- 221
- 265 273
lust for metal
เข้าร่วมเมื่อ 10 ส.ค. 2019
Канал присвячений моїй любові до металу, тому чи іншому виду металообробці і все що я з цим роблю.
Пишіть якщо є бажання співпрацювати:
Мілкі токарні і фрезерні роботи, тощо ....
Пишіть якщо є бажання співпрацювати:
Мілкі токарні і фрезерні роботи, тощо ....
วีดีโอ
Пару робіт + Ключ для польського патрона!!
มุมมอง 1.9Kวันที่ผ่านมา
Пару робіт Ключ для польського патрона!!
Коли пішов за ялинкою і щось знову пішло не так......
มุมมอง 2.3Kวันที่ผ่านมา
Коли пішов за ялинкою щось знову пішло не так......
Фрезерный 676П Облаштування робочого місця!!
มุมมอง 2.3Kหลายเดือนก่อน
Для сильно нетерплячих рекомендується дивитися це відео на швидкост х2 😂😂😂
Шпіндельні цанги для НГФ на токарному ИЖ250 ИТП!
มุมมอง 1.1K2 หลายเดือนก่อน
Шпіндельн цанги для НГФ на токарному ИЖ250 ИТП!
Фрезерування сухарів для 676П або фіаско !!
มุมมอง 2K2 หลายเดือนก่อน
Фрезерування сухарів для 676П або фіаско !!
Станок 676П Поперечна подача Перший запук!!!
มุมมอง 6074 หลายเดือนก่อน
Станок 676П Поперечна подача Перший запук!!!
Станок 676П Поперечна автоподача,шків,ремені,ланцюги!
มุมมอง 2.5K4 หลายเดือนก่อน
Станок 676П Поперечна автоподача,шків,ремені,ланцюги!
Мрії збуваються! Або святковий подарунок!
มุมมอง 3084 หลายเดือนก่อน
Мрії збуваються! Або святковий подарунок!
Підшипник для справжніх чоловіків!! 18+
มุมมอง 864 หลายเดือนก่อน
Підшипник для справжніх чоловіків!! 18
Станок 676П КПП швидкостей+ привода !!!
มุมมอง 7035 หลายเดือนก่อน
Станок 676П КПП швидкостей привода !!!
Новий поляк краще старого!!Польський токарний патрон СТ-160П
มุมมอง 2486 หลายเดือนก่อน
Новий поляк краще старого!!Польський токарний патрон СТ-160П
Стол можно проварить выбоины электродом по чугуну и зашлифовать болгаркой а потом пройти балеринкой.
Рассуждения Правильные . Но про упорные шайбы с креплением к корпусу Я бы переделал. Сделал бы с вставкой ,Фетровой или резиновой или веревка с графитовой пропиткой от сальника который используется на таких двигателях как Газ -402 .И не важно важно чтоб она играла функцию сальника от выдавливания масла из этого узла. Про шестерни почти что так но еще поработают у меня. Идея в другом . Сделать самому ответную пару шестерен , но косозубую . Как на автомобильных редукторах . Не знаю ,но предполагаю что площадь со прикосновения будет больше так как в контакте будет три зуба на каждой шестерне. И не плохо было бы установить под шестерню упорный роликовый или шариковый подшипник не дающий шестерне движение вперед или назад. Углубление как Я понял на шестерне разбирая свою голову под шайбу с фиксацией болтом. У меня по мимо твоего варианта еще один . С прямоугольным входом зацепа.
Гарна штука. Пригодиться )))))
@@ІванФиленко гарна гарна! Скоро ще піду по "ялинку " але скоріше за все вийде те саме 🤭🤭
Привіт, цікавить задня бабка
@@МішаБендій Привіт а я до чого тут ?
