Ріелтори - зло? Що робити з хаосом на ринку оренди і як зняти житло і не здуріти? / Олеся пояснює🤓🐈🏠

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 26 ต.ค. 2024

ความคิดเห็น • 413

  • @grntmedia
    @grntmedia  หลายเดือนก่อน +18

    То ріелтор - зло чи не зло? І з якими ситуаціями під час оренди стикалися ви?🤔

    • @izumchiken
      @izumchiken หลายเดือนก่อน +13

      зло .

    • @XStar93
      @XStar93 หลายเดือนก่อน +2

      коли розраховувався за житло (по закінченню здачі) предявили питання стосовно того, що квартира була не прибрана (оча загалом все було відносно чисто, лише якісь невеликі питання стосовно чистоти раковини, ванни і тд) але самі коли здавали напевно навіть не прибрали її самі добре. стягнули з страхового платежу певну суму на "клінінг". сваритися не мав ні часу ні бажання, тому навіть не хотів піднімати питання стосовно того, чи це взагалі вони могли робити

    • @arseniirak115
      @arseniirak115 หลายเดือนก่อน

      Не зло, просто має бути можливість відмовитись від його послуг, якщо попередньо не було проговорено їх надання та прайс
      А оскільки така можливість, якщо я правильно зрозумів, є, то це все одно що називати жебрака, що просить забагато злом

    • @v.novostavskyy5291
      @v.novostavskyy5291 หลายเดือนก่อน +1

      В наших умовах це картель у всіх великих ринках (містах). Проблема в монополізації інформації про ринок, і примушування клієнта користуватись послугами картелю. Є нормальні ріелтори,я кі працюють і допомагають, але їх меншість, на жаль

    • @MorozowStudio
      @MorozowStudio หลายเดือนก่อน

      15 років мав досвід аренди. Тут як і в багатьох інших сферах, за недовіри до суддів тощо всі діють відповідно інтуїтивного: ок та не ок. І ніякого письма і бумажок. Це все фарс. Ок, живеш, якщо сам що змінюєш ремонтуєш можна домовитися про включення в аренду, якщо дуже захопився, може бути навіть так, що після того як я привів халупу до ладу, приїхав власник, каже: ну, така квартира вартує більше, і підняв мені аренду. Не ок. Я з'їхав. Суд? Бажаю вам вдачі і наснаги створювати прецеденти.

  • @user-otamanka-holodniy-yar1923
    @user-otamanka-holodniy-yar1923 หลายเดือนก่อน +59

    «В цій квартирі заборонено займатися позашлюбним сексом» - сказала мати власниці квартири неодруженому ветерану війни. Це вже сталося після підписання договору та перевіз речей. І донька, яка і є власницею квартири, не змога уламати свою маман трохи попуститися 😂 Тому ветеран війни зібрав речі, і пішов. Шкодує тільки про те що не зробив це одразу, а повівся на умовляння «та ми з мамою зараз домовимось», втратив пів дня часу на релігійну фанатичку, яка навіть не була власницею житла. Це історія про те як важливо сепаруватися від батьків, щоб вони не позорили вас на здачі квартири 😂 і не зривали угоди

  • @dimaxi83
    @dimaxi83 หลายเดือนก่อน +73

    Ріелтор - це лайка яку не треба цензурувати. В питаннях оренди їх хочеться просто придушити

  • @36asad
    @36asad หลายเดือนก่อน +124

    Здаю без ріелтора, об'яву давав на ОЛХ, всі довольні :) договір є, податки плачу - прям горжуся собою

    • @acdcmeter
      @acdcmeter หลายเดือนก่อน +19

      Так воно і має працювати в здоровій країні, файно є

    • @antonbabichok5439
      @antonbabichok5439 หลายเดือนก่อน +11

      тішуся що є такі приклади в нашій країні)

    • @alpha_17x
      @alpha_17x หลายเดือนก่อน +1

      Ви молодець

    • @alla2204
      @alla2204 หลายเดือนก่อน +1

      Дуже часто ріелтори ворують фотки з олх собі на платформи, у вас не було таких випадків?

    • @user-lh2od1jw1c
      @user-lh2od1jw1c หลายเดือนก่อน +1

      оце я розумію класний приклад на який й треба рівнятись👍👍👍це повинно стати нормою

  • @КсюКнязь-з3м
    @КсюКнязь-з3м หลายเดือนก่อน +66

    в нас повний триндець з ринком оренди. Оренди як комерційної послуги не існує. Є лише власники-благодєтєлі які вирішили пустити тебе пожити в їх житлі. І сталення відповідне. Я довго живу на оренді, і можу розказати купу історій про неадекватів. Була така що розповідала що порядні дівчата після 9 вдома сидять, а я десь ходжу, тому тепер за мною буде дивитися сусідська бабка і якщо що, то вона мене виселить. Була така що заявилась без попередження вдень і коли ніхто їй не відкрив влаштувала скандал - "як це квартира без нагляду? що не могла нормального чоловіка знайти, щоб на роботу не ходити". Інша власниця в один чудовий день несподівано вивезла всі меблі та техніку - "я дачу купила, це мені туди треба", поспала я на підлозі пару ночей та виїхала, так вона ще й сварилась що я її підставила і за таке треба заздалегідь попереджати і вимагала гроші за ще один місяць.
    Знайти пусту квартиру майже не можливо, а поняття амортизації для власників не існує. Я мрію щоб з'явились будинки під оренду з управляючою компанією, щоб її мінімально обслуговували, щоб квартира була пуста і з білими стінами, і не треба мені їх дорогоцінні шовкові шпалери які 20 років назад клеїли і на які не можна навіть дихати. Хочу поставити своє ліжко, а не спати на продавленому дивані який пилився на дачі 10 років. А то не раз стикалась з тим що в орендні квартири звозять все, що шкода викинути, хоч і поламане та зіпсоване. Хочу щоб між орендарями був косметичний ремонт чи клінинг. Особливості нашого міста - знайти сучасну квартиру, а не "бабушатник" нереально, з сучасним ремонтом - житла мало і ціни космічні.
    Що бісить особисто мене - власники заключають договір на місяць з автопролонгацією (якщо заключають) нема ніяких гарантій що тебе через місяць не виселять, бо їм так треба. Моя подруга зняла житло. А вже через 2 тижні почали без попередження приводити потенційних покупців на перегляди. І само собою оплату рієлтору ніхто не повернув, та й переїзд то купа сил, часу та теж кошти. Як сказала власниця на претензії - "а що такого, що, квартира простоювати буде поки я її продам? ".
    І нічого риночок не порішає поки абсолютна перевага на боці власників - вони можуть не сплачувати податки, і не заключати договори, або заключати як їм вигідно, піднімати ціни як їм заманеться, здавати відверті смітники та бомжатники, перекласти всі витрати по ремонту на орендарів (я не про пошкодження, а про капітальний ремонт), ходити перевіряти хоч кожного дня та заглядати в шафи і все одно знайдеться орендар, бо купа людей у скрутному становищі. Рієлтори ж нас в кращому випадку тільки ходять і показують квартири, а то й просто дають номера власників. Унікальних квартир в них нема - все з ОЛХ, з договором не допомагають. Толкового рієлтора ще можна знайти в продажах. Але і там їх дуже мало.

