Коли ми були малятами, бабуся таку начинку ( але з сирими шлуночком та печінкою) клала всередину півника і тушкувала... Поки дивилась Ваше відео, наче сам смак тієї начинки у роті мала...
Дякую за рецепт. Моя бабуся готувала цю страву , але на жаль її вже немає в живих і спитати немає в кого. Мені в дитинстві дуже подобалась начинка а зараз серед моїх знайомих ніхто не знає як готувати цю страву. Дуже дякую за рецепт. Обов'язково приготую
А моя свекруха з Терноп,області,запікала начинку у відбитому куску м'яса,зашивала і запікала як шинку,це смакота,шкода що в минулому,царство її небесне....
На Вінничині моя бабуся завжди готувала так же на різдво і паску, заашивала м'ясо з начинкою ,запікала в печі, називала -"порося". Часом начиняла птицю.
Доброго вечора вам пані Надя, ви чудова учениця, дякую вам, хочу вам сказати, що начинку подають на весілля і на гостину з курячим м'ясом і все має бути гарячим, ви молодчинка все супер, бажаю вам міцного здоров'ячка і добра, нехай матір божа вас береже.
Доброго ранку пані Надю, треба довго тримати в духовці на маленькій температурі, в начинку їдять по різному, але в основному гарячу, підсмажину, ще навчитесь, всього вам доброго.
На Чортківщині теж готують із курячим мясом здавна і обов'язково печена паляниця. Я думаю ,що вона тому і погано ріжеться гаряча, що додають хліб чи батон. Незавжди комбінації із заміною інгредієнтів вдалі.
Ніколи не бачила і не чула про цю страву. Але Ви так красиво розповіли, що обов'язково приготую, тим паче- в суботу у нас Поминальний день- Проводи.Дякую за науку, шановна пані!😊
Дякую Надя за забутий рецепт, у нас теж на Рівненщині так готують, але з батона чи багета іибирають середину , а шкуринка ціла і так начиняємо, змащуємо молоком з маслом і у духовку, поиім виймаємо і ще змащуємо маслом
Надя я Вам щиро дякую за цей рецепт.Мене пригостила сусідка років 20 назад., І я по сьогодні не можу забути цей смак.Начинку готувала її мама ,а мами вже немає і нема кого запитати що туди входить.Сввлану тоже дивлюся но на цей рецепт не потрапила.Щиро Вам дякуємо.Вас Вітає Хмельниччина.Усім миру і здоров'я.
Обожнюю начинку. Завжди на Пасху готую, як готувала моя бабуся. Коржі печу на кислому чи на свіжому молоці, сіль, сода, яйце, борошно. Розкачати тісто, наколоти виделкою, спекти. Порізати, запарити або молоком, або бульйоном. М'ясо справді будь-яке підходить. Я часто полюбляю додавати те, що не пасує мені до холодцю. Яєць штук 10 беру, не полюбляю коли занадто волога виходить. Випікаю. Смакота.😋 Хмельниччина.
Привітик, чудова господинько, Надюша. Дякую за рецепт смачної начинки. Жаль, що ти далеко. Божих благословінь, здоров'я, мирного неба, чекаємо нових рецептів. ❤💐🍫
Привіт Надюша! Я вже два рази спекла таку начинку, ну дуже смачна виходить, але яєць кладу менше. Мені так приємно як почула Світлана Чубак, вона мені неначе рідна, дуже гарна і добра господиня! Дякую Надюша, що ти приготувала за цим рецептом смакоту і за твоє добре серце!
Пані Надя дуже смачна страва дякую ви чудова Вітаю вас з всіма святами. Бажаю вам і вашим ріднім всього самого найкращого крепкого здоров’я миру і добра. З повагою Валентина ❤🎉
Привіт,в мене дружина з Борщівщини,де саме начинка дуже традиційна на Великдень.Каже,що її бабуся випікала коржі для цієї страви,з батоном і багетом не така по смаку,і теж відвалювали курочку,м'ясо якої теж використовують,як і ви,но оті коржі заливали домашнім бульйоном з тої курочки,а не молоком,все інше так само як Світлана готує,доречі бабуся дружини сусідка п.Світлани,вони з одного села.Родина поджуждя обожнюють начинку,а мені не зайшла вона.
