@@Yanexia-ua так, але це правові держави, в яких є захист капіталу і де громадяни зацікавлені залишити цей капітал у своїй країні. В цих державах є НАЦІОНАЛЬНА еліта , а не псевдоеліта, яка вдягає вишиванки і другою рукою обшукує державні фонди, які формуються з наших податків. Ці держави з одного боку не багаті на сусідів, але і ті нормальні. У цих державах немає приматів-бабуїнів націоналістів, які намагаються кришувати будь-який хоч трохи вдалий малий бізнес. Але не зважаючи все вище перераховане , відтепер ще треба до всього цього додати зруйновану інфраструктуру, втрачене населення, теперішню якість цього населення і великий зовнішній борг. А , і ще треба якось перемогти величезного бабуїна з необмеженим, в порівнянні із нашим, мобілізаційним ресурсом . Економіка кожної держави це дуже складна індивідуальна система, але, нажаль, час і обставини не на нашому боці. І ми, як конкурент із промисловістю чи будь чим іншим - не потрібні нікому. Є лише ми, вороги, і тимчасові друзі.
Чесно кажучи, навіть, економіст за освітою, кілька разів ставив на паузу, щоб зрозуміти сказане. Що за галіматья з "авторським" поділом ВВП? Давно є стандартні формули з поділом ВВП за доходами або витратами. Що за окреме ПДВ від "виробництва чогось"... Мда... Є с/г, промисловість і сектор послуг як ключові частини ВВП будь-якої країни, або якщо ВВП за витратами = Витрати домогосподарств (споживання), бізнесу (інвестиції), держ витати + чистий експорт (різниця між експротом і імпортом). Податки (до речі, є прямі, непрямі податки, а тут чомусь лише ПДВ витягнули, а чому тоді не акциз чи ПДФО?) - це спосіб перерозподілу благ в державі, самі податки не є складовою частиною ВВП.
Згодна. Відео претендує на те, щоб пояснити людям простими словами, що таке ВВП, але, по факту, може тільки заплутати або навчити неправді. Чого тільки варта фраза про те, що наш ВВП зменшується, якщо ми купуємо імпортні продукти.
Я так понял автор пытался донести до нас, типо если покупаем товар иностранный, то это не наша часть материальной цепочки, как то так, я хз)))@@ValeriiaKetrysh
Було б чудово зняти відео, як населення може впливати на економічне зростання країни (збільшення ВВП і т д ). Як приклад щодо купівлі товарів та послуг вітчизнях виробників і т д
Дуже гарна робота. Доступною мовою і цікаво. Єдине не зовсім коректно відображений графік 6:45. Там імпорт відображений накопичувально в плюс ВВП. А по факту імпорт треба відняти. Можна як варіант таке показувати через waterfall чарт.
Відео сировина-продукт - однозначно буде цікавим. Дякую за дійсно економічну просвіту. Без анархічних сентиментів Ціни Держави чи Останнього капіталіста, які свої зарплатні ФОПи захищають понад усе.
Что бы заработала Новая Евро- экономическая модель в Украине , старая должна "умереть". Просадка в экономике у нас будет большая. Но по другому, к сожалению" не выйдет запустить "новую модель".
Нову модель нікому запускати буде. З 30 мільйонів - 11 мільйонів це пенсіонери, вже зараз. Народжуваність - мінусова і одна з найнижчих в світі. Кількість жінок фертильного віку зменлшилася на 40% за рахунок біженців, з них як мінімум 20% не повернеться гарантовано. За 20 років наше населення впаде до 20 мільйонів де 60% це пенсіонери.
Дякую! Розкажіть навіщо нам пані Penny Pritzker? Й ще, наприкінці ви казали, що будемо повертатися хвилями. Розкажіть що це за хвилі таки будуть, та хто їх буде робити?
Чому ви думаєте, що ми будемо довго повертатися до довоєнного рівня економіки? Багато часу непотрібно, щоб повернутися до того дна, в якому ми були до війни. Україні потрібна нова система, повна свобода економічній діяльності, найнижчі податкові ставки та інші сприятливі умови для підприємницької діяльності, і тоді буде швидкий економічний підйом.
