Дякую за тему 🔥. У час, коли індустрія переживає не найкращі свої часи, дуже важливо новачку саме правильно почати і ці поради будуть як ніколи в нагоді, бо після невдачі не завжди у людей вистачає сміливості на другу спробу.
Дяку вам. Надіслав відео доньці, яка навчається у цій сфері. П.С. Не вважайте за зверхність, але питання не задаються, а запитання ставляться. Питання - це проблема, тема тощо. А запитання- це саме (вопрос)
Ні, але алгоритми рано чи пізно доведеться підтягувати. Тобто можна назвати помилкою реалізацію проєктів зовсім без розуміння того, як працюють алгоритми всередині і що впливає на ефективність. Адже так можна просто знаходити готові рішення в інтернеті і називати їх своїми.
Так багато "треба" і так замало повертається назад за виконання тих "треба". - англійську вивчати треба - дз робити треба - донатити треба - останні практики у вільний час вивчати треба - розвивати м'які вміння треба - заощаджувати на старість треба - знайти собі компанію мрії треба - знайти ментора собі, щоб зростати швидше та якісніше треба - підтримувати діалоги в офісу треба - .... Як тільки не вигоріти вщент після таких списків треба?
@@podcastgepete вони то варті, але, бляха, термін придатності навичок виходить швидше, ніж на них встигаєш заробити. Потім починаєш нові навички і так циклічно. От це пекельне коло і є основою того списку "треба". А так то воно все цікаве та вартує, якби не гроші.
Коли вже спочатку випусків буде стрічка "A Netflix Original Series"?😂
Дякую! Круті поради від крутих чуваків!
Дякую дуже! Поради корисні!
Дякую за тему 🔥. У час, коли індустрія переживає не найкращі свої часи, дуже важливо новачку саме правильно почати і ці поради будуть як ніколи в нагоді, бо після невдачі не завжди у людей вистачає сміливості на другу спробу.
Дякуємо і вам за коментар! 🤝
Дякую.Мотивує)
Дякую за випуск 💪😁
дякую за випуск 🤗
Дякуємо за перегляд і коментар :)
Доречі,думаю, що ці поради підійдуть не тільки для АЙТІ галузі,але і для багатьох інших,тому повністю підтримую)
Щиро дякуємо за коментар!
Дяку вам. Надіслав відео доньці, яка навчається у цій сфері.
П.С. Не вважайте за зверхність, але питання не задаються, а запитання ставляться. Питання - це проблема, тема тощо. А запитання- це саме (вопрос)
Дякуємо вам за коментар 🫂
Все дуже гарно, корисно та цікаво👍, але я не розумію навіщо у кожному відео нагадувати разом з іменами ведучіх їх робочий шлях 🤷♂
Щоб познайомитись з новими глядачами :)
Можно ли считать ошибкой что ты как разработчик (учишься ещё в универе) больше концентрируешься на реализации проектов чем на изучении алгоритмов?
Ні, але алгоритми рано чи пізно доведеться підтягувати. Тобто можна назвати помилкою реалізацію проєктів зовсім без розуміння того, як працюють алгоритми всередині і що впливає на ефективність.
Адже так можна просто знаходити готові рішення в інтернеті і називати їх своїми.
Стандартні поради, але їх постійно треба проговорювати бо сфера росте
Так, в цьому випуску свідомо націлилися на людей, що тільки починають у сфері.
Так багато "треба" і так замало повертається назад за виконання тих "треба".
- англійську вивчати треба
- дз робити треба
- донатити треба
- останні практики у вільний час вивчати треба
- розвивати м'які вміння треба
- заощаджувати на старість треба
- знайти собі компанію мрії треба
- знайти ментора собі, щоб зростати швидше та якісніше треба
- підтримувати діалоги в офісу треба
- ....
Як тільки не вигоріти вщент після таких списків треба?
В тому і справа, що якщо ці «треба» не здаються вартими і відповідними результату, то можливо є сфери вам цікавіші?
@@podcastgepete вони то варті, але, бляха, термін придатності навичок виходить швидше, ніж на них встигаєш заробити. Потім починаєш нові навички і так циклічно. От це пекельне коло і є основою того списку "треба".
А так то воно все цікаве та вартує, якби не гроші.