    • @Першийпедагогічний
      @Першийпедагогічний หลายเดือนก่อน +4

      Ви багато в чому в теорії праві, але за це все треба платити. Орендодавці в нас звісно часто бувають щось з чимось, але якщо на них навісити купу зобовʼязань, то і аренда буде дорожче. Наприклад, я зараз буду здавати однокімнатну, в ремонт якої я вклав як на мою зп дуже багато. І так, раз в півроку я вважаю я маю право по домовленості прийти і перевірити, як справи з квартирою. Бо це моє житло, а арендар платить занадто мало, щоб покрити теоретичні витрати на арматизацію, якщо вона суттєва.
      Мій тейк в тому, що в Україні набагато простіше просто купити своє житло, і розпоряджатись в нього як завгодно, бо арендуєте ви все ж чуже житло, а люди звісно хочуть зберегти нормальний стан житла.
      Плюс, ви кажете про білі стіни і теде. Ви розумієте, скільки коштує ремонт житла? Повний ремонт чорновий плюс чистовий - це ще прайс такої ж самої квартири, причому це базовий але якісний ремонт. Навіщо вам це в арендованій квартирі?

    • @СветланаБ-д6о
      @СветланаБ-д6о หลายเดือนก่อน +3

      Багато з чим, про що ви написали можна згодитися, але ви абсолютно забуваєте, що у власників знайдеться не менше претензій до арендарів. Бо до того, як він став власником, він багато років тяжко працював, вклав десятки тисяч у цю власність, а зараз надає вам можливість користуватися своім майном за гроші. При цьому усі ризики власника ніяк не перекривається тим невеличким депозитом, що ви недаєте. До слова, наприклад в Іспаніі надається два місяця на повернення депозиту, щоб власник міг виявити усі проблеми, бо вони можуть бути не помітними.

    • @arseniirak115
      @arseniirak115 หลายเดือนก่อน

      @@КсюКнязь-з3м риночок на то і риночок, щоб рішать. Якщо якийсь товар користується дуже високим попитом, то і ціна на нього відповідна. Єдине, що в риночок не вписується це порушення договору, чи обман при його укладенні. Тут проблема не в клятих капіталістах, власниках нерухомості, а в загальному економічному розвитку. У держави нема чарівної палички, щоб вжух "робіть хорошого, а поганого не робіть". Як би нам це не подобалось, це - реальність

    • @ОлегКорнійчук-е1х
      @ОлегКорнійчук-е1х 21 วันที่ผ่านมา

      ​@@СветланаБ-д6омаємо ситуацію у якій обидві сторони мають цілком обґрунтовані претензії одна до одної. Єдина причина цього - повна відсутність законодавчого регулювання оренди житла. І єдиний спосіб вирішити проблему - його запровадити.

  • @ЕленаДвоеглазова-г1б
    @ЕленаДвоеглазова-г1б หลายเดือนก่อน +36

    Дякую за притомне відео на тему, бо послі відео Капіталіста(загалом в них був раніше нормальний контект) в мене довго підгорало- я не підтримую втручання держави у ринок, але є те, що дійсно треба підправити. До війни ніколи не орендувала, бо жила у своїй, а потім почалось: - кинули на залогову суму у 5тис грн, - намагались здати сарай на кордоні з Румунією за $1 тис,- брали за рієлторські послуги які не надавали, - не хотіли здавати житло мені з батьками 65 років, - в оголошеннях писали «тільки одинокій айтишніці з оплатою у валюті», і т.д. Але один раз мені пощастило- дівчинка ріелтор підібрали кв під наш запит майже ідеально❤ і дуже швидко. Нажаль, загалом якість послуг жахлива, і єдиний + цієї професії- щоб власник кожен раз не приїжджав на огляд та не відповідав на купу питань по телефону. Але чомусь при цьому за це платить орендар.

    • @amilarain3602
      @amilarain3602 หลายเดือนก่อน +1

      а що за відео в нбого було на цю тему?

    • @ЕленаДвоеглазова-г1б
      @ЕленаДвоеглазова-г1б หลายเดือนก่อน

      @@amilarain3602 на їх 2му каналі під імʼям засновника «Валентин» з назвою «Чи буде порядочєк на ринку житла»

    • @ЕленаДвоеглазова-г1б
      @ЕленаДвоеглазова-г1б หลายเดือนก่อน

      І ще додам - на сьогодні я поспілкувалась з 10 ріелторами Києва, і лише 2 людини прийняли мій запит, відповіли на питання про конкретне житло і запропонували мені інші варіанти під запит. Всім іншим- все одно, зацікавленості = 0. Тож питання- за що я повинна платити 50% від вартості?

    • @pisuha3458
      @pisuha3458 หลายเดือนก่อน

      Та він типовий дрочєр на риночєк, це вже діагноз

  • @lzrdfrzm
    @lzrdfrzm หลายเดือนก่อน +13

    Ще є проблема яка в принципі зарегульована але не працює, як і більшість в країні. Є ряд "бізнесменів" яку купують великі квартири 3-4к (бо там ціна квадрата менша) і переробляють їх у 3-5 мініквартир під здачу. Називають це смарт квартири і здають це гівно по умовно 10к на місяць. Проблеми з сусідами, проблеми з комунікаціями, та взагалі незаконні перепланування нікого не хвилюють. Є ЖК де цілі стояки по 25 поверхів переоблені таким чином.

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน

      так це проблема, навантаження на мережі зростає, таке потрібно забрроняти, але на жаль

  • @golyj000
    @golyj000 หลายเดือนก่อน +142

    Це через дефіцит нерухомості на ринку. Як тільки житла стане ДОСТАТНЬО - на ринку домінуватиме споживач, а не власник нерухомості. При існуючому дефіциті нерухомості - як тільки ви почнете говорити про договір, права і т.д, то він просто почне спілкуватися з наступним, більш поступливим, орендарем.
    P.S. Як власник житла - я спеціально здаю його через групи БЕЗ рієлторів, аби їм насолити (мщуся за спілкування з ними у молодості).

    • @winneralligator797
      @winneralligator797 หลายเดือนก่อน +12

      Назви період за останні 100 років, у який житла в столиці було достатньо ?

    • @ІннаТалалай-й1ю
      @ІннаТалалай-й1ю หลายเดือนก่อน +5

      Дитячий садок 😂

    • @dankocapital
      @dankocapital หลายเดือนก่อน +5

      Дефіцит тут ні до чого. Просто багатьох настрашали що без ріелтора ви нічого не зробите бо ви некомпетентні, тому більшість зразу звертається до ріелтора як для купівлі так і для продажу. В результаті я напряму не можу пробитись до власника (майже всі об'яви на олх). Тому вони і заподонили ринок.

    • @putinisakiller8093
      @putinisakiller8093 หลายเดือนก่อน

      Через війну у багатьох містах на сході та півдні склався значний профіцит.

    • @blackua_us
      @blackua_us หลายเดือนก่อน +5

      Оце зараз в Нью-Йорку напряглися)

  • @kokakrem
    @kokakrem หลายเดือนก่อน +28

    масове будівництво житла "під здачу" спортворило ринок житла в Києві. Адже будуються ЖК і купуються квартири тими, хто там жити не буде. Тому замість гармонійного розвитку Києві будуються гіпервисотки як в НайтСіті з Кіберпанку.
    Причина проста - містобудівна корупція і відсутність працюючої іпотеки, щоб орендарі зі стабільним доходом могли купувати житло, а не орендувати.

    • @Lavrin123
      @Lavrin123 หลายเดือนก่อน +4

      В києві ще норм. А в барселоні ммісцеві і не мріють про своє житло. Проблема світова

    • @Lavrin123
      @Lavrin123 หลายเดือนก่อน

      ну і доступна іпотека це х2 до ціни, треба розуміти. Всюди де вона доступна-ціна захмарна. Москалі та китайці догралися в доступну іпотеку до пузиря на ринку, і зараз он до чого призвело. На очах ринок нерухомості руйнується

    • @ДенисИванов-р1ъ4э
      @ДенисИванов-р1ъ4э หลายเดือนก่อน +1

      тобто ви пропонуєте дізнаватись у покупця для чого він купує? і відмовляти, якщо це інвестиційна ціль?