Будь ласка краще зробіть випуск - Як росте економіка України під час війни з тендерами,де мільярди вливають в стадіони,дороги та інше. Велике будівництво тепер більше, як до війни.
Добрий день, Цікаве відео, але перегружене даними+ є помилки. Наприклад: 13:15 не можна брати, як ви називаєте його, «реальний ввп» України за 2021 р (що насправді є ВВП в дол. В цінах 2015 року за даними СБ ) і порівнювати з зовн. Фінансуванням в 22-23 р. яке у вас в номінальних доларах США. Або беріт номінальні значення і там і там, або перерахуйте зовн. допомогу в дол. 2015 року
Цікаво чому ми не можемо краще розвиватись ? Що треба зробити суспільству - як натиснути на владу щоб змінилися умови нашого майбутнього відновлення та розвитку ?
1 не давати хабарі 2 не брати хабарі 4 дотримуватись законів (особливо суддям) 3 вчитись адекватним реальності знанням 4 працювати якісно 5 споживати українське, в першу чергу
@@ShadowareCo дякую, але наприклад я все з цього роблю, тільки ось ВВП та економіка не росте (тому що мене одного не вистачає), мені більше цікаво як прискорити це на загальнонаціональному рівні
Українське суспільство не здатне на інституційні зміни. Активним громадянам треба об'єднати зусилля для створення політичної сили сучасного типу, яка має ресурси та вплив на суспільство. На владу не потрібно тиснути. Владу потрібно брати у власні руки.
Думаю основний вплив на падіння IT буде вже після війни, так як дуже багато людей виїздуть з країни і будуть робити FOP-ів за кордоном, і не тільки не витрачати гроші в Україні але і не платити податки в Україні також
Навпаки буде ріст, працювати в IT в Україні вигідніше ніж за кордоном. Податки значно вище. Багато людей зараз переїзжають з однієї країни в іншу щоб залишатися як український фоп. І богато людей захочуть повернутися, якщо буде можливість. Звісно хтось захоче виїхати, але це не великий відсоток, і зрештою частина з тих теж повернеться, коли зіткнеться з тими проблемами
@@КостянтинЧеркашин-я7л в країнах як Болгарія, оподаткування 10 відсотків, майже те що виходить в нас, в Португалії можна за деяких умов не оподатковуватись до 10 років, тисячі людей зробили фопів в Польші, де оподаткування більше але не на багато. Я як людина з ІТ розумію шо ті люди які виїхали і вже давно зробили ФОП за кордоном вже ніколи не повернуться на постійно жити в Україну, в них іньше життя зовсім і іньші стандарти життя. Єдина причина чому частка людей тимчасово повернеться, це щоб дозавершитм справи, продати/здати нерухомість і дорозібратись з майном. Дуже мінорна частка людей має бажання повертатись... Це з перших уст багатьох десятків знайомих з ІТ. Деяка частина з них вже навідь купила нерухомість за кордоном...
В 2021 році ВВП складав 200 млдр, а не 100. Якщо нам грошима дали 38 та 32 млдр доларів - це по сучасних цінах, а не якоїсь 5 річної давнини. Тому 40% ВВП там явно немає
@codem2314А є хоч якісь дані по ввп від "ІТ"? Немає. Ти мені назвеш хоч десяток всесвітньо відомих українських ІТ продуктів якими користуються багато людей? Ні не назвеш.
Чи немає тут монополії коли всі позичені в іноземних державах кошти осідають в людей в вигляді 300 доларів на місяць а в бізнесменів від 3000 на місяць
Ти дурень. Зерно не падає з неба, його вирощують українські люди. За це вони отримують зарплату. А ще селяни отримують гроші за здачу в оренду своїх земельних паїв. Тому похєр хто саме купляє у фермерів зерно і вивозить його закордон.