Клімат контроль включен) А серйозно то задача яку треба вирішувати, утеплювати по максимуму і підтримувати стабільну температуру шоб не було конденсату
Гарна робота! Той виріз в поличці то таке собі рішення... Є в нашому районі власник 67-ої серії, в якої поздовжній хід майже 600мм... Поки не уявляю як він те зробив, але руки чешуться) Так чи інакше, я б не розраховував на заводські ходи, бо апетит завжди під час їжі приходить)
@@CuranderoUA Та мені з моїм підходом і тих ходів дофіга бо тей 676П так само як і Иж 250 безумовна краща альтернативних таких "монстрів " металообробки як НГФ+ ТВ3 😂😂😂. Я хоббіст (принаймні поки що 🤭🤭🤭) а потім життя покаже, але на даний час можливості по масштабуванню і кількості верстатів у мене на максимумі моїх можливостей.
Привіт! Приспособа для перевірки свічок то гарна штука. Батько колись брав таку погратись-потренуватись. Перепровірив всі свічки, які були випалені і викинув половину на брухт. Бокове зеркальце дуже потрібне, бо в ньому видно коли іскра пробиває не тільки між електродами, а й глибоко в свічкі - це явно брак свічки. Іскра має бути тільки між електродами. Саме цікаве, що є такі браковані свічки, що на повітрі іскрять ідеально між електродами, але під тиском накачаним насосом починають шити через ізолятор. В тому приладі я не побачив висовольтного дроту між центральним виводом катушки і перевіряємою січкою.
@@SUP-2101 Я все то проходив і знаю так як довелося не один рік попрацювати до війни на сто, причому від елементарних провірок свічок і прочистки форсунок до встановлення гбо і влізання в електричні схеми і проводки дуже не дешевих авто ! П'ять років пройшло не дарма бо якщо людина хоче заробити гроші то треба багато чого вчитися і знати тому це все приходилосяробити ! З приводу цього прибору то я про нього знав давно і його особливу відмінність також, зазвичай в стандарті в таких стендах подібного роду тиск для перевірки є не більше 10 атмосфер і це інколи не завжди даж змогу точно виявити несправність свічки томущо тиск робочий деяких автро реально більше ніж 10 і це не створює реальних умов роботи свічки і можна помилитися при виявленні несправності самої свічки! Тому саме цей тип прибору був колись цінний бо його насос качає до 16 аж і це с запасом дає змогу перевірити справність. За зеркальце також в курсі навіщо воно бо може і глубоко в середині кераміка пробивати і за допомогою зеркальця виключно це тільки можна побачити!
@@lustformetal Сергію, видно, що ви в темі ;)
@@SUP-2101 Десь колись про то читав віддалено 😉😉
Сергей я в торце засверлился, вставил пружинку с шариком и не большую проточку на воротке .
Здравствуйте. Печка в гараже даёт не только тепло, но и возможность непонятные железки отжигать. В отправке можно было в центральном отверстии резьбу нарезать, тогда и съёмник в будущем не нужен будет.
@@Чертёнок13-й7б Можна було і різьбу нарізати але тей отвір якраз і буде використовуватися для болта який буде затягувати ту оправку для страховки на валу, так як з торця вала мотора є різьба і так забажав замовник.
Схоже на вісь з воза.
@@SUP-2101 Я теж так само з початку подумав але по перше вісь у мене є і не одна і бачив їх також багато разів і всі вони у формі прямокутника в плані, а по друге добре роздивившись цей квадрат я всежтаки побачив місце сварки + осі на вози були ковані і по ним це видно, а це чіткий рівнесенький квадрат з таким самим рівнесеньким привареним кругляком на кінці тому в надбаний квадрат ще мені бонусом є кругляк 👍👍👍
Сам у шоці ! А саме головне що я шукав саме такий кусок!
Оце фортануло
Замок агонь
Нихорена нормально не обьяснил.
@@Aannggeerr Можливо справа не в мені ??🤔🤔
Дзякую, разобрал станок 2 года назад и прошел интерес :). Сейчас решился взяться. Видео очень подробное, буду теперь собирать..
