Дуже цікаво було почути, як в Канаді оцінюють вартість газу (за кіловат годину) тобто в Канаді платять за реальну енергію яку отримують, а не за кубометри невідомо якої суміші газів, невідомої якої енергопродуктивності, як в Україні .
Сенсей)))....на всі провінції Канади Теоретик..... Запитайте кваліфікованих українців...які працюють на проектуванні і зі встановленням опалювальних систем в Канаді !!! То не в білому "светрику" ходити))))
Добавлю трошки від себе. Живемо в сусідній провінції, наш будинок збудований в 1978році. Вся опалювальна система працює з того ж самого року, не мінялась ніколи. Площа будинку 100м2, плюс 100м2 жилого приміщення під будинком- бейсмент. За газ платимо влітку в середньому 40 канадських $, взимку найбільша сума була170$ за місяць. Температуру підтримуєм на рівні 21 градуса. Фільтр міняєм раз в рік, коштує кілька долларів, а самі вентиляції чистили лише один раз, і то все було чисто всередині. Якщо ви регулярно прибираєте в будинку, то і вентиляції будуть чисті. Система абсолютно автономна.
Насправді, обігрівають по-різному, залежно від провінції і типу житла. В багатоквартирних домах і у відносно нових та нових будинках можна побачити електричний обігрів. Якщо бачите уздовж стіни понад підлогою плаский елемент - це електричний обігрів. Це купа грошей. Було я знімала підвал будинку з отим "щастям" - це купа грошей! Я тримала температуру 17-18 градусів узимку, щоб зекономити, але платила по $300 за обігрів на місяць - кілька років тому. Зауважте, в центральній Канаді невимовно сухе повітря, це клімат близький до пустелі. Без жартів. Електричний обігрів висушує повітря ще більше - ламаються нігті, тріскається шкіра, пересихають очі, суха шкіри голови. Коли в будинку 41-43% вологи - це вже щастя.
Правда цікаво Марк платить за газ 7-10 проц :своєї зарплати а українці 150 проц бюджету сім,ї та ще платіжку за транспортування і ще одну придумали третю платіжку за обслуговування дворових мереж яке ніколи в історії людства ніхто не робив. Такої ганебної влади в Україні ще небуло .довели народ до ручки а валять усе тільки на зовнішніх ворогів.не дивлячісь скільки кліщів сидить на українському газі .дякуємо Марк дуже вдячні за цікаве правдиве відео . м
Що ти верзеш? Де ти бачив,щоб в Україні платили 150 процентів бюджету сім"ї. Що ти брешеш? При зарплаті в 20000 грн в однієї людини,комуналка виходить десь 3000 грн. за двох кімнатну квартиру. А якщо в сім"ї двоє працюючих? То виходять ті ж самі проценти ,що і в Канаді. Для малоймущих передбачена субсидія,що практично покриває виплати за комуналку.І де беруться такі писаки-козли. Ну з автором тут зрозуміло.
@@Українець-к1ъ чуєш ( українець ) пенсія за 40 років стажу 3200 грн. чоловік оператор заправки 10500 грн ., загалом 13700 , квартира 60 кв.м , тільки за світло 1500 грн ., комунальні 6 тис. грн , ліки 3500 , мінімум , продукти 4тис., мінімум , проїзд на роботу і назад в день дві маршрутки по 40 грн., 160 грн , на 20 робочих днів 3200 грн ., субсидія 150 грн бо чоловік працює скільки залишилось , у більшості зарплата від 8 до 15 тис.грн., 20тис. це розкіш ще з них податки і що на руки , так не 150% в котрих квартира а в кого будинок 200 кв.м тільки за газ зимою по 8-10 тис.грн і він показує будинок а не квартиру і сучасну систему опалення якої в Україні майже немає , так хто козел ?, відповідь очевидна ( українець-Ко )
Так, це цікаво. Порівнювати із нами немає сенсу через різницю клімату та ще більш велику різницю у доходах у населення. Але цікавить чому та як Північна Америка та власне Канада переважно відмовилась від радіаторної системи опалення. Я знаю, що прямий нагрів повітря більш ефективний з точки зору фізики це багато де писали, але як я розумію - розумний розподіл радіаторів по хаті допомагає вирівняти температуру якщо треба, і зробити геть різні температурні уподобання простими кранами та/або термоголовками. Це комфорт та/або економія коли можна "вимкнути" зайву, нежилу кімнату. А повітряний обдув мабуть ганяє пил більше ніж конвекція від радіаторів, може створювати протяги(?) та важче мабуть регулюється на більше/менше?