    • @Chalinger123
      @Chalinger123 หลายเดือนก่อน

      @@ДенисИванов-р1ъ4э Ця проблема може вирішиться, робочими генпланами, з прорахованою плотністю населення, залежно від інфраструктури, відповідно до цього на клаптику 1 км зявиться або декілька малих або одна виостка, але не 10 висоток як це зараз робиться

    • @Dan-u1e
      @Dan-u1e หลายเดือนก่อน

      @@ДенисИванов-р1ъ4э так. Тим, хто не має власного житла, має надаватися пріоритет. Не будьте інвестицією на ніжках і майте людяність

  • @17red
    @17red หลายเดือนก่อน +19

    Про дискримінацію при здачі: якщо на огляд приходить людина, яка, між іншим, говорить якісь пророс наративи, називає українців «хохлами», розказує про «какая разніца», «власті нє подєлілі», «нада дагаваріватся» і т. д., чи ти бачиш як ця людина поводиться на твоїх очах зі своєю твариною, до прикладу, лупить собаку повідцем, щоб спокійно сиділа, то моя відмова - це теж дискримінація? А якщо я не хочу здавати хату пророс лайну, у якого це просто «власна думка, на яку він має право» і якому нормально лупити собаку, бо «тварина юридично - це власне майно, тож має право, а ляснути повідцем і накричати не підпадає під жорстоке поводження»?

    • @SS-tl1dt
      @SS-tl1dt หลายเดือนก่อน

      А чим вас так заділа дискримінація військових, що ви аж побігли захищати цю і подібну дискримінацію?

    • @17red
      @17red หลายเดือนก่อน +4

      @@SS-tl1dt хочу щоб не дискримінували військових і здавали їм квартири, а не вийшло так, що якесь «всьонєадназначна» зайняло це місце, бо просто першим було на черзі огляду, а відмовити йому за його погляди не можна, бо «дискримінація».
      Просто хочеться щоб тему розкрили всебічно.

    • @pisuha3458
      @pisuha3458 หลายเดือนก่อน +2

      Теж питання, чому вас так заділо слово дискримінація. Те що описали ви - це не дискримінація, і це очевидно

    • @17red
      @17red หลายเดือนก่อน +1

      @@pisuha3458 ні, це не очевидно і формально така людина може подати скаргу. Особливо в останньому випадку. Я бачу собаку в наляканому стані, яку можуть і повідцем ляснути, щоб вона сіла. Я знаюся на такому і не хочу здавати хату такій людині. Але дії власника собаки не рахуватимуться як приклад жорстокого поводження. В нас тримати тварин на ланцюгу не вважається жорстоким поводженням. Або тримати кроля у тісній клітці. В Швейцарії діє закон щодо норм утримання домашніх кролів. Або вільний вигул, або 3 кв.м. вольєру на одного кроля. Але в нас ці закони не діють. В нас буде «а шо не так, всі так роблять, і взагалі, моя тварина, як хочу так і тримаю».
      Тож так, на орендодавця можуть скаржитися такі особи і незрозуміло, чи вважатимуть його відмову за дискримінацію.

    • @Fudzimu
      @Fudzimu หลายเดือนก่อน +1

      Найголовніше в цьому цирку дискримінації - не озвучувати цього.
      Тобто зараз наприклад є обмеження щоб не дискримінували по віку/статі у вакансіях. Нууу власне ти цього і не побачиш в оголошеннях в більшості, але тебе не приймуть, формальну відмовку придумають

  • @АнастасияРоманова-л9х
    @АнастасияРоманова-л9х หลายเดือนก่อน +12

    Дуже дякую за це відео.
    На основі цього навіть подискусували з чоловіком і він погодився що це має сенс. Жевріє надія що ми зможемо малесенькими кроками покращити наше життя в нашій країні

  • @МаринаБубела-у1з
    @МаринаБубела-у1з หลายเดือนก่อน +10

    Про диван - так можна і ремонт зробити а потім затягувати з хазяїна гроші. Якщо диван не погоджували як покупку - то це витрати тількі того, хто знімає

  • @KostiaTretiak
    @KostiaTretiak หลายเดือนก่อน +13

    За заперечення того факту, що реєлтор - це у 90% паразит, треба вводити кримінальну відповідальність.

    • @Ffbhu
      @Ffbhu หลายเดือนก่อน

      Буквально

  • @alina_perekliiska
    @alina_perekliiska หลายเดือนก่อน +8

    Дуже актуальна тема! Як орендар вже протягом 10 років, постійно стикаюсь з чорними ріелторами. І кожен раз пошук житла супроводжується відчуттям несправедливості і кидалова через те, що ринок не врегульований і ти або граєш по встановленим правилам, або знайдуть орендаря більш зговірливого.

  • @Mitus_UA
    @Mitus_UA หลายเดือนก่อน +6

    Коли поступав у полтавский державний університет розповідали, що у них 4 корпуси гуртожитка і все круто. Коли пройшов екзамени, кажуть що місць не має навіть на пільговиків. Унік у центрі... У підсумку, певно, буду жити місяць в хостелі, доки не знайдеться місце в гуртожитку для студентів, бо зняти квартиру анріл. Половина або живуть десь у дупі міста, а інші хотять підселити лише "дєвочку хорошую"...

    • @ЄвгенійСаленко
      @ЄвгенійСаленко หลายเดือนก่อน

      Спробуй глянути квартиру/ кімнату не лише у центрі, а десь в межах кільця (кільцевий маршрут, щоб недалеко від зупинки). Тобі буде зручно, вийшов собі на зупинці 1100 річчя Полтави і 5 хвилин пішки в унік. Взагалі в нас в Полтаві оренда дуже дорога, але місто класне). Успіхів тобі!

  • @Topas880
    @Topas880 หลายเดือนก่อน +21

    Нам потрібна Спілка Ріелторів України (СРУ)!

    • @oleksandrmasnyi8198
      @oleksandrmasnyi8198 หลายเดือนก่อน +8

      Тоді вже національна спілка ріелторів України

    • @il8738
      @il8738 หลายเดือนก่อน

      @@oleksandrmasnyi8198 тоді вже національна асоціація спілки рієлторів України(НАСРУ)

    • @Topas880
      @Topas880 หลายเดือนก่อน

      @@oleksandrmasnyi8198 cerf!

  • @antonbabichok5439
    @antonbabichok5439 หลายเดือนก่อน +7

    Дякую за відео. Але на 12 хвилині коли почали розказувати про "судитися бо не здають по причині x y z" виключив. Це прям світ рожевих поні.

    • @ЄвгенійСаленко
      @ЄвгенійСаленко หลายเดือนก่อน

      І насправді це обмежує права власників. Із регуляцією ринку треба бути дуууууже обережними, бо можна перетворитись на унилий совок

  • @hanniballecter7259
    @hanniballecter7259 หลายเดือนก่อน +6

    Все дуже гарно розказано, але якщо просувати регулювання, то це має хтось робити. "Орендарі" - дуже аморфна група без своїх представників/інституції. Просто певна кількість людей. Орендодавці - ну, десь те саме. А от ріелтори - їх і менше, і є певна взаємодія між собою, і спільний інтерес, не допустити того ж регулювання. Адже десь 90% з них - не надають жодних послуг, просто виступають непотрібними middle men-ами, маючи гешефт на рівному місці без жодної відповідальності. Тому хоч і хочеться вірити в краще, але.

