт - надзвичайно приємно.
впевненний, згодом, кожен новий реліз буде краще попереднього. досвід дасть гарний результат.
молодець!
Дякую, було цікаво та інформативно 😊 робити я цього не буду, але було цікаво
Коментар на підтримку каналу і подяка за український контент на тему дистиляції. Пропоную відійти від спроб робити щось "у стилі". Шотландський віскі - у Шотландії. А наш стиль - український. Усі крафтярі світу роблять те, що можуть з тим, що є.
важко добирати слів.. Браво!
велика дяка за відео і за контент!
багато питань до процесів, є зауваження, але шлях осилить той хто йде)
успіхів у подальшому розвитку, цікавих і смачних напоїв!!
Кайф, віскі топ😊
Роботи надзвичайно багато.Навіть не хочу уявляти яка собівартість такого напою.А ще ризики все зіпсувати через брак досвіду.Але дуже цікавий процес.Дякую за відео.
та не така вже і велика собівартість якщо не рахувати свою працю. чисто матеріали. ячмінь -350грн, дріжджі-300, електрика-100. за 24л напою 40грн/літр
Я,як любитель копченого віскі,поторохи відійшов від власного виробництва,бо в сучасних реаліях собівартость ще вища - бельгійський копчений солод 180 грн/кг, для бочки навіть в 10 літрів потрібно мінімум 25 кг солоду...заливаєш 10 літрів,через півроку зливаєш 8-8,5 літрів, що дає собівартість більше 550 грн/літр.Це ще не рахуючи обладнання(особливо мідне), діжки і тп🥴
Цілком можливо,що у сліпій дегустації правильно зроблений домашній продукт може виграти у блендів(типу Вокеру, Белсу і тп), але поруч з молтами(навіть з барахловим Speymhore) дуже програє, особливо в ароматі.
Ціна на хороший односолодовий віскі починається від 1000 грн.. так, не дешево,але воно того варте.
П.С. З задоволенням обміняюсь зразками віскі власного виробництва з такими ж крафтовиками.Одна умова- це має бути тільки ячмінний солод, без додавання цукру, боніфікаторів і тп.
Супер! Дуже змістовне відео
Ех, після таких відео і собі хочеться спробувати зробити віскі :)
За браком часу мене вистачало раніше тільки не фруктові дистиляти (виноргад, сливи) =/
Дякую за відео!
Якщо лежить до цього душа, то колись обов'язково зробите і свій віскарик
Дегустація СУПЕР!!!
захотілось спробувати.😞
Лайк за відео, супер, як би не було б війни, я б собі такого апарата придбав би. А так подарували бочку і стоїть, нема бажання щось починати(
Доброго дня вам! Дякую вам за чудове відео. Якщо можна одне побажання: покажіть, будь ласка, при нагоді трошки більше як відбираєте тіло при дистиляції, наприклад, ви згадували про декілька фракцій таких як ароматне тіло. Хотілося б більше побачити деталей як ці фракції відбираються.
Чоловіче я тобі заздрю! Тому що ти на крок попереду! Також хочу , спробувати зробити власне віскі!
Сподіваюсь по-доброму
@@grapes-and-gardening забрав сьогодні дубову бочку 30л, буду заливати самогон перегнаний після вина з виноградного сусла, замість цукру який є у винограді давав простий цукор. Маю 26 літрів, хочу його на другу перегонку і у бочку на рік.
Як думаєте получиться щось подібне на коньяк?? Апарат у мене простий, бідон алюм. Охолодження мідна трубка у хол воді, один сухопарник із літтрового слоїка!))
Супер. Молодець! Як би скуштувати хоч трішки твого віскі? 😊Я бував на справжніх дистилярнях а Шотландії. Дегустував 😊
За украинский контент-лайк!
Алкоголь майже не вживаю, але молодець...
Я також весь час хочу зробити бурбон з солодженої кукурудзи, солоду ячменю та пшениці. Поки ношуся з ідеєю все добре. А як до діла, то солод роблю тіко з ячменю і пшениці, а на кукурудзу вже лінь бере. То ж ми де що схожі😅😅😅.. На що спромжуся, так це трішки підсмажити трохи кукурудзи
Доброго. В мене бочка 10л. Вже другий раз роблю віскі, правда з готового солода і по білій схемі. Після року витримки ні в яке порівняння з магазинним віскі. Можливо трохи не хвата аромату, тому що дуб Український, а не Американський. Але смак і мʼякість на багато краще.
