Свій газ: де шукати перспективні родовища в Україні? |

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 10 ธ.ค. 2020
  • Зелена енергетика та електроенергія наразі не можуть забезпечити нашу країну необхідним об'ємом енергії. Тому газ та нафта надзвичайно важливі ресурси для нашої держави в період енергетичного переходу.
    Про те, де шукати нові родовища, щоб гарантувати енергетичну безпеку країни розповідає Віталій Вітрик, академік нафтогазової промисловості, керівник одного з ключових нафтогазосервісних підприємств України.
    Віталія Григоровича, як відомого науковця та практика, автора численних наукових публікацій і патентів у сфері буріння свердловин, а також дисертації з роботи на виснажених родовищах у вересні 2020 року запросили приєднатися до Експертної ради дивізіону "Нафтогаз Розвідка та Видобування".
    Для рубрики #GasTalks він поділився своїм баченням енергетичної безпеки України, державної політики у сфері видобутку вуглеводнів, ризиків для галузі та значенням шельфу.
    - У нас є два шляхи. Перший - це розробка нових родовищ: шельф, Карпати, глибоке буріння. Другий - активна робота по наявних родовищах. Це той резерв, який дасть нам змогу зберегти видобуток. У нас сотні законсервованих свердловин, але і вони можуть давати результат. Потрібно збільшувати використання нових технологій, адже простих методів уже немає. Кожен проєкт, - і шельф, і Карпати, і глибоке буріння, і tight gas, має значення для енергонезалежності, - говорить Віталій Вітрик, член Експертної Ради Дивізіону "Нафтогаз Розвідка та Видобування"
    Таймкод випуску:
    00:38 - Про стратегію газовидобутку
    01:54 - Про відкриття родовищ
    02:58 - Про газ у Карпатах
    03:38 - Про шельф Чорного моря
    04:41 - Про ризики
    05:36 - Про інвестиції та державну політику
    06:46 - Про енергобезпеку
    - - - - -
    Підписуйтесь на сторінку Нафтогаз Розвідка та Видобування - / naftogazep
    А також слухайте #GasTalks у форматі подкасту на прогулянці, за кермом або домашніми справами:
    🔹 Apple Podcasts: apple.co/3662t4Z
    🔹 Google Podcasts: bit.ly/GP-GasTalks
    🔹 Інші платформи: bit.ly/GasTalksPodcast
  • วิทยาศาสตร์และเทคโนโลยี

ความคิดเห็น • 7

  • @user-qq7zi4bi4l
    @user-qq7zi4bi4l 2 ปีที่แล้ว

    Дякую , це і є ДЕРЖАВНИК .

  • @user-yw9qf3uy3q
    @user-yw9qf3uy3q 3 ปีที่แล้ว +4

    Віталій Григорович, як завжди: акцентовано, коротко, фахово ... !!!!

  • @user-pz1vm8zc7t
    @user-pz1vm8zc7t ปีที่แล้ว

    В нас ще при СРСР в Україні куча родовищ заткнутих в 1972році атомним взривом біля Червонограда село Первомайське та с Нова Водолага Заткнули величезніше родовише сланцевого газу бо він тоді зірвався і горів маже 2-а місяці заремо було ,аж до Павлограда вночі видно було як в похмуру погоду. Та чиновники - вори все нам чешуть що газу немає,а самі видобувають і крадуть народні надра на свою користь продаючи газ, А вони мають тільки отримувати оплату за видобуток ,а Держава має продавати бо надра належать народу і державі!!!

  • @user-lu3be7kc5p
    @user-lu3be7kc5p 2 ปีที่แล้ว

    Що зараз бурять в с. Теребля Закарпаття?

  • @gora2103
    @gora2103 2 ปีที่แล้ว

    Яке море ,якщо там безпеки немає, знову віддати московії?

  • @11magdalina111
    @11magdalina111 2 ปีที่แล้ว

    Сводного энергобаланса в стране нет 30 лет о нехватке газа не может идти речи и о покупке газа тоже. ГАЗА У НАС ХВАТАЕТ НА ВСЕ КАТЕГОРИИ ПОТРЕБИТЕЛЕЙ - НАДО ПЕРЕСТАТЬ ВОРОВАТЬ. ВОТ И ВЕСЬ РЕЦЕПТ. th-cam.com/video/8nfUAy2uml0/w-d-xo.html