Привіт,Віталік,а мені дуже полюбилася ця начинка,а зайшла вона мені ще десь біля 10 років назад.Та жінка,яка мене пригостила пекла коржі і теж заливала бульйоном.Бач,є різні варіанти начинки.
Щороку на Різдво і Великдень готуємо цю страву.Але печемо коржі для цього,а мясо може бути куряче,свинина,або тушонка.З ковбасою не смачно.Дякую Вам за цю страву,яку вже майже не готують по містах.Здоров'я Вам.
Також на свята готую таку начинку. Печу пляцок на кефірі, запарюю молоком. Додаю відварені підчеревину, серце і легені різані шматочками. Яйця і спеції. Так готувала моя бабуся. Хмельниччина.
Пляцок на кефірі: кефір - 500 грн, сода - 1 ч.л.без верху, 1 ст.л. цукру, дрібка солі. Можна 1 яйце. Муки додати, щоб тісто було не забите. Розкачую товщиною 1,5 см, на пергамент. Наколюю зверху виделкою і випікаю до рум'яного. З такого пляцка на Маковея Шуліки робимо. Надіюсь що зрозуміло написала. Смачного!
У нас на начинку печуть коржі на кислому молоці, додаючи декілька яєць.Це смачніше ,ніж багет.Мясо дають свиняче, крім м'яса додають ще шкварків. Виходить дуже смачно.
У нас на Хмельниччині часто печуть начинку.М'яско берем жирненьке обов'язково.Найчастіше ребра і печуть пляцок на кислому молоці.Ви як готували,то мені аж пахло.Дякую
Ні,Алла,не має,воно таке смачне,тільки було трохи для мене засолодке,запитайте у Віталік,у них,напевно,теж готують цю начинку,а ще одна підписниця з Чернівців мені прислала їхній рецепт,зовсім інший,як цей.
Привіт,пане Роман.Кажу чоловікові,що Роман Осташ десь тут мусить жити біля нас,бо знайоме.Бачте,не помилилась я,ви,напевно із Стриганець.А я не знала,що так поруч можна взнати цей рецепт.
Так моя мама з Стриганець, живемо у Франківську, дитинство в селі пройшло, приємно дивитись Ваш канал наші споріднені села по городництво, в водночас сумно дивитись як пустіють села, в Стриганцих 4 корови, на полі, та колись 6 ранку шум гам фіри з квньми ревіт худоби з кожного подовір'я по 2 по 1й корові виходило, може колись відродиться то як колись було, підписаний на вас і і Світлану Чубак побільше, б таких жінок з наших країв і каналів таких, удачі Вам і добрих врожаїв!
@@РоманОсташ-ю1л Я вам щиро вдячна за підтримку,у нас теж в селі немає корів,молока домашнього неможливо купити,мабуть тому,що не оплачується сільська продукція,от і подалась молодь на заробітки,а старим і не в силу тримати корову.
У моєму селі ця страва називається Корж. Печуться коржики, додають всі інгредієнти, що і в цьому рецепті і ще обов'язково часнику! Запікати можна і в рукаві😊
Вітаю! Це я попросила пані Світлану,щоби вона зняла те відео про приготування начинки.Моя бабуся з Хмельницької обл Каменець- подільського району все життя пропрацювала поваром в сільському ресторані(село велике, тож там і свій ресторан був, і свій Будинок побуту щ ательє). А коли вийшла на пенсію, то її завжди запрошували готувати на весіллях в селі.Я тоді була зовсім малою, але запам'ятала, що така страва,як "Начинка", була обов'язковою. Тільки запікала її бабуся в печі в горщику, а тоді просто шматочками діставала на блюдо. Тоді мені маленькій дівчинці не сподобався її смак, хоча мама та бабуся дуже вмовляли мене з'їсти ще.Мені, звісно, більш до вподоби були тістечка- бєзе,які ми допомагали всі по черзі збивати вінчиком (міксерів же тоді не було).Величезна миска з білками, і ми тим вінчиком збиваємо їх з цукром,що аж руки відвалю валися .А бабусі тоді сушила це безе в печі.І називали його в селі "Сніжинки" Моя мама виїхала давно звідти, та рецепт начинки не зберегла.І мами вже немає.Зажиття вона все згадувала смак тої начинки.Вони пекли коржі для неї Тож, я натрапила на канал пані Світлани, так само випадково, як і на ваш.Та спитала її, чи знає вона цей рецепт.І вона люб'язно поділилася щ нами.Ви вже й приготували, а я ще ніяк не зберуся.Все забуваю. Обожнюю ваше місто.Мій молодший син живе тут.Зараз немає змоги приїхати до дітей в гості, а їм до нас.Мені завжди не хотілося їхати з Франківська до себе додому.Живу в Центральній Україні. Перепрошую за такого довгого листа! Просто не можу пройти мимо, коли чую такий чудовий западний діалект!