100% брехня. не може бути домашній віскі краще промислового, я в це не вірю. або Ви не пили жодного разу віскі
А Ви пили домашній?
@@АлександрНикифоров-э6ъ багато разів. І жоден не наблизився до навіть самого простого промислового. Це все казки про домашній віскі.
Звісно брехня, і пельмені заводські добріші за домашні))))
@@АлександрНикифоров-э6ъ невірний обєкт для порівняння. Віскі складно зробити вдома перше за все за обсягу і часу. Для пельменів це все не потрібно. Перш за все промисловість маж можливість оперувати значними термінами витримки. Мінімум 3 роки. А в більшості випадків більше. Вдома витримати 3 роки це досить складно. І промисловість має можливість витримувати багато бочок, а потім вибрати з них кращі. Вдома такої можливості немає. Я близько 15 років у "великому спорті". Нічого навіть приблизного на шотландській віскі в мене не вийшло. Також я багато пробував віскі інших гуральників. Нажаль до промислового нам далеко.
Привіт на мою думку мало води, на 12 л 85%повинно дати 5л води щоб вийшло 60%
Це було на одну банку сказано. На все 5.4 літри
За труди дяка але дуже багато зайвого. Займаюсь виробництвом домашнього віскаря вже років з 10 - в магазині такого не купите ну хіба що за дуже великі гроші!
Бажаю здоров’я. Якщо не важко дайте трохи порад що до віскі. Як ви обробляли діжку перед використанням, яку схему використовуєте частіше ( червону або білу), якій гідромодуль та якій градус на вашу думку краще заливати у діжку?
@@Valko-27 Вітаю! Бочку середньої обжарки перший раз заливаю гарячою водою але не кип'ятком даю постояти до пів години і зливаю цю воду потім заливаю теплу воду і добре вимиваю все що там залишилось від обжарки. Після цього на протязі місяця заливаю бочку холодною водою і перших 2 тижні кожен день її міняю а наступних два міняю через день. На наступний місяць заливаю спирт сирець 40 - 45 градусів і витримую місяць. Ніякої дезинфекції бочки не проводжу тому що вона по перше нова і проходила обжарку а по друге якщо там щось і "вижило" то його вб'є спирт. Після цього бочка готова до заливки ячмінного дистиляту міцність залежить від Вашого смаку я заливав і 45 градусів і 40 - якщо пити чистяком краще 40 на мій смак. Використовую червону схему на мій смак віскі більш ароматний при цій схемі. Гідромодуль для бродіння використову 1 до 3. на 15 кг свіжо молотого солоду який вирощую виключно сам даю 45 літрів води. З повагою Олег.
Нарешті україномовний канал. Підписався тільки з цього приводу. Але купа питань з приводу віскі. Роблю віскі не довго, 4-5 років, діжки українськи ( Житомирські) ніколи не можна рівняти з провідними виробниками, хоча продукт дуже смачний, також використовую тільки покупний солод ( базовий + трохи димного) використовую флейту Магнум стіл 3 рівнів, щоб зберегти органолептику ( був би аламбік, 🤷♂️) найкращий віскі на 2-3 заливці,потім додаю щепку
або кубики. Колір буде бурштиновий і добрий смак.
На відео колір був не дуже 🤷♂️. Але підписка за українську мову ✌️.
Який там ще колір, 2 місяці тільки витримувався
Гарне відео. Вітаю! Є два питання.
1 - яке дозування піногасника якщо додавати перед перегоном?
2 - у мене для куба теж є фальшдно (апарат Акваградус), але тен звичайний 3 кВт, не антипригарний. Чи не прослчиться солод або мелений ячмінь через фальшдно при нагріві для оцукрення?
Дякую.
Не використовуйте жодної хімії для піногасіння. Достатньо столової ложки звичайного вершкового масла (піддивився у англомовних блогерів). І вже скажу із власного досвіду, старайтесь швидко не гнати при першому перегоні, бо обовʼязково стається закидання браги, і йде мутний самогон, який би піногасник не використовували. Це все виправляє другий перегон, але, але...