@@Jan-cq7ys Будь ласка! Для цього і знімав власне відео всі, щоб комусь допомогло в майбутньому, бо так само сам коли все це розгрібав то ніде детально не було. А з приводу "прошёл интерес" так це нормально, є така закономірність, чим більше часу збирати/ремонтувати тим швидше є шанс що " перегориш" тому майстри з досвідом завжди намагаються всі ремонти організовувати так щоб це не затягувати бо є шанс то все "розлюбити " в процесі ....
Доброго здоров'я. Поріг дверей в майстерні це не добре. Подумайте поки ще не пізно.
@@YuriyyKozovuy Це зроблено навмисно бо в майбутньому там майже по сам поріг буде залита підлога так виходить по рівню, зроблено на перспективу.
Плюшкін 😂😂😂
Маю що сказати з точки зору своєї ІМХИ Перше, якщо Ви так густо понашивали дощок з піддонів на перестінок, то загерметизувати його Вам би вистачило б/у банера з олх, а за рахунок осб зашили б вже 70% стелі. Друге, металогофру можна замінити двома гіпсокартоновськими профілями 25мм вкладеними один в один, плюс коли прокладаєте проводку в таких коробах/гофрах бажано протягувати в них "земляний" провід без ізоляції, щоб доторкався до металу, тоді при наявності дифреле на вході воно Вам виб'є при прогорянні проводки і врятує майстерню при пожежі. Ну і останнє, послухайте мене, дурного)) як власника такої ж мініатюрної майстерні і не витрачайте місце "на підлозі" на буржуйку, якщо можна її встановити в іншому місці. Місця завжди обмаль, верстати завжди добавляються, а ще оснастка, такелажка і т. д. Я б зварив кронштейна і висадив буржуйку над отим спуском в погреб, чи що воно таке, де касетниця зі свердлами і автомат до іжака. То все довелось би трохи перенести, іжак від буржуйки б теж не зварився, а якщо піч буде мурована, то і поготів нічого б страшного не сталося. Обіграйте те місце, бо нічого нормального Ви туди все одно не всунете, хіба якого компресора, теж не постаменті. Економте простір максимально!
на постаменті*
@@CuranderoUA Доброго здоров'я! Я вже чесно кажучи чекаю кожного разу саме вашого коментаря і це без іронії, це дійсно правда, бо ви вже не перший раз пропонуєте/радите дуже змістовні і корисні речі, велике дякую! З приводу осб чи банер, брезент , і тд....все це я думав передумав перед тим як всетаки віддати перевагу осб не один і навіть не десять разів. Прийшов до висновку що буде саме осб томущо по перше це набагато надійніше+ міцніше і в подальшому на стінах так само буде використовуватися тей самий корисний простір, адже згодом я думаю стіни будуть так само використовуватися як основа для поличок,навісок, тощо ....Самі доски я не робив так густо а просто готові піддони поскручував до купи і ті доски вже з таким інтервалом були і щось змінювати не бачив сенсу бо їх в мене вистачає, а як і їх буде мало то візьму ще більше, але там їх дуже багато і вистачить однозначно, + гірше точно не буде а навпаки чим міцніше конструкція тим краще аже так само можна використати стіну ще для чогось. Мене більше хвилює що така стіна буде дуже холодна і всеж таки всеодно з іншої сторони прийдеться чимось утеплювати і зашивати і з іншої сторони так само. 🤔🤔 З приводу коробів з гіпсокартону думав, і також думав з приводу звичайних кабельканалів але квадратних по верх осб після того як повність те приміщення зашию осб листом, світло будуть плоскі поафони під звичайну лампочку або прямокутні лед, побачимо. Дійсно гарною вашою порадою виявилася буржуйка над шиєю підвала 🤔🤔якщо чесно про це не думав ще точно але з іншого боку точно думав і неодноразово як з користю використати те місце над шиєю того підвалу, але поки нічого так і не придумав остоточно хоча пару ідей все ж таки було, побачимо, можливо і буржуйка а можливо і ні .. 🤔 Всеодно дякую ще раз за вашу увагу і реально достойні поради 👍👍👍