Я вам щиро вдячна за такий чудовий коментар,люблю читати такі щирі і душевні розповіді,де з повагою і любов’ю згадується маму,своє минуле.Я теж їла начинку вперше приготовлену з коржами,а у Світлани побачила такий варіант-з багетами,можливо,що з коржами і смачніший,бо ця начинка була для мене засолодкою.Якщо подобається мій діалект,то запрошую на мій новий канал «Галицька читальня».
Дякую за таку швидку відповідь! А я саме зайшла видалити свій коментар, бо подумала:"Навіщо я стільки всього написала.Може це людям непотрібно зовсім". А тут вже ваша відповідь.Дякую за такі теплі слова! Я дуже жалкую, що в свій час мої батьки виїхали з Хмельниччини на Донбас на заробітки.Тато пішов на шахту працювати,швидко "забив" легені вугольним пилом та все своє недовге життя хворів,задихався.А якби залишився вдома в такому чистому місці, то може і прожив би набагато більше.Я там бувала тільки влітку на канікулах, але на все життя в мене залишилася туга за тою природою,співучою мовою.Мені дуже шкода, що я там не жила.Донбас я не полюбила.З тих пір ,як виїхала звідти за направленням після навчання- ніколи не шкодувала і повертатись туди не хотілося. Ось знову вам написала цілу купу всього 🙏
Я теж шукаю рецепт нАЧинки. В мене готувала на Кіровоградщині бабуся. Але вона за 3-4 дні пекла солодкуватий корж. Його залишали підчерствіти, потім терли на тертушці і от з нього робили начинку, помню добавляли шкварки, смажену цибулю, яйця, що іще не пам'ятаю. М'ясо відбивали і робили рулет з цією начинкою. А от рецепт коржа на знаю.. дуже хочу знайти.
Я готую таку страву,Черкаська область...,колись терли той корж на тертку,ми крутимо його на м,ясорубку...,корж печемо на воді,сіль,яйця, олія,далі все так як готувала ваша бабуся.Називається у нас ця смакота пасхальне порося. У нас в сім,ї його всі дуже люблять.
Я з Кам"янець- Подільського (Поділля). На Великдень мама готувала завжди насмачнющу нАчинку. Зараз багато є різних рецептів, але в ні одному я не знайшла "чому ж це саме начинка"? А справа в тому, що цією масою начинялася або курка, або пашина ( у нас казали Фартук), або навіть маленьке козенятко. В цьому (як на мій погляд) головна суть начинки
Дякую!Обов'зково приготую цю страву. Маю до вас прохання/питання, пані Надія.Багато років тому у Старому Самборі куштувала пляцки з картоплею, смажені на сухій сковорідці. Кожен розміром на все дно сковороди. Чудовий смак запам'ятався, а рецепта не знаю. Ви часом не знаєте як готувати цю страву? Буду дуже вдячна, гадаю і не лише я одна.
Дякую.Теж постійно готую на Свята по рецепту моєї матусі!❤
Цю страву люблю з дитинства 😊 готую усе життя , за бабусиним рецептом! Рецепт схожий, але не той . Я з Хмельницької області.
Заворожує Ваш спокійний голос і доступне пояснення. Дякую.
Дякую вам і якщо подобається мій голос,то запрошую на канал «Галицька читальня».
Коли ми були малятами, бабуся таку начинку ( але з сирими шлуночком та печінкою) клала всередину півника і тушкувала... Поки дивилась Ваше відео, наче сам смак тієї начинки у роті мала...
Дякую,а треба спробувати ще таку ,як вам запамʼяталась.
