я в своем доме немного прогадал с вентиляцией, вроде бы не плохо, но нужно было в спальнях так же предусмотреть, прийдется придумывать рекуператор какой-то. И площадь в 240кв немного великовата для семьи их 3х человек, сейчас бы делал не более 160
Якщо доводиться братися за компактний 2 поверховий, то більший санвузол краще облаштувати поруч зі спальнями - це те що стало очевидним після року експлуатації 120 метрового. Ви здається не згадували , та для невеликих будинків мені об'єднання кухні з вітальнею здається найкращим - виходить чудове місце і на щодень, і коли кличеш гостей, то чудово разом щось доготовувати, спілкуючись.
@@JimCrowsby цікава технологія, але наскільки мені відомо нею тільки нещодавно почали користуватись. Є кейси щоб таку штуку прям в середину будинку ставили, чи ви плануєте імпровізувати і бути піонером в цьому плані?
Особливо за перемогу... Про будинок тут взагали можна не говорити. Капець. Ему значительно легче было бы говорить на русском. Но упоротыши не лайкнут... Чисто бабское. перемоха увезде.
Дякую. Дуже корисна інформація. 10.03.24 було зруйновано батьківський будинок в с. Козачі Лагеря , Олешківської громади Херсонської обл. Чекаємо звільнення ЛІВОГО берега, та з Божою поміччю та Вашими порадами будемо відбудовуватися. Віримо в ЗСУ!!!
Доброго всім дня! Ваше відео дуже сподобалося, відчувається якась батьківська турбота у кожній окремій пораді, кожне слово аж гріє душу! Для тих хто планує будівництво власного дому ще наполегливо НЕ рекомендую робити дах, чи кришу у вигляді чотирьохлистника. По перше купа відходів в металі на кришу, ще й доводиться вирізати по діагоналі прямокутні листи , безліч переходів , десь може потім протікати дах і це складно усунути. По друге кімната під такою ламаною кришкою має нахили в стелі і ненароком головою врізаєшся в неї, а внутрішні роботи на порядок здорожчають. По третє утворюються чотири нефункціональні кладовки, в які треба залазити майже на корточках, а потім щоб щось достати потрібно вигрузити все що знаходиться попереду. В четверте комунікації під злив дощової води треба ретельно продумати! І ще в середині приміщення важливо продумати розташування та кількість розеток, краще більше ніж менше, а також де і яке буде освітлення. Бо на одну розетку на кухні буває і з десяток приладів, а потім подовжувачі трійники, та інші прибули. Дякую за увагу. Вибачте чо забагато написав.
Ми жили в сімʼї в Швеції, і мені дуже сподобалась маленька кімната, вона була при вході. Там були пральна машина/сушка, пилососи, морозильна шафа. Але найбільше мені сподобався окремив раковина , така, простенька, в ній до прикладу можна було помити взуття. Не в мисці, не у відрі, не у ванній - це прям було дуже зручно!
Можна зробити колонку зі зручностями на вулиці біля будинку. Щоб навіть лишити сушитися взуття на вулиці, бо на відкритому повітрі - висихає все швидко.
Родич в будинку зробив дуже круті сходи. Звалив на архітектора, ніби це він неправильно розрахував. А потім по секрету сказав: "Це спеціально, щоб теща не лазила нагору і не порпалася у наших речах" (теща низенька, товста, не могла підняти ногу на високу сходинку) Тож помилка не завжди помилка😂😂😂
Ех…. Якби ці поради ,так років 20 назад почути. Наш будинок,ми з чоловіком побудували 17 років тому самі з нуля,маючи дуже обмежений бюджет. Вручну лопатою копала фундамент,заливали фундамент і цоколь в ручну,камінь мила,самі били блоки зі шлаку,толокою мурували,зводили стіни,накрили .ліс заготовляли в лісі,корувала дошки разом з чоловіком,обрізали на станках…А несучу стіну будинку заливали шлаком . Паралельно чоловік працював в Києві на будівництві ,на Волині в ті роки називали «шабашка» Ох,дууууже багато праці вклали в наш двоповерховий дім у 150 квадратів.Штукатурка,стяжка,шпаклювання,гіпсокартон,покраска-все самі,своїми руками.За два роки перейшли в свій дім!Скільки радості !!! Висота стін в нас не 3 метра,а 2,80- теж хороше дихається😉 Є котельня(газ),деревʼяний котел пізніше перенесли у господарську будівлю.кладова,в якій спуск в погріб,5 спальних кімнат,кухня-їдальня-вітальня,хол,тераса.Маємо свій садок,город-Як то кажуть стандарт волинського села. Та найбільша цінність,яку ми взяли від будівництва,те ,що ми зрозуміли,що нам під силу все!Одружились голі й босі,як то кажуть.А завершення будівництва,дало нам сили і наснаги рости і розвиватися далі.І виросли,Слава Богу непогано😀,не бідуємо.Ото одне,що шкодуємо до цієї пори,що була можливість в Київ переїхати,а не використали свій шанс.Молоді були,якраз в дім свій перейшли,і ніхто не підказав. Маємо гарну сімʼю,вже мали новий будинок будувати,та почалась війна ,плани змінилися… Якщо цікаво вам,ласкаво прошу завітати на мій канал 🫶.Дякую за увагу. А Дмитру Іванович за підтримку ЗСУ🇺🇦❤ P.s підписалась,буду вдячна за взаємну підтримку 😉
Дуже корисна інформація, особливо про завеликі будинки. На власні очі бачив сотні будинків, особливо двоповерхових, де люди в основному живуть на першому поверсі, а другий вікна закриті плівкою, або бумагою. Поки будували діти виросли і пішли своєю дорогою.
Я вважаю, що в кожному новому будинку, навіть самому скромному, обовязково повинні бути: кладова біля кухні, гардеробна біля спальні і два санвузла. Це той мінімальний рівень що дає комфорт життя.
Моя найбільша помилка- це відсутність окремої кімнати для прання, сушилки, праски, та зберігання пилососа, керхера і всіляких тазиків і швабр. Я розуміла, що це потрібно, але чоловік відмовив. Дуже шкодую.
Я не будую будинок, але мені так було цікаво Вас слухати, що я прослухала від початку до кінця! Майже бездоганне мовлення, доброзичливість у Ваших порадах, така тепла енергетика - все це дуже привертає увагу. Бажаю успіху Вашому каналу!
Є дуже багато відео українською😮😮😮 Сотні кулінарних каналів! Купа технічних каналів, які ведуть українські хлопці. Просто дивіться і головне лайкайте українські відео, а на російські не ходіть. І ютуб з часом перестане їх рекомендувати, а почне підсовувати українські. Такий алгоритм ютубу, він показує те, що вас цікавить, що подобається Якщо не знаєте жодного укр каналу, наберіть в пошуку наприклад фразу рецепти українською мовою, і видасть ютуб, нікуди не дінеться
@@ТоняСлюсар нічого не переклинило, просто багатьом дійшло, коли вже прямо в лоба прилетіло... у мене теж є родичі-росіяни, я ще з 2010-2014го всіх намагався "усвідомити"... але у відповідь отримував тільки жарти та насмішки. зараз вони вже всі і все зрозуміли, що я хотів донести, але вже пізно.