Різниця в кліматі не така і велика. Дорога сама система опалення + вентиляції. В Україні тільки система примусової вентиляціїї з рекуперацією (з монтажем) тягне 6-10 і більше тисяч доларів. Це без системи опалення. Якщо зроблений енергоефективний будинок (з хорошими вікнами (від 400S за кв.м), ефективним утепленням без витоку тепла, щоб не опалювати вулицю) витрати на опалення будуть мінімальні. Крім того деякі держави фінансово стимулюють такі системи, наприклад співфінансуванням установки теплових насосів. В Україні вкласти від 30 -тисяч доларів тільки в систему енергоефективного будинку не кожен може дозволити. Дешевше гріти дім і вулицю радіаторами. Ще додам, що обслуговувати радіатори набагато простіше, ніж купу вентиляторів, датчиків і компресорів.)))
Радіатори залишилися з часів СССР, коли з ціною енергоресурсів ніхто не рахувався, все було за копійки. Стара енергоємна затратна економіка. Здохло СССР туди йому і дорога.
Вітаю! А скажіть будь ласка, скільки коштує на рік заміна фільтрів і інші профілактичні (очистка повітроводів і тму подібного) роботи, одним словом вартість обслуговування системи обігріву у цьому будинку?
Яка площа оселі, яка площа обігріваного житла, з чого стіни та покрівля (цегла, газоблок, американський сендвіч з брусу та скловати, мазанка з глини, індіанській вігвам, тощо), яка резервна система опалення на час блекауту, чи є субсидіі' від держави, яка середня температура зимою у данній місцевості, чи є "пункти незламності" куди можна піти та "подякувати" за впровадження владою змін у економіці, зовнішній та внутрішній політиці, військовій обороноздатності, тощо? Всього цього у відео нема. А що є ? А є Марк з Канади, що у доброму гуморі, на позитиві, розповідає про своє життя-буття, для того щоб мудрий нарід в Украі'ні відчув підтримку, та знав як та за кого треба голосувати всіма 73%-ми наступного разу, а саме навесні 2025 році, щоб все було, як у Канаді та навіть краще. Слава Украі'ні.
Внас у Сибіру вартість електрічества коштує близько 0,04$ за кВт. Не звертаючі на холодні периоди, які доходять до -40, багато хто використовує саме електріку для обігріву будинків.
Дякую! Цікава тема, тим більше, що зараз на дачі палю буржуйку😊 Та як розумію, всі канадські системи опалення без електрики не працюють. Якщо, наприклад, сильний вітер чи снігопад обірвуть дроти, то і в хаті буде холодно. Для України це актуально зараз. В кого сучасні газові котли, в яких автоматика працює від електрики, ті з цим стикаються. Тоді потрібно щось вигадувати - генератор, зарядна станція, інвертор від акумулятора...
Ті люди які їдуть до Канади вважаючи що там краще, дуже сильно помиляються. В Україні рівень життя на багато краще. В мене газове опалення, сонячна електростанція і тепловий насос. Плачу в самий холодний місяць за все світло газ вода до 80 доларів США. За 100кв метрів будинку. Літом 10 баксів так як сонячні панелі. Клімат в Україні в рази краще.