Вперше почула про таку страву,треба буде приготувати
@НемешІрина-б3у Вона дуже смачна,неодмінно приготуйте!
Такого ще не бачила. Дякую за рецепт!
На здоров‘ячко,Іринко,готуй і нехай смакує,бо дуже смачна.
Щиро дякую
Хай смакує на здоров‘я.
Дуже смачно, також пекла сподобалось всім в сім'ї.❤😊
Я рада,що сподобалось,дякую.
Після щойно побаченого стріму, зайшла на це відео, мати рідна, як же гарно почути вашу теплу мову, дякую! Так ніби побувала в когось на гостині
Я дуже рада,що вам подобається,мені дуже приємний ваш коментар.
Дякую за чудовий рецепт
На здоров'ячко,Настечко.
Дякую за рецепт. Моя бабуся готувала цю страву , але на жаль її вже немає в живих і спитати немає в кого. Мені в дитинстві дуже подобалась начинка а зараз серед моїх знайомих ніхто не знає як готувати цю страву. Дуже дякую за рецепт. Обов'язково приготую
Приємно чути,що хтось шукав рецепт і знайшов...у мене на каналі.Дякую.
Дякую п.Надіє за такий рецепт.👍👍👍💐💐💐⛄⛄⛄🙋♀️
Пробачте, а ви не могли б дати рецепт того пляцика, може це те що я шукаю. Дякую
А моя свекруха з Терноп,області,запікала начинку у відбитому куску м'яса,зашивала і запікала як шинку,це смакота,шкода що в минулому,царство її небесне....
На Вінничині моя бабуся завжди готувала так же на різдво і паску, заашивала м'ясо з начинкою ,запікала в печі, називала -"порося". Часом начиняла птицю.
Доброго вечора вам пані Надя, ви чудова учениця, дякую вам, хочу вам сказати, що начинку подають на весілля і на гостину з курячим м'ясом і все має бути гарячим, ви молодчинка все супер, бажаю вам міцного здоров'ячка і добра, нехай матір божа вас береже.
Доброго вечора і вам пані Світлано,дякую.Я так зрозуміла,що начинка повинна бути гаряча...але ж вона не ріжиться тоді добре.
Доброго ранку пані Надю, треба довго тримати в духовці на маленькій температурі, в начинку їдять по різному, але в основному гарячу, підсмажину, ще навчитесь, всього вам доброго.
На Чортківщині теж готують із курячим мясом здавна і обов'язково печена паляниця.
Я думаю ,що вона тому і погано ріжеться гаряча, що додають хліб чи батон.
Незавжди комбінації із заміною інгредієнтів вдалі.
На Поділлі замість багетів печуть пляцок, такий як на Маковія печуть, з ним набагато смачніше)
Можливо,дякую.
Ніколи не бачила і не чула про цю страву. Але Ви так красиво розповіли, що обов'язково приготую, тим паче- в суботу у нас Поминальний день- Проводи.Дякую за науку, шановна пані!😊
Надюша доброго дня Яка смакота Простеньке ну смачненьке Ти наша Кулінарочка Молодчинка 👍😍♥️💛😍🍫
Дякую,Лідочко.
Який цікавий рецерт .дуже дякую ! Підписуюсь !
Щиро дякую.
Привіт Надюшечка цеж така смакотіща мммм треба собі приготувати таке Дякую за рецепт Мирного дня нам усім та Божої благодаті папа папа 💋💐🍰☕🍫
Готуй ,Галинко,це у тебе вийде і твоїм сподобається,бо дуже смачне.
Дуже дякую Надюша, за новий рецепт.Спробуем приготувати.
Наталя,готуйте і нехай смакує.
Дякую Надя за забутий рецепт, у нас теж на Рівненщині так готують, але з батона чи багета іибирають середину , а шкуринка ціла і так начиняємо, змащуємо молоком з маслом і у духовку, поиім виймаємо і ще змащуємо маслом
Привіт,Сашенька,теж цікавий рецепт.
Надя я Вам щиро дякую за цей рецепт.Мене пригостила сусідка років 20 назад., І я по сьогодні не можу забути цей смак.Начинку готувала її мама ,а мами вже немає і нема кого запитати що туди входить.Сввлану тоже дивлюся но на цей рецепт не потрапила.Щиро Вам дякуємо.Вас Вітає Хмельниччина.Усім миру і здоров'я.