Є великий недолік котеджних містечок - відсутність індивідуальності житла й уподобань майбутнього власника. Більшість іншого сказаного - правда. Але вкладатись у чергову типову коробку, майже, без земельної ділянки, що враховує, навіть мінімальні мої потреби - який сенс?
@@sergiykobzar2506 купуючи готовий будинок - очевидно, що отримуєте вже готовий дизайн, а не той який ви собі хотіли. коли поруч ще 10 таких самих будинків - так, це можливо якось і дивно. але якщо немає мети вразити сусідів своїм домом, а є мета мати дім і жити в ньому - то це також не проблема. до того ж можна щось перефарбувати, десь з часом паркан інакший, десь зелень якась буде, дерево - от і матимете ділянку, яку вже можна вирізнити від сусідів. а з приводу земельної ділянки - ну котеджі не купують фермери, яким потрібно город за будинком мати. а навіть на найменшій ділянці знайдеться місце і під гараж, і для барбекю, і пару дерев посадити, і альтаночку поставити, і просто щоб було дитині де побігати. якщо дуже хочеться цілий сад - то треба їхати далеко за місто, купувати звичайне домогосподарство на 10-15-20 соток, і будувати там будинок. але це все дурня, якщо ви не фермер. бо все це треба стригти, підрізати, загрібати, поливати. так як автор на самому початку розповідав про надмірні апетити щодо площі будинку - те саме стосується і ділянок. людям властива "жадібність" в таких питаннях. а потім виявиться, що ви з 8ї ранку до 8ї вечора в роз'їздах на роботі, а після роботи вечеряєте і лягаєте спати, і навіть не знаєте де у вас той задній двір, лише до гаража дорогу бачите.
Індивідуальність можна добавити за рахунок внутрішнього оздоблення, меблів, текстилю, картин і т.д. Головне - щоб будинок був зручний, функціональний і енергоефективний.
@@dimabmxYTто само собою. але хотілось би і плануванням будинку та зонуванням прибудинкової территорії та її оздобленням... бо тільки всередині - то ерзац-варіант. Сам будинок, його планування й оформлення прибудинкової території повинні радувати, а не нагадувати одного із солдатів у строю.
Дякую за цікаву розповідь. Як архітектор маю кілька думок за пунктами: 1. завеликі розміри будинків на щастя йдуть в минуле разом з мрією про велику патріархальну сім'ю на кілька поколінь, що живе в одному будинку, але вже стикався з навмисним обмеженням замовниками себе деякими рамками (100 квадратів і не більше, 150 квадратів і не більше тощо), хоча іноді збільшення площі будинку на 10-20 м2 підвищило б його комфортність і майже ніяк не вплинуло на ціну; 2. топкова завжди складне приміщення в проектуванні, і за вводом мереж, і в блокуванні вентиляційних та димових труб, стояків каналізації тощо. На жаль, дуже часто замовник надихається закордонними проектами, де цього приміщення взагалі не передбачено, а проект не можна "лише трошки поправити"; 3. в пункті в завданні на проектування майже в 90% замовників обирає місцеву систему кондиціонування :( , досвід облаштування центральних систем майже не поширюється; 4. мало кого можна на початку проектування змусити визначитися з запасом висоти, що враховує прокладання венткоробів, коробів від камінофенів, навіть підшиття стель в дизайн-проекті, дуже багато відкладає "на потім"; 5. сходи - завжди болюча тема: тут і забіжні сходинки, і неправильне співвідношення проступ/підступок, і замала ширина. В своїй практиці намагаюсь застосовувати сходові марші не менше 1м шириною та з міжповерховими площадками, але знову на замовника сильно впливають типові проекти, якими засмічений інтернет, особливо якщо замовник фірма-забудовник і йому здебільшого начхати на якість життя в такому будинку потім; 6. як раз нещодавно аналізував одноповерховий польській проект з одним санвузлом, в якому 5 (п'ять) приладів (там і ванна, і душова, і умивальник, і пралка, і унітаз ) - тут і для сім'ї з двох людей будуть пробки %); 7. знову дуже сильний вплив на замовника "знайомих", "друзів", маркетологів з мінватою під мокрий фасад, а потім ще будівельників, які мають на все свою точку зору :(, але не теплотехнічного розрахунку; 8. після досвіду проектування для США побачив якими саме мають бути "допоміжні" приміщення, як санвузли та гардеробні. Їх площа при мастерспальні може перевищувати площу самої спальні, і це нормально - тому що зручно. Стосовно господарчих комор в нас дуже сильний вплив на будинок від квартир в багатоповерхівках, навіть за плануванням, коли хочуть вписати побажання в прямокутний об'єм без ризалітів без врахування самого проживання як в мурашнику, а не в межах ділянки; 9. можна порадити замовникам на це звертати увагу на етапі завдання, а архітекторам в крайньому випадку невизначеності - закладати трошки вищі прорізи, дизайнери скажуть дякую, а якщо не пригодяться, зашити зайве легше ніж розбивати перемичку; 10. хотів би звернути увагу, що іноді збільшення вікон впирається саме в віконну систему, коли навіть гарний проект можна сплюндрувати обравши замість алюмінієвих вікон - металопластикові задля "економії", і як казав відомий герой фільму Голохвастов: "Пинжак - це главна хворма. Хворми нема, і людини нема!". І в вже не та розшивка рам, відкриття розсувних систем і т.д і т.п.; 11. стосовно гаражу - все сильно залежить від сценарію проживання в будинку, і навіс в нашому кліматі не завжди буде оптимальним рішенням, коли все одно прийдеться чистити машину від снігу. Для мене вражаючою була кількість місць в гаражі в Каліфорнії в ціновому сегменті трохи вище середнього - від 3 до 5-6 машин. Але там це досягається завдяки доволі великим ділянкам і простотою спорудження дерев'яного каркасу. В умовах України гараж в першу чергу б'є ціною і складністю розташування. Також замовників хитає з крайності в крайність: від житлових кімнат над гаражем до окремо розташованого гаражу розміром з півбудинку; 12. 15. 16. З містобудівної погляду, на мою думку, котеджні містечка - це тупиковий розвиток забудови поселень. Цим ми не розбудовуємо вже існуючі населені пункти, а створюємо окремі елітні гетто, які можуть будь якої миті перейти в статус вже не елітних, а проблемних. Теж саме з "елітними" житловими 25-типоверхівками. Хотілося би бачити невеликі повноцінні селища з розвиненою інфраструктурою ніж клаптики за парканом. Рівень котеджних містечок зараз сильно відрізняється: від містечок зі своїм гольф-клубом до містечок погоджених як база відпочинку без протипожежних розривів між "котеджами"-сарайчиками, те саме із таунхаусами :(; 13. поки Бог милував обходитись без дерев'яних перекриттів :), хоча за теплозвукоізоляцію по бетонному перекриттю в проекті замовник одного разу нив, що я його розвожу на бабки :) ; 14. по терасам в нас сильний вплив кіномистецтва :) Якщо не тераса, так california room, а ще басейн і все це на північній захід, як раз під переважаючий вітер в Київський області. Балкон взагалі, якщо не косплеїти пана на балконі, що зібрав кріпаків - зайвий елемент в заміському будинку. Але замовляють, не зважаючі на проблемні місця з містками холоду при повній нефункціональності такого літнього приміщення. Звичайно можна продумати як випити кави на балконі не бігаючи сходами туди-сюди - поставити мінібар в спальні наприклад, але чи варте воно того? 17. на жаль про орієнтацію щось донести дуже складно :(, ну хоче замовник ванну кімнату на північ, щоб можна було дивитись на річку, коли лежиш у ванні. І не факт, що річку буде видно за чагарником. Замовники вони такі, кожен хоче здобувати власний досвід :) :( Вибачте мені за лонгрід, щось "Остапа понесло" %)
Зацікавила ваша думка про перспективи котеджних містечок і елітних багатоповерхівок.Працюю в обслуговуванні і там і там.Висновок: Їх благополуччя дуже хитке і тримається на величезній кількості задіяного персоналу, високій його кваліфікації ,підрядних організаціях і загальному терпимому стану справ у країні.Насосні станції на тридцятий поверх,групи швидкісних ліфтів,керованих комп'ютерами, автоматичні ролети в паркінгах ,штучні озера, скважини ,власні системи водопідготовки й переробки каналізаційних стоків -все це висить на тонкій волосині ,особливо зараз , коли ,наприклад підрядна організація не може прислати спеців ,бо ніхто не хоче їхати ,боячись ТЦК на дорозі (реальний випадок) .Висновок :квартиру купував би в будинку невисокої поверховості ,де хочаб частково за звичкою за нього відповідає держава(вторинний ринок) ,будинок -з центральною водою й каналізацією ,або вже з власною скважиною й вигрібною ямою.