Вітаю. Це ті самі яйця, тільки а профіль. Будь-яка система опалення гріє повітря і за рахунок конвенції відбувається його нагрів. Додаємо ще теплове випромінювання, якщо у вас батареї чи звичайна грубка, або тепла підлога. В багатьох українців,так само як і у вас,встановлені виносні термостати,є програматори,які регулюють темперетуру по дням тижня,годинах доби і навіть сезону, достатньо змінити програму, або вона змінюється автоматично. А ганяти пилюку системою вентиляції,така собі ідея. Це моя особиста думка. Та й зима така,що після дощу,на новий рік,вилазять черви в пошуках святкових страв 😂😂😂.
Тема цікава, передивився вже вдруге, перший раз ще рік тому. Але є питання. Палите газ, газ гріє воду чи ні? Чи тільки аідбирається прогріте повітря а вода не гріється, який ККД цієї системи. Чи практекується ( якщо є газ) тепла підлога ( це коли так звана парова система/труби з підішріьою водою прокладається під підлогою? Здається рентабельніше і тепла підлога і відбір теплого повітря ( плюс рекуператор). Може якось при нагоді змонтуєте відео щоб більше розкрити тему. Дякую .
Нічого не зрозуміло ,поясніть будь ласка 70долларів за яку площу обігріву,200-300 -за який об'єм кубів газу чи як? Дуже цікаві конкретні цифри. Наприклад зараз в Україні 1 квт електроенергії для дому -4,32грн і 2,16 грн ніч,газ-7000грн -1000кубів 😊
1,5 центи за кіловат, це в 1,5 рази дешевше ніж в Україні, з одного кубу газу буде до 9квт, а куб у нас десь 8 грн (і з нашого куба газу аби 8квт було) отже 1,5 канадські центи це десь 50копійок за кіловат, у нас в Україні це до 1 грн
В Україні пропонується більше різноманіття найсучасніших систем опалення з усіх куточків світу. У цьому питанні Канаді, де все занадто зарегульовано, ще слід підягнутись до України.
Так і не зрозумів, як нараховується оплата??? За температуру, чи за обігрівачі, чи за кіловат-години по півтора цента??? Наплів 7 мішків гречаної вовни...
Звичайно комфортно ніж дома. Булоб краще як би пояснив де знайти 5000 на операцію коли лікарі в шпиталі зробили операцію на хребті а зараз потрібно переробляти і нема коштів.
Я догадуюсь чого в Канаді повітряне опалення бо якщо в будинку ніхто не живе то і обладнання не псується на відмінну від водяного яке зимою може розморозитися
Марк мы платим за кубический метр газа пока около 8 гр за куб, это примерно 20 центов .. В месяц приблизительно 40; 50 долларов США, в зависимости от температуры на улице ,но у нас. Зарплата другая
На 5:23 ціна газу 1,5 центу /кВт , а це 15 центів/м куб, а це 6,3 грн/м куб. В той час як в Україні 19 центів/ м куб, вже не кажучи про те що з одног м куб українського газу дуже сумнівно отримати 10 кВт
Ще одне питання. Ви назвали ціну газу в кіловатах. В цій одиниці виміру газу неможливо порівняти з цінами в Україні, тому що газ в Україні продається в кубічних метрах, а скільки той газ дасть чи кіловат чи джоулів - невідомо, тому що в кожній області є питнаня до якості того газу. Нажаль так.
Так, 10 кВт*год це чистий газ, без набадяжених домішок як це в Україні практикується. Взагалі відрізав і заварив наглухо газову трубу, на індукційній плиті дешевше готувати. Ще б від тих кліщів з центральним опаленням якось спекатися, взагалі було б пречудово.
Дуже цікаво було почути, як в Канаді оцінюють вартість газу (за кіловат годину) тобто в Канаді платять за реальну енергію яку отримують, а не за кубометри невідомо якої суміші газів, невідомої якої енергопродуктивності, як в Україні .
Дякую вам пане Марк. Дуже цікаво як це відбувається в Канаді👍
Дякую за підтримку 🤝
Сподобалося , дякую , було цікаво послухати , подивитися
Дякую
Сенсей)))....на всі провінції Канади
Теоретик.....
Запитайте кваліфікованих українців...які працюють на проектуванні і зі встановленням опалювальних систем в Канаді !!!