Якщо на це пішло то було б цікаво послухати про умовні кроки та рішення які необхідно прийняти для спонукання розвитку економіки. По типу зменшити податки на малий бізнес -> зменшити кредитну ставку -> спростити умови для іноземних інвесторів і тд. Звісно тема дуже обширна і супер складна але хоча б поверхнево пройтись цікаво. Такий собі гайд для новачків(може буде корисно довбойобам у раді)
В інфографіці немає ніякого сенсу якщо її показувати на 1 секунду, тим паче якщо на екрані кілька діаграм. Не вистачає аналітики - дуже мало пояснень або висновків з показаних цифр. На мій смак, подача інформації дуже швидка - сама тема потребує більш вдумливої подачі, ми ж не афішу кіно дивимось. Не дуже зрозуміло на кого саме розрахований цей контент у такому форматі - більш зацікавленим у економиці глядачам буде нудно, пересічним громадянам - незрозуміло. Маю надію, що надалі ви будете розвиватися.
Актуальна і водночас на перший погляд скучна тема економіки стає цікавою, зрозумілою і змістовною, завдяки її ведучому і команді яка подає матеріал. Дякую !
Московити мають заплатити за всі завдані збитки та не доотриманї вигоди та прибутотку за всі роки війни. Хоч це не поверне життя та здоров'я, але платити мають до кінця свого існування.
😂😂😂 Вони не нанесли і десятої частини тих руйнуваннь які нанесла німеччина під час вв2. Там не так багато грошей шоб вони їх не змогли виплатити років за 10-20.
@@notenjoying666 якщо враховувати те горе, що зазнали люди, покалічені долі, здоров'я фізичне та психологічне то мають платити пенсію всім українцям кому більше, кому менше але усім хто жив в Україні в період з 2014 року. Порахувати ще витрати країн, що утримують зараз наших біженців та просто дають кошти для бюджету України, вартість зброї та амуніції, що поставили. Це вже пів трильйона доларів на сьогодні. РФ не зможе сплачувати на рік біль аніж пару відсотків від бюджету, а після війни бюджет вних буде явно менший. Хоча є гарний шлях, вкладати відсоток репарацій у всіх сировинних експортних товарів з Московії, тоді основні виплати можна буде за 30-50 років виплатити, якщо цей процент буде складати 5-10% від експортної виручки.
Итого лучший год в истории был 2013 с последним настоящим президентом и последний год этого государства как суверенного. После мы стали колонией, с генерал-губернатором исполняющим распоряжения из за границы. Теперь маемо шо маемо. Ну ничего станем уроком для других государств, хоть какая то польза
Хороший початок, цікава подача але тема ВВП в контексті зовнішнього торгового балансу, структури експорту, тощо не розкрита взагалі. Адже про це згадувалося в перші хвилини, а потім ніби забулося. Корисно знати галузі, які приносять гроші в країну.
Вступайте в Клуб Української правди: club.pravda.com.ua/?
Відео про те, чи ми сировинна країна, чи створюємо продукти було би дуже цікавим :)
А тобі так не зрозуміло ???😂 Спойлер: сировинна, і такою її застануть ще твої онуки )
даю вам квест, можливо трішки сумний - спробуйте в Сільпо купити макарони виготовлені в Україні. Або хоча б 3 сорти чаю запакованного у нас
Відео на цю тему буде дуже коротке судячи з цих твох коментувальників
Ведучий скаже - "Україна сировинна країна, до побачення" .
А взагалі то робіть
@@Scam-HunterКанада і Австралія - сировинні економіки, але ніхто не скаже, що це бідні країни.
@@Yanexia-ua так, але це правові держави, в яких є захист капіталу і де громадяни зацікавлені залишити цей капітал у своїй країні. В цих державах є НАЦІОНАЛЬНА еліта , а не псевдоеліта, яка вдягає вишиванки і другою рукою обшукує державні фонди, які формуються з наших податків.
Ці держави з одного боку не багаті на сусідів, але і ті нормальні.
У цих державах немає приматів-бабуїнів націоналістів, які намагаються кришувати будь-який хоч трохи вдалий малий бізнес.
Але не зважаючи все вище перераховане , відтепер ще треба до всього цього додати зруйновану інфраструктуру, втрачене населення, теперішню якість цього населення і великий зовнішній борг. А , і ще треба якось перемогти величезного бабуїна з необмеженим, в порівнянні із нашим, мобілізаційним ресурсом .