  • @igorshubovych
    @igorshubovych หลายเดือนก่อน +5

    Дуже подобається ваша серія випусків! Дякую за те, що робите

  • @lena8472
    @lena8472 หลายเดือนก่อน +3

    Якщо буде оподаткування оренди житлових квартир та будинків звичайними громадянами, то оренда буде ще дорожча ніж зараз. Кажу це вам, проживаючи в Європі і являючи Орендарем.

  • @vladyslav8362
    @vladyslav8362 หลายเดือนก่อน +4

    Я коли користувався послугами рієлтора, то дійсно ними користувався. Я просто казав мені потрібна ось така квартира, за такі-то гроші і в такому-то районі, і рієлтор присилав мені варіанти, як їх вілхиляв, або якщо щось підходило вже тоді він домовлявся за перегляд.
    Коли купував квартиру, то дратувало те що реальних варіантів на сайтах просто не було, а були виставлені або фейкові оголошення, або вже не актуальні, ти телефонуєщ, тобі кажуть що цієї квартири вже нема, але є щось інше і починається
    Але найбільний крінж, це коли рієлтор пропонує за гроші скинути список номерів, які в більшості випадків абсолютно не мають відношення до власників квартир

  • @Наталія-ц7ь3ъ
    @Наталія-ц7ь3ъ หลายเดือนก่อน +4

    законопроект щодо врегулювання ринку рієлторів було подано в Раду ще в 2020 році. Так, він був майже повністю злизаний із Закону "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", але це б хоч якось врегулювало ринок. Принаймні кожен хто здирає оголошення з дошки об'яв та героїчно переписує їх зі своїм номером перестав би називати себе рієлтором)

  • @alexkonoplian
    @alexkonoplian หลายเดือนก่อน +4

    Є деякі моменти, які хотілось би прокоментувати
    Перший коментар: так, можна не платити, ми ж дорослі люди, але це добре що Ви назвали наслідки які будуть. Не хочете платити ріелтору нізащо - будете в чорних списках. Удачі шукати квартиру, коли половина ріелторів міста ігнорує Вас, і не назначає зустріч з власником. До того ж, житло це не просто "дах над головою". Дуже часто такі маніпуляції відбуваються "на місці", і ви вже місяць бігаєте щось шукаєте, і саме ця квартира Вам сподобалась.
    Другий коментар: нема питань, тільки регуляція має бути не як завжди, а нормальною, бо дійсно, якщо зробити абияк - буде ще гірше. Сірий "ринок" це погано, але якщо на ринку взагалі немає адекватної можливості отримати послугу - це ще гірше.
    Все інше - це просто трешові історії мудацтва. А мудацтво в цьому питанні - це наслідок тотальної неврегульованості.
    А загалом відео дуже хороше. Нам треба відстоювати свої права, а не "ну так ж всі роблять".

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน

      ні шановний! мудацтво це не відповідальність влади це ваша бл відповідальність не ьути мудаком, в кожном окремому випадку

  • @СветланаБ-д6о
    @СветланаБ-д6о หลายเดือนก่อน +9

    Щось я почула якийсь лівацький підхід до права власності і багато узагальнень що до того, як усе чудово врегульовано в інших країнах. З особистого досвіду можу сказати вам, що орендувати житло в багатьох краінах не можливо без предʼявлення постійного договору на роботу і виписки з банківського рахунку за останні 6 місяців, бо володарі не хочуть ризикувати. А повернення депозиту будете чекати від 1,5 до 3 місяців, поки хазяін не виявить якісь недоліки житла, що не помітні одразу. Ви в нас чули про таке? Впевнена, що ні. А про те, що ви маєте вʼїжджати в житло з своєю ПІДЛОГОЮ і меблями? А про те, що техніка, яка є в квартирі іде з окремою арендою, тобто кожен місяць ви віддаєте за ВСЕ, чим користуєтеся, окремо від оренди житла. Згодна з тим, що в нас багато в чому бардак, але повірте, якщо все врегулювати законом, то це не буде схоже на комунізм про який ви тут кажете. Це бізнес, такий як і всі інші, тому треба мати чіткі правила , дотримуватися іх.Якщо бізнес не приносить вигоду, то він закінчується. А дбати про людей мають самі люди і держава, а не володарі квартир.

  • @Kr-k
    @Kr-k 15 วันที่ผ่านมา

    Добрий день, дуже змістовно, цікаво та корисно було провести час з Олесею

  • @demian8791
    @demian8791 หลายเดือนก่อน +14

    В Берліні з дуже врегульованим ринком житла, законами, ріелторськими компаніями ітд - неможливо швидко зняти квартиру. Вам не скажуть чому ви не підійшли але можуть легко відмовити. Демократія. Пошук оренди житла може легко зайняти 3 місяці. Вільних квартир просто нема - їх треба реально "виловлювати" бо через хвилину після публікації виявляється що у власника вже є кандидат.
    При оренді ви сплачуєте за 3 місяці оренди, а також комісійні. В результаті, щоб просто заселитися орендар має сплатити просто шалену суму грошей.
    Гарантійний платіж, скорішк за все, теж не повернеться, якщо квартира матиме видимі ушкодження, а вона звісно їх матиме через 1-2 роки проживання.
    В Іспанії із законами про оренду, ріелторами і тд процвітає сквотерство - коли квартиру може захопити орендар просто за власним бажанням і не виїзжати з неї. Поліція в цьому
    випадку власнику ніяк не допоможе, якщо на жилплощі не проживає його представник.
    Податки власне будуть включатися в ціну оренди і ніяк не вплинуть на якість квартири, зручності винаймання ітд. Але звичайно вплинуть на ціни.
    Наостанок: 90% винаймання житла може вирішити вебсайт із чатботом. Навіщо приймати якісь пакети законів про ріелторів, коли в той самий час ШІ витісняє цілі сфери неефективних професій на заході - не зрозуміло. Можливо для того, щоб хтось продовжував заробляти гроші з повітря, намагаючись влізти між власниками і орендарями і щось там "допомагати".

    • @Лиса-с3ф
      @Лиса-с3ф หลายเดือนก่อน +2

      У Бельгії на перегляд квартири записалося 50 людей, серед них і моя сестра. Приходили не стільки дивитися на житло, скільки проходити співбесіду з власником, майже допит. І це невеличке містечко на кордоні з Нідерландами. Мусульмани, не білошкірі - шансів майже нуль. Тому скрізь є свої дискримінаційні моменти.

    • @demian8791
      @demian8791 หลายเดือนก่อน +1

      ​@@Лиса-с3ф В Німеччині такі самі "співбесіди". Навіть про перегляд чи якісь попередні домовленості без співбесіди узгодити нереально. При чому "співбесіда" очна, по відеозв'язку не підходить.
      Тож щоб зняти квартиру треба якимось дивовижним чином місяцями перебувати в місті і летіти на ці співбесіди як тільки випаде шанс.

    • @БогданФещак-о4д
      @БогданФещак-о4д หลายเดือนก่อน

      @@Лиса-с3ф якщо б я мав житло в Бельгії, так само би робив: європеєць, платоспроможний, бажано спільної культури. і, звісно ж, співбесіда. я навіть так в Україні роблю. це все логічно, всі ці вимоги - наслідок досвіду. які тут мінуси?