@@olegshewchenko9091 стосовно житлових хмародряпів, ще слід відмітити практичну неможливість реконструкції чи дуже дорогі рішення в оздобленні, щоб підвищити ремонтопридатність. Мокрий фасад на 18-типоверхівці це вже ознака проблемної будівлі одразу, але і вентильований фасад не запорука ні якості, ні простоти в експлуатації та реконструкції. Тут або слід переходити до комплексів рівня Манхетена, які по кишені міліардерам, або йти по шляху дохідних будинків в корпоративному управлінні. Практика приватної власності в таких апартаментах на рівні трохи вище середнього класу спочатку спустить їх до середнього, а потім до рівня гетто. А точкова забудова такими елітними вежами тільки прискорить процес.
Одразу видно професійний підхід до роботи та великий досвід у будівництві приватних будинків. Без зайвих слів, коротко і по суті. А донати на ЗС України це наше все. Респект
Дуже ціную гарне комфортне житло,тому що тільки за таких умов виростають з маленьких діточок великі особистості.Помешкання не повинні бути великими і помпезними,тому що в них виростають з маленьких,чарівних хлопчиків та дівчаток розбещені,цинічні особистості.Маю велику надію,що на українців чекають найкращі часи за яких буде все в гармонії з прекрасним і будівництво,і зростання майбутніх поколінь.Мені 70 років,залишились без житла і зовсім без усього,що нажили,але люблю дивитись такі канали як ваш,вони дають можливість мріяти,бачити прекрасне і від цього я щаслива.Дякую за ваш контент.
Ми побували в гостях у наших друзів в Злоче Прованс під Києвом, і все про що ви говорите побачили на власні очі. Дякую за поради, дякую за можливість мріяти навіть в час війни, і особлива подяка за ялинку в дворі кожного вашого збудованого котеджу. Це чудово коли людина таких цінностей як ви має змогу тиражувати такі цінності. Це перетворює житловий простір на живий простір❤ Ми живемо у львові, і з нетерпінням чекаємо "злоче прованс" під Львовом
Тераса- руйнується, гараж- склад, альтанка теж склад, дах складної конструкції раз у три роки лажу провіряю... Сусід пияк задовбав😂😂😂. А так все норм краще ніж у квартирі:)
Відразу видно людина розбирається, а не нагуглила стандартні кліше типу "не будуйте балкон в будинку". Дуже цікава інформація, аж захотілось будинок собі)
@@victoriazhovnoruk8081погоджуюсь ,також з балконом, і не тільки. З теперішнім ритмом життя, щоб утримувати всю ту красу, нажаль немає часу насолоджуватися побудованим.
Дякую! Корисна інформація. Ми 26 років мріяли про будинок. І вже 4 роки живемо в ньому. Ми купили старенький будинок, але він побудований дуже зручно. Відчувається, що будували з розумом та любов'ю. Мені подобається, що заходячи у двір, з початку будинок, за ним подвір'я, потім город, відділений парканом. Я розумію, що наша родина має набагато менший дохід, ніж ваша. Але я точно знаю, що завжди можна знайти будинок, якщо дуже мріяти про нього!) Дякую за донат на ЗСУ!
Дякую.живу у великому будинку і не раз пошкодували а ще й площа ділянки 30 соток. Але все одно радість від життя у зеленому Раю дає натхнення та сили все це тримати. Чекаю нових роликів з професійними порадами.
Живу в квартирі і давно мрію про маленький будинок і дякую за ваші структуровані поради,а точніше на що треба звертати увагу при виборі будинку. За україномовний контент окреме дякую і за допомогу ЗСУ.
Окрема подяка за гарну українську, і ,звісно , за професійну викладку.Слава ЗСУ. Переможемо і обов'язково скористаємося цінними порадами при відбудові.
Дякую сердечно! Розумні, практичні поради! Де ж ви були раніше? Ех! За допомогу ЗСУ- низький уклін! Бажаю процвітання вашому каналу, а вам сил і удачі !
Дуже поважаю таких фахівців, все доречно, особливо про маленькі будинки, вентиляцію , висоту стелі, щоб не давила на голову, а також місце для зберігання зайвих речей та гардеробної.І вікна , бажано в підлогу ,панорамні. Що ще бажати в такій затишній маленькій оселькі. Час великих котеджів минув разом динозаврами. 😂❤Велика шана вам, що йдете в ногу с сучасністю без пафосу .
Дуже цікаво розказали нюанси, дякую. А ще дуже сподобалось і хочеться надіятись що так воно і буде, що Ви дійсно задонатите 50грн за кожний коментар! Слава Україні і слава ЗСУ!!!
Дуже цікава інформація . Багато хто потім дуже шкодує , а всі недоліки можна відчути лише згодом. Проживши деякий час. Дякую, що ділитесь своїм опитом) Дуже приємно , що є не байдужі люди .