Щиро дякую вам,рада,що і ви,так як і я знайшли нарешті цей рецепт.Готуйте і нехай смакує.
Обожнюю начинку. Завжди на Пасху готую, як готувала моя бабуся. Коржі печу на кислому чи на свіжому молоці, сіль, сода, яйце, борошно. Розкачати тісто, наколоти виделкою, спекти. Порізати, запарити або молоком, або бульйоном. М'ясо справді будь-яке підходить. Я часто полюбляю додавати те, що не пасує мені до холодцю. Яєць штук 10 беру, не полюбляю коли занадто волога виходить. Випікаю. Смакота.😋 Хмельниччина.
0@@NataliiaP85
@@NataliiaP85 дякую.
Привіт Надійко, вперше бачу таку смакоту.В моїй області таке не готують ,але це дуже смачно виглядає. Дякую за рецепт.
Я з Одещини, моя бабуся і мама теж готували цю страву, запікали в казані в печі і це було лише на Великдень. Дякую за рецепт.
Смачного і щасливого вам святкування.
Цю страву великодню готували по всій Україні, просто багато хто забув, що така страва мала місце на столах наших предків
Привітик, чудова господинько, Надюша. Дякую за рецепт смачної начинки. Жаль, що ти далеко. Божих благословінь, здоров'я, мирного неба, чекаємо нових рецептів. ❤💐🍫
Янадя добрий 🎉жень лайк поставила рецепт записала буду обезательно нотовить рецепт не сильно тяжелый надюша у вас всегда гарни страви😊
Дякую,Раісочко,готуй,дуже просто і смачно.
Привіт Надюша! Я вже два рази спекла таку начинку, ну дуже смачна виходить, але яєць кладу менше. Мені так приємно як почула Світлана Чубак, вона мені неначе рідна, дуже гарна і добра господиня! Дякую Надюша, що ти приготувала за цим рецептом смакоту і за твоє добре серце!
Привіт,Танюшка,так,Світлана справжня українська газдиня.
Доброго дня, Надюша!🙂 Дякую Вам за такий чарівний рецепт і за Вашу працю. Обов'язково спробую приготувати для своєї родини.👍👍👍😘😘😘💐💐💐
Привіт,Надюша,обов‘язково приготуй,дуже смачно.
Дякую за рецепт 👍👍👍
На здоров'ячко,Марійко.
Перший раз бачу таку страву На полтащині , слобожанщині таке не готують Навіть і на Київщині. Дууууже цікавий рецепт. Дякую
Хай смакує на здоровʼя.
Пані Надя дуже смачна страва дякую ви чудова Вітаю вас з всіма святами. Бажаю вам і вашим ріднім всього самого найкращого крепкого здоров’я миру і добра. З повагою Валентина ❤🎉
Щиро дякую,Валентиночко,навзаєм.
Дуже гарне Відео,дякую Вам 😊
І я вам дякую за перегляд і коментар.Я вже зрозуміла ,що ви син Світлани.Підписалась на вас,продовжуйте працювати над каналом,у вас цікаво.
Доброго і спокійного дня Надя! Дуже смачно,проста і смачна страва! А що ще потрібно,як ситно поїсти! Супер! Тримаймося!❤❤❤
Доброго дня,Даночко,дякую за підтримку.
Привiтик,Надюша,хочу спробувати теж приготувати твою начинку,виглялае дуже смачно. Дякую за новий рецепт смаколикiв👍👍👍🌹♥️🌹♥️🌹♥️
Готуй,Валюша,дуже смачна.
Дякую, що рецепти України поширюєте, це не тільки корисно ай смачно!
Дякую за приємний коментар.
моя бабуся з хмельниччини готує начинку❤
Чудово
Дякую.
Привіт,в мене дружина з Борщівщини,де саме начинка дуже традиційна на Великдень.Каже,що її бабуся випікала коржі для цієї страви,з батоном і багетом не така по смаку,і теж відвалювали курочку,м'ясо якої теж використовують,як і ви,но оті коржі заливали домашнім бульйоном з тої курочки,а не молоком,все інше так само як Світлана готує,доречі бабуся дружини сусідка п.Світлани,вони з одного села.Родина поджуждя обожнюють начинку,а мені не зайшла вона.
