Dzięki, szczególnie dla mnie to wielki wysiłek, bo wraz z tymi filmami dopiero uczyłem się montować. Chciałbym polecić inne filmy z serii "kompendium wiedzy" szczególnie "Skąd się bierze masa" może Ci to pomóc w jeszcze banalniejszym tłumaczeniu swoich materiałów th-cam.com/video/-jFtqVA0uz8/w-d-xo.html Na tym filmie montaż jest jeszcze bardziej skomplikowany, ale dzięki temu płynnie się ogląda. I skorzystam z możliwości by zapytać Ciebie o jeszcze głębszą wiedzę - jak myślisz, czy kształt orbitali elektronowych może wynikać z ułożenia protonów i neutronów w jądrze?
@@Smartgasm th-cam.com/video/4YUWHWBrvI4/w-d-xo.html To był moment, w którym pierwszy raz o tym pomyślałem. Bo wydaje mi się, że nukleony ze względu na ten sam ładunek i oddziaływania silne muszą przyjmować określone pozycje względem siebie, które się nie zmieniają, a to wymuszałoby położenie elektronów, o przeciwnym ładunku. I jak się orbitale wypełnią względem każdej osi mamy obojętny gaz :) Nie oczekuję, odpowiedzi, ale film Ci się spodoba i pewnie nie raz użyjesz tych animacji u siebie tłumacząc różne rzeczy.
Fantastycznie wytłumaczone, dzięki za włożoną pracę.
Ten kanał to perełka. Proszę o więcej filmów, gdzie matematyka jest tak prosta i zrozumiała :)
powstają :-)
Bardzo mi się podobało.
Oddzielnie chciałbym zwrócić uwagę na montaż. Jest dość skomplikowany, trzeba było poświęcić dużo czasu by to zrobić
Dzięki, szczególnie dla mnie to wielki wysiłek, bo wraz z tymi filmami dopiero uczyłem się montować. Chciałbym polecić inne filmy z serii "kompendium wiedzy" szczególnie "Skąd się bierze masa" może Ci to pomóc w jeszcze banalniejszym tłumaczeniu swoich materiałów th-cam.com/video/-jFtqVA0uz8/w-d-xo.html
Na tym filmie montaż jest jeszcze bardziej skomplikowany, ale dzięki temu płynnie się ogląda.
I skorzystam z możliwości by zapytać Ciebie o jeszcze głębszą wiedzę - jak myślisz, czy kształt orbitali elektronowych może wynikać z ułożenia protonów i neutronów w jądrze?
@@PawelJimmi Dziękuję.
Nie spotkałem się z informacją, że kształt orbitali elektronowych zależy o nukleonów. To zależy od liczb kwantowych
@@Smartgasm
th-cam.com/video/4YUWHWBrvI4/w-d-xo.html
To był moment, w którym pierwszy raz o tym pomyślałem. Bo wydaje mi się, że nukleony ze względu na ten sam ładunek i oddziaływania silne muszą przyjmować określone pozycje względem siebie, które się nie zmieniają, a to wymuszałoby położenie elektronów, o przeciwnym ładunku. I jak się orbitale wypełnią względem każdej osi mamy obojętny gaz :)
Nie oczekuję, odpowiedzi, ale film Ci się spodoba i pewnie nie raz użyjesz tych animacji u siebie tłumacząc różne rzeczy.
Super film
Mega sprawa. Niesamowicie wytłumaczone, dzięki.
Ten film i inne Twoje filmy dodały mi otuchy i motywacji na studiach kiedy zgubiłam się na samym początku mechaniki. Inspirujące! I czekam na więcej 😁
Ja też nie mogę się doczekać, aż skończę część trzecią - o siłach wewnętrznych. :)
Alert włączony!
Super
Super! Czekam na kolejne.
Mistrzostwo. Kiedy można się spodziewać kolejnych filmów z mechaniki?
Bardzo bym chciał w tym roku opublikować nowy, niebawem mam mieć więcej czasu do dyspozycji i komputer, więc jest na to duża szansa. :-)
wow!
Genialne !
Fajne
Wyrazy szacunku dla Kolegi.
Dziękuję bardzo, nawet nie wiesz ile ja zawdzięczam Twoim filmom :-)
masz suba dojebane xd