Економіка кожної держави це дуже складна індивідуальна система, але, нажаль, час і обставини не на нашому боці. І ми, як конкурент із промисловістю чи будь чим іншим - не потрібні нікому. Є лише ми, вороги, і тимчасові друзі.
Гарний огляд
Дякую, було цікаво. І запропонована наступна тема теж буде цікава.
Зараз нас навіть сировинною країною важко назвати
крутий контент 💪
Дякую за корисну інформацію !💪🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Навчаюсь на економічному факультеті, ще не чув щоб так доступно і зрозуміло пояснювали про базові економічні поняття, дякую
Дякую, давайте ще
Буде таке цікаво!
Чесно кажучи, навіть, економіст за освітою, кілька разів ставив на паузу, щоб зрозуміти сказане. Що за галіматья з "авторським" поділом ВВП? Давно є стандартні формули з поділом ВВП за доходами або витратами. Що за окреме ПДВ від "виробництва чогось"... Мда... Є с/г, промисловість і сектор послуг як ключові частини ВВП будь-якої країни, або якщо ВВП за витратами = Витрати домогосподарств (споживання), бізнесу (інвестиції), держ витати + чистий експорт (різниця між експротом і імпортом). Податки (до речі, є прямі, непрямі податки, а тут чомусь лише ПДВ витягнули, а чому тоді не акциз чи ПДФО?) - це спосіб перерозподілу благ в державі, самі податки не є складовою частиною ВВП.
УП правда скотилась в жовту пресу з драматичною музичкою на фоні (
Згодна. Відео претендує на те, щоб пояснити людям простими словами, що таке ВВП, але, по факту, може тільки заплутати або навчити неправді. Чого тільки варта фраза про те, що наш ВВП зменшується, якщо ми купуємо імпортні продукти.
Я так понял автор пытался донести до нас, типо если покупаем товар иностранный, то это не наша часть материальной цепочки, как то так, я хз)))@@ValeriiaKetrysh
Було б чудово зняти відео, як населення може впливати на економічне зростання країни (збільшення ВВП і т д ).
Як приклад щодо купівлі товарів та послуг вітчизнях виробників і т д
Приємна подача та цікава інформація, дякую!
Дякуємо за Вашу роботу
Дуже якісне та зрозуміле відео
Дуже гарна робота. Доступною мовою і цікаво. Єдине не зовсім коректно відображений графік 6:45. Там імпорт відображений накопичувально в плюс ВВП. А по факту імпорт треба відняти. Можна як варіант таке показувати через waterfall чарт.
Так, відео про сировину і готові товари робити однозначно)
Дякую
Все цікаво) у вас гарно виходить
Дякую! Дуже корисна інформація.
Файний,тотальний обзор экономіки! Дякую.вподобайка!
Так, відео про виробництво/сировину дуже актуальне і цікаво
Дуже хороша дикція і голос, приємно слухати
Ілля, дякую за інформативне та об'єктивне відео .
Інформація як завжди цікава
дякую за цікавий контент
Буле цікаве відео про сировинний експорт попівняно з виробництвом продуктів
буде цікаво
дякую
Дякую за чергове якісне, інформативне та цікаве відео 🤝🤝
Дякую, цікавий обзор
Героям слава
10:05 - рідна пустка Кам'янського.
Відео сировина-продукт - однозначно буде цікавим. Дякую за дійсно економічну просвіту.
Без анархічних сентиментів Ціни Держави чи Останнього капіталіста, які свої зарплатні ФОПи захищають понад усе.
Обожнюю ваш канал
Так, буде таке цікаво
Бажаю процвітання!
Да, буде цікаво
Что бы заработала Новая Евро- экономическая модель в Украине , старая должна "умереть". Просадка в экономике у нас будет большая. Но по другому, к сожалению" не выйдет запустить "новую модель".
Нову модель нікому запускати буде. З 30 мільйонів - 11 мільйонів це пенсіонери, вже зараз. Народжуваність - мінусова і одна з найнижчих в світі. Кількість жінок фертильного віку зменлшилася на 40% за рахунок біженців, з них як мінімум 20% не повернеться гарантовано.