@@lustformetal як завжди - справа Ваша, я не з тих хто вважає, що є "його думка і неправильна", своїми міркуваннями ділюсь із розрахунку, що розумна людина отримавши більше ідей, точно зможе вибрати найкращу зваживши всі за і проти. Дякую за приємні слова! Стосовно банера зрозуміло, що порада застаріла, бо вже зроблено саме так, але оскільки протилежна сторона стіни недороблена, то є сенс про це сказати, банер не змінює основної ідеї, зашивши ним ми отримуємо результат: а. вже; б. за смішні гроші; в. він жодним чином не завадить згодом(коли з'являться вільні кошти) обшити тим же осб, просто виконуватиме роль пароізоляції. П. С. Я в себе широкі профіля під гіпсокартон скрутив в прямокутний каркас, насадив на шпильки, що приварені до арматури перекриття, і вже до тих профілів прикрутив патрони під лампи. Не бачив сенсу заморочуватись із плафонами, знаючи, що там будуть вкручені пластикові лед-лампи. Все одно їх не розіб'єш, а з плафонами втрачається якась частина світлового потоку, вони крадуть висоту(планувався консольний кран, власне він готовий, але через війну ніколи виточити ще 7 болтів м20 l400 і просвердлити стіну), ну і дорожчі звісно ж, хоча там економія копійчана.
Я вже вам казав шо у вас інструменту на мільйон гривень? 😅
@@romanvintonyak3995 Так так 😂😂 але вже майже все дістав, "трохи залишилося " з пальчиковими фрезами ще не розбирався взагалі 😀😀 Наче не мало інструментів але то так здається і дуже сильно бракує все що пов'язано з км4 нажаль. Бо все це планувалося для НГФ і ніяк не для 676-го, тому так і вийшло що тепер дефіцит інструментів з км4.
@ Перехідник все вирішує) нема проблем)
@@romanvintonyak3995 Перехідник перехідником а ось під кожен інструмент кожен раз замінювати штревель і тд..не дуже зручно і займає багато часу. Але перший час так і буде бо іншого виходу не має поки не зберу більшість остнастки з км4
Лайк!
Натхнення по скоріше зробити тепло
@@Wood-metal-Arts Натхнення стільки що хоч відбавляй ! Грошей стільки не має 🤭🤭🤭
Гарних клієнтів
Вітаю. Прикольна штука, всяке бачив, а от такого щей не бачив.
Ще одне, то стандартний стелаж, з прому наприклад? Той що 0.63мм товщина металу? Але там полиці мдф... Або дайте посилання на стелажик, так простіше буде
@@CuranderoUA Доброго здоров'я! Ні то не з прому стєлажі, хоча може і на промі є такі я не знаю, не цікавився. Це я брав на фірмі, вони були виготовлені давно і ппослужили свою службу, і після "закриття" фірми їх продавали і я купив. Товщина несучих кутів +- 1.3мм а столешниця товщиною 1 мм
@lustformetal ясно, дякую!
Це кільця міряти, бо в отвори глибоко таку штукенцію не запхнеш
@@petrovich5188 Так точно!
Теж про це подумав.
@@SUP-2101 Це для проточок деталей типу "труба" де проточка йде однакового діаметру по всій довжині на невелику але і не маленьку при цьому глубину, типу розточка циліндрів чи посадок під втулку коли не має такого розміру традиційного індикаторного нутроміра. Кожен інструмент під свою задачу
Каким образом калибруется?
@@Вован38 Чесно забув показати і випустив це з уваги, так як у мене не комплект і те що на відео тільки є і все, а так повинні бути ще не одна вставка і також міра зразкової довжини і ключ для регулювання зазору в гайці. По тій мірі довжини цей нутомір і калібрується .
Я понимаю что по калибру выставляется, но что где ослаблять? Покажите пожалуйста.
