Розповісти і не нашкодити: Як робити наративні подкасти

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 27 ก.ย. 2024
  • Наша стрічка постійно наповнена історіями.

    Новини про звільнення українських територій, деокуповані міста та життя в них, злочини російських військових, зрештою - порушення прав людей. Українці намагаються розповідати ці історії, аби світ знав правду про війну. І про це дійсно важливо говорити.

    Один з можливих форматів - створення подкастів.

    Та як створювати наративні історії і при цьому робити їх не травматичними? Ані для самих героїв, ані для журналістів та авторів, ані для майбутніх слухачів.

    Про це запрошуємо поговорити під час події з подкастерками та журналістками - Альоною Савчук та Маргаритою Тулуп.

    Спікерки розкажуть на власному досвіді про те, як працювати з чутливими темами та як розповідати такі історії саме через аудіо.

    Зокрема, обговоримо:

    Як інтерв'ювати на чутливі теми, щоб нікому не нашкодити: як підготуватися технічно і морально.
    Як працювати зі сценаріями наративних подкастів
    Як не переносити емоції героїв на себе
    Де шукати ресурс на роботу?

    Альона Савчук - журналістка, репортерка, авторка наративних подкастів «На межі», «Справа 25» та «Бруд і кров». Працює з темами порушення прав людини, етнічних та релігійних конфліктів, біженства, релігійного радикалізму.

    Маргарита Тулуп - журналістка, авторка наративного подкасту про життя людей з психічними розладами у реабілітаційних центрах, психоневрологічних інтернатах і психлікарнях «Всюди - люди», експертка проєкту «Психічне здоров‘я для України».

    Модеруватиме подію Марія Кравченко, координаторка комунікацій IZONE Media.

    ІZONE Media є частиною креативної спільноти IZONE та фонду IZOLYATSIA

    IZONE Media реалізується за підтримки Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів. Зміст події є виключною відповідальністю організації і не відображає позицію Посольства.

ความคิดเห็น •