За 20 років наше населення впаде до 20 мільйонів де 60% це пенсіонери.
Дуже цікаве питання стосовно створення продукту та експорту сировини
Дякую! Розкажіть навіщо нам пані Penny Pritzker? Й ще, наприкінці ви казали, що будемо повертатися хвилями. Розкажіть що це за хвилі таки будуть, та хто їх буде робити?
Вона не нам. ;)
Чому ви думаєте, що ми будемо довго повертатися до довоєнного рівня економіки? Багато часу непотрібно, щоб повернутися до того дна, в якому ми були до війни. Україні потрібна нова система, повна свобода економічній діяльності, найнижчі податкові ставки та інші сприятливі умови для підприємницької діяльності, і тоді буде швидкий економічний підйом.
І хто ж створить ту нову систему? Ви? Чому досі не створили?
@@putinisakiller8093 нові пропозиції лібертаріанських реформ давно є, потрібно лише, щоб люди захотіли змін.
До того дна не повернесмось ніяк. Буде нове дно, набагато глибше і темніше.
80% зебілів, нічого не буде
Цікаво, робимо контент. Хлопці, ви - супер🤝🏼💙💛
Відео про те чого більше експортує Україна 🇺🇦 було б цікаво
Дякую за вашу просвітницьку роботу.
Зробіть будь ласка відео про України чи сировинна ми держава
Буде цікаво
Дивлюся ваше відео з того самого Люксембурга. Вставка з фільму Антоніо Лукіча посміхнула)))) В Люксембурзі дійсно немає "розбитих корит"))))
Буде цікаво!
Зараз ввп формують західні донори десятками мільярдів вливань щороку.
Лайк та комент для поширення контенту. Дякую
Імміграція це завжди правильне рішення!
Зрадойоби і невдахи тікають. Для решти це досить перспективно)
Наймасштабніша війна з часів другої світової у Європі. Мобуть більшість не усвідомлює масштабів і при цьому ми ще непагано живемо.
Непогано 😂
Ціни як в європі, зарплати як в гірших представниках середньої азії. Ми звісно не післявоєнна німеччина, але ж і війна ще не закінчилась 🤣
цікаво подивитися на показники 2024 року в порівнянні до 2021.
Зробіть, будь ласка,відео про імпорт сировини і продукції
Так, буде цікаво про характер експорту
Все чудово, все по плану. За 30 років - 50 % населення, демографічна криза, - 70 % промисловості. Розорено 80 +% чорноземів.
Буде цікаво тема "Україна більше сировинна країна чи ми робимо продукт"
Мені буде цікаве відео на тему, чого ми більше продаємо, сировини чи вже перероблених товарів з цієї сировини.
Будь ласка краще зробіть випуск - Як росте економіка України під час війни з тендерами,де мільярди вливають в стадіони,дороги та інше. Велике будівництво тепер більше, як до війни.
Те що ми сировинні , це й так відомо ! Питання на скільки ?
Буде дуже цікаво, хоч і заздалегідь відомо, що ми здебільшого сировинна країна, нажаль
Підписка та вподобайка
ВВП України на душу населення в десять раз меньший ніж в країнах Європи і в світі на 98 - му місці.
Що це компанія Гольфстрим Плюс? Вони топ-1 в сфері спорт та розваги
Ввп формують іноземні пратники податків😂😂
👍
зерно, руда, вугілля, сталь - ось і економіка
Добрий день,
Цікаве відео, але перегружене даними+ є помилки.
Наприклад: 13:15
не можна брати, як ви називаєте його, «реальний ввп» України за 2021 р (що насправді є ВВП в дол. В цінах 2015 року за даними СБ ) і порівнювати з зовн. Фінансуванням в 22-23 р. яке у вас в номінальних доларах США. Або беріт номінальні значення і там і там, або перерахуйте зовн. допомогу в дол. 2015 року
Дякую за цікаве відео! Нажаль в відео не розкрита тема, чи впливає на ВВП покупки та послуги куплені не офіційно, умовно у бабулі куплений кабак.
