Сучасна пропаганда з точки зору "Я-реконструкції".

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 14 ก.พ. 2024
  • Перед тим як почати цю статтю, хочу повідомити всім, що я не політичний експект, проте я добре розуміюсь на психологічних процесах. І моя стаття сьогодні буде саме про це.
    І так, давайте почнемо з опису людини, у винаженні, стресі, депресії:
    - страшно, боляче, тривожно;
    - відсутність будь якого задовлення в житті, бо воно викликає страх, тривогу;
    - зацикленість на якійсь діяльності в пошуках незрозуміло якої відповіді (в тіктоках, пошуках новин);
    - готовність віддати все за полегшення.
    Тобто, відповідно методу Я-реконструкція, де ключовими структурами особистості є бажання, володіння і задовлення, це людина, у якої ці компоненти травмовані, заборонені, штучно зруйновані.
    А тапер давайте подивимось як у нас подаються новини. Щось типу "вам всім срака", люди починають тривожитись, бастувати в соц мережах, а потім їм кажуть "ну все, ми передумали". Уявіть що ваша мама вас в дитинстві побила за те що ви хотіли їсти (за бажання, задоволення), а потім "ну більше не буду" і "на ляща". Живи і бійся...
    Тобто, атакують компоненти, які забезпечують нам бажання жити, володіти, і отримувати задоволення від життя. Продукується тваринний страх , який виснажує нас. Тобто заганяє у депресію. А людина в болю віддасть все за полегшення, повірить у все що завгодно, буде згодна на все за плацебо, яке дадуть.
    В такому стані легко вірити в героя, в того самого Рембо, який всіх прийде і спасе. І вуаля, приходить презедент, який каже, ні ні ні, так не буде. Хоча так є і так робиться далі, і роблять люди, яких він сам привів це робити.
    По суті, нам роблять так, щоб ми в своєму болі, "схавали" героя і не рипались.
    А двоякі послання "типу ось вам мобілізація, но то не вино", створюють психотичну обстановку в середині самої людини, де ти просто будеш боятись бажати, щось мати (в тому числі і своє життя, бо тебе зжере вина і сором не понятно за що) і отримувати задоводення (бо знову таки вина), що мимоволі, тупо рефлектнорно візьмеш будь яку ідею спасіння, яку тобі дадуть. Навіть коли під спасінням запропонують якийсь суіцид (самознищення) чи ще якусь хрінь. Як ото всі шурують за вождем чи ще кудись...
    Якось так, боляче, але це про правду.
    Коли вас буде накривати, просто бажайте, тримайте те що у вас в руках і знайте, що ви маєте право на своє життя і отримувати своє задовлення від нього, щоб не було навкруги. Бо це є основа права бути і існувати.
    І щоб на чомусь позитивному закінчити, хочу сказати, якщо ви ще живі, і якщо відчуття вини і сорому не стали хронічними, знач ви з усім впараєтесь, бережіть той ресурс який маєте.
    Буду вдячна за ваші коменти та думки з цього приводу.
    З любовю до ваших болячок, Тетяна Павленко.
    П.с. У нас нещодавно вийшло 3 нових статі по методу психотерапії "Я-реконструкція".
    Моя "РОЗУМІННЯ КОНСТРУКТУ «ВОЛОДІННЯ» В СТРУКТУРІ ОСОБИСТОСТІ ВІДПОВІДНО МЕТОДУ ПСИХОТЕРАПІЇ «Я-РЕКОНСТРУКЦІЯ»,
    2. Tetiana Mikova ФАНТАЗІЯ БАТЬКІВ ПРО ПРОТИЛЕЖНУ СТАТЬ ДИТИНИ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ФОРМУВАННЯ ДОВЕРБАЛЬНОЇ ТРАВМИ
    3. Anastasiia Bilozor Фізичний акт як спосіб відображення бажання бути.
    Раптом ви хочете почитати ці статті, залиште свою пошти по ссилці (якщо в інстаграм посилання скину в лс), вказавши біля імені "СТАТТІ"
    iapht.webnode.com.ua/metod-ps...

ความคิดเห็น •