Привіт,Віталік,а мені дуже полюбилася ця начинка,а зайшла вона мені ще десь біля 10 років назад.Та жінка,яка мене пригостила пекла коржі і теж заливала бульйоном.Бач,є різні варіанти начинки.
Вітаю. Вперше таку страву бачу. Цікаво. Дякую за рецепт. Гарного дня і запрошую в гості.
Дякую,час від часу заходжу.
Щороку на Різдво і Великдень готуємо цю страву.Але печемо коржі для цього,а мясо може бути куряче,свинина,або тушонка.З ковбасою не смачно.Дякую Вам за цю страву,яку вже майже не готують по містах.Здоров'я Вам.
Щиро дякую.
Ням, ням!!!!😊
Також на свята готую таку начинку. Печу пляцок на кефірі, запарюю молоком. Додаю відварені підчеревину, серце і легені різані шматочками. Яйця і спеції. Так готувала моя бабуся. Хмельниччина.
Щиро дякую,напишіть ще рецепт пляцка на кефірі.
Пляцок на кефірі: кефір - 500 грн, сода - 1 ч.л.без верху, 1 ст.л. цукру, дрібка солі. Можна 1 яйце. Муки додати, щоб тісто було не забите. Розкачую товщиною 1,5 см, на пергамент. Наколюю зверху виделкою і випікаю до рум'яного. З такого пляцка на Маковея Шуліки робимо. Надіюсь що зрозуміло написала. Смачного!
@@АнжелаДудченко-н3й Щиро дякую за рецепт,попробую ще спечи такий пляцок.
Готую начинку завжди на Паску. Запікаю в гусятниці.
У нас на начинку печуть коржі на кислому молоці, додаючи декілька яєць.Це смачніше ,ніж багет.Мясо дають свиняче, крім м'яса додають ще шкварків. Виходить дуже смачно.
Дякую,буду пробувати.
У нас на Хмельниччині часто печуть начинку.М'яско берем жирненьке обов'язково.Найчастіше ребра і печуть пляцок на кислому молоці.Ви як готували,то мені аж пахло.Дякую
Дякую вам,як багато рецептів начинки,в кожному регіоні свій особливий.
Перепрошую, то замість солодкого молока у Вас дають кисле до цієї начинки?
@@МартаЛабач Ні,коржі печуть на кислому молоці,а солодке молоко само собою.
І я згадала коли дивилась С.Чубак. Моя бабуся в печі пекла паляниці і з них і м'яса, тушонки, яєць.Але субпродукти точно не давала
Молоко коли додавати гаряче барон получається як варений краще кімнатної температури мясо не пісне навіть робимо з тушонкою теж супер
Моя мама пекла пляцки,парила бульоном з ребер і підчеревини,нарізала м'ясо кусочками і все робила далі як і ви.
Все дуууже смачно❤
Дякую,колись,може, спечу ще такий,як ваша мама пекла.
❤Дякую
Хай смакує.
Колись пекла моя покійна бабуся.Дякую,що нагадали❤
Моя бабуся робила начинку з шлунків, сердець, печінки, м'яса, хліба і цибулі і фарширувала нею півня чи качку. Така смакота була, саме смачне
👍👍👍❤️❤️❤️ 🇺🇦
Дякуємо вам ми
Дякую вам за коментар,хай смакує.
Добрый день Надя.ми такой таку начинку готуемо але ще добавляемо трохи манки и лаврового листа.Буковина.
Надюшка а навіщо так багато яєць??-воно не має омлетового присмаку??
Ні,Алла,не має,воно таке смачне,тільки було трохи для мене засолодке,запитайте у Віталік,у них,напевно,теж готують цю начинку,а ще одна підписниця з Чернівців мені прислала їхній рецепт,зовсім інший,як цей.
А у нас таку начинку печуть так: замість м'яса кладуть шкварки (можна цілі ,а можна перемелені),та замість багета можна попарити крекер цибулька😊
Цікавий теж рецепт,можна буде приготувати,дякую.
Підкажіть на що воно схоже на смак хоч приблизно?
Навіть не знаю,як вам пояснити,як хлібець,а може,як паштет.Ну ,одним словом,дуже смачно.