То не в білому "светрику" ходити))))
Дякую Марку.Дуже подабається мені, отака прогулянка,в такому гарному светрику .Люблю гуляти теж.
Дякую вам за те що дивитися 🤝
Дякуємо за інформативні і цікаві відео. Божих Вам благословень. ЛАЙК
Добавлю трошки від себе.
Живемо в сусідній провінції, наш будинок збудований в 1978році. Вся опалювальна система працює з того ж самого року, не мінялась ніколи. Площа будинку 100м2, плюс 100м2 жилого приміщення під будинком- бейсмент.
За газ платимо влітку в середньому 40 канадських $, взимку найбільша сума була170$ за місяць. Температуру підтримуєм на рівні 21 градуса.
Фільтр міняєм раз в рік, коштує кілька долларів, а самі вентиляції чистили лише один раз, і то все було чисто всередині. Якщо ви регулярно прибираєте в будинку, то і вентиляції будуть чисті.
Система абсолютно автономна.
На газі чого так холодно 21 а 22 -23
@@макс-и5ю5б Дивне питання. Бо люди виставили 21 градус, їм так комфортно. Хтось виставляє 23, кому як подобається.
@@ЕленаБилецкая-щ8б для мене це холодно особливо зимою в мене 23-24
Я підтримую температуру в будинку 23 градуси. Це в Україні. За газ сплачую 50 доларів. Їх мені покриває державна субсидія. Я пенсіонер
@@макс-и5ю5б Не холодно, нам так комфортно. В хаті ходимо в футболках на короткий рукав.
Дякую вам за інформацію,дорогий Марку! Ви така світла і приємна людина!
❤дуже дякую Марк
І вам дякую 👍🏻
Дуже цікаво,дякую.
Марку, дяка, що розповідаєте нам, що відбувається там, за океаном. Вітання з Києва 💛💙
Дуже цикаво, Дякую вам!
Було цікаво як живуть в Канаді. Дякую!
Блін! У нас з ранку +2,і я вже дуба даю,а йому зовсім не холодно!😂
Щось мені в Канаду перехотілось!😂
В Едмонтоні сухий континентальний клімат, тому низькі температури відчуваються значно легше, ніж в Україні.
Я вже привик 👍🏻
Пане Марку, дякую, не зупиняйтеся, з вами дуже цікаво
Ви не сказали скільки коштує 1м3 використаного газу , щоб порівнять з нашим. Інформація нікудишня... ЛА-ЛА-ЛА
Він сказав півтора цента за кіловат годин. Кубічний метр має 10- 11 кіловат годин@@tetyanamiroshnichenko1937
Thank you!
You're welcome!
Марку, дякую дуже за корисну й цікаву інформацію!
Скажи, будь-ласка, а чи вимагають у Канаді документи на дрова, що зберігаються біля будинку?
Документи ні але дрова не можна будь звідки привозити. За це можуть оштрафувати.
В Канаді без чека ніщо не продається і не купується
@@ЕкатеринаНижник-о6я навіть наркотики? :)
Розкажи про ремонт авто і ціни. Най люди в Україні злякаються.
Буде!)))
Ручний труд і ремонти дуже дорогі, тому часто простіше викинути і купити нову річ, ніж ремонтувати стару.
А як ваша дружина,Марку,теж любить холод😊
Дружина не любить…
Доброго ранку і ФАЙНОГО НАСТРІЮ ТА МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я!!! Ваші коломийки із Закарпаття Etno Hutsul!!!💙💛🇺🇦❤️
І Твій Кожен день, Мила Ларисонько, най буде щедрим і добрим на оте Щастя і Радісні події. 💓🍁🌿🍁🥰
@elenisokil2115 Перейди
@elenisokil2115 Олена мої коментарі до тебе не доходять.перейди
@@ЛарисаЗеленська-щ8р, 😊та усе доходить.
Це ж дійшло.