    • @mairepashaieva6705
      @mairepashaieva6705 หลายเดือนก่อน +1

      Мені дуже подобається як в Німеччині. Лиш трохи оптимізувати - і супер. Плюс в більшості проблеми саме через те, що квартир мало. В Україні більшей вибір квартир на менший запрос. А в Німеччині майже всі орендують, майже ніхто не живе на власній квартирі

    • @ЄвгенійСаленко
      @ЄвгенійСаленко หลายเดือนก่อน

      ​@@Лиса-с3фочевидно. Власник має право здавати квартиру кому захоче. Навіщо її здавати, наприклад, арабам чи індусам, які часто створюють пиздець на місці квартири. Прокурюють все кальяном, тягяють туди проституток, пропадають меблі та псують підлогу тим же кальяном, влаштовують безлад, курять у під'їздах, викидають сміття не там, де треба. А потім страждають сусіді і скаржаться власнику

  • @OleksandrZoz
    @OleksandrZoz หลายเดือนก่อน +6

    Дякую за відео. Зробіть будь ласка відео про ріелторів при купівлі житла. Я нещодавно купив житло, так от за послугу юриста з юридичною освітою я заплатив 287$, за послуги нотаріуса я заплатив 762$. Свого ріелтора не було був ріелтор з сторони продавця. Так от одразу як угода була підписана минулий власник з грошей які я заплатив за квартиру заплатив 2,5 відсотка ріелтору. Я реально того ріелтора 30 хвилин в житті бачив, і то тільки тоді коли він відкрив мені двері в квартиру.

    • @arsenimpi
      @arsenimpi หลายเดือนก่อน +1

      Те що ріелтора ви бачили тільки 30 хвилин, ні про що не говорить. Можливо в цій ситуації сам ріелтор розміщав оголошення, відповідав на 100500 дзвінків, показував жито всім охочим і т.д, замість того щоб все це робив власник. І як результат власник отримав реального покупця, майже не витрачаючи свій час. На мою думку, в такий ситуації, работа ріелтора абсолютно оправдана

  • @annaklara
    @annaklara หลายเดือนก่อน

    Дуже дякую, дуже інформативно і цікаво!
    Буду вдячна, якщо Олеся в наступних випусках відкриє завісу про інвестиції ❤

  • @SlimyYou
    @SlimyYou หลายเดือนก่อน +2

    Дуже класне відео, дуже не хватало його одразу після університету коли шукав житло. Хотів додати, що було б корисно зробити типовий договір з доповненнями з цього відео і спробувати його завірусити 😅 тим самим почати колоти лід і створювати норми оренди ❤

  • @Iryna-Shevchenko
    @Iryna-Shevchenko หลายเดือนก่อน +1

    Я була в шоці, коли нам не хотіли здавати квартиру, бо у нас троє дітей і молодшому 1,5. Навіть ніхто не запрошував подивитись. Хоча я відразу казала, що будь які збитки ми готові покрити.

  • @nstya0249
    @nstya0249 หลายเดือนก่อน +4

    Ще розкажіть про інвестиції в акції в Україні та про ринок цінних паперів, якого немає.

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน

      все є, ви просто не хочете бачити його

  • @ukraineSpaceman
    @ukraineSpaceman หลายเดือนก่อน +7

    Дуже класне відео. Дякую.

  • @acdcmeter
    @acdcmeter หลายเดือนก่อน +3

    Стосовно юридичної сили - навіть усна домовленість має юридичну силу. Стосовно риночку - риночок таки все відрегулює, просто люди себе часто не поважають і попит перевищує пропозицію. Хочу ще! :)

    • @rodivilin
      @rodivilin หลายเดือนก่อน +1

      То нехай доводить, що надав мені послугу

  • @TheErazar
    @TheErazar หลายเดือนก่อน +1

    Послухав як цікаві казки, які з реальним життям мало чого мають спільного. Але тему важливу підняли, за то дякую

  • @maxua-gg
    @maxua-gg หลายเดือนก่อน +3

    Рієлтор з сертифікатом: нічого не змінилося, але оренда тепер коштує 2х місячної плати

  • @AI-su3ds
    @AI-su3ds หลายเดือนก่อน +2

    16:08 це приблизно розмір інфляції в євро. Тоді у нас можна орієнтуватись на інфляцію в гривні і підвищувати щороку вартість на 10-20%. Крім того, в договорі можна одразу передбачити підвищення з конкретної дати на конкретну суму.

  • @luck.suit_
    @luck.suit_ หลายเดือนก่อน +2

    Класний випуск! Люблю рубрику розбору фін-соц питань. Це підіймає рівень освіченості нашого суспільства🫂❤️‍🔥
    Цікавить питання купівлі/продажу будинків. Чи в цьому відгалудженні ринку все те ж саме по відповідальності, правам/обовязкам усіх сторін чи є суттєві відмінності?
    Дякую!

    • @gorg.figkl75
      @gorg.figkl75 หลายเดือนก่อน +2

      Теж цікавить🤔

  • @DrLivsi-fz1wq
    @DrLivsi-fz1wq หลายเดือนก่อน +1

    Дивіться, я хоч і рієлтор погоджуюсь що багато моїх колег не є професіонали і беруть гроші, а нічого не роблять. Згідний. Але це не означає що такі всі. Стосовно цінності: НОРМАЛЬНИЙ рієлтор зі сторони власника це правильна оцінка, правильний маркетинг, економія часу для дзвінків, показів, переговорів, вирішення нюансів, підбір орендарів, угода. (Те що власник отримує послугу, а платить з неї орендар це проблема державного регулювання, мав би платити той хто замовляє послугу). Зі сторони орендаря це безпека (бо нормальний рієлтор перевірить квартиру перше), він в ідеалі вже знає цю квартиру і цього власника, економія часу на пошук (я дивуюсь нащо люди шукають самі квартири якщо в результаті все одно заплатять рієлтору, дай з самого початку завдання нормальному рієлтору), об‘єкти які не є на ринку (найкращі об‘єкти здаються/продаються для своїх і часто на Олх не попадають), так само переговори і тд. Далі про цінність: тут багато хто обсирає рієлторів, але чомусь до мене щодня і в 7 ранку і в 10 вечора дзвонять люди і просять щось знайти, щось продати і тд. Напевно є цінність якщо звертаються, я нікому свої послуги не нав‘язую. Так само кожна людина яка має гроші і нерухомість чомусь має при собі 1-3 рієлторів. Напевно є цінність. Це як зубний, косметолог чи юрист, кожна людина має мати свого рієлтора, якого вона знає, довіряє і який зробить все для вигоди свого клієнта. Тому не шукайте квартири самі, роблячи чужу роботу, не обсирайте чужу роботу, а використовуйте людей які вам поможуть і якщо ми говоримо про інвестиційну нерухомість зароблять.

  • @girkakorytsia
    @girkakorytsia หลายเดือนก่อน +2

    Класні відоси) взагалі ґрунт просто топовий контент створює! І представники/спікери просто вав ❤

  • @yarosav5396
    @yarosav5396 หลายเดือนก่อน +2

    ну в Нідерландах і Німеччині знятт житло неможливо, їх державні регуляції і призвели до того, що люди не можуть винайняти житло. Тому фіксація вартості оренди житла і тд, це дуже поганий спосіб регуляції. Взагалі регуляції ціни, можливості виселити і тд призводять лише до погіршення ринку оренди житла

  • @sviatoslavkiral4307
    @sviatoslavkiral4307 หลายเดือนก่อน +13

    Дякую всім, хто захищає нашу українську державу.
    Спікер парламенту Фінляндії виступив у Раді українською.
    Московити ж починають часто коментувати українські відео на свому нарєчії.
    Квакатимуть з свої провінційних боліт певно і зараз.

  • @chameleon_13
    @chameleon_13 หลายเดือนก่อน +1

    Дуже дякую за інформацію, перше відео яке з вашого каналу попалось, з мене підписка) Я студент магістратури і вже на весні прийдеться знімати квартиру вперше, багато нюансів не знав до перегляду.