Читаю вас на Bluesky ❤
Чи можете зробити випуск з розглядом бюджету, де цю інформацію брати ьа куди спрямували скільки грошей
Ціна Держави - непрофесійний канал. Дуже гарні відео, але багато неточностей і помилок. Їм би хорошого редактора...
Цікаво чому ми не можемо краще розвиватись ? Що треба зробити суспільству - як натиснути на владу щоб змінилися умови нашого майбутнього відновлення та розвитку ?
1 не давати хабарі 2 не брати хабарі 4 дотримуватись законів (особливо суддям) 3 вчитись адекватним реальності знанням 4 працювати якісно 5 споживати українське, в першу чергу
але щец позбутись рос. впливу
@@ShadowareCo дякую, але наприклад я все з цього роблю, тільки ось ВВП та економіка не росте (тому що мене одного не вистачає), мені більше цікаво як прискорити це на загальнонаціональному рівні
Щоб суспільство розвивалось воно має захищати життя кожної людини з моменту зачаття.
Українське суспільство не здатне на інституційні зміни. Активним громадянам треба об'єднати зусилля для створення політичної сили сучасного типу, яка має ресурси та вплив на суспільство.
На владу не потрібно тиснути. Владу потрібно брати у власні руки.
Ввп на душу в Україні менше ніж в Косово
03:15 ми? продукт? хм...) може що харчове і робимо, а так зерно,залізо,дерево...бурштин...
Думаю основний вплив на падіння IT буде вже після війни, так як дуже багато людей виїздуть з країни і будуть робити FOP-ів за кордоном, і не тільки не витрачати гроші в Україні але і не платити податки в Україні також
Навпаки буде ріст, працювати в IT в Україні вигідніше ніж за кордоном. Податки значно вище. Багато людей зараз переїзжають з однієї країни в іншу щоб залишатися як український фоп. І богато людей захочуть повернутися, якщо буде можливість. Звісно хтось захоче виїхати, але це не великий відсоток, і зрештою частина з тих теж повернеться, коли зіткнеться з тими проблемами
@@КостянтинЧеркашин-я7л Да-да, особенно опросы на доу показывают перспективы
@@КостянтинЧеркашин-я7л в країнах як Болгарія, оподаткування 10 відсотків, майже те що виходить в нас, в Португалії можна за деяких умов не оподатковуватись до 10 років, тисячі людей зробили фопів в Польші, де оподаткування більше але не на багато.
Я як людина з ІТ розумію шо ті люди які виїхали і вже давно зробили ФОП за кордоном вже ніколи не повернуться на постійно жити в Україну, в них іньше життя зовсім і іньші стандарти життя.
Єдина причина чому частка людей тимчасово повернеться, це щоб дозавершитм справи, продати/здати нерухомість і дорозібратись з майном.
Дуже мінорна частка людей має бажання повертатись... Це з перших уст багатьох десятків знайомих з ІТ.
Деяка частина з них вже навідь купила нерухомість за кордоном...
Я згоден на відео.
Уровень реального ввп по ппс 2021 года на 35% ниже 1991 года. Забавно.
Дякую за гарне та доступне відео! Квітни Український Ютьюб!)
Зніми відео про товар (які виготовляє Україна і може виготовляти, але не робить цього)
Перед кожним голосуванням показувати це відео, може колись дійде до депутатів.
Нас от 20 до 25 млн
Чекаю на відео, чи сировинна ми країна, чи створюємо продукти)
интересно. таймкоды бы добавить
В 2021 році ВВП складав 200 млдр, а не 100. Якщо нам грошима дали 38 та 32 млдр доларів - це по сучасних цінах, а не якоїсь 5 річної давнини. Тому 40% ВВП там явно немає
по сучасниХ цінаХ
Економічна зрада як завжди говорить праду
ех, сумно
а Ціна держави, топ, цікаво послухати, поки збираєшся на роботу
@codem2314А є хоч якісь дані по ввп від "ІТ"? Немає.
Ти мені назвеш хоч десяток всесвітньо відомих українських ІТ продуктів якими користуються багато людей? Ні не назвеш.