Не переймайся так .😊
Усе буде Добре, дорогенька . 🥰🍁🌿🍁🌞💓
@@elenisokil2115 Перейди на Etno Hutsul
Цікаве відео. Гарно продумано опалення .❤
Дякую
Марк, розкажи скільки газу та електрики споживає вся система? Чи готуєтесь до блекаутів? Скільки годин працює автономно?
Насправді, обігрівають по-різному, залежно від провінції і типу житла. В багатоквартирних домах і у відносно нових та нових будинках можна побачити електричний обігрів. Якщо бачите уздовж стіни понад підлогою плаский елемент - це електричний обігрів. Це купа грошей. Було я знімала підвал будинку з отим "щастям" - це купа грошей! Я тримала температуру 17-18 градусів узимку, щоб зекономити, але платила по $300 за обігрів на місяць - кілька років тому.
Зауважте, в центральній Канаді невимовно сухе повітря, це клімат близький до пустелі. Без жартів. Електричний обігрів висушує повітря ще більше - ламаються нігті, тріскається шкіра, пересихають очі, суха шкіри голови. Коли в будинку 41-43% вологи - це вже щастя.
👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👍🏻
Правда цікаво Марк платить за газ 7-10 проц :своєї зарплати а українці 150 проц бюджету сім,ї та ще платіжку за транспортування і ще одну придумали третю платіжку за обслуговування дворових мереж яке ніколи в історії людства ніхто не робив. Такої ганебної влади в Україні ще небуло .довели народ до ручки а валять усе тільки на зовнішніх ворогів.не дивлячісь скільки кліщів сидить на українському газі .дякуємо Марк дуже вдячні за цікаве правдиве відео .
м
Що ти верзеш? Де ти бачив,щоб в Україні платили 150 процентів бюджету сім"ї. Що ти брешеш? При зарплаті в 20000 грн в однієї людини,комуналка виходить десь 3000 грн. за двох кімнатну квартиру. А якщо в сім"ї двоє працюючих? То виходять ті ж самі проценти ,що і в Канаді. Для малоймущих передбачена субсидія,що практично покриває виплати за комуналку.І де беруться такі писаки-козли. Ну з автором тут зрозуміло.
@@Українець-к1ъ зніми вишиванку і бери зарплату по регіонах а не Києву а якщо пенсіонери по 2300 . Ти мабуть привладний рахуяльник укааінець
@@Українець-к1ъ чуєш ( українець ) пенсія за 40 років стажу 3200 грн. чоловік оператор заправки 10500 грн ., загалом 13700 , квартира 60 кв.м , тільки за світло 1500 грн ., комунальні 6 тис. грн , ліки 3500 , мінімум , продукти 4тис., мінімум , проїзд на роботу і назад в день дві маршрутки по 40 грн., 160 грн , на 20 робочих днів 3200 грн ., субсидія 150 грн бо чоловік працює скільки залишилось , у більшості зарплата від 8 до 15 тис.грн., 20тис. це розкіш ще з них податки і що на руки , так не 150% в котрих квартира а в кого будинок 200 кв.м тільки за газ зимою по 8-10 тис.грн і він показує будинок а не квартиру і сучасну систему опалення якої в Україні майже немає , так хто козел ?, відповідь очевидна ( українець-Ко )
😂
Гарно я люблю морози але я вже застарий для Канади🙏❤
Залишив дві вподобайкі
Дякую
Ну, красавчик!!! Что значит поработать над собой:и усы, и бородка, совсем другой парень😊
Слава Канаді🇨🇦🇨🇦🇨🇦
Респект, друже
Дякую! Гарний огляд. Можна трохи детальніше? Скільки витрата газу на метр площі будинку? Яка будова стіни будинку (матеріал, товщина)? Дуже цікавить.
Вподобайку в підтримку каналу 🎉🎉🎉🎉
Дякую 👍🏻
Дуже інформативно! Ви пане Марк дуже розумна людина. Ви знаєте багато інформації але залишається простим. 🤝
Давно не ставил тебе лайк,но сегодня ЛАЙК!!!!😊
Радий що заслужив ваш Лайк 🤝
дякую
Дякую дуже цікаво
Радий що сподобалося!))