  • @mrbeen2813
    @mrbeen2813 หลายเดือนก่อน

    дякую пані Олесі за дуже гарну та інформативну рубрику. продовжуйте, будь ласка

  • @Олександр-ь2я
    @Олександр-ь2я หลายเดือนก่อน

    Дякую! Було корисно подивитися. Я в різних об'єктах житлової нерухомості є одночасно і орендарем і орендодавцем. А живу в своєї дівчини)

  • @ТетянаБондаренко-с5д
    @ТетянаБондаренко-с5д หลายเดือนก่อน +1

    Дуже важлива тема в нашому суспільстві, стикнулися з тим самим. При чому «рієлтор» приніс рандомний договір, котрий перший при запиті в інтернеті . І 50% від вартості як з неба людині впали

  • @od4566
    @od4566 หลายเดือนก่อน +1

    нехай більше людей побачать цей відос !11

  • @yskovronska
    @yskovronska หลายเดือนก่อน +1

    Дякую, ми орендодавці, маємо договір, сплачуємо податки, інакше ніяк, але дивує як орендарі ставляться до договору, питають нащо і то ж ми недоотримуємо гроші. Але то смішно якби не було так сумно

  • @Олена_Маленкова
    @Олена_Маленкова หลายเดือนก่อน +2

    Я ріелтор. Прослухала.
    Це те, що я кажу вже років 20. З чим борються справді ріелтори, а не випадкові люди.
    Немає закону, більшість ріелторів працюють посередниками в гіршому випадку цього слова.
    Клонують оголошення власника та просто виставляють зі своїми телефонами.
    За що має сплачувати орендар?
    Про договори з замовником вже набридло писати, але віз і зараз там. Навіщо заморочуватися, якщо телега їде?
    Далі, ринок реально в тіні на 90%. Тому недовіра один до одного. Ми памʼятаємо, яке ставлення було до нас, донеччан.
    «Зі Сходу? Не беремо»!
    А ви кажете про «дітей та собак».
    Причина справді не тільки в недовірі.
    Ми знаємо, як суди роздивляються позови власників до орендарів. Хто їх взагалі буде шукати? А якщо прописка на окупованій території взагалі не знайдеш.
    Але профільний закон це не вирішить.
    Бо є закон про рекламу, я де він?..
    Рекламують хто і що хоче без згоди власника.
    Є закон сплачувати податки і що?..
    Коли я кажу, що треба платити 19,5%, то всі кажуть хай вони ідуть лісом. І вони праві.
    А зараз буде 18+5%. Ніхто не буде платити. Я казала, що треба змінити ставку, вона має бути 9% максимум.
    Або податок має враховувати витрати, як це роблять в США.
    Тут як казав знайомий сантехнік, всю систему змінювати треба.
    Закон про реєстрацію.
    В цивілізованих країнах людина реєструється в поліцейському осередку, щоб у випадку кримінальних дій його могли знайти та затримати.
    І це тільки 1/10 частина того, що заважає ринку.

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน

      все вірно

  • @lenaleshchenko5479
    @lenaleshchenko5479 หลายเดือนก่อน +1

    Не по темі, але Олесі так пасує ця зачіска. Дуже гарна 🤍

  • @respectoss
    @respectoss หลายเดือนก่อน

    Хоч і не арендую житло, однак нарешті ви підняли цю тему. Дуже змістовно та влучно. Дякую!

  • @vocative-name
    @vocative-name หลายเดือนก่อน +4

    Історія про власника, що прийшов і дивився, як орендарка спить... це звісно жеееесть.... 😐😐😐

    • @arsenimpi
      @arsenimpi หลายเดือนก่อน

      В мене була історія коли власник міг в будь який момент прийти в арендовану мною квартиру, звичайно без попередження, наприклад поснідати, або попрати свої речі, аргументуючи це тим, що це моя квартира, коли хочу тоді і приходжу. Незважаючи навіть на те, що в договорі був пункт про попередження за 48 годин. Ще і відчитував мене що в мене чашки не в ту сторону повернуті :)
      А потім ще не хотів залог повертати :) Але по рішенню суду повернув і залог, і судовий збір і компенсував мої витрати на юриста.

  • @ОлексійГонтар-у2ц
    @ОлексійГонтар-у2ц หลายเดือนก่อน +2

    Давайте вже нарешті наведем парядочєк)) Смішне відео, послухав, думав будуть цікаві інсайди але ж ні.
    Дуже смішить пунктік про суд, судитись за договором який дійсно має сумнівну юридичну силу, це смішно. І не питання в підписах, а питання в самому папірці який підписують і тому як він складений. Є такий прикол про "типовий" бізнесовий договір. Петря дає Васі купу грошей, Вася спробує зробити так як хоче Пєтя. На цьому й домовились дата підпис😂
    Виходячи з наведеної логіки це договір аж бігом, виходячи зі здравого смислу, ні.
    Дуже посмішило оце давайте врегулюємо ринок. Ну що ж беріть калькулятор, уявимо всі орендарі стали фопами, платять податки. Орендна плата виросла мінімум на 5%. Досі весело і позитивно?
    Власне в тому й проблема, зараз є механізми зробити все офіційно але цей шлях не популярний по багатьом причинам. І як мінімум 1 з них в тому що до захисту держави довіри 0. А платить за нього доведется.
    А і ще давайте прижучимо власників, ага. По-перше власник в будь-якому випадку у виграшній позиції в умовах дефіциту житла. По-друге, а ви досліджували економічний ефект від податку на порожні квартири? Я чув конкретно за Торонто і там пропозиція виросла на 1% відсоток, а ось попит на житло впав.
    Підсумовуючи: ринок житла це складний механізм, простих рішень немає, будь-які зміни треба вводити поступово. А не любити гусака.

    • @arsenimpi
      @arsenimpi หลายเดือนก่อน +2

      Про "відсутність" юридичної сили договорів оренди житла. Я судився по договору оренди житла з власником, коли він не повернув мені залоговий платіж, тому що не захотів. І в результаті по рішенню суду власник повернув мені і залог, і оплатив послуги юриста, і судовий збір.
      Договір був самий звичайний, скачаний з інтернету.

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน

      ви такий невіглас. це стрешне

  • @12MrRetro
    @12MrRetro หลายเดือนก่อน

    Дякую що зняли відос на цю тему. Я також згоден що цей ринок потрібно врегульовати та виводити з сірої зони.
    Також, взагалі радує що знімається грунтовне відео на противагу думці з останнього капіталіста❤

  • @ОлегБарков-с9ф
    @ОлегБарков-с9ф หลายเดือนก่อน

    Дякую, що піднімаєте це питання

  • @v0vlech1tel
    @v0vlech1tel หลายเดือนก่อน

    дякую за відео!!! цікавий та корисний контент, бажаю розвитку та чекаю нових випусків 😎👍👍👍

  • @wtfnastia
    @wtfnastia หลายเดือนก่อน +3

    Бачать ВПО, або вiдразу НI, або коли вже домовились та подивились квартиру, приходиш для складання договору, а вони не вiдчиняють бiльше дверi, хоча свiтло у вiкнах горить. Нiчого з 2014 року не помiнялось.

    • @arsenimpi
      @arsenimpi หลายเดือนก่อน +1

      Було таке купу разів. Одне з перших питань яке задавали в Харкові - "яка прописка?". Як тільки чули "донецька" або ВПО , то часто самі ріелтори відмовляли. Постійно треба було якісь пояснення придумувати і вмовляти. І там мова навіть не йшла про якесь елітне житло - класична однушка бабусиним ремонтом.

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน +1

      може впо не еруть бо це ненадійн орендар на місяць два, або які кацапською говорять і що Україна дамбіла бамабас? ви про це не думали?