Під час великого воєнного положення*, а не війни
Чи немає тут монополії коли всі позичені в іноземних державах кошти осідають в людей в вигляді 300 доларів на місяць а в бізнесменів від 3000 на місяць
6:44 експортери зерна не українці, а американські компанії. Більше того, вони ще й отримують повернення ПДВ)
Ти дурень. Зерно не падає з неба, його вирощують українські люди. За це вони отримують зарплату. А ще селяни отримують гроші за здачу в оренду своїх земельних паїв. Тому похєр хто саме купляє у фермерів зерно і вивозить його закордон.
Економічний фронт в глибокому тилу😏
Коли звик до висококласних простих розборів незрозумілих економічних питань і точних цифр, то це якась каша, ще й цифрами від ліхтаря.
Цікаво про сировинний продукт, чекатиму
Якщо на це пішло то було б цікаво послухати про умовні кроки та рішення які необхідно прийняти для спонукання розвитку економіки. По типу зменшити податки на малий бізнес -> зменшити кредитну ставку -> спростити умови для іноземних інвесторів і тд. Звісно тема дуже обширна і супер складна але хоча б поверхнево пройтись цікаво. Такий собі гайд для новачків(може буде корисно довбойобам у раді)
Крок 1 - захопити владу.
Ну зменши податки, тоді доведеться і школи з більшістю лікарень закрити.
В інфографіці немає ніякого сенсу якщо її показувати на 1 секунду, тим паче якщо на екрані кілька діаграм. Не вистачає аналітики - дуже мало пояснень або висновків з показаних цифр. На мій смак, подача інформації дуже швидка - сама тема потребує більш вдумливої подачі, ми ж не афішу кіно дивимось. Не дуже зрозуміло на кого саме розрахований цей контент у такому форматі - більш зацікавленим у економиці глядачам буде нудно, пересічним громадянам - незрозуміло. Маю надію, що надалі ви будете розвиватися.
Актуальна і водночас на перший погляд скучна тема економіки стає цікавою, зрозумілою і змістовною, завдяки її ведучому і команді яка подає матеріал. Дякую !
Ми переважно експортуємо сиовину а на е імпортуємо
Московити мають заплатити за всі завдані збитки та не доотриманї вигоди та прибутотку за всі роки війни. Хоч це не поверне життя та здоров'я, але платити мають до кінця свого існування.
😂😂😂
Вони не нанесли і десятої частини тих руйнуваннь які нанесла німеччина під час вв2. Там не так багато грошей шоб вони їх не змогли виплатити років за 10-20.
@@notenjoying666 якщо враховувати те горе, що зазнали люди, покалічені долі, здоров'я фізичне та психологічне то мають платити пенсію всім українцям кому більше, кому менше але усім хто жив в Україні в період з 2014 року. Порахувати ще витрати країн, що утримують зараз наших біженців та просто дають кошти для бюджету України, вартість зброї та амуніції, що поставили. Це вже пів трильйона доларів на сьогодні. РФ не зможе сплачувати на рік біль аніж пару відсотків від бюджету, а після війни бюджет вних буде явно менший. Хоча є гарний шлях, вкладати відсоток репарацій у всіх сировинних експортних товарів з Московії, тоді основні виплати можна буде за 30-50 років виплатити, якщо цей процент буде складати 5-10% від експортної виручки.
😊
Итого лучший год в истории был 2013 с последним настоящим президентом и последний год этого государства как суверенного. После мы стали колонией, с генерал-губернатором исполняющим распоряжения из за границы. Теперь маемо шо маемо. Ну ничего станем уроком для других государств, хоть какая то польза
Колонией Украина была до 14 года , вот поэтому и есть сейчас война,потому что люди не захотели больше быть колонией и выгнали марионетку!
Хороший початок, цікава подача але тема ВВП в контексті зовнішнього торгового балансу, структури експорту, тощо не розкрита взагалі. Адже про це згадувалося в перші хвилини, а потім ніби забулося. Корисно знати галузі, які приносять гроші в країну.
«Вілія» Луцьк на фото