Дякую за чудові поради. Ми саме займаємося перебудовою придбаного будинку. Особлива подяка Вам за допомогу ЗСУ. Побільше блогерів брало б з Вас приклад
Всьому свій час) ми прожили в будинку 200 кв., і на той час мали гроші на обслуговування і комфортне проживання. В ньому виросли наші діти, завжди було багато гостей і гомінких дитячих Днів народження. Тепер ми його продали і купили дітям окреме житло. Все міняється і проходить. Дякую за ваші відео, дуже корисно🫶
Дякую за відео, за те що ділитесь цінним досвідом. Моя власна помилка це вибір прораба (знайомі, і родичі обійдуться значно дорожче). Я був молодий та не досвідчений і моя довіра та безконтрольне ставлення , як до виконнані робіт так і аналізу кошторесів, привела до числених переробок та переплат.
Дмитро Іванович, ну ви крутий👏🏼👏🏼👏🏼 ну дуууже цікаво дивитися! Це перше ваше відео на яке натрапила випадково, і на 2й хвилині вже підписалась! Все чітко, ясно, без води інформація👍🏼 Зразу виникає до вас довіра! А за таку ініціативу з донатами - взагалі аплодую стоячи👏🏼👏🏼👏🏼 Дякую за відео, успіхів вам і процвітання!!!
Добрий день , Іванович. Дякую за професіоналізм і чудову украінську мову. Ви забули дві грубі помилки ; дорогі паркани , а потім з економіі наповнювати будинок дешевими карцерогенними меблями і підлогами ,; друга-- максимальне мощення територіі дешевою цементною бруківкою , що на довгі роки створює " менінгіт" обслуговування такого комфортного "чуда ". З Повагою Володимир , архітектор Швейцарія
Вітаю, шановний Дмитро Іванович! Вдячна Вам за таке важливе і цінне відео👍 як професіонал в сфері озеленення, знаю, що варто завжди враховувати помилки і говорити про це майбутнім власникам. Лайк, комент!!! Успіхів каналу❤❤
Щиро вдячна за такий корисний відеролик. Стільки корисної інформаціїї не тільки по будівництву але й побутових проблем. Про повітря в приміщенні це прям топ. Запланувала придбання приладу вимірювання СО²
Хороший контент. Дякую. Колись із татом будували будинок. Потім доглядав за тестевою дачею. Розумію всі ваші зауваження. З досвіду зробив для себе висновок, що мій вибір - квартира в місті. Бо дім вимагає постійного включення в його обслуговування, а також переформатування способу життя. Якщо додати складність доступу до інфраструктури, як то школи, поліклініки, то це серйозна проблема.
Дякую за корисну інформацію. Справді, помітив, що люди, побудувавши будинок, завжди чимось незадоволені і щось би одразу переробили. Великий будинок, зайві приміщення та незручі сходи - це помилки, які зустрічаються найчастіше.
А які помилки зробили ви у своїх будинках? Дуже цікаво прочитати.
я в своем доме немного прогадал с вентиляцией, вроде бы не плохо, но нужно было в спальнях так же предусмотреть, прийдется придумывать рекуператор какой-то. И площадь в 240кв немного великовата для семьи их 3х человек, сейчас бы делал не более 160
Якщо доводиться братися за компактний 2 поверховий, то більший санвузол краще облаштувати поруч зі спальнями - це те що стало очевидним після року експлуатації 120 метрового.
Ви здається не згадували , та для невеликих будинків мені об'єднання кухні з вітальнею здається найкращим - виходить чудове місце і на щодень, і коли кличеш гостей, то чудово разом щось доготовувати, спілкуючись.
@@JimCrowsby як ви збираєтеся аккумулювати енергію на зиму?
@@JimCrowsby цікава технологія, але наскільки мені відомо нею тільки нещодавно почали користуватись. Є кейси щоб таку штуку прям в середину будинку ставили, чи ви плануєте імпровізувати і бути піонером в цьому плані?
Купив дачу під ЛЕП 110 кВ ) але 3k$ А тут будуватись не можна) Так шо тепер тільки каркасник легенький максимально оптимльний)
Дякую за українську мову, за Вашу працю, за віру в Перемогу.
Особливо за перемогу... Про будинок тут взагали можна не говорити. Капець.
Ему значительно легче было бы говорить на русском. Но упоротыши не лайкнут... Чисто бабское. перемоха увезде.
Що мені подобається в Европі, що поляки не дякують за польську мову, а німці - за німецьку.
Дякую. Дуже корисна інформація. 10.03.24 було зруйновано батьківський будинок в с. Козачі Лагеря , Олешківської громади Херсонської обл. Чекаємо звільнення ЛІВОГО берега, та з Божою поміччю та Вашими порадами будемо відбудовуватися. Віримо в ЗСУ!!!
Бажаю Вам побудувати зручний та затишний будинок🙏
Віри і Перемоги🇺🇦
❤❤❤❤❤
Бажаю вам і всім нам скорішого звільнення лівого берега!
Хай Вам бог помагає! Ми всі також чекаємо звільнення усіх теренів від ворога!
Попереду чекає ремонт будинку. Поради завжди будуть корисні.
Доброго всім дня! Ваше відео дуже сподобалося, відчувається якась батьківська турбота у кожній окремій пораді, кожне слово аж гріє душу! Для тих хто планує будівництво власного дому ще наполегливо НЕ рекомендую робити дах, чи кришу у вигляді чотирьохлистника. По перше купа відходів в металі на кришу, ще й доводиться вирізати по діагоналі прямокутні листи , безліч переходів , десь може потім протікати дах і це складно усунути. По друге кімната під такою ламаною кришкою має нахили в стелі і ненароком головою врізаєшся в неї, а внутрішні роботи на порядок здорожчають. По третє утворюються чотири нефункціональні кладовки, в які треба залазити майже на корточках, а потім щоб щось достати потрібно вигрузити все що знаходиться попереду. В четверте комунікації під злив дощової води треба ретельно продумати!
І ще в середині приміщення важливо продумати розташування та кількість розеток, краще більше ніж менше, а також де і яке буде освітлення. Бо на одну розетку на кухні буває і з десяток приладів, а потім подовжувачі трійники, та інші прибули. Дякую за увагу. Вибачте чо забагато написав.
Ми жили в сімʼї в Швеції, і мені дуже сподобалась маленька кімната, вона була при вході. Там були пральна машина/сушка, пилососи, морозильна шафа. Але найбільше мені сподобався окремив раковина , така, простенька, в ній до прикладу можна було помити взуття. Не в мисці, не у відрі, не у ванній - це прям було дуже зручно!
У нашому будинку таке є. Технічний санвузол.
Можна зробити колонку зі зручностями на вулиці біля будинку. Щоб навіть лишити сушитися взуття на вулиці, бо на відкритому повітрі - висихає все швидко.
Я про будинок тільки мрію. Але дуже цікаво послухати фахівця. Подяка за гарну українську!😊
Аби тільки не мріяти задовго. Варто ще залишити трохи часу, щоб встигти пожити в цьому будинку.