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน +1

      @@arsenimpi подумайте чому цих людей не хотіли приймати? не через те що вони обирали януковичів і зеленських і не чере хте що вони кричали росія прийди?

    • @arsenimpi
      @arsenimpi หลายเดือนก่อน

      @@Bliznayshka Ні я, ні мої знакомі за Януковіча не голосували, і росія прийди не кричали. Як і багато інших людей з того регіону. Більш того, люди які переїхали з окупованих областей, часто були набагато більш про-українскі, ніж, нажаль немало мешканців тих областей до яких вони переїхали.
      Більш того ваше твердження є абсолютно шкідливим, бо розділяє країну на "тих" і "не тих" підігріваючи ворожі наративи

  • @valentynatys4926
    @valentynatys4926 หลายเดือนก่อน

    Дякую за Вашу роботу в інформаційному просторі України!
    Слухаємо і записуємо! Стаємо розумнішими!

  • @marshalteam9794
    @marshalteam9794 หลายเดือนก่อน

    Дякую за відео
    Розвитку та процвітання для цього каналу
    Успіхів

  • @ihor450
    @ihor450 หลายเดือนก่อน

    Дякую за цікаве та інформативне відео. Чудовий продакшн і чудова тема)

  • @gildorgames
    @gildorgames หลายเดือนก่อน +1

    1. Так нафіга рієлторам створювати якусь ассоціацію, якщо все і так працює. Воно їм не дає ніяких привілей. В них і так є свої чати ітд де вони тебе можуть в "чорний список" внести. Приклад - це регіони і невеликі міста, де рієлтори беруть по 100% від вартості, тому що в невеликому місті орудують два-три "агенства" і в них тупо монополія.
    2. Останній капіталіст частково правий, щодо держави і регулювання. Що все що береться регулювати держава - це виходить потім ще гірше, тому що вони дориваються, обкладають податками, створюють купу бюрократії ітд

  • @arseniirak115
    @arseniirak115 หลายเดือนก่อน +2

    Це відео чудове і жахливе водночас. Гарна компетенція ведучої, корисні поради і деструктивна політична складова. Регуляції в 99% випадків призводять до дефіциту та як наслідок підвищення вартості. Приватна власність це саме що фундаментальне право, а не обов'язок і воно має під собою можливість розпоряджатися майном як завгодно поки це не шкодить напряму іншим, навіть якщо їм це не подобається

    • @shepardwho
      @shepardwho หลายเดือนก่อน

      Так а що таке, пане, не хочеться здавати квартиру ВПО, чи вас більше військові не влаштовують?

    • @arseniirak115
      @arseniirak115 หลายเดือนก่อน +1

      @@shepardwho я особисто, якби мав квартиру, дискримінував би за політичною позицією більшість громадян Росії, чи Білорусі.
      Однак це справа принципу та прецеденту

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน +1

      @@shepardwho так, більшість впо часто!це зрадники України, це вони обирали януковича і зеленського і це вони кричали путін пріді.. якщо розмовляє кацапською то я б теж не здала, війсьовим шана і нищький уклін ніколи не відмовлю

  • @mortaline
    @mortaline หลายเดือนก่อน +1

    Дуже корисна інформація, все розкладено по поличкам, чекаю нових відео від вас 🥰

  • @AI-su3ds
    @AI-su3ds หลายเดือนก่อน +3

    Дуже класне відео: ідея, сюжет, подача, думки. Все! Вогонь 🔥
    Приємно і корисно

  • @tsitramonekstra1247
    @tsitramonekstra1247 หลายเดือนก่อน

    Дяка, корисна інформація. Відео рекомендоване до пепегляду.❤

  • @dude_anton
    @dude_anton หลายเดือนก่อน +1

    Клас! Дуже актуальна тема) більше такого контенту, будь-ласочка

  • @Лиса-с3ф
    @Лиса-с3ф หลายเดือนก่อน

    Вітаю! Випуск - вогонь! Саме те, що мені актуально просто зараз. Дякую за поради.

  • @MrSteep15
    @MrSteep15 หลายเดือนก่อน +2

    Дуже корисне відео. Дякую!

  • @dmmeteo
    @dmmeteo หลายเดือนก่อน +5

    от мені цікаво а чим люди пояснюють небажання здавати квартири військовим?
    я типу розумію про тварин, або діей(погано розумію звичайно алеж), а типу військовий то шо? шо з ними не так на думку орендодавців?

    • @antonbabichok5439
      @antonbabichok5439 หลายเดือนก่อน

      тіктоків надивляться і роблять неадекватні висновки

    • @dmmeteo
      @dmmeteo หลายเดือนก่อน

      @@antonbabichok5439 так а шо в тих тіктоках? Я просто взагалі не викупаю в чому проблема з військовими. Шо типу по ним будуть ракети наводити і хату поцілять?))) ну шо іще може бути, я навіть не можу придумати

    • @VitaliiTsariuk
      @VitaliiTsariuk หลายเดือนก่อน +1

      Теж не розумію.
      Якось знімав в комуналці хату, сусід був військовий. Приходив тільки щоб спати, його толком навіть не було видно.

    • @christmas_cake22
      @christmas_cake22 หลายเดือนก่อน

      Моя думка це про птср, коли може розвалити хату бо щось привиділось.

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน +1

      мабуть що будуть гулянки, але я думаю що це ухидянти і сямї ухидянтів які просто ненавилять військових

  • @master.joda987
    @master.joda987 หลายเดือนก่อน +1

    6:00 у США купа компаній, які будують і здають житло, і "Дикого поля" немає, і людям доводиться платити шалені ціни завдяки цим картельним змовам

  • @zlobna_bulka
    @zlobna_bulka หลายเดือนก่อน

    Дякую, пані Олеся🤓👍🏻

  • @ogneslavikmir8734
    @ogneslavikmir8734 หลายเดือนก่อน +1

    Був особистий досвід коли рієлтор назвав одну ціну, ми подивились, нам було ок і ми погодились підписати договір, він організував зустріч з власницею і...вона хотіла суму на 40% більше бо вона типу з вразливої категорії населення.
    Таке не забудеш бляха.
    Імхо, на будь-які оглядини дому/квартири/ділянки треба їхати з експертом/інспектором/юристом. Це достобіса дорога але зекономить час і нерви.
    (Каже людина з середнім заробітком за рік до 500$ на місяць)

  • @marinebymistake
    @marinebymistake หลายเดือนก่อน

    Дуже подобаються ваші відео, дякую

  • @user-lh2od1jw1c
    @user-lh2od1jw1c หลายเดือนก่อน

    просто велечезне ДЯКУЮ за таке корисне відео 👍👍👍

  • @TheWotart
    @TheWotart หลายเดือนก่อน

    Вірю що колись стане краще 🙏

  • @alpha_zhest
    @alpha_zhest หลายเดือนก่อน

    Дякую, дуже цікаве та корисне відео!

  • @ivansemchuk
    @ivansemchuk หลายเดือนก่อน +1

    Супер чудовий експлейнер вийшов. Окрема вподобайка за стиль авторці. Але закон про дискримінацію, вважаю малодієвим навіть якщо і буде.

    • @pisuha3458
      @pisuha3458 หลายเดือนก่อน

      Чому?

  • @ОлексійУсачук
    @ОлексійУсачук หลายเดือนก่อน

    Олеся гарно пояснює!) дякую за відео, все лаконічно та зрозуміло+ юридично коректно

  • @remedyforyou2380
    @remedyforyou2380 หลายเดือนก่อน +7

    Сподіваюся за це відео рієлтори не змовляться проти пані Олесі) Дякую за відео!