@@Вован38 В тому в суть цього регулювання що це все робиться по калібру який попередньо має точний розмір наприклад 50мм з точністю до 0.00мм. тоді можна показати що і як але я такого не маю і це все можна зробити хіба що попередньо проточити кільце з отвором 50.00мм і по ньому калібрувати що не дуже зручно, або набрати плитками КМД такий самий розмір 50.00мм і за допомогою спеціальних тримачів із додаткового приладдя до КМД зімітувати цей точний розмір і по ньому калібрувати цей нутромір також. Регулювання відбувається дуже просто! Закладаєм нутромір між "губками" калібра в середину і розкручуємо нутромір поки він гарантовано не упреться своїми вимірювальними щупами в калібр з двох сторін і не зависне під своєю вагою на ньому, під час цього нутромір повинен позіцінуватися як умога паралельно і рівно щоб не було погрішностей показів. Як тільки нутромір завис на калібрі відразу затянуємо гвинт/барашек нутроміра, тей що фіксує мікрометричний гвинт самого нутроміра, це для того щоб зафіксувати показник розміру калібра який в даний момент виміряв нутромір . Після фіксації однією рукою притримуємо сам нутромір від провороту а іншою рукою відкручуємо задню кришечку нутроміра яка тримає мікрометричний гвинт в корпусі самого лімба на якому нанесені позначки ділення у вигляді рисок по колу (0-45)це потрібно для того щоб при зафіксованому мікрометричному гвинті ми могли провертати сам лімб з вище зазначеними рисками ділення. Ну і далі звісно провертаємо лімб поки у нас рисочка з цифрою "0" не стане на проти горизонтальної нульової мітки яка буде означати 0, після цього добре затягнути позаду ту кришку яка фіксує в лімбі гвинт і на цьому калібровка фактично вважається закінченою !
З інструментів яких раніше не користувався, але зараз дуже потрібне кожен день: штангенглибиномір і штангенрейсмаси. Доки в тебе його немає - не цінуєш. Але зараз постійно під руками
Міритель - просто насолода для рук і очей.. Навіть радянського зразка приємно в руках тримати, а західні: без гострих кутів, з фасками всіма, шліфоване, рівне, охайне - то взагалі оргазм)
Купил кругляк болванку, дал ее токарю, дал чертеж. Выточить для точила под камень 32мм шайбу-держатель.. 😢 Выточил..несоосность центрального отверстия..нет центральной дырки с посадочным диаметром почти 0.5мм😮 6шт все в брак..
@@sherhan2024 Пощастило !
Шось не зрозумів, ніби заготовка була алюмінева а детальки стали стальні)
@@petrovich5188 Ви правильно сказали в самому початку...Ви просто не зрозуміли ....І так, заготовка була з дюралі 😉😉
@lustformetal Ну то шо з такої заготовки зробити стіки тонких блінчиків то задача непроста я зрозумів, схопитись ні за шо, треба робити на оправці.
@@petrovich5188 "Схоплювався" кулачками за 2мм на всьому діаметрі і спокійно при цьому обробляв всю заготовку навіть не залишаючи жодного натяку на сліди від кулачків, просто коли технологія відпрацьована вже не один раз то все реально.На кришках оправок проточка під діаметр 32 глубиною 2мм, так ось за цих 2мм я і зажимав - фаска на краю кулачків десь 0.5мм ітого 1.5м тримало всю оправку при обробці 😉😉
Одна пиздеш
Лайк, коментар - все як завжди)
Здравствуйте.Заготовки от чего такие?
@@Вован38 Заготовки із б/у ротаційних плоских лущільників John Deere. Дуже міцна сталюка схожа на радянську 65г але навіть міцніше!
Без болгарки ніяк😊
Ви в групі скитальця в телеграмі нещодавно нічого не писали?
@@ВладимирМирон-с9щ Мене там не має а що ?
@lustformetal зустрічав там когось з тих людей на кого підписаний, значить то були не ви.
Схоже це новий виток схем шахрайства. Вчора виявилось, що хтось під моїм імям пише в телеграмі дічь і намагається позичати гроші.