Дякую вам за вашу працю слава Україні героям слава 🎉❤🎉
Марку цікаво скільки у вас коштує кіловат електроенергії?
І я теж люблю гуляти і Марка слухати люблю тимбільше він тосканського мого онука,але моєму онуку тілки 7 грудня буде 6 рочків але мені вже 73 було🙏❤❤❤
Так, це цікаво. Порівнювати із нами немає сенсу через різницю клімату та ще більш велику різницю у доходах у населення. Але цікавить чому та як Північна Америка та власне Канада переважно відмовилась від радіаторної системи опалення. Я знаю, що прямий нагрів повітря більш ефективний з точки зору фізики це багато де писали, але як я розумію - розумний розподіл радіаторів по хаті допомагає вирівняти температуру якщо треба, і зробити геть різні температурні уподобання простими кранами та/або термоголовками. Це комфорт та/або економія коли можна "вимкнути" зайву, нежилу кімнату. А повітряний обдув мабуть ганяє пил більше ніж конвекція від радіаторів, може створювати протяги(?) та важче мабуть регулюється на більше/менше?
Погоджуюся, стосовно пелюки то треба чистити раз в два роки щоб не ганяло пилюку.
Різниця в кліматі не така і велика. Дорога сама система опалення + вентиляції. В Україні тільки система примусової вентиляціїї з рекуперацією (з монтажем) тягне 6-10 і більше тисяч доларів. Це без системи опалення. Якщо зроблений енергоефективний будинок (з хорошими вікнами (від 400S за кв.м), ефективним утепленням без витоку тепла, щоб не опалювати вулицю) витрати на опалення будуть мінімальні. Крім того деякі держави фінансово стимулюють такі системи, наприклад співфінансуванням установки теплових насосів.
В Україні вкласти від 30 -тисяч доларів тільки в систему енергоефективного будинку не кожен може дозволити. Дешевше гріти дім і вулицю радіаторами.
Ще додам, що обслуговувати радіатори набагато простіше, ніж купу вентиляторів, датчиків і компресорів.)))
Радіатори залишилися з часів СССР, коли з ціною енергоресурсів ніхто не рахувався, все було за копійки. Стара енергоємна затратна економіка. Здохло СССР туди йому і дорога.
Покажіть будь ласка які вікна в Канаді, скільки склопакетів, чи пластикові, чи є шось додаткове на вікнах коли морози
Дякую за контент !
Але легко вдягнено ходиш.
Дякую. Мені жарко.
Пане Марку,чи є будинки,що опалюються дровами? Яка ціна дров?
Вітаю! А скажіть будь ласка, скільки коштує на рік заміна фільтрів і інші профілактичні (очистка повітроводів і тму подібного) роботи, одним словом вартість обслуговування системи обігріву у цьому будинку?
Тема цікава, хотілось би узнати які технології ще використовують канадці для заощадження коштів на опалення? Дякую, Марк за відео.
Спасибо большое
Чи є транспортування газу по трубі в квитанції?
Чи ви платите тільки за газ?
А чи використовується в Канаді система теплої підлоги (електро) в приміщеннях і на тротуарах?
Яка площа оселі, яка площа обігріваного житла, з чого стіни та покрівля (цегла, газоблок, американський сендвіч з брусу та скловати, мазанка з глини, індіанській вігвам, тощо), яка резервна система опалення на час блекауту, чи є субсидіі' від держави, яка середня температура зимою у данній місцевості, чи є "пункти незламності" куди можна піти та "подякувати" за впровадження владою змін у економіці, зовнішній та внутрішній політиці, військовій обороноздатності, тощо? Всього цього у відео нема. А що є ? А є Марк з Канади, що у доброму гуморі, на позитиві, розповідає про своє життя-буття, для того щоб мудрий нарід в Украі'ні відчув підтримку, та знав як та за кого треба голосувати всіма 73%-ми наступного разу, а саме навесні 2025 році, щоб все було, як у Канаді та навіть краще.