  • @trypilskyy_poni
    @trypilskyy_poni หลายเดือนก่อน

    Дуже дякую, було цікаво❤

  • @Tosha_ua
    @Tosha_ua หลายเดือนก่อน

    Дякую, було цікаво

  • @ОлегКорнійчук-е1х
    @ОлегКорнійчук-е1х 21 วันที่ผ่านมา

    У більшості випадків ріелтор виходить на хазяїна квартири і працює саме з ним, фактично надаючи йому послуги - проводить перегляди, перевіряє документи орендарів тощо - за які чомусь платить орендар. Доволі логічно, що платити ріелтору має саме хазяїн - це одразу зменшило вивело з ринку непрофесійних ріелторів - хазяїн не захоче платити людині, яка нічого не робить.

  • @ТетянаГамайда
    @ТетянаГамайда หลายเดือนก่อน +1

    Бачу, що пишуть власники. Експермент))) Я справді шукаю житло (1-2 кімнати) у м. Львів. Довгостроково.

  • @non_binary_deus
    @non_binary_deus หลายเดือนก่อน

    Дякую вам за ваші відео

  • @pampuh
    @pampuh หลายเดือนก่อน

    бачу пані Олесю - одразу ставлю лайк! Більше відео - фанатам пані Олесі

  • @user-oe7jt8iy3u
    @user-oe7jt8iy3u หลายเดือนก่อน

    вау корисне відео клас, дякую

  • @gorg.figkl75
    @gorg.figkl75 หลายเดือนก่อน +1

    Випуск🔥👌🏻
    Підкажіть чи маю право не оплачувати комісію агенству за купівлю будинку? Я покупець. Знайшов будинок не по тому оголошенню, яке опублікував рієлтор агенства. Тобто власники будинку мають договір з цим агенством.
    Знайомі знайомих сказали що продають будинок. Тобто я знайшов його без допомоги агенства.
    На що можу посилатись?
    Дякую

  • @fabionsa88
    @fabionsa88 23 วันที่ผ่านมา

    інвестиції в нерухомість це чудове вкладення грошей але якщо в твоїй країні немає війни, також це безпечність і страхування свого безбідного життя на старості, тобто стабільний прибуток на пенсії.

  • @nstya0249
    @nstya0249 หลายเดือนก่อน +2

    Це фаховий юрист порівнює договір роздрібної купівлі-продажу товарів в супермаркеті та договір найму житла? Договір найму не є публічним, оренда взагалі не є послугою.

  • @NelyivodaVasyl
    @NelyivodaVasyl หลายเดือนก่อน

    крутий вийшов випуск, дякую велике

  • @dimak1008
    @dimak1008 หลายเดือนก่อน +9

    Відео дуже противоречиве. Приводяться приклади Німеччини, але вирвані із усього процесу і які не мають нічого спільного з нашим сьогоденням. Чому в Європі можна підіймати на невеликий процент оренду? Ви не здогадуєтесь? Тому що інфляція в країнах мінімальна. Коли в Україні здали квартиру, а інфляція за рік склала більше 20%. Піднімете ви ціну? Якщо піднімете менше 20% то ви зразу отримаєте мінус зі своеї кишені. Тому що є амортизація квартири і потрібно робити потім ремонт. Не хочу писати ще більше, але відео однобоке і не має користі ні для орендодавця ні для орендаря.

    • @SashR
      @SashR หลายเดือนก่อน +1

      А ви впевнені, що з інфляцією орендарі відразу отримують зарплату +20%, щоб покрити вам інфляцію?

    • @okeyolee777
      @okeyolee777 หลายเดือนก่อน

      Ну то про пишіть це у договорі відразу типу: " спочатку ви заплатите 50% рієлтору за нхуя, а потім я буду кожен рік здирати з вас +20% додатково". Просто ніхто ж цього не говорить при підписанні договору. І друге питання, бідненька ви - нагадайте, скільки податків ви заплатили з цього?😂

    • @dimak1008
      @dimak1008 หลายเดือนก่อน +4

      @@SashR Ну ви ж не йдете в магазин і кажете продайте мені ковбасу не по 100 грн а по 80 грн, бо мені зарплату не підняли, а ціни зросли у вас в магазині.

    • @SashR
      @SashR หลายเดือนก่อน

      @@dimak1008 саме тому в магазині зʼявляється ковбаса вагою 800г замість 1кг за ту ж ціну. Тому що важливіше зберегти ціну за рахунок зменшення інших витрат, аніж задрати ціну.
      Саме тому ваші орендарі швидше зʼїдуть від вас, аніж відразу будуть вам платити +20%.

    • @christmas_cake22
      @christmas_cake22 หลายเดือนก่อน

      100%.

  • @AI-su3ds
    @AI-su3ds หลายเดือนก่อน +2

    8:06 оплата на картку нічого не підтверджує. Треба просити у власника IBAN і платити з призначенням платежу та одержувачем.

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน

      вірне зауваження

  • @ВикторияШевчук-ч4ы
    @ВикторияШевчук-ч4ы หลายเดือนก่อน

    Дякую! Дуже цікаво!
    Моя хазяйка постійно приходить без попередження навіть у вихідний день о 8 ранку.
    А де взяти той примірник договору?

  • @vsvAndrew
    @vsvAndrew หลายเดือนก่อน

    Кожен раз коли включаєш відос де є Олеся, розумієш - зараз почуєш потік найбільш дегенеративніх тейків в своєму житті. Це відео не виключення.

  • @pavlodemianchuk1643
    @pavlodemianchuk1643 หลายเดือนก่อน +1

    Згоден, щось треба цими рієлторами робити. З мого досвду, бльшісь трутнів взагалі кавартиру в оі не бачили. Тільки свій час витрачаєш.
    А взагалі я більше люблю німецьку схему. Заповнюєш доки і подаєш заявку на квартиру. А вже орендодар вибирає орендатора.

  • @AI-su3ds
    @AI-su3ds หลายเดือนก่อน

    17:25 здається дострокове розірвання тільки через суд. Але є ще дострокове припинення в передбачених ЦК випадках

  • @Yarychzdonbasu
    @Yarychzdonbasu หลายเดือนก่อน +7

    Дівчина дає всі ці поради, зовсім не орієнтуючись у предметі. Коли на одну квартиру по 5 претендентів, якось права не покачаєш.

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน

      ну та беріть старі вартири і ремонтуйте в чому пробоема)

  • @Hi_its_kate
    @Hi_its_kate หลายเดือนก่อน +3

    Якщо власник відмовляється здавати житло з тваринами, це теж дискримінація?

    • @dimaxi83
      @dimaxi83 หลายเดือนก่อน

      напевно ні, до самої людини ж претензій немає

    • @VitaliiTsariuk
      @VitaliiTsariuk หลายเดือนก่อน

      Це нібито «виправдано», але так собі.

    • @Bliznayshka
      @Bliznayshka หลายเดือนก่อน

      запропонуйте омпенсацію в разі пошкодження майна можливо цього буде достатьно

  • @Diddlinaleo
    @Diddlinaleo หลายเดือนก่อน

    КП «Житло-Інвест». Майже єдине підприємство, яке здає квартири в оренду. Але там стільки нюансів, що будемо вважати, що цього продукту на ринку дійсно немає:)

  • @northmaks
    @northmaks หลายเดือนก่อน

    У відео Ви навели некоректний приклад правовстановлюючого документу, інформації про який нібито немає в реєстрі (свідоцтво).
    Насправді саме таке свідоцтво і буде видно в реєстрі.
    Право власності в електронному реєстрі буде видно з червня 2010 року (по м. Києву), а для неКиєва - раніше.

  • @2003DSk
    @2003DSk หลายเดือนก่อน

    Дякую за цікавий подкаст