Ви маєте рацію це дуже смачно.
Готуйте,бо це дійсно-смакота.
Треба попробуваты. Зробыты. Дякую❤
Хай смакує.
Дякую, дорогенька
На здоров'ячко.
У нас,тернопільська область,коржі печуть,потім ріжуть на кубики,дають засохнути,а через кілька днів,заливаємо кип,ясенем молоком і так далі.
Дякую,попробую і по вашому рецепту.
Як приготовити такі коржики?
Привіт пані Надя в сусідніх Рошневі і у Милуванні,на Великдень, завжди подають начинку ,вони печуть коржі замість багету.
Привіт,пане Роман.Кажу чоловікові,що Роман Осташ десь тут мусить жити біля нас,бо знайоме.Бачте,не помилилась я,ви,напевно із Стриганець.А я не знала,що так поруч можна взнати цей рецепт.
Так моя мама з Стриганець, живемо у Франківську, дитинство в селі пройшло, приємно дивитись Ваш канал наші споріднені села по городництво, в водночас сумно дивитись як пустіють села, в Стриганцих 4 корови, на полі, та колись 6 ранку шум гам фіри з квньми ревіт худоби з кожного подовір'я по 2 по 1й корові виходило, може колись відродиться то як колись було, підписаний на вас і і Світлану Чубак побільше, б таких жінок з наших країв і каналів таких, удачі Вам і добрих врожаїв!
@@РоманОсташ-ю1л Я вам щиро вдячна за підтримку,у нас теж в селі немає корів,молока домашнього неможливо купити,мабуть тому,що не оплачується сільська продукція,от і подалась молодь на заробітки,а старим і не в силу тримати корову.
Так це правда,таке становище по усіх селах
У моєму селі ця страва називається Корж. Печуться коржики, додають всі інгредієнти, що і в цьому рецепті і ще обов'язково часнику! Запікати можна і в рукаві😊
Дякую,вперше я пробувала цю начинку саме з коржиків.Можливо колись ще приготую і з коржиків,а от печи у рукаві-цікаво.
Пані Надя а ви часом незнаєте як готувати начинку з хліба та манки?.Колись наБуковині готовили на весіллях.
Ні,я такої страви не знаю,мені колись одна підписниця була написала цей рецепт,треба пошукати і попробувати.
Для начинки пекли коржі, я перший раз смакувала у Бережанці, Тернопільська обл.
Дякую,я теж вперше пробувала з коржів.
Подивіться ще рецепт начинки на каналі''закарпатська господиня''.Не пожалкуєте😊
Дякую.
Вітаю! Це я попросила пані Світлану,щоби вона зняла те відео про приготування начинки.Моя бабуся з Хмельницької обл Каменець- подільського району все життя пропрацювала поваром в сільському ресторані(село велике, тож там і свій ресторан був, і свій Будинок побуту щ ательє). А коли вийшла на пенсію, то її завжди запрошували готувати на весіллях в селі.Я тоді була зовсім малою, але запам'ятала, що така страва,як "Начинка", була обов'язковою. Тільки запікала її бабуся в печі в горщику, а тоді просто шматочками діставала на блюдо. Тоді мені маленькій дівчинці не сподобався її смак, хоча мама та бабуся дуже вмовляли мене з'їсти ще.Мені, звісно, більш до вподоби були тістечка- бєзе,які ми допомагали всі по черзі збивати вінчиком (міксерів же тоді не було).Величезна миска з білками, і ми тим вінчиком збиваємо їх з цукром,що аж руки відвалю валися .А бабусі тоді сушила це безе в печі.І називали його в селі "Сніжинки"
Моя мама виїхала давно звідти, та рецепт начинки не зберегла.І мами вже немає.Зажиття вона все згадувала смак тої начинки.Вони пекли коржі для неї
Тож, я натрапила на канал пані Світлани, так само випадково, як і на ваш.Та спитала її, чи знає вона цей рецепт.І вона люб'язно поділилася щ нами.Ви вже й приготували, а я ще ніяк не зберуся.Все забуваю.
Обожнюю ваше місто.Мій молодший син живе тут.Зараз немає змоги приїхати до дітей в гості, а їм до нас.Мені завжди не хотілося їхати з Франківська до себе додому.Живу в Центральній Україні. Перепрошую за такого довгого листа! Просто не можу пройти мимо, коли чую такий чудовий западний діалект!