Як же прекрасно що український ютуб квітне дійсно експертами своєї справи
Дуже подобається коли такі освічені люди діляться реальним досвідом з власного життя
Так, приємно на відміну від продукту блогерів подивитись якийсь корисний контент 😊
Родич в будинку зробив дуже круті сходи. Звалив на архітектора, ніби це він неправильно розрахував. А потім по секрету сказав: "Це спеціально, щоб теща не лазила нагору і не порпалася у наших речах" (теща низенька, товста, не могла підняти ногу на високу сходинку) Тож помилка не завжди помилка😂😂😂
😂😂😂
А родич постаріє,то як буде лазити, 😂😂😂😂,ну артисти
@@ТоняСлюсар постаріє - нові сходи замовить, більш зручні.
Яка жалюгідна ницисть!
@@Julzapo теща, перелогиньтесь🤣🤣🤣
Ех….
Якби ці поради ,так років 20 назад почути.
Наш будинок,ми з чоловіком побудували 17 років тому самі з нуля,маючи дуже обмежений бюджет.
Вручну лопатою копала фундамент,заливали фундамент і цоколь в ручну,камінь мила,самі били блоки зі шлаку,толокою мурували,зводили стіни,накрили .ліс заготовляли в лісі,корувала дошки разом з чоловіком,обрізали на станках…А несучу стіну будинку заливали шлаком .
Паралельно чоловік працював в Києві на будівництві ,на Волині в ті роки називали «шабашка»
Ох,дууууже багато праці вклали в наш двоповерховий дім у 150 квадратів.Штукатурка,стяжка,шпаклювання,гіпсокартон,покраска-все самі,своїми руками.За два роки перейшли в свій дім!Скільки радості !!!
Висота стін в нас не 3 метра,а 2,80- теж хороше дихається😉
Є котельня(газ),деревʼяний котел пізніше перенесли у господарську будівлю.кладова,в якій спуск в погріб,5 спальних кімнат,кухня-їдальня-вітальня,хол,тераса.Маємо свій садок,город-Як то кажуть стандарт волинського села.
Та найбільша цінність,яку ми взяли від будівництва,те ,що ми зрозуміли,що нам під силу все!Одружились голі й босі,як то кажуть.А завершення будівництва,дало нам сили і наснаги рости і розвиватися далі.І виросли,Слава Богу непогано😀,не бідуємо.Ото одне,що шкодуємо до цієї пори,що була можливість в Київ переїхати,а не використали свій шанс.Молоді були,якраз в дім свій перейшли,і ніхто не підказав.
Маємо гарну сімʼю,вже мали новий будинок будувати,та почалась війна ,плани змінилися…
Якщо цікаво вам,ласкаво прошу завітати на мій канал 🫶.Дякую за увагу.
А Дмитру Іванович за підтримку ЗСУ🇺🇦❤
P.s підписалась,буду вдячна за взаємну підтримку 😉
Цікаво було прочитати про вашу історію, від неї стало тепло на душі
Ви розповіли історію будівлі нашої сім'ї, так само 17 років назад, починали з нуля, ділянку купили і почалось, все своїми руками.
Дуже корисна інформація, особливо про завеликі будинки. На власні очі бачив сотні будинків, особливо двоповерхових, де люди в основному живуть на першому поверсі, а другий вікна закриті плівкою, або бумагою. Поки будували діти виросли і пішли своєю дорогою.
Я вважаю, що в кожному новому будинку, навіть самому скромному, обовязково повинні бути: кладова біля кухні, гардеробна біля спальні і два санвузла. Це той мінімальний рівень що дає комфорт життя.
І комірка для садового мотлоху
2 санвузла і окрема кімната шафа?? Нахіба?
@@bettergs2790бо це американці
@@bettergs2790 тоді Вам в хрущовку
Моя найбільша помилка- це відсутність окремої кімнати для прання, сушилки, праски, та зберігання пилососа, керхера і всіляких тазиків і швабр. Я розуміла, що це потрібно, але чоловік відмовив. Дуже шкодую.
Круто що Ви, як кажуть: "мислите широко, а говорите коротко". Дякую Вам за якісне і змістовне відео.
Нарешті... Алекс - із моєї "тарілки" 🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍 Як казав професор Троян: "Треба говорити кУрто, але тОвсто" 💥💥💥
Дякую за ваші роліки, це дуже цінний досвід! Окрема подяка за допомогу ЗСУ🙏
Гарні поради,приємний чоловік,та ще й 50 грн- ЗСУ!!!😊
Я не будую будинок, але мені так було цікаво Вас слухати, що я прослухала від початку до кінця! Майже бездоганне мовлення, доброзичливість у Ваших порадах, така тепла енергетика - все це дуже привертає увагу. Бажаю успіху Вашому каналу!
В ютубі зараз багато порад, реклами, рецептів але все руцькою, то і дивитись не має бажання, а от вам величезна подяка 😊
Нічого не дивлюсь руцькою,навіть мультики,щось переклинило,хоча тато росіянин,і на російській виросло,ось так
Є дуже багато відео українською😮😮😮 Сотні кулінарних каналів! Купа технічних каналів, які ведуть українські хлопці. Просто дивіться і головне лайкайте українські відео, а на російські не ходіть. І ютуб з часом перестане їх рекомендувати, а почне підсовувати українські. Такий алгоритм ютубу, він показує те, що вас цікавить, що подобається
Якщо не знаєте жодного укр каналу, наберіть в пошуку наприклад фразу рецепти українською мовою, і видасть ютуб, нікуди не дінеться
@@ТоняСлюсар нічого не переклинило, просто багатьом дійшло, коли вже прямо в лоба прилетіло... у мене теж є родичі-росіяни, я ще з 2010-2014го всіх намагався "усвідомити"... але у відповідь отримував тільки жарти та насмішки. зараз вони вже всі і все зрозуміли, що я хотів донести, але вже пізно.
В майбутньому хочу побудувати свій будинок. Вважаю всі рекомендації більш ніж доречними. Дякую.
Слава ЗСУ!
У відео використовувалися кадри із Золоче?
Є великий недолік котеджних містечок - відсутність індивідуальності житла й уподобань майбутнього власника. Більшість іншого сказаного - правда. Але вкладатись у чергову типову коробку, майже, без земельної ділянки, що враховує, навіть мінімальні мої потреби - який сенс?
@@sergiykobzar2506 купуючи готовий будинок - очевидно, що отримуєте вже готовий дизайн, а не той який ви собі хотіли. коли поруч ще 10 таких самих будинків - так, це можливо якось і дивно. але якщо немає мети вразити сусідів своїм домом, а є мета мати дім і жити в ньому - то це також не проблема. до того ж можна щось перефарбувати, десь з часом паркан інакший, десь зелень якась буде, дерево - от і матимете ділянку, яку вже можна вирізнити від сусідів.
а з приводу земельної ділянки - ну котеджі не купують фермери, яким потрібно город за будинком мати. а навіть на найменшій ділянці знайдеться місце і під гараж, і для барбекю, і пару дерев посадити, і альтаночку поставити, і просто щоб було дитині де побігати. якщо дуже хочеться цілий сад - то треба їхати далеко за місто, купувати звичайне домогосподарство на 10-15-20 соток, і будувати там будинок. але це все дурня, якщо ви не фермер. бо все це треба стригти, підрізати, загрібати, поливати.