У автора відео в першому погоні теж стоять банки з мутним спиртом-сирцем )))
Поділіться посиланням на англомовних будь ласка.
Все цікаве на 41 хвилині
👍👍👍
супер! а спробувати якось можна ?😊👍
Можливо колись
Як визначаєш ,скільки головіві?
10% це стандарт
Віскі на флейті це епік) (хоча з урахуванням несоложонки допустимо) Для чого шолом під колону ставити?)) бо є? (ковпачки окислюються бо на першому перегоні не було жодно міді а вона якраз потрібна на першому перегону) "віскі" опалесціонує - що ймовірно свідчить про зальот в хвости, а можливо про неправильну воду для розведення. Спеймор аж ніяк не один з найкращих віскарів. Але за український контент подяка. Успіхів.
Доброго дня
Маєте силку щоб купити такі дріжджі
Їх зараз чомусь нема в наявності, craftstore.com.ua/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B2/%D1%96%D0%BD%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%94%D0%BD%D1%82%D0%B8-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8E/%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B6%D0%B4%D0%B6%D1%96/%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B6%D0%B4%D0%B6%D1%96/
Дякую! Повний рот слини)), але вже ніч, так що віскі почекає в барі).
Я не великий поціновувач віскі (коньяк до смаку), але щоб придбати дистилятор, вже думки в голову лізуть))
Фруктові дистиляти також можна робити. Нещодавно про перегонку виноградного вина відео виставив. Бажаю удачі, може колись наважитесь.
Наш дуб, це звісно добре, але раджу на наступний раз спробувати бочку білого американського дцбу. Є в продажу, можна придбати. То смак не порівняний з нашим дубом.також правда що перший дистилят в новій бочці -НЕ віскі.
Де в продажу? Ціна? І які гарантії що це американський дуб?
ціна звісно не в гривнях. приблизно 230 за 8.8л
Я трохи скептично ставлюсь до звеличення закордонного. Тому спробую спочатку своє, рідне
А ,що дає не осолоджений продукт?
Вихід продукту, це в ірландському стилі так, до 50% неосолодженого продукту
Привіт,підкажи будь ласка чи не є правильним відбір голів на прямотоці? при якій температурі в кубі ти припиняє відбір тіла?
На прямотоці не відбираю голови, все йде в сирець. При другій дистиляції на такій колоні нас не цікавить температура в кубі, ми регулюємо все за домомогою швидкості відбору
Прошу вибачення але відбір голів дуже швидкий. Бажаю успіхів!)
Для такої колони нормально
Ні, не нормально. На моєму десятирічному досвіду не нормально, якаб колона не була. При швидкому відбору голови розмазує на весь перегін. На даний час в мене три дюйми колона, МЦ чотири поверхи ковпачки та 300мм мідной РПН. Повірте, я знаю що говорю. Бажаю успіху.
🤘
А ви не пробували сушити солод? Просто не впевнений що добре було молоти свіжий солод.Мабуть краще засушити солод коли росткий стануть чуть більші ніж зерно і тоді вже сушений змолоти (як на пиво), можливо і смак буде інший, цікаво. Як на мене то віскі це і є перегонка пива, затирання солоду в точності як при приготуванні пивчанського :D
Семпийор це ніяк не односолодовий віскі це бадяга з АТБ. Найгірший варіант.
Наступного разу виберу щось краще
чому це не односолодовий? звичайний шотландський односолодовий, але для імпорту в дешеви супермаркети. так це не найкращий віскі. Але це віскі, і односолодовий.
Дистилят почали виготовляти щоб зменшити обсяг вина на експорт
а дільничого міліціонера ( поки наші не тягнуть на звання поліцейських ) вже пригощали? чи самогон тепер можна гнати відкрито?
Людям з царьом в голові нічого не можна. Я відношусь до іншої цивілізації
Чому не процідив? Що дало не процідження?
На якій саме стадії?
Молодец! Украинский контент! Но бочку я бы взял Олпол
Дайте посилання
Часом можна добавити цукру ) буде вихід більший і практично невідрізниш. Бо коли берез з 200 л браги 60 л цукрової і 22-23 літри чистої з зерна ,то хочеться плакати
у кінці післясвого віскі окосів)
Намагався зробити брагу на зерні не вийшло там свої заморочки
я б не сказав, що аж так складно
Якби я жив в Україні то купував би у тебе ! Люблю вискі
А де живете?