Слава Украі'ні.
Який в Канаді тариф за доставку газу до оселі?
А як в квартирах отоплюють?
Внас у Сибіру вартість електрічества коштує близько 0,04$ за кВт. Не звертаючі на холодні периоди, які доходять до -40, багато хто використовує саме електріку для обігріву будинків.
Дякую! Цікава тема, тим більше, що зараз на дачі палю буржуйку😊
Та як розумію, всі канадські системи опалення без електрики не працюють. Якщо, наприклад, сильний вітер чи снігопад обірвуть дроти, то і в хаті буде холодно. Для України це актуально зараз. В кого сучасні газові котли, в яких автоматика працює від електрики, ті з цим стикаються. Тоді потрібно щось вигадувати - генератор, зарядна станція, інвертор від акумулятора...
Gracias
🤝
Ті люди які їдуть до Канади вважаючи що там краще, дуже сильно помиляються. В Україні рівень життя на багато краще. В мене газове опалення, сонячна електростанція і тепловий насос. Плачу в самий холодний місяць за все світло газ вода до 80 доларів США. За 100кв метрів будинку. Літом 10 баксів так як сонячні панелі. Клімат в Україні в рази краще.
середньому, витрати на опалення становлять від 100 до 300 канадських доларів на місяць у зимовий період для середнього будинку площею 150-200 м².
ДЯКУЮ МАРКУ.
А за доставку газу крiм лічильника треба платити? І за доставку води?
Канадський Марк, справжній патріот України
🫣
Вітаю. Це ті самі яйця, тільки а профіль. Будь-яка система опалення гріє повітря і за рахунок конвенції відбувається його нагрів. Додаємо ще теплове випромінювання, якщо у вас батареї чи звичайна грубка, або тепла підлога. В багатьох українців,так само як і у вас,встановлені виносні термостати,є програматори,які регулюють темперетуру по дням тижня,годинах доби і навіть сезону, достатньо змінити програму, або вона змінюється автоматично. А ганяти пилюку системою вентиляції,така собі ідея. Це моя особиста думка. Та й зима така,що після дощу,на новий рік,вилазять черви в пошуках святкових страв 😂😂😂.
Тема цікава, передивився вже вдруге, перший раз ще рік тому. Але є питання. Палите газ, газ гріє воду чи ні? Чи тільки аідбирається прогріте повітря а вода не гріється, який ККД цієї системи. Чи практекується ( якщо є газ) тепла підлога ( це коли так звана парова система/труби з підішріьою водою прокладається під підлогою? Здається рентабельніше і тепла підлога і відбір теплого повітря ( плюс рекуператор). Може якось при нагоді змонтуєте відео щоб більше розкрити тему. Дякую .
Дякую Вам за Вашу працю 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую дуже!))
Марк шось я тебе бачу кожен день 😅😅😅😅😅😅
Скільки коштує 1 кВт.ч. електроенергії в Канаді?
Загартований парубок!:)
Є одне але,це вологість повітря в приміщені,або його сухість.А також вологість на дворі,-10 в Україні, то як в Канаді -20.
...мене дуууууже цікавить побут в Канаді.
Буде більше різних таких відео!))
І я бажаю🙏❤
Нічого не зрозуміло ,поясніть будь ласка 70долларів за яку площу обігріву,200-300 -за який об'єм кубів газу чи як? Дуже цікаві конкретні цифри.
Наприклад зараз в Україні 1 квт електроенергії для дому -4,32грн і 2,16 грн ніч,газ-7000грн -1000кубів 😊
Та взимку же ж! Зимою за порєбріком!!!
Одевай шапку зимой, а то может быть менингит!!!! Береги себя!!!❤
1,5 центи за кіловат, це в 1,5 рази дешевше ніж в Україні, з одного кубу газу буде до 9квт, а куб у нас десь 8 грн (і з нашого куба газу аби 8квт було) отже 1,5 канадські центи це десь 50копійок за кіловат, у нас в Україні це до 1 грн
чи можливо обігрівати будинок чи гараж дровами ?