так як автор на самому початку розповідав про надмірні апетити щодо площі будинку - те саме стосується і ділянок. людям властива "жадібність" в таких питаннях. а потім виявиться, що ви з 8ї ранку до 8ї вечора в роз'їздах на роботі, а після роботи вечеряєте і лягаєте спати, і навіть не знаєте де у вас той задній двір, лише до гаража дорогу бачите.
Індивідуальність можна добавити за рахунок внутрішнього оздоблення, меблів, текстилю, картин і т.д. Головне - щоб будинок був зручний, функціональний і енергоефективний.
@@dimabmxYTто само собою. але хотілось би і плануванням будинку та зонуванням прибудинкової территорії та її оздобленням... бо тільки всередині - то ерзац-варіант. Сам будинок, його планування й оформлення прибудинкової території повинні радувати, а не нагадувати одного із солдатів у строю.
Окрема подяка за українську мову
Що мені подобається в Европі, що поляки не дякують за польську мову, а німці - за німецьку.
Дякую за цікаву розповідь. Як архітектор маю кілька думок за пунктами:
1. завеликі розміри будинків на щастя йдуть в минуле разом з мрією про велику патріархальну сім'ю на кілька поколінь, що живе в одному будинку, але вже стикався з навмисним обмеженням замовниками себе деякими рамками (100 квадратів і не більше, 150 квадратів і не більше тощо), хоча іноді збільшення площі будинку на 10-20 м2 підвищило б його комфортність і майже ніяк не вплинуло на ціну;
2. топкова завжди складне приміщення в проектуванні, і за вводом мереж, і в блокуванні вентиляційних та димових труб, стояків каналізації тощо. На жаль, дуже часто замовник надихається закордонними проектами, де цього приміщення взагалі не передбачено, а проект не можна "лише трошки поправити";
3. в пункті в завданні на проектування майже в 90% замовників обирає місцеву систему кондиціонування :( , досвід облаштування центральних систем майже не поширюється;
4. мало кого можна на початку проектування змусити визначитися з запасом висоти, що враховує прокладання венткоробів, коробів від камінофенів, навіть підшиття стель в дизайн-проекті, дуже багато відкладає "на потім";
5. сходи - завжди болюча тема: тут і забіжні сходинки, і неправильне співвідношення проступ/підступок, і замала ширина. В своїй практиці намагаюсь застосовувати сходові марші не менше 1м шириною та з міжповерховими площадками, але знову на замовника сильно впливають типові проекти, якими засмічений інтернет, особливо якщо замовник фірма-забудовник і йому здебільшого начхати на якість життя в такому будинку потім;
6. як раз нещодавно аналізував одноповерховий польській проект з одним санвузлом, в якому 5 (п'ять) приладів (там і ванна, і душова, і умивальник, і пралка, і унітаз ) - тут і для сім'ї з двох людей будуть пробки %);
7. знову дуже сильний вплив на замовника "знайомих", "друзів", маркетологів з мінватою під мокрий фасад, а потім ще будівельників, які мають на все свою точку зору :(, але не теплотехнічного розрахунку;
8. після досвіду проектування для США побачив якими саме мають бути "допоміжні" приміщення, як санвузли та гардеробні. Їх площа при мастерспальні може перевищувати площу самої спальні, і це нормально - тому що зручно. Стосовно господарчих комор в нас дуже сильний вплив на будинок від квартир в багатоповерхівках, навіть за плануванням, коли хочуть вписати побажання в прямокутний об'єм без ризалітів без врахування самого проживання як в мурашнику, а не в межах ділянки;
9. можна порадити замовникам на це звертати увагу на етапі завдання, а архітекторам в крайньому випадку невизначеності - закладати трошки вищі прорізи, дизайнери скажуть дякую, а якщо не пригодяться, зашити зайве легше ніж розбивати перемичку;
10. хотів би звернути увагу, що іноді збільшення вікон впирається саме в віконну систему, коли навіть гарний проект можна сплюндрувати обравши замість алюмінієвих вікон - металопластикові задля "економії", і як казав відомий герой фільму Голохвастов: "Пинжак - це главна хворма. Хворми нема, і людини нема!". І в вже не та розшивка рам, відкриття розсувних систем і т.д і т.п.;
11. стосовно гаражу - все сильно залежить від сценарію проживання в будинку, і навіс в нашому кліматі не завжди буде оптимальним рішенням, коли все одно прийдеться чистити машину від снігу. Для мене вражаючою була кількість місць в гаражі в Каліфорнії в ціновому сегменті трохи вище середнього - від 3 до 5-6 машин. Але там це досягається завдяки доволі великим ділянкам і простотою спорудження дерев'яного каркасу. В умовах України гараж в першу чергу б'є ціною і складністю розташування. Також замовників хитає з крайності в крайність: від житлових кімнат над гаражем до окремо розташованого гаражу розміром з півбудинку;
12. 15. 16. З містобудівної погляду, на мою думку, котеджні містечка - це тупиковий розвиток забудови поселень. Цим ми не розбудовуємо вже існуючі населені пункти, а створюємо окремі елітні гетто, які можуть будь якої миті перейти в статус вже не елітних, а проблемних. Теж саме з "елітними" житловими 25-типоверхівками. Хотілося би бачити невеликі повноцінні селища з розвиненою інфраструктурою ніж клаптики за парканом. Рівень котеджних містечок зараз сильно відрізняється: від містечок зі своїм гольф-клубом до містечок погоджених як база відпочинку без протипожежних розривів між "котеджами"-сарайчиками, те саме із таунхаусами :(;
13. поки Бог милував обходитись без дерев'яних перекриттів :), хоча за теплозвукоізоляцію по бетонному перекриттю в проекті замовник одного разу нив, що я його розвожу на бабки :) ;
14. по терасам в нас сильний вплив кіномистецтва :) Якщо не тераса, так california room, а ще басейн і все це на північній захід, як раз під переважаючий вітер в Київський області. Балкон взагалі, якщо не косплеїти пана на балконі, що зібрав кріпаків - зайвий елемент в заміському будинку. Але замовляють, не зважаючі на проблемні місця з містками холоду при повній нефункціональності такого літнього приміщення. Звичайно можна продумати як випити кави на балконі не бігаючи сходами туди-сюди - поставити мінібар в спальні наприклад, але чи варте воно того?
17. на жаль про орієнтацію щось донести дуже складно :(, ну хоче замовник ванну кімнату на північ, щоб можна було дивитись на річку, коли лежиш у ванні. І не факт, що річку буде видно за чагарником. Замовники вони такі, кожен хоче здобувати власний досвід :) :(
Вибачте мені за лонгрід, щось "Остапа понесло" %)
Дуже цінне доповнення, дякую Вам.