То що в пляшці то не дуже гарний віскі. Дешева імітація. Нова діжка не підходить для виготовлення односолодового, окрім лише кукурузного бурбону. Ще пшениця нейтральне зерно воно не дає зовсім ароматики і напій. Найбільш ароматний це жито але воно проблемне при бродінні бо дуже пінеться потім ячмінь, просо, кукурудза.
Чому так вважаєте?
@@grapes-and-gardeningвоно ніяке, бліде. Придбайте Глен Мораннж 10 ві відчуєте різницю, тим більше віскі можуть називатися витримані дистиляти 6 років а не 3
Згоден на 100 💯
То пойло не віскі
@@Harn1972 ви помиляетесь. 3 роки витримки достатньо щоб мати право іменуватися віскі. принаймні в Європі. В США взагалі немає умов щодо строків витримки, тобто може і один день.
подготовка бочки интересна, но почему, хотя бы, не на вине? и зачем сравнивать свой продукт, в котором кусок души растворён, с дишманом атб? рівняйся на краще та будь неперевершеним в своїих порівняннях з достойними. победить лайно легко. ставь планку выше. искренне желаю успеха.
Дякую за підтримку)
Для вина таким самим способом можна. Про вино думаю також вийде шось гарне зняти
віскі так і смакується маленькими ковтками насолоджуючись спробуй джек деніал самий крутий віскарь
Не показуйте своє невігластво!
Дєнієлс це дешеве пойло для ковбоїв!! Не називайте ніколи бурбон віскі! Віскі,це виключно сінгл молт!
Jack Daniel's Tennessee Whiskey - це фактично бурбон, оскільки в його складі 51% кукудзи згідно законів США ;)
не займайтесь фігньою віскі робиться в бочках від 220л .. розумію велика треба багато солоду туда сюда . але бочку візьміть хоть 100 літрову... і не нову а вжепісля якогось вина гарного ..розумію що тільки починаючий але збери більше інформаціі...
Перегинаєте
Кодзи засіпай и не пали свет.
Алкота
Моцно заходите
Друже, ірманський віски, це перегонка три рази!
Так, але не обов'язково
Молодець, тільки навіщо дезенфікувати бочку під міцний дистилян, він сам впорається з цією задачею, і хімії меньше... А так з усією поваго, лайк. Дивитимусь ще..
Слово хімія, як невидимий ворог. Піросульфід вивітрюється повністю. Технологія вимагає дезинфекції, тому і пропоную її
@@grapes-and-gardening дезінфекція потрібна для вина. для дистилятів це зайве, а може і шкідливе. винороби обкурюють бочки сіркою. для віскі це фініш
Насиченіший колір бо дають цукровий колер .
Колони не використовують ні для бренді, ні для віскі в шотландському стилі. Шолома було би достатньо.
Взагалі в Шотландії тарільчаті колони і придумали. Залежно від виробництв, використовують аламбіки, або колони
@@grapes-and-gardening Ні одна знана у світі марка віскі у Шотландії не використовують колони. Тільки прямоточна дистиляція. В Ірландії іноді використовують колони. Або трикратна перегонка на мідному кубі прямотоком.
@@olegm.3369 ви помиляєтесь. зерновий віскі виготовляють на колонах, що в Ірландії, що в Шотландії. Також на колонах можуть виготовляти арманьяк, кальвадос. Майже весь ром у світі виготовляється на колоннах
Зелений солод для якісного віскі не підходить. Треба було висушити, а ще краще купити готовий.
Дайте визначення якісного. Я задоволений результатом навіть ще не дуже витриманого напою.
@@grapes-and-gardening зелений солод то запах огірків. коли його сушиш він пропадає, проявляються інші, приємніші аромати. але висушити правильно важкувато
@@voiceferate9 коли перемолоти і зварити зелений солод аромат огірків пропадає повністю
@@grapes-and-gardening Якщо задоволений, то більшого і не треба. Але спробуйте сушений промисловий солод для дистиляції чи хоча б базовий пивний. І порівняйте. При сушінні солод отримує додаткові смакові якості.
@@grapes-and-gardening він все правильно каже. Зелений солод для віскі не підходить. Крапка.