@@ВладимирМирон-с9щ В якому сенсі "зустрічали " ??🤔🤔 Такий самий нік ? Або такий самий логотип ?? Чи як зустрічали ? На Скитальця підписаний і йогодивлюся в ютубі точно а в телеграм не ходив до нього, хоча думав нещодавно зайти бо цікаво стало, але ще не заходив.
@@lustformetal людина давала поради автору. А я хотів сказати що після оцьго стріму, і спілкування про біля військові теми з Єгором , перестав що завгодно там радити. Тільки дивлюсь . Він каже що президент все робить вірно їх. І якщо в 90 ви присягнули на вірність Україні,ьо присягнете ще раз , на вірність росіі. І чого ви не здалися,жили бтяк у Криму. На ваш розсуд.
Подскажите,отчего резинку вставили между корпусом крышки)))
@@АлександрФедосов-м1э Доброго! Якщо чесно то вже навіть не пам'ятаю, скоріше за все звичайне ущільнююче кільце, просто великого діаметру.
Привіт майстре!!!! З обновками вас , нехай служать довго і радують вас!!! Полички вогонь!!! Робота виконана колосальна!!! Дивлюсь ваше відео і мрію коли вже я наведу лад біля своїх верстатів😅 Ця клята війна всі плани поламала😢
@@GeOrGeViCtOrE Привіт ! Дякую за добрі слова ! Все буде і у вас неодмінно! Я теж колись тільки мріяв а потім поступово все ж таки доробив !
В мене болгарка прокрафт, взяв попробувати, бо ціна копійчана, а має плавний пуск, регулятор обертів, підтримку обертів під навантаженням. І дуже легка і тонка. Декілька місяців і в хвіст і в гриву працює - повністю задоволений.
Поділюсь трохи своїм поглядом з огляду на мій досвід, постараюсь розписати детально, однак це не означає, що все треба викидати, терміново переробляти і т. д. Кожен сам собі господар... Отже свердла, в себе на свердлах з поганим маркуванням маркірував сам заново - наносив шар воску, продряпував голкою діаметр свердла і електрохімією, розчином солі витравлював ватною паличкою. Також відразу для своєї маленької майстерні визначився, що для зменшення об'єму того всього краму, свердла до 20мм будуть з ц х, так сказати універсальні, і для настольної свердлилки і в піноль зб токарника в патрон. Все що 20+мм вже з к х. Касетниці для свердл робив з дощок і з тирсоплити, обидва варіанти до одного місця, то все дрантя тягне вологу з повітря, потім конденсує її на холодних хростовиках свердл. Купа свердл так попсувались, також для циліндричних хвостовиків є неприємність в тому, що дошка/дсп вбираючи вологу розбухає, заклинюючи хвостовики в отворах... Трохи покращилась ситуація просочкою деревини маслом, але не повністю... Тому для підставок - текстоліт, гетинакс, алюміній/сплави, ну або зд друк, все решта себе не виправдовує, моя імха... Всі дублі, принаймні з 20мм і вище краще обміняти на ті яких нема, або інший інструмент/оснастку, ну крім чогось специфічного, наприклад довга серія або щось подібне, бо зламати таке свердло в домашній майстерні то ще умудритись треба, та і в разі поломки досвердлити можна сусіднім номіналом, то все одно не точна операція і якихось критичних проблем не створить. А от розширення номіналів, або переліку інструменту від обміну дублів, сильно покращує можливості майстерні, швидкість/зручність роботи, тому плюшкінізм треба тримати під контролем)
Дякую за дуже змістовну і детальну інформацію і власний досвід, про касетниці думав про те розбухання але поки не маю можливості зробити з кращого матеріалу, все відносно і по мірі можливості, звісно був би матеріал то 100% зробив би одразу і з нормального, бо я ж кажу що задумувався одразу а чи не буде розбухати ....тому прийдеться поки що і мені наступати через ті самі граблі це принаймні краще ніж кожен раз шукати пів години сверло на 10. З конічними сверлами там цей ефект виключений практично бо отвори сверлилися циліндричні а хвостовики на конус тому заклинювати там не повинні. З приводу дубляжів сверл і інструментів так я відразу прямо під час відео сказав що це все що наданний час є і все це тимчасово до появи або тих розмірів яких не має або до появи нового інструменту або такого який більш потрібний, і так само як із кількістю так само і із самим розположенням на цих стендах ...Я взагалі тільки но зібрав верстат на якому ніколи не працював в житті і для мене якщо так розібратися то взагалі все це нове і невідоме а за зручність розположення обладнання взагалі мови не може бути! Тому по мірі росту майстерні і мого досвіду все буде ставати з часом на свої місця і це стосується не тільки остнастки і її кількості а ще необхідності і наявності її в цілому ....