Класний комент, згодна із вами, як колега із колегою
Дякую
Зацікавила ваша думка про перспективи котеджних містечок і елітних багатоповерхівок.Працюю в обслуговуванні і там і там.Висновок: Їх благополуччя дуже хитке і тримається на величезній кількості задіяного персоналу, високій його кваліфікації ,підрядних організаціях і загальному терпимому стану справ у країні.Насосні станції на тридцятий поверх,групи швидкісних ліфтів,керованих комп'ютерами, автоматичні ролети в паркінгах ,штучні озера, скважини ,власні системи водопідготовки й переробки каналізаційних стоків -все це висить на тонкій волосині ,особливо зараз , коли ,наприклад підрядна організація не може прислати спеців ,бо ніхто не хоче їхати ,боячись ТЦК на дорозі (реальний випадок) .Висновок :квартиру купував би в будинку невисокої поверховості ,де хочаб частково за звичкою за нього відповідає держава(вторинний ринок) ,будинок -з центральною водою й каналізацією ,або вже з власною скважиною й вигрібною ямою.
@@olegshewchenko9091 стосовно житлових хмародряпів, ще слід відмітити практичну неможливість реконструкції чи дуже дорогі рішення в оздобленні, щоб підвищити ремонтопридатність. Мокрий фасад на 18-типоверхівці це вже ознака проблемної будівлі одразу, але і вентильований фасад не запорука ні якості, ні простоти в експлуатації та реконструкції. Тут або слід переходити до комплексів рівня Манхетена, які по кишені міліардерам, або йти по шляху дохідних будинків в корпоративному управлінні. Практика приватної власності в таких апартаментах на рівні трохи вище середнього класу спочатку спустить їх до середнього, а потім до рівня гетто. А точкова забудова такими елітними вежами тільки прискорить процес.
Одразу видно професійний підхід до роботи та великий досвід у будівництві приватних будинків. Без зайвих слів, коротко і по суті. А донати на ЗС України це наше все. Респект
Дуже ціную гарне комфортне житло,тому що тільки за таких умов виростають з маленьких діточок великі особистості.Помешкання не повинні бути великими і помпезними,тому що в них виростають з маленьких,чарівних хлопчиків та дівчаток розбещені,цинічні особистості.Маю велику надію,що на українців чекають найкращі часи за яких буде все в гармонії з прекрасним і будівництво,і зростання майбутніх поколінь.Мені 70 років,залишились без житла і зовсім без усього,що нажили,але люблю дивитись такі канали як ваш,вони дають можливість мріяти,бачити прекрасне і від цього я щаслива.Дякую за ваш контент.
🙏
Щастя Вам!
Дякуємо Вам за оптимізм!!Нехай щастить!❤
Україна перемогла, бо має таких прекрасних людей, дякую Вам❤
Як я Вас розумію тому , що в тому ж віці і в такому ж становищі. На старість стали «бомжами».
Слава ЗСУ, героям слава. Дякую за можливість та чудову ідею автору.
Таких людей мало ,що діляться своїм досвідом з власного життя,дякую😂
Ми побували в гостях у наших друзів в Злоче Прованс під Києвом, і все про що ви говорите побачили на власні очі. Дякую за поради, дякую за можливість мріяти навіть в час війни, і особлива подяка за ялинку в дворі кожного вашого збудованого котеджу. Це чудово коли людина таких цінностей як ви має змогу тиражувати такі цінності. Це перетворює житловий простір на живий простір❤
Ми живемо у львові, і з нетерпінням чекаємо "злоче прованс" під Львовом
Супер! Ви фахівець своєї справи! Дуже хороші поради ! Дякуємо!
Ваші поради чіткі, раціональні, практичні. Слава ЗСУ!
Дякую за допомогу Збройним Силам України !
Дякую за українську мову, за Вашу працю, за віру в Перемогу!)
Дмитро Іванович, повага і за поради і за українську мову! Ваші будинки круті (хоч і не дешеві:))
Вперше бачу канал з таким контентом. Дякую
Дмитро Іванович, респект за підтримку ЗСУ 💙💛💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻
Найхаризматичніший забудівник (VIP-прораб 👑❤️😎✔️)
Дякую за корисну інформацію та українську мову. Хай квітне український TH-cam!
Дякую за чудові уроки,чужих помилок УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
Дякую за гарні поради,за віру в Україну!
Як приємно слухати про помилки і бачити, що все зробили правильно!!!!!!
Корисні поради, приємно слухати .Лайк за українську мову
Тераса- руйнується, гараж- склад, альтанка теж склад, дах складної конструкції раз у три роки лажу провіряю... Сусід пияк задовбав😂😂😂. А так все норм краще ніж у квартирі:)
Відразу видно людина розбирається, а не нагуглила стандартні кліше типу "не будуйте балкон в будинку". Дуже цікава інформація, аж захотілось будинок собі)
Як людина з балконом, підтверджую: не будуйте балкон в будинку. Це абсолютна правда!
@@victoriazhovnoruk8081погоджуюсь ,також з балконом, і не тільки.
З теперішнім ритмом життя, щоб утримувати всю ту красу, нажаль немає часу насолоджуватися побудованим.
Вітаю, дякую за Вашу працю та підтримку ЗСУ, успіхів!
Дякую! Корисна інформація. Ми 26 років мріяли про будинок. І вже 4 роки живемо в ньому. Ми купили старенький будинок, але він побудований дуже зручно. Відчувається, що будували з розумом та любов'ю. Мені подобається, що заходячи у двір, з початку будинок, за ним подвір'я, потім город, відділений парканом. Я розумію, що наша родина має набагато менший дохід, ніж ваша. Але я точно знаю, що завжди можна знайти будинок, якщо дуже мріяти про нього!)
Дякую за донат на ЗСУ!
То так на Черкащині бачила. Гарне планування
Концентровано про все що треба знати про свiй дiм. Дякую за вашу работу.
Гарний і корисний контент, дякую!
Дякую.живу у великому будинку і не раз пошкодували а ще й площа ділянки 30 соток. Але все одно радість від життя у зеленому Раю дає натхнення та сили все це тримати. Чекаю нових роликів з професійними порадами.
Живу в квартирі і давно мрію про маленький будинок і дякую за ваші структуровані поради,а точніше на що треба звертати увагу при виборі будинку. За україномовний контент окреме дякую і за допомогу ЗСУ.
Окрема подяка за гарну українську, і ,звісно , за професійну викладку.Слава ЗСУ. Переможемо і обов'язково скористаємося цінними порадами при відбудові.
Дякую сердечно! Розумні, практичні поради! Де ж ви були раніше? Ех! За допомогу ЗСУ- низький уклін!
Бажаю процвітання вашому каналу, а вам сил і удачі !
Коментар на підтримку ЗСУ.
цікаве відео, видно що автор має багатий досвід у питанні житла. Дякую за українську мову.
Дякую за відео
Слава захисникам України!
Дуже поважаю таких фахівців, все доречно, особливо про маленькі будинки, вентиляцію , висоту стелі, щоб не давила на голову, а також місце для зберігання зайвих речей та гардеробної.І вікна , бажано в підлогу ,панорамні. Що ще бажати в такій затишній маленькій оселькі. Час великих котеджів минув разом динозаврами. 😂❤Велика шана вам, що йдете в ногу с сучасністю без пафосу .