Цікава система . Дякую
Calgary here+
👍🏻
Марку, в Канаді будинки , а не хати !!!
В Україні пропонується більше різноманіття найсучасніших систем опалення з усіх куточків світу. У цьому питанні Канаді, де все занадто зарегульовано, ще слід підягнутись до України.
Це робиться не просто так, тут інші системи не витримають такі холодна))
І яких ?
В Україні морози бувають не набагато менші ніж в Канаді!
@dimitriyshevchenko974 і де це в Україні є мінус 43 ?)
@@макс-и5ю5б -43 немає, але -30 буває! Тут вже не велика різниця у відчутті!)
Так і не зрозумів, як нараховується оплата??? За температуру, чи за обігрівачі, чи за кіловат-години по півтора цента??? Наплів 7 мішків гречаної вовни...
Все нормально він розказав, кіловат газу півтора центи, в кубометрі газу приблизно 10 кіловат, от і рахуйте.
Виходить,можна літом закачати в бочку газ на цілу зиму по низькій цені
То поіітря в нагрівачі гррієє газ?..
Базiкало😢
Яку маєте освіту, Марку?
Шо за патриот.Мова це гарно😂Даже в Канаде
Звичайно комфортно ніж дома. Булоб краще як би пояснив де знайти 5000 на операцію коли лікарі в шпиталі зробили операцію на хребті а зараз потрібно переробляти і нема коштів.
❤❤❤
У вас там сонце хоч колись буває таке враження що у вас хтось чимось накрив і держать під кришкою для дослідів в жирному середовищі😁😁😁
Як в Канаді знайти роботу?
А як під час блекауту?
Ото нормально пояснив
Я догадуюсь чого в Канаді повітряне опалення бо якщо в будинку ніхто не живе то і обладнання не псується на відмінну від водяного яке зимою може розморозитися
Мій коментар передостанній видалил..
Бо несподобався
Тебе треба вбліндаж на передову,там тебе хлопці проконсультують...
Марк мы платим за кубический метр газа пока около 8 гр за куб, это примерно 20 центов .. В месяц приблизительно 40; 50 долларов США, в зависимости от температуры на улице ,но у нас. Зарплата другая
Разів в 20 менша. А газ в Канаді 6 грн куб.
Складна система опалення, залежна від газу, струму,труб.
👍🏻
Хочу до Канади😢
Підписалася ❤
На 5:23 ціна газу 1,5 центу /кВт , а це 15 центів/м куб, а це 6,3 грн/м куб. В той час як в Україні 19 центів/ м куб, вже не кажучи про те що з одног м куб українського газу дуже сумнівно отримати 10 кВт
Один кубометр газу дорівнює десяти кіловатам енергії?..
9ти,дивлячись,скільки кДжоулів мае газова суміш@@romarriooo342
Ще одне питання. Ви назвали ціну газу в кіловатах. В цій одиниці виміру газу неможливо порівняти з цінами в Україні, тому що газ в Україні продається в кубічних метрах, а скільки той газ дасть чи кіловат чи джоулів - невідомо, тому що в кожній області є питнаня до якості того газу. Нажаль так.
В рахунку Нафтогазу є м3, Гкал, Мдж і кВт*год. В м3 газу приблизно 10 кВт*год. При бажанні можна порахувати
@ при бажанні можна і порівняти в якій області чайник швидше закипає) різниця доречі є…
Так, 10 кВт*год це чистий газ, без набадяжених домішок як це в Україні практикується. Взагалі відрізав і заварив наглухо газову трубу, на індукційній плиті дешевше готувати. Ще б від тих кліщів з центральним опаленням якось спекатися, взагалі було б пречудово.
@@mirax777 от і я про те.
Питання? Якщо не працювати п,ять років ,і не мати пенсії, чи можна вижити в Канаді? В Україні ми вживаємо, зі своєї земельної ділянки в 25соток.
На рік плачу 200 амер долларів...хата 200м²...за рік😊
Водяне опалення комфортніше за повітряне