🎬Ep.46 | 🏅Turnir MTB la Cetatea Romanului ediția a 3-a | Cursa Cavalerilor 30 km 🚵‍♂️

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 14 พ.ค. 2024
  • În data de 12.05.2024 a avut loc concursul de ciclism Turnir MTB la Cetatea Romanului, ediția a 3-a, cu start/finish în comuna Gâdinți, jud. Neamț.
    😊Personal, am participat pentru a 12-a oară la o astfel de competiție.
    🙏Pe această cale, vreau să mulțumesc celor implicați pentru organizarea acestui eveniment, sponsorilor, concurenților, etc. și afirm cu toată plăcerea că totul a fost deosebit.

@Valu90 18 วันที่ผ่านมา +1

Ce rulează bicicleta tată, de-a mai mare dragul să te uiți la așa ceva.😊 Ce butuci ai la ea și ce anvelope?

• @Ciprian.Avarvarei
      @Ciprian.Avarvarei  18 วันที่ผ่านมา +1

Da, merge fain😀 vezi că am pe canal un video cu review la bicicletă👌

• @mtbromania4255
    @mtbromania4255 25 วันที่ผ่านมา

E primul video în care nu ai găsit bicicleta pregătită si a trebuit să o pregătești tu 😅

• @Petru_Sorin
    @Petru_Sorin 26 วันที่ผ่านมา

Se pare ca am aparut si eu in vidioeclip eram baiatul de la puncutul de hidratare după ce faci bucla si cobori

@Ciprian.Avarvarei  26 วันที่ผ่านมา +1

Păi, ai concurat sau ai fost voluntar? 😀

Am concurat eram băiatul cu tricoul mov de la mtb roman

@@Petru_Sorin bravo! Felicitări!

Putem spune că traseul acesta a fost frumos dar foarte multe părți de push Bike o pot spune din propria experiență de participapre

Felicitări în primul rând pentru participare și rezultat!🏅
      Traseul nu a fost ușor, mai ales pentru cei care nu au reușit să acumuleze suficientă experiență pentru a-l parcurge fără push bike. Eu personal m-am dat o singură dată jos de pe bicicletă și am împins-o, la o urcare aproape de final, efectiv nu mai puteam. Însă cu două zile înainte de concurs, la tura de recunoaștere, am parcurs traseul fără push bike. Depinde de fiecare, oricum, traseul a fost spectacol😎