Дуже цікаво розказали нюанси, дякую. А ще дуже сподобалось і хочеться надіятись що так воно і буде, що Ви дійсно задонатите 50грн за кожний коментар! Слава Україні і слава ЗСУ!!!
Приємно бачити людину, яка ділиться власним досвідом...
Дякую за гарні поради! Дякую за допомогу ЗСУ, удачі вам, а Україна обов'язково переможе!!
Дякуємо за допомогу Збройним Силам України! Дуже цікаві поради.Дякуєм.
Випадково потрапила на ваш канал. Дуже дякую за поради, дуже корисні і цікаві.
Дякую вам за донати для ЗСУ.
💛💙
Дякую за компетентний огляд та підтримку ЗСУ!
Дякую за корисне відео.
Занадто великий будинок це одна з тих помилок, які зустрічаються найчастіше.
Дякую за якісний зміст українською мовою! Вперед до Перемоги України!
Дуже цікава інформація . Багато хто потім дуже шкодує , а всі недоліки можна відчути лише згодом. Проживши деякий час. Дякую, що ділитесь своїм опитом) Дуже приємно , що є не байдужі люди .
Дякую за чудові поради. Ми саме займаємося перебудовою придбаного будинку.
Особлива подяка Вам за допомогу ЗСУ. Побільше блогерів брало б з Вас приклад
Щиро дякую за поради і повага що розмовляєте українською мовою👍
Доброго дня, Микола Іванович, дякую за цікаву україномовну інфу. Дивимось вас на Мар'їнському напрямку.
Всьому свій час) ми прожили в будинку 200 кв., і на той час мали гроші на обслуговування і комфортне проживання. В ньому виросли наші діти, завжди було багато гостей і гомінких дитячих Днів народження. Тепер ми його продали і купили дітям окреме житло. Все міняється і проходить.
Дякую за ваші відео, дуже корисно🫶
200 це не 400+.У Вас якраз норм.
Дякую за відео, за те що ділитесь цінним досвідом.
Моя власна помилка це вибір прораба (знайомі, і родичі обійдуться значно дорожче). Я був молодий та не досвідчений і моя довіра та безконтрольне ставлення , як до виконнані робіт так і аналізу кошторесів, привела до числених переробок та переплат.
Тобто шкодуєте, що найняли прораба? Чи навпаки?)
@@panorama6490Я про те що тоді помилився з вибором прораба. Який сенс зараз шкодувати про минуле, то все досвід.
Дмитро Іванович, мій улюбленний ютуб-блогер. В оселях нічого не тямлю, але ж як приемно слухати рідну мову від дорослоі розумноі людини
Дмитро Іванович, ну ви крутий👏🏼👏🏼👏🏼 ну дуууже цікаво дивитися! Це перше ваше відео на яке натрапила випадково, і на 2й хвилині вже підписалась! Все чітко, ясно, без води інформація👍🏼 Зразу виникає до вас довіра! А за таку ініціативу з донатами - взагалі аплодую стоячи👏🏼👏🏼👏🏼 Дякую за відео, успіхів вам і процвітання!!!
Дуже цікаво,відчувається професійність і , головне, досвід.Приємно це чути українською))
Дякую!
Дякую, за поради це важливо
+ щей розвиваєте український ютуб)
Дякую за корисні поради! Миру і процвітання вам і нашій Україні!
ГАРНО УКРАЇНСЬКОЮ ВІТАЮ
Добрий день , Іванович. Дякую за професіоналізм і чудову украінську мову. Ви забули дві грубі помилки ; дорогі паркани , а потім з економіі наповнювати будинок дешевими карцерогенними меблями і підлогами ,; друга-- максимальне мощення територіі дешевою цементною бруківкою , що на довгі роки створює " менінгіт" обслуговування такого комфортного "чуда ". З Повагою Володимир , архітектор Швейцарія
У Швейцарії більшість житла-то жахіття- хрущовки хрущовками
Дякую за поради та допомогу ЗСУ.
Молодець,цікаві поради. Приємно слухати розумних людей.
Дякуємо вам , за хороші поради , при будівництві Будинку .
Дякую Вам, Шановний за консультацію, та допомогу ЗСУ! Слава Україні!
Спасибі за україномовний контент.
Дякую за підтримку ЗСУ Дмитре Іванович, здоров'я вам
Вітаю, шановний Дмитро Іванович! Вдячна Вам за таке важливе і цінне відео👍 як професіонал в сфері озеленення, знаю, що варто завжди враховувати помилки і говорити про це майбутнім власникам. Лайк, комент!!! Успіхів каналу❤❤
Дякую за корисні поради!
Слава Україні! Героям слава!!!
Дякую вам за відео на українській мові і за ваші поради для побудови. 🇺🇦❤️
Дякую за гарні поради,за віру в Україну!
Дуже дотепно та своєчасно! Дякую! Згодна на 100% з кожним пунктом. Радію, що знайшла ваш канал.
Дякую за гарні поради.Перемоги рідненькій Україні і будем відбудовуваться.
Про «колгосп» то просто шедевр!!! Дякую :) п.Дмитре, Ви крутий!! Видно, що фахівець!
Дякую. Приємно і корисно почути майстра своєї справи.
Дмитро Іванович, Ви - супер 😂
Щиро вдячна за такий корисний відеролик. Стільки корисної інформаціїї не тільки по будівництву але й побутових проблем. Про повітря в приміщенні це прям топ. Запланувала придбання приладу вимірювання СО²
Гарний спосіб зібрати переглядів, чекаю звіту про донат.
Як раз потрібний випуск, будуємося!
Дуже корисне відео, дякую за крутий україномовний контент
Дякую за українську! Нам треба зробити так щоб ми з тим болотом ніяк не асоціювалися і мова це один із головних способів…
Дякую. Корисно і слушно. З власного досвіду.
Хороший контент. Дякую. Колись із татом будували будинок. Потім доглядав за тестевою дачею. Розумію всі ваші зауваження. З досвіду зробив для себе висновок, що мій вибір - квартира в місті. Бо дім вимагає постійного включення в його обслуговування, а також переформатування способу життя. Якщо додати складність доступу до інфраструктури, як то школи, поліклініки, то це серйозна проблема.
Дуже вдячна за цю цінну інформацію. Чекаю наступних випусків!
Дякую за поради.Дуже корисна інформація.❤
Дууже цікаво Вас слухати!!!!!!!!! ДЯКУЮ!💙💛❤
Дякую за поради та допомогу ЗСУ
Слава Богу, слава Україні. Дякую за ваше відео.❤❤❤
Чудовий контент, дякую вам!💙💛
Дякую за корисну інформацію. Справді, помітив, що люди, побудувавши будинок, завжди чимось незадоволені і щось би одразу переробили. Великий будинок, зайві приміщення та незручі сходи - це помилки, які зустрічаються найчастіше.
Ваші поради дуже цінні.Особливо тому, що ви фахівець з великим досвідом .Я дуже шукала такі поради фахівця перед добудовою до будинку.