Swiss Arms Hunter légpuska teszt

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 5 ก.ย. 2024
  • Ebben a videóban a Swiss Arms Hunter CO2-os puskáját fogjuk kipróbálni, beszélünk a működéséről és a használatáról, ezek mellett pár a légpuskás lövészettel kapcsolatos információk is elhangoznak.

ความคิดเห็น • 8

  • @erebys21
    @erebys21 3 ปีที่แล้ว +3

    I honestly didn't understand a word, but the actions speak for him.

  • @lajosnagy6936
    @lajosnagy6936 3 ปีที่แล้ว +13

    Minek az a zavaró zene alá???

    • @alakeli
      @alakeli 2 ปีที่แล้ว +1

      Nem lenne baj a zenével, ha a háttérzene szerepet töltené be, és nem dominálna.

  • @gab1l406
    @gab1l406 ปีที่แล้ว

    Great content 🤠💣🥌🎁💔

  • @TheOng121
    @TheOng121 2 ปีที่แล้ว

    Tiszteletem.A video nagyon jó és tanulságos...
    Vettem egy hasonló légpuskát mint a videóban XT501 Rabbit Destroyer néven fut.(talán Angol)
    Ujonnan vásárolt, 5 nap alatt 6 ampulla co2patront elfigyasztott, lövések száma nem haladja meg az 50 et...Patron csere után másnapra kiürül..Aznap lehet vele gond nélkül lövöldözni...
    Először a szelepre gondoltam.
    Második páros után meg ugye kihajtottam anyira hogy épp hogy a védőkupakot rábirtam kapatni a menetre tehát biztosan nincs leeresztő állapotban a szelep...
    Hol lehet a hiba?
    Ki csavartam a gáz tartájt, alul a menet aljan egy szilikon gyűrű van, hiba nem található rajta de kicsavaráskor két menettel feljebb volt mint az alja...vissza helyeztem, ujjal ovatossa vissza tömködtem alulra, majd a gáz tartájt vissza tekertem óvatosan...azután megszoritottam.
    Holnap veszek Co2 patront és újra próba...
    Hol veszitheti a gázt?
    Másik kérdés a fa tusábol kiemelve a puska csövet alul van két csavar egymástol 2cm re kb egyik alatt van alétét a másik alatt nincs és ugy vannak betekerve.Mire szolgálnak azok a csavarok?
    Köszönöm előre is a válaszát...

    • @lordakhsesef3978
      @lordakhsesef3978 2 ปีที่แล้ว +1

      Kedves TheOng121! Több gyártótól is van CO2-es légfegyverem. Én azt a tanácsot kaptam, hogy soha ne tegyem el a fegyvert úgy, hogy a patronban még van gáz, azaz ne legyen nyomás alatt a szeleprendszer, ha nem használom a fegyvert. Én azt tippelném (tényleg csak tipp), hogy akár természetes jelenség az, hogy lassan, de ,,szökik'' a gáz. Éppen ezért én mindig kiveszem a patront, ha elteszem a fegyvert. Vannak olyan fegyverek, amelyek használatonként igénylik a tisztítást. Itt arra kell vigyázni, hogy bár az egymáson mozgó fém alkatrészeket fegyverolajjal lehet tisztítani, ez az olaj a gumi tömítéseket ne érje, mert károsítja azokat. A gumira szilikonzsírt érdemes kenni (én minden használat előtt és után vékonyan bekenem szilikonzsírral a gumírozott részeket a szelepnél és a csőfarnál, sőt, most már a patronok tetejére is teszek egy cseppet becsavarás előtt). Mivel a tisztítópatronban is szilikon van, nem gond, sőt, kimondottan hasznos, ha bekerül a szelepbe.
      Sajnos az is megtörténhet, hogy a patron tetejéből a vékony fém záróréteg bejut a szelepbe lyukasztáskor, és megsérti azt. Én már jártam így.
      Nagyon ritkán olyan is előfordult már velem, hogy egy becsavart patron valahogy sokkal gyengébb volt és hallhatóan eresztett. Leeresztettem, kivettem, cseréltem, a következővel rendben volt minden.
      Az alacsonyabb lövésszám oka lehet az, hogy nem ugyanazt a lövedéket használja. Ha van kedve, próbálja meg más típussal (könnyebbel, nehezebbel), hátha lesz változás. Furcsának tűnhet, de egy fegyver nem mindegyik lövedéket szereti (ez az éles fegyverekre is igaz). A CO2-es fegyverek a külső hőmérsékletre is érzékenyek. Hidegben például végső esetben nem is működnek.
      Nem válaszoltam minden kérdésére, de hátha segítettem egy kicsit.