Вітаю. Якщо ви користуєтесь переважно в одному діапазоні струмів скажімо не більше 160а, то можна обмежити верх регулювання. І таким чином, ваш робочий діапазон буде розподілятися на більш широкий кут повороту ручки, і ловити міліметри ( градуси) буде менша необхідність.
@boristsap9446 Можливо на платах вже є підстроювальні резистори які задають нижній та верхній рівень, але з таким препаратом я не стикався, тому конкретних вказівок дати не зможу. Але. Можна провести маніпуляції біля самого резистора регулятора на передній панелі. А саме послідовно підключити постійний резистор в коло ,,регулятора струму"., до одного із крайніх контактів, один з яких відповідає за нижній діапазон, а інший відповідно за верхній. Який номінал постійного резистора примінити? Гадаю розпочати з номіналу 1кОм. Потужність його в даному випадку неважлива . Якщо є труднощі з пошуком такого, то можливо навіть для проби ідеї та більш точного виявлення необхідного номіналу - використати тей змінний резистор, що ви зняли з апарата. Для цього підпаяйтесь до центрального та одного з крайніх виводів, з'єднавши їх між собою одним проводом, а інший крайній , який залишився вільним - буде підпаяним до іншого провода. Тепер його можна підключати в розрив між крайнім виводом " регулятора струму" та проводом, що відходить від нього до плати керування.
@@boristsap9446 У вас захист спрацьовує тільки на електроді, чи й на холостому ході теж? Якщо захист скидується тільки після перевимкнення мережі то це не датчики температури, блокування приходить через сигнал високого струму інвертора , ї також дивлячись на схему - схоже є також контроль цілосності ланцюга шунта, просто зї схеми мені не все зрозуміло, бо маю тільки пару фрагментів від всієї схеми. Можна спробувати Обережно, на включеному апараті пошевелити з*єднання на шунті, та його роз*єма на платі, використовуючи дієлектричний інструмент, наприклад пластикову частину з авторучки , чи щось подібне. та і взагалі провірити цю ділянку на надійність контакту в знеструмленному апараті. Ремонтую. Хоча на даний момент доступ до трьох фаз обмежений.
@@boristsap9446 Захист спрацьову при зварці, чи на холостому ході теж? Перевірте цілісність з*єднанань на шунті та його роз*єма на платі (та й взагалі затяжку силовіх з*єднань), а також ланку регулятора струму та перемикача дистанційного пульта бо сигнал з регулятора струму проходить через нього. Ремонтую, але на даний момент обмежений в доступІ до трьохфазної мережі.
При такій несправності я би по перше перевірив роз'єми. Особливо датчиків температури і регулятора току.. Просто тупо від'єднати і з'єднати. Може допомо
Вітаю.
Якщо ви користуєтесь переважно в одному діапазоні струмів скажімо не більше 160а, то можна обмежити верх регулювання. І таким чином, ваш робочий діапазон буде розподілятися на більш широкий кут повороту ручки, і ловити міліметри ( градуси) буде менша необхідність.
@@_._Yuriy_ хороша ідея, тільки б знати де регулювати.
@boristsap9446
Можливо на платах вже є підстроювальні резистори які задають нижній та верхній рівень, але з таким препаратом я не стикався, тому конкретних вказівок дати не зможу.
Але.
Можна провести маніпуляції біля самого резистора регулятора на передній панелі. А саме послідовно підключити постійний резистор в коло ,,регулятора струму"., до одного із крайніх контактів, один з яких відповідає за нижній діапазон, а інший відповідно за верхній.
Який номінал постійного резистора примінити? Гадаю розпочати з номіналу 1кОм. Потужність його в даному випадку неважлива .
Якщо є труднощі з пошуком такого, то можливо навіть для проби ідеї та більш точного виявлення необхідного номіналу - використати тей змінний резистор, що ви зняли з апарата.
Для цього підпаяйтесь до центрального та одного з крайніх виводів, з'єднавши їх між собою одним проводом, а інший крайній , який залишився вільним - буде підпаяним до іншого провода. Тепер його можна підключати в розрив між крайнім виводом " регулятора струму" та проводом, що відходить від нього до плати керування.
@_._Yuriy_ буде час, то спробую. Тут пролема, що йде в захист. Ви не займаєтеся ремонтом?
@@boristsap9446
У вас захист спрацьовує тільки на електроді, чи й на холостому ході теж?
Якщо захист скидується тільки після перевимкнення мережі то це не датчики температури, блокування приходить через сигнал високого струму інвертора , ї також дивлячись на схему - схоже є також контроль цілосності ланцюга шунта, просто зї схеми мені не все зрозуміло, бо маю тільки пару фрагментів від всієї схеми.
Можна спробувати Обережно, на включеному апараті пошевелити з*єднання на шунті, та його роз*єма на платі, використовуючи дієлектричний інструмент, наприклад пластикову частину з авторучки , чи щось подібне. та і взагалі провірити цю ділянку на надійність контакту в знеструмленному апараті.
Ремонтую. Хоча на даний момент доступ до трьох фаз обмежений.
@@boristsap9446
Захист спрацьову при зварці, чи на холостому ході теж?
Перевірте цілісність з*єднанань на шунті та його роз*єма на платі (та й взагалі затяжку силовіх з*єднань), а також ланку регулятора струму та перемикача дистанційного пульта бо сигнал з регулятора струму проходить через нього.
Ремонтую, але на даний момент обмежений в доступІ до трьохфазної мережі.
При такій несправності я би по перше перевірив роз'єми. Особливо датчиків температури і регулятора току.. Просто тупо від'єднати і з'єднати. Може допомо
Пошукайте в ютубі ,чого стає в захист мосфетна 3 етажка, необов'зково 3 фазна , дивіться відео про 1 фазну. Але краще зверніться до спеціалістів.
Канал ОПЯТЬ 25. ТОЛКОВИЙ МАЙСТЕР. Вилікує вашого трифазника.
@@ОЛЕКСАНДРСЕМ-с3в мабуть дешевше нового купити...
🤟, по ремонту трєхфазного зварювальника, - зверніться Ізмаіл інвектор лайф...дорогий але толковий..
"Інвертор"😄
Пан Станіслав у нас любитель kaцaniB. Трохи зашкварно до нього звертатися. Є хороший майстер з каналу "Село і сварка"
Так Петрович майстер толковий,я у нього і консультувався і ремонтував плазморіз.@@REZOLUTIONER
В1К 20/3 - це резистор 1 кОм працює 20 годин і тільки 3 дні на тиждень. Це ж не 24/7
🤣🤣🤣
@@barsa2701 який вже є))
@@boristsap9446олександр , той ,що барса теж ремонтує інвентори.