Я вам щиро вдячна за такий чудовий коментар,люблю читати такі щирі і душевні розповіді,де з повагою і любов’ю згадується маму,своє минуле.Я теж їла начинку вперше приготовлену з коржами,а у Світлани побачила такий варіант-з багетами,можливо,що з коржами і смачніший,бо ця начинка була для мене засолодкою.Якщо подобається мій діалект,то запрошую на мій новий канал «Галицька читальня».
Дякую за таку швидку відповідь! А я саме зайшла видалити свій коментар, бо подумала:"Навіщо я стільки всього написала.Може це людям непотрібно зовсім". А тут вже ваша відповідь.Дякую за такі теплі слова! Я дуже жалкую, що в свій час мої батьки виїхали з Хмельниччини на Донбас на заробітки.Тато пішов на шахту працювати,швидко "забив" легені вугольним пилом та все своє недовге життя хворів,задихався.А якби залишився вдома в такому чистому місці, то може і прожив би набагато більше.Я там бувала тільки влітку на канікулах, але на все життя в мене залишилася туга за тою природою,співучою мовою.Мені дуже шкода, що я там не жила.Донбас я не полюбила.З тих пір ,як виїхала звідти за направленням після навчання- ніколи не шкодувала і повертатись туди не хотілося.
Ось знову вам написала цілу купу всього 🙏
Не треба видаляти, було дуже цікаво
яйця дорогі
Мої кури почали нестися,але яйця вже подешевшали.
Начинку падають в теплому вигляді разом з домашньою ковбасою,бужениною
То смачного.
Я теж шукаю рецепт нАЧинки. В мене готувала на Кіровоградщині бабуся. Але вона за 3-4 дні пекла солодкуватий корж. Його залишали підчерствіти, потім терли на тертушці і от з нього робили начинку, помню добавляли шкварки, смажену цибулю, яйця, що іще не пам'ятаю. М'ясо відбивали і робили рулет з цією начинкою. А от рецепт коржа на знаю.. дуже хочу знайти.
Я готую таку страву,Черкаська область...,колись терли той корж на тертку,ми крутимо його на м,ясорубку...,корж печемо на воді,сіль,яйця, олія,далі все так як готувала ваша бабуся.Називається у нас ця смакота пасхальне порося. У нас в сім,ї його всі дуже люблять.
Завжди замість багета сама печу корж для начинки
Дайте рецепт.
Я з Кам"янець- Подільського (Поділля). На Великдень мама готувала завжди насмачнющу нАчинку. Зараз багато є різних рецептів, але в ні одному я не знайшла "чому ж це саме начинка"? А справа в тому, що цією масою начинялася або курка, або пашина ( у нас казали Фартук), або навіть маленьке козенятко. В цьому (як на мій погляд) головна суть начинки
Можливо і так,а ви мені підкинули ідею,буде в мене цією начинкою щось фаршироване.Тільки ще не знаю що саме?можливо гуска?
Звичайно з коржем саме смачніше
@@МапріяСтефанів дякую
А я молоком не запарую,бо швидко прокисає. Відвар з кісточок або з холодцю, коли вариться.Так роблю вже років 20.
Дякую,але в мене не встигло прокиснути.
😊@@NadiaKostivRecipes
Цікаво🤔
І смачно.
Тут цибуля не потрібна зовсім,а олія,то взагалі не правильно
То додайте масла.
Я готувала але мені не сподобалася
Жаль.
Дякую!Обов'зково приготую цю страву. Маю до вас прохання/питання, пані Надія.Багато років тому у Старому Самборі куштувала пляцки з картоплею, смажені на сухій сковорідці. Кожен розміром на все дно сковороди. Чудовий смак запам'ятався, а рецепта не знаю. Ви часом не знаєте як готувати цю страву? Буду дуже вдячна, гадаю і не лише я одна.
Подивіться відео Панський дерун,може щось звідти візьмете.
Справжня подільська начинка робиться з коржів
Можливо,я зробила так ,як побачила.
@@NadiaKostivRecipes люди тепер лінуються пекти коржі і роблять з хліба
@@svitlanahofstetter1084 можливо