@@lustformetal другий мій коментар ютуб не пропустив, де я дав посилання на фотки як в себе розмістив на токарному все кх від ф20 до кінця км3, і ще місця дофіга залишилось. По фрезах нічого спеціально не пишу, бо і сам щойно фрезером обзавівся, ну як щойно.. вже рік.. але війна і мої постійні відрядження не дають навіть перебрати його)
@@CuranderoUA Який фрезер? Щось велике ?
@lustformetal той же 676, точніше два, один - "ірочка", другий сф-676 среднєволжського заводу здається, Ви забули мої коменти під попередніми відосами, якраз через відео з детальною переборкою коробки я і знайшов Ваш канал та підписався)
@@CuranderoUA Вибачайте дофіга всього в голові, все не запамятаєш 😂😂
У вас інструменту на мільйон гривень😅😂
@@romanvintonyak3995 Дуже смішно ... 😂😂😂
@ Та вам може смішно, але інструменту у вас дійсно багато😀
@@romanvintonyak3995 то так здається...а кинешся і нічим по суті працювати ....
@@lustformetalскільки б не було інструментів - їх абсолютно завжди мало😅😅😅
Файний набір. Не буде стіл фрезерного конфліктувати з полкою при підйомі столу?...би не сталось аварії. Думаю не варто зациклюватись обладнанням ,за пару років приходить переосмислення і пересування об"єктів в більш потрібному напрямку.До речі довгі деталі на столі фрезерного часті бувають
@@rrasel Дякую ! С приводу столу поживем побачимо, буде щось заважати будемо думати 😉
Дуже слушна порада про довгі деталі га фрезері. і плюс підлізти буває ззаду, знизу, по діагоналі потрібно
@@VadimReset Ну я думаю так що якщо довга деталь то в праву сторону можна тулити дуже багато бо там виходить що нічого не заважає аж навіть за ИЖ щоб тілюпалася ну а зробити так щоб і вліво так само звисало то всеодно це буде не довше ніж у стіну упреться 🤔🤔
О я теж тензодатчики використовував, займався колись ремонтом вагів, сталюка якась в них дивна, не варится нормально, різанням обробляєтся дуже важко. Доречі закази берете на токарку, треба зробити кришку під сальник на тв 7, і виборки піб сальник на заводській стальній кришці.
По шукрупокрутах краще вже взяти фірму, девольт, метабо, буде довше працювати і є запчвстини. Якісний китай коштує усього на третину менше..
Вітаю. Гарна робота проведена. Симпатично получається. Дійсно для фрезера потрібно дуже багато оснастки, то не токарний. Успіхів.
Стелажі 🔥 !
Якщо довго мучиться щось Тай получиться😊
@@Wood-metal-Arts Так получився по ітогу 676П 😂😂
Конструкторське бюро😊
Видно що є багато усп елементів
@@Wood-metal-Arts БУЛО ! Нажаль .......
На тв7 М44, хоча в планшайба дуже вільно закручюєтся, може і М45 зайде, поясок теж 48мм
@@petrovich5188 Шпиндель токарно-винторезного станка ТВ-7 Конец шпинделя резбовой - М45х4,5 Диаметр отверстия в шпинделе - Ø 18 мм ..... Це виписка з паспорту верстата якщо що ......